ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Изчезнали или живи: Гигантът от Мадагаскар
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Грижи за Беър
  • 21:05
    Дивата Арктика: Северната ледена шапка: Земята на среднощното слънце
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
Пълна програма
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 21:00
    Трудни за убиване: Комерсиален риболов
  • 22:00
    Съкровището на Купър: Списък за 500 милиона долара
Пълна програма
  • 19:30
    Срещи с извънземни: Пристигането
  • 20:20
    Срещи с извънземни: Инвазия
  • 21:10
    Срещи с извънземни: Поколението
  • 22:00
    Тайни космически бягства: Няма връщане назад
Пълна програма
  • 19:40
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 20:25
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 29
  • 20:45
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 30
Пълна програма
  • 19:25
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 20:15
    Изгубеният град на гладиаторите, ,
  • 21:10
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    История на оръжията, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
Пълна програма
  • 19:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 5
  • 20:10
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 21:00
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин, ,
  • 21:50
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 10
Пълна програма
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 5
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 3
  • 20:40
    Дивата Канада: Легендите на Севера, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 19:30
    Бяла водна лилия
  • 20:00
    10 военни подвига в новата българска история
  • 20:30
    Знаете ли, че...?
  • 21:00
    Димитровград - Осъществената мечта
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 19:45
В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
ARD 1 19:50
"Семейството на доктор Клайст" - сериал
Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)
e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}