ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Космически кораб "Догстар" 2 анимационен филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, еп. 1
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 59
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 51
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:15
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 14:15
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 15:15
    Страната на изобретателите - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 15:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2013
  • 17:10
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Малко чудото
  • 14:40
    Правосъдие в горите на Мейн: Преследване
  • 15:35
    Да хванеш огромна риба тон: Битка за риба тон
  • 16:30
    На гости на парка Крюгер: Епизод 4
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    Опознай България /избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 16:00
    Семеен бизнес сериен тв филм
Пълна програма
  • 14:19
    The Tom and Jerry Show
  • 14:26
    The Tom and Jerry Show
  • 14:33
    The Tom and Jerry Show
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:00
    "Подводница U-571" - екшън, драма, трилър (Франция, САЩ, 2000) , режисьор - Джонатан Мостоу, актьори - Матю Макконъхи, Дейвид Кийт, Джон Бон Джоуви, Томас Кречман, Бил Пакстън, Харви Кайтел и др.
  • 15:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.1
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.12
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.4, еп.2
Пълна програма
  • 13:30
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 14:30
    "Теория на конспирацията"- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
  • 17:00
    "Ондин" - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
  • 19:00
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 18:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 14:20
    Юникити
  • 14:30
    Юникити
  • 14:50
    Реактивните момичета
  • 15:00
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 13:55
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 15:35
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 17:25
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 19:00
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
  • 15:10
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 17:30
    "Убиваш ме, Сусана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
  • 19:15
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9
  • 16:30
    "Американска нинджа 2" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 9
  • 17:00
    Злато в Берингово море: Сантиментални хора
Пълна програма
  • 13:50
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 15:02
    Фабрика за храна: Епизод 26
  • 15:26
    Изоставени конструкции: В търсене на електричество
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 15:00
    Патешки истории
  • 15:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:30
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Дон Матео - 13 еп. - Сериал
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:55
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали, директно
  • 17:00
    Куриози
  • 17:15
    "Анатомия на..."
  • 17:45
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Пълна програма
  • 13:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, мъже, кратка програма, директно
  • 14:30
    Куриози
  • 15:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, танцови двойки, кратка програма, директно
  • 16:15
    "Анатомия на..."
Пълна програма
  • 14:15
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 5
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
  • 15:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
  • 16:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Natural Games
  • 15:45
    World Of X Games
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 14:30
    Мобилните къщи на звездите
  • 15:00
    Мега бърлоги
  • 15:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 14:15
    Любов от пръв полет - първи сезон, еп. 1
  • 15:10
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 3
  • 16:05
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 10
  • 17:00
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 14:05
    Глейдс - първи сезон, еп. 2
  • 15:05
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 3
  • 16:10
    Бул - втори сезон, еп. 8
  • 17:10
    От местопрестъплението, еп. 1
Пълна програма
  • 13:50
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 16:30
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ричард Луис, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 17:35
    "Западен свят ІІ, 2 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Винченцо Натали, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 18:35
    "Филми и звезди Х, 46 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 14:05
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
  • 14:30
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
  • 14:55
    Останки от войните, сезон 1, еп. 6
  • 15:45
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 28
Пълна програма
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Чупи го, щом си го купил
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
Пълна програма
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 3 еп.
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 87 еп.
  • 15:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
  • 14:40
    "Узли и Пип"
  • 14:50
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:10
    "От нула до сто" - комедия с Дарън МакГевин, Джоан Колинс, Силвия Майлс.
  • 14:50
    "Романтична комедия" - комедия / романтичен с Дъдли Мур и Мери Стийнбъргън.
  • 16:30
    "Пикник край морето" - музикален / драма с Шели Фабарес, Елвис Пресли.
  • 18:10
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Just Tattoo Of Us
  • 16:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 14:15
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 15:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
  • 16:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:05
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 3
  • 15:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 10
  • 15:30
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 14:00
    Разгадаването на Атлантида, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 17:00
    Златна треска, еп. 9
Пълна програма
  • 13:40
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 14:30
    Тайният живот на хищника, еп. 3
  • 15:25
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Рединг - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Марсилия - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    "Мъжко / Женско"
  • 15:00
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 16:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
  • 20:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 15:00
    Вести
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Tom und Jerry
  • 15:05
    Angelo!
