ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:50
    Изискана кухня игрален филм/п/
  • 02:20
    Основателно съмнение игрален филм /п/ (14)
  • 03:55
    Библиотеката /п/
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 01:10
    "Коледа с Харолд и Кумар" - комедия (САЩ, 2011), режисьор -  Джон Хурвитс, Хейдън Шулбърг, актьори - Дани Трехо, Нийл Патрик Харис, Даниел Харис, Кал Пен, Джон Чо, Елиас Котеас, Томас Ленън и др.
  • 03:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 03:40
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:20
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
Пълна програма
  • 01:15
    "Кулинарно състезание" - с уч. на Лорън Холи, Костас Мандилор, Дори Бартън, Анди Лауер, Бренда Вакаро, Дейвид Провал, Мария Бертран и др. /п/
  • 03:00
    "Принцът от мечтите" - с уч. на Меган Парк, Джонатан Келтц, Кейла Уолъс и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
Пълна програма
  • 02:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    VIB /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:50
    Специален отряд; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 02:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:20
    Царство; сезон 3, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 04:00
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Ленивецът пигмей
  • 02:35
    Опасно правосъдие: Тънката зелена линия
  • 03:25
    Опасно правосъдие: Прибирането на пушките
  • 04:15
    Опасно правосъдие: Малко или много
Пълна програма
  • 01:45
    "Българска душа" (п)
  • 02:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:05
    "Холивудски знаменитости"
Пълна програма
  • 00:35
    "Моментът на истината" - драма, U, 2015
  • 02:30
    "50/50 - Freunde furs (Uber)leben" - комедия, U, 2011
  • 04:05
    Ан Вил
  • 05:25
    Репортаж
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 02:00
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:30
    Аджария - там, където планината среща морето документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:00
    Америка днес /п/
  • 04:00
    Младите иноватори документална поредица /п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Готъм" - сериал
  • 03:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 04:15
    "Час пик 3"- екшън, комедия (САЩ, 2007), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Джаки Чан, Неоми Леноар, Иван Атал, Макс фон Сюдов, Йоки Кудо, Хироюки Санада, Крис Тъкър, Джингчу Занг и др.
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 01:45
    "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2014),режисьори - Робърт Родригес, Франк Милър, актьори - Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Пауърс Бут,  Денис Хей
  • 03:45
    "Дявол" - трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор -  Джон Ерик Доудли, актьори - Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О'Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др.
  • 06:00
    "Любов сред лозята" - романтичен (Канада, 2016), режисьор - Джейсън Бурк, актьори - Емануел Вогие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел и др.
  • 07:45
    "Историята на Пепеляшка: Имало една песен" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2011), режисьор: Деймън Сантостефано, актьори -Люси Хейл, Миси Пайл, Меган Парк, Фреди Строма, Джесалин Уанлим, Титус Макин-мл., Емили Пиърс и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "Барът" - сериал, с.3
  • 03:30
    "Проби и грешки" - сериал
  • 05:00
    "Изгубеняци" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 01:30
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити шоу
  • 02:20
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:55
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 03:50
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 05:25
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 07:00
    "Мечокът Бригсби", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дейв МакКери, с Кайл Мууни, Марк Хамил, Грег Киниър, Мат Уолш, Микаела Уоткинс, [12+]
Пълна програма
  • 02:05
    "Гняв", драма, Япония, 2016; реж. Санг-Ил Лий, с Кен Уатанабе, Мирай Морияма, Аои Миязаки, Сатоши Цумабуки, Го Аяно, [18+]
  • 04:25
    "Туин Пийкс (2017) I, 16 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 05:50
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 07:00
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    TBD
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 03:50
    "Сватба през зимата" - романтична драма с уч. на Брук Д'Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:15
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 3
  • 07:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 15, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Съкровището на Купър: По следите на златната маса
  • 03:00
    Предизвикателството на нинджите: Страх от високото
  • 04:00
    Изкуствен интелект
  • 05:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 4
Пълна програма
  • 02:10
    Космически пионери: Меркурий
  • 03:00
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
  • 03:48
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
  • 04:36
    Създаването на най-големите...: Голямата надпревара за увеселително влакче
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "В търсене на съвършенство"
  • 03:00
    "В преследване на съня"
  • 03:30
    "В преследване на съня"
  • 04:00
    "Точност: мярка за всичко"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    "Страна на легендите"
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, трети ден
  • 04:00
    Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: MLS
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 04:00
    Тенис на маса: Световна купа за мъже, Париж, малък финал
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 07:25
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    This Is Hot 97
  • 04:15
    This Is Hot 97
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Купихме си ферма
  • 03:30
    Купихме си ферма
Пълна програма
  • 01:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 14
  • 02:30
    Имало едно време - пети сезон, еп. 18
  • 03:15
    Имало едно време - пети сезон, еп. 19
  • 04:00
    Идеални жени - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 16
  • 02:45
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 17
  • 03:40
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 23
  • 04:20
    Престъпни намерения - осми сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 02:15
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 07:00
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 08:30
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 5, еп. 6
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 11
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 24
  • 03:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?
