ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Балканите пеят и свирят заедно концерт на зрително затруднени изпълнители от Турция, Македония, Сърбия и България
  • 14:00
    Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
  • 15:00
    Роялът /80г. от рождението на Борислав Пунчев - оператор, сценарист, режисьор/ игрален филм /България, 1978г./, режисьор Борислав Пунчев, в ролите: Георги Калоянчев, Иван Григоров, Георги Парцалев и др.
  • 16:35
    Скритият език на парите
Пълна програма
  • 13:00
    "Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 15:20
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Тим Армстронг, актьори - Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "Любов в ефира" - с уч. на Алисън Суини, Джонатан Скарфи, Кристъл Балинт и др.
  • 14:10
    "Том, Дик и Хариет" - с уч. на Стивън Уебър, Мишел Харисън, Андрю Франсис, Майкъл Еклунд и др.
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаване, 4 сезон
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:00
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия /п./
  • 14:00
    Криза - поредна - сериал, комедия /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
Пълна програма
  • 13:30
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 12:40
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2011
  • 14:55
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2011
  • 16:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 2
  • 13:45
    Спасители на ЖИВОТни: Слонът на Катрин
  • 14:40
    След нападението: Клиноопашат орел и соленоводен крокодил
  • 15:35
    Нашествениците: Епизод 1
Пълна програма
  • 13:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Концерт на Мая Нешкова
Пълна програма
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Две седмици само за нас" - комедия, ФРГ, 2004
  • 16:00
    "Любовта рядко идва сама" - любовна комедия, ФРГ, 2006
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 12:30
    Варненско лято 2018 Интеграл 1 - цигулковите сонати на Бетовен
  • 14:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 15:00
    Часът на Ной документален филм за художника Енчо Пиронков
  • 15:50
    №1 Туризмът: Царицата на Черно море документален филм /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 13:32
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:42
    The Mr. Bean Animated Series
  • 14:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:00
    "От люлка до гроб" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2003), режисьор - Анджей Бартовяк, актьори - Джет Ли, Ди Ем Екс, Габриел Юниън, Антъни Андерсън и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 12:15
    "Моето приключение в дивото" - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и
  • 14:30
    "Светецът" - драма,екшън,романтичен (САЩ, 1997), режисьор - Филип Нойс, актьори - Вал Килмър, Елизабет Шу, Валери Николаев, Раде Шербеджия и др.
  • 16:45
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
  • 19:00
    "Изнудвачът" - драма, екшън, трилър (Канада, Великобритания, 2007), режисьор - Майк Баркър, актьори - Пиърс Броснън, Мария Бело, Джерард Бътлър  и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Самоличност на аванта" - криминален, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Сет Гордън, актьори - Джейсън Бейтман, Мелиса Маккарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Ти Ай, Дженезис Родригез, Морис Честнът, Джон Чо, Робърт Патрик и др.
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 17:30
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
  • 18:00
    "Корабът на мечтите: Палау" - драма, комедия, романтичен (Германия, 2016), режисьор -Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
Пълна програма
  • 13:30
    Юникити
  • 13:40
    Юникити
  • 13:50
    Юникити
  • 14:00
    Юникити
Пълна програма
  • 12:20
    "Пистолет за Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 14:00
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
  • 16:00
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 17:40
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
Пълна програма
  • 12:40
    "Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
  • 14:40
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 16:05
    "01:54", драма, Канада, 2016; реж. Ян Инглънд, с Антоан-Оливие Пилон, Софи Нелис, Луи-Паскал Трембле, Дейвид Бутин, Робърт Нейлър, [15+]
  • 17:50
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Inside Africa
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    Business Traveller
  • 15:00
    Inside Politics
Пълна програма
  • 12:00
    "Къщата на тайните" - романтична драма с уч. на Сузан Анбее, Ингеборг Вестфал, Туре Райфенщайн и др.
  • 14:00
    "Вълните на любовта" - романтична филм с уч. на Мелика Форутан, Тобиас Оертел, Елена Улиг, Михаел Гвисдек , Флориане Даниел и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела, 2 епизода
  • 18:00
    "Игра на съдбата" (премиера) - романтичен филм с уч. на Каси Стийл, Райън Кенеди, Кариса Тайнс, Андрю Франсис, Андреа Брукс, Нейтън Митчъл, Кърт Еванс и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Свободна територия" - екшън с уч. на Робърт Дювал, Кевин Костнър, Анет Бенинг, Майкъл Гамбън, Майкъл Джетър, Диего Луна, Джеймс Русо и др.
