ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:45
    Планетата Земя 2: Планини документален филм
  • 19:45
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Островът" - драма, екшън, трилър (САЩ, 2005), режисьор - Майкъл Бей, актьори - Юън Макгрегър, Джимон Хонсу, Стив Бушеми, Шон Бийн, Скарлет Йохансон, Майкъл Кларк Дънкан и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Джак Ричър" - с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелово, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др.
  • 22:40
    "Легенди за страстта" - с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Ейдън Куин, Джулия Ормънд, Хенри Томас, Карина Ломбард и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 21:00
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 19:05
    Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
  • 20:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:00
    Брегът на тъмната вода; мистерия, романтичен, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    Царството на слоновете
  • 19:15
    Красотата на змиите
  • 20:10
    Изчезнали или живи: Тигърът от остров Ява
  • 21:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Смелият питбул
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 19:45
    Интервю
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Бум на шлагерите 2018" - музикално шоу
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:00
    Viva la музика музикално-образователно предаване
  • 20:30
    Да се влюбиш в Грейс игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Фей Ан Лий, в ролите: Кристин Барански, Лаура Бенанти, Луис Блак и др.
Пълна програма
  • 19:08
    The Tom and Jerry Show
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Полицейска академия 6" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор - Питър Бонърз, актьори -Джордж Гейнс, Майкъл Уинслоу, Буба Смит, Дейвид Граф, Лесли Иистбрук, Мариън Рамзи и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Час пик 3"- екшън, комедия (САЩ, 2007), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Джаки Чан, Неоми Леноар, Иван Атал, Макс фон Сюдов, Йоки Кудо, Хироюки Санада, Крис Тъкър, Джингчу Занг и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Ужилването" - комедия, криминален (САЩ, 1973), режисьор - Джордж Рой Хил, актьори - Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлс Дърнинг и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин З
  • 23:30
    Cinema X: "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2014),режисьори - Робърт Родригес, Франк Милър, актьори - Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Пауърс Бут, 
Пълна програма
  • 18:30
    "Модерно семейство" - сериал
  • 20:30
    "Перфектният ритъм" -  комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор - Джейсън Муур,актьори - Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребел Уилсън, Адам Девайн и др.
  • 22:30
    "Изгубеняци" - сериал
  • 23:30
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Истински истории"
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 50,51
  • 23:00
    "Екатерина Велика" - сериал , с.2, еп. 3
Пълна програма
  • 19:05
    Време за приключения
  • 19:20
    Време за приключения
  • 19:30
    Време за приключения
  • 19:45
    Време за приключения
Пълна програма
  • 18:45
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 21:00
    "Винил I, 1 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Мартин Скорсезе, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 22:55
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
  • 19:30
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 21:30
    "Град бомба", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Джеймсън Брукс, с Дейв Дейвис, Глен Моршауър, Логан Хъфман, Лорелай Линклейтър, Еди Хасъл, [18+]
  • 23:10
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    CNN Style
Пълна програма
  • 18:00
    "Пътят към теб" (премиера) - романтичен филм с уч. на Амбър Чайлдърс, Кийгън Алън, Роми Роузмънт, Уолтър Перез, Пати МакКормак, Блейк Худ и др.
  • 20:00
    "Любов извън играта" - романтична комедия с уч. на Емили Кини, Джон Риърдън, Хейли Сейлс, Луиза Д’Оливейра, Патрик Сабонги и др.
  • 22:00
    "Ваканция с татко" - романтична комедия с уч. на Юлия Стинсхоф, Щефен Грот, Ламберт Хамел, Бетина Лампрехт и др. /п/
Пълна програма
  • 17:20
    "Железният човек" - екшън с уч. на Робърт Дауни Младши, Терънс Хауърд, Гуинет Полтроу, Джеф Бриджис, Лесли Биб, Шон Тоуб, Пол Бетани, Кларк Грег и др. /п/
  • 20:00
    "Бели мадами" - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд,Бизи Филипс, Тери Крюз и др.
