ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:40
    Черен полумесец игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Адам Петрофски, в ролите: Уилям Атъртън, Гил Белоус, Брент Брискоу и др. (14)
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    100% будни /п/
  • 04:25
    Туристически маршрути /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.3
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 100
Пълна програма
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 01:05
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:35
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 01:40
    Да хванеш огромна риба тон: Титанична риба тон
  • 02:35
    Земетресение: спасяването на пандите
  • 03:25
    Ветеринар сред дивата природа: В бърлогата на лъва
  • 04:15
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 3
Пълна програма
  • 01:35
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 00:30
    "От местопрестъплението: Никога вече да си свободен" - крими поредица, ФРГ, 2010
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "БАМБИ 2018" - гала
  • 05:05
    Репортаж
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:25
    Музика, музика... /п/
  • 01:55
    В близък план /п/
  • 02:25
    Знаете ли, че... /п/
  • 02:35
    По-сладката страна на живота игрален филм /п/
Пълна програма
  • 01:44
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:15
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.13
  • 02:15
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.1
  • 03:15
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.10
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.7, еп.9
Пълна програма
  • 01:00
    "Чистката" - ужаси, трилър, фантастика (Франция, САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Итън Хоук, Лина Хийди, Макс Бъркхолдър, Аделаида Кейн, Едуин Ходж, Тони Олър, Рийс Уейкфилд, Том Йи и др.
  • 02:45
    "Изгубена на 17" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
  • 04:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 00:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
  • 02:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:25
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
  • 02:30
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 03:50
    "Още от утре", драма, Тунис, 2017; реж. Лотфи Ашур, с Аниса Дауд, Дория Ахур, Ахреф Бен Юсеф, Иса Харат, Латифа Гафси, [15+]
  • 05:10
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 01:10
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
  • 02:35
    "В голямата игра", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Тод Филипс, с Джона Хил, Майлс Телър, Ана Де Армас, Брадли Купър, Кевин Полак, [18+]
  • 04:30
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 05:00
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    CNN Talk
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
Пълна програма
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Голямото разчистване" - сериен филм, сезон 9
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:45
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 01:00
    Бойни ботове: Епизод 3
  • 02:00
    Злато в Берингово море: Добро утро, Виет-Ном
  • 03:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Без изход
  • 04:00
    Съкровището на Купър: Островът на съкровището
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 2
  • 03:00
    Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 1
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Ракетни подвизи
Пълна програма
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
  • 02:55
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Градината на Дарвин"
  • 02:00
    "Историята на електричеството"
  • 03:00
    "Градината на Дарвин"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Дон Матео - 13 еп. - Сериал
  • 03:00
    Истинският Родриго - 20 еп. - Сериал
  • 04:00
    Сладка тайна - 51 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
  • 02:00
    "Анатомия на..."
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 07:10
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 11
  • 07:35
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 01:20
    Fighting Fear
  • 03:00
    Enfusion
  • 03:50
    X-Traordinary
  • 04:15
    X-Traordinary
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 02:00
    Строежи за милион долара
  • 02:30
    Строежи за милион долара
  • 03:00
    Стаи за милион долара
Пълна програма
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 20
  • 02:40
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 12
  • 03:10
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 7
  • 02:10
    От местопрестъплението, еп. 1
  • 02:55
    От местопрестъплението, еп. 2
  • 03:40
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 00:50
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 02:30
    "Отвъд страниците на сп. "Ролинг стоун" I, 1 еп.", документален, САЩ, 2017; реж. Алекс Гибни, Блеър Фостър, [18+]
  • 04:25
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 05:30
    "Между шамарите", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричи Кийн, с Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис, [15+]
Пълна програма
  • 01:40
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 25
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 28
Пълна програма
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Усмивка - и на сцената излиза Бари
  • 02:45
    Американски антиквари: Хидро-ранчо
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 3 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 87 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:50
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 02:20
    "Страх от тъмнината" - фентъзи / ужаси с Фани Ардан, Джеймс Фокс.
  • 03:50
    "Зелиг" - комедия с Уди Алън, Миа Фароу.
  • 05:00
    "Страх от тъмнината" - фентъзи / ужаси с Фани Ардан, Джеймс Фокс.
