ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:00
    Марина игрален филм /п/
  • 03:10
    Лоло игрален филм/п/
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Любов от разстояние" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Нанет Бърстийн, актьори - Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън,  Джун Даян Рафаел,  Кели Гарнър и др.
  • 03:10
    "Хотел за кучета" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 04:30
    bTV Репортерите /п./
  • 04:50
    "Търси се…" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Днес ще се омъжа" - с уч. на Джен Лили, Маркъс Роснър, Джесика Лаундс, Кристи Лейнг и др. //п/
  • 02:50
    "Сърдечна поща" - с уч. на Кели Мартин, Чад Уилет, Патриша Айзък, Ронда Дент, Брус Бокслайтнър и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
Пълна програма
  • 02:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    VIB /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:45
    Специален отряд; сезон 1, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 02:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:10
    Царство; сезон 3, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 03:50
    Царство; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Аксолотъл
  • 02:35
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Мечоопашка
  • 03:25
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Торбеста къртица
  • 04:15
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Дебелото лори
Пълна програма
  • 01:45
    "Българска душа" (п)
  • 02:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:05
    Интервю
Пълна програма
  • 01:05
    "ТАБУ: Душата на един чуджоземец на земята" - драма, А, 2011
  • 02:35
    "Не и без трупа ми" - комедия, С, 2007
  • 04:10
    Ан Вил
  • 05:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 02:00
    Света Петка Българска документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:35
    Туризмът №1: Чешката връзка документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:00
    Езоп игрален филм /п/
  • 04:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Готъм" - сериал, с.1, еп.19,20
  • 03:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 04:15
    "Мама" - ужаси, трилър (Испания, Канада, 2013), режисьор - Андрес Мушети, актьори - Джесика Частейн, Николай Костер-Валдау, Меган Шарпантие, Изабел Нелис, Дейниъл Каш, Хавиер Боте, Джейн Мофат, Джулия Чантри и др.
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    "Съседското момче" - драма, ужаси, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Роб Коен, актьори - Дженифър Лопес, Райън Гузман, Иън Нелсън, Хил Харпър, Бейли Чейс, Джон Корбет, Кристин Ченоует и др.
  • 04:00
    "Ел Ей зомби апокалипсис " - екшън, хорър, сай-фай (САЩ, 2014), режисьор - Търнър Клей, актьори - Джъстин Рей, Джеръд Мааър, Стефани Естес, Али Уилямс, Майкъл Дж. Силаф, Таша Диксън, Джеф Локър, Тенси Александър и др.
  • 06:00
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 07:45
    "Джей Едгар" - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О'Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "По средата" - сериал
  • 03:30
    "Супермаркет" - сериал
  • 05:00
    "Изгубеняци" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 01:30
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити шоу
  • 02:20
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:55
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 02:35
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
  • 04:35
    "Театърът представя III - Круизът", късометражна комедия, Великобритания, 2014; реж. Стюарт Саг), с Джейн Хоръкс, Джейсън Уоткинс, Кълвиндър Гир, Шила Икбал, Алис Бари, [12+]
  • 05:00
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Том от Финландия", биографична драма, Финландия, 2017; реж. Доме Карукоски, с Пека Щранг, Лори Тилканен, Джесика Грабовски, Тайсто Оксанен, Сеумас Саргент, [18+]
  • 03:05
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 04:40
    "Туин Пийкс (2017) I, 15 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 07:00
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    TBD
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Откривайки г-н Дарси" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Елизабет Мклаоглин, Франсис Фишер, Лини Еванс, Тами Гилис и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 05:40
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Съкровището на Купър: Списък за 500 милиона долара
  • 03:00
    Предизвикателството на нинджите: През вихри и бури
  • 04:00
    Отвъд очакванията: НАСА и пътят към бъдещето
  • 05:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 3
Пълна програма
  • 02:10
    Тайни космически бягства: Токсична пукнатина
  • 03:00
    Тайни космически бягства: Секретна мисия
  • 03:48
    Тайни космически бягства: Няма връщане назад
  • 04:36
    Тайни космически бягства: Фатално завръщане
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Свързани"
  • 03:00
    "В преследване на съня"
  • 03:30
    "В преследване на съня"
  • 04:00
    "Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 03:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, втори ден
  • 04:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
Пълна програма
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 04:00
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, четвърти ден
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
  • 07:25
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Now Boarding
  • 04:15
    Now Boarding
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Купихме си ферма
  • 03:30
    Купихме си ферма
Пълна програма
  • 01:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 10
  • 02:30
    Имало едно време - пети сезон, еп. 14
  • 03:15
    Имало едно време - пети сезон, еп. 15
  • 04:00
    Вуду за начинаещи - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 12
  • 02:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 13
  • 03:40
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 19
  • 04:20
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:15
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 02:30
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 06:05
    "Хотел"Рай"", документален, България, 2010; реж. София Тзавелла, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 02:45
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 9
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
  • 04:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 02:45
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
  • 03:10
    Надпревара за находки: Тексас: Бих направил всичко за Лиза (но не и това)
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 5 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю с Наделина Анева" - /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:55
    "Момиче мечта" - трилър / съспенс / мистъри с Джеймс Спейдър, Мадхен Амик, Бес Армстронг, Фредрик Лене, Лари Милър.
