ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    Порокът на Махоуни игрален филм /п/
  • 03:10
    Планетата Земя 2: Планини документален филм/п/
  • 04:05
    Днес и утре
  • 04:30
    Бразди /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Новогодишна нощ" - комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Бийл, Джак Макгий, Робърт де Ниро, Мишел Пфайфър, Аштън Къчър, Хилари Суонк, Зак Ефрон, Лея Мишел, Абигейл Бреслин, Хали Бери, София Вергара, Сара Джесика Паркър
  • 03:10
    "Космическият телескоп Хъбъл" - документален филм (САЩ, 2010), режисьор - Тони Майерс, актьори - Леонардо ди Каприо, Скот Алтман, Майкъл Гуд др.
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Карбовски: Втори план" /п./ - документална поредица
Пълна програма
  • 01:20
    "Ваканцията на мистър Бийн" - с уч. на Роуън Аткинсън, Уилям Дефо, Карел Родън, Жан Рошфор, Стив Пембертън и др. /п/
  • 04:40
    "Виж кой говори сега" - с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Дейвид Галахър, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др. /п/
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:55
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2013
  • 01:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:35
    Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 04:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 00:45
    Мънго - ловецът на мистерии: Маймуночовекът от Индия
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
  • 02:35
    Мънго - ловецът на мистерии: Живият динозавър от Либерия
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Животоспасяваща надпревара
Пълна програма
  • 00:45
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:00
    RT в българския ефир
  • 02:25
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 03:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу
  • 01:55
    "Един до друг" - семейна драма, U, 1998
  • 03:55
    "Ерген" - драма, U, 2009
  • 05:25
    "W като Wissen - Знание"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 01:30
    Да се влюбиш в Грейс игрален филм /п/
  • 03:15
    Япония днес: Красотата на природата полуостров Ширетоко /п/
  • 03:30
    Три алюра документална поредица /9 епизод/п/
  • 04:00
    Туристически маршрути /п/
Пълна програма
  • 01:36
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:43
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:49
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:15
    "Готъм" - сериал
  • 03:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 04:15
    "Произходът на меча" - екшън (Китай, 2014), режисьор - Хаофенг Ксу, актьори - Ченгхуи Ю, Йанг Сонг и др.
  • 05:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 13
Пълна програма
  • 01:30
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 02:30
    "Новата дъщеря" - трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор - Луис Бердеьо, актьори -  Кевин Костнър, Ивана Бакуеро, Гатлин Грифит и др.
  • 06:00
    "Под прикритие"- драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Джордж Менделук, актьори - Шони Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвът, Лори Триоло и др.
  • 07:45
    "Информаторът" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Тони Хейл, Мелани Лински и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "Барът" - сериал, с.3
  • 03:30
    "Супермаркет" - сериал
  • 04:30
    "Проби и грешки" - сериал
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Любов сред лозята" - романтичен (Канада, 2016), режисьор - Джейсън Бурк, актьори - Емануел Вогие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел и др.
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 01:15
    Време за приключения: Ела с мен
  • 02:05
    Време за приключения
  • 02:15
    Време за приключения
  • 02:30
    Време за приключения
Пълна програма
  • 00:40
    "Двойна среща", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Бенджамин Барфут, с Дани Морган, Джорджа Груум, Майкъл Соча, Кели Уенам, Дъги Пойнтър, [18+]
  • 02:10
    "Раната", драма, ЮАР, 2017; реж. Джон Тренгов, с Накане Туре, Бонгъл Мантсай, Низа Джей Нкоини, Геймлиле Бована, Тобани Мселени, [18+]
  • 03:35
    "Винил I, 1 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Мартин Скорсезе, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 05:35
    "Менаше", драма, САЩ, 2017; реж. Джошуа З. Уайнстийн, с Менаше Лъстиг, Рубен Ниборски, Йоел Вайсхаус, Мейър Шуорц, Йоел Фалковиц, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 03:00
    "Неотменимо право", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Доминик Бриджис, с Хавиер Ботет, Мандип Дилън, Майкъл МакКел, Мим Шейк, Кола Бокини, [15+]
  • 04:20
    "Бремето на отмъщението", хорър - комедия, Великобритания, 2016; реж. Алис Лоу, с Алис Лоу, Кейт Дики, Кейван Новак, Джо Хартли, Джема Уилан, [18+]
  • 05:10
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
Пълна програма
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Marketplace Africa
  • 02:15
    World Sport
  • 02:30
    TBD
Пълна програма
  • 00:00
    "Опасни грешки" - романтичен филм с уч. на Юлия Щембергер, Филип Бренинкмайер, Катерине Флеминг, Тереза Кламерт, Урс Ремонд, Патрик Шорн и др. /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Любов извън играта" - романтична комедия с уч. на Емили Кини, Джон Риърдън, Хейли Сейлс, Луиза Д’Оливейра, Патрик Сабонги и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:20
    "Кикбоксьор" - екшън с уч. на Жан - Клод Ван Дам, Ален Муси, Дейв Батиста, Джордж Сейнт Пиер, Джина Карано, Дарън Шавали, Сара Малакъл Лейн и др. /п/
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 3
  • 06:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Какво може да е това?: Зверове от изгубената джунгла
  • 02:00
    Какво може да е това?: Зверове от изгубената джунгла
  • 03:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Улична битка за Камаро 70 1/2
  • 04:00
    Улични престъпници: Ех, Канада!