  • 16:30
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др. /п/
  • 20:00
    "Сблъсък в Бронкс" - екшън -комедия с уч. на Джаки Чан, Анита Муй, Франсоас Иъп, Бил Тунг, Марк Акъртрийм, Гарвин Крос, Морган Лам и др.
  • 22:00
    "Изчезнал по време на акция III" - екшън с уч. на Чък Норис, Флойд Ливайн, Мики Ким, Аки Алеонг и др.
Пълна програма
  • 13:30
    Ликвидаторът: Страховити сделки
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
  • 14:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
  • 15:00
    Съкровища в склада: Епизод 3
Пълна програма
  • 13:26
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 15:00
    Героичната шесторка - сериалът
Пълна програма
  • 13:25
    "Удивителни създания"
  • 13:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон "
  • 14:05
    "За ума"
  • 14:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 13:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 14:30
    Лъжливи рими - сериал
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 15:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 16:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 19:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 13:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, галавечер
  • 15:00
    Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен
  • 16:30
    Футбол: Бундеслига, Лайпциг - Байер Леверкузен, директно
  • 18:30
    Куриози
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
  • 14:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 15:05
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
  • 15:50
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 12:50
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:40
    Monster Jam
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Отчайващи пейзажи
  • 14:00
    Помощ след ремонт
  • 14:30
    Помощ след ремонт
  • 15:00
    Най-отчайващите кухни в Америка
Пълна програма
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 7
  • 14:15
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 19
  • 14:40
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 20
  • 15:10
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 12:10
    Броукънуд - първи сезон, еп. 1
  • 14:10
    Бул - втори сезон, еп. 2
  • 15:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 15
  • 16:05
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 13:25
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 15:25
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
  • 17:05
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 19:05
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 12:45
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
  • 13:40
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 2
  • 14:35
    Последното пътуване на Романови
  • 15:35
    Руската революция
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
  • 13:45
    Извънземни от древността: Остров на гигантите
  • 14:45
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Връзката Юта
  • 15:40
    Изковани в огъня: Меч ромфея
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица
  • 14:30
    Риболовен филм - тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 86 еп.
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 13:30
    "Кипър "
  • 13:50
    "Томас и приятели"
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • 13:30
    "Без монтаж"
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Парламентът на фокус" /п/
  • 14:30
    Топ шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 12:45
    "Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая.
  • 14:15
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
  • 15:45
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 17:45
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
  • 12:00
    MTV Филмови и телевизионни награди 2018
  • 14:00
    Тяло за плажа
  • 15:00
    Тяло за плажа
  • 16:00
    Тяло за плажа
Пълна програма
  • 13:30
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 14:15
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 15:00
    Ella Mai's R+B Anthems
  • 16:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 12:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
  • 13:35
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1
  • 14:35
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 2
  • 15:35
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Ким Чен-ун: Неофициалната биография, еп. 1
  • 14:00
    Северна Корея отблизо: Династията Ким, еп. 1
  • 15:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 15:55
    Геният: Пикасо, еп. 5
Пълна програма
  • 13:15
    Невероятни животни компилации, еп. 2
  • 13:40
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 14:30
    Най-опасните животни в света, еп. 4
  • 15:25
    Най-опасните животни в света, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 15:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 12-и епизод
  • 16:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 13-и епизод
  • 16:30
    Футбол: Порт Вейл - Съндърланд, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
Пълна програма
  • 12:10
    Филм "Свадба в Малиновка"
  • 13:55
    Филм "Покровские ворота"
  • 16:20
    "Три акорда"
  • 18:05
    "Най-добър от всички"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:30
    "Всички срещу един" - куиз шоу
  • 16:35
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 18:55
    Новини
  • 19:05
    "Галилей 360° "- научен журнал
Пълна програма
  • 12:30
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
  • 14:30
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
  • 16:30
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
  • 18:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
Пълна програма
  • 12:50
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
  • 14:50
    "Съвместното ни жилище: Франк и Сандра" - доку-сериал
  • 15:40
    "Важното е да е сладко" - готварско шоу с Рене Оливър
  • 17:45
    "Експлозивно уикенд"
Пълна програма
  • 13:30
    Вести-Москва
  • 13:50
    Вести
