ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Шоуто на Греъм Нортън с участието на Кенет Брана, Джуди Денч, Джони Деп, Мишел Пфайфър
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Острието" -- драма, САЩ, 1998 г., режисьор - Лий Тамахори, а актьори - Антъни Хопкинс, Алек Болдуин, Ел Макфърсън Харолд Периньо мл., Лий Тамахори, Игор Жаду-Лило, Алън Шарп и др.
Пълна програма
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Сахара" - с уч. на Матю Макконахи, Стив Зан, Пенелопе Круз, Ламбърт Уилсън, Делрой Линдо, Уилям Мейси и др.
  • 22:30
    "Терминатор" - с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Майкъл Бийн, Пол Уинфийлд, Ланс Хенриксен и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
  • 20:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 21:00
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    Пътешественик - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 18:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 20:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 21:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 22:10
    Специален отряд; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Да отгледаш димен леопард
  • 20:10
    Да отгледаш... орангутан
  • 21:05
    Да отгледаш... бяла мечка сираче
  • 22:00
    Да отглеждаш...вълци
Пълна програма
  • 19:25
    Волен Сидеров пред медиите
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Завръщане" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 19:30
    Репортаж от Берлин
  • 19:50
    "Линденщрасе" - сериал
  • 20:20
    Световен журнал
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:30
    Наука, практика, успех публицистично предаване
  • 20:00
    През един октомврийски следобед документален филм /Франция, 2013 г./
  • 21:00
    Пътешествие по Дунавския римски Лимес документален филм /п/
  • 21:15
    Валпургиева нощ музикален танцово-театрален спектакъл от ММФ "Моцартови празници - Правец 2018"
Пълна програма
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:40
    Wacky Races
Пълна програма
  • 19:00
    "Час пик 3"- екшън, комедия (САЩ, 2007), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Джаки Чан, Неоми Леноар, Иван Атал, Макс фон Сюдов, Йоки Кудо, Хироюки Санада, Крис Тъкър, Джингчу Занг и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Човекът-вълк" - трилър, ужаси (САЩ, 2010), режисьор - Джо Джонстън, актьори - Саймън Мерелс, Джема Уелан, Антъни Хопкинс, Бенисио Дел Торо, Емили Блънт и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Дани Колинс " - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дан Фогелман, актьори - Мелиса Беноист, Джош Пек,Кристофър Плъмър, Боби Канавал,Дженифър Гарнър, Анет Бенинг, Ал Пачино, Арти Ман и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 3" - комедия, трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Брад Пит,  Мат Деймън,  Ал Пачино, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак и др.
  • 23:30
    "Новата дъщеря" - трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор - Луис Бердеьо, актьори -  Кевин Костнър, Ивана Бакуеро, Гатлин Грифит и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Модерно семейство" - сериал
  • 20:30
    "Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей
  • 22:30
    "Изгубеняци" - сериал
  • 23:30
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Круиз към щастието: Лисабон" - комедия, драма, романтичен, режисьор - Ханс-Юрген Тойгел, актьори - Маркус Грюсер, Саша Хен, Ейми Мубюл и др.
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 52,53
  • 23:00
    "Екатерина Велика" - сериал , с.2, еп. 4
Пълна програма
  • 19:29
    Малки Титани: В готовност
  • 20:05
    Крейг край реката
  • 20:10
    Бен 10
  • 20:20
    Бен 10
Пълна програма
  • 19:20
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
  • 21:00
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 22:45
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Шоуто на Труман", драма, САЩ, 1998; реж. Питър Уиър, с Джим Кери, Лора Лини, Ноа Емерих, Наташа МакЕлън, Холанд Тейлър, [12+]
  • 21:30
    "Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
  • 23:00
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices
  • 20:30
    Quest's World of Wonder
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 18:00
    "Разкажи ми за любовта" (премиера) - романтичен филм с уч. на Шарлот Съливан, Кори Севиър, Кристи Лейнг, Колин Лорънс, Престън Вeндерслайс и др.
  • 20:00
    "Сватба през зимата" - романтична драма с уч. на Брук Д'Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др.
