ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.24
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Анатомия на гнева" (премиера) - сериен филм, 6 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2018 (премиера) - риалити шоу
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полдарк - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Коментари на деня /п./
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 20:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2013
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 19:15
    Изчезнали или живи: Гигантът от Мадагаскар
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Грижи за Беър
  • 21:05
    Дивата Арктика: Северната ледена шапка: Земята на среднощното слънце
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
Пълна програма
  • 19:25
    RT в българския ефир
  • 19:45
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Веднъж син, винаги син" - комедия, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Дългият път зад кила" - мелодрама, А, 2011
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:20
    Капри сериен тв филм /75 и 76, последен епизод/
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Горяните
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.3
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 4
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Премиера: "Последният учител" - екшън, драма (Китай, 2015), актьори - Фан Лиао, Джиа Сонг и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Умирай умно" - комедия, екшън, криминален (САЩ, 2008), режисьор - Питър Сегал, актьори - Стив Карел, Ан Хатъуей, Дуейн Джонсън-Скалата, Алън Аркин и др
  • 21:00
    "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
  • 23:45
    "Съседското момче" - драма, ужаси, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Роб Коен, актьори - Дженифър Лопес, Райън Гузман, Иън Нелсън, Хил Харпър, Бейли Чейс, Джон Корбет, Кристин Ченоует и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 19:30
    "Гражданинът" - сериал
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 22:00
    Премиера: "Супермаркет" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 40
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп. 20
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.123
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 95
Пълна програма
  • 19:20
    Малки Титани: В готовност
  • 19:30
    Малки Титани: В готовност
  • 19:45
    Малки Титани: В готовност
  • 19:54
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:05
    "Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 21:00
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
  • 22:40
    "Разсмей ме", комедия, САЩ, 2017; реж. Сам Хофман, с Джемейн Клемънт, Елиът Гулд, Ингрид Майкълсън, Ани Потс, Присила Лопес, [12+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
  • 19:45
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 21:30
    "Кръстникът 2", криминална драма, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казал, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
  • 20:00
    "Слънце и Луна" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Мумията" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин О'Конър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Термопластични пожарни каски
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 21:00
    Трудни за убиване: Комерсиален риболов
Пълна програма
  • 18:40
    Срещи с извънземни: Посланието
  • 19:30
    Срещи с извънземни: Пристигането
  • 20:20
    Срещи с извънземни: Инвазия
  • 21:10
    Срещи с извънземни: Поколението
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Доказано от опит"
  • 19:55
    "Доказано от опит"
  • 20:10
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 18:15
    Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 20 години, директно
  • 20:30
    Куриози
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Футбол: Германия - Норвегия, европейска квалификация до 21 години, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Супербайк: Световен шампионат в Маникур
  • 20:30
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети, втори ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Голф: Шампионат на Азия за аматьори в Сингапур
Пълна програма
  • 18:55
    Големият див север, сезон 1, еп. 5
  • 19:40
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 20:25
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 29
Пълна програма
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Хавайски живот
  • 19:30
    Хавайски живот
  • 20:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 20:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 19:00
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 19
  • 19:30
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 20
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 17
  • 21:00
    Перфектната сватба - игрален филм , еп. 1
Пълна програма
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 24
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 1
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 6
  • 22:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 19:05
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 21:00
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж ІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Суну Гонера, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Айзая Джон, [18+]
  • 22:30
    "Убийствен бестселър", криминален трилър, Канада, 2016; реж. Мишел Пулет, с Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Нейърн, Тайлър Хайнс, Меган Хефърн, [15+]
Пълна програма
  • 19:25
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 20:15
    Изгубеният град на гладиаторите, ,
  • 21:10
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    История на оръжията, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
Пълна програма
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 82 еп.
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 78 еп.
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
Пълна програма
  • 19:00
    "Поздрави от Холивуд" 01.06 - сериал
  • 19:30
    "Плажът на чудесата" - романтична комедия с Дийн Камерън, Ейми Доленц.
  • 21:00
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 23:00
    "Главно представление" - екшън / драма с Долф Лундгрен, Мелиса Молинаро.
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    The Ride: Макълмор & Райън Луис
  • 21:00
    The Ride: Чарли Екс Си Екс
  • 22:00
    Амейзингнес - шоу за таланти
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 22:45
    J. Cole Live @ Wireless...
Пълна програма
  • 19:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 5
  • 20:10
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 21:00
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин, ,
  • 21:50
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 10
Пълна програма
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 5
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 3
  • 20:40
    Дивата Канада: Легендите на Севера, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 18:50
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 19:50
    "Поле на чудесата"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    "Най-добър от всички!"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха" - фантастика, U, 1999
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М
  • 20:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Ветроходство
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Игра на игрите" -шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 19:10
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Super Toy Club
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    С бебето всичко се променя: Таен ДНК тест
  • 20:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Мъжкараната Джой
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Лиз, Алийс и Хана
  • 22:00
    Д-р Пъпкотрепач: Странният случай с киста
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - град Русе
  • 19:30
    Бяла водна лилия
  • 20:00
    10 военни подвига в новата българска история
  • 20:30
    Знаете ли, че...?
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:35
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 20:10
    Раздялата (2006), САЩ, 2006
  • 22:00
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 23:45
    Рейчъл се омъжва, САЩ, драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 20:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 5
  • 21:00
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 23:46
    Зад кадър Драма 2010
Пълна програма
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 8
  • 20:00
    Кости - осми сезон, еп. 24
  • 21:00
    Кости - девети сезон, еп. 1
  • 22:00
    Господар и командир - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    BELLA HADID SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 19:05
    "Бърз отклик" - 3 еп.
  • 19:30
    "Истински спасителни операции" - 5 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 109 и 110 eп.
