ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4025 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 55
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
  • 11:30
    Безценната перла - семеен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Животът след Бийтълс - док. филм
Пълна програма
  • 10:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:05
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2013
  • 12:05
    Специален отряд; сезон 1, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 13:05
    Специален отряд; сезон 1, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Пазителите на животните: Котешки кошмари
  • 11:00
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Да изминеш разстоянието
  • 12:50
    Да отгледаш... орангутан
Пълна програма
  • 10:35
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 11:35
    RT в българския ефир
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
  • 11:30
    Младите иноватори /п/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.10
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.7, еп. 6
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.15
  • 13:00
    "Езерото на акулите" - трилър (САЩ, 2015), режисьор -Джери Дуган, актьори - Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Семейство Милър" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др.
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 13:45
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 14:45
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Какво искат момичетата" - драма,комедия,романтичен (САЩ, 1996), режисьор - Дони Гордън, актьори - Колин Фърт, Кели Престън, Саманта Байнс, Анна Чансълър и др.
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 13:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 14:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 11:40
    Бен 10
  • 11:51
    Бен 10
Пълна програма
  • 10:50
    "Хочелага: Земята на душите", историческа драма, Канада, 2017; реж. Франсоа Жирар, със Самьон, Венсан Перес, Раул Трухийо, Уахиакерон Жилбер, Емануел Шварц, [12+]
  • 12:30
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
  • 14:05
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 15:40
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
  • 12:30
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 14:35
    "Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
  • 16:30
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 10
  • 11:00
    Братята Дизел: Епизод 15
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Зимна вихрушка - част 2
Пълна програма
  • 10:38
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 11:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Сила
  • 12:14
    Строителни постижения: Кули в Кувейт
  • 13:02
    Тайни под земята: Епизод 8
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:50
    "Въпросите на Мили"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Истинският Родриго - 18 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 49 еп. - Сериал
  • 12:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден
  • 12:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 13:00
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, обзор на сезона
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден
  • 11:00
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, обзор на сезона
  • 11:30
    Куриози
  • 12:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден
Пълна програма
  • 10:50
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 9
  • 11:15
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 17
  • 12:00
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 18
  • 12:45
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 10:40
    World Of X Games
  • 11:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 16
  • 11:30
    Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 19
  • 12:25
    Дръзки момичета - втори сезон, еп. 5
  • 13:20
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 10:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 18
  • 11:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 19
  • 12:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 14
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:50
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 11:50
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 13:40
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 15:50
    "Мъже в черно 3", комедия, САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 4
  • 11:15
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 2
  • 12:20
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 8
  • 13:10
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Луди сделки
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 10:55
    "Мончичи"
  • 11:15
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:40
    "Дот"
  • 12:05
    "Кайю"
Пълна програма
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:10
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 11:10
    "Бакару Банзай" - екшън / научна-фантастика с Питър Уелър,Джон Литгоу.
  • 12:50
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
  • 14:00
    "Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 12:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 12:45
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 13:05
    James Arthur Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:45
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 1
  • 11:50
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 3
  • 14:00
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Brain Games 5, еп. 6
  • 11:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 8
  • 13:00
    Човешката раса, еп. 8
Пълна програма
  • 10:20
    Мечешки истории, еп. 1
  • 11:10
    Царството на човекоподобните маймуни, еп. 1
  • 12:00
    Царството на човекоподобните маймуни, еп. 2
  • 12:50
    На лов за крокодил-чудовище, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, четвърти ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Фуенлабрада - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:00
    Новини (със субтитри)
  • 13:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 14:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно " - музикално развлекателно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
  • 16:00
    УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърс
Пълна програма
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:30
    "Повече от любов"
  • 11:15
    "Абсолютният слух"
  • 11:55
    Игрален филм
  • 15:00
    Вести
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 10:50
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 11:10
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 11:40
    Grizzy & die Lemminge
  • 12:10
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Мат Деймън
  • 11:00
    Репортер-предаване на Телемедиа
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Уитни отива на плаж
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 11: първа част
  • 12:00
    С бебето всичко се променя: Любимите деца на свекървата
  • 13:00
    6 дъщери: Лудите рождени дни
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Община Смолян - Вълшебства из планините
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:50
    Психаротерапия, САЩ, комедия, 2003
  • 11:35
    Калпазанка, Франция,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 13:10
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 14:55
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 13
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 19
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 15
  • 12:00
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:31
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 11:00
    Малките принцове Комедия, Драма 2013
  • 12:28
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:45
    Касъл - втори сезон, еп. 10
  • 11:40
    Скорпион - първи сезон, еп. 9
  • 12:35
    911 - първи сезон, еп. 6
  • 13:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION FLIX
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "В бойна готовност" - 8 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 3 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 155 и 156 еп.
  • 12:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 2 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:55
    Уральская рыбалка
  • 11:25
    Охотничьи традиции и этика
  • 11:40
    Подводная жизнь дельты Волги
  • 12:05
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 08:40
    "Флирт за начинаещи" - романтичен филм с уч. на Кай Визингер, Щефани Хьонер, Оливер Флайшер, Мира Бартушек и др. /п/
