ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:45
    Умно село: Жажда - Величко Минеков /По случай 90 години от рождението на скулптора/
  • 19:45
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Терминатор: Генесис" - екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2015), режисьор - Алън Тейлър, актьори - Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джей Кортни, Джей Кей Симънс, Мат Смит,  Грегъри Алан Уилямс, Сандрин Холт и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Белият дом: Под заплаха" - с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал, Ричард Кларкин, Джейсън Кларк, Ричард Дженкинс и др.
  • 22:50
    "Подземен свят: Пробуждане" - с уч. на Кейт Бекинсейл, Стивън Риа, Майкъл Ийли, Тео Джеймс, Индия Ийсли, Сандрин Холт, Чарлз Данс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 21:00
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Пътешественик - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 19:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2011
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:00
    Смърт край Змийската река; драма, романтичен, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    Амба, руският тигър
  • 19:15
    Последните китайски слонове
  • 20:10
    Изчезнали или живи: Гигантът от Мадагаскар
  • 21:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Грижи за Беър
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 19:45
    Интервю
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Хандбал от Бундеслигата
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Най-после на Гардазее!" - комедия, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Алмут и Рита: Двама като огън и барут" - комедия, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите публицистично предаване
  • 19:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:00
    Viva la музика музикално-образователно предаване
  • 20:30
    Босоногата игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Андрю Флеминг, в ролите: Евън Рейчъл Уд, Скот Спийдман, Трийт Уилямс, Кейт Бъртън, Джей Кей Симънс, Йън Нелсън и др.
Пълна програма
  • 19:08
    The Tom and Jerry Show
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Полицейска академия 5" - комедия, криминален (САЩ, 1988), режисьор: Алън Миърсън, актьори -Джордж Гейнс, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Лесли Истърбрук, Марион Рамзи и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Огненият пръстен" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор - Гилермо дел Торо, актьори - Чарли Хънам, Диего Клатенхоф, Идрис Елба, Брад, Робърт Казински, Ринко Кикучи, Рон Пърлман, Макс Мартини, Клифтън Колинс - мл.,  Чарли Дей и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Мъже за пример" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Фишър Стивънс, актьори - Ал Пачино, Кристофър Уокън, Алън Аркин, Джулиана Маргулис, Марк Марголис, Ванеса Ферлито, Катрин Уиник и др. 
  • 21:00
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 23:45
    Cinema X: "Ел Ей зомби апокалипсис " - екшън, хорър, сай-фай (САЩ, 2014), режисьор - Търнър Клей, актьори - Джъстин Рей, Джеръд Мааър, Стефани Естес, Али Уилямс, Майкъл Дж. Силаф, Таша Диксън, Джеф Локър, Тенси Александър и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 20:30
    "Историята на един делфин 2" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Чарлз Мартин Смит, актьори - Морган Фрийман, Ашли Джъд, Джулиана Харкави, Хари Коник Младши, Нейтън Гембъл, Крис Кристофърсън и др.
  • 22:30
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Истински истории"
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 46,47
  • 23:00
    "Екатерина Велика" - сериал , с.2, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Реактивните момичета
  • 19:20
    Малки Титани: В готовност
  • 19:30
    Малки Титани: В готовност
  • 19:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:05
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на г-н Авила ІV, 10 еп.", криминална драма, Мексико, 2018; реж. Фернандо Ровзар, Алехандро Лозано, с Тони Далтън, Карлос Арахон, Камила Селсер, Хуан Карлос Ремолина, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 22:05
    "Слийпи Холоу", хорър - мистерия, САЩ, 1999; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Кристина Ричи, Миранда Ричардсън, Майкъл Гамбън, Каспър Ван Дийн, [18+]
  • 23:50
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Полуденница", хорър - драма, Чехия, 2016; реж. Иржи Садек, с Аня Гайслерова, Каролина Липовска, Даниела Коларова, Зденек Муша, Иржи Щребл, [15+]
  • 20:00
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 21:30
    "Луна", драма, Франция, 2017; реж. Елза Дирингер, с Летисия Клеман, Род Парадо, Лина Кудри, Жулиен Бодет,Фредерик Пиеро, [18+]
  • 23:05
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 18:00
    "Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "Истинска любов" - романтичен филм с уч. на Джеси Меткалф, Отъм Рийсър, Лора Менел, Арън Крейвън, Хротгар Матюс, Лорън Холи, Питър Брайън и др.