  • 02:35
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 04:05
    "Зелиг" - комедия с Уди Алън, Миа Фароу.
  • 05:30
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 03:30
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Biggest Hits... So Far!
  • 02:15
    MTV Asks James Arthur
  • 03:00
    Post Malone Live @ Wireless...
  • 03:20
    Lil Uzi Vert + Playboi Carti...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 03:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 03:55
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 3
  • 04:20
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    Пресушаване на океана: Злодеи от подземния свят, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 4
  • 03:25
    Господари на войната, еп. 13
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Кой на кого подражава?, еп. 1
  • 02:35
    Кой на кого подражава?, еп. 2
  • 03:20
    Кой на кого подражава?, еп. 3
  • 04:10
    Невероятни животни компилации, еп. 6
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:45
    Филм "Деца на понеделника"
  • 02:15
    Филм "Убийство на улица Данте"
  • 04:00
    Филм "Гост от с Кубан"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:55
    "Трите хикса: Завръщането на Ксандър Кейдж" - екшън филм, U, 2017
  • 03:50
    "Жажда за скорост" - екшън драма, U, 2014
  • 05:10
    "Пехотинецът 3" - екшън трилър, U, 2013
  • 06:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 02:05
    "Зрителна измама 2" - комедия / трилър / екшън, САЩ, 2016
  • 04:20
    "Любезните пичове" - криминален филм / трилър, САЩ, 2016
  • 06:25
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:50
    "Изкуственият отбор"
  • 02:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 03:15
    "Храм за Онегин. След славата"
  • 04:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:40
    "Mein Blind Date mit dem Leben" - комедия, ФРГ, 2017
  • 03:40
    "R.E.D. - по-стари, по-силни, по-добри" - екшън комедия, U, 2010
  • 06:55
    Репортажи
  • 09:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:30
    Изповедите- Италия/Франция, 2016, Режисьор: Роберто Андо,В ролите:
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Неуспешно бягство от проблемите: първа част
  • 02:48
    90 дни до сватбата: А сега какво?: Епизод 1
  • 03:36
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Органичен минимализъм
  • 04:24
    Нещо ново, нещо назаем: Прослушване за рокля
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.15
  • 02:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 03:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 03:30
    Пътуване с Туарегите, част 1
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Мит или чудовище
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Преследвани от призраци в САЩ
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Мит или чудовище
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Преследвани от призраци в САЩ
Пълна програма
  • 01:55
    Все още знам какво направи миналото лято, САЩ, ужаси/мистерия, 1998
  • 03:35
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
  • 06:25
    Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
  • 08:35
    Каквито бяхме, САЩ, драма/романтичен, 1973
Пълна програма
  • 05:00
    "Маневри вляво" - II част, документален филм
  • 05:30
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 23
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 24
  • 03:40
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Обявявам ви за законни Чък и Лари" - комедия, САЩ, 2007
  • 17:00
    "Просто Сали" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 4
  • 02:30
    Заразата - първи сезон, еп. 11
  • 03:15
    Заразата - първи сезон, еп. 12
  • 03:55
    Заразата - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 02:10
    "24 часа да убиеш" - 8 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 11 еп.