  • 15:40
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 12:30
    Версус-Драма, Русия/2016,Режисьор: Нурбек Еген В ролите: Алексей Чадов, Оксана Акиншина, Антон Шагин, Сергей Чирков
  • 14:30
    Алиса в страната на чудесата-детски филм
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Малкият ми живот: Малко по малко
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мила и Чарити
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Калифорния тропик: Подводен свят"
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Пепеляшки с различни размери
Пълна програма
  • 14:00
    Вива история - Знаете ли че... 2 епизод
  • 14:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 15:00
    Старопланински етюди
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 15:30
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 16:30
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 15:30
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 16:30
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 13:25
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
  • 15:15
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
  • 16:40
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
  • 18:15
    Маркъс, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 2
  • 14:30
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 7
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 15
  • 15:30
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:25
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 9
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 11
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 12
  • 17:10
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    PATRICK DEMARCHELIER SPECIAL
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Прословути вражди" - 10 еп.
  • 14:55
    "Съдебни медици" - 8 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 4 и 5 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 239 и 240 eп.
Пълна програма
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:30
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 15:05
    Морская подводная охота
  • 15:30
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 13:30
    "Близначки под венчило" - романтична комедия с уч. на Тиа Моури, Тамара Моури, Чад Конел, Робин Брул, Сандра Колдуел, Тоня Лий Уилямс, Ричард Лийкок, Мивел Морган и др.
  • 15:30
    "Студена планина" - драма с уч. на Джъд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Доналд Съдърланд, Натали Портман, Филип Сиймор Хофман, Айлин Аткинс, Брендан Глиисън, Емили Дешанел, Джовани Рибизи, Лукас Блак и др.
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 14:08
    Kitchen Boss: Getting Cheesy
  • 14:30
    Alien Encounters: The War
  • 15:15
    Extreme Couponing: Chris & Joni
  • 15:38
    Extreme Couponing: Callie & Kelly
Пълна програма
  • 14:05
    Гражданка в ранчото
  • 14:35
    Гражданка в ранчото
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 13:55
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали, директно
  • 17:00
    Куриози
  • 17:15
    "Анатомия на..."
  • 17:45
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Пълна програма
  • 13:50
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 16:30
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ричард Луис, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 17:35
    "Западен свят ІІ, 2 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Винченцо Натали, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 18:35
    "Филми и звезди Х, 46 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:20
    PJ Masks
  • 14:40
    Paprika
  • 14:50
    Paprika
  • 15:00
    Claude
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:45
    Pandora's Box: Unleashing Evil: The Executioner
  • 14:40
    Diabolical: Deadly Love: Lying For Love
  • 15:35
    The Perfect Murder: Mother Dear
  • 16:30
    Murder Chose Me: Fair Game
Пълна програма
  • 14:10
    The Truth About...: Football Rivals
  • 14:40
    The Truth About...: Women's Football
  • 15:05
    Top: Extravagant Budgets
  • 15:30
    Sport Stars Uncovered: Neymar Jr
Пълна програма
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
  • 15:00
    Dropped
  • 15:20
    Dropped
Пълна програма
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Чупи го, щом си го купил
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
Пълна програма
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 16:00
    Златна треска, еп. 9
  • 17:00
    Без закони, еп. 10
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, еп. 1
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 59
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 51
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2001
  • 15:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:10
    Конан; сезон 1, епизод 21, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 17:10
    Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 14:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 15:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:40
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 17:45
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Убийство за милиони
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
  • 15:05
    Първите 48 часа: Внезапна смърт/Дяволът на прага
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
Пълна програма
  • 12:45
    Танци по време на Лунаса
  • 14:40
    В дамската тоалетна
  • 16:30
    Пъзелът на живота
  • 18:25
    Съучастие
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:25
    Blow Job Roulette (Pt 2) (18+)
  • 14:38
    Tease And Stimulate (18+)
  • 15:00
    Poker Face (18+)
  • 15:24
    Call To Pussy Worship (18+)
Пълна програма
  • 13:45
    Тенис: Киан Уан - Андреа Петкович (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 15:05
    Тенис: Юлия Путинцева - Киан Уан (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - финал, повторение)
  • 16:30