  • 22:00
    "Още един шанс" - романтичен филм с уч. на Йордис Рихтер, Берт Тишендорф, Александра фон Шверин, Готц Шуберт и др. /п/
Пълна програма
  • 17:30
    "Капитан Америка: Първият отмъстител" - приключенски екшън с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др. /п/
  • 20:00
    "Ченгета в резерв" - екшън-комедия с уч. на Уил Феръл, Марк Уолбърг, Дуейн Джонсън, Самюел Джаксън, Ева Мендес, Майкъл Кийтън и др.
  • 22:10
    "Отряд на честта" - военен филм с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Пристрастени към двигателите с Джими де Вил: Двигател на Волво 850 T5R
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 3
  • 21:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 4
  • 22:00
    Улични престъпници: Флор-Ида
Пълна програма
  • 18:40
    Извънземни урагани
  • 19:30
    Историческа мисия: Телескопът "Хъбъл"
  • 20:20
    Големи опасни космически кораби 2011
  • 21:10
    Историята на телескопа
Пълна програма
  • 17:30
    МУЛАН
  • 19:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 20:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 18:45
    "За ума"
  • 19:10
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 19:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 20:00
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 18:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 19:30
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина, квалификация, директно
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 21:20
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 21:00
    Футбол: MLS, Минесота - Колорадо, директно
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:05
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 19:50
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
  • 20:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 21:15
    На лов, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 19:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
  • 20:00
    Рай на половин цена
  • 20:30
    Рай на половин цена
Пълна програма
  • 19:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 15
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 16
  • 21:00
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 11
  • 21:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 18:15
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 6
  • 19:15
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 15
  • 20:05
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 16
  • 21:00
    Нюанси синьо - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 17:50
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 19:45
    " яшка 3: Вихърът на времето", анимация, САЩ, 2007; реж. Франк Нисън, [0+]
  • 21:00
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 22:50
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 3
  • 19:10
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 20:05
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 1
  • 20:30
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бръснене и подстрижка: два търга
  • 20:00
    На лов за автомобили: В посока ез. Бонвил - втора част
  • 20:30
    На лов за автомобили: Палавият номад
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 9 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:45
    "Парламентът на фокус"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:20
    "Лекар за милиони" - комедия / криминален с Дан Акройд, Уолтър Матау.
  • 19:55
    "Хвърли мама от влака" - комедия / криминален с Дани Де Вито, Били Кристъл.
  • 21:20
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 22:55
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 22:20
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 18:50
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 7
  • 19:15
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 8
  • 19:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 20:35
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 2
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 21:00
    Мумии, замръзнали във времето, еп. 1
  • 22:00
    Съкровищата на Тутанкамон: Златният фараон, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 20:40
    Националните паркове на Америка (Компилации), еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Първична сила", 41-и епизод, повторение
  • 23:15
    Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:15
    Премиера на сезона. "Ексклузивно" с Дмитрий Борисов
  • 19:45
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 19:40
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:30
    Жилет световен спорт
  • 19:30
    Ветроходство
  • 21:30
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 21:15
    "Най-страхотните моменти по RTL на всички времена" - шоу
Пълна програма
  • 18:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Как да си дресираш дракон 2" - анимационен филм, U, 2014
Пълна програма
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 19:00
    Регионите отблизо- предаване на Телемедиа
  • 19:40
    Делирио в ритъма на салсата-комедия, романтичен,Испания-Колумбия,2014г.
