ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    100% будни /п/
  • 02:30
    Дълбоката държава тв филм /2 епизод/п/(12)
  • 03:25
    Мария Терезия тв филм /2 епизод, 1 част/п/ (12)
  • 04:20
    Брат за брата тв филм /23 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.1
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 98
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 00:40
    Откуп; сезон 2, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 01:35
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2015
  • 02:25
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2015
  • 03:10
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 00:45
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 3
  • 01:40
    Нашествениците: Влизане с взлом
  • 02:35
    Да отгледаш... бяла мечка сираче
  • 03:25
    В аквариума: Гангстерски аквариум
Пълна програма
  • 01:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 02:25
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "Никой няма да ни измести" - драма, ФРГ, 2018
  • 02:50
    Майшбергер
  • 03:55
    "Хубави лъжи" - драма, ФРГ, 2003
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:10
    Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
  • 01:40
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:40
    Национален турнир за дакели игрален филм /п/
  • 04:00
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:30
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:36
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:43
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:49
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 01:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.11
  • 02:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.9
  • 03:00
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.8
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.7, еп.7
Пълна програма
  • 01:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 03:30
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 00:00
    "Какво искат момичетата" - драма,комедия,романтичен (САЩ, 1996), режисьор - Дони Гордън, актьори - Колин Фърт, Кели Престън, Саманта Байнс, Анна Чансълър и др.
  • 02:00
    "Барът" - сериал
  • 02:30
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:10
    "Факултетът", научно-фантастичен хорър, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 01:55
    "Идеален дом", комедия, САЩ, 2018; реж. Андрю Флеминг, с Пол Ръд, Стийв Кугън, Джак Гор, Алисън Пил, Джейк МакДорман, [15+]
  • 03:30
    "Гражданинът Х", криминална драма, САЩ, 1995; реж. Крис Джеролмо, със Стивън Риа, Доналд Съдърланд, Макс Фон Сидов, Джефри ДеМън, Джос Акланд, [18+]
  • 05:20
    "Кучета", драма, Чили, 2017; реж. Марсела Саид, с Антония Зегерс, Алфредо Кастро, Рафаел Спрегелбурд, Алехандро Сивекинг, Елвис Фуентес, [12+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 03:10
    "Фреди Еди", психотрилър, Германия, 2016; реж. Тини Тюлман, с Феликс Шефер, Джесика Шварц, Грета Боячек, Бургхарт Клауснер, Катарина Шютлер, [18+]
  • 04:45
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 07:00
    "Щур уикенд", екшън - комедия, Нова Зеландия, 2017; реж. Мат Мърфи, с Дийн О'Горман, Джеймс Ролстън, Ашли Къмингс, Антония Пребъл, Мат Уилан, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Голямото разчистване" - сериен филм, сезон 9
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 01:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Пътят извън закона
  • 02:00
    Злато в Берингово море: Спасителна операция
  • 03:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 4
  • 04:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Риск печели, риск губи
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 02:10
    Енергията на бъдещето: Водачи на промяната
  • 03:00
    Историята под лупа: Изгубеният свят на Колизеума
  • 03:48
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
Пълна програма
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
  • 02:55
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Загадката на материята"
  • 02:00
    "Вивалди: Загадката на "Четирите годишни времена"
  • 03:00
    "Загадката на материята"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Дон Матео - 11 еп. - Сериал
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 02:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, трети ден
  • 06:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Пълна програма
  • 00:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Япония, обзор
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, трети ден
  • 03:55
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 07:10
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 9
  • 07:35
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 01:20
    Whistler
  • 01:45
    World Of X Games
  • 02:10
    Enfusion
  • 03:00
    Enfusion
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Разбивачи на дворове
  • 02:00
    Мразя моя двор
  • 02:30
    Мразя моя двор
  • 03:00
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 00:50
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 1
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 15
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 16
  • 02:40
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 5
  • 02:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 20
  • 02:55
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
  • 03:40
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:20
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 02:05
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 03:30
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 05:40
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 2
  • 01:40
    Забранена история, сезон 1, еп. 6
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
Пълна програма
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Да прекършиш Бъба
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 02:45
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 6 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 81 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 00:35
    "Виетнам, щата Тексас" - екшън с Робърт Гинти, Хаинг С. Нгор.
