ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    100% будни /п/
  • 02:15
    Системата тв филм /9 епизод/п/ (12)
  • 03:20
    Малки истории /п/
  • 04:20
    Брат за брата тв филм /12 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.6
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 81
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 6 сезон /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:35
    Скорпион; сезон 4, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:15
    Скорпион; сезон 4, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:55
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 03:35
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 00:45
    Как се превърнах в плячка: Невидим нападател
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Живият динозавър от Либерия
  • 02:35
    Супер калмарът-човекоядец
  • 03:25
    Нападението на акулите, част 3
Пълна програма
  • 00:25
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:15
    "Българска душа" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:35
    "От местопрестъплението: КІ" - крими поредица, ФРГ, 2018
  • 03:10
    "Братята Алди" - Документация
  • 04:40
    Документация
  • 05:05
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 01:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:15
    Репетиция /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:45
    Младите иноватори /п/
  • 03:15
    Тя документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 01:36
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:43
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:49
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.9
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3, еп.5
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.15
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.6, еп.6
Пълна програма
  • 01:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.6
  • 03:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 08:45
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
  • 11:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 00:00
    "Ергени за седмица" - комедия (САЩ, 2011), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Александра Дадарио, Оуен Уилсън, Мелиса Лиален, Кристина Апългейт,  Джейсън Съдейкис, Ричард Дженкинс, Джена Фишер и др.
  • 02:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:00
    "Онези от партера" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Не ме оставай" - сериал
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 01:31
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 01:10
    "Винил I, 1 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Мартин Скорсезе, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 03:05
    "Хрътките на любовта", криминална драма, Австралия, 2016; реж. Бен Йънг, с Ема Буут, Ашли Къмингс, Стивън Къри, Сузи Портър, Деймиън Де Монтемас, [18+]
  • 04:55
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
  • 05:35
    "Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Точно време по Гринуич", драма, Великобритания, 1999; реж. Джон Стрикланд, със Стив Джон Шепърд, Бен Уотърс, Алек Нюман, Чиуетел Еджиофор, Анжела Лорън Смит, [18+]
  • 02:25
    "Мъртва точка", криминален трилър, Белгия, 2017; реж. Набил Бен Ядир, с Петер Ван Ден Бегин, Суфяне Хилах, Ян Деклер, Дейвид Мургиа, Рут Бекарт, [18+]
  • 04:05
    "Психонавти: Забравените деца", хорър - фентъзи, Испания, 2015; реж. Алберто Васкес, Педро Риверо, [18+]
  • 05:25
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:10
    "Горският воин" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др. /п/
  • 03:10
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Дивото семейство от Аляска: Диво сърце
  • 02:00
    Треска за злато: Разорен
  • 03:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Роджър Федерер
  • 04:00
    Голи и уплашени XL: Звездно издание: Свиреп глад
Пълна програма
  • 01:20
    Гръм и трясък: Непробиваем бетон
  • 02:10
    Космически пионери: Екзо-планета
  • 03:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 6
  • 03:48
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Това променя всичко
Пълна програма
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Дъбът - изкуство на оцеляването" - 2 ч.
  • 02:00
    "Новият робот на Родни"
  • 03:00
    "Ред и хаос"
  • 04:00
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Токшоу
  • 03:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:45
    Футбол: MLS
  • 02:15
    Куриози
  • 02:30
    Лека атлетика: Маратон Амстердам
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 00:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Америка, обзор
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 04:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Америка, обзор
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч., ,
  • 06:05
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 3
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 4
  • 07:40
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    This Is Hot 97
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:30
    Разбивачи на дворове
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
  • 03:00
    Мега веранди
Пълна програма
  • 00:50
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 13
  • 01:45
    Сготвено с любов - пети сезон, еп. 1
  • 02:10
    Сготвено с любов - пети сезон, еп. 2
  • 02:40
    Обвързани - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 12
  • 01:55
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 10
  • 02:50
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 11
  • 03:40
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:50
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 02:20
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 04:20
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 05:05
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 13
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 29
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разкажи на планината
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви е професионалист с шик
  • 02:45