  • 14:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 15:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 11:50
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 14:10
    "Животът на Пи: Корабокрушение с тигър" - приключенски филм, U, 2012
  • 16:45
    "Цар лъв" - анимационен филм, U, 1994
  • 18:30
    "Сватба от пръв поглед" - шоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 13:00
    Kung Fu Panda 2 - Doppelt barenstark
  • 14:25
    Barbie in Der Nu.knacker
  • 15:45
    Barbie - Traumvilla-Abenteuer
  • 16:10
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 12:45
    Матилда-игрален филм
  • 15:00
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 15:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 16:00
    Детски свят : Франклин
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 16
  • 14:00
    90 дни до сватбата: Епизод 17
  • 15:00
    90 дни до сватбата: Епизод 18
  • 16:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Претоварени
Пълна програма
  • 13:30
    Водите на Тунис
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 3
  • 14:30
    WWF - Хората и парковете
  • 15:00
    Импресия - Каменни гъби
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 13:10
    Изпозагубеният свят, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2009
  • 14:50
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 16:30
    Рики Боби: Лудият на макс, САЩ, комедия, 2006
  • 18:15
    Били Елиът, Франция,Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 05:30
    "Елвис Пресли живее и до днес в сърцата ни" - документален филм
Пълна програма
  • 13:30
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 17
  • 14:30
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
  • 15:01
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
  • 16:40
    Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
  • 18:22
    Рицарят Ръждивко Еп. 47 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 17:00
    "Просто Сали" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 6
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
  • 14:25
    Смотаняци - игрален филм
  • 16:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    MARIO TESTINO SPECIAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 12:50
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 20 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 56, 57, 58, 59 и 60 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 10 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:25
    Есть мнение
  • 13:40
    Мой мир - рыбалка
  • 14:05
    Охота: собачья работа
  • 14:35
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 11:30
    "Щрак" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кейт Бекинсейл, Кристофър Уокън, Дейвид Хаселхоф, Хенри Уинклър, Шон Остин, Дженифър Кулиджи др. /п/
  • 13:45
    "Завръщане в синята лагуна" - приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др.
  • 15:50
    "Вертикална граница" - приключенски филм с уч. на Крис О’Донъл, Бил Пакстън, Робин Тъни, Скот Глен, Изабела Скорупко, Темуера Морисън, Стюарт Уилсън и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Train Crash
  • 13:45
    Smash Lab: High-Rise Escape
  • 14:30
    Kitchen Boss: Farmers' Market Fun
  • 14:53
    Kitchen Boss: Simple Italian
Пълна програма
  • 13:10
    Режи!
  • 14:05
    Режи!
  • 15:05
    Режи!
  • 16:05
    Режи!
Пълна програма
  • 13:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 15:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 16:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 19:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 13:25
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 15:25
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
  • 17:05
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 19:05
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:20
    PJ Masks
  • 13:40
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
  • 14:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Crawl My Way To Freedom
  • 13:45
    I Almost Got Away With It: Got To Be Part Of The Pittsburgh Six
  • 14:40
    I Almost Got Away With It: Got To Hit Homes On Halloween
  • 15:35
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
Пълна програма
  • 13:15
    Legends: Mike Tyson
  • 13:45
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 14:11
    Up Close With: James Degale
  • 14:40
    Top: Tough Guys & Gals
Пълна програма
  • 13:30
    Shooting Gallery
  • 13:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 14:15
    Gun Stories
  • 14:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
  • 13:45
    Извънземни от древността: Остров на гигантите
  • 14:45
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Връзката Юта
  • 15:40
    Изковани в огъня: Меч ромфея
Пълна програма
  • 13:00
    Северна Корея отблизо: Династията Ким, еп. 1
  • 14:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 14:55
    Геният: Пикасо, еп. 5
  • 16:00
    Геният: Пикасо, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    "Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 15:20
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Тим Армстронг, актьори - Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Брус Лий: Супер дракон; екшън, Хонконг, 1971
  • 16:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 17:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 27, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:20
    Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
  • 16:15
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Веществени доказателства: Роджър Сивърс
  • 14:10
    Грабежът в "Хатън Гардън": Един последен удар
  • 15:05
    Единадесетте: Равносметка
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Тя никога не се прибра
Пълна програма
  • 13:05
    Август
  • 14:55
    Пътят
  • 17:20
    Матадорът
  • 19:20
    Двойник на дявола
Пълна програма
  • 12:10
    Михаил Пуговкин в фильме "Свадьба в Малиновке"
  • 13:55
    Олег Меньшиков, Инна Ульянова, Леонид Броневой, Анатолий Равикович, Елена Коренева в фильме "Покровские ворота" (12+)
  • 16:20
    "Три аккорда" (16+)
  • 18:05
    "Лучше всех!"