  • 21:50
    "Леля Инге" - романтична комедия с уч. на Габи Дом, Петер Сатман, Юлия Стинсхоф, Оливър Буц и др. /п/
  • 23:50
    "Тайната на белия гълъб"- романтичен филм с уч. на Ивоне Шьонер, Диего Волраф, Луц Маккензи, Ангела Рой и др. /п/
Пълна програма
  • 17:20
    "Мумията се завръща" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Арнолд Вослу, Одет Фер, Дуейт Джонсън, Патриша Веласкес и др. /п/
  • 20:00
    "Добре дошли в джунглата" - приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Шон Уилям Скот, Pосарио Доусън, Кристофър Уокън, Юън Бремнър, Джон Грийс, Уилям Люкинг и др.
  • 22:10
    "Горският воин" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Улични престъпници: Състезанието: Самотна звезда
  • 20:00
    Американски чопър: Старши срещу Младши: Стари съперници
  • 21:00
    Предизвикателството на нинджите: Страх от високото
  • 22:00
    Изкуствен интелект
Пълна програма
  • 19:30
    Да откриеш извънземни: Отвличания и ярки светлини
  • 20:20
    Да откриеш извънземни: Крадци на кръв
  • 21:10
    Да откриеш извънземни: Голямата конспирация
  • 22:00
    Опасно за живота: Кралете на касапницата
Пълна програма
  • 19:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 20:00
    Клонинги в мазето
  • 20:30
    Клонинги в мазето
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 19:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 20:00
    "Операция "Ох!"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "В търсене на съвършенство"
Пълна програма
  • 19:45
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 18:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 19:45
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Майнц 05, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
  • 22:10
    Новини
  • 22:15
    Футбол: MLS, мач от източната конференция, директно
Пълна програма
  • 19:45
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 20:30
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 7
  • 20:50
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 8
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 19:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 20:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Ловци на къщи
  • 20:00
    Мразя моя двор
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
  • 21:00
    Купихме си ферма
Пълна програма
  • 19:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 21
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини, еп. 22
  • 21:00
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 23
  • 21:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 19:15
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 21
  • 20:05
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 22
  • 21:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 6
  • 21:55
    Хароу, еп. 3
Пълна програма
  • 18:30
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 21:00
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 22:50
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 23:50
    "Лек за живот", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Гор Вербински, с Дейн ДеХаан, Джейсън Айзъкс, Миа Гот, Иво Нанди, Адриан Шилер, [18+]
Пълна програма
  • 19:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 20:05
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
  • 21:55
    Селцето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:05
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Магът на бала на залозите
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Залози, за бога!
  • 21:00
    Надпревара за находки: Тексас: Мери побеждава търга
Пълна програма
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица
  • 20:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 83 еп.
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
  • 20:10
    "Строубъри Шорткейк"
  • 20:50
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 19:10
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 21:20
    "Китайска луна" - екшън / трилър с Ед Харис, Маделин Стоу.
  • 23:00
    "Универсален войник 3: Регенерация" - екшън / приключенски с Долф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дам.
Пълна програма
  • 19:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:00
    Бебе за милион долара
  • 21:00
    Бебе за милион долара
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 22:20
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 19:00
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 2
  • 19:55
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 2
  • 22:05
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 18:15
    От пепелта, еп. 1
  • 20:00
    Арестувани зад граница (компилации), еп. 3
  • 21:00
    Мафия, еп. 5
  • 22:00
    Мафията отблизо, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 1
  • 20:40
    Острови на мусоните, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:15
    Баскетбол: Валенсия - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 22:00
    Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 19:30
    "Най-добър от всички!"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    "Клуб на Веселите и Находчивите". Висшата лига. Полуфинал
  • 23:30
    Филм "Обича ме, не ме обича"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край"
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 19:05
    Репортаж
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Х-мен: Апокалипсис" - фентъзи екшън филм, U, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Ветроходство
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин: преди старта
  • 21:00
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин - пряко
  • 22:55
    Формула 1 за Голямата награда на САЩ в Остин: върховите моменти
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 23:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:45
    "Голямото печене" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 23:15
    "ЛЮК! Седмицата и аз" - гейм шоу
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи" /на живо/
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Angelo!
  • 21:15
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 19:30
    Чети по устните ми-трилър, Франция,2001г.,Режисьор: Жак Одиар, В ролите: Александър Деспла, Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Гурме, Оливие Перие, Серж Бутлерофф, Франсоа Лорик
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Холивудски знаменитости-Киану Рийвс
  • 23:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:30
    Нещо ново, нещо назаем: Анджелина Джоли ще умре от завист
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Обличал си принцеса, сега е ред на две кралици!
