ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Обзор "Лига Европа"
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 53
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 54
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 46
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:15
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 14:15
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 15:15
    Страната на изобретателите - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 15:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2012
  • 17:10
    Специален отряд; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 13:45
    Зоополицаи: Детективите не са за подценяване
  • 14:40
    Правосъдие в горите на Мейн: Зовът на дълга
  • 15:35
    Нашествениците: Стените имат очи
  • 16:30
    Царицата на лъвовете: Епизод 5
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    Опознай България /избрано/
  • 15:25
    Три години как се каня /БНТ 2 Благоевград/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 14:20
    The Tom and Jerry Show
  • 14:26
    The Tom and Jerry Show
  • 14:33
    The Tom and Jerry Show
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:00
    "Идеалният шеф" - драма, мистерия, трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Кроуфорд, актьори - Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
  • 15:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.6
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.7
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.13
Пълна програма
  • 13:30
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 14:30
    "Модна къща "Версаче" - биографичен, драма (Канада, 2013), режисьор - Сара Шугърман, актьори - Ракел Уелч, Джина Гершон, Енрико Колантони, Колм Феоре, Алекс Картър и др.
  • 16:15
    "Сутрешен блок" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Роджър Мичел, актьори - Рейчъл Макадамс, Ноа Бийн, Харисън Форд, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън и др.
  • 18:45
    "Светецът" - драма,екшън,романтичен (САЩ, 1997), режисьор - Филип Нойс, актьори - Вал Килмър, Елизабет Шу, Валери Николаев, Раде Шербеджия и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 18:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 14:20
    Юникити
  • 14:30
    Юникити
  • 14:50
    Реактивните момичета
  • 15:00
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 14:00
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 15:50
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
  • 17:20
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 19:00
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
Пълна програма
  • 14:05
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 15:50
    "61", спортна драма, САЩ, 2001; реж. Били Кристъл, с Бари Пепър, Томас Джейн, Ричард Мазур, Брус МакГил, Крис Бауер, [12+]
  • 18:00
    "Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
  • 19:40
    "Високо в небето", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Джейсън Райтмън, с Джордж Клуни, Вера Фармига, Анна Кендрик, Джейсън Бейтман, Ейми Мортън, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:50
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9
  • 16:30
    "Ченгето от Бевърли Хилс 3" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Джъдж Рейнхолд и др. /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: епизод 4
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: епизод 5
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 6
  • 17:00
    Злато в Берингово море: Войната на машините
Пълна програма
  • 13:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 6
  • 14:38
    НАСА: Неразгадани архиви: Изчезналата луна
  • 15:26
    Извънземни урагани
  • 16:14
    Историческа мисия: Телескопът "Хъбъл"
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 15:00
    Патешки истории
  • 15:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:30
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Дон Матео - 8 еп. - Сериал
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 14:30
    "Безсмъртни легенди"
  • 15:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 16:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 14:30
    Конен спорт: Кралски тур в Мароко
  • 15:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 15:30
    Куриози
Пълна програма
  • 13:40
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
  • 14:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
  • 15:10
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
  • 16:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Faroes
  • 15:45
    Snowfix
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 14:30
    Мобилните къщи на звездите
  • 15:00
    Мега бърлоги
  • 15:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 14:15
    Кралици на блясъка - първи сезон, еп. 4
  • 15:10
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 14
  • 16:05
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 5
  • 17:00
    Мики - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 5
  • 15:05
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 2
  • 16:10
    Бул - втори сезон, еп. 4
  • 17:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 12:50
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 14:35
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 17:15
    "Богатство I, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 18:05
    "Богатство I, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
  • 14:50
    Останки от войните, сезон 1, еп. 1
  • 15:40
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 23
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
Пълна програма
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 2 еп.
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 86 еп.
  • 15:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
  • 14:40
    "Узли и Пип"
  • 14:50
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:45
    "Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
  • 14:30
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
  • 16:00
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 17:45
    "Ох в Охайо" - комедия / драма с Паркър Поуси, Пол Ръд.
