ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    На този ден
  • 08:50
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Можеш и по-добре - филм
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:25
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2012
  • 08:20
    Морски детективи; сезон 11, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 09:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Царицата на лъвовете: Епизод 4
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Безумие с фретки
  • 09:10
    Войната за спасяването на китовете: Гигантският враг
  • 10:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Зовът на дълга
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 09:45
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 08:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Омуртаг - владетел от Бога даден /п/
Пълна програма
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:02
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:08
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.5
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 6
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:15
    "Контакт" - драма, мистерия, фантастика, САЩ, 1997 г., режисьор - Робърт Земекис, актьори - Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 13:30
    "Революция Z" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 07:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 08:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:30
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:20
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 08:50
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 10:35
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 12:20
    "Моси ван Вайк", романтична драма, ЮАР, 2016; реж. Даръл Рууд, с Таника Фури, Деанре Рейнърс, Девън Хофмиър, Киара Фури, Пол Дю Тоа, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Доброто старо време", комедия, САЩ, 2003; реж. Тод Филипс, с Люк Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Джеръми Пивън, Елън Помпео, [15+]
  • 08:30
    "Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
  • 10:10
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 12:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:15
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:30
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Шеви Флийтмастър модел '48 година
  • 08:30
    Как се прави...: Полицейска значка
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 7
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:26
    Изоставени конструкции: Призрачни кораби
  • 08:14
    Строителни постижения: Абу Даби
  • 09:02
    Как изобретихме света: Телефони
  • 09:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 1
Пълна програма
  • 07:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 07:40
    "Гастрономи"
  • 08:00
    "Изглежда супер"
  • 08:25
    "Уголемена наука"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 15 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 47 еп. - Сериал
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
Пълна програма
  • 07:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 08:30
    Куриози
  • 09:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 09:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 09:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, кратка програма, директно
  • 10:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, спортни двойки, кратка програма
  • 11:30
    Куриози
Пълна програма
  • 07:45
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 7
  • 08:10
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 5
  • 08:55
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
  • 09:45
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Monster Jam
  • 09:30
    Faroes
  • 09:55
    Snowfix
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 07:30
    Джада вкъщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 07:45
    Обвързани - трети сезон, еп. 13
  • 08:10
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 1
  • 08:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 7
  • 09:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 4
  • 07:55
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 7
  • 08:25
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 14
  • 09:20
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 07:00
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 09:00
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:30
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 11:05
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 07:20
    Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
  • 08:25
    Забранена история, сезон 5, еп. 5
  • 09:15
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 2
  • 10:20
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
  • 08:10
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 09:00
    Американски антиквари: Велосипедисти
  • 09:55
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
Пълна програма
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 2 еп.
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 86 еп.
  • 09:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 07:50
    "Томас и приятели"
  • 08:00
    "Мончичи"
  • 08:20
    "Пингу"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:45
    "Братовчедът от Америка" - биографичен филм / драма с Маргарет Лангрик, Джон Уайлдман.
  • 09:15
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
  • 10:40
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 12:45
    "Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 11:00
    MTV EMA 2018: The Winners
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 07:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 08:20
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 1
  • 09:15
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 2
  • 10:05
    Пробуждане на дивата природа - пролет в Европа, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Човешката раса, еп. 4
  • 08:00
    Златна треска, еп. 3
  • 09:00
    Без закони, еп. 4
  • 10:00
    Екстремният Китай, еп. 2
Пълна програма
  • 07:05
    Помощ за дивата природа, еп. 1
  • 07:55
    Риболов на чудовища, еп. 12
  • 08:40
    Големите риби на Зеб: Гигантският сом гунч, еп. 1
  • 09:30
    Родени да убиват, еп. 2
Пълна програма
  • 04:50
    Еротичен телепазар
  • 09:00
    Снукър: "Шампионът на шампионите" 2018, четвърти ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Реймс - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    "Днес е 2 ноември. Денят започва"
  • 08:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 07:50
    "За най-важното"
  • 08:45
    "Културният отдих"
  • 09:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Мила
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 11: първа част
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 11: втора част
  • 10:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 6
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Вода в Рила
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.5
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.1
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 06:20
    Лабиринт, Великобритания,САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1986
  • 08:00
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 09:30
    Смешни хора, САЩ, комедия/драма, 2009
  • 11:50
    Герой на Коледа, Канада, драма/романтичен, 2016
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:40
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 19
  • 08:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 40
  • 08:35
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 37
  • 09:05
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 38
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 07:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 24
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 25
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 15
  • 09:50
    Касъл - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 07:30
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:50
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
  • 08:40
    "На косъм" - 14 и 15 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 3 еп.
  • 09:55
    "Джигити" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 07:45
    Дед Мазай и зайцы
  • 08:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 08:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 08:55
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
  • 08:45
    "Най-доброто коледно парти" - семеен с уч. на Стив Лънд, Тори ДеВито, Линда Торсън и др.
