ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Порокът на Махоуни игрален филм /Канада, 2003г./, режисьор Ричард Квиетновски, в ролите: Филип Сиймор Хофман, Мини Драйвър, Мори Чайкин и др.
  • 02:15
    Култура.БГ /п/
  • 03:10
    100% будни /п/
  • 04:15
    Япония днес /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.5
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 80
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:30
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2013
  • 05:20
    Морски детективи; сезон 11, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
  • 02:35
    Красотата на змиите
  • 03:25
    Изчезнали или живи: Тигърът от остров Ява
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Смелият питбул
Пълна програма
  • 01:35
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 00:30
    "Ирене Хус: Дебнещият в мрака" - криминална поредица, S, 2011
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Любов по персийски" - комедия, ФРГ, 2018
  • 03:55
    "Ирене Хус: Дебнещият в мрака" - криминална поредица, S, 2011
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:50
    Кралицата на Боливуд игрален филм /п/
  • 03:15
    Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:25
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 03:55
    Viva la музика музикално-образователно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.8
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, с.4, еп.4
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.14
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.6, еп.5
Пълна програма
  • 01:00
    "Дявол" - трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор -  Джон Ерик Доудли, актьори - Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О'Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др.
  • 02:45
    "Информаторът" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Тони Хейл, Мелани Лински и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5
  • 08:30
    "Ужилването" - комедия, криминален (САЩ, 1973), режисьор - Джордж Рой Хил, актьори - Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлс Дърнинг и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Аз, проклетникът 2" - комедия, анимация (САЩ, 2013), режисьори - Пиер Кофин, Крис Рено
  • 02:00
    "Приятели" - сериал
  • 03:00
    "Онези от партера" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Не ме оставай" - сериал
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:50
    "Кладенец", приклщченски екшън, Унгария, 2016; реж. Атила Гигор, с Петер Янкович, Жолт Ковач, Нора Трока, Нике Курта, Роланд Тзафеташ, [18+]
  • 02:30
    "Освен ако...", драма, Канада, 2016; реж. Алън Гилсенън, с Катрин Кийнър, Мат Крейвън, Хана Грос, Клои Роуз, Абигейл Уинтър, [18+]
  • 04:05
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
  • 05:05
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
  • 03:30
    "Прераждане", екшън - драма, Япония, 2016; реж. Юджи Шимомура, с Так Сакагучи, Юра Кондо, Исий Ишида, Марико Шинода, Такуми Саито, [18+]
  • 05:10
    "Хана и нейните сестри", комедийна драма, САЩ, 1986; реж. Уди Алън, с Барбара Хърши, Кари Фишър, Майкъл Кейн, Миа Фароу, Даян Уийст, [12+]
  • 07:00
    "Идеален дом", комедия, САЩ, 2018; реж. Андрю Флеминг, с Пол Ръд, Стийв Кугън, Джак Гор, Алисън Пил, Джейк МакДорман, [15+]
Пълна програма
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:40
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 06:20
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Наука без ограничения: Епизод 6
  • 02:00
    Треска за злато: Епизод 15
  • 03:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Какво се крие отдолу
  • 04:00
    Съкровището на Купър: По следите на златната маса
Пълна програма
  • 01:20
    Изчезнали: Епизод 8
  • 02:10
    Космически пионери: Меркурий
  • 03:00
    Как се правят суперавтомобили: Maserati Ghibli
  • 03:48
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Галактически пионери
Пълна програма
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
  • 02:15
    Имението "Евърмур"
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Това е цивилизация"
  • 02:00
    "Историята на математиката"
  • 03:00
    "Последен шанс да видим"
  • 04:00
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Токшоу
  • 03:00
    Истинският Родриго - 3 еп. - Сериал
  • 04:00
    Сладка тайна - 35 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали
  • 02:30
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали
  • 06:00
    Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Пълна програма
  • 01:45
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали
  • 04:00
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
  • 05:00
    Супербайк: Световен шампионат в Аржентина
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 10
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 2
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    The Crew
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:30
    Нова къща, нов живот
  • 02:00
    Строежи за милион долара
  • 02:30
    Строежи за милион долара
  • 03:00
    Стаи за милион долара
Пълна програма
  • 01:45
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 9
  • 02:10
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 10
  • 02:40
    Обвързани - първи сезон, еп. 7
  • 03:05
    Обвързани - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 01:55
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 8
  • 02:50
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 9
  • 03:40
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 10
  • 04:25
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:05
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О'Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
  • 02:05
    "Лошият Дядо Коледа", комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 03:40
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 06:00
    "Ейми Шумър: На живо от"Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 12
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 28
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 02:45
    Американски антиквари: Находки като за световно
  • 03:35
    Изковани в огъня: Брадвата на конника
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 86 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 83 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:20
    "Интимен кръг" - драма / младежки с Донован Лийч, Джо Пантолиано.
