ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4024 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 54
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
  • 11:30
    Безценната перла - семеен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:05
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
  • 12:05
    Специален отряд; сезон 1, епизод 15, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 13:05
    Специален отряд; сезон 1, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Брегът на акулите
  • 11:00
    Меконг: река с душа: Китай
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Преодоляване на препятствията
  • 12:50
    Да отгледаш...: Торбести майки
Пълна програма
  • 10:10
    RT в българския ефир
  • 10:35
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Български народни светини" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 11:30
    Музика, музика... /п/
Пълна програма
  • 10:15
    Bunnicula
  • 10:30
    Bunnicula
  • 10:40
    Bunnicula
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.9
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.7, еп. 5
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.14
  • 13:00
    "Ден на подбора" - драма, спортен (САЩ, 2014), режисьор - Айвън Райтман, актьори - Кевин Костнър, Франк Лангела, Розана Аркет, Денис Лиъри, Патрик Ст. Есприт, Тери Крюз, Том Уелинг, Сам Елиът, Дженифър Гарнър, Елън Бърстин и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 13:45
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 14:45
    "Семейство Милър" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Майчинство" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Катрин Дикман, актьори - Ума Търман, Антъни Едуардс, Мини Драйвър и др.
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 13:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 14:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:15
    Облачно с кюфтета
  • 10:26
    Облачно с кюфтета
  • 10:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:51
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 09:10
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
  • 10:45
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 12:15
    "Бобнонче", късометражна комедийна драма, Палестина, 2017; реж. Ракан Мейяси, с Рана Аламудин, Салех Бакри, [12+]
  • 12:30
    "Трите Шарън", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Марк Браун, с Мат Буш, Скайлър Самюълс, Надин Веласкес, Ерин Хейс, Джина Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Майки и Ники", криминална драма, САЩ, 1976; реж. Илейн Мей, с Питър Фолк, Джон Касавитс, Нед Бийти, Роуз Арик, Каръл Грейс, [15+]
  • 10:40
    "Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс", музикална комедия, САЩ, 2007; реж. Джейк Каздън, с Джон Кристофър Рийли, Джена Фишър, Реймънд Бари, Кристън Уийг, Тим Медоус, [15+]
  • 12:15
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
  • 14:10
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 9
  • 11:00
    Братята Дизел: Епизод 14
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар МК II
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Зимна вихрушка - част 1
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Кралят на пиршествата
  • 10:38
    Иноваторите: Сипеи и смъртоносни отвеси
  • 11:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 12:14
    Строителни постижения: Небостъргачи в Сингапур
Пълна програма
  • 10:00
    Елена от Авалор
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    Патешки истории
Пълна програма
  • 10:00
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 10:25
    "Марви Хамър"
  • 10:50
    "Въпросите на Мили"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 14:15
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
  • 11:30
    Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
  • 12:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
Пълна програма
  • 10:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, обзор
  • 12:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
  • 13:30
    Куриози
  • 14:00
    Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
Пълна програма
  • 10:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 8
  • 10:25
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 6
  • 10:50
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 7
  • 11:15
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
Пълна програма
  • 09:30
    Prophet, The 1
  • 10:20
    Liquid Edge
  • 11:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 12:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Отчайващи пейзажи
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 10:00
    Веселата къща - трети сеон, еп. 6
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 15
  • 11:30
    Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 18
  • 12:25
    Втори дубъл - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 16
  • 11:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
  • 12:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 13
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 10:15
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [12+]
  • 12:30
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 14:45
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
  • 16:15
    "Kъмпинг І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джуд Уенг, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Залавянето на Клаус Барби
  • 11:05
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 1
  • 12:10
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
  • 13:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Брадвата на конника
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Заложно дерби
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 12:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 10:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 10:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 10:55
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 10:15
    "Беновска пита" - избрано
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:15
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 11:25
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
  • 12:55
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 14:40
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 12:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Fusion Festival 2018
  • 12:45
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 13:05
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:00
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
  • 10:45
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 2
  • 11:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 12:35
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 10:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 7
  • 10:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 8
  • 11:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    Риболов на чудовища (Компилации), еп. 2
  • 10:20
    Дивата Австралия: Кралят на кенгурата, еп. 1
  • 11:10
    Кралят на кенгурутата, еп. 1
  • 12:00
    Дива зима, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Снукър: "Шампионът на шампионите" 2018, седми ден, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:00
    Новини (със субтитри)
  • 13:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 14:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърс
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
Пълна програма
  • 10:15
    "Безсмертнова"
  • 11:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 12:50
    Концерт
  • 15:00
    Вести
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
Пълна програма
  • 09:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 10:25
    Benjamin Blumchen
  • 10:50
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 11:10
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Натали Портман
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Писма с обиди
  • 10:30
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Философията на съгласието
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 10: втора част
  • 12:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:00
    WWF - Непознатите гори
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Локър Арт център
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:10
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, 2016
  • 11:35
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 13:25
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 15:05
    Светлина в мрака, Германия,Великобритания, драма/ужаси/мистерия, 2006
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Снекбарът на Ричо, еп. 2
  • 10:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 12
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 18
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 14
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:35
    Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
  • 11:05
    Голямата Плячка Екшън, Приключенски 2014
  • 12:32
    Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Касъл - втори сезон, еп. 7
  • 10:45
    Касъл - втори сезон, еп. 8
  • 11:40
    Скорпион - първи сезон, еп. 8
  • 12:35
    Опашати лъжи - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    MARIO SORRENTI SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    MARIO SORRENTI SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Джигити" - 2 и 3 еп.
