ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Диноотряд "Кунг Фу" анимационен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 54
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 56
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 48
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:15
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 15:15
    Страната на изобретателите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:05
    Специален отряд; сезон 1, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 14:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 15:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:05
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 12:50
    Да отгледаш...: Торбести майки
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Да се скриеш от бурята
  • 14:40
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 3
  • 15:35
    Нашествениците: Ужасни и отровни
Пълна програма
  • 13:10
    Посещение на делегация на ПП АТАКА в Руската Дума, репортаж
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 13:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:40
    The Tom and Jerry Show
  • 13:46
    The Tom and Jerry Show
  • 13:53
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 13:00
    "Ден на подбора" - драма, спортен (САЩ, 2014), режисьор - Айвън Райтман, актьори - Кевин Костнър, Франк Лангела, Розана Аркет, Денис Лиъри, Патрик Ст. Есприт, Тери Крюз, Том Уелинг, Сам Елиът, Дженифър Гарнър, Елън Бърстин и др.
  • 15:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.8
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.9
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.15
Пълна програма
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 13:45
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 14:45
    "Семейство Милър" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др.
  • 17:00
    "Модна къща "Версаче" - биографичен, драма (Канада, 2013), режисьор - Сара Шугърман, актьори - Ракел Уелч, Джина Гершон, Енрико Колантони, Колм Феоре, Алекс Картър и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Малки Титани: В готовност
  • 13:39
    Малки Титани: В готовност
  • 13:55
    Малки Титани: В готовност
  • 14:05
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 12:30
    "Трите Шарън", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Марк Браун, с Мат Буш, Скайлър Самюълс, Надин Веласкес, Ерин Хейс, Джина Родригес, [15+]
  • 13:55
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
  • 15:50
    "Живот и нищо друго", драма, Испания, 2017; реж. Антонио Менедес Еспарца, с Андрю Блейкингтън, Реджина Уилямс, Робърт Уилямс, Рай'Низия Чембърс, [12+]
  • 17:45
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
Пълна програма
  • 12:15
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
  • 14:10
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 15:45
    "Щур уикенд", екшън - комедия, Нова Зеландия, 2017; реж. Мат Мърфи, с Дийн О'Горман, Джеймс Ролстън, Ашли Къмингс, Антония Пребъл, Мат Уилан, [15+]
  • 17:30
    "Майки и Ники", криминална драма, САЩ, 1976; реж. Илейн Мей, с Питър Фолк, Джон Касавитс, Нед Бийти, Роуз Арик, Каръл Грейс, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Зимна вихрушка - част 1
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Преминаване на границите
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Епизод 5
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Епизод 6
Пълна програма
  • 13:02
    Тайни под земята: Изгубеният пиратски град на съкровищата
  • 13:50
    Енергията на бъдещето: Постигане на баланс
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 15:02
    Фабрика за храна: Кралят на пиршествата
Пълна програма
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Мики Маус
  • 14:00
    Soy Luna
  • 15:00
    Патешки истории
Пълна програма
  • 13:15
    "Операция "Ох!"
  • 13:45
    "Ужасна история"
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 13:30
    Маугли 1,2,3 - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 14:15
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Дон Матео - 10 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден, директно
  • 19:45
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, обзор на сезона
  • 20:15
    Конен спорт: Horse Excellence
Пълна програма
  • 13:30
    Куриози
  • 14:00
    Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
  • 15:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Солт Лейк Сити 2002, обзор
  • 16:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 8
  • 14:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 15:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 12:50
    Nhra Sportsman Series
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Prophet, The 1
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Мега бърлоги
  • 14:30
    Мега бърлоги
  • 15:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 13:20
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 21
  • 14:15
    Кралици на блясъка - първи сезон, еп. 6
  • 15:10
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 16
  • 16:05
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 7
  • 15:05
    Хароу, еп. 7
  • 16:10
    Бул - втори сезон, еп. 5
  • 17:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 12:30
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 14:45
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
  • 16:15
    "Kъмпинг І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джуд Уенг, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 16:45
    "Смях през сълзи І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 13:50
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 14:15
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 14:40
    Останки от войните, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Рожденият ден на Франк
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Бронзова красота
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Кметът на Града на парите
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Дарт Виктор
Пълна програма
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 86 еп.
