ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Шоуто на Греъм Нортън с участието на Ема Томпсън, Кара Делевин, Клеър Фой и Адам Сандлър
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Тренировъчен ден" - криминален, драма, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Снууп Дог, Др. Дре, Мейси Грей, Том Беринджър и др.
Пълна програма
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Шанхайски рицари" - с уч. на Джеки Чан, Фан Уонг, Оуен Уилсън и др.
  • 22:20
    "Чиракът на магьосника" - с уч. на Никълъс Кейдж, Моника Белучи, Джей Баручел, Алфред Молина, Джейк Чери, Тоби Кебел, Тереза Палмър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Сила - криманлен сериал
  • 20:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 21:00
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    Пътешественик - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 18:50
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 19:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 21:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 22:10
    Специален отряд; сезон 1, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Лигата на маймуните
  • 20:10
    В търсене на гигантската анаконда
  • 21:05
    В търсене на кралската кобра
  • 22:00
    Праисторическият слон
Пълна програма
  • 19:25
    Волен Сидеров пред медиите
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "14 плюс" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 18:30
    Изборите в Бавария
  • 20:20
    Кръгла маса в Берлин
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "От местопрестъплението: По дяволите с Мари" - крими поредица, ФРГ, 2018
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:30
    Наука, практика, успех публицистично предаване
  • 20:00
    Етнофокус
  • 21:00
    Майсторски клас на Райна Кабаиванска
  • 22:20
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:40
    Wacky Races
Пълна програма
  • 18:30
    "Огненият пръстен" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор - Гилермо дел Торо, актьори - Чарли Хънам, Диего Клатенхоф, Идрис Елба, Брад, Робърт Казински, Ринко Кикучи, Рон Пърлман, Макс Мартини, Клифтън Колинс - мл.,  Чарли Дей и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението" - екшън, фентъзи, трилър (САЩ, Обединени арабски емирства, 2012), режисьори - Марк Невълдайн, Брайън Тейлър, актьори - Никълъс Кейдж, Виоланте Плачидо, Кристоф Ламбер,  Киъран Хайндс, Джони Уитуорт,  Идрис Елба и
Пълна програма
  • 18:15
    "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
  • 21:00
    "Снежен снаряд" - трилър, драма, фантастика, екшън (Южна Корея,  САЩ,  Франция,  Чехия, 2013), режисьор - Понг Джун-хо, актьори - Крис Евънс, Ед Харис, Джон Хърт, Октавия Спенсър,Тилда Суинтън, Алисън Пил, Джейми Бел, Тилда Суинтън и др.
  • 23:30
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 20:30
    "Как да разкараш гаджето за 10 дни" - комедия, романтичен (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Доналд Петри, актьори - Кейт Хъдсън, Матю Макконъхи, Томас Ленън, Катрин Хан,  Адам Голдбърг, Майкал Мишел, Шалом Харлоу и др.
  • 22:30
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Любов сред лозята" - романтичен (Канада, 2016), режисьор - Джейсън Бурк, актьори - Емануел Вогие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел и др.
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 48,49
  • 23:00
    "Екатерина Велика" - сериал , с.2, еп. 2
Пълна програма
  • 19:45
    Малки Титани: В готовност
  • 19:55
    Малки Титани: В готовност
  • 20:10
    Бен 10
  • 20:20
    Бен 10
Пълна програма
  • 18:25
    "Фирмата", криминален трилър, САЩ, 1993; реж. Сидни Полак, с Том Круз, Джейн Трипълхорн, Джийн Хекман, Хал Холбрук, Тери Кини, [15+]
  • 21:00
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 23:00
    "Предизвестена смърт", хорър - мистерия, САЩ, 2002; реж. Гор Вербински, с Наоми Уотс, Мартин Хендерсън, Дейвид Дорфман, Брайън Кокс, Джейн Александър, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
  • 20:00
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 21:30
    "Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
  • 23:10
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices
  • 20:30
    Talk Asia
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 18:00
    "Цветът на орхидеята" (премиера) - романтичен филм с уч. на Италия Ричи, Мадисън Петис, Бет Бродерик, Нейтън Парсънс , Антоанет Робъртсън, Патрик Касиди и др.
  • 20:00
    "Откривайки г-н Дарси" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Елизабет Мклаоглин, Франсис Фишер, Лини Еванс, Тами Гилис и др.