  • 22:20
    "Резервни убийци" - екшън-трилър с уч. на Чоу Юн-Фат, Мира Сорвино, Майкъл Рукър, Дани Трехо, Юрген Прохнов , Тил Швайгер, Карлос Гомез и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Пристрастени към двигателите с Джими де Вил: Двигател "KTM 125 SX"
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 4
  • 21:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Улична битка за Камаро 70 1/2
  • 22:00
    Улични престъпници: Ех, Канада!
Пълна програма
  • 18:40
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
  • 19:30
    Опасно за живота: Господари на безпорядъка
  • 20:20
    Изоставени конструкции: Мълчаливи градове
  • 21:10
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
Пълна програма
  • 17:30
    В НЕБЕТО
  • 19:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 20:00
    Клонинги в мазето
  • 20:30
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 18:45
    "За ума"
  • 19:10
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 19:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 20:00
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 18:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 18:30
    Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Борусия Дортмунд
  • 19:30
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер, директно
  • 21:30
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, втори ден, директно
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:05
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
  • 19:50
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
  • 20:35
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 21:15
    На лов, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 18:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 19:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
  • 20:00
    Рай на половин цена
  • 20:30
    Рай на половин цена
Пълна програма
  • 19:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 19
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 20
  • 21:00
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 19
  • 21:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 18:15
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 10
  • 19:15
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 19
  • 20:05
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 20
  • 21:00
    Нюанси синьо - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 17:20
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [15+]
  • 19:35
    "Малката русалка", анимация, САЩ, 1989; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 21:00
    "Купихме си зоопарк", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 23:05
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
  • 19:25
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 20:15
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 3
  • 20:40
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 20:00
    На лов за автомобили: "Камаро" от Старата школа
  • 20:30
    На лов за автомобили: Лоурайдър "Линкълн"
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 11 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:45
    "Парламентът на фокус"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:15
    "Романтична комедия" - комедия / ромавтична с Дъдли Мур и Мери Стийнбъргън.
  • 19:55
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
  • 21:20
    "Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
  • 23:00
    "Удобни непознати" - драма / трилър с Рупърт Еверет, Хелън Мирън.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    MTV Presents Ocean City Sounds
  • 22:20
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 19:00
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 1
  • 20:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 20:50
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 21:40
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 5
  • 21:00
    Разкриване на изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
  • 22:00
    Тамплиерите: Последната битка, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Дивите острови на Европа, еп. 1
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 3
  • 20:40
    Националните паркове на Америка (Компилации), еп. 4
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 19:30
    Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
  • 21:30
    Баскетбол: Тенерифе - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 23:10
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, запис
Пълна програма
  • 18:15
    Премиера на сезона. "Ексклузивно" с Дмитрий Борисов
  • 19:45
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 19:40
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:30
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Ветроходство
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 21:15
    "Суперталантът" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 23:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 16:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Хари Потър и нечистокръвния принц" - фентъзи / приключенски филм, G, 2009
Пълна програма
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 18:45
    Sally Bollywood
  • 19:10
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 19:00
    Регионите отблизо- предаване на Телемедиа
  • 19:40
    Кланът-Трилър, Испания-Аржентина /2015,Режисьор: Пабло Траперо,В ролите: Гилермо Франчела, Питър Ланзани, Лили Попович
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов -Предаване на Теледемиа
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Как да украсиш торта: Епизод 13
  • 19:30
    Как да украсиш торта: Епизод 14
  • 20:00
    Бърза помощ за сладкарници: Епизод 2
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: В търсене на идеала
Пълна програма
  • 19:00
    Холандия и домът на портокала
  • 19:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 20:00
    137 години от Освобождението на България
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни писъци
  • 19:30
    Екстремни писъци
  • 20:00
    Странни пътешествия
  • 20:30
    Странни пътешествия
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни писъци
  • 19:30
    Екстремни писъци
  • 20:00
    Странни пътешествия
  • 20:30
    Странни пътешествия
Пълна програма
  • 18:30
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 20:10
    О, братко, къде си?, Великобритания, 2000
  • 22:00
    Давай!, САЩ, комедия/криминален, 1999
  • 23:45
    Земята на зомбитата, САЩ, екшън/приключенски/комедия/ужаси, 2009
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 1
  • 19:30
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 1
  • 20:00
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 4
  • 20:30
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:56
    Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Внедрени в час 2" - комедия / екшън, САЩ, 2014
  • 23:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Бягство от затвора - първи сезон, еп. 6
  • 19:30
    Голо оръжие - игрален филм, еп. 1
  • 21:30
    От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 12
  • 22:00
    Куантико - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 19:00
    DOLCE & GABBANA SPECIAL
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    DOLCE & GABBANA SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:40
    "Джигити" - 8 и 9 еп.
