ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:10
    Сълзи от радост игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Мичъл Лихтенщайн, в ролите: Деми Мур, Паркър Поузи, Елън Баркин и др. (12)
  • 01:50
    Планетата Земя 2: Пустини документален филм/п/
  • 02:40
    Лайла и Ийв игрален филм /п/(14)
  • 04:15
    Дойче Веле: Шифт /п/
Пълна програма
  • 01:20
    "Опасна мишена" - екшън (САЩ, 2015), режисьор - Кевин Керауей, актьори - Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.
  • 02:50
    "Карбовски: Втори план" /п./- документална поредица
  • 03:40
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
Пълна програма
  • 01:50
    "10 неща, които мразя у теб" - с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит и др. /п/
  • 04:20
    "Бетовен става известен" - с уч. на Джонатан Силверман, Стивън Тоболовски, Еди Грифин, Мойсес Ариас, Дженифър Финигън и др. /п/
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Операция: История- предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:50
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2014
  • 01:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:45
    Ханибал; сезон 2, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 04:30
    Царство; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Чудовищата в мен: Смърт или ампутация
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Червей в окото
  • 02:35
    Чудовищата в мен: Съпругът ми халюцинира
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Гигантският враг
Пълна програма
  • 00:45
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:00
    "Холивудски знаменитости" (п)
  • 02:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу
  • 01:55
    "Луди по Цуг" - доку-поредица
  • 05:25
    Световен репортаж
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 01:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:35
    Българското позорище документален филм /п/
  • 02:25
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
  • 02:35
    Франкофония игрален филм /п/
Пълна програма
  • 01:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:19
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:30
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:30
    "Стрелецът" - екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор - Пиер Морел, актьори - Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем,  Рей Уинстън,  Марк Райлънс, Идрис Елба и др.
  • 02:45
    "Готъм" - сериал
  • 04:15
  • 05:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 02:00
    "Джон Уик" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори - Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори - Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.
  • 04:00
    "Нощ във Вегас" - комедия, драма (САЩ, 2011), актьори - Дженифър Финиган, Бен Лоусън и др.
  • 06:00
    "Коледата невъзможна 2" - комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др.
Пълна програма
  • 00:30
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 01:30
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:30
    "По средата" - сериал
  • 05:00
    "Барът" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 01:30
    "Корабът на мечтите: Острови Кук" - драма, комедия, романтичен (Германия, 2016), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Хайде Келер, Саша Хен, Ник Уайлдър и др.
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 01:05
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:00
    "Спасяването на редник Райън", военна драма, САЩ, 1998; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Том Сайзмор, Едуард Бърнс, Бари Пепър, Адам Голдбърг, [18+]
  • 02:45
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 04:30
    "Винил I, 4 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. С. Дж. Кларксън, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 05:10
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
Пълна програма
  • 01:35
    "Тропическа буря", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Джуниър, Стийв Кугън, Джей Баручел, [18+]
  • 03:20
    "Кладенец", приклщченски екшън, Унгария, 2016; реж. Атила Гигор, с Петер Янкович, Жолт Ковач, Нора Трока, Нике Курта, Роланд Тзафеташ, [18+]
  • 07:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 09:05
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 01:30
    African Voices
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Загадки при разпродажби: Убийство по ноти" - драма с уч. на Лори Луглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Борн, Конър Станхоуп, Кевин О’Грейди, Джей Бразо и др. /п/
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4
  • 06:40
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 07:10
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 17, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Какво може да е това?: Изгубеният град на Голиат
  • 02:00
    Какво може да е това?: Епизод 10
  • 03:00
    Тунинг в Лас Вегас - Сезон 4, специално издание: Епизод 1
  • 04:00
    Улични престъпници: Неприятели
Пълна програма
  • 00:55
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 01:20
    Тайни под земята: Мистерията на вулкана - идва ли денят на Страшния съд?
