ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм с Chef Андре Токев
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Любов в ефира" - с уч. на Алисън Суини, Джонатан Скарфи, Кристъл Балинт и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Царството на Сатурн - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия /п./
Пълна програма
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:35
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 12:40
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Спасителна акция в Детройт
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Преследван
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Добрината на непознатите
  • 12:50
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 2
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православие
  • 10:45
    "Деяния на светите апостоли" (православна беседа)
  • 11:35
    Волен Сидеров пред медиите
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Принцесата върху грахово зърно" - филм приказка, ФРГ, 2010
  • 12:00
    "Умната дъщеря на селянина" - филм приказка, ФРГ, 2009
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Варна
  • 10:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
  • 10:45
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:55
    Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 10:15
    Bunnicula
  • 10:30
    Bunnicula
  • 10:40
    Bunnicula
  • 10:55
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Готъм" - сериал
  • 11:00
    "Открити рани" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Анджей Бартовяк, актьори - Стивън Сегал, Ди Ем Екс, Исая Уошингтън, Джил Хенеси,  Бил Дюк, Том Арнолд, Майкъл Джей Уайт, Антъни Андерсън, Дейвид Вадим, Ева Мендес и др
  • 13:00
    "От люлка до гроб" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2003), режисьор - Анджей Бартовяк, актьори - Джет Ли, Ди Ем Екс, Габриел Юниън, Антъни Андерсън и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Шрек 2" - комедия, анимация (САЩ ,2004), режисьори - Кели Асбъри, Конрад Върнън, Андрю Адамсън
  • 12:15
    "Моето приключение в дивото" - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и
  • 14:30
    "Светецът" - драма,екшън,романтичен (САЩ, 1997), режисьор - Филип Нойс, актьори - Вал Килмър, Елизабет Шу, Валери Николаев, Раде Шербеджия и др.
  • 16:45
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Невероятна ваканция" - комедия (САЩ, 1988), режисьор - Хауърд Дойч, актьори - Дан Акройд, Джон Кенди, Анет Бенинг, Стефани Фараси и др.
  • 12:00
    "Самоличност на аванта" - криминален, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Сет Гордън, актьори - Джейсън Бейтман, Мелиса Маккарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Ти Ай, Дженезис Родригез, Морис Честнът, Джон Чо, Робърт Патрик и др.
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
Пълна програма
  • 10:15
    Облачно с кюфтета
  • 10:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:56
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:15
    "В света на Даун", късометражна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Гескиер, с Мило Хойгебиерт, Нико Щурм, Тинеке Ван Хауте, Петер Янсенс, Хелене Де Вос, [12+]
  • 10:30
    "За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тина Далакишвили, [15+]
  • 12:20
    "Пистолет за Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 14:00
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 10:40
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 12:40
    "Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
  • 14:40
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 13:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Къщата на тайните" - романтична драма с уч. на Сузан Анбее, Ингеборг Вестфал, Туре Райфенщайн и др.
  • 14:00
    "Вълните на любовта" - романтична филм с уч. на Мелика Форутан, Тобиас Оертел, Елена Улиг, Михаел Гвисдек , Флориане Даниел и др.
Пълна програма
  • 07:10
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18, 3 епизода
  • 11:00
    "Кабелджията" - комедия с уч. на Джим Кери, Матю Бродерик, Лесли Ман, Бен Стилър, Джак Блек, Оуен Уилсън, Ерик Робъртс, Даян Бейкър, Джордж Сегал, Джанин Гарофало, Дейвид Крос и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Свободна територия" - екшън с уч. на Робърт Дювал, Кевин Костнър, Анет Бенинг, Майкъл Гамбън, Майкъл Джетър, Диего Луна, Джеймс Русо и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Фордът на Сю от 56-та, част 1
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 41
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Епизод 2
Пълна програма
  • 09:50
    Човек в опасност: Окото на бурята
  • 10:38
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 11:26
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 11:50
    Фабрика за храна: Айс, айс, сандвич
Пълна програма
  • 10:05
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 10:30
    БИЗААРДВАРК
  • 11:00
    БИЗААРДВАРК
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 09:30
    "Операция "Ох!"
  • 10:30
    "Въпроси от науката"
  • 11:00
    "Направи ме супергерой!"