  • 10:45
    "В бойна готовност" - 7 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 2 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 153 и 154 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:05
    Водный мир
  • 10:30
    Охота в Удмуртии
  • 10:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 11:25
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
Пълна програма
  • 08:30
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др. /п/
  • 10:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2
  • 11:40
    "Завръщане в синята лагуна" - приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др. /п/
  • 13:50
    "В кадър"
Пълна програма
  • 10:00
    Dirty Jobs: Mud Mineral Excavator
  • 10:45
    Extreme Couponing: Joni & Angelique
  • 11:08
    Extreme Couponing: Erin & Shavon
  • 11:30
    Ultimate Survival: Sahara 1
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
  • 11:30
    Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
  • 12:30
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, първи ден
Пълна програма
  • 10:15
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [12+]
  • 12:30
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 14:45
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
  • 16:15
    "Kъмпинг І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джуд Уенг, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia The First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Betrayed: Dying To Be Popular
  • 11:00
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Newlywed Murder
  • 11:55
    Evil Talks: Chilling Confessions: Rival Affections
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Through an Air Duct
Пълна програма
  • 10:05
    Top: Africans in EPL
  • 10:36
    Up Close With: Emmanuel Adebayor
  • 11:01
    Up Close With: Demba Ba
  • 11:31
    Up Close With: Peter Odemwingie
Пълна програма
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Alaska's Wild Gourmet
  • 10:50
    Alaska's Wild Gourmet
  • 11:15
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Брадвата на конника
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Заложно дерби
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 10:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 7
  • 12:00
    Човешката раса, еп. 7
  • 13:05
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 54
Пълна програма
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 18, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството в Стратфилд
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 11:25
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Малката г-ца Никоя: Алън Чарлтън
  • 12:20
    Неразрешени случаи: Карл Юджийн Уотс: Убиеца в неделната утрин
Пълна програма
  • 09:55
    Помощник – управителят
  • 11:50
    Белият олеандър
  • 14:00
    Безмълвен грях
  • 16:00
    Соломон Кейн
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 10:11
    It's Raining Anya (18+)
  • 10:34
    Disciplining His Mistress (18+)
  • 10:57
    Curves And Figures (18+)
  • 11:19
    Gym And Juice (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Хетафе - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Аляксандра Саснович - Каролин Гарсия (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 15:15
    Тенис: Зарина Дияс - Петра Квитова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
  • 17:30
    Тенис: Анет Контавейт - Моника Пуиг (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    GLOBETROTTER - LE MARCHE REGION ITALY
  • 10:30
    GLOBETROTTER - LISBOA
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E4
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 10:35
    Superkombat World Grand Prix
  • 11:35
    World Series of Boxing - WSB
  • 12:35
    NEW No Regrets
Пълна програма
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Thrillbillies
  • 11:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:10
    Дивото Борнео (Series 1): Земетресението отблизо (Episode 4)
  • 10:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 404 (Episode 4)
  • 11:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 405 (Episode 5)
  • 11:30
    Спасители на котки (Series 1): 108 (Episode 8)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Orphee et Eurydice by Gluck at la Scala
  • 11:40
    Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
  • 13:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 13:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Чикаго, САЩ, повторение
  • 17:00
    Световни боксови супер серии: След големия двубой, 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:10
    Тенис: Дона Векич - Джоана Конта (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Карлос Берлок - Каспер Рууд (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:40
    Тенис: Виктор Естрея Бургос - Томас Белучи (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Хамптън & Ричмънд Бъро - Олдъм Атлетик, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 12-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 11:00
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на младоженка
  • 11:55
    Признания в стаята за разпити: Съперници
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство през вентилационните шахти
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 10:05
    "Елвис Пресли: Търсачът, втора част", документален, САЩ, 2018; реж. Том Зимни, [12+]
  • 11:45
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 13:35
    "Вице ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Беки Мартин, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 14:05
    "Аферата ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 09:45
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 11:20
    "Русалка І, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 12:00
    "Дедууд I, 12 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Дейвис Гугенхайм, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
  • 13:00
    "Нищо лично ІІІ, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Робърт Куин, с Джоана Сканлън, Илейн Касиди, Алекзандра Роуч, Уил Мелър, Пол Ритър, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Избрано от старите ленти: Зеленото сърце на планината (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:45
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 10:15
    Единичен тест
  • 10:20
    Автоквартет
  • 11:20
    Гаражи - Злато
  • 11:50
    Автокино
Пълна програма
  • 09:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 13, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 10:20
    Едно френско село, сезон 4, еп. 12, Франция, драма/исторически, 2013
  • 11:20
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, крими/мистерии, 2014
  • 12:50
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 13, Испания, драма/исторически, 2011
Пълна програма
  • 08:55
    Марко Поло, част 2
  • 10:20
    Синя птица
  • 11:40
    Черният кон
  • 13:30
    Нечий герой
Пълна програма
  • 09:15
    Крокодилите 2
  • 10:45
    Том и Хък
  • 12:20
    Да (всъщност, не)
  • 13:45
    Да станеш Редууд
Пълна програма
  • 09:30
    Крокодилите 2
  • 11:00
    Нечий герой
  • 12:20
    Племенниците ми в Ютланд
  • 13:40
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 08:40
    As I Am: The Life And Times Of DJ AM
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Collider
  • 12:20
    Sex And Broadcasting
Пълна програма
  • 09:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 11:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 13:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 16:00
    Parkour 2018
Пълна програма
  • 09:15
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 67 кг /мъже/
  • 10:45
    Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
  • 12:30
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 73 кг /мъже/
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 07:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание във Финикс
  • 11:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 12:55
    Новини
  • 13:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Бостън Бруинс - Вегас Голдън Найтс
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига Обзор
  • 11:00
    ММА: Класика от UFC "Най-добрите завръщания"
  • 12:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 13:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 13:55
    Новини
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:20
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 10:25
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Fox Life 10:30
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Cinemax 10:20
"Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}