ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
  • 22:00
    Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) - риалити шоу
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
  • 23:15
    Ковбой - сериал, криминален
Пълна програма
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2014
  • 22:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 21:05
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 22:00
    Нашествениците: Изпълзяха отдолу
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Добрината на непознатите
  • 23:50
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
Пълна програма
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Безценна перла" (сериен филм)
  • 23:00
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 21:15
    "Лозята Вадер: Семейната тайна" - драма, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Ние - Вие - тя" - крими поредица, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg 190 години от рождението на Драган Цанков
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Скришна игра игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Михаел Ханеке, в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Морис Бенишу, Ани Жирардо и др. (12)
Пълна програма
  • 21:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "От люлка до гроб" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2003), режисьор - Анджей Бартовяк, актьори - Джет Ли, Ди Ем Екс, Габриел Юниън, Антъни Андерсън и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Джон Уик" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори - Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори - Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.
  • 23:00
    "Двойна игра" - комедия, драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор -Ричард Айоаде, актьори - Джеси Айзенбърг, Мия Вашиковска, Уолъс Шоун, Джеймс Фокс, Кати Мориарти, Ноа Тейлър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 22:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 23:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Силата на желанията" - сериал, еп.13
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 115
  • 23:00
    "Великолепният век" - сериал, с.1, еп. 54
Пълна програма
  • 21:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 21:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:10
    Време за приключения
  • 22:20
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
  • 22:50
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 23:30
    "Песента на езерото Суей", драма, САЩ, 2017; реж. Ари Голд, с Рори Кълкин, Робърт Шийн, Изабел МакНали, Мери Бет Пейл, Елизабет Пеня, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Механикът: Възкресение" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Джесика Алба, Томи Лий Джоунс, Мишел Йео, Сам Хазелдин и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Сърцето на мрака
  • 22:00
    Съкровището на Купър: Драконовите зъби
  • 23:00
    Островът на 14-те с Беър Грилс: Епизод 2
Пълна програма
  • 21:10
    Енергията на бъдещето: Енергийната планета
  • 22:00
    Как се правят суперавтомобили: Пагани Уайра
  • 22:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 21:30
    LIKE FATHER LIKE SANTA
  • 23:05
    Мики Маус
  • 23:10
    Мики Маус
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Историята на електричеството"
  • 23:00
    "Какво е красотата?"
Пълна програма
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:30
    "Безсмъртни легенди"
  • 22:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 23:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 23:30
    Състезания с дронове: Шампионски серии
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Хановер - Волфсбург, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
Пълна програма
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
  • 22:45
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 5
  • 23:05
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 21:35
    Bra Boy
  • 22:50
    Immaf World Championships
  • 23:40
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Строежи за милион долара
  • 22:00
    Стаи за милион долара
  • 23:00
    Ловци на къщи
  • 23:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 21:00
    Гадни момичета - игрален филм, еп. 1
  • 22:55
    Мики - втори сезон, еп. 16
  • 23:20
    Мики - втори сезон, еп. 17
  • 23:55
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 20:55
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 2
  • 22:00
    Ченгетата от Пицофалконе - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    "Патрик Мелроуз I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
  • 22:00
    "Един много английски скандал І, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Стивън Фриърс, с Хю Грант, Бен Уишоу, Алекс Дженингс, Патриша Ходж, Моника Долан, [15+]
  • 23:00
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
Пълна програма
  • 21:10
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    История на оръжията, сезон 1, еп. 9
  • 22:55
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 1
  • 23:45
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ефектът на поничката
  • 22:00
    Извънземни от древността: Зона 52
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Дай го насам
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: На 30 и няколко
Пълна програма
  • 21:30
    Риболовен филм
  • 22:30
    Истории от музея
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:45
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:10
    "Конни"
  • 22:30
    "Дот"
  • 22:50
    "Кайю"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Патарински Live"- /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:45
    Топкласация
  • 22:45
    US Топ
  • 23:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:05
    "Осмина извън играта" - драма / спортен филм с Джон Кюсак, Клифтън Джеймс.
