ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:45
    Култура.БГ /п/
  • 01:45
    100% будни /п/
  • 02:45
    Извън играта /п/
  • 03:40
    Сега и завинаги игрален филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.2
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 99
Пълна програма
  • 00:30
    "Гомор" (премиера) - сериен филм, 2 сезон
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:45
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 00:40
    Морски детективи; сезон 12, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 01:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:10
    Морски детективи; сезон 12, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Правосъдие в горите на Мейн: Преследване
  • 01:40
    Да хванеш огромна риба тон: Битка за риба тон
  • 02:35
    Да отглеждаш...вълци
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Решаващият удар
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:35
    RT в българския ефир
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Нощен журнал
  • 01:20
    "Engelmacher" - криминален сериал, ФРГ, 2016
  • 01:55
    "Комисарят Бек: Ангелът на смъртта" - криминална поредица, Швеция, 1997
  • 04:20
    "Нур" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 00:55
    Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 01:25
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:15
    Отдел "Грабежи" игрален филм /п/ (12)
  • 04:05
    Вечната музика /п/
Пълна програма
  • 01:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:19
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:30
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2, еп.1
  • 01:15
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.12
  • 02:15
    "Лонгмайър" - сериал, с.4 еп.10
  • 03:15
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.9
Пълна програма
  • 01:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 03:30
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 00:00
    "Робо-куче" - семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Мърфи, актьори - Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др.
  • 02:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 01:05
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:35
    "Бремето на отмъщението", хорър - комедия, Великобритания, 2016; реж. Алис Лоу, с Алис Лоу, Кейт Дики, Кейван Новак, Джо Хартли, Джема Уилан, [18+]
  • 02:05
    "Порто", романтична драма, Португалия, 2016; реж. Гейб Клингер, с Антон Йелчин, Люси Лука, Пауло Каларе Франсоа Льобран, Флори-Ауклерк Виаленс, [15+]
  • 03:25
    "Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
  • 05:25
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
Пълна програма
  • 01:15
    "В края на тунела (2016)", криминален трилър, Аржентина, 2016; реж. Родриго Гранде, с Леонардо Сбаралия, Пабло Ечари, Клара Лаго, Федерико Лупи, Ума Салдуенде, [18+]
  • 03:15
    "Примамване", романтична драма, Канада, 2017; реж. Карлос Санчес, Джейсън Санчес, с Евaн Рейчъл Ууд, Джулия Сара Стоун, Денис О'Хеър, Максим Рой, Джо Кобдън, [18+]
  • 07:00
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 08:30
    "Доказателството", драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Голямото разчистване" - сериен филм, сезон 9
Пълна програма
  • 00:50
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1 /п/
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 01:00
    Опасно за живота: Епични каскади
  • 02:00
    Опасно за живота: Сензационни домашни видеоклипове
  • 03:00
    Историята под лупа: Епизод 13
  • 04:00
    Потъващи градове: Лондон, Обединеното кралство
Пълна програма
  • 00:30
    Строителни постижения: Електроснабдителната мрежа на Рио де Жанейро
  • 01:20
    Ловци на митове: Случайни амуниции
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
  • 03:00
    Изоставени конструкции: В търсене на електричество
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 02:00
    "Границите на светлината"
  • 03:00
    "Смятащата Ада - компютърна графиня"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Дон Матео - 12 еп. - Сериал
  • 03:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 03:45
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 02:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвърти ден
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Пълна програма
  • 01:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвърти ден
  • 04:00
    Куриози
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 07:10
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 10
  • 07:35
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 00:45
    X-Traordinary
  • 01:10
    Crusty Demons: 20 Years Of Fears
  • 02:20
    Enfusion
  • 03:05
    Enfusion
Пълна програма
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:00
    Разбивачи на дворове
  • 01:30
    Разбивачи на дворове
  • 02:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 02:30
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 00:50
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 2
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 17
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 18
  • 02:40
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 6
  • 02:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 22
  • 02:55
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 23
  • 03:40
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:10
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 02:00
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 04:00
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 05:20
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
Пълна програма
  • 00:50
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 3
  • 01:40
    Забранена история, сезон 2, еп. 1
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 5
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 24
Пълна програма
  • 00:55
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
Пълна програма
  • 01:00
    Моето хоби: Моделите
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 11 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 00:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 01:10
    "Строителят Боб"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
  • 01:55
    "Пикник край морето" - музикален / драма с Шели Фабарес, Елвис Пресли.