  • 11:00
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "А сега какво?" - романтична комедия с уч. на Ашли Тисдейл, Кевин Полак, Лорън Колинс, Роби Амел и др.
  • 14:00
    "Спаркъл: Соул дива" - драма с уч. на Уитни Хюстън, Джордин Спаркс, Кармен Ехого, Дерек Люк, Майк Епс, Сийло Грийн и др.
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Couponing: Michelle & Kelly
  • 11:08
    Extreme Couponing: April & Carla
  • 11:30
    Ultimate Survival: Sahara 2
  • 12:15
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouse Giveaway
Пълна програма
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден
  • 12:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 13:00
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, обзор на сезона
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, втори ден
Пълна програма
  • 09:50
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 11:50
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 13:40
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 15:50
    "Мъже в черно 3", комедия, САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Betrayed: Bent On Betrayal
  • 11:00
    Murder Chose Me: Follow The Leader
  • 11:55
    Evil Talks: Chilling Confessions: The Killer Next Door
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Ladies' Man
Пълна програма
  • 10:05
    Special: Dream Team 92
  • 11:00
    The Truth About...: Lebron James
  • 11:30
    Entourage: NBA Team
  • 11:55
    Sport Stars Uncovered: Episode 5
Пълна програма
  • 10:50
    Dropped
  • 11:15
    Bottom Feeders
  • 11:35
    Bottom Feeders
  • 12:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Луди сделки
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 10:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 8
  • 12:00
    Човешката раса, еп. 8
  • 13:05
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 55
Пълна програма
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 27, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ану Сингх
  • 11:25
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Перфектното убийство: Роджър и Дейвид Купър
  • 12:20
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Падината на мъртвеца: Нишан Бакунц
  • 13:16
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Зеленоокото чудовище: Елиът Търнър
Пълна програма
  • 09:35
    Айрис
  • 11:25
    Нощта, в която всичко свърши
  • 13:20
    Наемен убиец
  • 15:10
    От 5 до 7
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
Пълна програма
  • 10:34
    Shy Model Likes Her Pussy Licked (18+)
  • 10:59
    A Knob For A Job (18+)
  • 11:21
    Squirtin' On A Nerd (18+)
  • 11:44
    Priya's Private Pounding (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Севиля - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Белинда Бенчич - Арина Сабаленка (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 13:15
    Тенис: Екатерина Макарова - Юлия Гьоргес (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
  • 14:45
    Тенис: Монига Пуиг - Каролин Гарсия (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    GLOBETROTTER - MAMAK REST LANGKAWI
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E5
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E6
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
Пълна програма
  • 10:30
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 12:25
    World Karate Federation 2016
  • 14:00
    Fight Code
  • 15:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Thrillbillies
  • 11:30
    Thrillbillies
  • 12:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 10:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 406 (Episode 6)
  • 11:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 407 (Episode 7)
  • 11:30
    Спасители на котки (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 12:20
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документална поредица
  • 12:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 09:30
    Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
  • 11:15
    Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Madrigals (Book VI) by Monteverdi - Les Arts Florissants
Пълна програма
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:50
    Тенис: Каролина Плишкова - Дона Векич (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 11:00
    Тенис: Наоми Осака - Каролина Плишкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - финал, повторение)
  • 12:10
    Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Орасио Себайос - Тиаго Монтейро (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Харинги Бъро - Уимбълдън, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:50
    Класика от Висшата лига: Нюкасъл Юнайтед - Съндърланд (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Предателства: Предадената Бент
  • 11:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 5
  • 11:55
    Признания в стаята за разпити: Съседът-убиец
  • 12:50
    Почти ми се размина: Женкар
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 09:00
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 11:00
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 12:35
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 14:00
    "Вице ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Стефани Лейнг, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [7+]
  • 11:25
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алън Бол, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 12:25
    "Дедууд II, 1 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Ед Бианчи, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 13:15
    "Шоуто на Джон Оливър V, 28 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Аджар - моя кръв и... Възкресение (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 10:45
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:55
    Прасето Пепа
  • 12:00
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 10:55
    Блох обяснява - автожурнал
  • 11:10
    Единичен тест
  • 11:15
    Единичен тест
  • 11:20
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 10:35
    Едно френско село, сезон 1, еп. 1, Франция, драма/исторически, 2009
  • 11:25
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, крими/мистерии, 2014
  • 12:55
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 14, Испания, драма/исторически, 2011
  • 13:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 2, Швеция, драма/исторически, 2017
Пълна програма
  • 09:30
    Макс Мински и аз
  • 11:10
    Тайната на лешникотрошачката
  • 12:35
    Господин Пеликан
  • 14:00
    Тратория
Пълна програма
  • 10:55
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 12:50
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 14:15
    Момичето
  • 15:55
    Кметицата-кексче
Пълна програма
  • 09:40
    Крокодилите 3
  • 11:05
    Неговото дело и слава
  • 12:55
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 14:15
    Коко
Пълна програма
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    Nina's Tragedies
  • 13:20
    Columbus
Пълна програма
  • 10:30
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 11:00
    Freeride World Tour 2018
  • 13:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 14:00
    Live Recap FISE World Series 2017
Пълна програма
  • 09:30
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 81 кг /мъже/
  • 11:00
    Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите
  • 13:35
    Спортни новини
  • 13:45
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 89 кг /мъже/
Пълна програма
  • 10:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Референдум /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
  • 11:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 12:55
    Новини
  • 13:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 09:00
    Голф: Европейски тур Nedbank Golf Challenge
  • 14:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Лас Вегас
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL Анахайм Дъкс - Минесота Уайлд
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Шампионска лига Интер - Барселона
  • 12:00
    Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Viasat History 11:00
Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 4
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 /п/
AXN 11:05
Царство; сезон 4, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 2 12:00
Ски скокове: Световна купа в Закопане

Всички предавания

Филми

TV1000 11:00
Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 11:00
Духът на Сурва (образователен филм за селски туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 4, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}