ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.27
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Анатомия на гнева" (премиера) - сериен филм, 6 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2018 (премиера) - риалити шоу
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полдарк - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 20:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Откуп; сезон 2, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 21:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Супер змията-канибал
  • 19:15
    В аквариума: Надпревара с три аквариума!
  • 20:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
  • 21:05
    Дивата Арктика: Исландия: Земя на огън и лед
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Интервю
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 19:50
    "Ченгета пенсионери" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Франкфурт, декември 2017" - драма, ФРГ, 2018
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:10
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
  • 19:20
    Мистър Щайн е онлайн игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Стефан Роблен, в ролите: Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет и др.
  • 21:00
    Евроновини: В бъдещето
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
Пълна програма
  • 19:08
    The Tom and Jerry Show
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.7, еп.6
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 7
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Ускорение"- екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джоузеф Кан, актьори - Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
Пълна програма
  • 18:15
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 21:00
    "Кодът" - криминален, трилър (САЩ, Германия,2009), режисьор - Мими Ледър, актьори - Морган Фрийман, Робърт Форстър, Антонио Бандерас, Том Харди, Раде Шербеджия, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Велислав Павлов, Велизар Бинев и др.
  • 23:15
    "Предчувствие" - драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Менън Япо, актьори - Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 22:00
    Премиера: "Супермаркет" - сериал, с.2
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с. 4
Пълна програма
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 43
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп. 23
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.126
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 98
Пълна програма
  • 19:00
    Реактивните момичета
  • 19:20
    Малки Титани: В готовност
  • 19:29
    Малки Титани: В готовност
  • 19:45
    Крейг край реката
Пълна програма
  • 19:10
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 21:00
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, трета част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 22:40
    "Жълтите птици", военна драма, САЩ, 2017; реж. Алекзандър Мурс, с Олдън Ерънрайх, Тай Шеридан, Джак Хюстън, Дженифър Анистън, Тони Колет, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 20:00
    "Последно желание", драма, САЩ, 2018; реж. Тим Рухана, с Уендъл Пиърс, Джърни Смолет-Бел, Джоан Фрогът, Ейприл Билингсли, Елизабет Лъдлоу, [12+]
  • 21:30
    "Луна", драма, Франция, 2017; реж. Елза Дирингер, с Летисия Клеман, Род Парадо, Лина Кудри, Жулиен Бодет,Фредерик Пиеро, [18+]
  • 23:05
    "Орнитологът", приключенски - мистерия, Португалия, 2016; реж. Жоао Педро Родригес, с Пол Хами, Ксело Кагиао, Жоао Педро Родригес, Хан Уен, Чан Суан, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2
  • 20:00
    "Слънце и Луна" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Кикбоксьор" (премиера) - екшън с уч. на Жан - Клод Ван Дам, Ален Муси, Дейв Батиста, Джордж Сейнт Пиер, Джина Карано, Дарън Шавали, Сара Малакъл Лейн и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Четки за рисуване, нагреватели за резервоари
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Джип Гранд Вагонер от 1988 г.
  • 21:00
    Да продадеш колата си: Кралете на петрола
Пълна програма
  • 19:05
    Фабрика за храна: Спагетиране
  • 19:30
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
  • 20:20
    Създаването на най-големите...: Голямата надпревара за увеселително влакче
  • 21:10
    Космически пионери: Марс
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Героичната шесторка - сериалът
Пълна програма
  • 19:10
    "Въпросите на Мили"
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Изумителни постижения"
  • 20:10
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 19:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
  • 19:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
  • 20:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, шести ден
  • 19:30
    Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
Пълна програма
  • 18:55
    Големият див север, сезон 1, еп. 8
  • 19:40
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 9
  • 20:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 10
  • 20:25
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Хавайски живот
  • 19:30
    Хавайски живот
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 19:00
    Обвързани - първи сезон, еп. 3
  • 19:30
    Обвързани - първи сезон, еп. 4
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 20
  • 21:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 6
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 7
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 9
  • 22:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 18:15
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 21:00
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [15+]
  • 23:15
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 19:20
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 20:00
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Дали ще е провал?
Пълна програма
  • 18:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 3 еп.
  • 20:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 86 еп.
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 17:55
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
  • 19:45
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
  • 21:30
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 23:00
    "Сред приятели" - драма / криминален с Майкъл Артура, Брет Ламбсон.
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Шарлот шоу
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 22:20
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 3
  • 19:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 8
  • 20:10
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Непознатата планета, еп. 8
  • 20:00
    Непознатата планета, еп. 5
  • 21:00
    Brain Games 5, еп. 1
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 8
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 20:40
    Змии в града, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 3-и епизод, повторение
  • 20:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 3-и епизод
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:45
    Премиера. "Операция "Сатана". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Анатомията на Грей: Младите лекари" - сериал
  • 23:15
    "40 е новото 20: Younger" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа: Спартак М - Виляреал
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Ветроходство
  • 21:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    Игрален филм
  • 23:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Вкус" - кулинарно шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    60 минути -предаване на Телемедиа
  • 21:10
    Рецитал на Петя Тончева
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    С бебето всичко се променя: Май отново съм бременна
  • 20:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Семейство Вуоло купуват къща
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
  • 22:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:45
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 20:20
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 22:00
    Код "Меркурий" (1998), САЩ, екшън/драма/трилър, 1998
  • 23:55
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, 2000
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 12
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
  • 20:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 4
  • 21:00
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Добрият доктор" - сериал / драма
Пълна програма
  • 19:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 11
  • 20:00
    Кости - девети сезон, еп. 6
  • 21:00
    Кости - девети сезон, еп. 7
  • 22:00
    Куантико - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 19:00
    RALPH LAUREN SPECIAL
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    RALPH LAUREN SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:05
    "Бърз отклик" - 6 еп.
