ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.30
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    VIP BROTHER 2018 (премиера) - риалити шоу
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Да нарисуваш престъпление - криминален сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 20:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Скорпион; сезон 4, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Скорпион; сезон 4, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Супер калмарът-човекоядец
  • 19:15
    Нападението на акулите, част 3
  • 20:10
    Как се превърнах в плячка: Невидим нападател
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Индия
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 19:50
    "Убийства на север" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Документация
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:20
    60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:10
    10 000 крачки предаване за градските забележителности /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:20
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 20:10
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 19:08
    The Tom and Jerry Show
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.9
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал ,с.3, еп. 10
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Сърцето на дракона" - екшън, приключенски, фентъзи, комедия (САЩ, 1996), режисьор - Роб Коен, актьори - Денис Куейд, Шон Конри, Пийт Постълуейт,  Джули Кристи, Дейвид Тюлис, Дайна Майър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Бандата на Йонсон: Големият обир" - екшън, приключенски, комедия (Швеция, 2015), режисьор - Ален Дарборг, актьори - Симон Дж. Бергер, Александър Карим, Торкел Петерсон, Сузане Торсън и др.
  • 21:00
    Премиера: "Еверест" - драма, приключенски, биографичен (Великобритания, Исландия, САЩ, 2015), режисьор - Балтазар Кормакур, актьори - Джейсън Кларк, Анг Пула Шерпа, Томас Райт, Мартин Хендерсън, Джейк Джиленхол, Том Гудман-Хил, Робин Райт, Емили Уотсън, К
  • 23:30
    "Чудо сред ледовете" - драма, романтичен ( САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Кен Куопис, актьори -  Дрю Баримор, Джон Красински, Тед Дансън, Стивън Рут, Винеса Шоу, Тим Блейк Нелсън, Андрю Дейли, Кристен Бел и др. 
Пълна програма
  • 19:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11
  • 22:00
    "Проби и грешки" - сериал, с.1
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с. 4
Пълна програма
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 46
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп. 26
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.129
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 101
Пълна програма
  • 19:00
    Реактивните момичета
  • 19:20
    Малки Титани: В готовност
  • 19:29
    Малки Титани: В готовност
  • 19:45
    Крейг край реката
Пълна програма
  • 19:05
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 21:00
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
  • 23:25
    "Слийпи Холоу", хорър - мистерия, САЩ, 1999; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Кристина Ричи, Миранда Ричардсън, Майкъл Гамбън, Каспър Ван Дийн, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
  • 19:50
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 21:30
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 23:30
    "Туин Пийкс (2017) I, 16 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2
  • 20:00
    "Слънце и Луна" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21
  • 20:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Звездни рейнджъри: Мародер" - екшън-фантастика с уч. на Каспър Ван Диен, Йолен Блалок, Степан Хоган и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Барети, пастис, стационарни велосипеди
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Опел GT 1900 от 1969 г.
  • 21:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Роджър Федерер
Пълна програма
  • 19:05
    Фабрика за храна: Одисея на снака
  • 19:30
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 6
  • 20:20
    Създаването на най-големите...: В подземията на Сингапур
  • 21:10
    Космически пионери: Екзо-планета
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 20:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:50
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:10
    "Въпросите на Мили"
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 21:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 18:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Америка, обзор
  • 20:00
    Тенис на маса: Световна купа за мъже, Париж, финал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    "Златното поколение", документален филм за олимпийската баскетболна титла на Аржентина през 2004
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: MLS
  • 20:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Футбол: MLS
Пълна програма
  • 19:00
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 19:45
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
  • 20:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 20:30
    Шантави возила, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:40
    Rumble & Hum
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    Alpine Adventurer
  • 21:10
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Хавайски живот
  • 19:30
    Хавайски живот
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 19:00
    Обвързани - втори сезон, еп. 2
  • 19:30
    Обвързани - втори сезон, еп. 3
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 23
  • 21:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 18:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 11
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 12
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 13
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 12
Пълна програма
  • 18:30
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 20:00
    "Златен живот ІІІ, 2 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 22:00
    "На къмпинг І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 19:20
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 20:10
    Личният живот на Тюдорите, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Да избягаш от Хитлер, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спомен от Студената война
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч канда
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разкажи на планината
Пълна програма
  • 18:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 3 еп. /п/
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:05
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • 17:50
    "Тяло и душа" - драма с Леон Айсаак Кенеди, Джейн Кенеди.
