ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4023 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 53
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
  • 11:30
    Безценната перла - семеен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Животът след Бийтълс - док. филм
Пълна програма
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2012
  • 12:10
    Специален отряд; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 13:10
    Специален отряд; сезон 1, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 3
  • 11:00
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Добрината на непознатите
  • 12:50
    Да отгледаш димен леопард
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник с Волен Сидеров", втора част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 11:30
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 10:30
    Bunnicula
  • 10:40
    Bunnicula
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.8
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.7, еп. 4
  • 12:00
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 12:30
    "Открити рани" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Анджей Бартовяк, актьори - Стивън Сегал, Ди Ем Екс, Исая Уошингтън, Джил Хенеси,  Бил Дюк, Том Арнолд, Майкъл Джей Уайт, Антъни Андерсън, Дейвид Вадим, Ева Мендес и др
Пълна програма
  • 09:15
    "Трябва ти единствено любов" - комедия, романтичен (Дания, Италия, Германия,  Швеция, Франция, 2012), режисьор - Сузане Биер, актьори - Трине Дирхолм, Стина Екблад, Паприка Стеен, Пиърс Броснън и др.
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 13:45
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 14:45
    "Контакт" - драма, мистерия, фантастика, САЩ, 1997 г., режисьор - Робърт Земекис, актьори - Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Раждането на лъжата" - комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2009), режисьори - Рики Джарвис, Матю Робинсън, актьори - Рики Джарвис, Дженифър Гарнър, Филип Сиймур Хофман, Джона Хил, Тина Фей, Роб Лоу и др.
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 13:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 14:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:25
    Облачно с кюфтета
  • 10:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 10:25
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 11:50
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 13:30
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
  • 15:55
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 13:00
    "Дон Диего де Сама", драма, Аржентина, 2017; реж. Лукресия Мартел, с Даниел Хименес Качо, Лола Дуеняс, Матеу Нахтергаеле, Хуан Минухин, Нахуел Кано, [15+]
  • 14:55
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О'Конър, , [12+]
  • 16:50
    "Стихове на забравата", драма - мистерия, Франция, 2017; реж. Алиреза Хатами, с Хуан Маргало, Томас Дел Естал, Мануел Морон, Итзиар Айзпуру, Хулио Юнг, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 8
  • 11:00
    Братята Дизел: Камион за Чък Норис
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Кобра
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Крайбрежна катастрофа
Пълна програма
  • 10:38
    Как се правят суперавтомобили: Пагани Уайра
  • 11:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 12:14
    Строителни постижения: НАСА
  • 13:02
    Тайни под земята: Загадката на ледената пещера
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:25
    "Марви Хамър"
  • 10:50
    "Въпросите на Мили"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Истинският Родриго - 17 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 48 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:45
    Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
  • 10:45
    "Анатомия на..."
  • 11:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 12:15
    "Анатомия на..."
Пълна програма
  • 10:15
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, мъже, волна програма
  • 11:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, спортни двойки, волна програма
  • 12:00
    Куриози
  • 13:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
Пълна програма
  • 10:25
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 4
  • 10:50
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 5
  • 11:15
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 13
  • 12:00
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 10:20
    Liquid Edge
  • 11:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 14
  • 11:30
    Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 17
  • 12:25
    Гадни момичета - игрален филм, еп. 1
  • 14:15
    Кралици на блясъка - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 15
  • 11:35
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 5
  • 12:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 12
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:10
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 12:00
    "Рамона и Бизъс", комедия, САЩ, 2010; реж. Елизабет Алън, с Джоуи Кинг, Селена Гомес, Джон Корбът, Бриджит Мойнахан, Дженифър Гудуин, [12+]
  • 13:45
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 15:25
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
Пълна програма
  • 09:40
    Леден мост
  • 10:40
    Мистерията на катакомбите
  • 11:40
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 6
  • 12:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Рик императора
Пълна програма
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 67 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
Пълна програма
  • 10:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 10:55
    "Мончичи"
  • 11:15
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 10:15
    "Офанзива" - избрано
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:45
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 11:25
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 13:10
    "Червеният ъгъл" - драма / криминален с Ричард Гиър, Бай Линг.
