ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Дързост и красота тв филм /4003 епизод/
  • 17:00
    Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България" кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 17:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 26
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Първата човешка стъпка на Луната: Историята на Нийл Армстронг - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 16:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2011
  • 17:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Хипопотам
  • 16:30
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Дебелото лори
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Пони, влачено от камион
  • 18:20
    Град на акули
Пълна програма
  • 16:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 16:45
    "С песните на..."
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Капиталът"
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по къмпингите" - доку-поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    Сафарито на Скаут сериен тв филм
  • 16:25
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 16:45
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Новодомци" кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
Пълна програма
  • 15:59
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:20
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:45
    Bunnicula
Пълна програма
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 8
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.9
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.16
  • 19:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.3
Пълна програма
  • 14:15
    "Джей Едгар" - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О'Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
  • 16:45
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Тим Армстронг, актьори - Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд и др.
  • 18:45
    "Умирай умно" - комедия, екшън, криминален (САЩ, 2008), режисьор - Питър Сегал, актьори - Стив Карел, Ан Хатъуей, Дуейн Джонсън-Скалата, Алън Аркин и др
  • 21:00
    "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
Пълна програма
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Бездомното шоу на Башар Рахал"
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 19:30
    "Гражданинът" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 115
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 40
Пълна програма
  • 16:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:55
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 14:55
    "Дежавю", приключенска научна фантастика, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
  • 17:05
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 19:05
    "Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 21:00
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 18:10
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
  • 19:45
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 21:30
    "Кръстникът 2", криминална драма, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казал, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
  • 17:30
    CNN Talk
Пълна програма
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 16:50
    "Последният ден" - приключенски екшън с уч. на Дейвид Джеймс Елиът, Наташа Хенстридж, Джеймс Кромуел, Бенджамин Садлър, Стивън Кълп, Оуен Бест, Наташа Калис, Колин Кънингам и др., II част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 17:00
    Треска за злато: Пръстът на дявола
  • 18:00
    Тайни космически бягства: Няма връщане назад
  • 19:00
    Как се прави...: Термопластични пожарни каски
Пълна програма
  • 16:14
    Как функционира Вселената?: Млечният път
  • 17:02
    Как функционира Вселената?: Звездният човек
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 18:40
    Срещи с извънземни: Посланието
Пълна програма
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
  • 17:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:05
    "Загадките на еволюцията"
  • 16:30
    "Въпроси от науката"
  • 17:00
    "Операция "Ох!"
  • 17:30
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 16:15
    Фокус
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, директно
  • 17:00
    Колоездене: Купа на Италия "Тре Вали"
  • 17:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 18:15
    Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 20 години, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали, директно
  • 19:00
    Супербайк: Световен шампионат в Маникур
  • 20:30
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети, втори ден, директно
  • 23:25
    Новини
Пълна програма
  • 15:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 17:25
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 18:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 16:10
    Night Of The Jumps
  • 17:00
    Pro Bull Riders
  • 17:50
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Ловци на къщи
  • 16:30
    Ловци на къщи
  • 17:00
    Хавайски живот
  • 17:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 16:05
    Д-р Хаус - първи сезон
  • 17:00
    Мама - пети сезон, еп. 13
  • 17:30
    Мама - пети сезон, еп. 14
  • 18:00
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 11
  • 17:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 21
  • 18:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 22
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 14:25
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 16:35
    "Богатство I, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 17:35
    "Богатство I, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 18:35
    "Филми и звезди Х, 41 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
  • 16:45
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 17:40
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 18:35
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 17:10
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 18:05
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
Пълна програма
  • 15:30
    Риболовен филм
  • 16:30
    Истории от музея
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица
Пълна програма
  • 16:15
    "Кайю"
  • 16:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:00
    "Баданаму"
  • 17:15
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Патарински Live"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:40
    "Молитва за умиращия" - екшън / драма с Алън Бейтс, Боб Хоскинс.
  • 17:25
    "Лайза" - криминален със Стейси Кийнън, Шерил Лад.
  • 19:00
    "Поздрави от Холивуд" 01.06 - сериал
  • 19:30
    "Плажът на чудесата" - романтична комедия с Дийн Камерън, Ейми Доленц.
Пълна програма
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
  • 18:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 16:00
    2018's Hottest Collabs... So Far!
