ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    100% будни /п/
  • 02:15
    Системата тв филм /7 епизод/п/ (12)
  • 03:20
    История.bg Борил - слабият цар/п/
  • 04:20
    Брат за брата тв филм /10 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 76
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 5 сезон /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:35
    Скорпион; сезон 4, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:55
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 03:35
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
  • 02:35
    Царството на слоновете
  • 03:25
    Нападения на акули 2
  • 04:15
    Как се превърнах в плячка: Шестметров ужас
Пълна програма
  • 02:05
    "Българска душа" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:35
    "От местопрестъплението: По дяволите с Мари" - крими поредица, ФРГ, 2018
  • 03:10
    Документация
  • 05:10
    Журнал Европа
  • 05:45
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 02:00
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:45
    Младите иноватори /п/
  • 03:15
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:15
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.4
  • 02:15
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.13
  • 03:15
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.10
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.6, еп.1
Пълна програма
  • 01:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5
  • 03:45
    Премиера: "Къща от карти" - сериал, с.5
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5
  • 08:15
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Приятели" - сериал
  • 03:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 04:00
    " Теория за големия взрив" - сериал
  • 05:00
    "Изгубеняци" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Не ме оставай" - сериал
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:05
    "Тайният живот на г-н Авила ІV, 10 еп.", криминална драма, Мексико, 2018; реж. Фернандо Ровзар, Алехандро Лозано, с Тони Далтън, Карлос Арахон, Камила Селсер, Хуан Карлос Ремолина, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 03:10
    "Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
  • 05:05
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 07:00
    "Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
  • 03:05
    "Тигрица", драма, Германия, 2017; реж. Якоб Лас, с Ела Румф, Мария-Виктория Драгус, Ено Требс, Орсе Фелдшау, Бенямин Луцке, [18+]
  • 04:35
    "Червената пустиня", драма, Италия, 1964; реж. Микеланджело Антониони, с Моника Вити, Ричард Харис, Карло Чионети, Ксения Валдери, Рита Реноар, [12+]
  • 05:35
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    African Voices
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Ювелирът" - криминален екшън с уч.на Чък Норис, Джоана Пакула, Даниел Бернхард, Бърни Копел, Тод Дженсън, Маршал Тийг, Трейси Скогинс, Кърт Лоуенс и др. /п/
  • 03:00
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Треска за злато: Светият Граал
  • 03:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Узо Адуба
  • 04:00
    Голи и уплашени XL: Звездно издание: Оцелелите срещу хищника
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 2
Пълна програма
  • 02:10
    Космически пионери: Титан
  • 03:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 5
  • 03:48
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Революция на роботите
  • 04:36
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Човекът срещу Земята"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "Градината на Дарвин"
  • 04:00
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Токшоу
  • 03:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 04:30
    Страници от живота - 150 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, втори ден
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 03:15
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, първи ден
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, първи ден
  • 04:00
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
  • 06:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 2
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 8
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Пълна програма
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    The Crew
  • 04:15
    The Crew
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
  • 03:00
    Мега веранди
  • 03:30
    Мега веранди
Пълна програма
  • 02:10
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 2
  • 02:40
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 21
  • 03:05
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 22
  • 03:30
    Връзки - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:55
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 23
  • 02:50
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 1
  • 03:40
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 8
  • 04:10
    Отдел "Разследване", еп. 12
Пълна програма
  • 00:50
    "Телефонна линия", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Джилиън Робеспие, с Джени Слейт, Иди Фалко, Аби Куин, Джон Туртуро, Джей Дуплас, [15+]
  • 02:25
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 04:35
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 05:05
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 8
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 24
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тра-ла-ла, складче!
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стил "Дейв Хестър"
  • 02:45
    Американски антиквари: Велосипедисти
  • 03:35
    На лов за автомобили: В посока ез. Бонвил - първа част
Пълна програма
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 2 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:00
    "Пълнолуние в Блу Уотър" - драма / романс с Джин Хекман, Тери Гар.
  • 03:35
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
  • 05:25
    "Мърльовците: Филмът" - анимация с Антъни Нюли, Макензи Астин, Кати Барбери.
  • 07:00
    "В близък план - Замръзналото кралство"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Фрлорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Bieber Vs Dua Vs Clean Bandit
  • 02:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 03:00
    Yo! MTV Raps: London
  • 03:20
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 02:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 03:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 03:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 01:55
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 1
  • 02:20
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 2
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
  • 02:35
    Най-зловещите убийци в света, еп. 1
  • 03:20
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:10
    "В действителност"
  • 03:00
    "Мъжко / Женско"
  • 03:45
    "Нека да говорят"
  • 04:05
    "Операция "Сатана". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:15
    "По средата" - сериал
  • 03:50
    "Уилфред" - комедиен сериал
  • 04:30
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 03:40
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 04:30
    Репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Игрален филм
  • 05:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 06:00
    "Утрото на Русия"
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 02:00
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 03:30
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:50
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 02:00
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Кейт и пълният й дом: Пътешествие до Мексико
  • 02:48
    Лудият живот на Кейти Прайс: Да си понесеш последствията
  • 03:12
    Лудият живот на Кейти Прайс: Прайс в Маями
  • 03:36
    Малки хора - свят голям: Детето има повече чанти от нас!
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Луковит
  • 05:30
    Магията на Китай - Кайпинг Диаолоу
  • 06:00
    Импресия - Вода в Рила
  • 06:30
    Пътуване с Туарегите, част 2
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Вампирите: Загадки в музея
  • 04:00
    Загадки в музея
  • 05:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Вампирите: Загадки в музея
  • 04:00
    Загадки в музея
  • 05:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:35
    Странни дни, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
  • 04:00
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
  • 05:15
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, Приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 07:10
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Писма до утре: Златка Ставрева - Съзвучия от Странджа" - 7 еп., документална поредица
  • 04:00
    "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" - документален филм
  • 05:00
    "Репортажът: Ние, българите" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 25
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 26
  • 03:40
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 20
  • 02:45
    Империя - втори сезон, еп. 1
  • 03:30
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 6
  • 04:25
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "На косъм" - 11 и 12 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 9 еп.