  • 15:10
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 12:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 12:45
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 13:30
    Fusion Festival 2018
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:30
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
  • 12:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 10
  • 13:15
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
  • 11:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 6
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 6
  • 13:00
    Човешката раса, еп. 6
Пълна програма
  • 10:20
    Езерото на кайманите, еп. 1
  • 11:10
    Тайните на кралската кобра, еп. 1
  • 12:00
    Кървавата река на Африка, еп. 1
  • 12:50
    Жаба-чудовище, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, първи ден, втора сесия, запис
  • 13:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, втори ден, първа сесия, запис
  • 17:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, втори ден, втора сесия, запис
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 13-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:00
    Новини (със субтитри)
  • 13:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 14:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 08:55
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
  • 16:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Олимпик М
Пълна програма
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:25
    Вести-Москва
  • 10:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 11:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 13:00
    Вести
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 11:30
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - /повторение /
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:25
    Benjamin Blumchen
  • 10:50
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 11:10
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 11:40
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 10:30
    50 нюанса любов -предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Уил Смит
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Пълната танцьорка
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 10: първа част
  • 12:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 6
  • 13:00
    Млади и бременни: Раждането
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Произведено в Америка - Мичиган
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Мездра - Живот от милиони години
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 11:15
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
  • 12:40
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
  • 14:15
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 11
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 17
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 13
  • 12:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 15
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Касъл - втори сезон, еп. 5
  • 10:45
    Касъл - втори сезон, еп. 6
  • 11:40
    Скорпион - първи сезон, еп. 7
  • 12:35
    Империя - пети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    MADE IN AMERICA SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    TOP MODELS
  • 11:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Джигити" - 13 и 14 еп.
  • 10:45
    "В бойна готовност" - 6 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 1 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 151 и 152 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:30
    Научи меня рыбачить
  • 10:55
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 11:10
    Советы бывалых
  • 11:20
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 08:30
    "МВП: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др. /п/
  • 10:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2
  • 11:40
    "Синята лагуна" - приключенски филм с уч. на Брук Шийлдс, Кристофър Аткинс, Уилям Даниелс, Брадли Прайс и др. /п/
  • 13:50
    "В кадър"
Пълна програма
  • 10:00
    Snaketacular
  • 10:45
    Extreme Couponing: Kelly & Rebecca
  • 11:08
    Extreme Couponing: Scott & Jen
  • 11:30
    Deadliest Catch: Slow Burn
Пълна програма
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:45
    Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
  • 10:45
    "Анатомия на..."
  • 11:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 12:15
    "Анатомия на..."
Пълна програма
  • 10:10
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 12:00
    "Рамона и Бизъс", комедия, САЩ, 2010; реж. Елизабет Алън, с Джоуи Кинг, Селена Гомес, Джон Корбът, Бриджит Мойнахан, Дженифър Гудуин, [12+]
  • 13:45
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 15:25
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Betrayed: Murder On The Menu
  • 11:00
    The Perfect Murder: Gone Girl
  • 11:55
    Evil Talks: Chilling Confessions: The Second Gun Theory
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
Пълна програма
  • 10:35
    The Truth About...: Red Bull Racing
  • 11:00
    The Burning Issue: Formula 1
  • 11:30
    The Truth About...: Ferrari
  • 11:55
    Tennis Stars: Samantha Stosur
Пълна програма
  • 10:30
    Alaska's Wild Gourmet
  • 10:50
    Alaska's Wild Gourmet
  • 11:15
    Bottom Feeders
  • 11:35
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Рик императора
Пълна програма
  • 10:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 6
  • 12:00
    Човешката раса, еп. 6
  • 13:05
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 53
Пълна програма
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
  • 11:25
    Обажда се убиец: Доминик Айзъм
  • 12:20
    Неразрешени случаи: Смъртта на един дякон/Мисията на съпругата
  • 13:16
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: На свобода да убива: Лий Робинсън
