ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:05
    Кадилакът на Долан игрален филм /п/(16)
  • 03:45
    Извън играта /п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 05:05
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 02:50
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 04:20
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Вихърът на танца" - с уч. на Денис Куейд, Анди Макдауъл, Кени Уормалд, Джулиан Хоу и др. /п/
  • 04:50
    "Виж кой говори пак" - с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али,Олимпия Дукакис,Елиас Котеас и др./п/
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 02:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:30
    Характери /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:20
    Ханибал; сезон 2, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 04:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 04:50
    Heads Up Daily; сезон 1, епизод 16, магазинно предаване, Канада, 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 02:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Да проследиш врага
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Преследване
Пълна програма
  • 02:00
    RT в българския ефир
  • 02:25
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 03:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:25
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 00:40
    "Червени светлини" - мистъри трилър, Е, 2012
  • 02:30
    "Най-после на Гардазее!" - комедия, ФРГ, 2018
  • 04:00
    "Алмут и Рита: Двама като огън и барут" - комедия, ФРГ, 2016
  • 05:20
    "Три.две.едно.Михл Мюлер" - кабаре
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 01:25
    Босоногата игрален филм /п/
  • 02:50
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:20
    Три алюра документална поредица /8 епизод/п/
  • 03:50
    Европейски маршрути
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 00:30
    "Биячи"- екшън (САЩ, 2014), режисьор - Крейг Мос, актьори - Данте Баско, Джонатан Липники, Жаклин Обрадорс, Андрю Дивоф, Дани Глоувър, Дани Трехо, Чарли Карвер, Кирсти Хил, Сара Дюмон и др.
  • 02:15
    "Готъм" - сериал, с.1, еп.16,17
  • 04:15
    "Учителят" - екшън, исторически (Китай, 2014), режисьор - Ке Зу, актьори - Джеймс Карс, Ксианджу Чанг и др.
  • 05:00
    " Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 8
Пълна програма
  • 01:30
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 02:30
    "Джей Едгар" - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О'Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
  • 06:00
    "Къща от карти" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "По средата" - сериал
  • 03:30
    "Супермаркет" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 01:30
    "Неочаквано щастие" - драма, романтичен (Германия, 2018), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Макси Варвел, Флориан Одендал, Роман Крижка и др.
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:25
    "Благ убиец", трилър, Финландия, 2017; реж. Тему Ники, с Мати Онисма, Йари Вирман, Ханамая Никандер, Хейки Ноусиайнен, Пихла Пентинен, [18+]
  • 02:50
    "Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
  • 03:55
    "Тайният живот на г-н Авила ІV, 10 еп.", криминална драма, Мексико, 2018; реж. Фернандо Ровзар, Алехандро Лозано, с Тони Далтън, Карлос Арахон, Камила Селсер, Хуан Карлос Ремолина, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 05:05
    "Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
  • 02:20
    "Счетоводителят", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 04:30
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 05:15
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Marketplace Africa
  • 02:15
    World Sport
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Истинска любов" - романтичен филм с уч. на Джеси Меткалф, Отъм Рийсър, Лора Менел, Арън Крейвън, Хротгар Матюс, Лорън Холи, Питър Брайън и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:10
    "Джеси Стоун: Тънък лед" - криминален фим с уч. на Том Селек, Кати Бейкър, Кол Суддут, Лесли Хоуп, Стивън Макхати, Уилям Садлър, Джесика Хект и др. /п/
  • 02:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 3
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Открит е фонтанът на младостта?
  • 03:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 4
  • 04:00
    Улични престъпници: Флор-Ида
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
Пълна програма
  • 01:20
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 10
  • 02:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 11
  • 03:00
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 12
  • 03:48
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 13
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Изумителният свят на гравитацията"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 03:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 04:45
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 01:45
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 04:45
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 03:15
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 6
  • 07:10
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 7
  • 07:35
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:20
    Immaf European Open
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Now Boarding
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Ремонт на дървени къщи
  • 02:30
    Ремонт на дървени къщи
  • 03:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 03:30
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 01:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 8
  • 02:30
    Имало едно време - пети сезон, еп. 12
  • 03:15
    Имало едно време - пети сезон, еп. 13
  • 04:00
    Робин Худ: Мисия Берлин - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 10
  • 02:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 11
  • 03:40
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 17
  • 04:20
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:45
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 02:45
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [18+]
  • 04:35
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 05:05
    "Филми и звезди Х, 41 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 01:25
    Останки от войните, сезон 1, еп. 2
  • 02:10
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
  • 03:00
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 8
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
Пълна програма
  • 01:50
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 02:45
    Библейските тайни - разкрити: Обетованата земя
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Кметът на Града на парите
  • 04:00
    Надпревара за находки: Тексас: Дарт Виктор
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 02:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 82 еп.
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"- избрано
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 02:00
    "От упор" - драма / криминален с Шон Пен, Кристофър Уокън.
  • 03:50
    "Момиче мечта" - трилър / съспенс / мистъри с Джеймс Спейдър, Мадхен Амик, Бес Армстронг, Фредрик Лене, Лари Милър.
