ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /п/
  • 02:20
    Под едно небе тв филм /6, последен епизод/ (12)
  • 03:15
    История.bg Модернизаторът Фердинанд/п/
  • 04:20
    Брат за брата тв филм /21 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.21
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 96
Пълна програма
  • 00:30
    "Гомор" (премиера) - сериен филм
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:45
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 00:40
    Скорпион; сезон 4, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 01:35
    Скорпион; сезон 4, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:05
    Вирус; сезон 1, епизод 3, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Брегът на акулите
  • 01:40
    Как се превърнах в плячка: Не можеш да се скриеш
  • 02:35
    Да отгледаш...: Торбести майки
  • 03:25
    Нашествениците: Изпълзяха отдолу
Пълна програма
  • 00:25
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:15
    "Българска душа" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:15
    Нощен журнал
  • 01:35
    "Полицейски номер 110: За Янина" - криминална поредица, ФРГ, 2018
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 01:05
    Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:35
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:35
    Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:05
    Младите иноватори /п/
Пълна програма
  • 01:19
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:30
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:36
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:43
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 01:15
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.9
  • 02:15
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.7
  • 03:30
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.6
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.7, еп.5
Пълна програма
  • 01:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 03:15
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 00:00
    "Раждането на лъжата" - комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2009), режисьори - Рики Джарвис, Матю Робинсън, актьори - Рики Джарвис, Дженифър Гарнър, Филип Сиймур Хофман, Джона Хил, Тина Фей, Роб Лоу и др.
  • 02:00
    "Барът" - сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:10
    "Волният ездач", драма, САЩ, 1969; реж. Денис Хопър, с Питър Фонда, Денис Хопър, Джак Никълсън, Тони Базил, Карън Блек, [18+]
  • 01:45
    "Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
  • 03:05
    "Винил I, 4 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. С. Дж. Кларксън, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 04:00
    "Странните", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Лорън Уолстийн, Кристофър Радклиф, с Оуен КембълАлекс Петифър, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Емили Алтаус, Джийн Джоунс, , [15+]
Пълна програма
  • 00:15
    "Убий Бил", екшън - трилър, САЩ, 2003; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Луси Лиу, Вивика А. Фокс, Дарил Хана, Дейвид Карадайн, [18+]
  • 02:05
    "Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
  • 04:20
    "Двойна среща", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Бенджамин Барфут, с Дани Морган, Джорджа Груум, Майкъл Соча, Кели Уенам, Дъги Пойнтър, [18+]
  • 05:00
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Голямото разчистване" - сериен филм, сезон 9
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 01:00
    Дивото семейство от Аляска: Зимна стража
  • 02:00
    Злато в Берингово море: Всичко е пари
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 2
  • 04:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Дон Чийдъл
Пълна програма
  • 01:20
    Тайни под земята: Изгубеният пиратски град на съкровищата
  • 02:10
    Енергията на бъдещето: Постигане на баланс
  • 03:00
    Иноваторите: Сипеи и смъртоносни отвеси
  • 03:48
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 02:00
    "Ред и хаос"
  • 03:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Дон Матео - 9 еп. - Сериал
  • 03:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 02:10
    Новини
  • 02:15
    Куриози
  • 02:30
    "Анатомия на..."
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
  • 04:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, обзор
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 2
  • 07:10
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 7
  • 07:35
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:20
    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1
  • 02:10
    Immaf World Championships
  • 03:00
    Immaf World Championships
  • 03:50
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:00
    Разбивачи на дворове
  • 01:30
    Разбивачи на дворове
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 00:50
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 15
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 11
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 12
  • 02:40
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 3
  • 02:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 16
  • 02:55
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
  • 03:40
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:45
    "Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
  • 03:15
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 07:00
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 09:25
    "Младият Шелдън ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Сендровски, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
  • 02:10
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 03:05
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 2
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
Пълна програма
  • 00:55
    Надпревара за находки: Тексас: Римува се с "вещица"
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви от Индиана и Храмът на слузта
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тур във Ван Найс
Пълна програма
  • 00:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 5 еп. /п/
Пълна програма
  • 01:10
    "Строителят Боб"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 01:20
    "Болницата" - комедия / драма с Джордж Скот, Даяна Риг, Барнард Хюс, Ричард Дайсарт.
  • 03:00
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 04:45
    "Предателство" - драма / трилър с Том Беринджър, Дебра Уингър.
