ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Софийските адвокати: 120 години заедно документален филм /България, 2017г./, режисьор Мария Мусорлиева
  • 13:40
    Скритият език на парите: Първите монети на кралете от Севера документален филм
  • 14:00
    Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
  • 15:00
    Отвъд морето игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Кевин Спейси, в ролите: Кевин Спейси, Кейт Ботсуърт, Джон Гудман и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "Прекият път към щастието" - драма, комедия, фентъзи (САЩ, 2003), режисьор - Алек Болдуин, актьори - Антъни Хопкинс, Дан Акройд, Ким Катрал, Алек Болдуин, Джейсън Патрик, Джон Савидж, Дженифър Лав Хюит и др.
  • 15:00
    "Къдравата Сю" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 1991, режисьор - Джон Хюз, актьори - Джеймс Белуши, Кели Линч, Алисън Портър, Джон Гец, Фред Далтън Томпсън, Камерън Тор и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "Полъхът на любовта" - с уч. на Анна Хътчисън, Николас Ринкон, Таляна Варгас, Констанца Дуке, Хулиан Аранго и др.
  • 14:20
    "Под звездите на Върмонт" - с уч. на Лейси Чабърт, Джеси Мос, Карло Маркс, Фиона Врум и др.
  • 16:20
    "Аз обичам България" - забавно предаване, 3 сезон
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:00
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия /п./
  • 14:00
    Криза - поредна - сериал, комедия /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
Пълна програма
  • 13:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 15:30
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 12:30
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:40
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2011
  • 14:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2011
  • 15:55
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 3
  • 13:45
    Саба и тайната на носорозите
  • 14:40
    Нашествениците: Канибалско нашествие
  • 15:35
    Нашествениците: Влизане с взлом
Пълна програма
  • 13:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "По стъпките на свободата" - документален филм
Пълна програма
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:15
    Спортен преглед
  • 18:15
    Новини
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 12:30
    Варненско лято 2018 Интеграл 2 - цигулковите сонати на Бетовен
  • 14:10
    Добър ден с БНТ 2
  • 15:10
    Срещи на първия ред: Теодора Димова с братя Миладинови документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 15:45
    Черно-бяло кино: "Господин Никой" игрален филм /1969 г./, режисьор Иван Терзиев, оператор Димо Коларов, в ролите: Коста Цонев, Георги Черкелов, Асен Миланов, Марита Бьоме, Андрей Чапразов, Северина Тенева, Искра Хаджиева, Михаил Михайлов, Никола Анастасов
Пълна програма
  • 13:33
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:43
    The Mr. Bean Animated Series
  • 14:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 12:45
    "Тай-Чи майстор" - екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор - Киану Рийвс, актьори - Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др.
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 12:15
    "Аз: Началото" - драма, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Майкъл Пит, Стивън Ян, Астрид Берже-Фрисби, Брит Марлинг и др.
  • 14:30
    "Лара Крофт: Томб Рейдър" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор - Саймън Уест, актьори - Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен,  Даниел Крейг, Крис Бари и др.
  • 16:30
    "Лара Крофт Том Рейдър: Люлката на живота" - приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор - Ян Де Бон, актьори - Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър,  Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др.
  • 19:00
    "Ефектът на спусъка" - Драма, Трилър (САЩ, 1996), режисьор - Дейвид Коп, актьори - Кайл Маклоклън, Елизабет Шу,Дърмът Мълроуни,  Майкъл Рукър и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 17:30
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
  • 18:00
    "Корабът на мечтите: Куба" - драма, комедия, романтичен (Германия, 2017), режисьор -Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
Пълна програма
  • 13:31
    Юникити
  • 13:41
    Юникити
  • 13:51
    Юникити
  • 14:01
    Юникити
Пълна програма
  • 12:20
    "Крал Артур: Легенда за меча", приключенски - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
  • 14:25
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 16:10
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 17:50
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
Пълна програма
  • 12:55
    "Лила и Мо", романтична драма, Франция, 2017; реж. Сара Форестие, със Сара Форестие, Редуан Ариян, Жан-Пиер Лео, Лив Андрен, Никола Вод, [12+]
  • 14:35
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 16:25
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 18:00
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Inside Africa
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    Inside the Middle East
  • 15:00
    Inside Politics
Пълна програма
  • 12:00
    "Най-добри приятелки" - романтична драма с уч. на Улрике Крийнер, Лена Щолце, Гьоц Шуберт, Тино Мевес и др.