  • 02:10
    Тайни под земята: Атлантида в Америка
  • 03:00
    Тайни под земята: Загадката на ледената пещера
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Велики мечтатели: Архимед"
  • 01:40
    "Футурис
  • 02:00
    "Великата идея"
  • 02:20
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 03:45
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Куриози
  • 02:30
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 00:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, волна програма
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, мъже, волна програма
  • 02:30
    Куриози
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 07:10
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 1
  • 07:35
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Immaf European Open
  • 01:20
    Immaf World Championships
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 02:00
    Помощ след ремонт
  • 02:30
    Помощ след ремонт
  • 03:00
    Най-отчайващите кухни в Америка
Пълна програма
  • 00:45
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
  • 01:40
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
  • 02:30
    Имало едно време - шести сезон, еп. 5
  • 03:25
    Имало едно време - шести сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:55
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 10
  • 01:50
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 6
  • 02:50
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 7
  • 03:45
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:05
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
  • 01:45
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 03:20
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 05:25
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 6
  • 01:40
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 3
  • 03:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 29
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 01:50
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
  • 02:45
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
Пълна програма
  • 01:00
    Киноложка изложба
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица
  • 02:30
    Риболовен филм - тв поредица
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 86 еп.
Пълна програма
  • 01:10
    "Строителят Боб"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"- избрано
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:35
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 02:10
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 03:45
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
  • 05:40
    "В близък план - Отряд самоубийци"
Пълна програма
  • 01:00
    MTV европейски музикални награди 2018 - основно шоу
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
  • 02:30
    MTV Asks Olly Murs 2018
  • 03:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 03:45
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:55
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 01:50
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 02:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 03:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    Шандун: Земята на Конфуций, еп. 1
  • 02:00
    Великият китайски канал: Фотографско пътешествие, еп. 1
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 10
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
  • 01:50
    Диво царство: Бунтът, еп. 2
  • 02:35
    Диво царство: Бунтът, еп. 3
  • 03:20
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв, еп. 1
Пълна програма
  • 01:15
    Баскетбол: Гран Канария - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, запис
  • 02:45
    Професионална борба: "Първична сила", 45-и епизод, повторение
  • 03:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 04:00
    Еротичен телепазар
Пълна програма
  • 01:10
    Филм "Живот на лимита"
  • 02:25
    Филм "Делови хора"
  • 03:50
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 00:30
    "Победи звездата" - шоу
  • 05:40
    "Погрешен завой 4" - филм на ужасите, U, 2011
  • 07:15
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 08:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 00:20
    "Адам търси Ева" - шоу
  • 01:20
    "Суперталантът" - шоу
  • 03:15
    "Хотел Фершмитц - Пошушни на ухото, готови, бум! " - комедийно шоу
  • 04:10
    "Адам търси Ева" - шоу
Пълна програма
  • 01:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 02:00
    "Утрото на Русия"
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:25
    "Безстрашен" - филм с бойни изкуства, С, 2006
  • 03:15
    "Легендарният дракон" - приключенски филм, G, 2013
  • 04:50
    "Безстрашен" - филм с бойни изкуства, С, 2006
  • 05:05
    "Big Bloff " - комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/ + Другата история
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети"
  • 04:30
    Класическа музика
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:35
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 01:00
    Кланът-Трилър, Испания-Аржентина /2015,Режисьор: Пабло Траперо,В ролите: Гилермо Франчела, Питър Ланзани, Лили Попович
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Когато мормон търси своята половинка
  • 02:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Властните майки
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Съвременен калифорнийски стил
  • 03:36
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Съвременен замък
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на духове по света
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на духове по света
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 00:05
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
  • 01:45
    Бягство, 2011
  • 03:15
    Да оженим Бари, САЩ, комедия, 2014
  • 05:35
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, Приключенски/комедия/фентъзи, 2005
Пълна програма
  • 05:00
    "Златна мисия" - 46 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Репортажът: Армията" - информационно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 457 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "От вот на вот: Дебатът" - VI част, документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 11
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 41
  • 02:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 1
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:19
    Дред Екшън, Фантастика 2012
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 03:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 00:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 5
  • 01:35
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 10
  • 02:45
    Заразата - втори сезон, еп. 13
  • 03:40
    Заразата - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Непознат в дома ми" - 5 и 6 еп.
  • 02:10
    "24 часа да убиеш" - 3 еп.
  • 03:00
    "Съдебни медици" - 4 еп.