  • 05:45
    "В близък план - Бърдмен"
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Екс он дъ бийч US
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Dua Vs Anne-Marie Vs Jess
  • 02:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 03:00
    Fusion Festival
  • 03:45
    Anne-Marie: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 02:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 03:00
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 3
  • 03:50
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Табу САЩ, еп. 5
  • 02:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 9
  • 02:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 10
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    Жаба-чудовище, еп. 1
  • 01:50
    Дивите райски кътчета на Индия, еп. 1
  • 02:35
    Мутанти, еп. 1
  • 03:20
    Най-смъртоносните животни в света: Яростта на акулите, еп. 1
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, първи ден, втора сесия, запис
  • 13:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, втори ден, първа сесия, запис
Пълна програма
  • 00:50
    "Нека да говорят"
  • 01:40
    "Пробни покупки"
  • 02:10
    "Мажор". Сериен филм
  • 03:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 01:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 01:35
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 03:15
    Репортажи
Пълна програма
  • 01:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 02:05
    Игрален филм
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:05
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 01:55
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 03:30
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:50
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 00:20
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:30
    Версус- руски игрален филм
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Британи и Шон
  • 02:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 3
  • 02:48
    Млади и бременни: Любовта ще ни държи заедно
  • 03:36
    Изгубени в прехода: Съпротива и приемане
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 03:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 03:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • 00:05
    Октомврийско небе, САЩ, 1999
  • 01:55
    Нощта на бала, Канада,САЩ, ужаси/мистерия, 2008
  • 03:20
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 06:25
    Герой на Коледа, Канада, драма/романтичен, 2016
Пълна програма
  • 01:00
    "Златна мисия" - 44 еп., туристически пътеводител
  • 01:30
    "Глухите камъни" - III част, документален филм
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Надка Вълчанова
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 13
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 43
  • 02:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:03
    Авантаджии Комедия 2012
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 00:15
    "Сбогом, Германия! Вива Майорка!" - доку-поредица
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Касъл - втори сезон, еп. 7
  • 02:00
    Касъл - втори сезон, еп. 8
  • 02:55
    Империя - трети сезон, еп. 3
  • 03:50
    Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 4 eп.
  • 01:25
    "Прословути вражди" - 6 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 3 еп.
  • 02:40
    "48 часа" - 2 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:15
    Привет, Малек!
  • 01:30
    Блондинка на охоте
  • 01:55
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 02:20
    Популярная охота
Пълна програма
  • 00:20
    "Вратите на мрака" - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Чандлър Кантърбъри, Роуз Бърн, Лара Робинсън, Бен Менделсон и др.
  • 05:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2 /п/
  • 06:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
  • 08:30
    "МВП: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: Fireproof House
  • 01:45
    Treehouse Masters: Twin Fix
  • 02:30
    Ultimate Survival: Sahara 1
  • 03:15
    Murder Shift: No Good Deed
Пълна програма
  • 01:00
    Невъзможен ресторант
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 02:10
    Новини
  • 02:15
    Куриози
  • 02:30
    "Анатомия на..."
Пълна програма
  • 01:45
    "Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
  • 03:15
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 07:00
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 09:25
    "Младият Шелдън ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Сендровски, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:01
    PJ Masks
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 00:45
    The Wonderland Murders: Pacific Terrors
  • 01:40
    Evil Lives Here: Something Wasn't Right
  • 02:35
    The Golden State Killer: It's Not Over: All I Knew Was Fear
  • 03:30
    Murder Chose Me: Follow The Leader
Пълна програма
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Kay Lenny
  • 01:30
    Fast Lane: Fathers & Sons
  • 02:01
    Entourage: Renault F1
  • 02:30
    The Truth About...: Red Bull Racing
Пълна програма
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Shooting Gallery
  • 01:50
    Shooting Gallery
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 00:55
    Надпревара за находки: Тексас: Римува се с "вещица"
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: На бързи обороти в тексаска гимназия
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви от Индиана и Храмът на слузта
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тур във Ван Найс
Пълна програма
  • 01:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 9
  • 01:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 10
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 2
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.21
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 96
Пълна програма
  • 01:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:15
    Ханибал; сезон 3, епизод 2, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 00:55
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 01:55
    Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:05
    Отмъщението; сезон 1, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:10
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
