ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
  • 15:00
    Том Сойер и Хъкълбери Фин детски игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джо Кастнър, в ролите: Джоел Кортни, Джейк Ти Остин, Катрин Макнамара, Вал Килмър и др.
  • 16:30
    Частните музеи в Чехия: Музей на дрезините документален филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Щастливият Гилмор" - комедия, романтичен (САЩ, 1996), режисьор - Денис Дуган, актьори - Адам Сандлър, Алън Ковърт, Кевин Нийлън, Бен Стилър, Кристофър МакДоналд, Джули Боуен, Денис Дуган и др.
  • 15:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:50
    "Кралицата на дансинга" - с уч. на Ромина Д`Уго, Дейвид Джюнтоли, Адам Брукс, Бруклин Судано и др.
  • 14:45
    "Очаквай неочакваното" - с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Чейс Кроуфърд, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Крис Рок и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:00
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия /п./
  • 14:00
    Криза - поредна - сериал, комедия /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
Пълна програма
  • 13:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 15:30
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:00
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:55
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 15:00
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 16:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Меконг: река с душа: Китай
  • 13:45
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
  • 14:40
    Дивата Европа: Реки, езера и океани
  • 15:35
    Дивата Европа: Епизод 3
Пълна програма
  • 13:10
    "Българска душа" - предаване за фолклор
  • 13:45
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Интервю
Пълна програма
  • 12:25
    "Който вярва, е благословен" - комедия, ФРГ, 2012
  • 14:05
    Спортен преглед
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 20:10
    "Себастиан Щойтнер" - документация
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 15:00
    Срещу течението: Тутраканските рибари документална поредица
  • 15:20
    Битките за Европа: "Сливница: Капитаните печелят срещу Генералите" документален филм
Пълна програма
  • 13:34
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:44
    The Mr. Bean Animated Series
  • 14:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:00
    "Разплата" - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 1999), режисьор - Брайън Хелгеланд, актьори - Мел Гипсън, Грег Хенри, Мария Бело, Дейвид Пеймър, Крис Кристоферсон, Луси Лиу и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 13:30
    "Най-добрата оферта" - драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор - Джузепе Торнаторе, актьори -  Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.
  • 16:00
    "Мъже на честта" - драма (САЩ, 2000), режисьор - Джордж Тилман Младши, актьори - Арнолд Шварценегер, Джейми Лий Къртис, Том Арнолд, Бил Пакстън, Тиа Карере и др.
  • 18:30
    "Теория на конспирацията"- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
  • 21:00
    "Лара Крофт Том Рейдър: Люлката на живота" - приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор - Ян Де Бон, актьори - Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър,  Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Робо-куче" - семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Мърфи, актьори - Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др.
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 17:30
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити шоу
  • 16:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 13:40
    Юникити
  • 13:50
    Юникити
  • 14:00
    Юникити
  • 14:45
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 12:15
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 14:15
    "Змийски очи", криминален трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 15:50
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 17:20
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
Пълна програма
  • 12:50
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 14:15
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
  • 15:40
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 17:50
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    CNN Talk
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    Business Traveller
  • 15:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • 12:00
    "Слънце, тайни и любов" - романтична комедия с уч. на Юта Шпайдел, Мориц Линдберг, Михаел Грайлинг и др.
  • 14:00
    "Мнимата монахиня" - романтичен филм с уч. на Надин Вармут, Ян Хартман, Карин Тице, Лиза Кройцер и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела, 2 епизода
  • 18:00
    "Моят таен милионер" (премиера) - романтична комедия с уч. на Стив Лънд, Шивон Уйлямс, Али Бъртрам, Адам Димарко, Бен Съливан, Карън Холнс и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Безпаметно" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Дани Трехо, Вивика Анджанета Фокс, Майкъл Пайр, Натасия Малте, Джон Лауглин, Ейнджъл Конуел и др.
  • 15:15
    "Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др.
  • 17:10
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител" - приключенски екшън с уч. на Крис Евънс, Самюел Джаксън, Скарлет Йохансон, Робърт Редфорд, Антъни Маки и др. /п/
  • 20:00
    "Норбит" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Танди Нютън, Тери Крюс, Клифтън Пауъл, Куба Гудинг мл., Еди Грифин, Кат Уилямс, Марлон Уаянс и др.