  • 23:00
    "Нощният мениджър 1.02" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Шарлот шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 22:00
    David Guetta: World Stage
  • 22:45
    Rudimental Live @ V Festival 2017
  • 23:05
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 21:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 7
  • 22:35
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 5
  • 23:25
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 1
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 23:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 3
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 7
Пълна програма
  • 21:45
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 22:05
    Футбол: Харинги Бъро - Уимбълдън, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
Пълна програма
  • 20:30
    "Най-добър от всички!"
  • 22:00
    "Вечерният Ургант"
  • 22:50
    Филм "Въртели: Выкрутасы"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Игрите на глада" - екшън филм, U, 2012
Пълна програма
  • 21:30
    УЕФА Шампионска лига - големите финали
  • 22:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 23:00
    Европейски покер тур
Пълна програма
  • 21:15
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
Пълна програма
  • 21:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 22:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 21:15
    "Big Bloff " - комедийно шоу
  • 22:45
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 23:45
    "Мартина Хил шоу" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 22:30
    Дневниците на уфолога /повторение /
Пълна програма
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 21:15
    Kung Fu Panda 2 - Doppelt barenstark
  • 22:55
    Alf
  • 23:25
    Alf
  • 23:55
    Alf
Пълна програма
  • 20:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Вал Килмър
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 6
  • 22:00
    Чудати тела: Епизод 3
  • 23:00
    Не искам кожата ми да виси: Рони, Майкъл и Рене
Пълна програма
  • 21:30
    Песента на Монголия
  • 22:00
    Слънчева Трявна
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.1
Пълна програма
  • 21:00
    Автомобили с висока проходимост
  • 22:00
    Когато призраците атакуват
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:00
    Автомобили с висока проходимост
  • 22:00
    Когато призраците атакуват
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 20:15
    Психаротерапия, САЩ, комедия, 2003
  • 22:00
    Рики Боби: Лудият на макс, САЩ, комедия, 2006
  • 23:45
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Класически коли" - 10 еп., документална поредица
  • 22:30
    "Новото познание: Политическите елити и извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Кристализирано: Историята на Мадона" - документален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Снекбарът на Ричо, еп. 6
  • 22:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 15
  • 22:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 20
  • 23:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 23:46
    Зад кадър Драма 2010
Пълна програма
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
  • 23:10
    "Лекарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 7
  • 22:00
    Империя - пети сезон, еп. 4
  • 22:55
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 9
  • 23:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 21:30
    MASTERPIECES
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    ELLEN VON UNWERTH SPECIAL
  • 22:30
    ELLEN VON UNWERTH SPECIAL
Пълна програма
  • 21:10
    "Прословути вражди" - 5 еп.
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 10 еп.
  • 22:50
    "Тийнейджъри убийци" - 10 еп.
  • 23:40
    "24 часа да убиеш" - 8 еп.
Пълна програма
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:30
    В поисках хорошего клева
  • 22:00
    Оружейные дома Европы
  • 22:25
    Уральская рыбалка
  • 22:55
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 21:00
    "Дъхът на живота" (примиера) - романтична драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Клеър Фой, Миранда Райсън, Том Холандер, Ед Спилърс, Дейвид Бътлър, Том Холандър, Бен Лойд-Хюз, Камила Ръдърфорд и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 9 /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Deadliest Catch: Slow Burn
  • 22:00
    Snaketacular
  • 22:45
    Extreme Couponing: Kelly & Rebecca
  • 23:08
    Extreme Couponing: Scott & Jen
Пълна програма
  • 21:00
    Спасете пекарната ми
  • 22:00
    Невероятни сватбени торти
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Kъщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:30
    "Безсмъртни легенди"
  • 22:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 23:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 23:30
    Състезания с дронове: Шампионски серии
Пълна програма
  • 21:00
    "Патрик Мелроуз I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
  • 22:00
    "Един много английски скандал І, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Стивън Фриърс, с Хю Грант, Бен Уишоу, Алекс Дженингс, Патриша Ходж, Моника Долан, [15+]
  • 23:00
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Elena Of Avalor
  • 22:00
    Puppy Dog Pals
  • 22:15
    Puppy Dog Pals
  • 22:30
    Mickey & The Roadster Racers
Пълна програма
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Kъщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:05
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Newlywed Murder
  • 22:00
    The Devil Speaks: No Mercy
  • 22:55
    Let's Kill Mom
  • 23:50
    The Wonderland Murders: Pacific Terrors
Пълна програма
  • 21:25
    Sport Stars Uncovered: Mick Fanning
  • 21:55
    Fight Stars: Gennady Golovkin
  • 22:20
    The Truth About...: Fight Sports