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 13:30
    "Кипър "
  • 13:50
    "Томас и приятели"
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • 13:15
    "Патарински Live" - /п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:55
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 14:40
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
  • 16:05
    "Болницата" - комедия / драма с Джордж Скот, Даяна Риг, Барнард Хюс, Ричард Дайсарт.
  • 17:45
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 13:30
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 14:15
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 15:00
    Hottest Latin Hits! Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:25
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
  • 14:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
  • 15:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 7
  • 15:30
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Човешката раса, еп. 7
  • 14:05
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
Пълна програма
  • 12:50
    Супер змията на Африка, еп. 1
  • 13:40
    Дивата Намибия, еп. 1
  • 14:30
    Дивото сърце на Индокитай, еп. 2
  • 15:25
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Снукър: "Шампионът на шампионите" 2018, седми ден, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 12-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 14:00
    "Мъжко / Женско"
  • 15:00
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:50
    Концерт
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Игрален филм
  • 19:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 13:10
    Friends
  • 13:40
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 13:10
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:00
    Млади и бременни: Любовта ще ни държи заедно
  • 14:00
    Коя сватба искам?: Мечти за шампанско или шведска маса
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Терета и Чад
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Звезди и блясък: фиеста
Пълна програма
  • 13:30
    JAM - еп.10
  • 14:00
    Вива история - Битката при Върбишкия проход
  • 14:30
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 15:00
    По следите старата българска къща, част 2
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 15:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 15:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • 13:25
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 15:05
    Светлина в мрака, Германия,Великобритания, драма/ужаси/мистерия, 2006
  • 16:55
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 18:30
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 12
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 19
  • 14:30
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 12:32
    Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Опашати лъжи - игрален филм, еп. 1
  • 14:25
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 6
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 5
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    MOSCHINO SPECIAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 14:05
    "Прословути вражди" - 7 еп.
  • 14:55
    "Съдебни медици" - 4 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:30
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 15:05
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 11:40
    "Завръщане в синята лагуна" - приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др. /п/
  • 13:50
    "В кадър"
  • 14:20
    "Мери Райли" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Джон Малкович, Глен Клоуз, Джордж Коул, Майкъл Гембън, Кати Стаф, Майкъл Шийн и др.
  • 16:30
    "Патриотични игри" - екшън с уч. на Харисън Форд, Шон Бийн, Ан Арчър, Самюел Джаксън, Джеймс Ърл Джоунс, Тора Бърч, Патрик Берджин, Джеймс Фокс, Поли Уокър и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Fireproof House
  • 13:45
    Kitchen Boss: What's in the Pantry?
  • 14:08
    Kitchen Boss: Everything Apple
  • 14:30
    Dirty Jobs: Mud Mineral Excavator
Пълна програма
  • 12:45
    Ресторанти под надзор
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:05
    Гражданка в ранчото
  • 14:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден, директно
  • 19:45
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, обзор на сезона
  • 20:15
    Конен спорт: Horse Excellence
Пълна програма
  • 12:30
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 14:45
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
  • 16:15
    "Kъмпинг І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джуд Уенг, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 16:45
    "Смях през сълзи І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:10
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 13:40
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
  • 14:20
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Through an Air Duct
  • 13:45
    The Perfect Suspect: Every Step You Take
  • 14:40
    Betrayed: Bent On Betrayal
  • 15:35
    Murder Chose Me: Follow The Leader
Пълна програма
  • 13:15
    The Truth About...: Red Bull Racing
  • 13:45
    The Burning Issue: Formula 1
  • 14:10
    The Truth About...: Ferrari
  • 14:40
    Tennis Stars: Samantha Stosur
Пълна програма
  • 13:30
    Familiar Waters
  • 13:50
    Familiar Waters
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Рожденият ден на Франк
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Бронзова красота
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Кметът на Града на парите
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Дарт Виктор
Пълна програма
  • 13:05
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 16:00
    Златна треска, еп. 6
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 54
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 56
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 48
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 15:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:10