Пълна програма
  • 13:00
    Невъзможни инженерни постижения: Шард
  • 14:00
    Невъзможни инженерни постижения: епизод 8
  • 15:00
    Невъзможни инженерни постижения: Най-мощният язовир на света
  • 16:00
    Автоработилница "Гоблин Уъркс": Чудовищният камион Шевролет
Пълна програма
  • 13:02
    Енергията на бъдещето: Водачи на промяната
  • 13:50
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
  • 14:38
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 2
  • 15:26
    Строителни постижения: Небостъргачи в Сингапур
Пълна програма
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 15:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 13:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон "
  • 14:05
    "За ума"
  • 14:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 14:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 17:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:15
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени, първи манш
  • 14:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени, втори манш, директно
  • 15:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 16:15
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
Пълна програма
  • 12:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, мъже, волна програма, директно
  • 14:00
    Колоездене: Критериум Шанхай
  • 14:45
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, полуфинали, директно
  • 18:30
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, танцови двойки, волна програма
Пълна програма
  • 13:20
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 7
  • 13:45
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 8
  • 14:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 9
  • 14:30
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 13:40
    Monster Jam
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:30
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 18:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Отчайващи пейзажи
  • 14:00
    Строежи за милион долара
  • 14:30
    Строежи за милион долара
  • 15:00
    Стаи за милион долара
Пълна програма
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 9
  • 14:15
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 23
  • 14:40
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 24
  • 15:10
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 12:10
    Броукънуд - първи сезон, еп. 2
  • 14:10
    Бул - втори сезон, еп. 5
  • 15:10
    Бул - втори сезон, еп. 6
  • 16:05
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 12:35
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 14:45
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 16:40
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 19:10
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
Пълна програма
  • 12:45
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
  • 13:45
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 6
  • 14:40
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 4
  • 15:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 13:45
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 14:45
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 15:40
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 13:30
    "Кипър "
  • 13:50
    "Томас и приятели"
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • 13:30
    "Без монтаж"
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Парчета от реалността"
  • 14:30
    Топ шоп
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 12:15
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 13:45
    "Нощният мениджър 1.03" - сериал
  • 14:45
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
  • 16:35
    "Лекар за милиони" - комедия / криминален с Дан Акройд, Уолтър Матау.
Пълна програма
  • 12:00
    Класация Евро Топ
  • 14:00
    Бебе за милион долара
  • 15:00
    Бебе за милион долара
  • 16:00
    Бебе за милион долара
Пълна програма
  • 13:30
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 14:15
    The Vamps Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    George Ezra Live @ V Festival 2017
  • 15:00
    2018's Global Girls
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 13:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 3
  • 13:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 4
  • 14:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 5
  • 14:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    Пресушаване на океана, еп. 7
  • 14:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 15:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 15:55
    Геният: Пикасо, еп. 7
Пълна програма
  • 13:40
    Най-чудатите твари в света, еп. 4
  • 14:30
    Най-чудатите твари в света, еп. 1
  • 15:25
    Най-чудатите твари в света, еп. 2
  • 16:15
    Най-чудатите твари в света, еп. 3
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 13-и епизод, повторение
  • 16:30
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 13:05
    Филм "Кажете добра дума за хусаря"
  • 16:05
    "Насаме с всички". Александър Малинин
  • 16:55
    "Сребърниян бал". Концерт на Александър Малинин
  • 18:25
    Премиера на сезона. "Ексклузивно" с Дмитрий Борисов
Пълна програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 16:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
  • 16:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 16:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 13:20
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 16:00
    "Междузвездни войни: Силата се пробужда, еп. VІІ" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2015
  • 18:45
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 15:00
    Вести
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 10:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
  • 14:40
    Класическа музика
  • 15:00
    Кратки Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 13:00
    Barbie - Die Magie der Delfine
  • 14:05
    Barbie - Traumvilla-Abenteuer
  • 14:30
    Friends - Freundinnen auf Mission
  • 14:40
    Friends - Freundinnen auf Mission
Пълна програма
  • 13:30
    Носии от Пазарджишко-документален филм
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 15:05
    Час пик-предаване на Телемедиа
  • 15:30
    Границата-документален филм
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 13:00
    Малки хора - свят голям: Зомби апокалипсис
  • 14:00
    Малки хора - свят голям: Да му отпуснем края
  • 15:00
    Богинята на косите: Конфликтът на сестрите
  • 16:00
    Нашите диви животни: Епизод 6
Пълна програма
  • 13:30
    Тунис, Фригуа
  • 14:00
    Вива история - Битката за Дойран
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
  • 15:00
    Гърция
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 12:55
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 14:20
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 16:35
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
  • 18:00
    Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 8
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 3
  • 14:30
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 8
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 17
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
  • 16:00
    Седмото джудже Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 17:28
    Рицарят Ръждивко Еп. 39 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:55
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 9
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 20
  • 14:25
    Двойна печалба - игрален филм, еп. 1
  • 16:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    DESIGNERS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    KAIA GERBER SPECIAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 19 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 61, 62, 63, 64 и 55 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 11 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци"- 17, 18, 19 и 20 еп.
