ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Концерт на джаз формация "PlaYIS" Празници на изкуствата "Аполония 2018"
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:15
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
  • 23:15
    Ковбой - сериал, криминален
Пълна програма
  • 22:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2014
  • 22:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    Нашествениците: Изпълзяха отдолу
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Добрината на непознатите
  • 23:50
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
Пълна програма
  • 22:10
    "Безценна перла" (сериен филм)
  • 23:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 23:25
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 22:00
    История.bg 190 години от рождението на Драган Цанков
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Скришна игра игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Михаел Ханеке, в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Морис Бенишу, Ани Жирардо и др. (12)
Пълна програма
  • 22:35
    My Knight and Me
  • 22:50
    My Knight and Me
  • 23:01
    My Knight and Me
  • 23:20
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 22:00
    "От люлка до гроб" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2003), режисьор - Анджей Бартовяк, актьори - Джет Ли, Ди Ем Екс, Габриел Юниън, Антъни Андерсън и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Джон Уик" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори - Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори - Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.
  • 23:00
    "Двойна игра" - комедия, драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор -Ричард Айоаде, актьори - Джеси Айзенбърг, Мия Вашиковска, Уолъс Шоун, Джеймс Фокс, Кати Мориарти, Ноа Тейлър и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с. 6
Пълна програма
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 115
  • 23:00
    "Великолепният век" - сериал, с.1, еп. 54
Пълна програма
  • 22:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:00
    Стивън Вселенски
  • 23:10
    Стивън Вселенски
  • 23:25
    Transformers: Robots in Disguise
Пълна програма
  • 21:00
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
  • 22:50
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 23:30
    "Песента на езерото Суей", драма, САЩ, 2017; реж. Ари Голд, с Рори Кълкин, Робърт Шийн, Изабел МакНали, Мери Бет Пейл, Елизабет Пеня, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Механикът: Възкресение" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Джесика Алба, Томи Лий Джоунс, Мишел Йео, Сам Хазелдин и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Съкровището на Купър: Драконовите зъби
  • 23:00
    Островът на 14-те с Беър Грилс: Епизод 2
Пълна програма
  • 22:00
    Как се правят суперавтомобили: Пагани Уайра
  • 22:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 21:30
    LIKE FATHER LIKE SANTA
  • 23:05
    Мики Маус
  • 23:10
    Мики Маус
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 22:00
    "Историята на електричеството"
  • 23:00
    "Какво е красотата?"
Пълна програма
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 23:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 23:30
    Състезания с дронове: Шампионски серии
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Хановер - Волфсбург, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
Пълна програма
  • 22:45
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 5
  • 23:05
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 6
  • 23:30
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7
  • 23:50
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 21:35
    Bra Boy
  • 22:50
    Immaf World Championships
  • 23:40
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:00
    Гадни момичета - игрален филм, еп. 1
  • 22:55
    Мики - втори сезон, еп. 16
  • 23:20
    Мики - втори сезон, еп. 17
  • 23:55
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Ченгетата от Пицофалконе - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    "Един много английски скандал І, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Стивън Фриърс, с Хю Грант, Бен Уишоу, Алекс Дженингс, Патриша Ходж, Моника Долан, [15+]
  • 23:00
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    История на оръжията, сезон 1, еп. 9
  • 22:55
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 1
  • 23:45
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Извънземни от древността: Зона 52
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Дай го насам
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: На 30 и няколко
Пълна програма
  • 22:30
    Истории от музея
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 22:30
    "Дот"
  • 22:50
    "Кайю"
  • 23:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 23:45
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 22:45
    US Топ
  • 23:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:05
    "Осмина извън играта" - драма / спортен филм с Джон Кюсак, Клифтън Джеймс.
  • 23:00
    "Нощният мениджър 1.02" - сериал
Пълна програма
  • 22:45
    Rudimental Live @ V Festival 2017
  • 23:05
    MTV World Stage
  • 23:50
    Wireless Festival 2018: The...
Пълна програма
  • 22:35
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 5
  • 23:25
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 23:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 3
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 7
Пълна програма
  • 22:05
    Футбол: Харинги Бъро - Уимбълдън, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
Пълна програма
  • 22:00
    "Вечерният Ургант"
  • 22:50
    Филм "Въртели: Выкрутасы"
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 22:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 23:00
    Европейски покер тур
Пълна програма
  • 22:30
    Дневниците на уфолога /повторение /
Пълна програма
  • 22:40
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Вал Килмър
  • 23:30
    Музикален блок
Пълна програма
  • 22:00
    Чудати тела: Епизод 3
  • 23:00
    Не искам кожата ми да виси: Рони, Майкъл и Рене
Пълна програма
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.1
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 22:00
    Когато призраците атакуват
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 22:00
    Когато призраците атакуват
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 22:00
    Рики Боби: Лудият на макс, САЩ, комедия, 2006
  • 23:45
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 22:30
    "Новото познание: Политическите елити и извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Кристализирано: Историята на Мадона" - документален филм
Пълна програма
  • 22:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 20
  • 23:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 1
  • 23:30
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 23:46
    Зад кадър Драма 2010
Пълна програма
  • 22:00
    Империя - пети сезон, еп. 4
  • 22:55
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 9
  • 23:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 22:30
    ELLEN VON UNWERTH SPECIAL
