ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Шарлот шоу
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)
e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал
Fox Channel 20:00
Касъл - четвърти сезон, еп. 12
Fox Crime 20:00
Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Ring.BG 20:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}