  • 22:00
    "Децата на моята сестра" - романтичен филм с уч. на Пола Шрам, Йоша Кифер, Габриел Рааб, Сузана Улен, Роланд Янковски и др. /п/
Пълна програма
  • 17:30
    "Мумията" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин О'Конър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др. /п/
  • 20:00
    "Похитители на изчезналият град" - приключенски екшън с уч. на Джеймс Бролин, Иън Сомърхолдър, Бетина Цимерман, Бен Крос Джейми Томас Кинг и др.
  • 22:10
    "Ювелирът" - криминален екшън с уч.на Чък Норис, Джоана Пакула, Даниел Бернхард, Бърни Копел, Тод Дженсън, Маршал Тийг, Трейси Скогинс, Кърт Лоуенс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Улични престъпници: Състезанието: Прах и зрелища
  • 20:00
    Американски чопър: Старши срещу Младши: Свобода за Рик
  • 21:00
    Предизвикателството на нинджите: През вихри и бури
  • 22:00
    Отвъд очакванията: НАСА и пътят към бъдещето
Пълна програма
  • 19:30
    Човек срещу астероид: Специално издание за Деня на астероидите
  • 20:20
    Тайните на дълбокия Koсмос: Епизод 1
  • 22:00
    СРЕЩА С КОМЕТА: Нашествие на НЛО
  • 22:50
    СРЕЩА С КОМЕТА: Апокалипсис в Сибир
Пълна програма
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 20:00
    Клонинги в мазето
  • 20:30
    Клонинги в мазето
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 19:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 20:00
    "Операция "Ох!"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Свързани"
Пълна програма
  • 19:45
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 18:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 20:30
    Суперспорт: Световен шампионат в Аржентина, директно
  • 21:15
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 22:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина, второ състезание, директно
Пълна програма
  • 19:45
    Куриози
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети, четвърти ден, директно
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:45
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 20:30
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 5
  • 20:50
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 6
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:00
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Ловци на къщи
  • 20:00
    Мразя моя двор
  • 20:30
    Мразя моя двор
  • 21:00
    Купихме си ферма
Пълна програма
  • 19:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 17
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 18
  • 21:00
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 15
  • 21:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 19:15
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 17
  • 20:05
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 18
  • 21:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 5
  • 22:00
    Хароу, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 21:00
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [15+]
  • 23:15
    "Нюйоркска комбина ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Зетна Фуентес, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:40
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Завръщането на Черната смърт, ,
  • 21:00
    Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
  • 22:05
    Селцето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:35
    Спецове в заложната къща: Потънал в мечти
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Четири точки и седем залога
  • 21:00
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
Пълна програма
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 20:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 78 еп.
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
  • 20:10
    "Строубъри Шорткейк"
  • 20:50
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:15
    "Семеен въпрос" - драма / комедия с Майкъл Бийч, Робърт Дювал.
  • 20:00
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 21:25
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 23:00
    "От упор" - драма / криминален с Шон Пен, Кристофър Уокън.
Пълна програма
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Бебе за милион долара
  • 21:00
    Бебе за милион долара
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 18:15
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 22:45
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 19:00
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 1
  • 19:55
    Дивите животни в моето семейство, сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    Дивите животни в моето семейство, сезон 1, еп. 3
  • 21:45
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Суша, еп. 3
  • 20:00
    Разгадаването на Атлантида, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 22:00
    Пресушаване на океана: Призрачните кораби от Атлантическия океан, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 5
  • 20:40
    Острови на мусоните, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 41-и епизод
  • 23:15
    Баскетбол: Реал Мадрид - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Крила". Продължение
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Клуб на Веселите и Находчивите". Висшата лига. Първи полуфинал
  • 23:20
    Комедия "Огньовете на голямото село"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край"
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 19:05
    Репортаж
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Трите хикса: Завръщането на Ксандър Кейдж" - екшън филм, U, 2017
  • 23:25
    "Жажда за скорост" - екшън драма, U, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Ветроходство
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Мобил 1
