ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:30
    Стройковците анимационен филм
  • 06:55
    Инуяша анимационен филм/п/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.9, еп. 5,6
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
Пълна програма
  • 04:20
    "Бетовен става известен" - с уч. на Джонатан Силверман, Стивън Тоболовски, Еди Грифин, Мойсес Ариас, Дженифър Финигън и др. /п/
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Операция: История- предаване с Росен Петров /п./
  • 07:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 25, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:05
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 08:00
    Царство; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 08:55
    Царство; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 06:36
    Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 10
  • 07:00
    Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 6
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Гигантският враг
  • 08:15
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
Пълна програма
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Българска душа" (п)
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "През Дивата природа" - доку-поредица
  • 08:10
    "Ана и дивите животни" - документална поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 06:30
    Пазители на традициите /п/
  • 07:00
    Сребристият жребец сериен тв филм
  • 07:25
    Сид - дете на науката анимационен сериал
  • 07:50
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
Пълна програма
  • 06:45
    The Mr. Bean Animated Series
  • 07:00
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 07:11
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 07:25
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Готъм" - сериал
  • 11:00
    "2047: Смъртна заплаха" - екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Алесандро Капоне, актьори - Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др.
  • 12:45
    "Птица върху жица" - комедия, екшън, приключенски (САЩ,1990), режисьор - Джон Бадъм, актьори -  Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадайн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Коледата невъзможна 2" - комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др.
  • 07:45
    "Барабанистка: Нов ритъм" - комедия, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Били Уудръф, актьори - Александра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калъуей, Джеф Пери, Марио Ван Пебълс и др.
  • 10:00
    "Сутрешен блок" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Роджър Мичел, актьори - Рейчъл Макадамс, Ноа Бийн, Харисън Форд, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
  • 06:00
    "Барът" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 10:00
    "Чичо Бък" - комедия (САЩ, 1989), режисьор - Джон Хюджис, актьори -  Джон Кенди, Жоан Луиза Кели, Габи Хофман, Ейми Мадиган, Маколи Кълкин, Елейн Бромка, Гаред Браун и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Корабът на мечтите: Острови Кук" - драма, комедия, романтичен (Германия, 2016), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Хайде Келер, Саша Хен, Ник Уайлдър и др.
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 05:10
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 07:00
    "Разсмей ме", комедия, САЩ, 2017; реж. Сам Хофман, с Джемейн Клемънт, Елиът Гулд, Ингрид Майкълсън, Ани Потс, Присила Лопес, [12+]
  • 08:35
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 10:05
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
Пълна програма
  • 03:20
    "Кладенец", приклщченски екшън, Унгария, 2016; реж. Атила Гигор, с Петер Янкович, Жолт Ковач, Нора Трока, Нике Курта, Роланд Тзафеташ, [18+]
  • 07:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 09:05
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
  • 10:40
    "Високо в небето", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Джейсън Райтмън, с Джордж Клуни, Вера Фармига, Анна Кендрик, Джейсън Бейтман, Ейми Мортън, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    African Voices
Пълна програма
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Спомени от миналото" - романтична драма с уч. на Юлия-Мария Кьолер, Мирослав Немец, Соня Киршберг, Кристиан Кийлинг и др.
Пълна програма
  • 06:40
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 07:10
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 17, 2 епизода
  • 10:00
    "Аса и осмици" - уестърн с уч. на Тим МакКой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др.