Пълна програма
  • 01:00
    Деца убийци: Тръпката от убийството; отровен
  • 01:55
    Обажда се убиец: Дарън Бърн
  • 02:50
    Първите 48 часа: Майка на две деца
  • 03:45
    Неразрешени случаи: Смъртта на един дякон/Мисията на съпругата
Пълна програма
  • 01:30
    Твърди захарни бонбони
  • 03:15
    Харесвам работата ти
  • 06:05
    Сидни Уайт
  • 08:10
    305
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:05
    Lip Sync Battle
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 01:00
    Off The Rack (18+)
  • 01:23
    Voyeur Watches Naked Busty Blonde (18+)
  • 01:45
    Mounted By My Mother-In-Law (18+)
  • 02:11
    It's Raining Anya (18+)
Пълна програма
  • 00:50
    Тенис: Каролина Плишкова - Дона Векич (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 03:00
    Тенис: Наоми Осака - Каролина Плишкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 04:30
    Тенис: Аманда Анисимова - Ана Каролина Шмидлова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:30
    King of the Cage, Lithuania
  • 07:25
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Drive Thru South Africa
  • 02:30
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 01:10
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Лийдс (Episode 4)
  • 02:00
    Хенри и Ан: Любовниците, които промениха историята (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 03:00
    Последното пътуване на Романови
  • 03:55
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Обезглавена, мъртва (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
Пълна програма
  • 00:30
    Craig Taborn trio - Nancy Jazz Pulsations
  • 01:35
    Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
  • 02:10
    Butler, Bernstein & Hot 9 - Jazz en tete
  • 03:10
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 01:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
  • 02:00
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Каролин Гарсия (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 04:25
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Алисън Риск (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 06:25
    Тенис: Анастасия Севастова - Доминика Цибулкова (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 12-и епизод, повторение
  • 02:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Убийства в Страната на чудесата: Тихоокеански ужас
  • 01:40
    Тук живее злото: Нещо не беше наред
  • 02:35
    Убиецът от златния щат: Още нищо не е свършило: Страхът е навсякъде
  • 03:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 5
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:45
    "Истински детектив І, 2 еп. - Да виждаш неща", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Кари Фукунага, с Матю МакКонъхи, Уди Харелсън, Мишел Монаган, Кевин Дън, Тори Китълс, [15+]
  • 01:45
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди'Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 03:15
    "Хана", екшън - трилър, САЩ, 2011; реж. Джо Райт, със Саоирс Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Том Холандър, Оливия Уилямс, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 45 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
  • 02:10
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 03:15
    "Kъмпинг І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джуд Уенг, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 03:45
    "Смях през сълзи І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:10
    Автоквартет
  • 02:05
    Гаражи - Злато
  • 02:35
    Автокино
  • 03:00
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 01:10
    Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
  • 01:55
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 10, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 7, САЩ, военен, 2016
  • 03:25
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, драма/исторически, 2017
Пълна програма
  • 01:30
    Хайка
  • 03:00
    Объркването на половете
  • 04:35
    Хладнокръвно убита
  • 06:30
    Винсент и аз
Пълна програма
  • 01:15
    Благодетелят
  • 02:45
    Дневникът на едно пиянде
  • 04:45
    Тяло за двама
  • 06:35
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 01:00
    На скейт от смъртта
  • 02:30
    Секс обяви
  • 03:50
    Ей, гледай това
  • 06:25
    Пистата
Пълна програма
  • 00:45
    Dreamcatcher
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    Collider
  • 04:20
    Sex And Broadcasting
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 03:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 05:30
    Bowlzilla 2017
  • 06:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
Пълна програма
  • 01:20
    Спортни новини
  • 01:30
    Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 03:30
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 67 кг /мъже/
  • 06:05
    Колоездачна обиколка на Турция обзорна програма
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals Финал
  • 02:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 04:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
Пълна програма
  • 01:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
  • 05:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC "Най-добрите завръщания"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Отава Сенатърс
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Лацио
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:25
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 12
Viasat Nature 01:25
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 23 еп.
bTV Lady 01:30
"Бедната Силвана" /п./ - сериал
RTL 01:30
"От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:25
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Bloomberg TV Bulgaria 02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Барселона

Всички предавания

Филми

Cinemax 01:25
"Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
Nova TV 01:30
"Завинаги свързани" - сериен филм
AXN White 01:40
Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
Cinemax 2 01:45
"Легендата за Рита", драма, Германия, 2000; реж. Фолкер Шльондорф, с Бибиана Беглау, Надя Уул, Мартин Уутке, Харалд Шрот, Александер Байер, [15+]
Vivacom Arena 01:49
Пленникът Трилър 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}