Пълна програма
  • 13:40
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:30
    Охотничьи традиции и этика
  • 13:45
    Тропа рыбака
  • 14:10
    Нахлыст
  • 14:35
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 13:20
    "Усмивката на Мона Лиза" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс, Джулиет Стивънсън и др. /п/
  • 15:45
    "Човекът, който познаваше безкрайността" - драма с уч. на Дев Пател, Джеръми Айрънс, Тоби Джоунс, Стивън Фрай, Джереми Нортъм, Кевин Макнали, Шазад Латиф, Падрайк Дилейни и др. /п/
  • 18:00
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 13:23
    Kitchen Boss: Getting Cheesy
  • 13:45
    Kitchen Boss: Italian Entertainment
  • 14:08
    Kitchen Boss: Breakfast of Champs
  • 14:30
    Extreme Couponing: Joni & Angelique
Пълна програма
  • 13:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 13:15
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени, първи манш
  • 14:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени, втори манш, директно
  • 15:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 16:15
    Ски скокове: Световна купа във Висла, квалификация
Пълна програма
  • 12:35
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 14:45
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 16:40
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 19:10
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:05
    Mickey & The Roadster Racers
  • 13:45
    Mickey & The Roadster Racers
  • 14:05
    Mickey & The Roadster Racers
  • 14:45
    Mickey & The Roadster Racers
Пълна програма
  • 13:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    The Perfect Suspect: Triangles And Tribulations
  • 13:45
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Blood & Oil
  • 14:40
    Pandora's Box: Unleashing Evil: The Executioner
  • 15:35
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Homicide On The Range
Пълна програма
  • 13:15
    Top: Evolution of Summer
  • 13:45
    Special: Sport and Fashion
  • 14:10
    Top: Extreme Winter Style
  • 14:40
    Fight Stars: Georges St Pierre
Пълна програма
  • 13:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 14:15
    Gun Stories
  • 14:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 13:45
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 14:45
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 15:40
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
Пълна програма
  • 13:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 14:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 14:55
    Геният: Пикасо, еп. 7
  • 16:00
    Геният: Пикасо, еп. 8
Пълна програма
  • 13:00
    "Щастливият Гилмор" - комедия, романтичен (САЩ, 1996), режисьор - Денис Дуган, актьори - Адам Сандлър, Алън Ковърт, Кевин Нийлън, Бен Стилър, Кристофър МакДоналд, Джули Боуен, Денис Дуган и др.
  • 15:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:40
    Анимакс Mюзикс 2018 г. Осака; концерт, Япония, 2018
  • 16:30
    Кървава битка; екшън, драма, Хонконг, 1972
Пълна програма
  • 13:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 23, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 24, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 15:50
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:55
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 29, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Малката г-ца Никоя: Алън Чарлтън
  • 14:10
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Перфектното убийство: Роджър и Дейвид Купър
  • 15:05
    Джо Фрост за британските деца убийци: Даниъл Бартлам
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
Пълна програма
  • 11:50
    Мечтатели
  • 13:50
    Свенгали
  • 15:40
    Бягай!
  • 17:30
    Суров живот
Пълна програма
  • 13:05
    Евгений Леонов, Олег Басилашвили, Ирина Мазуркевич, Станислав Садальский, Валентин Гафт, Георгий Бурков в фильме "О бедном гусаре замолвите слово" (0+)
  • 16:05
    "Наедине со всеми". Александр Малинин (16+)
  • 16:55
    "Серебряный бал". Концерт Александра Малинина (6+)
  • 18:25
    Премьера сезона. "Эксклюзив" с Дмитрием Борисовым (16+)
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 12:50
    Охота на верного. Х/ф
  • 14:35
    Выход в люди
  • 15:40
    Субботний вечер с Николаем Басковым
  • 17:05
    Привет, Андрей!