  • 12:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 2
  • 07:30
    Строителни постижения: Кули в Кувейт
  • 08:30
    Историята под лупа: В търсене за замъка на крал Артур
Пълна програма
  • 06:12
    Тайни под земята: Загадката на ледената пещера
  • 07:00
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 07:26
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 07:50
    Фабрика за храна: Айс, айс, сандвич
Пълна програма
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 10:00
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 07:30
    Куриози
  • 08:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 08:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 07:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, кратка програма
  • 08:00
    Куриози
  • 09:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, волна програма, директно
Пълна програма
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 07:10
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 1
  • 07:35
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 1
  • 08:20
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 06:20
    Fantasy Factory
  • 07:00
    Blood, Sweat & Gears
  • 07:50
    Monster Jam
  • 08:40
    Monster Jam
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Джада вкъщи
  • 07:30
    Джада вкъщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Имало едно време - шести сезон, еп. 5
  • 07:45
    Имало едно време - шести сезон, еп. 6
  • 08:40
    Татенце - четвърти сезон, еп. 15
  • 09:05
    Татенце - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 06:00
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 5
  • 08:10
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 10
  • 09:20
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 21
  • 10:20
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 05:25
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 07:00
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 07:40
    "Гънка във времето", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ейва ДюВернай, със Сторм Рийд, Опра Уинфри, Рийз Уидърспуун, Минди Калинг, Ливай Милър, [7+]
  • 09:30
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
Пълна програма
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 21
  • 07:00
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 1
  • 07:40
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 2
  • 08:30
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 07:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
Пълна програма
  • 06:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 06:45
    "Чурулик"
  • 07:00
    "Строителят Боб"
  • 07:20
    "Кипър"
  • 07:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"- избрано
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 06:00
    "Изумителните киносалони" 1, 05 еп. - "Кампоамор": Хавана, Куба
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
  • 07:30
    "В близък план - Доктор Стрейндж"
  • 07:40
    "В близък план - Облакът Атлас"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Fusion Festival 2018
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 06:35
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
  • 07:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 07:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 08:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 06:30
    Мигове от катастрофата, еп. 2
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 7
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 8
  • 09:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 1
Пълна програма
  • 06:20
    Дивата Америка, еп. 4
  • 07:05
    Дивата Америка, еп. 2
  • 07:55
    Гигантски месоядни прилепи, еп. 1
  • 08:40
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    Край на програмата
  • 09:00
    Снукър: "Шампионът на шампионите" 2018, пети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:35
    Филм "В ивицата на прибоя"
  • 07:05
    "Свири хармонико любима!"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 08:40
    "Слово на пастора"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:40
    "Погрешен завой 4" - филм на ужасите, U, 2011
  • 07:15
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 08:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
Пълна програма
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:15
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
Пълна програма
  • 02:00
    "Утрото на Русия"
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
  • 07:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
Пълна програма
  • 06:10
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 06:55
    "Снимки на жени" - комедийно шоу
  • 07:40
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 10:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
  • 07:25
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Смешковци - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 06:00
    Кейт и пълният ? дом: Приключение в Австралия
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Британи и Шон
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 13
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Епизод 14
Пълна програма
  • 06:30
    Чудото на каменнaта сватба
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Един ден в Париж
  • 08:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:35
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, Приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 07:30
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 09:05
    Ченге в детската градина, САЩ, комедия, 1990
  • 11:00
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
Пълна програма
  • 06:30
    "От вот на вот: Дебатът" - VI част, документална поредица
  • 07:00
    "Момичето от Оз: Никол Кидман" - документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Бисера Вълева" - 31 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 8 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 1
  • 07:10
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 15
  • 07:40
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 20
  • 08:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 41
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:48
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 08:01
    Овца или вълк Анимация, Приключенски, Комедия 2016
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:55
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 19
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями, еп. 20
  • 08:25
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
  • 08:50
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    HAIRSTYLES
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 06:10
    "Джигити" - 11 и 12 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 241, 242, 243 и 244 еп.
  • 08:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 8 и 9 еп.
  • 09:30
    "Минута по минута" - 2 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:45
    Дело вкуса
  • 07:00
    Мой мир - рыбалка
  • 07:30
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 07:55
    Спиннинг на камских просторах
Пълна програма
  • 05:20
    Коледен парад" - семеен с уч. на Аналин Маккорд, Джеферсън Браун, Дженифър Гибсън, Дрю Скот и др. /п/
  • 07:10
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др. /п/
  • 09:15
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др.
  • 11:10
    "Професия блондинка 3" - комедия с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др. /п/
Пълна програма
  • 06:38
    Kitchen Boss: Seaside Suppers
  • 07:00
    Deadliest Catch: Cain and Abel
  • 07:45
    Deadliest Catch: Redemption Day
  • 08:30
    Deadliest Catch: Valhalla
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Гражданка в ранчото
  • 07:25
    Гражданка в ранчото
  • 07:50
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:15
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 07:30
    Куриози
  • 08:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 08:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
Пълна програма
  • 05:25
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 07:00
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 07:40
    "Гънка във времето", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ейва ДюВернай, със Сторм Рийд, Опра Уинфри, Рийз Уидърспуун, Минди Калинг, Ливай Милър, [7+]
  • 09:30
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:45
    PJ Masks
  • 07:00
    PJ Masks
  • 07:15
    PJ Masks
  • 07:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:15
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
  • 07:00
    California Investigator: Black Widower
  • 07:25
    The Perfect Suspect: Triangles And Tribulations
  • 08:15
    The Perfect Suspect: Kentucky Confidential
Пълна програма
  • 06:25
    The Truth About...: Fight Sports
  • 06:55
    Legends: Mike Tyson
  • 07:20
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 07:51
    Up Close With: James Degale
Пълна програма
  • 06:45
    Shooting Gallery
  • 07:30
    Shooting Gallery
  • 07:50
    Shooting Gallery
  • 08:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 07:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
Пълна програма
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 7
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 8
  • 08:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 1
  • 09:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.9, еп. 5,6
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 19, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството в Стратфилд
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Погребението, което той искаше
  • 07:20
    Първите 48 часа: Къща - капан
  • 08:05
    Първите 48 часа: Открадната невинност
Пълна програма
  • 03:30
    Животът на Дейвид Гейл
  • 07:00
    Храбрият гълъб
  • 08:35
    Мераклии
  • 10:30
    Момчета и момичета
Пълна програма
  • 05:35
    Владимир Кузнецов, Андрей Болтнев в детективе "В полосе прибоя"
  • 07:05
    "Играй, гармонь любимая!"