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов -Предаване на Теледемиа
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Как да украсиш торта: Епизод 11
  • 19:30
    Как да украсиш торта: Епизод 12
  • 20:00
    Бърза помощ за сладкарници: Епизод 1
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Булки с голям бюст
Пълна програма
  • 19:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 19:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 20:00
    Вива история - Пейо Яворов
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни писъци
  • 19:30
    Екстремни писъци
  • 20:00
    Странни пътешествия
  • 20:30
    Странни пътешествия
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни писъци
  • 19:30
    Екстремни писъци
  • 20:00
    Странни пътешествия
  • 20:30
    Странни пътешествия
Пълна програма
  • 17:45
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
  • 19:40
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 22:00
    Странни дни, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:30
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 9
  • 20:00
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 5
  • 20:30
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:56
    Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Обявявам ви за законни Чък и Лари" - комедия, САЩ, 2007
  • 23:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Бягство от затвора - първи сезон, еп. 4
  • 19:30
    Нищо за губене - игрален филм, еп. 1
  • 21:30
    От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 11
  • 22:00
    Куантико - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 19:00
    SPORTS ILLUSTRATED SPECIAL
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    SPORTS ILLUSTRATED SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:40
    "Джигити" - 4 и 5 еп.
  • 19:30
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовност" - 3 еп.
  • 21:10
    "48 часа" - 3 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 19:05
    Трофеи
  • 19:30
    Мой мир - рыбалка
  • 20:00
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 20:25
    Спиннинг на камских просторах
Пълна програма
  • 18:00
    "Джак и Джил" - комедия С уч. на Адам Сандлър, Кейти Холмс, Ал Пачино, Дейвид Спейд, Ник Суордсън и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Идалго: Океан от огън" - приключенски екшън, с уч. на Виго Мортенсен, Омар Шариф, Луиз Ломбард, Зулейка Робинсън, Джей Кей Симънс и др.
  • 23:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Treehouse Masters: Temple of Adventure
  • 19:45
    Treehouse Masters: Santa's Workshop
  • 20:30
    Treehouse Masters: Black Bear Bungalow
  • 21:15
    Treehouse Masters: Wild Butterfly Escape
Пълна програма
  • 19:00
    Свежо с Анна Олсън
  • 19:30
    Свежо с Анна Олсън
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 18:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:10
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 19:30
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина, квалификация, директно
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 21:20
    Новини
Пълна програма
  • 17:50
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 19:45
    " яшка 3: Вихърът на времето", анимация, САЩ, 2007; реж. Франк Нисън, [0+]
  • 21:00
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 22:50
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
Пълна програма
  • 18:55
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 19:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 20:00
    Trulli Tales
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 18:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:10
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    Murder Calls: The Slender Man
  • 19:15
    Murder Comes to Town: Friendly Foes
  • 20:10
    Web of Lies: California Scheming
  • 21:05
    Alaskan Temptress: People Magazine Investigates
Пълна програма
  • 18:50
    After Game: Mark Ella
  • 19:15
    Premiere Clubland: Chelsea
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Wladimir Klitschko
  • 20:10
    Top: Baseball Scandals
Пълна програма
  • 19:05
    Midway USA's Gun Stories
  • 19:30
    Major League Fishing
  • 20:15
    Major League Fishing
  • 21:00
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бръснене и подстрижка: два търга
  • 20:00
    На лов за автомобили: В посока ез. Бонвил - втора част
  • 20:30
    На лов за автомобили: Палавият номад
Пълна програма
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 20:00
    Мумии, замръзнали във времето, еп. 1
  • 21:00
    Съкровищата на Тутанкамон: Златният фараон, еп. 1
  • 22:00
    Тайните на Великденския остров, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Терминатор: Генесис" - екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2015), режисьор - Алън Тейлър, актьори - Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джей Кортни, Джей Кей Симънс, Мат Смит,  Грегъри Алан Уилямс, Сандрин Холт и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 20:00
    Муунфлийт; драма, Великобритания, 2013
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 23:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 3, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2014
  • 20:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, Канада, 2014
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, Канада, 2014
  • 22:00
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 5, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Убих най-добрия си приятел: "Смъртоносно увлечение", но не на филм
  • 20:00
    Убих най-добрия си приятел: Повече от приятели
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Патриша Байърс
Пълна програма
  • 18:40
    Бел Ами
  • 20:45
    Късметът на Слевин
  • 22:55
    Ужасът в Амитивил
Пълна програма
  • 18:15
    Премьера сезона. "Эксклюзив" с Дмитрием Борисовым (16+)
  • 19:45
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Перекаты судьбы. Х/ф
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 18:58
    Lela Commissions A Cock (18+)
  • 19:21
    A Dick Before Divorce (18+)
  • 19:42
    Latina Gets Facial In Laundromat (18+)
  • 20:07
    Tiny Dancer (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 20:00
    Тенис: Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 17:25
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 19:00
    One Less Brick in the Wall
  • 19:30
    One Less Brick in the Wall
  • 20:00
    One Less Brick in the Wall
  • 20:30
    Action Sports Plus Special
Пълна програма
  • 19:00
    Забранена история (Series 5): Истинският Джеймс Бонд (Episode 3)
  • 19:50
    Загадки в музея (Series 4): Електрическата писалка на Едисън, изчезналата шхуна "Карол Диъринг", Човекът гущер (Episode 1)
  • 20:35
    Децата на кралица Виктория (Series 1): И най-добрите планове (Episode 1)
  • 21:40
    Скрити следи: Първата световна война (1914-1918 г.)