  • 03:25
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 3 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:00
    Тропа рыбака
  • 01:25
    Нахлыст
  • 01:50
    Спиннинг на камских просторах
  • 02:20
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 00:30
    "Мисли като мъж" - романтична комедия с уч. на Кевин Харт, Кели Роулънд, Крис Браун, Тараджи П. Хенсън, Габриел Юниън, Джери Ферера, Романи Малко, Гари Оуен и др. /п/
  • 05:20
    Коледен парад" - семеен с уч. на Аналин Маккорд, Джеферсън Браун, Дженифър Гибсън, Дрю Скот и др. /п/
  • 07:10
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др. /п/
  • 09:15
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Inside the Gangsters' Code: 18th Street
  • 01:45
    Inside the Gangsters' Code: The Commandos
  • 02:30
    Inside the Gangsters' Code: The Burquenos
  • 03:15
    Inside the Gangsters' Code: The Camorra
Пълна програма
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 01:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 02:00
    В двубой с храната
  • 02:30
    В двубой с храната
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Куриози
  • 02:30
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 00:05
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
  • 01:45
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 03:20
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 05:25
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 00:56
    PJ Masks
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 00:45
    Ghosts Of Shepherdstown: These Weren't A Few Birds
  • 01:40
    I Almost Got Away With It: Got to Escape with One Leg
  • 02:35
    I Almost Got Away With It: Got to be the Black Market Maestro
  • 03:30
    I Almost Got Away With It: Got to Rob a Pawn Shop
Пълна програма
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Lexi Thompson
  • 01:30
    Fight Stars: Gennady Golovkin
  • 02:00
    The Truth About...: Fight Sports
  • 02:30
    Legends: Mike Tyson
Пълна програма
  • 00:45
    Shooting Gallery
  • 01:30
    Shooting Gallery
  • 01:50
    Shooting Gallery
  • 02:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 01:50
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
  • 02:45
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
Пълна програма
  • 01:00
    Великият китайски канал: Фотографско пътешествие, еп. 1
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 10
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 4
  • 03:10
    Шифърът на злополуките, еп. 7
Пълна програма
  • 01:20
    "Опасна мишена" - екшън (САЩ, 2015), режисьор - Кевин Керауей, актьори - Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.
  • 02:50
    "Карбовски: Втори план" /п./- документална поредица
  • 03:40
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 01:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 00:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 19, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 01:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:30
    Забравена; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 00:00
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Клубът на милиардерите
  • 01:55
    Великобритания: Най-страшното табу: Крук
  • 02:50
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Тялото в куфара: Лоренцо Саймън
Пълна програма
  • 01:35
    Ловец на бури
  • 03:30
    Животът на Дейвид Гейл
  • 07:00
    Храбрият гълъб
  • 08:35
    Мераклии
Пълна програма
  • 01:10
    Марина Зудина, Олег Меньшиков в фильме "Жизнь по лимиту" (18+)
  • 02:25
    Юрий Никулин, Ростислав Плятт, Георгий Вицин, Алексей Смирнов в фильме Леонида Гайдая "Деловые люди" (12+)
  • 03:50
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 00:25
    Ночное происшествие. Х/ф
  • 01:55
    Два билета на дневной сеанс. Х/ф
  • 03:30
    Выход в люди
  • 04:30
    Пешком... Москва. 1900-е
Пълна програма
  • 01:04
    Review
  • 01:29
    Lip Sync Battle
  • 01:54
    Lip Sync Battle
  • 02:19
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:00
    Boning The Butler (18+)
  • 01:25
    Backyard Sex Adventure (18+)
  • 01:50
    Testing Her Concentration 2 (18+)
  • 02:14
    Looking For Guidance (18+)
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис: Анет Контавейт - Барбора Стрицова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 04:00
    Тенис: Виктория Азаренка - Ашли Барти (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 05:35
    Тенис: Матео Беретини/Фабио Фонини - Роман Йебави/Матве Миделкооп (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Доминик Тийм - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:00
    Machotaildrop
  • 02:50
    4 Days in Bali
  • 03:00
    Tomar Pro Wakeboard 2018 [World Wake Series]
  • 03:30
    Do Rad Stuff - My Bikini trip with the Rip Curl Women's team
Пълна програма
  • 00:25
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжия за кунг фу (Episode 1)
  • 01:15
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 02:05
    Машини за убиване (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 02:55
    Загадки в музея (Series 6): Липсващи следи, Реноар за 7 долара, тайната на тавана (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:00
    Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
  • 02:00
    The Sound of New York - Theo Croker
  • 02:30
    Brad Mehldau, Three pieces after Bach
  • 03:45
    Hiromi - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 01:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, запис