  • 02:05
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 03:45
    "Изумителните киносалони" 1, 05 еп. - "Кампоамор": Хавана, Куба
  • 04:45
    "В близък план - Доктор Стрейндж"
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Екс он дъ бийч US
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Ella Mai's R+B Anthems
  • 02:30
    MTV Asks Olly Murs 2018
  • 03:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 03:45
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 02:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 03:20
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
  • 04:10
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    Табу САЩ, еп. 9
  • 02:00
    Марс, еп. 1
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 4
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    На лов за крокодил-чудовище, еп. 1
  • 01:50
    Когато акулите атакуват: да избегнеш челюстите, еп. 1
  • 02:35
    Смъртоносна игра, еп. 2
  • 03:20
    Да оцелееш в Серенгети, еп. 1
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, четвърти ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
    "Пробни покупки"
  • 02:05
    "Мажор". Сериен филм
  • 03:00
    Новини
  • 03:05
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 02:00
    "Г-н Грифин" - комедиен сериал
  • 02:55
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 04:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: Вегас" - криминален сериал
  • 05:10
    "Линии на живота" - лекарски сериал
  • 06:00
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:15
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 05:20
    Вести-Москва
  • 06:00
    Вести
  • 06:15
    "Русия, моя любов"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 01:15
    "Вкус" - кулинарно шоу
  • 03:45
    Репортаж
  • 04:30
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 01:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение /
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:50
    Айзенщайн в Мексико-биографичен,романтичен,Холандия/Мексико/Финландия/Белгия, 2015
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Ники
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Епизод 1
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 1
  • 04:24
    Кажете ДА на булчинската рокля: Цената на красотата
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Невъзможен хотел
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Невъзможен хотел
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 01:45
    Ужасът в Амитивил, САЩ, Драма/на ужасите/мистерия, 2005
  • 03:15
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 04:40
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
  • 05:00
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 48 еп., туристически пътеводител
  • 05:00
    "Златна мисия" - 41 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Подбудите на семейство Клинтън: Неофициална биография" - документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 45
  • 02:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 11
  • 03:15
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:15
    Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 02:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:50
    Касъл - втори сезон, еп. 11
  • 01:45
    Касъл - втори сезон, еп. 12
  • 02:40
    Империя - трети сезон, еп. 5
  • 03:35
    Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Прословути вражди" - 8 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 5 еп.
  • 02:40
    "Следовател в пустошта" - 1 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 13 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 01:55
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 02:20
    Есть мнение
  • 02:35
    Ружейная охота. Первые шаги
Пълна програма
  • 00:10
    Джон Уик 2" - екшън с уч. на Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Рикардо Скамарчо, Бриджит Мойнахан, Руби Роуз, Йън МакШейн, Джон Легуизамо, Ланс Редик, Комън и др. /п/
  • 05:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2 /п/
  • 06:40
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    "Флирт за начинаещи" - романтичен филм с уч. на Кай Визингер, Щефани Хьонер, Оливер Флайшер, Мира Бартушек и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: Fluidised Sand
  • 01:45
    Treehouse Masters: International: Germany
  • 02:30
    Ultimate Survival: Panama 1
  • 03:15
    Murder Shift: Bloodlines
Пълна програма
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Готвачи срещу аматьори
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 02:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, трети ден
  • 06:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Пълна програма
  • 00:20
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 02:05
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 03:30
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 05:40
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:01
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 00:45
    Versace Crimes Of Fashion: People Magazine Investigates
  • 01:40
    The Wonderland Murders: Pacific Terrors
  • 02:35
    The Devil Speaks: No Mercy
  • 03:30
    Bride Killa: Twice The Danger
Пълна програма
  • 01:30
    Up Close With: Ron Artest
  • 02:00
    Special: Dream Team 92
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Thomas Pages
  • 03:30
    The Truth About...: Lebron James
Пълна програма
  • 01:30
    Shooting Gallery
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Да прекършиш Бъба
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 02:45
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 01:00
    Марс, еп. 1
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 4
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 11
  • 03:10
    Шифърът на злополуките, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.1
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 98
Пълна програма
  • 01:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:15
    Ханибал; сезон 3, епизод 4, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 00:30
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 01:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 33, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Обладан: Ърни Хъдсън
  • 01:55
    Деца медиуми: Демон в огледалото
  • 02:50
    Първите 48 часа: 1000 прорезни рани/Лотария
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Падината на мъртвеца: Нишан Бакунц
Пълна програма
  • 00:55
    Пактът
  • 02:45
    Джил Рипс
  • 04:40
    96 минути
  • 05:40