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Търси се - специално: Най-трудните случаи" - реалити
  • 21:15
    "Зрителна измама 2" - комедия / трилър / екшън, САЩ, 2016
  • 23:45
    "Любезните пичове" - криминален филм / трилър, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:40
    "Голямото печене" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Mein Blind Date mit dem Leben" - комедия, ФРГ, 2017
  • 23:30
    "R.E.D. - по-стари, по-силни, по-добри" - екшън комедия, U, 2010
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи" /на живо/
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:30
    Четвъртата власт-игрален филм на Германия,2013 г., Режисьор:Денис Гансел,В ролите: Мориц Блайбтрой, Кася Смутняк, Макс Риймелт
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Холивудски знаменитости-Никалъс Кейдж
  • 23:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:30
    Нещо ново, нещо назаем: Обществото на пътуващата рокля
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Епизод 1
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Неуспешно бягство от проблемите: първа част
  • 22:00
    90 дни до сватбата: А сега какво?: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:30
    Хърватски перли
  • 20:00
    10 забележителни крепости в България
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    Незабравимата България - Освободителят на България, един филм на Искрен Красимиров
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство със стара дървесина
  • 21:00
    Строителство извън мрежата
  • 22:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство със стара дървесина
  • 21:00
    Строителство извън мрежата
  • 22:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 18:35
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
  • 20:05
    Холивудски ченгета, САЩ, Детективски/комедия, 2003
  • 22:00
    Шпионски игри, Германия,Япония,САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 05:30
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
Пълна програма
  • 19:30
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 10
  • 20:00
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 2
  • 20:30
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 3
  • 21:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:35
    Рицарят Ръждивко Еп. 48 Анимация, Семеен 2013
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 19:15
    "Марш в развалините!" - доку-поредица
  • 20:15
    "Братята градинари" - доку-поредица
  • 21:15
    Кулинарно състезание
Пълна програма
  • 19:30
    Кинг Конг - игрален филм, еп. 1
  • 23:20
    Богатството - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 19:30
    ADRIANA LIMA SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    TOP MODELS
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:30
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовност" - 4 еп.
  • 21:10
    "48 часа" - 4 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 4 еп.
Пълна програма
  • 19:40
    Евромакс
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
Пълна програма
  • 19:30
    Тропа рыбака
  • 19:55
    Нахлыст
  • 20:25
    Спиннинг на камских просторах
  • 20:50
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 18:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Армагедон" - фантастика с уч. Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Оуен Уилсън, Лив Тайлър, Уил Патън, Джейсън Айзък, Стив Бушеми, Джейсън Айзък, Майкъл Кларк Дънкън, Питър Стормеър и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Dual Survival: Soaked
  • 20:30
    Dual Survival: After The Storm
  • 21:15
    Dual Survival: Bogged Down
  • 22:00
    Mega Engineering: City at Sea
Пълна програма
  • 19:30
    Свежо с Анна Олсън
  • 20:00
    У дома за вечеря с Джейми Дийн
  • 20:30
    У дома за вечеря с Джейми Дийн
  • 21:00
    Градски печива с Пол Холивуд
Пълна програма
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 20:30
    Суперспорт: Световен шампионат в Аржентина, директно
  • 21:15
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 22:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина, второ състезание, директно
Пълна програма
  • 18:50
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 21:00
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [15+]
  • 23:15
    "Нюйоркска комбина ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Зетна Фуентес, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 20:00
    Trulli Tales
  • 20:30
    P-King Duckling
  • 21:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    Web of Lies: People You May Know
  • 20:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 21:05
    American Monster: The Green Monster
  • 22:00
    Grave Secrets: The Woman In The Woods
Пълна програма
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Williams Sisters
  • 20:10
    Top: Champions in Movies
  • 20:40
    The Burning Issue: Rugby
  • 21:05
    Top: Sexy Rugby Players
Пълна програма
  • 19:30
    Major League Fishing
  • 20:15
    Major League Fishing
  • 21:00
    Fishing Edge
  • 21:20
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 19:35
    Спецове в заложната къща: Потънал в мечти
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Четири точки и седем залога
  • 21:00
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
Пълна програма
  • 19:00
    Разгадаването на Атлантида, еп. 1
  • 20:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 21:00
    Пресушаване на океана: Призрачните кораби от Атлантическия океан, еп. 1
  • 22:00
    Пресушаване на океана: Злодеи от подземния свят, еп. 1
Пълна програма
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Тренировъчен ден" - криминален, драма, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Снууп Дог, Др. Дре, Мейси Грей, Том Беринджър и др.