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 3 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 01:25
    "Джармис"
  • 01:55
    "Хип хип ура"
  • 02:20
    "Бож"
  • 02:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:20
    "Свръхвисоки честоти" - комедия с Дейвид Бауи, Виктория Джаксън.
  • 01:55
    "Чудеса" - приключенски филм с Том Конти, Тери Гар.
  • 03:20
    "Бъктаун, САЩ" - драма / криминален с Фред Уилиямсон, Пам Грир.
  • 04:55
    "Тяло и душа" - драма с Леон Айсаак Кенеди, Джейн Кенеди.
Пълна програма
  • 01:30
    Сейфуърд - тв игра
  • 02:00
    MTV Фрлорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Drake Vs Ariana Vs Calvin
  • 02:30
    MTV Asks Anne-Marie
  • 03:00
    Yo! MTV Raps: London
  • 03:20
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:20
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 1
  • 02:15
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 02:40
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 03:05
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    Табу 7, еп. 2
  • 01:55
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 3
  • 02:20
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 4
  • 02:40
    Арестувани зад граница, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 01:50
    Нощта на лъва, еп. 1
  • 02:35
    Битка за прайда, еп. 1
  • 03:20
    Повелителят на лъвовете, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:10
    "В действителност"
  • 02:05
    "Мъжко / Женско"
  • 02:50
    "Нека да говорят"
  • 04:05
    "Светлана". Сериен филм
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:30
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 01:55
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:15
    "По средата" - сериал
  • 03:50
    "Уилфред" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 03:40
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 04:30
    Репортажи
Пълна програма
  • 01:00
    Игрален филм
  • 04:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:05
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 02:00
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 03:30
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:50
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:30
    Четвъртата власт-игрален филм на Германия,2013 г., Режисьор:Денис Гансел,В ролите: Мориц Блайбтрой, Кася Смутняк, Макс Риймелт
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда сънищата ми
  • 02:00
    Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
  • 02:48
    Лудият живот на Кейти Прайс: Благодаря ти за музиката
  • 03:12
    Лудият живот на Кейти Прайс: Мой си
Пълна програма
  • 01:30
    Музеят на изкуствата Метрополитън
  • 02:00
    Праисторически селища край Невестино и Ваксево
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 04:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 04:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 01:15
    Децата на хората, Великобритания,САЩ, драма/научно-фантастичен/трилър, 2006
  • 03:00
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 04:30
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 06:15
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, 2002
Пълна програма
  • 01:30
    "Кастра Рубра - ранновизантийска крепост" - документален филм
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Истории от Етъра - док. филм за панаира на занаятите" - документален филм
  • 04:00
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 22
  • 02:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 11
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 12
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:05
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 14
  • 02:00
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 2
  • 02:45
    Империя - втори сезон, еп. 6
  • 03:30
    Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Разкрити убийства с Донал Макинтаяр" - 101 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 14 еп.
  • 02:40
    "Гласът на серийния убиец" - 1 еп.
  • 03:30
    "Да хванеш убиец" - 4 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:55
    Рыболовные путешествия
  • 01:45
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 02:00
    Клевое место
  • 02:25
    Блондинка на охоте
Пълна програма
  • 00:10
    "Лорънс Арабски" - биографичен филм с уч. на Питър О'Тул, Алек Гинес, Антъни Куин, Джак Хокинс, Омар Шариф, Хосе Ферер, Антъни Куейл, Клод Рейнс, Артър Кенеди, Доналд Уолфит и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 5
  • 09:00
    "Камбанка и тайната на крилете" - анимационен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    How the Earth Works: Can Krakatoa Stop Time?
  • 01:45
    Treehouse Masters: Scottish Sky Garden
  • 02:30
    Deadliest Catch: Sea Tested
  • 03:15
    Cuff Me If You Can: The Duke of Marion County
Пълна програма
  • 01:00
    Невъзможен ресторант
  • 02:00
    Спасете пекарната ми
  • 03:00
    Човек, огън, храна
  • 03:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 00:45
    Футбол: MLS
  • 02:15
    Куриози
  • 02:30
    Лека атлетика: Маратон Амстердам
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 00:50
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 02:20
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 04:20
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 05:05
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:25
    PJ Masks
  • 01:50
    The Hive
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 00:45
    The Killer Closer: Deadly Reunion
  • 01:40
    Evil Lives Here: In The Lion's Cage
  • 02:35
    Grave Secrets: In The Shadow Of The Steeple
  • 03:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The Vanishing Clerk
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Mascots in Sport
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Sebastian Vettel
  • 02:30
    Top: Drivers and Pilots
  • 03:00
    In the Name of Good: Mark Webber
Пълна програма
  • 01:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разкажи на планината
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви е професионалист с шик
  • 02:45
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • 01:20