  • 11:25
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 13:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 10:30
    Ръгби: Есенен тест, Франция - Южна Африка, директно
  • 11:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 12:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 08:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, галавечер, директно
  • 10:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, танцови двойки, волна програма
  • 11:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, жени, волна програма
  • 12:30
    Куриози
Пълна програма
  • 09:40
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 4
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 5
  • 11:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
  • 11:55
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 10:20
    Night Of The Jumps
  • 11:10
    Nhra Sportsman Series
  • 12:00
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
  • 11:00
    Ловци на къщи
  • 11:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 10:00
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 24
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 3
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 4
  • 12:20
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:20
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 23
  • 10:20
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 24
  • 11:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 7
  • 12:10
    Броукънуд - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 08:20
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 10:25
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [0+]
  • 11:40
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 13:25
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Нашата световна война, сезон 1, еп. 3
  • 10:35
    Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
  • 11:40
    Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
  • 12:45
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 10:55
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?: Шотландия
  • 11:50
    Планинари: Болката от поражението
  • 12:50
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 9 еп.
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 10:00
    "Кайю"
  • 11:05
    "Мончичи"
  • 11:15
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:40
    "Дот"
Пълна програма
  • 09:30
    "Социална мрежа", избрано
  • 10:45
    Телемаркет
  • 11:00
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 11:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 09:20
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 11:00
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
  • 12:45
    "Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая.
  • 14:15
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
  • 10:00
    Класация Евро Топ
  • 12:00
    MTV Филмови и телевизионни награди 2018
  • 14:00
    Тяло за плажа
  • 15:00
    Тяло за плажа
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 12:45
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 13:05
    James Arthur Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 10:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 11:05
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 11:55
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
  • 12:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Мегаколи, еп. 4
  • 11:00
    Първа световна война: Тунели на смъртта, еп. 1
  • 12:00
    Великата война на Америка: 1917-1918, еп. 1
  • 13:00
    Ким Чен-ун: Неофициалната биография, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Невероятни животни компилации, еп. 2
  • 10:20
    Невероятни животни компилации, еп. 3
  • 10:45
    Невероятни животни компилации, еп. 4
  • 11:10
    Невероятни животни компилации, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    Дартс: "Голям шлем" 2018, първи ден, запис
  • 13:30
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 15:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 12-и епизод
  • 16:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 13-и епизод
Пълна програма
  • 10:10
    "Геория на заговора"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Михаил Пуговкин. "Боже, какъв типаж!"
  • 12:10
    Филм "Свадба в Малиновка"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:05
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 10:30
    "Галилей" - научен журнал
  • 13:30
    "Всички срещу един" - куиз шоу
  • 16:35
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
Пълна програма
  • 08:30
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
  • 10:30
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
  • 12:30
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
  • 14:30
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 08:40
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 10:40
    "Суперталантът" - шоу
  • 12:50
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
  • 14:50
    "Съвместното ни жилище: Франк и Сандра" - доку-сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:25
    Вести-Москва
  • 10:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 11:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:25
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 11:50
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 14:10
    "Животът на Пи: Корабокрушение с тигър" - приключенски филм, U, 2012
  • 16:45
    "Цар лъв" - анимационен филм, U, 1994
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 10:00
    Angelo!
  • 10:30
    Tom und Jerry
  • 11:00
    Sally Bollywood
  • 11:30
    Zak Storm - Super Pirat
Пълна програма
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа
  • 11:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Никол Кидман
  • 12:00
    Репортер- предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Британи и Шон
  • 12:00
    Нашите диви животни: Епизод 5
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 16
  • 14:00
    90 дни до сватбата: Епизод 17
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 12:30
    Слънчева палитра
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство със стара дървесина
  • 13:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство със стара дървесина
  • 13:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
Пълна програма
  • 09:40
    Без батерии, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 1987
  • 11:25
    Психаротерапия, САЩ, комедия, 2003
  • 13:10
    Изпозагубеният свят, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2009
  • 14:50
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
Пълна програма
  • 05:30
    "Елвис Пресли живее и до днес в сърцата ни" - документален филм
Пълна програма
  • 10:05
    Снекбарът на Ричо, еп. 2
  • 10:30
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 19
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 16
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 17:00
    "Просто Сали" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 10:10
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
  • 11:05
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 9
  • 12:05
    Скорпион - първи сезон, еп. 5
  • 13:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 10:00
    BVLGARI SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    BVLGARI SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Минута по минута" - 4 еп.