Пълна програма
  • 18:10
    Муунфлийт; драма, Великобритания, 2013
  • 20:00
    Амстердамска връзка; екшън, Хонконг, 1978
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 23:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 19:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:40
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2014
  • 22:40
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Убих най-добрия си приятел: Първата любов е най-смъртоносната
  • 20:00
    Убих най-добрия си приятел: От любов към парите
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Метал о метал
  • 22:00
    Сатанински жени: Санте Каймс
Пълна програма
  • 19:25
    Духът от Ню Орлиънс
  • 21:25
    Пактът
  • 23:15
    Кръвна връзка
Пълна програма
  • 19:00
    "Крылья". Продолжение (12+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Клуб Весёлых и Находчивых". Высшая лига. Первый полуфинал (16+)
  • 23:20
    Кирилл Фролов, Дмитрий Дюжев в комедии "Огни большой деревни" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 16:25
    Позднее раскаяние. Х/ф
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 23:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 19:37
    Secretly Rubbed In The Hot Tub (18+)
  • 20:00
    Blue Jeans, Tight Ass (18+)
  • 20:22
    Lela Commissions A Cock (18+)
  • 20:45
    Passenger Wants Driver's Big Cock (18+)
Пълна програма
  • 18:05
    Тенис: Олга Данилович - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
  • 20:30
    Тенис: Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - финал (WTA International - повторение)
  • 22:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Акценти
  • 20:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 20:10
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:05
    NEW Extreme VII
Пълна програма
  • 19:30
    The Azores Experience Vol. I
  • 20:00
    Tomar Pro Wakeboard 2018 [World Wake Series]
  • 20:30
    Action Sports Plus Special
  • 21:30
    Radical - The Controversial Saga of Dada Figueiredo
Пълна програма
  • 19:00
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Разведена (Episode 1)
  • 19:55
    Елизабет и нейните врагове (Series 1): Битка за трона (Episode 1)
  • 20:45
    Нашата световна война (Series 1): Другари (Episode 2)
  • 21:45
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Лице в лице (Episode 3)
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    The Magic Flute by Mozart at La Monnaie, Brussels
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
  • 23:15
    Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvorak
Пълна програма
  • 17:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 22:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига, 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Пиер-Юг Ербер - Норберт Гомбос (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 22:40
    Тенис: Никола Маю - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 20:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 20:15
    Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 21:55
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 19:15
    Мрежа от лъжи: Хората, които може би познаваш
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 21:05
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 22:00
    Гробовни тайни: Жена в гората
Пълна програма
  • 19:30
    "Историята оживява", (п)
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
Пълна програма
  • 18:25
    "Между шамарите", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричи Кийн, с Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис, [15+]
  • 20:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 21:55
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 19:50
    "Играчи ІV, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 20:25
    "Смях през сълзи І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Зетна Фуентес, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    Моя рыбалка. Италия. Маурицио Бонгини
  • 20:20
    Моя рыбалка. Норвегия. Александр Черныш
  • 20:50
    Уровень. Новый "Космос"
  • 21:45
    Шпионские игры большого бизнеса
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Стряма (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Една пиринска пролет през фотообектива (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
  • 20:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:15
    Автоквартет
  • 20:15
    Гаражи - Злато
  • 20:45
    Менцел се среща с ...
  • 21:30
    Изпитатели
Пълна програма
  • 18:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 20:05
    Полдарк, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 21:05
    Полдарк, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 22:00
    Блудници, сезон 2, еп. 2, Великобритания,САЩ, политически, 2017
Пълна програма
  • 19:45
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 22:00
    Бандата от улица "Блегинге", еп.3 криминален Дания 2009
  • 22:45
    Бандата от улица "Блегинге", еп.4 криминален Дания 2009
  • 23:30
    Кандидатът Трилър Дания 2008
Пълна програма
  • 19:45
    Деликатност
  • 21:35
    Как го правят, еп.1
  • 22:00
    Железният човек: Зараждането на техноворите
  • 23:25
    Рики и Флаш
Пълна програма
  • 18:50
    Крокодилите 3
  • 20:15
    След като си отида
  • 22:00
    Следотърсачът
  • 23:40
    Остани до мен
Пълна програма
  • 19:30
    La Gunguna
  • 21:00
    Mad Men
  • 22:00
    Mad Men
  • 23:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 18:00
    FIA World Rallycross Championship
  • 20:00
    Live Recap FIA World Rallycross
  • 22:00
    FIM International Six Days of Enduro
  • 23:00
    Formula Drift 2017
Пълна програма
  • 18:50
    Футбол: Русия - Турция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Сочи
  • 20:55
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:35
    Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Хожув
Пълна програма
  • 19:30
    В близък план /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    С филмите на Рангел Вълчанов: "Лачените обувки на незнайния воин" /по повод 90 години от рождението на режисьора/ игрален филм /1979 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Борислав Цанков, Иван Стоичков, Славка Анкова, Емилия Маринска, Николай Великов и
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 19:45
В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
ARD 1 19:50
"Семейството на доктор Клайст" - сериал
Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)
e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}