Пълна програма
  • 09:55
    Вътрешният път
  • 11:55
    Разходка в гората
  • 14:00
    До посиняване
  • 15:45
    Луната и звездите
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:33
    Euro Chick Flashes Ass For Cash (18+)
  • 10:59
    College Student Fucks On Camera (18+)
  • 11:20
    Teen Pussy Packed To The Brim (18+)
  • 11:43
    Doubling Up Under the Table (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Валядолид - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Полин Парментие - Анет Контавейт (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 14:15
    Тенис: Белинда Бенчич - Камила Джорджи (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Екатерина Макарова - Магдалена Рибарикова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    GLOBETROTTER - LANGKAWI
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E2
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 10:55
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 12:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 14:05
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Thrillbillies
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 10:10
    Дивото Борнео (Series 1): Бълване на лава (Episode 2)
  • 10:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 402 (Episode 2)
  • 11:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 403 (Episode 3)
  • 11:30
    Спасители на котки (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 09:25
    Garden choreography by Medhi Walerski
  • 10:40
    Sum Thoughts | Nederlands Dans Theater (NDT 2)
  • 11:45
    Stop Motion de S. Leon & P. Lightfoot | The Statement de C. Pite | Nederland Dans Theater (NDT 1)
  • 12:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 44-и епизод, повторение
  • 13:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, повторение
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 08:50
    Тенис: Циан Уан - Арина Сабаленка (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - IV четвъртфинал, повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Севиля - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Корентрм Муте - Адриан Менендес-Масейрас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 12:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Предателства: Убийство в менюто
  • 11:00
    Перфектното убийство: Изчезналото момиче
  • 11:55
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 09:15
    "Малката русалка", анимация, САЩ, 1989; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:40
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 13:05
    "Вице ІV, 3 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Беки Мартин, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:35
    "Аферата ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 11:05
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 12:25
    "Шоуто на Джон Оливър V, 28 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 12:55
    "Kъмпинг І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Уенди Станцлър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Велико Търново. В сърцето на историята (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Свещената планина (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:45
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:40
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 10:25
    1886 - Легенди на автомобилната култура: Maserati
  • 10:55
    Изпитатели
  • 11:10
    Единичен тест
  • 11:15
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 10:35
    Едно френско село, сезон 4, еп. 11, Франция, драма/исторически, 2013
  • 11:25
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, крими/мистерии, 2012
  • 12:55
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 12, Испания, драма/исторически, 2011
  • 13:40
    Полдарк, сезон 2, еп. 10, Великобритания, драма/исторически, 2016
Пълна програма
  • 09:30
    Скритата крепост
  • 11:05
    Малкият любител на птици
  • 12:20
    Венция/Венеция
  • 14:05
    Семейство Орхейм
Пълна програма
  • 09:25
    Лъки Люк
  • 11:05
    Клара и тайната на мечките
  • 12:40
    Фин
  • 14:10
    Бандата над закона
Пълна програма
  • 09:25
    Крокодилите
  • 11:00
    Писмо до краля
  • 12:50
    Семпъл
  • 14:25
    Товар за Африка
Пълна програма
  • 09:15
    The Pulitzer at 100
  • 10:50
    Sweet Night
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    The Fuzz
Пълна програма
  • 10:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 11:00
    Bowl-a-Rama 2017
  • 12:00
    Street League Skateboarding S17
  • 13:30
    Bowlzilla 2017
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 12:15
    Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
  • 12:45
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 61 кг /мъже/
  • 14:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 11:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 12:55
    Новини
  • 13:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига Химки - Барселона
  • 12:15
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 12:45
    Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL Бостън Бруинс - Вегас Голдън Найтс
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Шампионска лига Цървена звезда - Ливърпул
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:40
Плодчетата - анимационен сериал
Fox Channel 10:45
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 7
ARD 1 10:55
"Буря от любов" - сериал
PRO 7 10:55
"Нови в квартала" - комедиен сериал
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 2 12:00
Ски скокове: Световна купа в Закопане

Всички предавания

Филми

MGM 10:45
"Откровени изповеди" - драма / екшън с Робърт Де Ниро, Робърт Дювал.
TV1000 11:00
Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 11:00
Духът на Сурва (образователен филм за селски туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}