ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    Култура.БГ /п/
  • 02:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:35
    Планетата Земя 2: Острови документален филм/п/
  • 04:25
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 23
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 75
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 5 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 5 сезон /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2013
  • 04:55
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 02:35
    Град на акули
  • 03:25
    Изчезнали или живи: Гигантът от Мадагаскар
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Грижи за Беър
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 00:30
    "Ирене Хус: Първото подозрение" - криминална поредица, S, 2008
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Веднъж син, винаги син" - комедия, ФРГ, 2018
  • 03:50
    "Дългият път зад кила" - мелодрама, А, 2011
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:25
    Наука, практика, успех публицистично предаване /п/
  • 01:55
    В близък план /п/
  • 02:25
    Евроновини: Поколението на новото хилядолетие /п/
  • 02:40
    Капри сериен тв филм /75 и 76, последен епизод/п/
Пълна програма
  • 01:49
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.3
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.9
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.16
Пълна програма
  • 01:45
    "В земя на кръв и мед" - драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Анджелина Джоли, актьори - Зана Марианович, Горан Костич, Раде Шербеджия, Бранко Джурич, Никола Джуричко, Горан Йевтич и др.
  • 04:15
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 00:00
    "Аз, проклетникът" - анимация (САЩ, 2010), режисьори - Пиер Кофен, Крис Рено, сценаристи - Кен Дорио, Чинко Пол
  • 02:00
    "Приятели" - сериал
  • 03:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 04:00
    " Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Не ме оставай" - сериал
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:40
    "Учителят", комедийна драма, Франция, 2017; реж. Оливие Аяш-Видал, с Денис Подалиде, Абдулай Диало, Табоно Тандия, Полин Юругуен, Алексис Монкорже, [12+]
  • 03:25
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 05:25
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 07:00
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 02:40
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 04:50
    "Зимата на чудесата", късометражна комедия, Германия, 2017; реж. Корбиниан Дуфтер, с Михаел Томас, Давид Месмер, Тереза Ризос, Юлия Йелинек, [18+]
  • 05:20
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Наука без ограничения: Епизод 4
  • 02:00
    Треска за злато: Пръстът на дявола
  • 03:00
    Трудни за убиване: Комерсиален риболов
  • 04:00
    Съкровището на Купър: Списък за 500 милиона долара
Пълна програма
  • 01:20
    Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 02:10
    Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
  • 03:00
    Пътешествия в Kосмоса: Оцеляване в празнотата
  • 03:48
    Срещи с извънземни: Посланието
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Това е цивилизация"
  • 02:00
    "Историята на математиката"
  • 03:00
    "Последен шанс да видим"
  • 04:00
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Токшоу
  • 03:00
    Страници от живота - 149 еп. - Сериал
  • 04:00
    Сладка тайна - 31 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 5
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 6
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Now Boarding
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:30
    Нова къща, нов живот
  • 02:00
    Строежи за милион долара
  • 02:30
    Строежи за милион долара
  • 03:00
    Стаи за милион долара
Пълна програма
  • 01:45
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 9
  • 02:10
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 10
  • 02:40
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 19
  • 03:05
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 6
  • 01:55
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 21
  • 02:50
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 22
  • 03:40
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:20
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 03:05
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 07:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 09:25
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 7
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
  • 03:45
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 02:45
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 03:35
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 85 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 82 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 01:25
    "Джармис"
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:20
    "Лекар за милиони" - комедия / криминален с Дан Акройд, Уолтър Матау.
  • 02:55
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се бояли да попитате" - комедия с Уди Алън, Джийн Уайлдър.
  • 04:20
    "На прага на лудостта" - ужаси / трилър с Глинис Барбър, Бен Коул.
  • 06:05
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
Пълна програма
  • 01:00
    Доста малки майчета
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Hottest Collabs... So Far!
  • 02:30
    MTV Asks Dizzee Rascal
  • 03:00
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 03:20
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:15
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 5
  • 02:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 02:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 02:55
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 01:55
    Мегазаводи, еп. 6
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 03:25
    Господари на войната, еп. 16
Пълна програма
  • 01:50
    Глутницата, еп. 2
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 03:20
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:40
    Филм
  • 03:10
    Филм
  • 04:35
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:35
    "Пирамидата: Гробница на ужаса" - филм на ужасите, U, 2014
  • 03:30
    "Подземен свят: Пробуждане" - фантастика, U, 2012
  • 05:20
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:30
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 03:45
    "Showdown - Предизвикателство в пустинята" - шоу
  • 04:40
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу
  • 05:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 02:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 05:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 01:45
    "Ladykracher" - комедийно шоу
  • 02:15
    "Пастевка" - комедиен сериал
  • 03:10
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:35
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Край Босфора" /повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
  • 07:20
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 01:00
    Изповедите-Италия/Франция, 2016, Режисьор: Роберто Андо,В ролите:
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Чудовище ще убие бебето ми
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Лиз, Алийс и Хана
  • 02:48
    Д-р Пъпкотрепач: Странният случай с киста
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Мелани и Лорън
Пълна програма
  • 01:30
    Осмото изкуство - еп.2
  • 02:00
    Вековни дървета
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 03:00
    Когато призраците атакуват
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 03:00
    Когато призраците атакуват
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:35
    Супер яки, САЩ, комедия, 2007
  • 03:25
    Страшен филм, САЩ, комедия, 2000
  • 05:30
    Фрост/Никсън, Франция,Великобритания,САЩ, биографичен/драма/история, 2008
  • 07:30
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 42 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "От вот на вот: Недоволството" - II част, документална поредица
  • 02:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 4 еп., документална поредица