  • 22:50
    Legends: Mike Tyson
Пълна програма
  • 21:45
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 22:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 22:30
    Familiar Waters
  • 22:50
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ефектът на поничката
  • 22:00
    Извънземни от древността: Зона 52
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Дай го насам
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: На 30 и няколко
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 22:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 23:00
    Табу САЩ, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 23:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 28, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:35
    Свидетелите; сезон 1, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2015
Пълна програма
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна амбиция
  • 22:00
    Какво е нужно за убийство: Как да разгадаеш убийство
  • 22:30
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
  • 23:00
    Първите 48 часа: Къща - капан
Пълна програма
  • 21:25
    Подводен ужас
  • 23:15
    Неизбежно отмъщение
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новые итоги. Live
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
Пълна програма
  • 21:38
    Panty Fetishist's Sniff And Fuck (18+)
  • 22:00
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
  • 22:25
    Yoga Freaks (18+)
  • 22:35
    Teacher Tease (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - финал, повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    История на храните
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:40
    Colosseum Tournament
Пълна програма
  • 21:30
    Maverick Moments
  • 22:00
    Ultimate X 2018
  • 22:16
    Custom
  • 22:30
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 21:35
    Последното пътуване на Романови
  • 22:30
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Обезглавена, мъртва (Episode 2)
  • 23:30
    Бойни кораби (Series 1): Тайни и лъжи (Episode 10)
Пълна програма
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    "Серенада" - музикален микс
Пълна програма
  • 21:30
    Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
  • 22:55
    John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно
  • 23:40
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Лил - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:40
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2018-19), 12-и епизод
Пълна програма
  • 21:05
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на младоженка
  • 22:00
    Разкази на Дявола: Без милост
  • 22:55
    Да убием мама
  • 23:50
    Убийства в Страната на чудесата: Тихоокеански ужас
Пълна програма
  • 21:30
    "Майсторски клас"
  • 22:30
    "Историята оживява", (п)
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 21:45
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 23:25
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Дедууд I, 12 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Дейвис Гугенхайм, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 28 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 22:30
    "Стая 104 I, 12 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Елън Гиър, Филип Бейкър Хол, Жаклин Райт, [15+]
  • 23:00
    "Патрик Мелроуз I, 2 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Хубаво село имаме (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Българското име на дълголетието (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 21:45
    Уоликазам!
  • 22:15
    Рибки Гупи
  • 22:45
    Искрица и Сияйница
  • 23:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 22:00
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 10, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 22:45
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 4, Германия, драма, 2017
  • 23:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 10, Великобритания, драма/исторически, 2016
Пълна програма
  • 20:35
    Марко Поло, част 2
  • 22:00
    Наследниците, еп.6
  • 22:55
    Хотел на ужасите 3
Пълна програма
  • 20:20
    Кражбата
  • 22:00
    Добро поведение, сезон 1, еп.7
  • 22:50
    Добро поведение, сезон 1, еп.8
  • 23:40
    Аз пътувам сам
Пълна програма
  • 21:35
    Философия на вкуса
  • 22:00
    Марди Гра: Пролетна ваканция
  • 23:25
    Мостът на река Куай
Пълна програма
  • 21:15
    Ivy
  • 23:00
    Lamb
Пълна програма
  • 21:30
    Live Recap Crankworx Les Gets 2018
  • 23:30
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
Пълна програма
  • 21:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Основателно съмнение игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Питър Кроудънс, в ролите: Глория Рубен, Ерин Карплък, Дилън Тейлър, Самюъл Джаксън и др. (14)
  • 23:25
    Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев
  • 22:00
    В близък план
  • 22:30
    България от край до край 7 /п/
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 22:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
Пълна програма
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига
  • 22:50
    Студио "Баскетбол"
  • 23:05
    Футбол: Испанска Ла Лига
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Италианска Серия А
  • 23:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Viasat Explorer 22:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

BNT 3 22:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
Eurosport 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Eurosport 2 22:00
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
MAX Sport 1 22:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 22:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
HBO3 22:00
"Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}