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Неуспешно бягство от проблемите: втора част
  • 22:00
    90 дни до сватбата: А сега какво?: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:30
    Хърватски перли
  • 20:00
    10 български учени, за които може би не знаете
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    Бургас
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство със стара дървесина
  • 21:00
    Строителство извън мрежата
  • 22:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство със стара дървесина
  • 21:00
    Строителство извън мрежата
  • 22:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 18:45
    Мама мия, Германия, Великобритания, САЩ, комедия/мюзикъл/романтичен, 2008
  • 20:30
    Убийството на принцеса Даяна, Люксембург,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 22:00
    Човек отвътре, САЩ, Криминален/драма/мистерия/трилър, 2006
Пълна програма
  • 05:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
Пълна програма
  • 19:30
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:00
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 6
  • 20:30
    Вкусът на Истанбул със Сара ла Фонтейн, еп. 1
  • 21:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:35
    Рицарят Ръждивко Еп. 48 Анимация, Семеен 2013
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 19:15
    "Марш в развалините!" - доку-поредица
  • 20:15
    "Братята градинари" - доку-поредица
  • 21:15
    Кулинарно състезание
Пълна програма
  • 19:30
    "В неизвестност" - игрален филм
  • 22:15
    Богатството - първи сезон, еп. 6
  • 23:25
    Последният крал на Шотландия - игрален филм
Пълна програма
  • 19:30
    ELLE MAGAZINE SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    TOP MODELS
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:30
    "Океански патрул" - 10 и 11 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовност" - 6 еп.
  • 21:10
    "48 часа" - 4 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 6 еп.
Пълна програма
  • 19:40
    Евромакс
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
Пълна програма
  • 19:35
    Тропа рыбака
  • 20:00
    Нахлыст
  • 20:25
    Спиннинг на камских просторах
  • 20:55
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 18:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9
  • 21:00
    "Денят на патриота" - криминален филм с уч. на Марк Уолбърг, Мишел Монахан, Кевин Бейкън, Джон Гудман, Джей Кей Симънс, Майкъл Бийч, Мелиса Беноист, Алекс Волф и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Cats 101: Episode 3
  • 20:30
    Cats 101: Episode 4
  • 21:15
    Animal Cops Houston: Undercover
  • 22:00
    Detroit Unleashed: Motorcity Rescue
Пълна програма
  • 19:30
    Свежо с Анна Олсън
  • 20:00
    У дома за вечеря с Джейми Дийн
  • 20:30
    У дома за вечеря с Джейми Дийн
  • 21:00
    Градски печива с Пол Холивуд
Пълна програма
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:45
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 20:55
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал, директно
Пълна програма
  • 18:30
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 21:00
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 22:50
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 23:50
    "Лек за живот", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Гор Вербински, с Дейн ДеХаан, Джейсън Айзъкс, Миа Гот, Иво Нанди, Адриан Шилер, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 20:00
    Trulli Tales
  • 20:30
    P-King Duckling
  • 21:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 19:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    Forbidden: Dying for Love: The Girl with the Gold Earring
  • 20:10
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 21:05
    American Monster: Alabama Murder Mystery
  • 22:00
    Grave Secrets: In The Shadow Of The Steeple
Пълна програма
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Michael Phelps
  • 20:10
    Top: Beautiful Moments
  • 20:40
    Special: Hadji & Ronaldinho
  • 21:05
    Top: African Exports
Пълна програма
  • 19:30
    Wardens
  • 20:15
    Wardens
  • 21:00
    Fishing Edge
  • 21:20
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 19:05
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Магът на бала на залозите
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Залози, за бога!
  • 21:00
    Надпревара за находки: Тексас: Мери побеждава търга
Пълна програма
  • 19:00
    Арестувани зад граница (компилации), еп. 3
  • 20:00
    Мафия, еп. 5
  • 21:00
    Мафията отблизо, еп. 1
  • 22:00
    Отблизо: Мафията на Токио, еп. 1
Пълна програма
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Острието" -- драма, САЩ, 1998 г., режисьор - Лий Тамахори, а актьори - Антъни Хопкинс, Алек Болдуин, Ел Макфърсън Харолд Периньо мл., Лий Тамахори, Игор Жаду-Лило, Алън Шарп и др.