  • 10:20
    "Свръххирургия" - 2 еп.
  • 11:10
    "Бебета:особено раждане" - 5 еп.
  • 12:00
    "Полицайките от окр. Брауърд" - 6 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    новини
  • 10:35
    "Кариера"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Охота без оружия
  • 10:30
    Трофеи
  • 10:55
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 11:10
    Рыбный день
Пълна програма
  • 09:40
    "МВП: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 11:30
    "Щрак" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кейт Бекинсейл, Кристофър Уокън, Дейвид Хаселхоф, Хенри Уинклър, Шон Остин, Дженифър Кулиджи др. /п/
  • 13:45
    "Завръщане в синята лагуна" - приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др.
  • 15:50
    "Вертикална граница" - приключенски филм с уч. на Крис О’Донъл, Бил Пакстън, Робин Тъни, Скот Глен, Изабела Скорупко, Темуера Морисън, Стюарт Уилсън и др. /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Treehouse Masters: High Noon Saloon
  • 10:45
    Smash Lab: Hurricane Proof House
  • 11:30
    Smash Lab: Bomb-Proof Plane
  • 12:15
    Smash Lab: Earthquake Proof House
Пълна програма
  • 09:55
    Подставени клиенти
  • 10:25
    Подставени клиенти
  • 10:55
    Подставени клиенти
  • 11:25
    Брънч при Боби
Пълна програма
  • 09:55
    Къщата на Шумникови
  • 10:25
    Къщата на Шумникови
  • 10:55
    Алвин и Катеричоците
  • 11:05
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 10:30
    Ръгби: Есенен тест, Франция - Южна Африка, директно
  • 11:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 12:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
Пълна програма
  • 08:20
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 10:25
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [0+]
  • 11:40
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 13:25
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:15
    Puppy Dog Pals
  • 10:30
    PJ Masks
  • 11:00
    Elena Of Avalor
  • 11:30
    Sofia the First
Пълна програма
  • 09:55
    Къщата на Шумникови
  • 10:25
    Къщата на Шумникови
  • 10:55
    Алвин и Катеричоците
  • 11:05
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Evil Talks: Chilling Confessions: The Bodies In The Ashes
  • 11:00
    Evil Talks: Chilling Confessions: The Second Gun Theory
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got To Get Out Of Debt
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Crawl My Way To Freedom
Пълна програма
  • 10:05
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 10:35
    Top: Deadly Sea Survivors
  • 11:00
    Top: Injuries
  • 11:30
    Star Rated: Dramatic Moments
Пълна програма
  • 10:05
    Gun Stories
  • 10:30
    Shooting Gallery
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 10:55
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?: Шотландия
  • 11:50
    Планинари: Болката от поражението
  • 12:50
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • 10:00
    Първа световна война: Тунели на смъртта, еп. 1
  • 11:00
    Великата война на Америка: 1917-1918, еп. 1
  • 12:00
    Ким Чен-ун: Неофициалната биография, еп. 1
  • 13:00
    Северна Корея отблизо: Династията Ким, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм с Chef Андре Токев
Пълна програма
  • 10:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Фрицъл, представен от Фред Дайнидж
  • 10:30
    Фрицъл, представен от Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
  • 11:25
    Убих най-добрия си приятел: Повече от приятели
  • 12:20
    Истината срещу истината: Лейси Питърсън
Пълна програма
  • 09:15
    Тайният смях на жените
  • 11:15
    Как да провалиш връзката си
  • 13:05
    Август
  • 14:55
    Пътят
Пълна програма
  • 10:10
    "Теория заговора" (16+)
  • 11:00
    Новости (с субтитрами)
  • 11:15
    "Михаил Пуговкин. "Боже, какой типаж!" (12+)
  • 12:10
    Михаил Пуговкин в фильме "Свадьба в Малиновке"
Пълна програма
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:20
    Утренняя почта
  • 10:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 11:35
    Юмор! Юмор!! Юмор!!!
