ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.29
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Анатомия на гнева" (премиера) - сериен филм, 6 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2018 (премиера) - риалити шоу
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полдарк - сериал, историческа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 20:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2013
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 19:15
    Изчезнали или живи: Тигърът от остров Ява
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Смелият питбул
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Борнео
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
Пълна програма
  • 19:25
    RT в българския ефир
  • 19:45
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Любов по персийски" - комедия, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:20
    Кралицата на Боливуд игрален филм /Великобритания, 2002 г./, режисьор Джереми Удинг, в ролите: Прия Калидас, Джеймс Макавой, Мат Бардък и др.
  • 20:50
    Шифт
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Борил - слабият цар
Пълна програма
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.7, еп.8
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 9
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Премиера: "Произходът на меча" - екшън (Китай, 2014), режисьор - Хаофенг Ксу, актьори - Ченгхуи Ю, Йанг Сонг и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
  • 23:15
    "Бандата на Йонсон: Големият обир" - екшън, приключенски, комедия (Швеция, 2015), режисьор - Ален Дарборг, актьори - Симон Дж. Бергер, Александър Карим, Торкел Петерсон, Сузане Торсън и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11
  • 22:00
    "Проби и грешки" - сериал, с.1
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с. 4
Пълна програма
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 45
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп. 25
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.128
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 100
Пълна програма
  • 19:30
    Малки Титани: В готовност
  • 19:45
    Крейг край реката
  • 19:56
    Крейг край реката
  • 20:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 19:15
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 21:00
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 22:50
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Звезден глас", комедийна драма, Великобритания, 1998; реж. Марк Херман, с Бренда Блетин, Джейн Хорокс, Майкъл Кейн, Юън Макгрегър, Джим Броудбенд, [12+]
  • 19:45
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 21:30
    "Кръстникът 3", криминална драма, САЩ, 1990; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Даян Кийтън, Талия Шайър, Анди Гарсия, Илай Уолък, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2
  • 20:00
    "Слънце и Луна" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Мумията се завръща" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Арнолд Вослу, Одет Фер, Дуейт Джонсън, Патриша Веласкес и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Порше 924 от 1987 г.
  • 21:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Какво се крие отдолу
  • 22:00
    Съкровището на Купър: По следите на златната маса
Пълна програма
  • 19:30
    Как се правят суперавтомобили: Maserati Ghibli
  • 20:20
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
  • 21:10
    Космически пионери: Меркурий
  • 22:00
    Как се правят суперавтомобили: Maserati Ghibli
Пълна програма
  • 18:00
    Шантав петък
  • 19:40
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Героичната шесторка - сериалът
Пълна програма
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Доказано от опит"
  • 19:55
    "Доказано от опит"
  • 20:10
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 13:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали, директно
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 20:00
    Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, преди кръга
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Айнтрахт - Фортуна, директно
Пълна програма
  • 18:55
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
  • 19:40
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 1
  • 20:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
  • 20:25
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    X Games - Oslo
  • 22:00
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Хавайски живот
  • 20:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 20:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 21:00
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 19:30
    Обвързани - втори сезон, еп. 1
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 22
  • 21:00
    Спрете сватбата - Спрете сватбата , еп. 1
  • 22:55
    Мики - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 10
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 11
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 11
  • 22:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 19:10
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 21:00
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 9 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Кей, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж ІІ, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Джон Сингълтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Айзая Джон, [18+]
  • 22:30
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 3
  • 20:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 5
  • 21:10
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    История на оръжията, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На война и на лов за находки е позволено всичко
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: С пълна скорост с Монтебело
  • 20:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
Пълна програма
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 86 еп.
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 83 еп.
  • 21:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
Пълна програма
  • 18:30
    "Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
  • 21:20
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 23:00
    "Страх от тъмнината" - фентъзи / ужаси с Фани Ардан, Джеймс Фокс.
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    MTV сцена на живо 2017
  • 20:30
    MTV сцена на живо 2017
  • 21:00
    MTV сцена на живо 2017
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    David Guetta: World Stage
  • 22:45
    PartyNextDoor Live @ Wireless...
Пълна програма
  • 19:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 20:10
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 21:00
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 21:50
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 5
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 6
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 3
Пълна програма
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 10
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 20:40
    Зимна приказка, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 18:50
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 19:50
    "Поле на чудесата"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    "Най-добър от всички!"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват" - фантастика / екшън, U, 2002
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
  • 20:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Жилет световен спорт
  • 21:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Игра на игрите" -шоу
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
Пълна програма
  • 19:30
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Час Пик-предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    С бебето всичко се променя: Върхове и спадове
  • 20:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Изненадата за рождения ден на Кендра
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 1
  • 22:00
    Д-р Пъпкотрепач: Американска опашка
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Влакове по трудни маршрути
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Влакове по трудни маршрути
Пълна програма
  • 18:25
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 20:05
    Дневна светлина, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1996
  • 22:00
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
  • 23:50
    Октомврийско небе, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:00
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:30
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 23:46
    Зад кадър Драма 2010
Пълна програма
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 13
  • 20:00
    Кости - девети сезон, еп. 10
  • 21:00
    Кости - девети сезон, еп. 11
  • 22:00
    Империя - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 19:30
    GQ MAGAZINE SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    TOP MODELS
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:30
    "Истински спасителни операции" - 10 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 119 и 120 eп.
  • 21:10
    "На косъм" - 19 и 20 еп.
  • 22:00
    "Да хванеш убиец" - 3 еп.
