ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 38
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 30
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Goodwood - парад на колите - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Магията на Одри - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 18:05
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 14:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
  • 15:35
    Мънго - ловецът на мистерии: Южноамериканският Йети от Аржентина
  • 16:30
    Опасно правосъдие: Прибирането на пушките
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 6
Пълна програма
  • 15:10
    Репортаж от посещението на делегация на АТАКА в Руската Дума
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 16:35
    RT в българския ефир
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 16:00
    Сафарито на Скаут сериен тв филм
  • 16:25
    Животни по пижами анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:25
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 15:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3, еп.3
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 12
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.13
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • 14:15
    "Кодът" - криминален, трилър (САЩ, Германия,2009), режисьор - Мими Ледър, актьори - Морган Фрийман, Робърт Форстър, Антонио Бандерас, Том Харди, Раде Шербеджия, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Велислав Павлов, Велизар Бинев и др.
  • 16:30
    "Даяна" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, Швеция, 2013), режисьор -  Оливър Хиршбийгъл, актьори - Наоми Уатс, Нейвин Андрюс, Кас Анвар и др.
  • 19:00
    "Предчувствие" - драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Менън Япо, актьори - Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
  • 21:00
    "Ужилването" - комедия, криминален (САЩ, 1973), режисьор - Джордж Рой Хил, актьори - Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлс Дърнинг и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Фитнес Тони" - сериал
  • 19:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 119
Пълна програма
  • 15:05
    Реактивните момичета
  • 15:20
    Крейг край реката
  • 15:31
    Крейг край реката
  • 15:50
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 14:25
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, трета част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:05
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
  • 17:40
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 19:10
    "Ден на труда", драма, САЩ, 2013; реж. Джейсън Райтмън, с Кейт Уинслет, Джош Бролин, Гатлин Грифит, Тоби Магуайър, Брук Смит, [12+]
Пълна програма
  • 15:05
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 16:40
    "Идеален дом", комедия, САЩ, 2018; реж. Андрю Флеминг, с Пол Ръд, Стийв Кугън, Джак Гор, Алисън Пил, Джейк МакДорман, [15+]
  • 18:15
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 19:50
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
Пълна програма
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 17:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21
Пълна програма
  • 15:00
    Спешно отделение за автосервизи: Елитни мотоциклети
  • 16:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 6
  • 17:00
    Треска за злато: Изгубеното злато
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Люис
Пълна програма
  • 15:02
    Фабрика за храна: Спагетиране
  • 15:26
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
  • 16:14
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Време за измами
  • 17:02
    Космически пионери: Марс
Пълна програма
  • 15:00
    Патешки истории
  • 15:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:40
    "ГЕОлино"
  • 15:55
    "За играчките"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Токшоу
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвърти ден, директно
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 20:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
Пълна програма
  • 15:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 15:30
    "Страна на легендите"
  • 16:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 16:30
    Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996
Пълна програма
  • 15:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 15:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
  • 17:25
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 14:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 15:20
    X Games - Oslo
  • 16:10
    X Games - Norway
  • 17:00
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    Братовчеди в кухнята
  • 15:30
    Братовчеди в кухнята
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 11
  • 16:05
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 11
  • 17:00
    Мама - пети сезон, еп. 21
  • 17:30
    Мама - пети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 15:10
    Инстинкт - първи сезон, еп. 6
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 14
  • 17:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 6
  • 18:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 13:40
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 15:55
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 17:40
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 19:30
    "Нокти І, 10 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 15:05
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 15:30
    Останки от войните, сезон 1, еп. 4
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 8
  • 16:50
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои не го предпочитат горещо
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч шамшир
  • 17:10
    Американски антиквари: Страхотна находка
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 85 еп.
Пълна програма
  • 15:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 15:35
    "Конни"
  • 15:55
    "Дот"
  • 16:15
    "Кайю"
Пълна програма
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:05
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:10
    "Услугата, часовникът и голямата риба" - комедия / драма с Мишел Бланк, Джеф Голдблум и Наташа Ричардсън.
  • 16:40
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 18:10
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 19:40
    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер, Хенри Дароу.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 15:15
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
  • 16:00
    Solo 1D Vs Little Mix Vs Guetta
  • 17:30
    MTV Asks Jason Derulo
  • 18:15
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 15:05
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 3
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 15:00
    Бугати Широн: Следващата супер кола, еп. 1
  • 16:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 17:00
    Златна треска, еп. 8
  • 18:00
    Сървайвър: Живот с племето
Пълна програма
  • 14:30
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 15:25
    Смърт, смут и сурикати, еп. 4
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 17:00
    Мутанти, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 14:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 16:00
    Вести
  • 16:30
    Вести-Москва
  • 16:50
    Вести
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    Класическа музика
  • 15:30
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 16:30
    Паралакс - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 13:30
    На осмия ден-Белгия, Франция, Великобритания ,1996г ,Режисьор: Жако Ван Дормел
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Моментите на истината
  • 16:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Духовете от Холивуд
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Красавицата на диското"
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля без ръкави
Пълна програма
  • 15:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:35
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
  • 16:10
    Холивудски ченгета, САЩ, Детективски/комедия, 2003
  • 18:05
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2001
  • 19:50
    Шпионски игри, Германия,Япония,САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 10
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
  • 16:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 4
  • 16:30
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 14:25
    Излъжи ме - трети сезон, еп. 3
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 18
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 19
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 15:00
    MARIO SORRENTI SPECIAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    MARIO SORRENTI SPECIAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 7 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 17 и 18 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 197 и 198 eп.
  • 17:00
    "Полицайките от Синсинати" - 4 еп.