    Тенис: Маргарита Гаспарян - Мона Бартел (Tashkent Open, Ташкент; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 18:40
    Тенис: Катерина Козлова - Анастасия Потапова (Tashkent Open, Ташкент; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 14:25
    Борсова информация
  • 14:30
    Агрокоментар
  • 14:35
    Агротема
  • 14:50
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 14:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 15:00
    MARIACHI, THE
  • 16:00
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 1
Пълна програма
  • 09:00
    Siesta Boxing - Battle of Bracknell
Пълна програма
  • 14:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 14:05
    Градът на бялата мечка (Series 1): Някой, който да ме пази (Episode 3)
  • 14:30
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 15:20
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 15:50
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 14:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 13:30
    Faust by Charles Gounod at the Teatro real de Madrid
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:30
    Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
  • 19:00
    Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
  • 18:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Ернесто Ескобедо - Иво Карлович (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:20
    Тенис: Виктор Естрея Бургос - Гералд Мелцер (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:10
    Футбол: Валядолид - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 45-и епизод, повторение
  • 16:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
  • 16:30
    Баскетбол: Детройт Пистънс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 13:45
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Екзекуторът
  • 14:40
    Диаболично: смъртоносна любов: Лъжи заради любовта
  • 15:35
    Перфектното убийство: Майко мила
  • 16:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 8
Пълна програма
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:35
    "Аферата ІІ, 10 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Скот Уинант, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 14:35
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 15:55
    "Живея за момента", драма, САЩ, 2013; реж. Джеймс Понсолд, с Майлс Телър, Шайлин Удли, Бри Ларсън, Кайл Чандлър, Дженифър Джейсън Лий, [12+]
  • 17:30
    "Младият Шелдън ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Сендровски, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 15:55
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 17:30
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 19:25
    "Аз, вещицата I, 4 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Спомени от Бърдарски геран (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Иконописецът (образователен документален филм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:20
    Топ кадети
  • 14:45
    Пес Патрул
  • 15:15
    Пес патрул
  • 15:25
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 13:30
    Ресторантът, сезон 1, еп. 4, Швеция, драма/исторически, 2017
  • 14:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 9, Канада, драма, 2017
  • 15:15
    Едно френско село, сезон 1, еп. 3, Франция, драма/исторически, 2009
  • 16:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 3, Австралия, крими/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 14:25
    Войната в "Роял палас"
  • 16:10
    Регина
  • 17:40
    Ив и огненият кон
  • 19:10
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1
Пълна програма
  • 13:55
    Хайди
  • 15:45
    Нова Година
  • 17:15
    Кражбата
  • 18:55
    Маре - нашата любовна история
Пълна програма
  • 14:05
    Пистата
  • 15:35
    Брат и сестра
  • 17:10
    Тиламукското съкровище
  • 18:55
    Път към Рая
Пълна програма
  • 13:15
    Touch The Wall
  • 15:00
    Rake
  • 16:00
    The Witness
  • 17:30
    3 Backyards
Пълна програма
  • 13:30
    Live Recap Crankworx Les Gets 2018
  • 15:30
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
  • 16:30
    Kite Masters 2017
  • 17:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 12:50
    Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
  • 14:40
    Спортни новини
  • 14:50
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. над 109 кг /мъже/
  • 16:20
    При щангистите тв филм /9 епизод/
Пълна програма
  • 14:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Втора тренировка за Голямата награда на Валенсия
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 09:00
    Голф: Европейски тур DP World Tour Championship
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Фенербахче
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
  • 16:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа Плейоф
  • 17:00
    Плажен футбол: Междуконтинентална купа Финал
  • 17:55
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN Black 14:25
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 2001
Fox Channel 14:25
Под наблюдение - трети сезон, еп. 10
EPIC Drama 14:30
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, драма, 2017
Хоби ТВ 14:30
АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 87 еп. /п/
bTV Action 14:45
"Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.3

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 14:30
Хокей на лед: NHL Филаделфия Флайърс - Тампа Бей Лайтнинг
Film Plus 14:45
Тенис: Анастасия Севастова - Вера Звонарьова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
BNT 3 14:50
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 15:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 21-и епизод, повторение
AXN Black 15:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:25
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 2001
БНТ 14:25
Диноотряд "Кунг Фу" анимационен филм
EPIC Drama 14:30
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, драма, 2017
Nova TV 14:30
"Прости ми" (премиера) - сериен филм
TV1000 14:35
Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}