Пълна програма
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 19:30
    Охота в Удмуртии
  • 19:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 20:25
    Рыболовные экспедиции в Норвегию
  • 20:50
    Есть мнение
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Антропоид" (премиера) - трилър с уч. на Джейми Дорнан, Килиън Мърфи, Тоби Джоунс, Марчин Дорочински, Шарлот Ле Бон, Хари Лойд, Анна Гейслерова, Бил Милнър и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Alien Encounters: The Aura
  • 19:45
    Cats 101: Episode 4
  • 20:30
    How the Earth Works: Will Hawaii Sink LA?
  • 21:15
    Deadliest Catch: Breaking 'Em In
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин
  • 21:00
    Хелоуин войни
  • 22:00
    Хелоуин войни
Пълна програма
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Опасният Хенри
  • 20:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали, директно
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 19:10
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 21:00
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 9 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Кей, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж ІІ, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Джон Сингълтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Айзая Джон, [18+]
  • 22:30
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:30
    The Lion Guard
  • 20:00
    Sofia The First
  • 20:25
    Minnie's Bow-Toons
  • 20:30
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Опасният Хенри
  • 20:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    Killer Instinct with Chris Hansen: Murder At Yale
  • 20:10
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 21:05
    Web of Lies: Be Right Back
  • 22:00
    Murder Among Friends: Episode 9
Пълна програма
  • 19:15
    The Challenge: Slackline
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Ryan Sheckler
  • 20:10
    Top: Loyals
  • 20:40
    Perfection: Roger Federer
Пълна програма
  • 19:30
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 19:50
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 20:15
    Carter's W.A.R
  • 21:00
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На война и на лов за находки е позволено всичко
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: С пълна скорост с Монтебело
  • 20:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар"
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
Пълна програма
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 6
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 22:00
    Мегазаводи, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.29
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 19:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 20:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 21:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 10, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:00
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Съдебни процеси и обрати
  • 20:00
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Окончателна присъда
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 22:00
    Какво е нужно за убийство: Кутията с играчки
Пълна програма
  • 19:15
    Соломон Кейн
  • 21:20
    Джак Фрост 2
  • 23:20
    Пазителят
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:22
    Let Your Freak Flag Fuck (18+)
  • 19:44
    The Coach's Wife (18+)
  • 20:07
    The New Girl: Part 3 (18+)
  • 20:31
    There's A Jordi In My Bed (18+)
Пълна програма
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament
Пълна програма
  • 19:30
    Standard Snowboard Show
  • 20:00
    Built To Shred
  • 20:30
    Built To Shred
  • 21:00
    The Search
Пълна програма
  • 19:00
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 19:55
    Конспирация (Series 1): Кралското семейство (Episode 2)
  • 20:45
    Превратни години (Series 1): Главоломна промяна (Episode 2)
  • 21:30
    Елизабет и нейните врагове (Series 1): Вътрешен враг (Episode 2)
Пълна програма
  • 05:30
    "Магията на Одри" - документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Ouliana Lopatkina, a Russian ballerina
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
  • 23:25
    The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
Пълна програма
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Професионална борба: "Разбиване", 42-и епизод
Пълна програма
  • 19:30
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 9-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 21:15
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2018-19), 9-и епизод
  • 21:45
    Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 19:15
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убийство в Йейл
  • 20:10
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 21:05
    Мрежа от лъжи: Връщам се след малко
  • 22:00
    Убийство сред приятели: Епизод 9
Пълна програма
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Епизод", (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас"
  • 22:30
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 19:00
    "Глутница ІІ, 4 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 20:00
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 21:40
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 23:40
    "Неудобната истина 2", документален, САЩ, 2017; реж. Бони Коен, Джон Шенк, с Ал Гор, [12+]
Пълна програма
  • 19:20
    "Панаир на суетата І, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 20:15
    "Криптон I, 8 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Лукас Етлин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на двойките І, 12 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 26 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Гордо изкуство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
  • 20:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:20
    Полдарк, сезон 1, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 20:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 22:00
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 18:55
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 20:20
    Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
  • 22:00
    Наследниците, еп.3 Драма Дания 2014
  • 23:00
    Хижа на смъртта 2: Пролетна треска Ужаси, Трилър САЩ 2009
Пълна програма
  • 18:55
    Гепи и бегай
  • 20:35
    Тяло за двама
  • 22:00
    Добро поведение
  • 22:55
    Добро поведение
Пълна програма
  • 18:15
    Лято без пропуски
  • 20:00
    Такси 4
  • 21:30
    Философия на вкуса
  • 22:00
    Дявол в синя рокля
Пълна програма
  • 19:00
    Touch The Wall
  • 20:40
    Movie Talk
  • 21:10
    Kate Plays Christine
  • 23:00
    They Look Like People
Пълна програма
  • 18:00
    Ski Soldier
  • 20:00
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 20:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
  • 21:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
Пълна програма
  • 19:30
    Да възкресиш шампиона игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Род Лури, в ролите: Самюъл Джаксън, Джош Хартнет, Катрин Морис, Тери Хачър и др.
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Скрити белези игрален филм /САЩ, 2003г./, режисьор Робърт Бентън, в ролите: Антъни Хопкинс, Никол Кидман, Ед Харис и др.(14)
Пълна програма
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 София/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 19:35
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
AXN White 19:40
Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
Viasat Nature 19:45
В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
ARD 1 19:50
"Семейството на доктор Клайст" - сериал
Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 19:40
"Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
AXN White 19:40
Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}