ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    На този ден
  • 08:50
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.5
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 6
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 07:15
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:30
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 08:30
    Куриози
  • 09:00
    "Олимпийско вдъхновение"
  • 09:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 09:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, кратка програма, директно
  • 10:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, спортни двойки, кратка програма
  • 11:30
    Куриози
Пълна програма
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Monster Jam
  • 09:30
    Faroes
  • 09:55
    Snowfix
Пълна програма
  • 04:50
    Еротичен телепазар
  • 09:00
    Снукър: "Шампионът на шампионите" 2018, четвърти ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Реймс - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Viasat Explorer 07:55
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 22
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
bTV Action 08:00
"Бягство от затвора" - сериал, еп.11
bTV Comedy 08:00
"Двама мъже и половина" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:00
Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 08:00
Арена Спорт
Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Наполи - Верона

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
TVT 08:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Cinema 08:00
"Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}