Пълна програма
  • 13:20
    Instant Mom
  • 13:44
    Instant Mom
  • 14:08
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 13:35
    Cum-Petitive Pricing (18+)
  • 14:00
    Good Things Cum In Small And Big Packages (18+)
  • 14:25
    Wish Boner (18+)
  • 14:38
    Big Booty Babe Begs For Hard Fuck (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 14:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 15:10
    Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 17:00
    Мото: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм (повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Те победиха
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 4
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
  • 20:00
    FightBox King of Kings Heroes Series, Vilnius, Lithuania 17.11.2018 - LIVE
  • 22:30
    King of Kings Heroes Grand Prix - LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    Cobblestone Riders - The Documentary
  • 13:50
    Looking Thru The B-Sides
  • 14:00
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 14:30
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 13:20
    Търсенето на Фидо (Series 2): Най-добрият космат другар (Episode 2)
  • 13:45
    Градът на бялата мечка (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 14:35
    Градът на бялата мечка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 15:30
    Най-дивият град в Аляска (Series 1): Вълци на главната улица (Episode 5)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 13:30
    Stop Motion by S. Leon & P. Lightfoot | The Statement by C. Pite | Nederlands Dans Theater (NDT 1)
  • 14:30
    Garden choreography by Medhi Walerski
  • 15:45
    Sum Thoughts | Nederlands Dans Theater (NDT 2)
  • 17:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 13:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 14:00
    Футбол: Флийтууд Таун - Уолсоу, мач от английската Лига 1, директно
  • 15:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 16:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:10
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 1 еп., документална поредица
  • 15:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 1 еп., документална поредица
  • 16:00
    Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 14:50
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 16:00
    Футбол: Арсенал - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 12:50
    Съвършеният заподозрян: Триъгълници и перипетии
  • 13:45
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Кръв и масло
  • 14:40
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Екзекуторът
  • 15:35
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Убийство в района
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 12:45
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
  • 14:10
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
  • 15:30
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
  • 17:30
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    "Нищо лично ІІІ, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Катрин Морзхед, с Джоана Сканлън, Илейн Касиди, Алекзандра Роуч, Уил Мелър, Пол Ритър, [12+]
  • 13:50
    "Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 14:35
    "Ве4ната Сали І, 1 еп.", комедия, Великобритания, 2018; реж. Джулия Дейвис, с Катрин Шепърд, Джулия Дейвис, Алекс МакКуийн, Джулиан Барат, Джоана Сканлън, [15+]
  • 15:10
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
Пълна програма
  • 12:45
    Поймать невозможное - 2. Португалия
  • 13:45
    Поймать невозможное - 2. Непал
  • 14:45
    Искусство разведки. Юрий Дроздов
  • 15:45
    Искусство разведки. Большая игра Николая Пржевальского
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Белинташ (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ кадети
  • 15:16
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 12:55
    В изгнание, сезон 1, еп. 4, Великобритания, политически/драма, 2015
  • 13:50
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 7, САЩ, военен, 2015
  • 14:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 8, САЩ, военен, 2015
  • 15:10
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 13:10
    Ръцете на Роксана
  • 14:45
    Синът на дракона, част 1
  • 16:10
    Синът на дракона, част 2
  • 17:35
    Малкият любител на птици
Пълна програма
  • 13:20
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 15:15
    В галоп с Торнадо
  • 17:10
    Момичето
  • 18:50
    Деликатност
Пълна програма
  • 13:30
    Изборът на Адел
  • 15:00
    Сянката на Пени
  • 16:40
    Чичо Нино
  • 18:20
    Детегледачът
Пълна програма
  • 13:35
    Mi amiga del parque
  • 15:00
    The Overbrook Brothers
  • 16:35
    In The Dark Half
  • 18:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 13:30
    Kite Masters 2018
  • 14:00
    British Talent Cup
  • 15:00
    Live Recap Crankworx Rotorua 2018
  • 16:30
    Enduro World Championship 2017
Пълна програма
  • 13:40
    Аз съм…
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 15:50
    Футбол: Сърбия - Черна гора - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Белград
Пълна програма
  • 13:20
    Васко да Гама от село Рупча: "Августина" тв филм /1986 г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Иван Ласкин, Илия Лингурски, Георги Марков, Ирена Минкова, Георги Георгиев-Гец, Павел Поппандов, Мария Каварджикова и др. /първа серия/
  • 14:25
    Властелини на облаците документален филм
  • 15:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
  • 15:30
    Туризъм.бг
Пълна програма
  • 09:00
    Голф: Европейски тур DP World Tour Championship
  • 15:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
Пълна програма
  • 13:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Квалификация за Голямата награда на Валенсия
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Досиетата на Ла Лига"
  • 19:00
    Хокей на лед "Стражът на леда: Александър Георгиев"
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид, мач от Ла Лига (10-11)
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Интер - Барселона
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
Viasat Explorer 14:05
Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO HD 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
TVT 14:00
Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}