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Сейфуърд - тв игра
  • 02:30
    Сейфуърд - тв игра
  • 03:00
    MTV Световна сцена
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
  • 02:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
  • 03:00
    Fusion Festival
  • 03:45
    Anne-Marie: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 02:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 03:00
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 3
  • 03:50
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Под прикритие САЩ, еп. 2
  • 02:00
    Мегазаводи, еп. 3
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 6
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 01:50
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 3
  • 03:20
    Тайният живот на хищника, еп. 2
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, шести ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:20
    Филм "Костелив орех"
  • 02:40
    "Модна присъда"
  • 07:00
    Новини
  • 07:20
    "Днес е 2 ноември. Денят започва"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:05
    "Островът на смъртта" - трилър, G, 2016
  • 02:10
    "Капан: Set Up" - екшън трилър, U, 2011
  • 04:05
    "Островът на смъртта" - трилър, G, 2016
  • 05:40
    Репортаж
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:30
    "Нинджа бойци Германия: финали" - шоу
  • 03:45
    "Марио Барт на живо!" - комедия / шоу
  • 04:35
    "Добре дошли при Марио Барт!" - комедийно шоу
  • 05:05
    "Линии на живота" - лекарски сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 01:45
    "Пастевка" - комедиен сериал
  • 02:15
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:10
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 03:55
    "Лоши майки" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Край Босфора" /повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 01:00
    Кървава следа- игрален филм
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мила и Чарити
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 1
  • 02:48
    Чудати тела: Епизод 4
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Тамика, Емили и Хосе
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Автомобили с висока проходимост
  • 03:00
    Когато призраците атакуват
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Автомобили с висока проходимост
  • 03:00
    Когато призраците атакуват
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 00:15
    Хъдсън Хоук, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1991
  • 01:55
    Жаба, Босна и Херцеговина,Хърватия,Македония,Сърбия, драма, 2017
  • 03:15
    Червеният дракон, Германия,САЩ, криминален/трилър, 2002
  • 05:55
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 47 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Да нарисуваш вярата: Началото" - I част, документален филм
  • 02:30
    "Убийството на Джон Кенеди" - документален филм
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 47
  • 02:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 1
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 15
  • 03:15
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Касъл - втори сезон, еп. 16
  • 02:40
    Империя - трети сезон, еп. 7
  • 03:40
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 2
  • 04:25
    "Ченс" - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Прословути вражди" - 10 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 7 еп.
  • 02:40
    "Следовател в пустошта" - 3 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 15 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:25
    Прибалтийский лосось
  • 01:55
    Охота с луком
  • 02:25
    Рыбалка в России (Сезон 2)
  • 02:50
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 00:20
    "Давам им година" - романтична комедия с уч. Роуз Бърн, Рейф Спал, Ана Фарис, Джейсън Флеминг, Стивън Мърчант, Мини Драйвър, Саймън Бейкър, Оливия Колман, Джейн Ашер, Алекс МакКуин и др. /п/
  • 05:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2 /п/
  • 06:40
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    "Моето ново начало" - романтична комедия с уч. на Катарина Мюлер-Елмау, Хендрик Дурин, Максимилян Грил и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: International
  • 02:30
    Ultimate Survival: Patagonia
  • 03:15
    Murder Shift: Swift Justice
  • 04:00
    Codes and Conspiracies: Brothels
Пълна програма
  • 01:00
    Спасете пекарната ми
  • 02:00
    Невероятни сватбени торти
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
  • 02:00
    "Анатомия на..."
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
Пълна програма
  • 00:50
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 02:30
    "Отвъд страниците на сп. "Ролинг стоун" I, 1 еп.", документален, САЩ, 2017; реж. Алекс Гибни, Блеър Фостър, [18+]
  • 04:25
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 05:30
    "Между шамарите", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричи Кийн, с Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:01
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:40
    Beauty Queen Murders: Someone's Watching You
  • 02:35
    Beauty Queen Murders: Stalking Beauty
  • 03:30
    Beauty Queen Murders: Fatal Obsession
  • 04:25
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Homicide On The Range
Пълна програма
  • 01:30
    My Likes: Fashion Designers
  • 02:00
    The Truth About...: Sport Fashion
  • 02:30
    Top: Evolution of Summer
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
Пълна програма
  • 01:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:15
    The Gunfather
  • 02:35
    The Gunfather
Пълна програма
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Усмивка - и на сцената излиза Бари
  • 02:45
    Американски антиквари: Хидро-ранчо
Пълна програма
  • 01:00
    Мегазаводи, еп. 3
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 6
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 03:10
    Шифърът на злополуките, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.3
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 100
Пълна програма
  • 01:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:15
    Ханибал; сезон 3, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 38, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 3
  • 01:55
    Чудовището в семейството ми: Робърт Лий Йейтс
  • 02:50
