ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.3
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 4
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Премиера: "Последният учител" - екшън, драма (Китай, 2015), актьори - Фан Лиао, Джиа Сонг и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Мумията" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин О'Конър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др.
Пълна програма
  • 18:15
    Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 20 години, директно
  • 20:30
    Куриози
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Футбол: Германия - Норвегия, европейска квалификация до 21 години, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Супербайк: Световен шампионат в Маникур
  • 20:30
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети, втори ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Голф: Шампионат на Азия за аматьори в Сингапур
Пълна програма
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    Sports Adventure
  • 21:35
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М
  • 20:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Ветроходство
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 19:35
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
AXN White 19:40
Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
Viasat Nature 19:45
В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
ARD 1 19:50
"Семейството на доктор Клайст" - сериал
Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 19:40
"Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
AXN White 19:40
Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}