    Кабрио
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:44
    South Park
Пълна програма
  • 01:21
    GF Cheats With Driver (18+)
  • 01:47
    I Spy (18+)
  • 02:08
    My Wife's Girlfriend (18+)
  • 02:31
    Gym And Juice (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Агнешка Радванска (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 03:15
    Тенис: Кики Бертенс - Коко Вандеуей (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Виктория Азаренка - Каролин Гарсия (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:25
    Cage contender
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:40
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Drive Thru South Africa
  • 02:30
    Drive Thru South Africa
  • 03:00
    Motocross Of Nations 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Хавайските воини Коа (Episode 8)
  • 01:35
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Аръндел (Episode 6)
  • 02:20
    Скрити следи: Планината на Хитлер
  • 03:15
    Първата световна война в числа (Series 1): Слизане в ада (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
Пълна програма
  • 01:15
    Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
  • 02:10
    The Sound of New York - Gerald Clayton
  • 02:40
    Catherine Russell - Jazz en Tete
  • 03:30
    The Messenger Legacy - Jazz en tete
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
  • 03:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 14-и епизод, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:50
    Тенис: Ализе Корне - Дария Касаткина (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - повторение)
  • 02:50
    Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 04:20
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Дария Касаткина (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Наоми Осака - Барбора Стрицова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 21-и епизод, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Харинги Бъро - Уимбълдън, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Модни престъпления: Версаче Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 01:40
    Убийства в Страната на чудесата: Тихоокеански ужас
  • 02:35
    Разкази на Дявола: Без милост
  • 03:30
    Булката и убиецът: Двойна опасност
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Заслепени от светлините І, 3 еп.", криминален, Полша, 2018; реж. Кшищоф Сконечни, с Камил Ножински, Марта Маликовска, Роберт Виенцкевич, Ян Фрич, Цезари Пазура, [18+]
  • 01:55
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 03:15
    "Лошият Дядо Коледа", комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 04:50
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ричард Луис, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 03:10
    "Нокти ІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Бил Уудръф, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
  • 03:55
    "Секс игри", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Роджър Къмбъл, със Сара Мишел Гелар, Райън Филип, Рийз Уидърспун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, [15+]
  • 06:00
    "Внимание: Лекарство, което убива", документален, САЩ, 2017; реж. Пъри Пелц, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    До смарагдовите извори на Марица (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:15
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
  • 01:40
    Cars 'n' Stripes
  • 02:05
    Изпитатели
  • 02:25
    Единичен тест
Пълна програма
  • 01:25
    Кръгът Блечли, сезон 2, еп. 2, Великобритания, драма, 2014
  • 02:10
    Говорителка, сезон 1, еп. 1, Франция, драма, 2017
  • 03:20
    Ресторантът, сезон 1, еп. 3, Швеция, драма/исторически, 2017
  • 04:20
    Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Пълна програма
  • 01:15
    Бебета в епруветки
  • 03:00
    След като си отида
  • 04:45
    Кръг
  • 06:15
    Черният кон
Пълна програма
  • 00:40
    11.11.11.
  • 02:15
    Смъртоносен меден месец
  • 03:45
    Да се влюбиш в съседката
  • 06:20
    Тратория
Пълна програма
  • 01:00
    Семейството на Ада
  • 02:35
    Хладнокръвно убита
  • 04:10
    Летни забавления
  • 06:25
    Пипи в Южните морета
Пълна програма
  • 00:30
    Embers
  • 02:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 03:00
    Glassland
  • 04:30
    Vegalta: Soccer, Tsunami and the Hope of a Nation
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap FIM CEV 2018
  • 04:30
    Super Enduro S18
  • 05:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 06:00
    Live Recap FISE World Series 2017
Пълна програма
  • 01:35
    Спортни новини
  • 01:45
    Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 03:35
    Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 05:15
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 89 кг /мъже/
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
  • 02:15
    Нощни птици /п/
  • 03:15
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals Обзор на турнира
  • 02:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 04:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Малайзия
Пълна програма
  • 02:00
    Баскетбол: Еврокупа Франкфурт - Уникаха
  • 03:45
    Баскетбол: Еврокупа Алба Берлин - Цедевита
  • 05:30
    Баскетбол: Евролига Химки - Барселона
  • 07:15
    Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Олимпиакос
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Лацио
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
  • 04:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа Финал
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:40
Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
Fox Channel 01:45
Черният списък - първи сезон, еп. 20
Viasat History 01:45
Забранена история, сезон 5, еп. 6
Fox Crime 01:50
Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 13
EPIC Drama 01:55
Полдарк, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Барселона
MAX Sport 2 02:00
Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Вашингтон Кепитълс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Барса ТВ "Андрес Иниеста" , документален филм
Sky Sports 02:00
Футбол

Всички предавания

Филми

AXN White 01:40
Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
Cinemax 2 01:45
"Легендата за Рита", драма, Германия, 2000; реж. Фолкер Шльондорф, с Бибиана Беглау, Надя Уул, Мартин Уутке, Харалд Шрот, Александер Байер, [15+]
Vivacom Arena 01:49
Пленникът Трилър 2014
EPIC Drama 01:55
Полдарк, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
HBO 02:00
"Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}