  • 17:30
    MTV Asks Dizzee Rascal
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 16:05
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 10
  • 16:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 17:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 17:30
    Патрулиращи кучета, сезон 6, еп. 9
Пълна програма
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 17:00
    Златна треска, еп. 4
  • 18:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 3
Пълна програма
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 17:00
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 18:00
    Дивата Канада: Легендите на Севера, еп. 1
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Престън Норт Енд - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 16:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 16:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М
  • 20:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 17:00
    Вести
  • 17:30
    Вести-Москва
  • 17:50
    Вести
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
Пълна програма
  • 16:10
    Класическа музика
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 15:45
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 16:20
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 16:50
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 17:20
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Две жени-Драма, Русия-Франция /2014,Режисьор: Вера Глаголева ,В ролите: Ралф Файнс, Ана Астраханцева-Вартанян, Александър Балуев, Силви Тестю, Лариса Малеванная
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Виктория напуска училище
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Кралете на Вселената: невероятното съперничество
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: История за две рокли
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Ексцентричните булки
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Бургас и други морски градове
  • 16:30
    Виж България - Пловдив, музеят на Европа
  • 17:00
    Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 17:30
    Турция - приказка без край
Пълна програма
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:25
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 17:10
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 18:35
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 20:10
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване, еп. 26
  • 16:30
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 6
  • 17:30
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 3
  • 18:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Хитовете на века!
Пълна програма
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 12
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 19
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 22
  • 18:35
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 16:00
    FASHION DESTINATION
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FASHION DESTINATION
  • 16:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 189 и 190 eп.
  • 17:00
    "Лято на акулата"
  • 17:50
    "Джигити" - 2 и 1 еп.
  • 18:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 8 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
Пълна програма
  • 16:00
    Рыбалка без границ
  • 16:30
    Научи меня рыбачить
  • 16:55
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 17:10
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 14:10
    "Да откриеш Форестър" - драма с уч. на Шон Конъри, Роб Браун, Ана Пакуин, Ф. Мъри Ейбрахам, Мат Деймън, Бъста Раймс, Майкъл Пит и др. /п/
  • 17:00
    "Любовен рикошет" - романтична комедия с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Джон Шнайдър, Лин Уитфилд, Кейт Дженингс Грант, Сам Робaрдс и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 16:00
    Treehouse Masters: Wild Butterfly Escape
  • 16:45
    Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic
  • 17:30
    How the Universe Works: First Second
  • 18:15
    Cake Boss: A Fire, a Fashionista, and Family
Пълна програма
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
  • 18:30
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
  • 16:45
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, директно
  • 17:00
    Колоездене: Купа на Италия "Тре Вали"
  • 17:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 18:15
    Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 20 години, директно
Пълна програма
  • 14:25
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 16:35
    "Богатство I, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 17:35
    "Богатство I, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 18:35
    "Филми и звезди Х, 41 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:05
    Vampirina
  • 16:25
    Muppet Babies
  • 16:40
    Paprika
  • 16:50
    Paprika
Пълна програма
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
  • 16:45
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 15:35
    Murder Comes to Town: Friendly Foes
  • 16:30
    Obsession: Dark Desires: Multiple Personalities
  • 17:25
    Disappeared: Heavy Metal Mystery
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Caught Via Email
Пълна програма
  • 16:05
    Top: Baseball Scandals
  • 16:30
    Sport Stars Uncovered: Tyson Gay
  • 17:00
    Top: Freesports Earth
  • 17:25
    The Challenge: Ultra Endurance
Пълна програма
  • 15:45
    Carter's W.A.R.