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    FASHION NEWS
  • 23:30
    FASHION NEWS
Пълна програма
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 10 еп.
  • 22:50
    "Тийнейджъри убийци" - 10 еп.
  • 23:40
    "24 часа да убиеш" - 8 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 22:25
    Уральская рыбалка
  • 22:55
    Охотничьи традиции и этика
  • 23:05
    Подводная жизнь дельты Волги
  • 23:35
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 21:00
    "Дъхът на живота" (примиера) - романтична драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Клеър Фой, Миранда Райсън, Том Холандер, Ед Спилърс, Дейвид Бътлър, Том Холандър, Бен Лойд-Хюз, Камила Ръдърфорд и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9 /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Невероятни сватбени торти
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 22:20
    Kъщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 23:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 23:30
    Състезания с дронове: Шампионски серии
Пълна програма
  • 22:00
    "Един много английски скандал І, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Стивън Фриърс, с Хю Грант, Бен Уишоу, Алекс Дженингс, Патриша Ходж, Моника Долан, [15+]
  • 23:00
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
Пълна програма
  • 22:45
    Mickey & The Roadster Racers
  • 23:01
    Vampirina
  • 23:20
    Vampirina
  • 23:40
    PJ Masks
Пълна програма
  • 22:20
    Kъщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    The Devil Speaks: No Mercy
  • 22:55
    Let's Kill Mom
  • 23:50
    The Wonderland Murders: Pacific Terrors
Пълна програма
  • 22:20
    The Truth About...: Fight Sports
  • 22:50
    Legends: Mike Tyson
  • 23:15
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 23:41
    Up Close With: James Degale
Пълна програма
  • 22:30
    Familiar Waters
  • 22:50
    Familiar Waters
  • 23:15
    Wardens
  • 23:35
    Wardens
Пълна програма
  • 22:00
    Извънземни от древността: Зона 52
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Дай го насам
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: На 30 и няколко
Пълна програма
  • 22:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 23:00
    Табу САЩ, еп. 2
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 23:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:30
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
  • 23:00
    Първите 48 часа: Къща - капан
Пълна програма
  • 21:25
    Подводен ужас
  • 23:15
    Неизбежно отмъщение
Пълна програма
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
  • 23:49
    Review
Пълна програма
  • 22:35
    Teacher Tease (18+)
  • 23:00
    Tiny Blonde In Fishnets (18+)
  • 23:25
    Anal Sex For Harley Jade (18+)
  • 23:51
    Don't Touch Her (18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - финал, повторение)
Пълна програма
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
  • 23:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 21:00
    RUDOLF NUREYEV
  • 23:00
    TECHNO-SCIENCE EP 3
Пълна програма
  • 08:40
    Colosseum Tournament
Пълна програма
  • 22:30
    World of X Games 2015
  • 23:00
    EMENTA SB
  • 23:42
    Life of EMENTA SB
Пълна програма
  • 22:30
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Обезглавена, мъртва (Episode 2)
  • 23:30
    Бойни кораби (Series 1): Тайни и лъжи (Episode 10)
Пълна програма
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    "Серенада" - музикален микс
Пълна програма
  • 21:30
    Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
  • 22:55
    John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно
  • 23:40
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Лил - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:40
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2018-19), 12-и епизод
Пълна програма
  • 22:00
    Разкази на Дявола: Без милост
  • 22:55
    Да убием мама
  • 23:50
    Убийства в Страната на чудесата: Тихоокеански ужас
Пълна програма
  • 21:45
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 23:25
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 22:30
    "Стая 104 I, 12 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Елън Гиър, Филип Бейкър Хол, Жаклин Райт, [15+]
  • 23:00
    "Патрик Мелроуз I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
Пълна програма
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Българското име на дълголетието (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:45
    Искрица и Сияйница
  • 23:10
    Искрица и Сияйница
  • 23:40
    Отбор Умизуми
Пълна програма
  • 22:45
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 4, Германия, драма, 2017
  • 23:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 10, Великобритания, драма/исторически, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Наследниците, еп.6
  • 22:55
    Хотел на ужасите 3
Пълна програма
  • 22:00
    Добро поведение, сезон 1, еп.7
  • 22:50
    Добро поведение, сезон 1, еп.8
  • 23:40
    Аз пътувам сам
Пълна програма
  • 22:00
    Марди Гра: Пролетна ваканция
  • 23:25
    Мостът на река Куай
Пълна програма
  • 21:30
    Live Recap Crankworx Les Gets 2018
  • 23:30
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Основателно съмнение игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Питър Кроудънс, в ролите: Глория Рубен, Ерин Карплък, Дилън Тейлър, Самюъл Джаксън и др. (14)
  • 23:25
    Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 22:30
    България от край до край 7 /п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
Пълна програма
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига
  • 22:50
    Студио "Баскетбол"
  • 23:05
    Футбол: Испанска Ла Лига
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Италианска Серия А
  • 23:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 22:45
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
EPIC Drama 22:55
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 4, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
AXN White 22:55
Профилиране; сезон 9, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2019
AXN 23:00
Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
bTV Comedy 23:00
"Двама мъже и половина" - сериал, с.10 еп.14, 15

Всички предавания

Спорт

TVPlus 23:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
НТВ Сериал 23:15
ЮРИСТЫ серия 10
MAX Sport 2 23:20
Студио "Баскетбол"
Diema Sport 23:30
Волейбол Суперлига - повторение
Eurosport 2 23:30
Ски скокове: Световна купа в Закопане, квалификация

Всички предавания

Филми

Cinemax 22:50
"Дивак (2019)", криминална драма, Нова Зеландия, 2019; реж. Сам Кели, с Джейк Райън, Джон Туи, Челси Престън Крейфорд, Ханц Фа’Ави-Джаксън, Джеймс Матамуа, [18+]
EPIC Drama 22:55
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 4, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
AXN White 22:55
Профилиране; сезон 9, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2019
AXN 23:00
Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
HBO 23:00
"Служебен дълг (2019)", криминален екшън, Великобритания, 2019; реж. Стивън К. Милър, с Арън Екхарт, Кортни Итън, Бен Макензи, Джанкарло Еспозито, Джесика Лу, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}