ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 02:35
    Град на акули
  • 03:25
    Изчезнали или живи: Гигантът от Мадагаскар
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Грижи за Беър
Пълна програма
  • 02:00
    Треска за злато: Пръстът на дявола
  • 03:00
    Трудни за убиване: Комерсиален риболов
  • 04:00
    Съкровището на Купър: Списък за 500 милиона долара
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ван Додж А100
Пълна програма
  • 01:20
    Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
  • 02:10
    Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
  • 03:00
    Пътешествия в Kосмоса: Оцеляване в празнотата
  • 03:48
    Срещи с извънземни: Посланието
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 5
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 6
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 7
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
  • 03:45
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
  • 02:45
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 03:35
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
Пълна програма
  • 02:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 02:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 02:55
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 03:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 01:55
    Мегазаводи, еп. 6
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 03:25
    Господари на войната, еп. 16
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Глутницата, еп. 2
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 03:20
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 02:00
    Вековни дървета
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 03:30
    Тунис, Фригуа
Пълна програма

Сериали

Viasat History 02:15
Забранена история, сезон 2, еп. 6
bTV Action 02:15
"Библиотекарите" - сериал
Viasat Nature 02:20
Големи бесни риби, сезон 1, еп. 6
Fox Life 02:30
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 20
AXN 02:35
Бесни кучета; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа във Вилинген
HBO 2 03:00
"Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Diema Sport 2 03:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
Film Plus 03:30
Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа във Вилинген

Всички предавания

Филми

Cinemax 02:10
"Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
БНТ 02:10
Златан Ибрахимович документален филм /2 епизод/п/
HBO 2 02:20
"Весело обслужване ІІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Бен Синклер, с Бен Синклер, [18+]
FilmBox Extra 02:30
Касапница Комедия Франция, Германия 2011
ARD 1 02:30
"Неравни братя" - криминален филм, Франция, 2008

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}