    Конан; сезон 1, епизод 18, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 15:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 17:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 13:16
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в пустошта: Брадли Мърдок
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Садистът от Сан Луис Обиспо
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Бегачът с протеза
  • 15:05
    Първите 48 часа: Моментна снимка
Пълна програма
  • 11:50
    Белият олеандър
  • 14:00
    Безмълвен грях
  • 16:00
    Соломон Кейн
  • 18:05
    Бел Ами
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 13:17
    Yoga Freaks (18+)
  • 13:39
    Not Safe For Work (Kylie Page) (18+)
  • 14:00
    An Athlete's Touch (18+)
  • 14:25
    To Fuck A Fugitive (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Аляксандра Саснович - Каролин Гарсия (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 15:15
    Тенис: Зарина Дияс - Петра Квитова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 17:30
    Тенис: Анет Контавейт - Моника Пуиг (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Арина Сабаленка - Дария Гаврилова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    SCEPTICS - DID WE REALLY LAND A MAN ON THE MOON
  • 14:00
    PASSPORT TO EXPLORE - LAS VEGAS
  • 14:30
    PASSPORT TO EXPLORE - LOS ANGELES
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
Пълна програма
  • 12:35
    NEW No Regrets
  • 14:35
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 16:25
    Explosion Fight Night
  • 17:20
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 13:30
    Action Sports Plus Special
  • 14:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 12:40
    Кучето не е виновно (Series 1): Кучета актьори, Холивуд (Episode 5)
  • 13:35
    Кучето не е виновно (Series 1): Състезателни кучета, Аляска (Episode 6)
  • 14:30
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Полицейска котка (Episode 8)
  • 15:20
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 13:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
Пълна програма
  • 13:30
    Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
  • 15:00
    Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
  • 16:20
    InterMezzo
  • 17:30
    Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
Пълна програма
  • 13:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Чикаго, САЩ, повторение
  • 17:00
    Световни боксови супер серии: След големия двубой, 5-и епизод, повторение
  • 17:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 17-и епизод, повторение
  • 18:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Карлос Берлок - Каспер Рууд (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:40
    Тенис: Виктор Естрея Бургос - Томас Белучи (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 16:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 18:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство през вентилационните шахти
  • 13:45
    Съвършеният заподозрян: Където и да отидеш
  • 14:40
    Предателства: Предадената Бент
  • 15:35
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 5
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 11:45
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 13:35
    "Вице ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Беки Мартин, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 14:05
    "Аферата ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:05
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    "Нищо лично ІІІ, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Робърт Куин, с Джоана Сканлън, Илейн Касиди, Алекзандра Роуч, Уил Мелър, Пол Ритър, [12+]
  • 13:45
    "Известни и влюбени ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Анна Мастро, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 14:30
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 15:30
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Избрано от старите ленти: Магията на райския бряг (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ кадети
Пълна програма
  • 12:50
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 13, Испания, драма/исторически, 2011
  • 13:35
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, драма/исторически, 2017
  • 14:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, драма, 2017
  • 15:15
    Едно френско село, сезон 4, еп. 12, Франция, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 13:30
    Нечий герой
  • 14:50
    Копнеещи сърца
  • 16:50
    Войната в "Роял палас"
  • 18:35
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 12:20
    Да (всъщност, не)
  • 13:45
    Да станеш Редууд
  • 15:25
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 16:55
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 12:20
    Племенниците ми в Ютланд
  • 13:40
    В галоп с Торнадо
  • 15:35
    Красивия хоризонт
  • 17:05
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II
Пълна програма
  • 12:20
    Sex And Broadcasting
  • 13:40
    They Look Like People
  • 15:00
    The Rise and Rise of Bitcoin
  • 16:40
    As I Am: The Life And Times Of DJ AM
Пълна програма
  • 13:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 16:00
    Parkour 2018
  • 16:30
    Kite Masters 2018
  • 17:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
Пълна програма
  • 12:30
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 73 кг /мъже/
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Светът на конете
  • 14:25
    Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 12:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 19:00
    Баскетбол: Еврокупа Ритас - УНИКС
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
Пълна програма

Сериали

PRO 7 13:35
"Мама" - сериал
Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 13:35
"Вице ІV. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Армандо Янучи, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
HBO 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO HD 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}