  • 19:30
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовност" - 6 еп.
  • 21:10
    "48 часа" - 5 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 19:05
    Трофеи
  • 19:30
    Мой мир - рыбалка
  • 20:00
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 20:30
    Спиннинг на камских просторах
Пълна програма
  • 17:45
    "От глупав по-глупав: Завръщането" - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Агенти на съдбата" - трилър с уч. на Мат Деймън, Емили Блънт, Антъни Маки, Джон Слатъри, Майкъл Кели, Терънс Стамп и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Treehouse Masters: Levitating Lighthouse
  • 19:45
    Treehouse Masters: Record High Recording Studio
  • 20:30
    Treehouse Masters: African Safari Hut
  • 21:15
    Treehouse Masters: Mile-High Man Cave
Пълна програма
  • 19:00
    Свежо с Анна Олсън
  • 19:30
    Свежо с Анна Олсън
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 18:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:10
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:30
    Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинали, директно
Пълна програма
  • 17:20
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [15+]
  • 19:35
    "Малката русалка", анимация, САЩ, 1989; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 21:00
    "Купихме си зоопарк", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 23:05
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    Sofia the First: Once Upon a...
  • 19:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 20:00
    Trulli Tales
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 18:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:10
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    Murder Calls: No Good Deed Goes Unpunished
  • 19:15
    Murder Comes to Town: Tragedy Comes In Pairs
  • 20:10
    Web of Lies: Be Right Back
  • 21:05
    Natalie Wood: An American Murder Mystery
Пълна програма
  • 18:50
    Star Rated: Old Men of Sports
  • 19:15
    Premiere Clubland: Episode 3
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Martina Hingis
  • 20:10
    Top: Tennis Scandals
Пълна програма
  • 19:05
    Midway USA's Gun Stories
  • 19:30
    Wardens
  • 20:15
    Wardens
  • 21:00
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 20:00
    На лов за автомобили: "Камаро" от Старата школа
  • 20:30
    На лов за автомобили: Лоурайдър "Линкълн"
Пълна програма
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 5
  • 20:00
    Разкриване на изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
  • 21:00
    Тамплиерите: Последната битка, еп. 1
  • 22:00
    Изгубеното злато на Тъмните векове , еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Островът" - драма, екшън, трилър (САЩ, 2005), режисьор - Майкъл Бей, актьори - Юън Макгрегър, Джимон Хонсу, Стив Бушеми, Шон Бийн, Скарлет Йохансон, Майкъл Кларк Дънкан и др.
