ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 14:05
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 14:30
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 14:50
    George Ezra Live @ V Festival 2017
  • 15:15
    The Vamps Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Fox Crime 14:05
Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 11
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Vivacom Arena 14:11
Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}