ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    На този ден
  • 08:50
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.5
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 6
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 06:20
    "Звярът" - сериал, сезон 1
  • 07:15
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:30
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: Международен турнир на Китай, финал
  • 07:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 08:30
    Куриози
  • 09:00
    "Олимпийско вдъхновение"
Пълна програма
  • 06:00
    Куриози
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 09:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, кратка програма, директно
  • 10:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, спортни двойки, кратка програма
Пълна програма
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Nhra Sportsman Series
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Monster Jam
Пълна програма
  • 04:50
    Еротичен телепазар
  • 09:00
    Снукър: "Шампионът на шампионите" 2018, четвърти ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Реймс - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:45
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
Fox Channel 06:45
Кости - втори сезон, еп. 10
Fox Crime 06:45
Отец Браун - втори сезон, еп. 4
Fox Life 06:50
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Diema Family 06:50
"Малката булка" - сериен филм
БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}