Пълна програма
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:30
    Оружейные дома мира
  • 16:00
    Рыбалка без границ
  • 16:30
    Клевое место
Пълна програма
  • 14:30
    "Надиграването" - драма с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек, Кейти Лотц, Крис Браун, Айвън "Флипс" Велес и др. /п/
  • 16:50
    "Обирджии" - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Крис Браун, Идрис Елба, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:15
    Cats 101: Episode 3
  • 16:00
    Treehouse Masters: African Safari Hut
  • 16:45
    Alaska Mega Machines: Behemoths Of The Bush
  • 17:30
    How the Universe Works: Starman
Пълна програма
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвърти ден, директно
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 20:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, Фуджи, обзор
Пълна програма
  • 13:40
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 15:55
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 17:40
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 19:30
    "Нокти І, 10 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:10
    Paprika
  • 15:20
    Paprika
  • 15:30
    Vampirina
  • 15:50
    Vampirina
Пълна програма
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:40
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
  • 15:35
    Murder Calls: No Good Deed Goes Unpunished
  • 16:30
    Grave Secrets: Secret Vows
  • 17:25
    Disappeared: The Dutchman's Curse
Пълна програма
  • 15:10
    Top: Sport Restauranteurs
  • 15:40
    Sport Stars Uncovered: Caroline Wozniacki
  • 16:05
    Top: Loyals
  • 16:30
    Sport Stars Uncovered: Mario Balotelli
Пълна програма
  • 15:00
    Survival Science
  • 15:20
    Survival Science
  • 15:45
    Carter's W.A.R
  • 16:30
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои не го предпочитат горещо
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч шамшир
  • 17:10
    Американски антиквари: Страхотна находка
Пълна програма
  • 15:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 16:00
    Златна треска, еп. 8
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 18:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 38
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 30
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 15:55
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 13, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 16:50
    Конан; сезон 1, епизод 1, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 17:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:10
    Възприятия; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 16:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:05
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Метал о метал
  • 17:00
    Родителите на Кейси Антъни споделят
  • 19:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Даниъл Бартлам
Пълна програма
  • 14:25
    Наемникът
  • 16:10
    Страдание
  • 18:25
    Светулки в градината
  • 20:25
    Нищо друго освен истината
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Giving Her A Big Tip (18+)
  • 15:24
    A Knob Well Done (18+)
  • 15:49
    Ebony Muse Helps Make Art (18+)
  • 16:13
    Hayden Sucks Dick For Ride Home (18+)
Пълна програма
  • 14:25
    Тенис: Симона Халеп - Каролин Гарсия (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - III четвъртфинал, повторение)
  • 16:10
    Тенис: Елина Свитолина - Елизе Мертенс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 17:50
    Тенис: Симона Халеп - Ашли Барти (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
  • 19:15
    Тенис: Слоун Стивънс - Елина Свитолина (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 19
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 2
Пълна програма
  • 15:00
    Built To Shred
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    The Search
  • 16:30
    Maverick Moments
Пълна програма
  • 14:35
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Тръбата на смъртта (Episode 6)
  • 15:25
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 15:55
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 16:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 603 (Episode 3)
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
  • 16:30
    InterMezzo
  • 16:55
    Serguey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra - portrait
  • 17:30
    The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 12-и епизод, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
  • 16:00
    Футбол: Фулъм - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 3-и епизод, директно
Пълна програма
  • 14:40
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
  • 15:35
    Предсмъртни обаждания: Няма ненаказано добро
  • 16:30
    Гробовни тайни: Тайни обети
  • 17:25
    Изчезнали: Проклятието на холандеца
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 14:30
    "Бялата принцеса I, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джейми Пейн, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 15:30
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 17:15
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
  • 19:00
    "На къмпинг І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 15:45
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
  • 17:35
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 20:15
    "Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    Неекстремен филм (образователен филм за природен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Акция (образователен филм за природен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 19:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 13:20
    Волейбол: Световно първенство за жени
  • 15:20
    Голф: Европейски тур
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 15:15
    Пес патрул
  • 15:25
    Дора Изследователката
  • 15:55
    Макс и Руби
  • 16:25
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 15:15
    Едно френско село, сезон 3, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2012
  • 16:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 18:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 20, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 15:15
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 16:40
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 18:55
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 20:35
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
Пълна програма
  • 14:15
    Нова Година
  • 15:45
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 17:15
    Любов и други неприятности
  • 18:45
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 14:30
    Крокодилите 2
  • 16:00
    Красивия хоризонт
  • 17:30
    Път към Рая
  • 19:00
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма
  • 15:00
    Frank Serpico
  • 16:35
    Movie Talk
  • 17:05
    The Fuzz
  • 18:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 14:30
    Night of the Jumps 2017
  • 15:30
    FIM X-Trial World Championship 2017
  • 16:30
    Orchard Enterprises Films 5: Fruition - The Life a
  • 18:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
Пълна програма
  • 12:55
    Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите
  • 15:30
    Спортни новини
  • 15:40
    Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 17:30
    Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
e-kids 15:30
Малкия Амадеус - анимационен сериал
Хоби ТВ 15:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 83 еп.
Fox Life 15:35
Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
Viasat History 15:45
Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 15:25
Студио "Футбол"
Eurosport 2 15:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер
Diema Sport 2 15:30
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 15:30
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
ТВ Европа 15:35
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

Diema 15:20
"Ловът на орела 2" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Джеф Фейхи, Джо Суба, Зак Макгоун и др.
TV1000 15:25
Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
MGM 15:30
"Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
Cinemax 15:35
"Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
HBO3 15:40
"Криптон I, 5 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Рамзи, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}