  • 19:30
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 115 и 116 eп.
  • 21:10
    "На косъм" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 19:10
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:25
    Рыболовные путешествия
  • 19:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 19:30
    Клевое место
  • 19:55
    Блондинка на охоте
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Книгата на Илай" - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    BBQ Pit Wars: Smoke on the Water
  • 19:45
    Cats 101: Episode 2
  • 20:30
    How the Universe Works: Starman
  • 21:15
    Alaska Mega Machines: Behemoths Of The Bush
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин
  • 21:00
    Ресторантски войни в мола
  • 22:00
    Готвачи срещу аматьори
Пълна програма
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
  • 19:30
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
  • 20:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, трети ден, директно
Пълна програма
  • 18:15
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 21:00
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [15+]
  • 23:15
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    PJ Masks
  • 19:15
    PJ Masks
  • 19:30
    The Lion Guard
  • 20:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got 9th Place
  • 19:15
    A Crime to Remember: The Newlydeads
  • 20:10
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
  • 21:05
    Murder Calls: No Good Deed Goes Unpunished
Пълна програма
  • 18:45
    National Icons: Sporting Shocks
  • 19:15
    Top: Scandalous
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Rafael Nadal
  • 20:10
    Top: Beautiful Houses
Пълна програма
  • 19:05
    Field & Stream Icons
  • 19:30
    Survival Science
  • 19:50
    Survival Science
  • 20:15
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 20:00
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Дали ще е провал?
Пълна програма
  • 19:00
    Непознатата планета, еп. 5
  • 20:00
    Brain Games 5, еп. 1
  • 21:05
    Теория на глупостта, еп. 1
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.27
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 19:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 20:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 21:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:10
    Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Майкъл Хамър
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Кървави пари
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
  • 22:00
    Убих най-добрия си приятел: Касапинът
Пълна програма
  • 18:20
    Суров живот
  • 20:40
    Последният път
  • 22:35
    Татуировките
Пълна програма
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 19:05
    Brotherhood
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:59
    Interview Climaxes In Lesbian Sex (18+)
  • 19:22
    Full Steam A-Head (18+)
  • 19:48
    A Dream Cum True (18+)
  • 20:10
    Blonde Spinner Rides Huge Cock (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Симона Халеп - Анастасия Павлюченкова (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Леванте - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Диего Шварцман - Симоне Болели (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Ключът към успеха - Агрозона - премиера
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Зоологика - п
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 16:20
    Colosseum Tournament
  • 19:20
    Superkombat New Heroes
Пълна програма
  • 19:00
    Standard Snowboard Show
  • 19:30
    Standard Snowboard Show
  • 20:00
    Built To Shred
  • 20:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 19:00
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 19:55
    Историята на Европа (Series 1): Война и мир (Episode 6)
  • 20:50
    Времето, което промени света (Series 1): Катастрофата на "Хинденбург" (Episode 1)
  • 21:25
    Останки от войните (Series 1): Италия - битката за Монте Касино (Episode 5)
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 19:55
    InterMezzo
  • 21:30
    Don Giovanni by Mozart in Fontainebleau
  • 23:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 17:30
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, директно
  • 21:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 22:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 18:25
    Тенис: Анастасия Потапова - Валентина Иваненко (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 20:20
    Тенис: Анастасия Потапова - Олга Данилович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
  • 22:00
    Футбол: Леганес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 18:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
  • 20:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 21:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 18-и епизод, повторение
  • 22:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Девето място
  • 19:15
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
  • 20:10
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
  • 21:05
    Предсмъртни обаждания: Няма ненаказано добро
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 18:20
    "Панаир на суетата І, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 19:15
    "Oпасно привличане I, 7 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 20:00
    "Богатство I, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 20:55
    "Богатство I, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дон Шадфорт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:25
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 20:15
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на двойките І, 10 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 22:00
    "Известни и влюбени ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Паула Хунцикер, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за семеен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:55
    Топ кадети
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:10
    Състезатели герои - С пълна газ в шампионата за едноместни автомобили Boss GP
  • 19:40
    Изпитатели
  • 20:00
    Път свободен
  • 20:10
    Новини
Пълна програма
  • 18:40
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, исторически/драма, 2013
  • 19:25
    Едно френско село, сезон 3, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2012
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 21:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 19:00
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 20:25
    Тялото Комедия Полша 2003
  • 22:00
    Записите на Левънджър Ужаси, Трилър САЩ 2013
  • 23:25
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
Пълна програма
  • 18:55
    Детегледачът-футболист
  • 20:30
    Нотите на любовта
  • 22:00
    Винсънт-камериерката
  • 23:25
    Изчезнала
Пълна програма
  • 19:00
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
  • 20:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
  • 22:00
    Колежански войни
  • 23:30
    Ханибал: Началото
Пълна програма
  • 19:00
    Sex And Broadcasting
  • 20:20
    Top Spin
  • 21:40
    Collider
  • 23:00
    Frank Serpico
Пълна програма
  • 19:00
    E League Street Fighter V Invitational 2018
  • 21:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 22:00
    E League Road To The Boston Major 2018
  • 23:00
    Live Recap FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 20:50
    Обзор "Лига на нациите"
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
  • 19:55
    Зелена светлина
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Life 19:30
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
Охота и рыбалка 19:30
Сезон охоты
SAT 1 19:30
"Всичко или нищо" - сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
Cinemax 2 19:40
"Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}