ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    Култура.БГ /п/
  • 02:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:35
    Планетата Земя 2: Острови документален филм/п/
  • 04:25
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.9
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.16
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Now Boarding
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 02:00
"Кухня" - сериал
Utilisima 02:00
В ритъма на Антъни Бурдейн - втори сезон, еп. 1
Viasat History 02:15
Забранена история, сезон 2, еп. 6
bTV Action 02:15
"Библиотекарите" - сериал
Viasat Nature 02:20
Големи бесни риби, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа във Вилинген
HBO 2 03:00
"Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Diema Sport 2 03:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
Film Plus 03:30
Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа във Вилинген

Всички предавания

Филми

Alfa 02:00
"Малкият остров" - игрален филм
Vivacom Arena 02:02
Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
PRO 7 02:05
"Стар Трек 3" - фантастика, U, 2016
Cinemax 02:10
"Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
БНТ 02:10
Златан Ибрахимович документален филм /2 епизод/п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}