    Първите 48 часа: Внезапна смърт/Дяволът на прага
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийство чрез поща: Кийт Котингам
Пълна програма
  • 00:15
    Милост
  • 02:30
    Прокълнатите
  • 04:20
    Смъртта и момичето
  • 05:00
    Дяволски шеги
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:44
    South Park
Пълна програма
  • 01:44
    My Cum Hungry Mother-in-Law (18+)
  • 02:06
    Off The Rack (18+)
  • 02:30
    The Boss's Butt (18+)
  • 02:56
    Innocent Student Makes Amateur Porn (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Анет Контавейт - Каролин Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 02:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Циан Уан (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 04:15
    Тенис: Шуай Жанг - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:20
    Тенис: Петра Квитова - Кики Бертенс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:40
    Taekwondo
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:30
    Maverick Moments
  • 02:00
    Maverick Moments
  • 02:30
    Maverick Moments
  • 03:00
    Ideais2
Пълна програма
  • 01:10
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Кардиф (Episode 2)
  • 02:00
    Невидимите градове на Италия (Series 1): Неапол (Episode 1)
  • 02:55
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени наводнения (Episode 3)
  • 03:45
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжията на монголската орда (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 01:00
    Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
  • 01:55
    Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
  • 03:00
    Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:50
    The Sound of New York - Theo Croker
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 14-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Мария Сакари - Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 01:50
    Тенис: Айла Томлянович - Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International - финал, повторение)
  • 04:25
    Тенис: Адриан Менедес-Месейрас - Адриан Манарино (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:15
    Тенис: Екатерина Александрова - Су-Уей Хсиех (Korea Open, Сеул; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Порт Вейл - Съндърланд, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Убийства на кралици на красотата: Някой те наблюдава
  • 02:35
    Убийства на кралици на красотата: Преследването на красавицата
  • 03:30
    Убийства на кралици на красотата: Фатално обсебване
  • 04:25
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Убийство в района
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:50
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 03:15
    "Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
  • 04:50
    "Обществен враг", трилър, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 45 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 02:00
    "Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [15+]
  • 02:30
    "Патрик Мелроуз I, 3 еп.", драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
  • 03:30
    "Осем герои", приключенска драма, САЩ, 2006; реж. Франк Маршал, с Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Аджар - моя кръв и... Възкресение (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:15
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 11, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:00
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 5, Германия, драма, 2017
  • 02:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2014
  • 03:30
    Ресторантът, сезон 1, еп. 5, Швеция, драма/исторически, 2017
Пълна програма
  • 00:25
    Жълт
  • 01:55
    80 минути
  • 03:25
    Професионална грешка
  • 06:00
    Мечо Пух
Пълна програма
  • 01:15
    Отвъд лазурното небе
  • 03:05
    Скръб и радост
  • 04:50
    Ах, това либидо!
  • 07:30
    Необвързаност
Пълна програма
  • 01:10
    Хотел на ужасите 3
  • 02:35
    Мотман
  • 04:00
    Бъркли
  • 06:50
    Пипи бяга от вкъщи
Пълна програма
  • 00:35
    In The Dark Half
  • 02:00
    Movie Talk
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    Stinking Heaven
Пълна програма
  • 01:30
    G Series Ice Race 2018
  • 02:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 03:00
    Live Recap FISE World Series 2017
  • 04:30
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:20
    Световно първенство по вдигане на тежести: кат. над 109 кг /мъже/
  • 06:05
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - обзорна програма
Пълна програма
  • 01:40
    Открито с Валя Ахчиева /п/
  • 02:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 02:40
    Менталност документален филм /п/
  • 03:15
    История.bg Цариците на Третото българско царство /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Втора тренировка за Голямата награда на Валенсия
  • 02:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 04:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
Пълна програма
  • 01:30
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Барселона
  • 03:15
    Баскетбол: Евролига Байерн Мюнхен - ЦСКА Москва
  • 05:35
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Торонто Мейпъл Лийфс
  • 08:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 04:00
    Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Каляри
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 01:50
Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 13
EPIC Drama 01:55
Полдарк, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
Viasat Explorer 01:55
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 8
AXN Black 02:00
Ултравиолет; сезон 1, епизод 5, криминален, PL, 2017
bTV Action 02:00
"Монк" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Барселона
MAX Sport 2 02:00
Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Вашингтон Кепитълс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Барса ТВ "Андрес Иниеста" , документален филм
Sky Sports 02:00
Футбол

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 01:49
Пленникът Трилър 2014
EPIC Drama 01:55
Полдарк, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
HBO 02:00
"Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]
HBO3 02:00
"Барутният заговор I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
HBO HD 02:00
"Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}