Пълна програма
  • 10:00
    SpongeBob SquarePants
  • 10:25
    SpongeBob SquarePants
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:14
    Looking For Guidance (18+)
  • 10:36
    Euro Girls Misbehave Outdoors (18+)
  • 10:59
    Disciplining His Mistress (18+)
  • 11:23
    It's Raining Anya (18+)
Пълна програма
  • 09:15
    Тенис: Тим Смичек - Рамкумар Раманатан (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 10:55
    Тенис: Марсел Гранойерс - Стив Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 12:10
    Тенис: Рамкумар Раманатан - Стийв Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 14:30
    Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (финал, повторение)
Пълна програма
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повторение
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    GLOBETROTTER - JAMNAGAR WILD ASS
  • 10:30
    GLOBETROTTER - KOS AND SYMI
  • 11:00
    IMMORTAL SHADOWS
  • 12:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Dynamite WGP
  • 10:45
    NEW No Regrets
Пълна програма
  • 10:00
    Riding Portugal
  • 10:45
    Custom
  • 11:00
    Chasing Dora
  • 12:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 09:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 10:20
    Спасители на котки (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 11:05
    Спасители на котки (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 11:50
    Суперсетивата на животните (Series 1): Слух (Episode 1)
Пълна програма
  • 10:00
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    " На този ден..." - ТВ1 припомня лица, събития и дати
  • 11:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 09:30
    Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Schubert, Mozart
  • 11:00
    Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Michel Camilo-Tomatito a Jazz sous les pommiers
Пълна програма
  • 09:50
    Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 11:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:15
    Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 14:10
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 09:30
    "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм
  • 10:30
    Тенис: Доминик Тийм - Роберто Баутиста Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 12:05
    Тенис: Стан Вавринка - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 14:40
    Тенис: Доминик Тийм - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Класика от Висшата лига: Челси - Евертън (2009-10), повторение
  • 10:30
    Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 12:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 12-и епизод
  • 13:30
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 10:05
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
  • 11:00
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
  • 11:55
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 12:50
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
Пълна програма
  • 09:15
    "Мъже в черно 3", комедия, САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън, [12+]
  • 11:00
    "Нищо лично ІІІ, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Робърт Куин, с Джоана Сканлън, Илейн Касиди, Алекзандра Роуч, Уил Мелър, Пол Ритър, [12+]
  • 11:45
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 13:40
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 12:15
    "Аз, вещицата I, 3 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
  • 13:00
    "Младият Шелдън ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Сендровски, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 13:20
    "Средностатистическо семейство ІХ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Символът на вярата. История на Сердикийския събор (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:30
    Рибки Гупи
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:45
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:55
    Гаражи - Злато
  • 10:25
    Новини
  • 10:30
    Автокино
  • 10:50
    AutoLAnd - Автомобилна култура в Лос Анджелис
Пълна програма
  • 10:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, драма, 2017
  • 10:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, драма, 2017
  • 11:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, драма, 2017
  • 12:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, драма, 2017
Пълна програма
  • 09:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
  • 10:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2
  • 12:10
    Синът
  • 14:25
    Тратория
Пълна програма
  • 08:40
    Хайди
  • 10:30
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 12:25
    Диско
  • 14:05
    Фин
Пълна програма
  • 09:40
    Тиламукското съкровище
  • 11:25
    Сниф и призрачният замък
  • 12:45
    Жаби и жабчета
  • 14:00
    Неговото дело и слава: Американският Сион
Пълна програма
  • 08:40
    Prick Up Your Ears
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Colin Fitz Lives
  • 12:35
    Sophie's Choice
Пълна програма
  • 09:00
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
  • 10:30
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 11:00
    Super Enduro S18
  • 12:00
    Enduro GP S18
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
  • 11:20
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. над 109 кг /мъже/
  • 12:50
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - обзорна програма
  • 13:40
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
Пълна програма
  • 10:00
    Библиотеката
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
  • 15:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Анахайм Дъкс - Минесота Уайлд
  • 10:30
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Отава Сенатърс
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
  • 15:00
    ММА: Класика от UFC Уитакър срещу Соуза
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Досиетата на Ла Лига"
  • 12:30
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
  • 13:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:20
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Cinemax 10:20
"Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}