  • 03:25
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 4 еп.
  • 04:15
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    Мой мир - рыбалка
  • 02:30
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 02:55
    Спиннинг на камских просторах
  • 03:25
    Следопыт
Пълна програма
  • 01:15
    "Офицери и пешки" - трилър с уч. на Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфилд, Питър Бърг, Кевин Дън, Дерек Люк и др.
  • 05:45
    "В кадър"
  • 07:00
    "Татко по каталог" - романтична комедия, с уч на Мириам Вайхселбраун, Щефен Грот, Оливер Внук, Михаел Пашер, Даниел Роснер и др.
  • 09:15
    "Сава: Сърцето на воина" - анимационен филм
Пълна програма
  • 01:45
    Kidnap and Rescue: Cartel Vengeance
  • 02:30
    Kidnap and Rescue: Anatomy of a Kidnapping
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 1
  • 04:00
    Treehouse Masters: Temple of Adventure
Пълна програма
  • 02:00
    Спасете пекарната ми
  • 03:00
    Хапване на сметка
  • 03:30
    Хапване на сметка
  • 04:00
    Печива от Върмонт
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 03:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, втори ден
  • 04:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
Пълна програма
  • 00:15
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 02:30
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 06:05
    "Хотел"Рай"", документален, България, 2010; реж. София Тзавелла, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 01:40
    Kiss Of Death: Love Aflame
  • 02:35
    Kiss Of Death: Sins Of The Father
  • 03:30
    Kiss Of Death: Highway To Hell
  • 04:25
    Kiss Of Death: Blood Never Lies
Пълна програма
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Williams Sisters
  • 02:30
    The Burning Issue: Rugby
  • 03:00
    Top: Sexy Rugby Players
  • 03:30
    The Truth About...: The All-Blacks
Пълна програма
  • 01:50
    Fishing Edge
  • 02:15
    Fishing Edge
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Shooting USA's Impossible Shots
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 02:45
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
  • 03:10
    Надпревара за находки: Тексас: Бих направил всичко за Лиза (но не и това)
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 4
  • 02:25
    Господари на войната, еп. 13
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 7
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    "Любов от разстояние" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Нанет Бърстийн, актьори - Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън,  Джун Даян Рафаел,  Кели Гарнър и др.
  • 03:10
    "Хотел за кучета" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 04:30
    bTV Репортерите /п./
  • 04:50
    "Търси се…" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 02:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 4, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:00
    Амстердамска връзка; екшън, Хонконг, 1978
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:40
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2016
  • 02:40
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 14, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 03:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 15, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
  • 02:50
    Убих най-добрия си приятел: Първата любов е най-смъртоносната
  • 03:45
    Убих най-добрия си приятел: От любов към парите
  • 04:30
    Ловецът на убийци: Метал о метал
Пълна програма
  • 01:10
    Местни новини
  • 03:20
    Джил Рипс
  • 06:15
    Горди
  • 08:05
    Джъстин и рицарите на честта
Пълна програма
  • 00:45
    Ирина Розанова, Игорь Скляр, Татьяна Догилева в фильме "Дети понедельника" (12+)
  • 02:15
    Евгения Козырева, Михаил Козаков в фильме "Убийство на улице Данте" (12+)
  • 04:00
    Анатолий Кузнецов, Тамара Логинова, Тамара Носова, Ольга Аросева в фильме "Гость с Кубани" (12+)
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:50
    Внимание! В связи с профилактическими работами перерыв в вещании до 08.00
  • 05:30
    Пешком... Рыбинск хлебный
  • 06:00
    Лорд. Пес-полицейский
  • 07:35
    Школьный вальс. Х/ф
Пълна програма
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:49
    Tiny Dancer (18+)
  • 02:13
    A Dick Before Divorce (18+)
  • 02:35
    Latina Gets Facial In Laundromat (18+)
  • 03:00
    Cute Blonde MILF Loves To Fuck (18+)
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Белинда Бенчич - Андреа Петкович (City Open, Вашингтон; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 02:35
    Тенис: Юлия Путинцева - Светлана Кузнецова (City Open, Вашингтон; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 04:05
    Тенис: Джън Сайсай - Али Кийк (City Open, Вашингтон; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 05:10
    Тенис: Олга Данилович - Александра Саснович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E1
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E2
  • 03:00
    WILD CULTURE EP 3
  • 04:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
Пълна програма
  • 06:10
    Bangkok Fight Night
  • 07:50