  • 19:35
    "Омайни лъжи" - комедия / романтичен с Трийт Уилямс, Джоана Пакула, Джулиан Филипс, Лаура Мански.
  • 21:10
    "Мис Съвършенство" (2007) - комедия с Деми Мур, Майкъл Кейн.
  • 23:00
    "Хора" 3.3 - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    MTV Presents Ocean City Sounds
  • 22:20
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 6
  • 19:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
  • 20:10
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Дивата Колумбия, еп. 2
  • 20:00
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 21:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
Пълна програма
  • 18:50
    Зимна приказка, еп. 1
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 20:40
    Градски риболов с Майк Айкънели , еп. 5
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:45
    Премиера. "Светлана". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 20:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    "Хуморина"
  • 21:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 23:30
    Концерт
Пълна програма
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 19:30
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 18:45
    Sally Bollywood
  • 19:10
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Репортер-предаване на Телемедиа
  • 20:05
    Чети по устните ми-трилър, Франция,2001г.,Режисьор: Жак Одиар, В ролите: Александър Деспла, Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Гурме, Оливие Перие, Серж Бутлерофф, Франсоа Лорик
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    С бебето всичко се променя: Смяна на местата
  • 20:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Новото бебе
  • 21:00
    Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
  • 22:00
    Лудият живот на Кейти Прайс: Благодаря ти за музиката
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Новоселски манастир, с.3 еп.3
  • 19:30
    Българско дружество за защита на птиците - Програма живот
  • 20:00
    Вива история - генерал Михаил Савов
  • 20:30
    Талант и човеколюбие
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:10
    О, братко, къде си?, Великобритания, 2000
  • 20:00
    Дневникът на Бриджит Джоунс, Франция,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2001
  • 21:40
    Бриджит Джоунс: На ръба на разума, Франция,Германия,Ирландия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 23:30
    Давай!, САЩ, комедия/криминален, 1999
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 6
  • 20:00
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
  • 21:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 14
  • 20:00
    Кости - девети сезон, еп. 12
  • 21:00
    Кости - девети сезон, еп. 13
  • 21:55
    Богатството - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    EMILY RATAJKOWSKI SPECIAL
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    EMILY RATAJKOWSKI SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:05
    "Бърз отклик" - 9 еп.
  • 19:30
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 121 и 122 eп.
  • 21:10
    "Разкрити убийства с Донал Макинтаяр" - 101 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 19:00
    Крылатые охотники
  • 19:15
    Первый лед - последний лед
  • 19:30
    Оружейные дома Европы
  • 19:55
    Великие ружья
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9
  • 21:00
    "13-ят воин" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Омар Шариф, Даян Венора, Владимир Кулич, Даниел Саутърн, Нийл Мафин и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Detroit Unleashed: Motorcity Rescue
  • 19:45
    Animal Cops Houston: Undercover
  • 20:30
    How the Earth Works: Can Krakatoa Stop Time?
  • 21:15
    Deadliest Catch: Sea Tested
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин
  • 21:00
    Невъзможен ресторант
  • 22:00
    Спасете пекарната ми
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 18:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Америка, обзор
  • 20:00
    Тенис на маса: Световна купа за мъже, Париж, финал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    "Златното поколение", документален филм за олимпийската баскетболна титла на Аржентина през 2004
Пълна програма
  • 18:30
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 20:00
    "Златен живот ІІІ, 2 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 22:00
    "На къмпинг І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джени Конър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    PJ Masks
  • 19:15
    PJ Masks
  • 19:30
    The Lion Guard
  • 20:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
  • 19:15
    Killer Instinct with Chris Hansen: Kill Or BE Killed
  • 20:10
    Forbidden: Dying for Love: The Sergeant and the Schoolgirl
  • 21:05
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The Vanishing Clerk
Пълна програма
  • 18:50
    Top: Reasons to Hate CR7
  • 19:15
    Football Stars: Sergio Ramos
  • 19:45
    Sport Stars Uncovered: Sebastian Vettel
  • 20:10
    Top: Mascots in Sport
Пълна програма
  • 19:05
    Field & Stream Icons
  • 19:30
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 19:50
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 20:15
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спомен от Студената война
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч канда
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разкажи на планината
Пълна програма
  • 19:00
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 22:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.30
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 19:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 20:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 21:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 11, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:05
    Профилиране; сезон 7, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Чудовището в семейството ми: Кийт Джеспърсън
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Неизбежна смърт
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Зловещото убийство на ул. "Ходъл"
  • 22:00
    Премиера Кървава следа: Скоростта ли е убиецът?