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Valery Gergiev conducts the Munich Philharmonic: Strauss and Bruckner
  • 19:10
    Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra : Debussy and Mussorgsky
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Tannhauser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice, Venice
Пълна програма
  • 17:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, трети финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 13-и епизод, повторение
  • 23:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Футбол: Жирона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 21:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, директно
Пълна програма
  • 18:20
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 19:15
    В града витае убийство: Приятели или врагове
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Калифорнийски трикове
  • 21:05
    Изкусителката от Аляска: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 19:00
    "Епизод", (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 18:15
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 20:00
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 22:30
    "Касъл Рок I, 7 еп.", хорър - психо - драма, САЩ, 2018; реж. Грег Яйтейнс, с Андре Холанд, Мелани Лински, Бил Скарсгард, Джейн Леви, Сиси Спейсик, [15+]
  • 23:30
    "Снеговалеж ІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Суну Гонера, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Айзая Джон, [18+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Книжарница "Мостът", втора част", драма, САЩ, 2016; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
  • 19:25
    "Oпасно привличане I, 6 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 20:10
    "Панаир на суетата І, 6 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 21:00
    "Златен живот ІІ, 1 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Спасти невесту пустыни
  • 20:00
    Гражданское оружие. Милитари воркаут
  • 20:55
    Мужская кухня. Александр Смирнов
  • 21:50
    Тайна горы мертвецов. Перевал Дятлова. Фильм первый
Пълна програма
  • 19:00
    Биоразнообразието на Беласица (образователен филм за планински туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Родопски скъпоценности (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:55
    Топ кадети
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:45
    Рали с олдтаймери Зигерланд Класик
  • 19:15
    1886 - Легенди на автомобилната култура: BMW
  • 19:45
    Единичен тест
  • 19:50
    Единичен тест
Пълна програма
  • 19:05
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 8, САЩ, Войни, 2014
  • 19:45
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 3, Канада, Войни, 2016
  • 20:30
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 4, Канада, Войни, 2016
  • 21:15
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 6, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 18:35
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 20:00
    Театър "Шансония" Музикален, Драма Франция, Германия, Чехия 2008
  • 22:00
    Принадлежности Биографичен Великобритания 2004
  • 23:40
    Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
Пълна програма
  • 17:50
    Ангелите от Ийст Енд
  • 19:10
    Кметицата-кексче
  • 20:35
    Сериозни на лунна светлина
  • 22:00
    Рики и Флаш
Пълна програма
  • 18:35
    Крокодилите 2
  • 20:05
    Монти Уолш - последният каубой
  • 22:00
    Любовта не е престъпление
  • 23:30
    Нощта на бала
Пълна програма
  • 19:00
    Movie Talk
  • 19:30
    Abraham's Point
  • 21:20
    Prophet's Prey
  • 23:00
    Dealin' with Idiots
Пълна програма
  • 18:00
    Live Recap FIA World Rallycross 2018
  • 20:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 21:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 22:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2017
Пълна програма
  • 18:50
    Футбол: Норвегия - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Осло
  • 20:55
    Извън играта
  • 21:35
    Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Амстердам
  • 23:40
    Обзор "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Младите иноватори документална поредица /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}