  • 02:55
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 04:40
    "Удобни непознати" - драма / трилър с Рупърт Еверет, Хелън Мирън.
  • 05:05
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
Пълна програма
  • 01:00
    Доста малки майчета
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Biggest Hits... So Far!
  • 02:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 03:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 03:45
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:20
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
  • 02:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 02:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 03:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 01:55
    Мегазаводи, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 5
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 8
Пълна програма
  • 01:50
    Дивата Мисисипи, еп. 2
  • 02:35
    Дивата Мисисипи, еп. 1
  • 03:20
    Дивата Мисисипи, еп. 3
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:50
    Филм
  • 03:20
    Филм
  • 04:40
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:05
    "Снайперист" - трилър, U, 2007
  • 02:30
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват" - фантастика / екшън, U, 2002
  • 05:10
    "Едно ужасно мило семейство" - сериал
  • 06:15
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:30
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 03:45
    "Showdown - Предизвикателство в пустинята" - шоу
  • 04:45
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу
  • 05:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 03:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 01:45
    "Ladykracher" - комедийно шоу
  • 02:10
    "Пастевка" - комедиен сериал
  • 03:05
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:55
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Край Босфора" /повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:00
    Айзенщайн в Мексико-биографичен,романтичен,Холандия/Мексико/Финландия/Белгия, 2015, Режисьор: Питър Гринауей,В ролите: Елмер Бек, Луис Алберти, Мая Запата
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Убиецът във врата ми
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 1
  • 02:48
    Д-р Пъпкотрепач: Американска опашка
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 03:00
    Когато призраците атакуват
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Влакове по трудни маршрути
  • 03:00
    Когато призраците атакуват
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:40
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 03:10
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 05:45
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
  • 07:05
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 43 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "От вот на вот: Процесът" - III част, документална поредица
  • 02:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 5 еп., документална поредица
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 19
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 10
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 6
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 1
  • 02:30
    Империя - втори сезон, еп. 5
  • 03:15
    Не си мой тип - първи сезон, еп. 7
  • 03:40
    Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "На косъм" - 19 и 20 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 13 еп.
  • 02:40
    "Гласът на серийния убиец" - 5 еп.
  • 03:30
    "Да хванеш убиец" - 3 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:30
    Сезон охоты
  • 02:00
    На охотничьей тропе
  • 02:25
    Один дeнь из жизни
  • 03:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:30
    "Бъгси" - биографична драма с уч. на Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кайтел, Бен Кингсли, Елиът Гулд, Джо Мантеня и др.
  • 05:30
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 5
  • 08:30
    "Операция Дъмбо Дроп" - приключенски екшън с уч. на Дани Глоувър, Рей Лиота, Денис Лиъри, Корин Немек, Маршал Бел и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Mile-High Man Cave
  • 02:30
    Deadliest Catch: Breaking 'Em In
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 6
  • 04:00
    Detroit Unleashed: Motorcity Rescue
Пълна програма
  • 01:00
    Хелоуин войни
  • 02:00
    Хелоуин войни
  • 03:00
    Човек, огън, храна
  • 03:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали
  • 02:30
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, четвъртфинали
  • 06:00
    Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Пълна програма
  • 00:05
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О'Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
  • 02:05
    "Лошият Дядо Коледа", комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 03:40
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 06:00
    "Ейми Шумър: На живо от"Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:50
    The Hive
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:40
    Deadly Affairs: Bound and Determined
  • 02:35
    Deadly Affairs: Playing with Hearts
  • 03:30
    Deadly Affairs: Blood Ties
  • 04:25
    Killer Instinct with Chris Hansen: Murder At Yale
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Loyals
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Ryan Sheckler
  • 02:30
    Perfection: Roger Federer
  • 03:00
    National Icons: Williams vs Navratilova
Пълна програма
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 03:00
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 02:45
    Американски антиквари: Находки като за световно
  • 03:35
    Изковани в огъня: Брадвата на конника
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 5
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 8
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.5
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 80
Пълна програма
  • 01:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 02:25
    Злато; сезон 1, епизод 7, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:20
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:20
    Профилиране; сезон 7, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Луда любов: Бягство от затвора
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Информаторът убиец
  • 03:45
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
Пълна програма
  • 01:15
    Смъртта и момичето
  • 03:20
    Харесвам работата ти
  • 06:05
    Добро куче!
