ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 37
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 29
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Анджелина Джоли - поглед отвътре - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2011
  • 17:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:05
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 14:40
    Пазителите на животните: Разобличаване на търговец на кученца
  • 15:35
    Мънго - ловецът на мистерии: Хладнокръвният хищник от Перу
  • 16:30
    Опасно правосъдие: Тънката зелена линия
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Трафик на хора
Пълна програма
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
Пълна програма
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 16:00
    Сафарито на Скаут сериен тв филм
  • 16:25
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 16:45
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване
Пълна програма
  • 15:25
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 15:36
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3, еп.2
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 11
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.12
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.6, еп.3
Пълна програма
  • 14:00
    "Историята на Пепеляшка: Имало една песен" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2011), режисьор: Деймън Сантостефано, актьори -Люси Хейл, Миси Пайл, Меган Парк, Фреди Строма, Джесалин Уанлим, Титус Макин-мл., Емили Пиърс и др.
  • 15:45
    "Информаторът" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Тони Хейл, Мелани Лински и др.
  • 18:15
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 21:00
    "Кодът" - криминален, трилър (САЩ, Германия,2009), режисьор - Мими Ледър, актьори - Морган Фрийман, Робърт Форстър, Антонио Бандерас, Том Харди, Раде Шербеджия, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Велислав Павлов, Велизар Бинев и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 18:00
    "Фитнес Тони" - сериал
  • 19:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 118
Пълна програма
  • 15:20
    Крейг край реката
  • 15:31
    Крейг край реката
  • 15:50
    Облачно с кюфтета
  • 16:00
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 15:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 17:40
    "Сладкият живот", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Роб Спера, с Крис Месина, Абигейл Спенсър, Брайън Шортол, Каран Сони, Тайсън Ритър, [15+]
  • 19:10
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 21:00
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, трета част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 16:20
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
  • 18:15
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 20:00
    "Последно желание", драма, САЩ, 2018; реж. Тим Рухана, с Уендъл Пиърс, Джърни Смолет-Бел, Джоан Фрогът, Ейприл Билингсли, Елизабет Лъдлоу, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
Пълна програма
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8
  • 16:30
    "Шанхайски рицари" - комедия с уч. на Джаки Чан, Оуен Уилсън, Арън Тейлър - Джонсън, Том Фишър, Ейдън Гилън, Фан Уонг, Дони Иен, Оливър Котън, Алисън Кинг и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21
Пълна програма
  • 15:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който жеравът падна
  • 16:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 10
  • 17:00
    Треска за злато: Отвъд стената
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Престън
Пълна програма
  • 15:26
    Опасно за живота: Господари на безпорядъка
  • 16:14
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Знам какво мислиш
  • 17:02
    Космически пионери: Венера
  • 17:50
    Изчезнали: Епизод 5
Пълна програма
  • 15:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
Пълна програма
  • 15:30
    "Изумителни постижения"
  • 15:55
    "За играчките"
  • 16:05
    "Фактология"
  • 16:30
    "Сиеста З"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Токшоу
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден, директно
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
  • 19:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
Пълна програма
  • 15:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
  • 16:30
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 17:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
  • 18:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
Пълна програма
  • 15:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 15:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
  • 17:25
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:20
    Sports Adventure
  • 15:45
    World Of X Games
  • 16:10
    X Games - Norway
  • 17:00
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Строежи за милион долара
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 10
  • 16:05
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 10
  • 17:00
    Мама - пети сезон, еп. 19
  • 17:30
    Мама - пети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 15:10
    Нюанси синьо - трети сезон, еп. 3
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 13
  • 17:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 4
  • 18:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:55
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 16:35
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 17:25
    "Британия I, 5 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:15
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
Пълна програма
  • 15:20
    Останки от войните, сезон 1, еп. 3
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 7
  • 16:40
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
  • 17:35
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 16:10
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 17:10
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
Пълна програма
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 17:00
    Традиции и обичаи
  • 18:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 15:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 15:35
    "Конни"
  • 15:55
    "Дот"
  • 16:15
    "Кайю"
Пълна програма
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:45
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 16:25
    "Петзвезден затвор" - комедия с Джуди Ландерс, Бърт Янг, Карън Блек, Шърман Хемсли и др.