Пълна програма
  • 17:05
    Примирие
  • 19:25
    Бейсджъмпинг
  • 21:10
    Моят баща, мишената
  • 23:00
    Джил Рипс
Пълна програма
  • 05:05
    "Мужское / Женское" (16+)
Пълна програма
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 05:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:00
    All Hands On Dick (18+)
  • 19:23
    Mariah's Expert Blow Job Technique (18+)
  • 19:49
    Sex Mad Czech Lady Wants Cock (18+)
  • 20:11
    Peta's Pool Time (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 15:15
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 19:00
    Maverick Moments
  • 19:30
    Maverick Moments
  • 20:00
    World of X Games 2016
  • 21:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 19:00
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 19:50
    Конспирация (Series 1): Студената война (Episode 3)
  • 20:40
    Прокълнати династии (Series 1): Семейство Кенеди (Episode 1)
  • 21:05
    Прокълнати династии (Series 1): Приказното проклятие (Episode 2)
Пълна програма
  • 19:00
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
Пълна програма
  • 17:30
    Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
  • 19:15
    Keith Lockhart and the Orchestre National de Lille: Attahir, Reich, Glass
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:30
    Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nezet-Seguin and the Chamber Orchestra of Europe
Пълна програма
  • 17:30
    Волейбол: Хебър - Монтана, мач от Суперлигата, повторение
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Дунав - Левски, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед - Евертън (2011-12), повторение
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 19:15
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убий или ще те убият
  • 20:10
    Забранено: Гладни за любов: Сержантът и ученичката
  • 21:05
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изчезналата служителка
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 17:30
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 20:00
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 9 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Кей, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 20:45
    "Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
  • 22:55
    "Нокти І, 10 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 19:45
    "Oпасно привличане I, 7 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 20:25
    "Панаир на суетата І, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 21:15
    "Касъл Рок I, 9 еп.", хорър - психо - драма, САЩ, 2018; реж. Джули Ан Робинсън, с Андре Холанд, Мелани Лински, Бил Скарсгард, Джейн Леви, Сиси Спейсик, [15+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Патриот". Парк особого назначения
Пълна програма
  • 19:00
    Градът на кипарисите: Севлиево (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Забравените гори (1 част) (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:55
    Топ кадети
  • 19:25
    Зак и Квак
  • 19:50
    Искрица и Сияйница
  • 20:20
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 22, Испания, исторически/драма, 2013
  • 19:20
    Полдарк, сезон 1, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 18:55
    Не се страхувайте: Животът на папа Йоан Павел ІІ Биографичен, Драма САЩ 2005
  • 20:20
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 22:00
    Терористът сред нас Комедия САЩ 2008
  • 23:30
    Ей, гледай това Комедия САЩ, Европа 2009
Пълна програма
  • 19:00
    Г-ца Минус
  • 20:25
    Детегледачът-футболист
  • 22:00
    Грехове от миналото
  • 23:35
    Бягство
Пълна програма
  • 19:05
    Пипи отново на борда
  • 20:25
    Метеор, част 1
  • 22:00
    Шака Зулу: Цитаделата, част 1
  • 23:35
    Двойнствен живот
Пълна програма
  • 19:00
    Cool It
  • 20:25
    Stinking Heaven
  • 21:35
    Warriors
  • 23:00
    As I Am: The Life And Times Of DJ AM
Пълна програма
  • 19:00
    Street League Skateboarding S17
  • 20:30
    Live Recap SLS World Tour 2018
Пълна програма
  • 19:00
    Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
  • 19:45
    Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
  • 20:30
    Шоуто на Греъм Нортън с участието на Кенет Брана, Джуди Денч, Джони Деп, Мишел Пфайфър
  • 21:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България"
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:55
    Зелена светлина
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}