  • 08:00
    "Умницы и умники" (12+)
  • 08:40
    "Слово пастыря"
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
Пълна програма
  • 05:00
    Утро России. Суббота
  • 08:40
    Местное время. Суббота
  • 09:15
    Диалоги о животных. Московский зоопарк
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:35
    Not My Brother's Keeper (18+)
  • 07:00
    Tiny Blonde In Fishnets (18+)
  • 07:25
    Anal Sex For Harley Jade (18+)
  • 07:51
    Don't Touch Her (18+)
Пълна програма
  • 05:35
    Тенис: Матео Беретини/Фабио Фонини - Роман Йебави/Матве Миделкооп (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Доминик Тийм - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 09:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 10:00
    Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 06:40
    Земеделие на фокус - премиера
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    3D SAFARI 11
  • 07:30
    3D SAFARI 12
  • 08:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA
Пълна програма
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 06:30
    Blauvelts Backcountry
  • 07:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 07:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 08:00
    Ultimate X 2018
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разобличиш фалшификат, малките ковчези в Единбург, загадката на гумения блок (Episode 11)
  • 07:00
    72-те най-сладки животни (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 07:30
    72-те най-сладки животни (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 08:00
    72-те най-сладки животни (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 05:25
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Der Freischutz by Weber at la Scala
  • 11:45
    Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
Пълна програма
  • 03:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Чикаго, САЩ, директно
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Пирин - Хебър, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (полуфинали, повторение)
  • 11:00
    Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (финал, повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:50
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 11:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Черният вдовец
  • 07:25
    Съвършеният заподозрян: Триъгълници и перипетии
  • 08:15
    Съвършеният заподозрян: Поверително от Кентъки
Пълна програма
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 03:30
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 07:00
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
  • 08:55
    "Приказките на Маша І, 11 - 14 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 09:20
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Книжарница "Мостът", първа част", драма, САЩ, 2015; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 08:25
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 10:05
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Спомени от Бърдарски геран (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Иконописецът (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 06:50
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 06:55
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 07:00
    Дора Изследователката
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 06:40
    Изпитатели
  • 07:00
    Коли - страст или хоби
  • 07:30
    Гаражи - Злато
  • 08:00
    Блох обяснява - автожурнал
Пълна програма
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 12, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 07:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 6, САЩ, военен, 2015
  • 07:45
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 1, Канада, военен, 2017
  • 08:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 06:40
    Пиу!
  • 08:00
    Синя птица
  • 09:20
    Като син
  • 10:40
    Хайди, еп.1
Пълна програма
  • 06:50
    Специална доставка
  • 08:25
    Деликатност
  • 10:15
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 11:45
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 06:00
    Семпъл
  • 07:35
    Племенниците ми в Ютланд
  • 08:55
    Скаутско приключение
  • 10:20
    Сниф и летящия фантом
Пълна програма
  • 05:15
    Ivy
  • 07:00
    Lamb
  • 08:45
    Heaven Adores You
  • 10:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 06:00
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2018
  • 08:30
    Enduro World Championship 2017
  • 09:00
    Super Enduro World Cup 2017
  • 09:30
    G Series Ice Race 2018
Пълна програма
  • 06:30
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 07:00
    Часът на спорта
  • 07:15
    Обзор "Лига Европа"
  • 07:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 07:00
    Туризъм.бг /п/
  • 08:00
    В кадър Тревненските слънца /п/
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
  • 09:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
  • 15:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 05:05
    Хокей на лед: NHL Анахайм Дъкс - Минесота Уайлд
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Питсбърг Пенгуинс
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Олимпиакос
  • 12:20
    Футбол: Испанска Ла Лига Понеделнишки обзор
Пълна програма
  • 06:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 07:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 08:00
    Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Фиорентина
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
National Geographic 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
National Geographic HD 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
Viasat Explorer 07:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
HBO 07:00
"Странният случай с Бенджамин Бътън", биографична драма, САЩ, 2008; реж. Дейвид Финчър, с Брад Пит, Кейт Бланшет, Тараджи Пенда Хенсън, Джулия Ормонд, Джейсън Флеминг, [12+]
HBO 2 07:00
"Маша и мечокът ІІ, 1 - 4 еп.", анимация, Русия, 2012, [All+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}