  • 17:55
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
  • 19:45
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 15:15
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 16:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 17:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 18:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 15:00
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 1
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 1
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 16:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 17:00
    Златна треска, еп. 7
  • 18:00
    Сървайвър: Живот с племето
Пълна програма
  • 15:25
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
  • 17:00
    Най-странните животни: Акули, еп. 1
  • 18:00
    Змии в града, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
  • 16:00
    УЕФА Лига Европа: Байер Л - АЕК Ларнака
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа: Спартак М - Виляреал
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Абсолютният слух"
  • 15:55
    Игрален филм
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    От българско, по-българско - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят -Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша- анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Ники
  • 16:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Пристъп на паника
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Бляскави примадони"
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Остани вярна на себе си
Пълна програма
  • 15:30
    Странни пътешествия
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:30
    Странни пътешествия
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:30
    Лъжовна съпруга, САЩ, комедия/романтичен, 1992
  • 17:10
    Щастливият Гилмор, САЩ, комедия/за спорта, 1996
  • 18:45
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 20:20
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
  • 16:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 3
  • 16:30
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 17:30
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 162
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 17
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 22
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 15:30
    RALPH LAUREN SPECIAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FASHION DESTINATION
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "На косъм" - 15 и 16 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 195 и 196 eп.
  • 17:00
    "Полицайките от Синсинати" - 3 еп.
  • 17:50
    "Джигити" - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 15:30
    Оружейные дома мира
  • 16:00
    Рыбалка без границ
  • 16:30
    На охотничьей тропе
  • 16:55
    Один дeнь из жизни
Пълна програма
  • 14:00
    "Сигналът" - трилър с уч. на Брентън Туейтс, Оливия Кук, Лорънс Фишбърн, Бо Нап, Лин Шей, Джефри Гроувър и др.
  • 16:10
    "Годзила" - екшън-фантастика с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Ханк Азария, Мария Питило, Кевин Дън, Арабела Фийлд, Дъг Савант, Хари Шиърър, Майкъл Лърнър и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:15
    Cats 101: Episode 2
  • 16:00
    Treehouse Masters: Record High Recording Studio
  • 16:45
    Alaska Mega Machines: Warriors In The Last Frontier
  • 17:30
    How the Universe Works: Milky Way
Пълна програма
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден, директно
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
  • 19:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
Пълна програма
  • 14:55
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 16:35
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 17:25
    "Британия I, 5 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:15
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Vampirina
  • 15:50
    Vampirina
  • 16:05
    Vampirina
  • 16:25
    Muppet Babies
Пълна програма
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:40
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 15:35
    Forbidden: Dying for Love: Losing My Religion
  • 16:30
    Grave Secrets: What My Mother Knew
  • 17:25
    Disappeared: Game Over
Пълна програма
  • 15:10
    Football Stars: Schweinste
  • 15:39
    The Truth About...: Germany's World Cups
  • 16:05
    Top: WAGs 2014
  • 16:30
    Sport Stars Uncovered: Rafael Nadal
Пълна програма
  • 15:20
    Survival Science
  • 15:45
    Carter's W.A.R
  • 16:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 16:50
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 16:10
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 17:10
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
Пълна програма
  • 15:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 16:00
    Златна треска, еп. 7
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 18:00
    Непознатата планета, еп. 8
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 37
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 29
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
  • 16:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 12, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 16:55
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 13, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 17:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 16:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 7, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:05
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
  • 17:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Джеймс Феъруедър
  • 18:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Шарън Кар
Пълна програма
  • 14:40
    Свенгали
  • 16:30
    Бягай!