Пълна програма
  • 01:20
    Изчезнали: Епизод 5
  • 02:10
    Изчезнали: Епизод 7
  • 03:00
    Изчезнали: Епизод 8
  • 03:48
    Как са го направили?: Уиски/ Предотвратяване на урагани
Пълна програма
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 02:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
  • 03:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 03:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 03:45
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 01:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 02:30
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, втори ден
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 06:00
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, четвъртфинали
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 04:00
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, втори ден
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 11
  • 07:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 8
  • 07:20
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    Immaf European Open
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    This Is Hot 97
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 02:00
    Ремонт на дървени къщи
  • 02:30
    Ремонт на дървени къщи
  • 03:00
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 00:45
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11
  • 01:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 12
  • 02:30
    Имало едно време - пети сезон, еп. 16
  • 03:15
    Имало едно време - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:50
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 22
  • 01:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 14
  • 02:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 15
  • 03:40
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:50
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 02:45
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 04:45
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 05:25
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
Пълна програма
  • 01:35
    Останки от войните, сезон 1, еп. 3
  • 02:20
    Забранена история, сезон 5, еп. 5
  • 03:10
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 10
  • 03:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Непалски нож "кукри"
  • 01:50
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 02:45
    Библейските тайни - разкрити: Забранените писания
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица
  • 02:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 83 еп. /п/
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 01:25
    "Джармис"
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"- избрано
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:45
    "Универсален войник 3: Регенерация" - екшън / приключенски с Долф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дам.
  • 02:20
    "Нощта на кометата" - научна фантастика с Катрин Мери Стюарт, Кели Мароуни.
  • 03:55
    "Как да успеем в бизнеса, без дори да се опитваме" - мюзикъл с Робърт Морс, Мишел Лий.
  • 06:25
    "В близък план - Зулендър 2"
Пълна програма
  • 01:00
    Майки тийнейджърки
  • 02:00
    Майки тийнейджърки
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hottest Latino Hits!
  • 02:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 03:00
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 03:20
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 02:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 7
  • 03:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 8
  • 03:55
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Тамплиерите: Последната битка, еп. 1
  • 01:55
    Изгубеното злато на Тъмните векове , еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Ледена мечка, еп. 1
  • 01:50
    Дивата Южна Африка, еп. 2
  • 02:35
    Дивата Южна Африка, еп. 3
  • 03:20
    Дивата Южна Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Професионална борба: "Първична сила", 42-и епизод, повторение
  • 02:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:35
    Премиера. Филм "Животът предстои"
  • 02:00
    Филм "31 юни"
  • 04:15
    Филм "Из живота на почиващите"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:30
    "Победи звездата" - шоу
  • 05:20
    "Кофти прическа" - младежка комедия, С, 2015
  • 07:00
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 07:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 00:35
    "Може ли той това? - Крис Тол шоу"
  • 01:40
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин, квалификация
  • 02:40
    "Суперталантът" - шоу
  • 04:35
    "Изведи ме" - шоу
Пълна програма
  • 01:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 02:15
    "Битката за луната"
  • 03:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 00:20
    "Кутията" - трилър, U, 2009
  • 02:25
    "Паството" - психо трилър, U, 2007
  • 04:10
    "Кутията" - трилър, U, 2009
  • 05:25
    "Наистина смешно" - шоу
Пълна програма
  • 01:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/ + Другата история
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети"
  • 04:30
    Класическа музика
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 01:00
    Кървава следа -игрален филм
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Дженифър и Мариса
  • 02:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: В търсене на идеала
  • 02:24
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Невероятната рокля
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Епизод 3
Пълна програма
  • 01:30
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 02:00
    JAM - еп.12
  • 02:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 03:00
    Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • 01:00
    Преследвани от призраци в САЩ
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Ловци на духове по света
  • 04:00
    Вампирите: Загадки в музея
Пълна програма
  • 01:00
    Преследвани от призраци в САЩ
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Ловци на духове по света
  • 04:00
    Вампирите: Загадки в музея
Пълна програма
  • 01:10
    Шпионски игри, Германия,Япония,САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
  • 03:20
    Копланд, САЩ, Криминален/драма/трилър, 1997
  • 05:40
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
  • 07:05
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    "Златна мисия" - 43 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Репортажът: Разказ за силата на вярата и възкръсналата надежда" - информационно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 454 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "От вот на вот: Процесът" - III част, документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 20
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 11
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 8
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:19
    Дред Екшън, Фантастика 2012
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 03:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 03:55
    "Сурова справедливост: Секс престъпления" - документация
  • 04:45
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
Пълна програма
  • 00:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 2
  • 01:45
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 5
  • 02:30
    Заразата - втори сезон, еп. 1
  • 03:15
    Заразата - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Непознат в дома ми" - 3 и 4 еп.