  • 14:00
    "Цветя през зимата" - романтичен филм с уч. на Мириам Агишева, Дитрих Адам, Даниел Росне и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела, 2 епизода
  • 18:00
    "Сестрите на младоженеца" (премиера) - романтичен филм с уч. на Джеръми Съмптър, Малез Джоу, Савана Джейд, Ани Тедеско, Матю Аткинсън, Лорън Роуз Луис и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Норбит" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Танди Нютън, Тери Крюс, Клифтън Пауъл, Куба Гудинг мл., Еди Грифин, Кат Уилямс, Марлон Уаянс и др. /п/
  • 15:40
    "Аленият прилив" - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джийн Хекман, Виго Мортенсен, Мат Крейвън, Джеймс Гандолфини, Джордж Дзъндза, Роки Карол и др. /п/
  • 18:10
    "Специален отряд: Огнен полет" - екшън с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп и др.
  • 20:00
    "Робинзон Крузо" - приключенски филм с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт, Джеймс Фрейн и др.
Пълна програма
  • 13:30
    Ликвидаторът: Кулинарно
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 5
  • 14:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 6
  • 15:00
    Съкровища в склада: Епизод 1
Пълна програма
  • 13:26
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 15:00
    Героичната шесторка - сериалът
Пълна програма
  • 13:25
    "Удивителни създания"
  • 13:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон "
  • 14:05
    "Сиеста З"
  • 14:15
    "Сиеста З"
Пълна програма
  • 13:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 14:30
    Лъжливи рими - сериал
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже, първи манш
  • 14:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже, втори манш, директно
  • 15:15
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
  • 15:45
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание, директно
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Фужу, пети етап
  • 14:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, полуфинали
  • 14:55
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал, директно
  • 18:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
Пълна програма
  • 13:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 3
  • 13:50
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 4
  • 14:10
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
  • 14:35
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 12:50
    Brilliant Corners
  • 13:40
    Monster Jam
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:30
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 18:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Отчайващи пейзажи
  • 14:00
    Помощ след ремонт
  • 14:30
    Помощ след ремонт
  • 15:00
    Най-отчайващите кухни в Америка
Пълна програма
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 11
  • 14:15
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 3
  • 14:40
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 4
  • 15:10
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 12:10
    Броукънуд - първи сезон, еп. 3
  • 14:10
    Бул - втори сезон, еп. 8
  • 15:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 1
  • 16:05
    Отдел "Разследване", еп. 1
Пълна програма
  • 13:05
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 15:05
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 17:00
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 18:40
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
Пълна програма
  • 12:50
    Конспирация, сезон 1, еп. 6
  • 13:40
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 14:30
    География на убийствата, сезон 1, еп. 4
  • 15:20
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 13:45
    Извънземни от древността: Отвлечените
  • 14:45
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Зад борда
  • 15:40
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 14:30
    Риболовен филм - тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 87 еп.
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 13:30
    "Кипър "
  • 13:50
    "Томас и приятели"
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • 13:30
    "Без монтаж"
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Парламентът на фокус" /п/
  • 14:30
    Топ шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 12:55
    "Тайнствена среща" - комедия с Итън Хоук, Браян Макнамара, Фишър Стивънс.
  • 14:30
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
  • 16:05
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 17:45
    "Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
Пълна програма
  • 13:00
    MTV фестивал 2017
  • 14:00
    Бебе за милион долара
  • 15:00
    Бебе за милион долара
  • 16:00
    Бебе за милион долара
Пълна програма
  • 13:30
    Fusion Festival 2018
  • 14:15
    Raye Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 15:00
    David Guetta's Biggest Collabs
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 13:00
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 1
  • 13:55
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 2
  • 14:45
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 3
  • 15:35
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 2
  • 14:00
    Заловени от Tайните служби, еп. 1
  • 15:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
  • 15:55
    Геният: Пикасо, еп. 9
Пълна програма
  • 12:50
    Дивата Русия, еп. 5
  • 13:40
    Дивата Русия, еп. 6
  • 14:30
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 15:25
    Животински боен клуб, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Лутън Таун - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 2-и епизод, повторение
  • 14:30
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 15:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, девети ден, първа сесия, директно
Пълна програма
  • 12:20
    Елена Циплакова във филма "Училищен валс"
  • 14:05
    "За доброто старо кино"
  • 15:05
    Премиера. "Втори брак". Сериен филм
  • 18:30
    "Най-добър от всички"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "Игрите на глада" - екшън филм, U, 2013