  • 18:20
    Суров живот
  • 20:40
    Последният път
Пълна програма
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:23
    Blonde Housewife's Huge Boobs (18+)
  • 15:49
    Hot Dutch Model Fucked In The Arse (18+)
  • 16:13
    Suck And Blow (18+)
  • 16:35
    Dani Daniels Gets A Creampie (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Виктория Азаренка - Джоана Конта (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Арина Сабаленка - Каролин Вожняцки (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Симона Халеп - Анастасия Павлюченкова (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Леванте - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - GUYANA
  • 16:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 1
  • 18:00
    AC: PHILIPPINES OFWs
Пълна програма
  • 15:30
    Taekwondo
  • 15:50
    Japan Queen Tournament
  • 16:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:20
    Colosseum Tournament
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    The Search
  • 16:30
    Maverick Moments
  • 17:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 15:25
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 15:55
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 16:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
  • 16:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 602 (Episode 2)
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    The Sound of New York, Theo Croker
  • 18:00
    Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 2-и епизод, повторение
  • 17:00
    Класика от Първа професионална лига: Лудогорец - Левски (2017-18)
  • 17:30
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Виктория Азаренка - Карла Суарес Наваро (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 16:45
    Тенис: Виктория Азаренка - Каролин Гарсия (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:25
    Тенис: Анастасия Потапова - Валентина Иваненко (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 20:20
    Тенис: Анастасия Потапова - Олга Данилович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 18:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
Пълна програма
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 15:35
    Забранено: Гладни за любов: Изгубената вяра
  • 16:30
    Гробовни тайни: Какво знае майка ми
  • 17:25
    Изчезнали: Край на играта
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 14:55
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
  • 16:50
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 18:20
    "Панаир на суетата І, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 19:15
    "Oпасно привличане I, 7 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 16:55
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. , [0+]
  • 18:25
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 20:15
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Непознатата Беласица (образователен филм за планински туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Биоразнообразието на Беласица (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 19:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 15:20
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:20
    ММА: Класика от UFC
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 15:25
    Дора Изследователката
  • 15:55
    Макс и Руби
  • 16:25
    Прасето Пепа
  • 16:30
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 15:26
    Едно френско село, сезон 3, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2012
  • 16:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:10
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 18:40
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 14:25
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 16:05
    Не се страхувайте: Животът на папа Йоан Павел ІІ Биографичен, Драма САЩ 2005
  • 17:30
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 19:00
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
Пълна програма
  • 15:25
    Момичето
  • 17:05
    Хайди
  • 18:55
    Детегледачът-футболист
  • 20:30
    Нотите на любовта
Пълна програма
  • 14:25
    Крокодилите
  • 16:00
    Когато се намеси любовта мy
  • 17:35
    Писмописецът
  • 19:00
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
Пълна програма
  • 15:00
    The Death and Resurrection Show
  • 17:30
    The Rage In Placid Lake
  • 19:00
    Sex And Broadcasting
  • 20:20
    Top Spin
Пълна програма
  • 15:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 17:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 18:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 19:00
    E League Street Fighter V Invitational 2018
Пълна програма
  • 15:20
    Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 17:10
    Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 19:00
    Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 20:50
    Обзор "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма

Сериали

e-kids 15:30
Малкия Амадеус - анимационен сериал
Хоби ТВ 15:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 83 еп.
Fox Life 15:35
Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
Viasat History 15:45
Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 15:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер
Diema Sport 2 15:30
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 15:30
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
ТВ Европа 15:35
прогноза за времето и спорт
Mtel Sport 2 15:40
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

MGM 15:30
"Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
Cinemax 15:35
"Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
HBO3 15:40
"Криптон I, 5 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Рамзи, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
FilmBox Basic 15:40
Приключенията на Мерлин приключенски, семеен, фентъзи Великобритания 2011
ORT 15:45
Филм "Ваканция под строг режим"

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}