Пълна програма
  • 18:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
  • 20:00
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 23:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, Канада, 2014
  • 20:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, Канада, 2014
  • 22:00
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Убих най-добрия си приятел: Подвластен на смъртоносна магия
  • 20:00
    Убих най-добрия си приятел: Моя приятелка, моя любима, моя убийца
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Куршум с моето име
  • 22:00
    Фрицъл, представен от Фред Дайнидж: Чудовището от Уърстър
Пълна програма
  • 18:55
    Бел Ами
  • 21:00
    Безмълвно
  • 23:00
    Ваканцията на Оскар
Пълна програма
  • 18:15
    Премьера сезона. "Эксклюзив" с Дмитрием Борисовым (16+)
  • 19:45
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Нарисованное счастье. Х/ф
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 19:02
    The Foreman Is A Whore, Man (18+)
  • 19:26
    All Night Rager (18+)
  • 19:51
    Fade To Black (18+)
  • 20:16
    Fucking Friend's Daddy (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - запис)
  • 21:00
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - запис)
  • 23:30
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 19:00
    Maverick Moments
  • 19:30
    Maverick Moments
  • 20:00
    World of X Games 2016
  • 21:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 19:00
    Забранена история (Series 5): Търсене на съкровището на нацистите (Episode 4)
  • 19:50
    Загадки в музея (Series 4): Бостънският удушвач, операция "Пасториус", Нели Блай (Episode 2)
  • 20:35
    Децата на кралица Виктория (Series 1): Домашният тиран (Episode 2)
  • 21:40
    Скрити следи: Планината на Хитлер
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 18:50
    Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
  • 20:05
    Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
  • 21:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Only the Sound remains by Kaija Saariaho in Amsterdam
Пълна програма
  • 17:15
    Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:10
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Валенсия - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 21:20
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
Пълна програма
  • 18:20
    Предсмъртни обаждания: Няма ненаказано добро
  • 19:15
    В града витае убийство: Трагедията никога не идва сама
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Връщам се след малко
  • 21:05
    Смъртта на холивудската звезда
Пълна програма
  • 19:00
    "Епизод", (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 19:00
    "Златен живот ІІІ, 1 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 20:00
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [15+]
  • 21:55
    "Касъл Рок I, 8 еп.", хорър - психо - драма, САЩ, 2018; реж. Ана Лили Амирпур, Майкъл Апъндал, с Андре Холанд, Мелани Лински, Бил Скарсгард, Джейн Леви, Сиси Спейсик, [15+]
  • 22:50
    "Снеговалеж ІІ, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Джон Сингълтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Айзая Джон, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Oпасно привличане I, 7 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 19:10
    "Панаир на суетата І, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 20:00
    "Рей Донован I, 1 еп. - Сак или бата", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Алън Култър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 20:55
    "Рей Донован I, 2 еп. - Дадена дума", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Алън Култър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 18:25
    Гражданское оружие. Хип-хоп со стрельбой
  • 19:20
    Дай порулить!. С места-в карьер
  • 20:15
    Салют-7. История одного подвига
  • 21:10
    Убийцы из космоса
Пълна програма
  • 19:00
    Думите на Мальовица (образователен филм за планински туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Живото съкровище на Леново (1 част) (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:55
    Топ кадети
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:55
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 10, САЩ, Войни, 2014
  • 19:45
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 5, Канада, Войни, 2016
  • 20:30
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 6, Канада, Войни, 2016
  • 21:15
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 18:50
    Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2008
  • 20:25
    Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
  • 22:00
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
  • 23:45
    Проломът Драма, Криминален, Трилър САЩ 2008
Пълна програма
  • 18:40
    Куче-ченге
  • 20:10
    Деликатност
  • 22:00
    Истината
  • 23:45
    Картелът, еп.23
Пълна програма
  • 18:40
    Герои
  • 20:25
    Семпъл
  • 22:00
    Стоманени магнолии
Пълна програма
  • 19:00
    Count Your Curses
  • 19:10
    Tete D'oliv
  • 19:25
    El Camino De Santiago
  • 19:40
    Good Mourning
Пълна програма
  • 18:00
    Live Recap FIA World Rallycross 2018
  • 20:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 21:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 22:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол: Рилски спортист - Берое - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от "Арена Самоков"
  • 20:55
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /25 епизод/
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - всичко преди старта
Пълна програма
  • 19:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Асансьор за пациенти игрален филм /2017 г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Христо Гърбов, Светлана Янчева, Бойка Велкова и др.
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}