  • 11:00
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др. /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Deadliest Catch: Endless
  • 08:30
    Smash Lab: Train Crash
  • 09:15
    Kitchen Boss: Meaty Italian
  • 09:38
    Kitchen Boss: Pasta Classics
Пълна програма
  • 07:50
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Режи!
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:25
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 08:30
    Куриози
  • 09:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 09:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
Пълна програма
  • 07:00
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 09:00
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:30
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 11:05
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:20
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:25
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Evil Talks: Chilling Confessions: Suicide Or Murder?
  • 08:15
    Disappeared: Innocence Lost
  • 09:10
    Murder Calls: No Good Deed Goes Unpunished
  • 10:05
    Betrayed: Coed Killer
Пълна програма
  • 07:50
    Best vs Worst: Social Networks
  • 08:15
    Fight Stars: Angela Lee
  • 08:45
    Top: Managers with a Temper
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Lebron James
Пълна програма
  • 07:50
    Shooting Gallery
  • 08:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 09:00
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
  • 08:10
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 09:00
    Американски антиквари: Велосипедисти
  • 09:55
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
Пълна програма
  • 07:00
    Златна треска, еп. 3
  • 08:00
    Без закони, еп. 4
  • 09:00
    Екстремният Китай, еп. 2
  • 10:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 24, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 08:05
    Неразрешени случаи: В търсене на БТК убиеца, Денис Рейдър
  • 08:50
    Ловецът на убийци: Очевидецът изчезва яко дим
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
Пълна програма
  • 07:35
    Дийп
  • 09:25
    Обявявам война
  • 11:20
    Сесар Чавес
  • 13:20
    Уайпърс таймс
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:49
    Let Me Teach You (18+)
  • 08:12
    Abella Bets Her Butt (18+)
  • 08:36
    The Headshot (18+)
  • 09:00
    It's Raining Anya (18+)
Пълна програма
  • 07:50
    Тенис: Доминик Тийм - Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетик /Билбао/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Михаил Кукушкин - Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:35
    Тенис: Михаил Южни - Роберто Баустиста-Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:30
    3D SAFARI 10
  • 08:00
    FACING THE GIANT BEES
  • 09:00
    IN CONCERT - JEFF KAVANDA
  • 10:00
    GLOBETROTTER - FAIAL TERCEIRA ISLAND
Пълна програма
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 07:30
    Standard Snowboard Show
  • 08:00
    Occ-Cast
  • 08:30
    Occ-Cast
  • 09:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 07:45
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Бела и Бъбълс / Моли и Бони (Episode 3)
  • 08:10
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
  • 09:00
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Китова акула (Episode 4)
  • 09:45
    Галапагос (Series 1): Произход (Episode 1)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    China Moses - Alfa Jazz Fest
  • 10:30
    The Sound of New York - Damion Reid
  • 11:00
    Chucho Valdes Quartet - Alfa Jazz Fest
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 14-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 13-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 17-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Мексико, повторение
  • 10:40
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Признания в стаята за разпити: Самоубийство или убийство?
  • 08:15
    Изчезнали: Краят на невинността
  • 09:10
    Предсмъртни обаждания: Няма ненаказано добро
  • 10:05
    Предателства: Колегата-убиец
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 08:25
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 09:40
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 11:15
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 09:10
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 10:55
    "Русалка І, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джо Менендес, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 11:40
    "Дедууд I, 11 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Стив Шил, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Приказни истории от Боженци (образователен филм за селски туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • 07:45
    Полдарк, сезон 2, еп. 9, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 08:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, Испания, 2017
  • 09:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 11, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 10:25
    Едно френско село, сезон 4, еп. 10, Франция, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 06:55
    Черният кон
  • 08:45
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 10:00
    Всичко на Цукер!
  • 11:35
    Партньор
Пълна програма
  • 06:25
    Том и Хък
  • 08:00
    Подаръкът на Св. Никола
  • 09:35
    Нотите на любовта
  • 11:05
    Тяло за двама
Пълна програма
  • 07:25
    Машинист
  • 09:00
    Баща на четири деца
  • 10:30
    Товар за Африка
  • 12:00
    Коледна поща
Пълна програма
  • 07:30
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
  • 08:30
    Kite Masters 2017
  • 09:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 10:00
    Gymkhana Grid S17
Пълна програма
  • 07:50
    Аз съм…
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:30
    Мотоспорт Екстра
  • 09:00
    Футбол: Лудогорец - АЕК Ларнака - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    На този ден
  • 08:50
    Култура.БГ
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 08:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 10:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    MMA: UFC 230
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 08:30
    Голф
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 12:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Viasat Explorer 07:55
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 22
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
bTV Action 08:00
"Бягство от затвора" - сериал, еп.11
bTV Comedy 08:00
"Двама мъже и половина" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:00
Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 08:00
Арена Спорт
Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Наполи - Верона

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
TVT 08:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Cinema 08:00
"Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}