ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Зовът на дълга
  • 11:00
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Преследван
  • 12:50
    Да отгледаш... Гепарди
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 7
  • 11:00
    Братята Дизел: Мотори и роботи
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XK8
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Полузатънал
Пълна програма
  • 09:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 1
  • 10:38
    НАСА: Неразгадани архиви: Извънземен лъч на смъртта
  • 11:26
    НАСА: Неразгадани архиви: Въздигането на черния рицар
  • 12:14
    НАСА: Неразгадани архиви: Междузвездна златна треска
Пълна програма
  • 10:10
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 10:35
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 3
  • 11:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 09:15
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 2
  • 10:20
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 3
  • 11:25
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
  • 12:20
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Рисковано, но обещаващо залагане
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
Пълна програма
  • 10:05
    Пробуждане на дивата природа - пролет в Европа, сезон 1, еп. 2
  • 11:05
    Ехото на динозаврите
  • 12:05
    Дневници на бедствията 2015
  • 13:05
    Дневници на бедствията 2016
Пълна програма
  • 10:00
    Екстремният Китай, еп. 2
  • 11:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 5
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 5
  • 13:00
    Човешката раса, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    Родени да убиват, еп. 2
  • 10:20
    Помощ за дивата природа, еп. 1
  • 11:10
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 12:00
    Морско котки: битка за оцеляване, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    WWF: Защитени видове - тис в Странджа
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Историческият музей в Колорадо
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:20
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Cinemax 10:20
"Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}