  • 03:30
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 07:00
    "Молитва за умиращия" - екшън / драма с Алън Бейтс, Боб Хоскинс.
  • 08:45
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Екс он дъ бийч US
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Drake Vs Ariana Vs Calvin
  • 02:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 03:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:30
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 4
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 02:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 4
  • 03:15
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Отблизо: Най-строгите руски затвори, еп. 1
  • 02:00
    Капитулация, еп. 2
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 5
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    Оцеляване в дивата природа, еп. 1
  • 01:50
    Оцеляване в дивата природа, еп. 2
  • 02:35
    Оцеляване в дивата природа, еп. 3
  • 03:20
    Оцеляване в дивата природа, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, пети ден, повторение
Пълна програма
  • 00:50
    "Хайде да се оженим!"
  • 01:30
    "Пробни покупки"
  • 02:05
    "Мажор". Сериен филм
  • 03:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:05
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 03:50
    "Спечели своята песен" - музикално шоу
  • 04:50
    Репортаж
  • 05:30
    "Странната двойка" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 05:40
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 05:50
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 00:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 04:15
    "Инстинкт" - сериал / драма
  • 05:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 01:30
    Класически концерт
  • 03:30
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:30
    "Дневниците на уфолога" - /повторение /
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 01:00
    30 Rock
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:30
    Не ми казвай, че момчето е лудо-игрален филм,/Франция, 2015г./, режисьор Робер Гедигиян, в ролите: Симон Абкариян, Ариан Аскарид, Грегоар Льопрен
  • 02:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Доти и Джун
  • 02:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Място за бебето
  • 02:48
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Неочаквано
  • 03:36
    Малкият ми живот: Малко по малко
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина
  • 03:00
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 04:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина
  • 03:00
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 04:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 00:10
    Точен прицел, САЩ, екшън/криминален/мистерия, 1993
  • 01:50
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 03:40
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 06:20
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
Пълна програма
  • 01:00
    "Земята и нейните дарове" - I част, документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 46 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
  • 03:00
    "Усещане за България: Тракийски занаяти" - 7 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 16
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 46
  • 02:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 02:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:50
    Касъл - втори сезон, еп. 13
  • 01:45
    Касъл - втори сезон, еп. 14
  • 02:35
    Империя - трети сезон, еп. 6
  • 03:30
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 7 eп.
  • 01:25
    "Прословути вражди" - 9 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 6 еп.
  • 02:40
    "Следовател в пустошта" - 2 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:00
    Оружейные дома Европы
  • 01:25
    Уральская рыбалка
  • 01:55
    Охотничьи традиции и этика
  • 02:10
    Подводная жизнь дельты Волги
Пълна програма
  • 00:00
    "Единакът" - криминален екшън с уч. на Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Джон Лон, Девън Аоки, Луис Гузман, Надин Веласкес и др. /п/
  • 05:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2 /п/
  • 06:40
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 08:45
    "Да бъдеш отново на 16" - романтична комедия с уч. на Софи Шут, Анна Хаусбург, Янек Рийке, Елена Улиг и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: Long Range Lifeboat
  • 01:45
    Treehouse Masters: International: Brazil
  • 02:30
    Ultimate Survival: Panama 2
  • 03:15
    Murder Shift: A Body with Nothing
Пълна програма
  • 01:00
    За храната с любов
  • 01:30
    За храната с любов
  • 02:00
    Вечеря при Тифани
  • 02:30
    Вечеря при Тифани
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 02:30
    Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвърти ден
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Пълна програма
  • 00:10
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 02:00
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 04:00
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 05:20
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 00:45
    Sofia The First
  • 01:10
    Minnie's Bow-Toons
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 00:45
    Someone You Thought You Knew: The Wolf & The Sheep
  • 01:40
    Evil Lives Here: Episode 19
  • 02:35
    Broken Trust: Suburban Nightmare
  • 03:30
    The Perfect Murder: Mother Dear
Пълна програма
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
  • 01:30
    The Truth About...: Football
  • 02:00
    The Truth About...: Brazil Football Team
  • 02:30
    The Truth About...: Euro Championships
Пълна програма
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 00:55
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
Пълна програма
  • 01:00
    Капитулация, еп. 2
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 5
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 12
  • 03:10
    Шифърът на злополуките, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.2
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 99
Пълна програма
  • 01:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:15
    Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 00:30
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 01:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
  • 01:55
    Сезонът на убийствата: Пустош
  • 02:50
    Първите 48 часа: Поканата
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Време на смърт: Албърт Уокър
Пълна програма
  • 00:55
    Нощта на страшния съд
  • 03:05
    Ловец на бури
  • 06:35
    П.Ъ.Н.К.С.