Пълна програма
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Just Tattoo Of Us
  • 16:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 14:15
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 14:35
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 15:00
    Hottest Latin Hits! Top 20
  • 16:30
    MTV Asks Anne-Marie
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:05
    Дневници на бедствията 2017
  • 15:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 5
  • 15:30
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 5
  • 16:20
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 14:05
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Златна треска, еп. 4
Пълна програма
  • 13:40
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 14:30
    Кралицата на слоновете, еп. 1
  • 15:25
    Най-смъртоносният животински апокалипсис, еп. 1
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 15:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 17:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 15:35
    Вести-Москва
  • 16:00
    Вести
  • 17:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Tom und Jerry
  • 15:05
    Angelo!
  • 15:45
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 12:30
    Алигатора-Трагикомедия.Италия, Франция, 2006
  • 14:30
    Спящата красавица-детски филм
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Малкият ми живот: Ново начало за малките хора
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лупе и Ашли Ди
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Красивата аз: конкурсът от 50-те
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Голямата разпродажба
Пълна програма
  • 14:00
    Вива история - Знаете ли че... 2 епизод
  • 14:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 15:00
    Старопланински етюди
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 15:30
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 16:30
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 15:30
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 16:30
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 13:20
    Светлина в мрака, Германия,Великобритания, драма/ужаси/мистерия, 2006
  • 15:10
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 16:50
    Бриджит Джоунс: На ръба на разума, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 18:40
    Левакът, САЩ, комедия/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 15
  • 14:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 20
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:30
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
  • 14:25
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 5
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 1
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 14:00
    STELLA MCCARTNEY SPECIAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    STELLA MCCARTNEY SPECIAL
  • 14:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Прословути вражди" - 5 еп.
  • 14:55
    "Съдебни медици" - 3 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 14 и 15 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 229 и 230 eп.
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:30
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 15:05
    Морская подводная охота
  • 15:30
    Научи меня рыбачить
Пълна програма
  • 12:00
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др. /п/
  • 14:40
    "Мисли като мъж 2" - романтична комедия с уч. на Адам Броуди, Майкъл Ийли, Джери Ферара, Меган Гуд, Реджина Хол, Денис Хейсбърт, Тараджи П.Хентън, Терънс Дженкинс, Дженифър Луис, Кевин Харт и др.
  • 16:50
    "Пак ли ти?" - романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:08
    Kitchen Boss: Pasta Classics
  • 14:30
    Alien Encounters: The Escalation
  • 15:15
    Extreme Couponing: Amber & Tammilee
  • 15:38
    Extreme Couponing: Amber & Amanda
Пълна програма
  • 14:05
    Гражданка в ранчото
  • 14:35
    Гражданка в ранчото
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 13:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 14:30
    "Безсмъртни легенди"
  • 15:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 16:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
Пълна програма
  • 12:50
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 14:35
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 17:15
    "Богатство I, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 18:05
    "Богатство I, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:20
    PJ Masks
  • 14:40
    Paprika
  • 14:50
    Paprika
  • 15:00
    Claude
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:45
    The Perfect Suspect: Kentucky Confidential
  • 14:40
    Betrayed: Murder On The Menu
  • 15:35
    The Perfect Murder: Gone Girl
  • 16:30
    Evil Talks: Chilling Confessions: The Second Gun Theory
Пълна програма
  • 14:10
    Up Close With: Joleon Lescott
  • 14:40
    The Contenders: Russia 2018: England
  • 15:05
    Top: Freesports Earth
  • 15:30
    Sport Stars Uncovered: Mick Fanning
Пълна програма
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
  • 15:00
    Alaska's Wild Gourmet
  • 15:20
    Alaska's Wild Gourmet
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 16:00
    Златна треска, еп. 4
  • 17:00
    Без закони, еп. 5
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 53
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 54
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 46
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 15:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:05
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 17:05
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 24, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 25, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 15:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 26, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Съблазнена и умъртвена
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна амбиция
  • 15:05
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Очевидецът изчезва яко дим
Пълна програма
  • 13:20
    Уайпърс таймс
  • 15:15
    Златни години
  • 17:10