  • 05:50
    "В близък план - Ридик"
  • 06:00
    "Изумителните киносалони" 1, 03 еп. - "Бърд Тиътър": Ричмънд, Вирджиния
Пълна програма
  • 02:00
    Майки тийнейджърки
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 02:30
    MTV Asks Camila Cabello
  • 03:00
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 03:20
    James Arthur Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 1
  • 02:40
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 03:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 04:20
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:55
    Съкровищата на Тутанкамон: Златният фараон, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 2
  • 03:25
    Господари на войната, еп. 12
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Диви острови, еп. 1
  • 02:35
    Диви острови, еп. 2
  • 03:20
    Диви острови, еп. 4
  • 04:10
    Пустините на Близкия изток, еп. 1
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:05
    Филм "Бумер. Филм вторе"
  • 04:00
    Филм "Пътуване със стар автомобил"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:20
    "Коя е Хана?" - трилър, U, 2011
  • 03:20
    "Агент Солт" - екшън трилър, U, 2010
  • 05:00
    "Пирамидата: Гробница на ужаса" - филм на ужасите, U, 2014
  • 06:40
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:45
    "Може ли той това? - Крис Тол шоу"
  • 02:30
    "Най-страхотните моменти по RTL на всички времена" - шоу
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:50
    "Културната революция"
  • 02:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 03:15
    "Битката за луната"
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 01:25
    "Илюзионистът" - игрален филм, U, 2006
  • 03:25
    "The House Next Door" - мистъри трилър, U, 2006
  • 04:55
    "Илюзионистът" - игрален филм, U, 2006
  • 05:05
    "Наистина смешно" - шоу
Пълна програма
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети"
  • 04:30
    Класическа музика
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:00
    Джаки и Райан-драма,САЩ, 2014, Режисьор: Ейми Канаан Ман ,В ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнс,
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Булки с голям бюст
  • 02:24
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Сензационни рокли
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Обличал си принцеса, сега е ред на две кралици!
  • 03:36
    Необикновените сватби: Епизод 1
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.11
  • 02:30
    WWF - Непознатите гори
  • 03:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 03:30
    Картаген
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Ловци на духове по света
  • 04:00
    Мит или чудовище
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Ловци на духове по света
  • 04:00
    Мит или чудовище
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 00:25
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
  • 02:15
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, 1993
  • 04:15
    Страшен филм 2 (2001), САЩ, комедия, 2001
  • 05:50
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
Пълна програма
  • 05:00
    "Златна мисия" - 42 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Репортажът: /Без/опасно на училище" - информационно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 453 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "От вот на вот: Недоволството" - II част, документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 21
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 22
  • 03:40
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 03:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 06:48
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 03:25
    "Сурова справедливост: Секс престъпления" - документация
  • 04:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 3
  • 02:30
    Заразата - първи сезон, еп. 8
  • 03:15
    Заразата - първи сезон, еп. 9
  • 03:55
    Заразата - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Съпруги с ножове" - 7 и 8 еп.
  • 02:10
    "24 часа да убиеш" - 7 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 10 еп.
  • 03:25
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 3 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 00:50
    "Убийствено интервю" - комедия С уч. на Джеймс Франко, Сет Роугън, Лизи Каплан, Рандъл Парк, Тимъти Симънс, Даяна Банг, Рийз Александър и др., /п/
  • 06:10
    "В кадър"
  • 06:45
    "Африкански котки" - документален филм, /п/
  • 09:00
    "Без батерии" - комедия, С уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Kidnap and Rescue: Proof of Life
  • 02:30
    Kidnap and Rescue: Taxi Cab Killer
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Hostage Terrorism
  • 04:00
    Alaska Gold Diggers: Ice Ice Baby
Пълна програма
  • 02:00
    Вечеря при Тифани
  • 02:30
    Вечеря при Тифани
  • 03:00
    Готвачи срещу аматьори
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:45
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап
  • 04:45
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Пълна програма
  • 00:45
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 02:45
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [18+]
  • 04:35
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 05:05
    "Филми и звезди Х, 41 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 01:40
    Kindred Spirits: Breaking And Entering
  • 02:35
    Kindred Spirits: Cabin In The Woods
  • 03:30
    Kindred Spirits: Trapped In The Attic
  • 04:25
    Kindred Spirits: Lost Amy
Пълна програма
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Wladimir Klitschko
  • 02:30
    Top: Freesports Earth
  • 03:00
    The Challenge: Ultra Endurance
  • 03:30
    The Challenge: FISE
Пълна програма
  • 01:50
    Midway USA's Rapid Fire
  • 02:15
    Midway USA's Rapid Fire
  • 02:35
    Midway USA's Rapid Fire
  • 03:00
    Shooting USA's Impossible Shots
Пълна програма
  • 01:50
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 02:45
    Библейските тайни - разкрити: Обетованата земя
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Кметът на Града на парите
  • 04:00
    Надпревара за находки: Тексас: Дарт Виктор
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 2
  • 02:25
    Господари на войната, еп. 12