  • 16:30
    Big Water Adventure
  • 16:50
    Big Water Adventure
  • 17:15
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 17:10
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 18:05
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
Пълна програма
  • 16:00
    Златна треска, еп. 4
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 18:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 26
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 16:55
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 10, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 17:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 18:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 16:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 19:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Уреждане на сметки
  • 17:00
    Единадесетте: Изгубеният рай
  • 18:00
    Единадесетте: Руска рулетка
  • 19:00
    Единадесетте: Идеалното убийство
Пълна програма
  • 16:15
    Луната и звездите
  • 18:20
    Отмъщение в Рио
  • 20:25
    Трезорът
  • 22:15
    Балибо
Пълна програма
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:12
    Let's Be Friends (18+)
  • 16:36
    Mommy Issues: Part 2 (18+)
  • 17:00
    Lela Commissions A Cock (18+)
  • 17:22
    If The Bra Fits, Fuck It! (18+)
Пълна програма
  • 16:15
    Агрокоментар
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 4
  • 18:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? THE RED GOLD OF THE MEDITERRANEAN SEA (SARDEGNA)
  • 18:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FOLLOWING THE NOBLE ECHO OF THE SEA
Пълна програма
  • 08:50
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 16:00
    World of X Games 2015
  • 17:00
    ISA World Surfing Games
  • 18:00
    World of X Games 2015
  • 19:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 15:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Марли, Клифърд и Нала (Episode 10)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 17:10
    Спасители на котки (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:30
    "Магията на Одри" - документален филм
Пълна програма
  • 15:25
    Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
  • 17:00
    InterMezzo
  • 17:30
    An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opera National de Paris
  • 19:05
    The Lisbon Peace, choreography by Anne Teresa de Keersmaeker
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:30
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, втори финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Професионална борба: "Разбиване", 41-и епизод
Пълна програма
  • 16:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 13-и епизод, повторение
  • 16:30
    Класика от Висшата лига: Норич Сити - Манчестър Юнайтед (2004-05), повторение
  • 17:00
    Футбол: Лестър Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 40-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 15:35
    В града витае убийство: Приятели или врагове
  • 16:30
    Мрачна обсебеност: Безбройни превъплъщения
  • 17:25
    Изчезнали: Хеви метъл мистерия
  • 18:20
    Почти ми се размина: Хваната с имейл
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 15:15
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 16:50
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 19:00
    "Глутница ІІ, 3 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 20:00
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 14:50
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. , [15+]
  • 16:40
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 19:20
    "Панаир на суетата І, 6 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 20:15
    "Криптон I, 4 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийт Боук, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    Каварна. Началото на светлината (образователен филм за морски туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    В самобитния свят на Странджа (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 19:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 11:30
    Голф: Европейски тур
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 18:00
    Голф: Европейски тур
  • 19:30
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 15:55
    Макс и Руби
  • 16:25
    Прасето Пепа
  • 16:30
    Прасето Пепа
  • 16:40
    Уоликазам!
Пълна програма
  • 16:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 18:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 16, Испания, исторически/драма, 2013
  • 19:20
    Едно френско село, сезон 3, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 16:05
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 17:45
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 19:15
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 20:35
    Херкулес Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 15:45
    Индианецът
  • 17:05
    Упадъкът на мъжката империя
  • 18:40
    Кражбата
  • 20:20
    Г-н Батиньол
Пълна програма
  • 16:10
    Когато се намеси любовта мy
  • 17:45
    Крокодилите
  • 19:20
    Синът
  • 21:35
    Философия на вкуса
Пълна програма
  • 16:00
    Jacqueline Argentine
  • 17:30
    The Chinese Mayor
  • 19:00
    Movie Talk
  • 19:30
    Welcome To Happiness
Пълна програма
  • 16:00
    World Snowboard Tour 2017
  • 16:30
    G Series Ice Race 2018
  • 17:00
    Action Sports World S18
  • 18:00
    Ski Soldier
Пълна програма
  • 15:35
    Футбол: България - Норвегия, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 17:20
    Футбол: Италия - Украйна - приятелска среща
  • 19:10
    Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 21:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 17:15
    Малки истории /п/
  • 17:30
    Фердинанд - непогребаният цар документален филм
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

Fox Life 16:30
Мама - първи сезон, еп. 8
Viasat Explorer 16:35
Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 10
Viasat History 16:35
Забранена история, сезон 1, еп. 5
EPIC Drama 16:45
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 16:45
Чудовища и пирати - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:30
Футбол: Бундеслига, Херта - Фрайбург, директно
bTV Action 17:00
"Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Mtel Sport 1 17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
Diema Sport 17:30
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
Ring.BG 17:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

HBO3 16:20
"Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
БНТ 16:20
Вивалдиано 2015 музикален спектакъл
Kino Nova 16:20
"Агенти на съдбата" - трилър с уч. на Мат Деймън, Емили Блънт, Антъни Маки, Джон Слатъри, Майкъл Кели, Терънс Стамп и др. /п/
FilmBox Basic 16:25
Приключенията на Мерлин приключенски, семеен, фентъзи Великобритания 2011
HBO 16:35
"Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}