  • 02:10
    "24 часа да убиеш" - 9 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 12 еп.
  • 03:25
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 5 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:35
    Трофеи
  • 02:00
    Тропа рыбака
  • 02:25
    Нахлыст
  • 02:55
    Спиннинг на камских просторах
Пълна програма
  • 00:00
    "Антропоид" - трилър с уч. на Джейми Дорнан, Килиън Мърфи, Тоби Джоунс, Марчин Дорочински, Шарлот Ле Бон, Хари Лойд, Анна Гейслерова, Бил Милнър и др. /п/
  • 05:45
    "В кадър"
  • 06:45
    "От любовта боли" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Андре Рьонер, Бернхард Шир, Аника Ернст и др. /п/
  • 09:00
    "Камбанка и тайната на крилете" - анимационен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Kidnap and Rescue: Rumble in the Jungle
  • 01:45
    Kidnap and Rescue: Cartel Vengeance
  • 02:30
    Kidnap and Rescue: Anatomy of a Kidnapping
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 1
Пълна програма
  • 01:00
    Ресторантски войни в мола
  • 02:00
    Вечеря при Тифани
  • 02:30
    Вечеря при Тифани
  • 03:00
    Готвачи срещу аматьори
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 02:30
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, втори ден
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 06:00
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Пълна програма
  • 00:50
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 02:45
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 04:45
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 05:25
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 01:25
    PJ Masks
  • 01:50
    The Hive
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 00:45
    Ghosts Of Shepherdstown: Whatever You Do, Don't Fall Asleep
  • 01:40
    Ghosts Of Shepherdstown: Welcome To America's Most Haunted Town
  • 02:35
    Ghosts Of Shepherdstown: Do You Know You're Dead
  • 03:30
    Ghosts Of Shepherdstown: She Didn't Have A Face
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Tennis Scandals
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Martina Hingis
  • 02:30
    Top: Freesports Air
  • 03:00
    Special: Felix Baumgartner
Пълна програма
  • 01:30
    Fishing Edge
  • 01:50
    Fishing Edge
  • 02:15
    Fishing Edge
  • 02:35
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Непалски нож "кукри"
  • 01:50
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 02:45
    Библейските тайни - разкрити: Забранените писания
  • 03:35
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
Пълна програма
  • 00:55
    Изгубеното злато на Тъмните векове , еп. 1
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    "Новогодишна нощ" - комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Бийл, Джак Макгий, Робърт де Ниро, Мишел Пфайфър, Аштън Къчър, Хилари Суонк, Зак Ефрон, Лея Мишел, Абигейл Бреслин, Хали Бери, София Вергара, Сара Джесика Паркър
  • 03:10
    "Космическият телескоп Хъбъл" - документален филм (САЩ, 2010), режисьор - Тони Майерс, актьори - Леонардо ди Каприо, Скот Алтман, Майкъл Гуд др.