  • 02:45
    Надпревара за находки: Тексас: Мери побеждава търга
  • 03:10
    Надпревара за находки: Тексас: Танкистка
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 6 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица
Пълна програма
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:50
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Седмижата с Канал 3" - /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:35
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 02:15
    "Проектът "Бетси" - драма с Лорънс Оливие, Робърт Дювал, Катрин Рос, Томи Лий Джоунс, Лесли-Ан Даун.
  • 04:15
    "От нула до сто" - комедия с Дарън МакГевин, Джоан Колинс, Силвия Майлс.
  • 05:55
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 03:30
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 02:30
    MTV Asks Camila Cabello
  • 03:00
    Not3s Live @ Wireless Festival...
  • 03:20
    Wiley + Rick Ross @ Wireless...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
  • 02:55
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 10
  • 03:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
  • 04:40
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:55
    Мафия, еп. 5
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 04:10
    Животни рекордьори, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Филм "Еластико"
  • 02:30
    Филм "Законен брак"
  • 04:00
    Филм "По улицам комод водили…"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:50
    "Х-мен: Апокалипсис" - фентъзи екшън филм, U, 2016
  • 04:20
    "Проектът Морган" - фантастика / трилър, U, 2016
  • 05:10
    "Убийствено приятелство" - трилър, U, 2014
  • 06:45
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 00:55
    "Showdown - Предизвикателство в пустинята" - шоу
  • 03:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 04:40
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:30
    "Може ли той това? - Крис Тол шоу"
Пълна програма
  • 01:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 02:15
    "Храм за Онегин. След славата"
  • 03:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 00:45
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 03:00
    "ЛЮК! Седмицата и аз" - гейм шоу
  • 03:50
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:35
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 01:30
    Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Неуспешно бягство от проблемите: втора част
  • 02:48
    90 дни до сватбата: А сега какво?: Епизод 2
  • 03:36
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Домът е там, където е сърцето
  • 04:24
    Нещо ново, нещо назаем: Булката на Либерачи
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.1
  • 02:30
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 03:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 03:30
    Лаос не е хаос
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Вампирите: Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Преследвани от призраци в САЩ
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея
  • 03:00
    Вампирите: Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Преследвани от призраци в САЩ
Пълна програма
  • 01:55
    Плачът на слънцето, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
  • 03:55
    Октомврийско небе, САЩ, 1999
  • 05:50
    Ченгето на мола, САЩ, комедия/криминален, 2009
  • 07:20
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 05:00
    "Маневри вляво" - III част, документален филм
  • 05:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 12
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 10
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 11
  • 03:40
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Внедрени в час 2" - комедия / екшън, САЩ, 2014
  • 17:00
    "Просто Сали" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 6
  • 02:30
    Заразата - втори сезон, еп. 4
  • 03:15
    Заразата - втори сезон, еп. 5
  • 03:55
    Заразата - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 02:10
    "24 часа да убиеш" - 1 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 еп.
  • 03:25
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 6 еп.