  • 16:05
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 18:55
    Новини
  • 19:05
    "Дуел на вкусовете"- кулинарно шоу
Пълна програма
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
  • 17:00
    Екстремни спортове
  • 19:00
    Ветроходство
Пълна програма
  • 12:45
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
  • 14:50
    "Съвместното ни жилище: Кристиян и Свен" - доку-сериал
  • 15:40
    "Важното е да е сладко" - готварско шоу с Рене Оливър
  • 17:45
    "Експлозивно уикенд"
Пълна програма
  • 13:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 15:00
    Вести
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 12:25
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 14:50
    "Епик" - анимационен филм, U, 2013
  • 16:50
    "Книга за джунглата" - анимационен филм, U, 1967
  • 18:30
    "Сватба от пръв поглед" - шоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 13:00
    Die Huter des Lichts
  • 14:35
    Barbie und ihre Schwestern in: Das gro.e Hundeabenteuer
  • 15:50
    Barbie - Traumvilla-Abenteuer
  • 16:20
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 12:45
    Змийски братя-чешки игрален филм
  • 15:00
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 15:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 16:00
    Детски свят : Франклин
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 19
  • 14:00
    90 дни до сватбата: Епизод 20
  • 15:00
    90 дни до сватбата: Епизод 21
  • 16:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Майки и дъщери
Пълна програма
  • 13:30
    Водите на Тунис
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 3
  • 14:30
    WWF - Хората и парковете
  • 15:00
    Импресия - Каменни гъби
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 12:50
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 14:25
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 16:10
    Аполо 13, САЩ, Драма, 1995
  • 18:25
    Скот Пилгрим срещу света, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 05:30
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
Пълна програма
  • 13:30
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 10
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 4
  • 14:30
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 9
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 19
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
  • 15:01
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
  • 16:40
    Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
  • 18:22
    Рицарят Ръждивко Еп. 47 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 17:00
    "Просто Сали" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 11
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 21
  • 14:25
    Смотаняци 2 - игрален филм, еп. 1
  • 16:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    TOP MALE MODELS SPECIAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 12:50
    "Безпарични и известни" - 1 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 2 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 66, 67, 68, 69 и 70 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 12 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:25
    Есть мнение
  • 13:40
    Мой мир - рыбалка
  • 14:05
    Охота: собачья работа
  • 14:35
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 13:00
    "Принцът на приливите" - романтична драма с уч. Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Блайт Данър, Кейт Нелигън, Йерун Крабе, Мелинда Дилън, Джордж Карлин и др.,/п/
  • 16:00
    "S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др. /п/
  • 18:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Long Range Lifeboat
  • 13:45
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 14:30
    Kitchen Boss: What's in the Pantry?
  • 14:53
    Kitchen Boss: Everything Apple
Пълна програма
  • 13:10
    Режи!
  • 14:05
    Режи!
  • 15:05
    Режи!
  • 16:05
    Режи!
Пълна програма
  • 13:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 13:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже, първи манш
  • 14:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже, втори манш, директно
  • 15:15
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
  • 15:45
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание, директно
Пълна програма
  • 13:05
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 15:05
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 17:00
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 18:40
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:05
    Mickey & The Roadster Racers
  • 13:45
    Mickey & The Roadster Racers
  • 14:05
    Mickey & The Roadster Racers
  • 14:45
    Mickey & The Roadster Racers
Пълна програма
  • 13:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Ladies' Man
  • 13:45
    I Almost Got Away With It: Got to Watch Those Country Girls
  • 14:40
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
  • 15:35
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
Пълна програма
  • 13:16
    Legends: Evander Holyfield
  • 13:45
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 14:10
    The Truth About...: Muhammad Ali
  • 14:40
    The Burning Issue: Fight
Пълна програма
  • 13:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 14:15
    Gun Stories
  • 14:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 13:45
    Извънземни от древността: Отвлечените
  • 14:45
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Зад борда
  • 15:40
    Изковани в огъня: Меч сика
Пълна програма
  • 13:00
    Заловени от Tайните служби, еп. 1
  • 14:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
  • 14:55
    Геният: Пикасо, еп. 9
  • 16:00
    Геният: Пикасо, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    "Прекият път към щастието" - драма, комедия, фентъзи (САЩ, 2003), режисьор - Алек Болдуин, актьори - Антъни Хопкинс, Дан Акройд, Ким Катрал, Алек Болдуин, Джейсън Патрик, Джон Савидж, Дженифър Лав Хюит и др.