  • 02:40
    "Гласът на серийния убиец" - 1 еп.
  • 03:30
    "Преследването на изнасилвача с обувката"
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:50
    "Надиграването" - драма с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек, Кейти Лотц, Крис Браун, Айвън "Флипс" Велес и др.
  • 05:30
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 08:45
    "Сава: Сърцето на воина" - анимационен филм /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Sky High Redwood Retreat
  • 02:30
    Alaska Mega Machines: Bering Sea Giants
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 2
  • 04:00
    Dirty Jobs: Steel Mill Worker
Пълна програма
  • 02:00
    Спасете пекарната ми
  • 03:00
    Човек, огън, храна
  • 03:30
    Човек, огън, храна
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, втори ден
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 03:15
    Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, първи ден
Пълна програма
  • 00:50
    "Телефонна линия", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Джилиън Робеспие, с Джени Слейт, Иди Фалко, Аби Куин, Джон Туртуро, Джей Дуплас, [15+]
  • 02:25
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 04:35
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 05:05
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 01:40
    Evil Lives Here: The Last Blanco
  • 02:35
    Grave Secrets: The Woman In The Woods
  • 03:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Code Of Silence
  • 04:25
    A Crime to Remember: Luck Be A Lady
Пълна програма
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Gareth Bale
  • 02:30
    Freesports: Mountain Sports
  • 03:00
    Top: Hottest Beach Boys
  • 03:30
    Freesports: Air + Style
Пълна програма
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 03:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тра-ла-ла, складче!
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стил "Дейв Хестър"
  • 02:45
    Американски антиквари: Велосипедисти
  • 03:35
    На лов за автомобили: В посока ез. Бонвил - първа част
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 12
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 6
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 76
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 02:25
    Злато; сезон 1, епизод 3, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:30
    Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:30
    Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Обажда се убиец: Кристофър Стретъл
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна отплата
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
  • 03:45
    Първите 48 часа: Смъртоносно предчувствие
Пълна програма
  • 01:10
    Разделителната линия
  • 03:20
    Ловец на бури
  • 05:15
    96 минути
  • 07:10
    П.Ъ.Н.К.С.
Пълна програма
  • 05:05
    "Время покажет" (16+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:49
    Die Hardcore: Part 3 (A Parody) (18+)
  • 02:13
    Swallowing Cum Helps Babe's Throat (18+)
  • 02:34
    My Neighbour, The Horny Mermaid (18+)
  • 02:55
    Bounce Her (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Светлана Кузнецова - Андреа Петкович (City Open, Вашингтон; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 02:35
    Тенис: Джън Сайсай - Дона Векич (City Open, Вашингтон; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 04:20
    Тенис: Дона Векич - Светлана Кузнецова (City Open, Вашингтон; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E3
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E4
  • 03:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 04:00
    THE NEOLITHIC MOUNTAINS
Пълна програма
  • 06:00
    Ladies Fight Night
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Taekwondo
  • 08:20
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 02:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    The Search
Пълна програма
  • 01:50
    Превратни години (Series 1): Зад кулисите (Episode 1)
  • 02:35
    Елизабет и нейните врагове (Series 1): Битка за трона (Episode 1)
  • 03:25
    Хенри и Ан: Любовниците, които промениха историята (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 04:15
    Бойни кораби (Series 1): Две световни войни (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 39 еп., туристически пътеводител
  • 05:00
    "Златна мисия" - 35 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
  • 06:30
    "Съдбата на принц Уилям" - документален филм
Пълна програма
  • 02:05
    Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
  • 03:10
    Ibrahim Maalouf - Paris Philharmonie
  • 04:25
    Hugh Masekela - Paris Jazz Festival
  • 05:50
    Ibrahim Maalouf - Paris Philharmonie
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
  • 12:00
    Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Калвин Емери - Томи Робредо (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:55
    Тенис: Беноа Пер - Жил Симон (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:20
    Тенис: Филип Краинович - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:50
    Тенис: Жил Мюлер - Никола Маю (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, трети финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ливърпул - Челси, мач от трети кръг за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Тук живее злото: Последният Бланко
  • 02:35
    Гробовни тайни: Жена в гората
  • 03:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Законът на мълчанието
  • 04:25
    Престъплението, което ще се помни: Усмивка от Фортуна
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 03:10
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 04:10
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 06:00
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 03:00
    "На къмпинг І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 03:30
    "Смях през сълзи І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 04:00
    "Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:00
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 6, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, Войни, 2014
  • 03:30
    Борджиите, сезон 3, еп. 11, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2014
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 3, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 01:15
    Перфектната съпруга Криминален, Трилър САЩ 2001
  • 02:45
    Вълната Трилър, Драма Германия 2008
  • 04:30
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
  • 07:05
    Черният кон Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 01:05
    Свалка за две нощи
  • 02:30
    Един уикенд
  • 03:35
    Любов и други неприятности
  • 06:55
    Подаръкът на Св. Никола
Пълна програма
  • 02:00
    Подозрение
  • 03:30
    Червена зима
  • 06:20
    Племенниците ми в Ютланд
  • 07:40
    Скаутско приключение
Пълна програма
  • 00:55
    Frackman
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    90 Days
  • 03:20
    Nina's Tragedies
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:35
    Футбол: Русия - Турция - среща от турнира "Лига Европа"
  • 04:20
    Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 01:40
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България" /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}