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Карбовски: Втори план" /п./ - документална поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 04:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:40
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Дрю Питърсън
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Далеч от дома: Кю Су Ким
  • 02:50
    Убих най-добрия си приятел: Подвластен на смъртоносна магия
  • 03:45
    Убих най-добрия си приятел: Моя приятелка, моя любима, моя убийца
Пълна програма
  • 00:40
    Същността на огъня
  • 02:40
    Под натиск
  • 04:35
    Глинени гълъби
  • 05:30
    Напразни усилия на любовта
Пълна програма
  • 00:35
    Премьера. Егор Корешков, Ольга Медынич, Павел Прилучный, Денис Шведов, Артур Смольянинов в фильме "Жизнь впереди" (16+)
  • 02:00
    Наталия Трубникова, Николай Ерёменко (мл.) в фильме "31 июня" (12+)
  • 04:15
    Жанна Болотова, Регимантас Адомайтис, Ролан Быков, Георгий Бурков в фильме "Из жизни отдыхающих" (12+)
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 01:20
    Из жизни начальника уголовного розыска. Х/ф
  • 03:00
    Простая девчонка. Х/ф
  • 04:55
    Выход в люди
  • 06:00
    Утро России. Суббота
Пълна програма
  • 01:30
    Lip Sync Battle
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:20
    Horny Babe In Search Of Cock (18+)
  • 01:44
    Pulse: Part One (18+)
  • 02:06
    My Conjugal Stepmother (18+)
  • 02:30
    Man On The Run (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    LORDS OF THE CANOPY 05 - A NEW WORLD
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
Пълна програма
  • 05:25
    Hip Show
  • 06:40
    Fighting Rookies
  • 07:35
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 01:00
    The Kickback
  • 02:20
    The Search
  • 02:30
    Radical Times
  • 03:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 01:05
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 01:55
    Машини за убиване (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 6): Измама със сутиени, полет за живот, силите на злото (Episode 1)
  • 03:30
    Загадки в музея (Series 6): Обиколка в небето, пандата, 12 години робство (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:10
    Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
  • 02:15
    Kneebody - Jazz a la Villette
  • 03:15
    Yaron Herman 'Everyday' - La Villette jazz festival
  • 04:25
    Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika - Jazz A Vienne festival
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:30
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 2-и епизод, повторение
  • 03:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Орландо, САЩ, директно
  • 08:00
    Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:15
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
  • 02:30
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 41-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Духовете от Шепърдстаун: Каквото и да правиш, не заспивай
  • 01:40
    Духовете от Шепърдстаун: Добре дошли в най-призрачния град в Америка
  • 02:35
    Духовете от Шепърдстаун: Знаеш ли, че си мъртва?
  • 03:30
    Духовете от Шепърдстаун: Тя няма лице
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "Богатство I, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дани Бойл, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 02:15
    "Богатство I, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Дон Шадфорт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 03:15
    "Брет и Джемейн: На живо от Лондон", комедия, САЩ, 2018; реж. Хамиш Хамилтън, с Джемейн Клемънт, Брет МакKензи, [12+]
  • 04:40
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Рей Донован I, 7 еп. - Нов рожден ден", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Лесли Линка Глатър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 02:00
    "Рей Донован I, 8 еп. - Бриджит", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Гай Фърланд, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 02:50
    "Рей Донован І, 9 еп. - Пътуването", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Джеръми Подесуа, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 03:40
    "Рей Донован І, 10 еп. - Нощта на боя", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Тъкър Гейтс, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Родопски скъпоценности (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 01:05
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 10, САЩ, Войни, 2014
  • 01:50
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 5, Канада, Войни, 2016
  • 02:35
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 6, Канада, Войни, 2016
  • 03:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 01:30
    Мъжът, който обича Драма Италия 2008
  • 03:05
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 04:55
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 06:45
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
Пълна програма
  • 01:15
    Престъпни дейности
  • 02:45
    Грехове от миналото
  • 04:20
    Един уикенд
  • 06:40
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 00:10
    8мм 2
  • 01:55
    Абсентия
  • 03:25
    Сиви небеса
  • 04:50
    Племенниците ми в Ютланд
Пълна програма
  • 00:25
    Mi amiga del parque
  • 01:50
    Uncertain Terms
  • 03:00
    Count Your Curses
  • 03:10
    Tete D'oliv
Пълна програма
  • 01:30
    Gymkhana Grid S17
  • 02:00
    FIM X-Trial World Championship 2017
  • 03:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 04:00
    Live Recap FIA World Rallycross
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Рилски спортист - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 02:50
    Световно първенство по канадска борба - финали
  • 07:00
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /9 епизод/
  • 07:30
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 01:30
    Академик Михаил Арнаудов документален филм /п/
  • 02:00
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:30
    Младите иноватори документална поредица /п/
  • 03:00
    TrendY младежко лайфстайл предаване /п/
Пълна програма

Сериали

AXN Black 01:40
Вирус; сезон 2, епизод 1, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
Fox Life 01:45
Грозната Бети - трети сезон, еп. 15
Fox Channel 01:50
Легион - първи сезон, еп. 8
Fox Crime 01:50
Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 5
AXN White 01:55
Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport 2 02:00
Фрийстайл ски: Световна купа във Фелдберг, ски крос
Eurosport HD 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus HD 02:00
Тенис: Кейти Бълтър - Екатерина Александрова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Финал

Всички предавания

Филми

AXN Black 01:40
Вирус; сезон 2, епизод 1, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
TV1000 01:40
40-годишният девственик, САЩ, комедия/романтичен, 2005
Kino Nova 01:40
"Възражение по съвест" - драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Тереза Палмър, Хюго Уивинг, Винс Вон, Люк Брейси, Сам Уъртингтън, Рейчъл Грифитс, Ричард Роксбърг, Матю Нейбъл и др. /п/
ORT 01:40
Филм "Семейство Иванови"
HBO 01:50
"Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О’Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}