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 12
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 19
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 19
  • 02:30
    Империя - първи сезон, еп. 12
  • 03:15
    Не си мой тип - първи сезон, еп. 2
  • 03:40
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "На косъм" - 9 и 10 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 8 еп.
  • 02:40
    "Сталкери" - 5 еп.
  • 03:30
    "Двойно убийство"
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:30
    Сезон охоты
  • 02:00
    На охотничьей тропе
  • 02:25
    Один дeнь из жизни
  • 03:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:10
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др. /п/
  • 05:30
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:40
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 08:50
    "Булка на прицел" - романтичен филм с уч. на Кариса Лий Степъл, Питър Муни, Стийв Барън, Синди Бъзби, Ким Делейни, Лия Франкланд, Анди Томпсън и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Wild Butterfly Escape
  • 02:30
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 1
  • 04:00
    Mega Engineering: City at Sea
Пълна програма
  • 01:30
    Бомбастични торти
  • 02:00
    Торти в Лас Вегас
  • 02:30
    Торти в Лас Вегас
  • 03:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
Пълна програма
  • 01:20
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 03:05
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 07:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 09:25
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:50
    The Hive
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:40
    Deadly Sins: Deacon Of Death
  • 02:35
    Deadly Sins: Rocky Mountain Murder
  • 03:30
    Deadly Sins: High School Homicide
  • 04:25
    A Crime to Remember: A Woman's Place
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Best Proposals
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Tyson Gay
  • 02:30
    The Burning Issue: Golf
  • 03:00
    Perfection: Tiger Woods
Пълна програма
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Madfin Shark Series
  • 02:35
    Madfin Shark Series
  • 03:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 02:45
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 03:35
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 02:25
    Господари на войната, еп. 16
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 1
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 23
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 75
Пълна програма
  • 01:15
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, Франция, 2014
  • 02:20
    Злато; сезон 1, епизод 2, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 03:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:30
    Възприятия; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:30
    Профилиране; сезон 7, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от веригата за бързо хранене
  • 01:55
    Луда любов: Бягството на влюбените, въоръжени и опасни
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Процес на елиминиране
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Ръка на убиец
Пълна програма
  • 00:25
    Твърди захарни бонбони
  • 02:10
    Харесвам работата ти
  • 04:20
    Фабрика за животни
  • 05:10
    305
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
Пълна програма
  • 01:47
    The Best Distraction (18+)
  • 02:07
    Die Hardcore: Part 2 (A Parody) (18+)
  • 02:33
    The Future Family's Fuck Robot: Part 1 (18+)
  • 02:58
    Lela Commissions A Cock (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    MAKE ME A LOG BOAT!
  • 02:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 03:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
  • 03:30
    YEAR OF THE SNAKE
Пълна програма
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:00
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 02:00
    A Fly in the Champagne
  • 03:00
    Firsthand
  • 03:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 01:35
    Леден мост
  • 02:30
    Дубровник: Републиката (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 03:20
    Залавянето на Клаус Барби
  • 04:20
    Бойни кораби (Series 1): Тайни и лъжи (Episode 10)
Пълна програма
  • 05:00
    "Маневри вляво" - I част, документален филм
  • 05:30
    "Магията на Одри" - документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
  • 02:55
    Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika - Jazz A Vienne festival
  • 03:55
    Ahmad Jamal in Paris
  • 05:15
    Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 13-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Смъртни грехове: Смъртоносният свещеник
  • 02:35
    Смъртни грехове: Убийство в Скалистите планини
  • 03:30
    Смъртни грехове: Убийство в гимназията
  • 04:25
    Престъплението, което ще се помни: Мястото на жената
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:25
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 03:40
    "Талантливият мистър Рипли", трилър, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
  • 05:15
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
Пълна програма
  • 00:15
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 02:05
    "Животни ІІІ, 10 еп.", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. , [15+]
  • 02:30
    "Who is America? І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Саша Барон Коен, със Саша Барон Коен, [18+]
  • 03:00
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Формулата (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 01:10
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 6, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 01:55
    Блудници, сезон 2, еп. 2, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 02:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 8, САЩ, Войни, 2014
  • 03:35
    Борджиите, сезон 3, еп. 10, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2014
Пълна програма
  • 00:15
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 01:55
    Удобна кожа Ужаси, Фентъзи Канада 2011
  • 03:40
    Пълнолуние Комедия Полша 2009
  • 06:45
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 01:25
    Кралица на компанията
  • 03:20
    Сериозни на лунна светлина
  • 04:45
    Коко преди Шанел
  • 05:05
    Един уикенд
Пълна програма
  • 00:55
    Наближаващи врагове
  • 02:20
    Адът на 63-та
  • 04:05
    Новият протокол
  • 05:50
    Чичо Нино
Пълна програма
  • 00:25
    Who Killed Nancy?
  • 02:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    Welcome To Happiness
Пълна програма
  • 01:00
    Action Sports World S18
  • 02:00
    Live Recap FIA World Rallycross 2018
  • 04:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 05:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:40
    Футбол: България - Норвегия, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:30
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /24 епизод/
Пълна програма
  • 01:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 02:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:15
    История.bg 1000 години без цар Самуил /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:55
Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016
Viasat Explorer 01:55
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
AXN 01:55
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Comedy 02:00
"Кухня" - сериал
Utilisima 02:00
В ритъма на Антъни Бурдейн - втори сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport 2 02:00
Фрийстайл ски: Световна купа във Фелдберг, ски крос
Eurosport HD 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus HD 02:00
Тенис: Кейти Бълтър - Екатерина Александрова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Финал

Всички предавания

Филми

AXN White 01:55
Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 01:55
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
Alfa 02:00
"Малкият остров" - игрален филм
Vivacom Arena 02:02
Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
PRO 7 02:05
"Стар Трек 3" - фантастика, U, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}