  • 21:10
    "На косъм" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 19:30
    Охота в Удмуртии
  • 19:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 20:25
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Убийствено интервю" (премиера) - комедия с уч. на Джеймс Франко, Сет Роугън, Лизи Каплан, Рандъл Парк, Тимъти Симънс, Даяна Банг, Рийз Александър и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Uncovering Aliens: Alien Invasion
  • 19:45
    Dual Survival: After The Storm
  • 20:30
    How the Universe Works: Saturn
  • 21:15
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Екстремни сладкарски войни
  • 21:00
    Бомбастични торти
  • 21:30
    Бомбастични торти
Пълна програма
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Опасният Хенри
  • 20:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:15
    Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 20 години, директно
  • 20:30
    Куриози
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Футбол: Германия - Норвегия, европейска квалификация до 21 години, директно
Пълна програма
  • 19:05
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 21:00
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж ІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Суну Гонера, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Айзая Джон, [18+]
  • 22:30
    "Убийствен бестселър", криминален трилър, Канада, 2016; реж. Мишел Пулет, с Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Нейърн, Тайлър Хайнс, Меган Хефърн, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:15
    PJ Masks
  • 19:30
    The Lion Guard
  • 20:00
    Sofia The First
  • 20:25
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Опасният Хенри
  • 20:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    A Crime to Remember: A Woman's Place
  • 20:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 21:05
    Web of Lies: California Scheming
  • 22:00
    Murder Among Friends: The Lord Taketh
Пълна програма
  • 19:15
    Premiere Freesports: Rixen and Gladiators
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Tyson Gay
  • 20:10
    Top: Best Proposals
  • 20:40
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 19:05
    Buccaneers & Bones
  • 19:30
    Trip Gone Bad
  • 19:50
    Trip Gone Bad
  • 20:15
    Carter's W.A.R.
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
Пълна програма
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 22:00
    Мегазаводи, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.24
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 18:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 4, драма, криминален, Франция, 2014
  • 19:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 19:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 20:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 21:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 5, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:00
    Профилиране; сезон 7, епизод 3, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Единадесетте: Идеалното убийство
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Червената река
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Патриша Байърс
  • 22:00
    Какво е нужно за убийство: Отмъщението на селяка
Пълна програма
  • 18:20
    Отмъщение в Рио
  • 20:25
    Трезорът
  • 22:15
    Балибо
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:24
    Jailhouse Fuck Four (18+)
  • 19:46
    Roadside Foot Job (18+)
  • 20:11
    Nailing The Neighbourhood Bully (18+)
  • 20:32
    Dear Diary, I Want To Fuck My Stepbrother (18+)
Пълна програма
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:50
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 19:00
    Standard Snowboard Show
  • 19:30
    Standard Snowboard Show
  • 20:00
    Built To Shred
  • 20:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 19:00
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 19:50
    Историята на Европа (Series 1): Светлина и мрак (Episode 3)
  • 20:45
    Превратни години (Series 1): Зад кулисите (Episode 1)
  • 21:30
    Елизабет и нейните врагове (Series 1): Битка за трона (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:30
    "Магията на Одри" - документален филм
Пълна програма
  • 19:05
    The Lisbon Peace, choreography by Anne Teresa de Keersmaeker
  • 19:40
    Gautier Capucon and the young talents of the Saint-Prex Festival
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:15
    Mariss Jansons conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw, Amsterdam
Пълна програма
  • 17:30
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, втори финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Професионална борба: "Разбиване", 41-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 40-и епизод, повторение
  • 20:00
    Футбол: Фулъм - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Саутхямптън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 19:15
    Престъплението, което ще се помни: Мястото на жената
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 21:05
    Мрежа от лъжи: Калифорнийски трикове
  • 22:00
    Убийство сред приятели: Бог взима
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Епизод", (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 19:00
    "Глутница ІІ, 3 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 20:00
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 21:45
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
  • 23:30
    "Робин Уилямс: Влезте в ума ми", документален, САЩ, 2018; реж. Марина Зенович, с Robin Williams, [12+]
Пълна програма
  • 19:20
    "Панаир на суетата І, 6 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 20:15
    "Криптон I, 4 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийт Боук, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на двойките І, 8 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 25 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Небесни скитници (2 част) (образователен филм за природен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Средновековните паметници на Станимака (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
  • 20:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:20
    Едно френско село, сезон 3, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2012
  • 20:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 21:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 22:00
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 6, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 20:35
    Херкулес Драма САЩ 2005
  • 22:00
    Наследниците, еп.2 Драма Дания 2014
  • 22:55
    Ноември Драма, Мистерия, Трилър САЩ 2004
Пълна програма
  • 18:40
    Кражбата
  • 20:20
    Г-н Батиньол
  • 22:00
    Мафията убива само през лятото
  • 22:50
    Мафията убива само през лятото
Пълна програма
  • 19:20
    Синът
  • 21:35
    Философия на вкуса
  • 22:00
    Конспирация
  • 23:30
    Хотел на ужасите 3
Пълна програма
  • 19:00
    Movie Talk
  • 19:30
    Welcome To Happiness
  • 21:25
    Free and Easy
  • 23:00
    In The Dark Half
Пълна програма
  • 18:00
    Ski Soldier
  • 20:00
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 20:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
  • 21:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
Пълна програма
  • 19:10
    Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 21:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 21:30
    Спортни новини
  • 21:35
    Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Риека
Пълна програма
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 София/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Life 19:30
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
Охота и рыбалка 19:30
Сезон охоты
SAT 1 19:30
"Всичко или нищо" - сериал
Viasat Explorer 19:35
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
Cinemax 2 19:40
"Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
AXN White 19:40
Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}