ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 13:05
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 13:30
    World Stage: V Festival...
  • 14:15
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 14:35
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}