  • 08:35
    Най-добри приятелки
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:05
    Lip Sync Battle
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 01:00
    Risque Roses (18+)
  • 01:21
    Erotic Doll (18+)
  • 01:44
    Breaking In My New Girlfriend (18+)
  • 02:09
    My Boss Gets Off (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Кики Бертенс - Елина Свитолина (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
  • 04:10
    Тенис: Медисън Кийс - Арина Сабаленка (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:10
    Тенис: Леся Цуренко - Гарбине Мугуруса (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 08:20
    Тенис: Петра Квитова - Кристина Младенович (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Fight Code
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Drive Thru South Africa
  • 02:30
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 00:20
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Нинджите (Episode 9)
  • 01:10
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Единбургският замък (Episode 1)
  • 02:00
    Кралски братовчеди на война (Series 1): В бездната (Episode 2)
  • 03:00
    История на оръжията (Series 1): Смъртоносни изобретения (Episode 9)
Пълна програма
  • 01:00
    Документален филм
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 00:30
    Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
  • 01:40
    Bill Carrothers 5tet - Jazz sous les pommiers
  • 03:15
    Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
  • 04:10
    An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Чикаго, САЩ, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Дария Касаткина - Онс Жабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 03:30
    Тенис: Евгения Родина - Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:10
    Тенис: Аляскандра Саснович - Джоана Конта (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 07:55
    Тенис: Анастасия Севастова - Вера Звонарьова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
  • 01:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 45-и епизод, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Мислиш си, че ги познаваш: Вълкът и овцата
  • 01:40
    Тук живее злото: Епизод 19
  • 02:35
    Измамено доверие: Кошмар в предградията
  • 03:30
    Перфектното убийство: Майко мила
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:05
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 03:10
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
  • 04:45
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 06:00
    "Западен свят ІІ, 2 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Винченцо Натали, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 02:45
    "Стая 104 I, 12 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Елън Гиър, Филип Бейкър Хол, Жаклин Райт, [15+]
  • 03:15
    "Черно езеро ІІ, 1 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2018; реж. Ричард Джарнхед, с Филип Берг, Хеда Стирнстед, Алида Морберг, Давид Нзинга, Бахар Парс, [15+]
  • 04:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Формулата (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 00:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 10, САЩ, военен, 2016
  • 01:15
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 5, Германия, драма, 2017
  • 02:00
    Кръгът Блечли, сезон 2, еп. 2, Великобритания, драма, 2014
  • 03:20
    Ресторантът, сезон 1, еп. 4, Швеция, драма/исторически, 2017
Пълна програма
  • 01:25
    Дни и нощи, еп.2
  • 03:00
    Търговия с плът, част 1
  • 04:30
    Търговия с плът, част 2
  • 07:05
    Фин
Пълна програма
  • 01:00
    Групов секс
  • 02:30
    Прешъс: По романа "Подтик" на Сапфир
  • 04:20
    Сатурн в опозиция
  • 06:45
    Търсачът на съкровища Тимбър
Пълна програма
  • 00:05
    Мразовит вятър
  • 01:35
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация
  • 03:20
    Гражданинът Дуейн
  • 04:45
    Нечий герой
Пълна програма
  • 00:00
    The Witness
  • 01:30
    3 Backyards
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    Unity
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 02:00
    Gymkhana Grid S17
  • 02:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 03:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:35
    Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:25
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 96 кг /мъже/
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:15
    Извън играта /п/
  • 02:00
    Бразди /п/
  • 02:30
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
  • 02:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 04:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание във Финикс
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 02:00
    Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Фенербахче
  • 03:45
    Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Химки
  • 05:30
    Хокей на лед: NHL Бостън Бруинс - Вегас Голдън Найтс
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Фиорентина
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
  • 04:00
    Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
  • 05:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа Плейоф
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:05
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11
AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
PRO 7 01:10
"Двама мъже и половина" - сериал
RTR 01:10
Сериал: "Вярвам и не вярвам"
bTV Cinema 01:15
"Вътрешна сигурност" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 01:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 01:15
Футбол: Копа Либертадорес Палестино - Ривър Плейд
Nova Sport 01:25
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:05
Аз пътувам сам Драма Норвегия 2011
ORT 01:05
"Агент от Националната сигурност". Сериен филм
AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
FilmBox Basic 01:10
Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
HBO 2 01:20
"Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}