    Japan Queen Tournament
  • 08:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:25
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 02:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 03:00
    This Time Tomorrow
  • 04:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 01:55
    Машини за убиване (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 5): Ракетният снаряд в Дамаск, поглед в небето, Сопи Смит (Episode 12)
  • 03:30
    Загадки в музея (Series 5): Буйна кръв, спасяване на китове, гръм на шампанско (Episode 13)
  • 04:15
    Забранена история (Series 1): Наследниците на Христос (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:00
    "Феноменът Тайгър Уудс" - документален филм
  • 03:00
    "Царевични приказки - занаят беленица и кукли от царевична шума" - документален филм
  • 04:00
    "Новото познание: Шарл де Гол - противникът на Америка" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 11 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 01:10
    Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
  • 02:15
    Hiromi - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:15
    Yaron Herman 'Everyday' - La Villette jazz festival
  • 04:25
    Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:50
    Тенис: Лука Пуи - Пиер-Юг Ербер (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:00
    Тенис: Роберто Баутиста Агут - Жулиен Бенето (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    Тенис: Ашли Барти - Анастасия Павлюченкова (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
  • 07:20
    Тенис: Куан Уан - Моника Пюиг (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Целувката на смъртта: Пламенна любов
  • 02:35
    Целувката на смъртта: Греховете на бащата
  • 03:30
    Целувката на смъртта: Магистрала към ада
  • 04:25
    Целувката на смъртта: Кръвта никога не лъже
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 01:50
    "Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
  • 03:15
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 04:35
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 07:00
    "Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Черно езеро І, 4 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2016; реж. Йонатан Шьоберг, със Сара-Софие Буснина, Филип Берг, Матилде Норхолт, Филип Орос, Алиет Опхайм, [15+]
  • 02:35
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 04:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 37 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Гордо изкуство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:10
    Полдарк, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 03:05
    Блудници, сезон 2, еп. 2, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 03:50
    Династията на Тюдорите, сезон 4, еп. 6, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2010
  • 05:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 01:05
    Суини Тод Криминален, Ужаси, Трилър Великобритания 2006
  • 02:40
    Реконструкция Арт Дания 2003
  • 04:10
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
  • 06:35
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
Пълна програма
  • 01:05
    Червено небе
  • 02:50
    Смъртен акт
  • 04:25
    Ах, това либидо!
  • 07:05
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
Пълна програма
  • 01:10
    Войната отвътре
  • 02:40
    От сенките
  • 04:10
    Ловец на глави
  • 06:25
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 01:30
    Bob and the Trees
  • 03:00
    Hello Hollywood
  • 03:30
    La Gunguna
  • 05:20
    Prophet's Prey
Пълна програма
  • 02:00
    Skateboarding World Championships at KDC
  • 03:00
    Street League Skateboarding S17
  • 04:30
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 06:00
    FIM International Six Days of Enduro
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Русия - Турция - среща от турнира "Лига Европа"
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:40
    Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
Пълна програма
  • 01:35
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:35
    5 минути София /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 02:15
Забранена история, сезон 2, еп. 6
bTV Action 02:15
"Библиотекарите" - сериал
Viasat Nature 02:20
Големи бесни риби, сезон 1, еп. 6
Fox Life 02:30
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 20
AXN 02:35
Бесни кучета; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа във Вилинген
HBO 2 03:00
"Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Diema Sport 2 03:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
Film Plus 03:30
Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа във Вилинген

Всички предавания

Филми

Cinemax 02:10
"Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
БНТ 02:10
Златан Ибрахимович документален филм /2 епизод/п/
HBO 2 02:20
"Весело обслужване ІІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Бен Синклер, с Бен Синклер, [18+]
FilmBox Extra 02:30
Касапница Комедия Франция, Германия 2011
ARD 1 02:30
"Неравни братя" - криминален филм, Франция, 2008

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}