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 4
  • 01:40
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 6
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.6
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 81
Пълна програма
  • 01:15
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 02:15
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:20
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:35
    Възприятия; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:35
    Профилиране; сезон 7, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство: Убийцата Миранда
  • 01:55
    Обажда се убиец: Браян Кокс
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
Пълна програма
  • 00:55
    Мафиотки
  • 02:50
    Айрис
  • 04:40
    Лок
  • 05:30
    Патрулката
Пълна програма
  • 05:05
    "Мужское / Женское" (16+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 05:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
Пълна програма
  • 01:25
    Eenie Meenie Miney Ho (18+)
  • 01:50
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 02:12
    Big Tits Patient Swallows Docs Cum (18+)
  • 02:33
    Poolside Perving (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International - повторение)
  • 03:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier - повторение)
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 01:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - HAWAII - ISLES OF EXTINCTION
  • 02:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
Пълна програма
  • 05:30
    Mix Fight Gala
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 02:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 03:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 00:55
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Единбургският замък (Episode 1)
  • 01:40
    Превратни години (Series 1): Главоломна промяна (Episode 2)
  • 02:30
    Елизабет и нейните врагове (Series 1): Вътрешен враг (Episode 2)
  • 03:20
    Хенри и Ан: Любовниците, които промениха историята (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
Пълна програма
  • 01:15
    Brad Mehldau, Three pieces after Bach
  • 02:40
    Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
  • 04:05
    Steve Coleman & the Council of Balance - La Villette jazz festival
  • 05:05
    Hugh Masekela - Paris Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 03:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 12-и епизод, повторение
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - повторение)
Пълна програма
  • 01:15
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 9-и епизод, повторение
  • 02:15
    Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Разкрити убийства: Смъртоносна среща
  • 01:40
    Тук живее злото: В клетката на лъва
  • 02:35
    Гробовни тайни: В сянката на камбанарията
  • 03:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изчезналата служителка
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:15
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 03:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 04:30
    "В кадър ХV, 43 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 05:15
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 02:40
    "Нюйоркска комбина ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 03:40
    "На къмпинг І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 04:10
    "Смях през сълзи І, 3 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Кюстендил. Древният град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 01:20
    Блудници, сезон 2, еп. 4, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 02:05
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:50
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 2, САЩ, Войни, 2015
  • 03:35
    Полдарк, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма
  • 00:50
    Суини Тод Криминален, Ужаси, Трилър Великобритания 2006
  • 02:25
    Отворена врата Ужаси САЩ 2008
  • 04:00
    Удобна кожа Ужаси, Фентъзи Канада 2011
  • 06:30
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 01:05
    Смъртоносен меден месец
  • 02:35
    Смъртен акт
  • 04:10
    Да (всъщност, не)
  • 06:40
    Лъки Люк
Пълна програма
  • 01:10
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация
  • 02:55
    Спунър
  • 04:15
    Гуидо суперзвездата
  • 06:20
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 00:50
    The First Film
  • 02:45
    Sacha l'ours
  • 03:00
    Cool It
  • 04:25
    Stinking Heaven
Пълна програма
  • 01:30
    Bowlzilla 2017
  • 02:00
    Live Recap World Surf League
  • 04:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 08:30
    FISE World Series 2017
Пълна програма
  • 01:30
    Спортни новини
  • 01:45
    Световно първенство по канадска борба - финали
  • 04:15
    Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
  • 05:10
    Баскетбол: Рилски спортист - Берое - среща от Националната баскетболна лига
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма

Сериали

AXN Black 01:40
Вирус; сезон 2, епизод 1, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
Fox Life 01:45
Грозната Бети - трети сезон, еп. 15
Fox Channel 01:50
Легион - първи сезон, еп. 8
Fox Crime 01:50
Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 5
AXN White 01:55
Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport 2 02:00
Фрийстайл ски: Световна купа във Фелдберг, ски крос
Eurosport HD 02:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus HD 02:00
Тенис: Кейти Бълтър - Екатерина Александрова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Финал

Всички предавания

Филми

AXN Black 01:40
Вирус; сезон 2, епизод 1, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
TV1000 01:40
40-годишният девственик, САЩ, комедия/романтичен, 2005
Kino Nova 01:40
"Възражение по съвест" - драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Тереза Палмър, Хюго Уивинг, Винс Вон, Люк Брейси, Сам Уъртингтън, Рейчъл Грифитс, Ричард Роксбърг, Матю Нейбъл и др. /п/
ORT 01:40
Филм "Семейство Иванови"
HBO 01:50
"Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О’Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}