  • 15:00
    "Къдравата Сю" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 1991, режисьор - Джон Хюз, актьори - Джеймс Белуши, Кели Линч, Алисън Портър, Джон Гец, Фред Далтън Томпсън, Камерън Тор и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Кървава битка; екшън, драма, Хонконг, 1972
  • 16:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 29, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 30, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:20
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 16:20
    Картър; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Среща със смъртта: Скот Сингълтън
  • 14:10
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
  • 15:05
    Джо Фрост за британските деца убийци: Джеймс Феъруедър
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Прокълнатото семейство
Пълна програма
  • 11:45
    Сервитьори
  • 13:35
    Бруно
  • 15:15
    Каръл
  • 17:35
    Светулки в градината
Пълна програма
  • 12:20
    Елена Цыплакова в фильме "Школьный вальс" (12+)
  • 14:05
    "Про доброе старое кино"
  • 15:05
    Премьера. Иван Жидков, Маргарита Адаева, Лариса Домаскина в многосерийном фильме "Второй брак" (12+)
  • 18:30
    "Лучше всех!" (0+)
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 13:25
    Далекие близкие
  • 14:30
    Большая семья. Х/ф
  • 16:25
    Искатели
  • 17:10
    Билет в Большой
Пълна програма
  • 13:19
    Instant Mom
  • 13:44
    Instant Mom
  • 14:09
    Stand Up and More
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 13:25
    Screwing The Stalker (18+)
  • 13:51
    Spilling The Gardener's Seed (18+)
  • 14:00
    The Landlord (18+)
  • 14:25
    Probation Fornication (18+)
Пълна програма
  • 12:45
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 14:15
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 15:45
    Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 17:45
    "Головете на Ла Лига" - 12 еп., избрани моменти от изминалия кръг
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2016
  • 14:00
    World of X Games 2015
  • 14:30
    World of X Games 2015
  • 15:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 13:15
    Дневници на бедствията 2017
  • 14:10
    Дивите животни в моето семейство (Series 1): Алекс, папагалът (Episode 2)
  • 15:00
    Домашни любимци - Диви сърца (Series 1): Игриви създания (Episode 1)
  • 15:55
    Дневници на лошото време (Series 1): Торнадо (Episode 1)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 13:30
    Wayne Shorter Quartet - Stockholm Jazz Festival
  • 15:00
    An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
  • 16:35
    InterMezzo
  • 17:30
    Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Saens
Пълна програма
  • 12:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 17:00
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 12:15
    Тенис: Юлия Гьоргес - Белинда Бенчич (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 14:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
  • 15:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 16:00
    Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:50
    Студио "Формула 1", повторение
  • 14:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 16:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Женкар
  • 13:45
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
  • 14:40
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 15:35
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
Пълна програма
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 12:40
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 14:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 16:15
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 17:55
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
Пълна програма
  • 13:15
    "Средностатистическо семейство ІХ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:40
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алън Бол, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 14:40
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 15:35
    "Тук и сега I, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
Пълна програма
  • 13:10
    Поймать невозможное - 2. Индонезия
  • 14:10
    Поймать невозможное - 2. Исландия
  • 15:10
    Искусство разведки. Агент Особенной канцелярии. Александр Чернышёв
  • 15:40
    Искусство разведки. Секретная миссия Александра Грибоедова
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    С аромат на глина (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ кадети
Пълна програма
  • 13:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, драма, 2017
  • 14:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 13, Австралия, крими/мистерии, 2013
  • 15:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 1, Австралия, крими/мистерии, 2015
  • 16:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 2, Австралия, крими/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 12:30
    Херкулес
  • 13:50
    Херкулес
  • 15:15
    Хайди, еп.5
  • 15:40
    Хайди, еп.6
Пълна програма
  • 12:35
    Фин
  • 14:05
    Упадъкът на мъжката империя
  • 15:40
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 17:05
    Да (всъщност, не)
Пълна програма
  • 12:25
    Писмо до краля
  • 14:15
    Островът на шепотите
  • 15:35
    Герои
  • 17:20
    Семпъл
Пълна програма
  • 13:10
    Blues for Willadean
  • 15:00
    Final
  • 16:55
    Bigger Stronger Faster
  • 18:40
    Good Hope
Пълна програма
  • 13:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 14:30
    Nine Knights 2017
  • 15:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 16:30
    Parkour 2018
Пълна програма
  • 13:10
    Световен рали шампионат: Рали Австралия - финален етап
  • 14:30
    Спортни новини
  • 14:40
    Часът на спорта
  • 14:50
    София - европейска столица на спорта 2018: Продължаваме заедно - галаспектакъл
Пълна програма
  • 13:15
    Васко да Гама от село Рупча: "Фаталният бас" тв филм /втора серия/
  • 14:20
    5 минути София
  • 14:30
    България от край до край 7 /п/
  • 15:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 13:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
  • 18:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
Пълна програма
  • 08:30
    Голф: Европейски тур DP World Tour Championship
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL Филаделфия Флайърс - Тампа Бей Лайтнинг
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 18:00
    Хокей на лед: NHL Ванкувър Кенъкс - Монреал Канейдиънс
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
  • 16:00
    Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
Пълна програма

Сериали

PRO 7 13:35
"Мама" - сериал
Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 13:35
"Вице ІV. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Армандо Янучи, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
HBO 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO HD 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}