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 13:25
    Далекие близкие
  • 14:30
    Опавшие листья. Х/ф
  • 17:55
    Всероссийский открытый телевизионный конкурс юных талантов "Синяя птица"
  • 19:00
    Вести недели
Пълна програма
  • 13:19
    Instant Mom
  • 13:44
    Instant Mom
  • 14:09
    Stand Up and More
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 13:27
    My Wife's Girlfriend (18+)
  • 13:49
    Sexual Activity (18+)
  • 14:00
    Stranded Asian Fucks For Ride (18+)
  • 14:25
    Asian Anal Action (18+)
Пълна програма
  • 12:10
    Тенис: Рамкумар Раманатан - Стийв Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 14:30
    Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (финал, повторение)
  • 16:30
    Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (двойки финал, повторение)
  • 18:00
    "Головете на Ла Лига" - 11 еп., избрани моменти от изминалия кръг
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:30
    AVIATORS, THE S2 E13
  • 14:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
  • 14:30
    YEAR OF THE SNAKE
  • 15:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 10:45
    NEW No Regrets
Пълна програма
  • 13:30
    Do Rad Stuff - My Bikini trip with the Rip Curl Women's team
  • 14:00
    World of X Games 2015
  • 15:00
    Riding Portugal
  • 15:45
    Custom
Пълна програма
  • 12:45
    Суперсетивата на животните (Series 1): Зрение (Episode 2)
  • 13:35
    Суперсетивата на животните (Series 1): Обоняние (Episode 3)
  • 14:30
    Дивите животни в моето семейство (Series 1): Ейджи, бялата мечка (Episode 1)
  • 15:20
    Следвай котката си
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 13:30
    Michel Camilo-Tomatito a Jazz sous les pommiers
  • 14:30
    Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - Zadymka Festival
  • 15:30
    Slowly Rolling Camera - LOTOS Jazz Festival
  • 16:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:15
    Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 14:10
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 14:30
    Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 16:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:05
    Тенис: Стан Вавринка - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 14:40
    Тенис: Доминик Тийм - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Барселона - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
Пълна програма
  • 13:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 14:00
    Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, директно
  • 15:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 16:15
    Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 13:45
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
  • 14:40
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 15:35
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
Пълна програма
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 11:45
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 13:40
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 15:50
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 18:15
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Средностатистическо семейство ІХ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:45
    "Русалка І, 7 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 14:25
    "Русалка І, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Аманда Тапинг, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 15:10
    "Русалка І, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джо Менендес, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Плевен. Вълни по равнината (2 част) (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Скици от Троян (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ кадети
Пълна програма
  • 13:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, драма, 2017
  • 13:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 14:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 15:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, крими/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:10
    Синът
  • 14:25
    Тратория
  • 15:45
    Хайди, еп.3
  • 16:10
    Хайди, еп.4
Пълна програма
  • 12:25
    Диско
  • 14:05
    Фин
  • 15:35
    Сериозни на лунна светлина
  • 17:00
    Индианецът
Пълна програма
  • 12:45
    Жаби и жабчета
  • 14:00
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 15:35
    Коко
  • 17:10
    Когато се намеси любовта мy
Пълна програма
  • 12:35
    Sophie's Choice
  • 15:00
    Tiny Furniture
  • 16:40
    Prick Up Your Ears
  • 18:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 13:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 14:30
    Nine Knights 2017
  • 15:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 16:30
    Parkour 2018
Пълна програма
  • 12:50
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - обзорна програма
  • 13:40
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 14:10
    Спортни новини
  • 14:20
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 13:15
    По следите на Капитан Грант сериен тв филм /7, последен епизод/
  • 14:30
    България от край до край 7 /п/
  • 15:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
  • 15:30
    Отблизо с Мира
Пълна програма
  • 09:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
  • 15:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
  • 15:00
    ММА: Класика от UFC Уитакър срещу Соуза
  • 16:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 17:15
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
  • 15:25
    Студио "Футбол"
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
  • 17:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

PRO 7 13:35
"Мама" - сериал
Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 13:35
"Вице ІV. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Армандо Янучи, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
HBO 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO HD 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}