  • 03:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Чикаго, САЩ, директно
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Пирин - Хебър, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Слоун Стивънс - Каролина Плишкова (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - II полуфинал, повторение)
  • 02:40
    Тенис: Барти/Вандеуей - Бабош/Младенович (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - II полуфинал двойки, повторение)
  • 04:30
    Тенис: Крейчикова/Синякова - Бабош/Младенович (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - двойки финал и награждаване, повторение)
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, запис
  • 02:50
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Духовете от Шепърдстаун: Това не бяха няколко птици
  • 01:40
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
  • 02:35
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 03:30
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 00:50
    "Хакервил I, 1 еп.", криминален трилър, Румъния, 2018; реж. Игор Кобилански, Анка Мируна Лазареску, с Анди Васлуяну, Анна Шумахер, Калин Кирила, Ада Лупу, Сабин Тамбреа, [15+]
  • 01:50
    "Богатство I, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 02:40
    "Богатство I, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Сузана Уайт, с Доналд Съдърланд, Хилари Суонк, Брендън Фрейзър, Майкъл Еспър, Харис Дикинсън, [18+]
  • 03:30
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Рей Донован ІV, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Керис Дорси, Девън Багби, [18+]
  • 01:25
    "Рей Донован ІV, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Триша Брок, с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Керис Дорси, Девън Багби, [18+]
  • 02:20
    "Рей Донован ІV, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Тъкър Гейтс, с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Керис Дорси, Девън Багби, [18+]
  • 03:15
    "Рей Донован ІV, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джеймс Уитмор Джуниър, с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Керис Дорси, Девън Багби, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Спомени от Бърдарски геран (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:10
    Автокино
  • 01:30
    AutoLAnd - Автомобилна култура в Лос Анджелис
  • 02:05
    Бърза обиколка
  • 02:30
    Състезатели герои - С пълна газ в шампионата за едноместни автомобили Boss GP
Пълна програма
  • 00:35
    Блудници, сезон 2, еп. 6, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
  • 01:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 5, САЩ, военен, 2015
  • 02:05
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 6, САЩ, военен, 2015
  • 02:50
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 1, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 01:10
    Хотел на ужасите 3
  • 02:35
    Някой като мен
  • 04:25
    Последната присъда
  • 05:05
    Перфектната съпруга
Пълна програма
  • 01:05
    Писател в сянка
  • 03:10
    Кандидатът
  • 06:50
    Специална доставка
  • 08:25
    Деликатност
Пълна програма
  • 00:50
    Елитен отряд
  • 02:35
    Кървава книга
  • 04:15
    Просто едно ченге
  • 06:00
    Семпъл
Пълна програма
  • 00:40
    Prick Up Your Ears
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    Colin Fitz Lives
  • 04:35
    Sophie's Choice
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
  • 02:30
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 03:00
    Super Enduro S18
  • 04:00
    Enduro GP S18
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
  • 02:20
    Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:10
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. над 109 кг /мъже/
  • 06:30
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
Пълна програма
  • 01:00
    Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
  • 01:30
    Репетиция /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:00
    Вечната музика /п/
  • 02:30
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Вилем II
  • 02:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 03:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
  • 04:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
Пълна програма
  • 01:30
    Професионални майстори на родеото Състезание в Нампа
  • 02:05
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Отава Сенатърс
  • 05:05
    Хокей на лед: NHL Анахайм Дъкс - Минесота Уайлд
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Питсбърг Пенгуинс
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
  • 05:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа
Пълна програма

Сериали

AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
PRO 7 01:10
"Двама мъже и половина" - сериал
RTR 01:10
Сериал: "Вярвам и не вярвам"
bTV Cinema 01:15
"Вътрешна сигурност" /п./ - сериал
Fox Channel 01:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 01:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 01:15
Футбол: Копа Либертадорес Палестино - Ривър Плейд
Nova Sport 01:25
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон

Всички предавания

Филми

AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
FilmBox Basic 01:10
Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
HBO 2 01:20
"Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
Cinemax 01:25
"Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
Nova TV 01:30
"Завинаги свързани" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}