  • 04:15
    "Океански патрул" - 10 и 11 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    Мой мир - рыбалка
  • 02:30
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 03:00
    Спиннинг на камских просторах
  • 03:30
    Следопыт
Пълна програма
  • 00:40
    "Ерин Брокович" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Арън Екхарт, Албърт Фини, Марг Хелгенбъргър, Чери Джоунс, Питър Койот, Кончата Феръл и др. /п/
  • 06:10
    "Кралска връзка" - комедия с уч. на Андреа Завацки, Дженифър Улрих, Мира Бартушек, Мириам Вайхселбраун и др. /п/
  • 08:10
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др. /п/
  • 10:20
    "Зуум: Академия за супергерои" - приключенска комедия с уч. на Тим Алън, Къртни Кокс, Чеви Чейс, Спенсър Бреслин и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Cops and Coyotes: Episode 4
  • 02:30
    Cops and Coyotes: Episode 5
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 6
  • 04:00
    Treehouse Masters: Levitating Lighthouse
Пълна програма
  • 02:00
    Спасете пекарната ми
  • 03:00
    Хапване на сметка
  • 03:30
    Хапване на сметка
  • 04:00
    Печива от Върмонт
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    "Страна на легендите"
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, трети ден
  • 04:00
    Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Пълна програма
  • 02:15
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 07:00
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 08:30
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
  • 02:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 01:40
    Forbidden: Dying for Love: Losing My Religion
  • 02:35
    Forbidden: Dying for Love: The Sum Of Love
  • 03:30
    Forbidden: Dying for Love: Love Or Family
  • 04:25
    Forbidden: Dying for Love: A Mother's Nightmare
Пълна програма
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Michael Phelps
  • 02:30
    Special: Hadji & Ronaldinho
  • 03:00
    Top: African Exports
  • 03:30
    National Icons: Shock Retirements
Пълна програма
  • 01:50
    Fishing Edge
  • 02:15
    Fishing Edge
  • 02:35
    Fishing Edge
  • 03:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 01:50
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?
  • 02:45
    Надпревара за находки: Тексас: Мери побеждава търга
  • 03:10
    Надпревара за находки: Тексас: Танкистка
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 2
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 3
  • 03:10
    Арестувани зад граница, еп. 5
Пълна програма
  • 01:10
    "Коледа с Харолд и Кумар" - комедия (САЩ, 2011), режисьор -  Джон Хурвитс, Хейдън Шулбърг, актьори - Дани Трехо, Нийл Патрик Харис, Даниел Харис, Кал Пен, Джон Чо, Елиас Котеас, Томас Ленън и др.
  • 03:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 03:40
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:20
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
Пълна програма
  • 02:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 6, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:00
    Боен орел; екшън, драма, Хонконг, 1978
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2016
  • 02:55
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 17, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 03:40
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 18, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Удушвачът в събота вечер: Джо Капън
  • 02:50
    Убих най-добрия си приятел: Майки от Мисисипи
  • 03:45
    Убих най-добрия си приятел: Смъртоносни води
  • 04:30
    Ловецът на убийци: Разбит
Пълна програма
  • 01:10
    Един последен удар
  • 03:20
    Самозащита
  • 06:40
    Легендите "Хейло"
  • 08:55
    Космически воини
Пълна програма
  • 01:00
    Дмитрий Власкин, Ирина Антоненко, Алексей Маклаков, Владимир Епифанцев в фильме "Эластико" (12+)
  • 02:30
    Наталия Белохвостикова, Игорь Костолевский в фильме "Законный брак" (12+)
  • 04:00
    Игорь Ясулович, Евгений Весник, Наталья Селезнёва, Александр Демьяненко, Ролан Быков в фильме "По улицам комод водили…" (12+)
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:55
    Пыльная работа
  • 03:30
    Печки-лавочки. Х/ф
  • 06:00
    Нарисованное счастье. Х/ф
  • 09:10
    Местное время. Воскресенье
Пълна програма
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:50
    Fucking Friend's Daddy (18+)
  • 02:14
    All Night Rager (18+)
  • 02:39
    Doctor Knows Best (18+)
  • 03:00
    All Hands On Dick (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - двойки финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 03:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 04:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 05:00
    DRAGON HOUSE, THE
Пълна програма
  • 05:30
    Bangkok Fight Night
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:25
    Taekwondo