    Време на падение
  • 19:00
    Зората на спасението
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:00
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
  • 14:25
    Yoga Freaks (18+)
  • 14:35
    Teacher Tease (18+)
  • 15:00
    Mounted By My Mother-In-Law (18+)
Пълна програма
  • 13:35
    Тенис: Михаил Южни - Роберто Баустиста-Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:30
    Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (четвъртфинали, повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA Finals - финал, повторение)
Пълна програма
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
  • 14:35
    Агротема
Пълна програма
  • 14:00
    LORDS OF THE CANOPY 05 - A NEW WORLD
  • 15:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - QUEENSLAND, AUSTRALIA
  • 16:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 4
Пълна програма
  • 08:40
    Colosseum Tournament
Пълна програма
  • 14:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 14:05
    Градът на бялата мечка (Series 1): Издирването на мечето (Episode 12)
  • 14:30
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Тръбата на смъртта (Episode 6)
  • 15:20
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 15:50
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 14:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 13:30
    Gala concert on Palace Square in Saint Petersburg
  • 15:15
    Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
  • 16:20
    InterMezzo
  • 17:30
    Morphed by Tero Saarinen , Tero Saarinen Company at Theatre national de Chaillot
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
  • 16:30
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 5-и епизод, повторение
  • 17:15
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 20-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 13:45
    Съвършеният заподозрян: Поверително от Кентъки
  • 14:40
    Предателства: Убийство в менюто
  • 15:35
    Перфектното убийство: Изчезналото момиче
  • 16:30
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
Пълна програма
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 14:05
    "Вице ІV, 2 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Стефани Лейнг, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 14:35
    "Аферата ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Лора Иннес, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:35
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 17:20
    "Младият Шелдън ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 15:35
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 17:15
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 19:30
    "Аз, вещицата I, 3 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Цар Самуил в битка за България (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Велико Търново. В сърцето на историята (образователен документален филм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:20
    Топ кадети
  • 14:45
    Пес Патрул
  • 15:15
    Пес патрул
  • 15:25
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 13:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 9, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 14:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, драма, 2017
  • 15:15
    Едно френско село, сезон 4, еп. 10, Франция, драма/исторически, 2013
  • 16:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 11, Австралия, крими/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 14:15
    Бандата на Голямата стъпка
  • 15:40
    Винсент и аз
  • 17:20
    Венция/Венеция
  • 19:05
    Марко Поло, част 1
Пълна програма
  • 14:05
    Детегледачът-футболист
  • 15:40
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 17:10
    Преди да кажеш "Да"
  • 18:40
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 13:30
    Герои
  • 15:15
    Неговото дело и слава
  • 17:05
    Изборът на Адел
  • 18:35
    Красивия хоризонт
Пълна програма
  • 13:10
    Bobby Sands: 66 Days
  • 15:00
    Rake
  • 16:00
    Orion: The Man Who Would Be King
  • 17:30
    The Sunshine Makers
Пълна програма
  • 13:30
    Live Recap Crankworx Les Gets 2018
  • 15:30
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
  • 16:30
    Kite Masters 2017
  • 17:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 14:20
    Спортни новини
  • 14:30
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 109 кг /мъже/ пряко предаване от Ашхабад /Туркменистан/
  • 16:20
    Лейвър къп 2018 обзорна програма
  • 17:10
    Футбол: Бетис - Милан - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 14:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 17:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
Пълна програма
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 16:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
Пълна програма
  • 14:15
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 15:30
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 16:45
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 17:55
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN Black 14:25
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 2001
Fox Channel 14:25
Под наблюдение - трети сезон, еп. 10
EPIC Drama 14:30
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, драма, 2017
Хоби ТВ 14:30
АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 87 еп. /п/
bTV Action 14:45
"Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.3

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 14:30
Хокей на лед: NHL Филаделфия Флайърс - Тампа Бей Лайтнинг
Film Plus 14:45
Тенис: Анастасия Севастова - Вера Звонарьова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
BNT 3 14:50
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 15:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 21-и епизод, повторение
AXN Black 15:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:25
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 2001
БНТ 14:25
Диноотряд "Кунг Фу" анимационен филм
EPIC Drama 14:30
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, драма, 2017
Nova TV 14:30
"Прости ми" (премиера) - сериен филм
TV1000 14:35
Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}