Пълна програма
  • 18:10
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 20:00
    Боен орел; екшън, драма, Хонконг, 1978
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 23:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 19:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, Канада, 2014
  • 22:55
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Убих най-добрия си приятел: Майки от Мисисипи
  • 20:00
    Убих най-добрия си приятел: Смъртоносни води
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 22:00
    Сатанински жени: Трейси Рихтър
Пълна програма
  • 18:50
    Убивай ги нежно
  • 20:50
    Бяхме войници
  • 23:25
    Съдният ден
Пълна програма
  • 19:30
    "Лучше всех!"
  • 21:00
    "Время"
  • 21:30
    "Клуб Весёлых и Находчивых". Высшая лига. Второй полуфинал (16+)
  • 23:30
    Максим Матвеев, Светлана Ходченкова, Любовь Аксёнова, Екатерина Васильева в фильме "Любит не любит" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 16:25
    Ошибка молодости. Х/ф
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 23:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 19:35
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 19:57
    Harley In The Nuthouse (Parody) (18+)
  • 20:22
    Passenger Rides Her Biggest Cock (18+)
  • 20:46
    The Getaway: Part 3 (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - двойки финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 20:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
  • 22:30
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Акценти
  • 20:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 20:10
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:00
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Обезглавена, мъртва (Episode 2)
  • 20:00
    Елизабет и нейните врагове (Series 1): Вътрешен враг (Episode 2)
  • 20:45
    Нашата световна война (Series 1): Военна машина (Episode 3)
  • 21:45
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:30
    Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nezet-Seguin and the Chamber Orchestra of Europe
  • 23:10
    Casals Quartet plays Schubert, Shostakovich and Beethoven
Пълна програма
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Световни боксови супер серии: След големия двубой, 2-и епизод
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Реал /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 20:30
    "Головете на Ла Лига" - 7 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 20:55
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - документален филм
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Бетис - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 20:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 21:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на САЩ, директно
Пълна програма
  • 19:15
    Забранено: Гладни за любов: Момичето със златната обеца
  • 20:10
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 21:05
    Американско чудовище: Загадъчното убийство в Алабама
  • 22:00
    Гробовни тайни: В сянката на камбанарията
Пълна програма
  • 19:30
    "Историята оживява", (п)
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
Пълна програма
  • 17:50
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 20:00
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:25
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 9 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Кей, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 20:00
    "На къмпинг І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 20:30
    "Смях през сълзи І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:25
    Уровень. Дом из бруса. Часть первая
  • 20:20
    "Ангара". В космос по-русски
  • 21:10
    Спутник. Русское чудо
  • 22:05
    Липу и Питбуль. "Автомат" для заказчика
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Живото съкровище на Леново (2 част) (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Трасето (образователен филм за вело туризъм)
Пълна програма
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
  • 20:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 20:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 21:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 22:00
    Блудници, сезон 2, еп. 3, Великобритания,САЩ, политически, 2017
Пълна програма
  • 18:35
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 20:00
    Театър "Шансония" Музикален, Драма Франция, Германия, Чехия 2008
  • 22:00
    Бандата от улица "Блегинге", еп.5 криминален Дания 2009
  • 22:50
    Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Пълна програма
  • 18:45
    Индианецът
  • 20:05
    Крокодилите 2
  • 21:35
    Как го правят, еп.2
  • 22:00
    Бягство
Пълна програма
  • 18:45
    Чичо Нино
  • 20:25
    Брат и сестра
  • 22:00
    Доверие
  • 23:35
    През вселената
Пълна програма
  • 19:30
    Unity
  • 21:10
    Blues for Willadean
  • 23:00
    Hell on Wheels
  • 23:45
    The Rise and Rise of Bitcoin
Пълна програма
  • 19:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 20:00
    Live Recap FIA World Rallycross
  • 22:00
    FIM International Six Days of Enduro
  • 23:00
    Formula Drift 2017
Пълна програма
  • 17:50
    Какво искат жените игрален филм
  • 20:00
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 20:30
    Лейвър къп 2018 обзорна програма
  • 21:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:30
    В близък план /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Единствената любовна история, която Хемингуей не описа игрален филм /България, 2008 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Крис Хайслър, Малин Кръстев, Гергана Плетньова, Руси Чанев, Иван Бърнев и др.
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 19:45
В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
ARD 1 19:50
"Семейството на доктор Клайст" - сериал
Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)
e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}