  • 07:55
    Животът ми до тук
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:50
    She's Got Game (18+)
  • 02:14
    Die Hardcore: Part 3 (A Parody) (18+)
  • 02:38
    Tits, Thighs And Office Supplies (18+)
  • 03:02
    The Foreman Is A Whore, Man (18+)
Пълна програма
  • 05:45
    Тенис: Хенри Лааксонен - Ришар Гаске (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 07:10
    Тенис: Ришар Гаске - Фабио Фонини (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 09:10
    ...
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    LORDS OF THE CANOPY 04 - A DIPLOMA FOR FREEDOM
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E11
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 03:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 05:05
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 06:50
    Taekwondo
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 01:48
    Camp James
  • 02:00
    This Time Tomorrow
  • 03:00
    Firsthand
  • 03:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 01:35
    Денят, когато... (Series 1): Churchill (Episode 1)
  • 02:30
    Дубровник: Републиката (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 03:20
    Истинският Юлий Цезар
  • 04:20
    Бойни кораби (Series 1): Първите метални военни кораби (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:00
    "Маневри вляво" - I част, документален филм
  • 05:30
    "Магията на Одри" - документален филм
Пълна програма
  • 01:15
    Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika - Jazz A Vienne festival
  • 02:15
    Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
  • 03:15
    Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
  • 04:15
    Hiromi - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Хюстън Рокетс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 3-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Смъртоносни връзки: Решителност
  • 02:35
    Смъртоносни връзки: Игра със сърцето
  • 03:30
    Смъртоносни връзки: Кръвна връзка
  • 04:25
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убийство в Йейл
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:15
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 02:50
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 04:50
    "Уолстрийт", криминална драма, САЩ, 1987; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Чарли Шийн, Дарил Хана, Мартин Шийн, Терънс Стамп, [12+]
  • 05:00
    "В кадър ХV, 42 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:15
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 02:25
    "Стая 104 I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Чад Хартиган, с Константин Лавиш, Вероника Фолкън, Биф Уиф, [15+]
  • 02:50
    "Who is America? І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Саша Барон Коен, със Саша Барон Коен, [18+]
  • 03:20
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 9 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Кей, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Вино в кърпа (образователен филм за винен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:20
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:05
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 1, Германия, 2017
  • 03:20
    Полдарк, сезон 1, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 04:20
    Едно френско село, сезон 3, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 00:25
    Дежа вю Романтичен САЩ 2007
  • 02:20
    Смъртоносно изкуство Ужаси САЩ 2007
  • 03:50
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 06:55
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 01:15
    Картелна война
  • 02:45
    Сатурн в опозиция
  • 04:35
    Тратория
  • 07:10
    Диско
Пълна програма
  • 01:05
    Смъртоносен сблъсък
  • 02:35
    Понтипул
  • 04:10
    Горилата
  • 06:40
    Когато се намеси любовта мy
Пълна програма
  • 01:45
    Prince
  • 03:00
    Touch The Wall
  • 04:40
    Movie Talk
  • 05:10
    Lost Songs: The Basement Tapes Continued
Пълна програма
  • 01:00
    Action Sports World S18
  • 02:00
    Live Recap FIA World Rallycross 2018
  • 04:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 05:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
Пълна програма
  • 01:45
    Световно първенство по канадска борба - финали
  • 04:15
    Светът на конете
  • 04:40
    Световно първенство по волейбол: Полша - Бразилия - финал
  • 05:10
    Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 01:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 02:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:15
    История.bg Гоце Делчев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 02:00
"Кухня" - сериал
Utilisima 02:00
В ритъма на Антъни Бурдейн - втори сезон, еп. 1
Viasat History 02:15
Забранена история, сезон 2, еп. 6
bTV Action 02:15
"Библиотекарите" - сериал
Viasat Nature 02:20
Големи бесни риби, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport 2 02:00
Фрийстайл ски: Световна купа във Фелдберг, ски крос
Eurosport HD 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus HD 02:00
Тенис: Кейти Бълтър - Екатерина Александрова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Финал

Всички предавания

Филми

Alfa 02:00
"Малкият остров" - игрален филм
Vivacom Arena 02:02
Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
PRO 7 02:05
"Стар Трек 3" - фантастика, U, 2016
Cinemax 02:10
"Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
БНТ 02:10
Златан Ибрахимович документален филм /2 епизод/п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}