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:00
    2018 Rip Curl Cup Padang Padang
  • 11:30
    Riding the Long White Cloud
  • 12:30
    Custom 2
Пълна програма
  • 01:55
    Машини за убиване (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 6): Любовният канал, шпионският кръг, оцеляване в колониите (Episode 3)
  • 03:30
    Загадки в музея (Series 6): Дойл и Худини, "Отровният отряд", Големият измамник (Episode 4)
  • 04:15
    Забранена история (Series 2): Изгубеното съкровище на Петра (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:20
    Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montreal
  • 02:30
    Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
  • 03:30
    Ahmad Jamal in Paris
  • 05:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 03:00
    Световни боксови супер серии: След големия двубой, 2-и епизод, повторение
  • 03:30
    Край на програмата
  • 07:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 40-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:15
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - повторение)
  • 04:30
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals)
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно
  • 03:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Забранено: Гладни за любов: Изгубената вяра
  • 02:35
    Забранено: Гладни за любов: Сборът на любовта
  • 03:30
    Забранено: Гладни за любов: Любовта или семейството
  • 04:25
    Забранено: Гладни за любов: Кошмарът на една майка
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 01:10
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 03:40
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:30
    "Маша и мечокът І, 5 - 8 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Черно езеро І, 5 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2016; реж. Дейвид Берън, със Сара-Софие Буснина, Филип Берг, Матилде Норхолт, Филип Орос, Алиет Опхайм, [15+]
  • 02:35
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 04:25
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 05:20
    "Рей Донован І, 12 еп. - Близнаци", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Майкъл Аптид, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Васил Горанов рисува своя приказка (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 02:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 03:30
    Блудници, сезон 2, еп. 3, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 04:25
    Династията на Тюдорите, сезон 4, еп. 7, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2010
Пълна програма
  • 00:25
    Отвъд лазурното небе Драма Швеция 2010
  • 02:15
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 03:45
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
  • 07:40
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
Пълна програма
  • 01:15
    Сватовникът
  • 03:10
    Истината
  • 06:00
    Островът на шепотите
  • 07:20
    Първото куче
Пълна програма
  • 01:45
    Дезертьор
  • 03:20
    Стан Хелсинг
  • 04:50
    Пиколо, саксо и компания
  • 06:50
    Красивия хоризонт
Пълна програма
  • 01:25
    Sarah Palin: You Betcha!
  • 03:00
    Hello Hollywood
  • 03:30
    Unity
  • 05:25
    Scottish Mussel
Пълна програма
  • 02:00
    Skateboarding World Championships at KDC
  • 03:00
    Street League Skateboarding S17
  • 04:30
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 06:00
    FIM International Six Days of Enduro
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:20
    Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:10
    Колоездене: Арктическо състезание в Норвегия
  • 05:40
    Световен рали шампионат: Рали Уелс - финален етап
Пълна програма
  • 01:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:30
    България от край до край 7 /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 02:15
Забранена история, сезон 2, еп. 6
bTV Action 02:15
"Библиотекарите" - сериал
Viasat Nature 02:20
Големи бесни риби, сезон 1, еп. 6
Fox Life 02:30
Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 20
AXN 02:35
Бесни кучета; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа във Вилинген
HBO 2 03:00
"Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Diema Sport 2 03:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
Film Plus 03:30
Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа във Вилинген

Всички предавания

Филми

Cinemax 02:10
"Зимни братя", драма, Дания, 2017; реж. Хлинур Палмасон, с Елиът Кросет Хоув, Симон Сиърс, Виктория Кармен Соне, Ларс Микелсен, Питър Плагборг, [18+]
БНТ 02:10
Златан Ибрахимович документален филм /2 епизод/п/
HBO 2 02:20
"Весело обслужване ІІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Бен Синклер, с Бен Синклер, [18+]
FilmBox Extra 02:30
Касапница Комедия Франция, Германия 2011
ARD 1 02:30
"Неравни братя" - криминален филм, Франция, 2008

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}