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 6
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 02:50
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 04:20
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, Франция, 2014
  • 04:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 3, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 13, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Среща със смъртта: Скот Сингълтън
  • 02:50
    Убих най-добрия си приятел: "Смъртоносно увлечение", но не на филм
  • 03:45
    Убих най-добрия си приятел: Повече от приятели
  • 04:30
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
Пълна програма
  • 00:45
    Стаята отсреща
  • 02:40
    Мрачно лято
  • 04:25
    Руините
  • 06:15
    Първият ден
Пълна програма
  • 02:05
    Владимир Вдовиченков, Светлана Устинова, Андрей Мерзликин, Александр Голубев в фильме "Бумер. Фильм второй" (16+)
  • 04:00
    Людмила Максакова, Андрей Болтнев, Лариса Удовиченко в фильме "Поездки на старом автомобиле" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 01:05
    Единственная. Х/ф
  • 02:45
    Мой чужой ребенок. Х/ф
  • 04:25
    Выход в люди
  • 06:00
    Утро России. Суббота
Пълна програма
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:04
    Jailhouse Fuck Four (18+)
  • 02:26
    Roadside Foot Job (18+)
  • 02:52
    Stranded Latina Outdoor Fucking (18+)
  • 03:17
    Swallowing Cum Helps Babe's Throat (18+)
Пълна програма
  • 01:20
    Тенис: Валентина Иваненко - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 03:15
    Тенис: Лаура Зигмунд - Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Чианг Уанг - Михаела Бузарнеску (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    Футбол: Валенсия - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 03:00
    NOMAD'S LAND - ETHIOPIA
  • 04:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - MADAGASCAR ISLAND ARK
  • 05:00
    AVIATORS, THE S1 E11
Пълна програма
  • 08:25
    FightBox King of Kings Heroes Series Tallin 13.10.2018
  • 10:40
    World Karate Federation
  • 12:25
    Siesta Boxing - Battle of Bracknell
  • 16:10
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 02:00
    Radical Times
  • 02:30
    The Search
  • 03:00
    Moments
  • 03:30
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
Пълна програма
  • 01:55
    Машини за убиване (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 5): Бейзболният фен, Пеги Шипен, конспиративна теория за кацането на Луната (Episode 10)
  • 03:30
    Загадки в музея (Series 5): Ани Оукли, проект "Колесница", лов на духове в затвора (Episode 11)
  • 04:15
    Забранена история (Series 1): Изгубеното съкровище на тамплиерите (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Писма до утре: Борис Карадимчев - Да посееш семенце" - 2 еп., документален триптих IN MEMORIAM
  • 04:00
    "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм
  • 05:00
    "Репортажът: Призвание в бяло" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 01:15
    Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
  • 02:10
    Hiromi - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:05
    Melingo - Festival d'Ile de France
  • 04:00
    The Sound of New York, Theo Croker
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Нефтохимик - Монтана, мач за Суперкупата на България, повторение
  • 10:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 10:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига, 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Моника Пуиг - Каролине Вожняцки (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - повторение)
  • 02:40
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Катерина Синякова (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - повторение)
  • 05:30
    Тенис: Айла Томлянович - Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 07:30
    "Головете на Ла Лига" - 8 еп., избрани моменти от изминалия кръг
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 40-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Сродни души или духове?: Влизане с взлом
  • 02:35
    Сродни души или духове?: Хижа в гората
  • 03:30
    Сродни души или духове?: В капан на тавана
  • 04:25
    Сродни души или духове?: Изгубената Ейми
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 02:05
    "Богатство I, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 03:05
    "Богатство I, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 04:10
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 05:55
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Златен живот ІІ, 6 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 02:35
    "Златен живот ІІ, 7 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 03:30
    "Златен живот ІІ, 8 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 04:30
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Спа и балнеология (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:50
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 3, Канада, Войни, 2016
  • 02:35
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 4, Канада, Войни, 2016
  • 03:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 04:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 01:20
    Абсентия Ужаси САЩ 2011
  • 02:50
    Отворена врата Ужаси САЩ 2008
  • 04:25
    Сляпа лудост Трилър САЩ 2001
  • 06:00
    Синът Романтичен Холандия 2011
Пълна програма
  • 01:05
    Каквото посееш
  • 02:35
    Една нощ в Истанбул
  • 04:05
    Горчиво и сладко
  • 07:10
    Астерикс на Олимпийските игри
Пълна програма
  • 00:55
    Зловеща жътва
  • 02:20
    Някой като мен
  • 04:10
    Без заблуди
  • 06:25
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
Пълна програма
  • 02:00
    Movie Talk
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    Abraham's Point
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
  • 02:30
    Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:20
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /24 епизод/
  • 05:10
    Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 02:00
    Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:30
    Когато свършат думите документален филм /п/
  • 03:00
    TrendY младежко лайфстайл предаване /п/
  • 03:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}