ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:35
    Планетата Земя 2: Острови документален филм/п/
  • 04:25
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.9
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.16
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 06:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
Пълна програма
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Now Boarding
  • 04:15
    Now Boarding
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 02:40
Четири жени и едно погребение - пети сезон, еп. 4
Viasat Nature 02:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 7
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
bTV Comedy 03:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал

Всички предавания

Спорт

Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 2 03:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:40
"Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
TVPlus 03:00
"Мезек - една среща с миналото" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}