ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    Студио "Х": Мегре в Монмартър игрален филм /п/ (14)
  • 03:00
    Екатерина Александрийска игрален филм /п/ (12)
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 01:20
    "Мама" - ужаси, трилър (Испания, Канада, 2013), режисьор - Андрес Мушети, актьори - Джесика Частейн, Николай Костер-Валдау, Меган Шарпантие, Изабел Нелис, Дейниъл Каш, Хавиер Боте, Джейн Мофат, Джулия Чантри и др.
  • 03:10
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:10
    "Cool…T" /п./- лайфстайл предаване
Пълна програма
  • 01:00
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01:30
    "Под звездите на Върмонт" - с уч. на Лейси Чабърт, Джеси Мос, Карло Маркс, Фиона Врум и др. /п/
  • 03:30
    "Полъхът на любовта" - с уч. на Анна Хътчисън, Николас Ринкон, Таляна Варгас, Констанца Дуке, Хулиан Аранго и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
Пълна програма
  • 01:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 00:45
    Пътешественици; сезон 1, епизод 1, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 01:45
    Пътешественици; сезон 1, епизод 2, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 02:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Царицата на лъвовете: Епизод 6
  • 01:40
    На гости на парка Крюгер: Епизод 1
  • 02:35
    На гости на парка Крюгер: Епизод 2
  • 03:25
    На гости на парка Крюгер: Епизод 3
Пълна програма
  • 00:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 01:45
    "Българска душа" (п)
  • 02:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 00:35
    "Като по мед и масло" - комедия, U, 2011
  • 02:00
    "Любов" - комедия, Франция, 2012
  • 04:05
    Ан Вил
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:00
    Музика, музика... /п/
  • 01:30
    Световно наследство Лозята на Пику
  • 01:50
    Америка днес /п/
  • 02:50
    Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:07
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:14
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:21
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:30
    "Езерото на акулите" - трилър (САЩ, 2015), режисьор -Джери Дуган, актьори - Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др
  • 02:15
    "Готъм" - сериал
  • 04:00
    "Ден на подбора" - драма, спортен (САЩ, 2014), режисьор - Айвън Райтман, актьори - Кевин Костнър, Франк Лангела, Розана Аркет, Денис Лиъри, Патрик Ст. Есприт, Тери Крюз, Том Уелинг, Сам Елиът, Дженифър Гарнър, Елън Бърстин и др.
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
Пълна програма
  • 01:30
    "Чистката: Анархия" - ужаси, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Франк Грило, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Кармен Еджого и др.
  • 03:45
    "Крадец на животи" - трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор - Ди Джей Карузо, актьори - Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др.
  • 06:00
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
  • 07:45
    "Ондин" - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
Пълна програма
  • 00:30
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 03:30
    "По средата" - сериал
  • 05:00
    "Хотел Елеон" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 01:30
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити шоу
  • 02:20
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
Пълна програма
  • 00:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:06
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:26
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:10
    "Франкенщайн по Мери Шели", драма - хорър, САЩ, 1994; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Робърт Де Ниро, Том Хълс, Хелена Бонам Картър, Джон Клийс, [18+]
  • 02:15
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 04:20
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 04:55
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Гняв", драма, Япония, 2016; реж. Санг-Ил Лий, с Кен Уатанабе, Мирай Морияма, Аои Миязаки, Сатоши Цумабуки, Го Аяно, [18+]
  • 03:05
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
  • 04:45
    "Мозайка І, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Дженифър Ферин, Девин Ратрей, Фредерик Уелър, [15+]
  • 05:30
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 03:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 00:00
    "Най-добри приятелки" - романтична драма с уч. на Улрике Крийнер, Лена Щолце, Гьоц Шуберт, Тино Мевес и др. /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Катинари на любовта" - романтичен филм с уч. на Джери О`Конъл, Ребека Ромeйн, Брус Дейвисън, Дейвид Джулиан Хърш, Джоселин Хъдън и др. /п/
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:20
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4
  • 07:20
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18, 3 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 3
  • 02:00
    Съкровището на Купър: Островът на съкровището
  • 03:00
    Предизвикателството на нинджите: Епизод 8
  • 04:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Кери Ръсел
Пълна програма
  • 00:30
    Енергията на бъдещето: Водачи на промяната
  • 01:20
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 2
  • 03:00
    Строителни постижения: Небостъргачи в Сингапур
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Това е цивилизация"
  • 02:00
    "Как се създава"
  • 03:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 04:00
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм: GT купа в Макао
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    Братски проекти, сезон 1, еп. 5
  • 06:25
    Братски проекти, сезон 1, еп. 6
  • 07:20
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    Immaf European Open
  • 01:20
    Immaf World Championships
  • 02:10
    Alpine Adventurer
  • 03:00
    Blood, Sweat & Gears
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 02:00
    Джада в Италия
  • 02:30
    Джада в Италия
  • 03:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 00:45
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 7
  • 01:40
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 8
  • 02:30
    Имало едно време - шести сезон, еп. 11
  • 03:25
    Имало едно време - шести сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:55
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 16
  • 01:50
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 12
  • 02:50
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 13
  • 03:45
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 01:20
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди'Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 02:50
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
  • 04:45
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 05:10
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    История на оръжията, сезон 1, еп. 9
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 1
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 6
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч "чиавона"
  • 01:50
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?: Германия
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 10 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 00:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 01:10
    "Строителят Боб"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:45
    "Ледена смърт" - трилър / съспенс / мистъри с Ричард Крена и Пол Уилямс.
  • 02:30
    "Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
  • 03:50
    "Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
  • 05:45
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Сейфуърд - тв игра
Пълна програма
  • 01:00
    David Guetta's Biggest Collabs
  • 02:30
    MTV Asks Olly Murs 2018
  • 03:00
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 03:20
    Post Malone @ Wireless 2018
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:40
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 12
  • 01:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 13
  • 02:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 14
  • 03:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    Mission To The Sun, еп. 1
  • 02:00
    Космос, еп. 8
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 3
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 7
Пълна програма
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2018, осми ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:30
    Филм "Заложници"
  • 02:20
    Филм "Палата № 6"
  • 03:45
    "Мъжко / Женско"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:15
    "Джон Уик" - екшън трилър, U, 2014
  • 03:10
    "Ох, на дядо! " - комедия, U, 2016
  • 04:50
    "Чук, чук" - ужаси / трилър, U, 2015
  • 06:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:35
    "Warcraft: Началото" - приключенски филм / фентъзи / екшън, САЩ, 2016
  • 03:50
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 04:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 05:05
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 00:45
    "Мартина Хил шоу" - комедийно шоу
  • 01:15
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 03:30
    "Люк! Седмицата и аз" - гейм шоу
  • 04:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:05
    Snapped - Wenn Frauen toten
  • 01:05
    Comedy total
  • 01:35
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
Пълна програма
  • 01:30
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 01:45
    Съдбовна нощ-Комедия,2017,Франция ,Режисьор:Едуар Баер
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Малки хора - свят голям: Да му отпуснем края
  • 02:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 3
  • 02:24
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 4
  • 02:48
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 4
Пълна програма
  • 01:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 02:00
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Строителство със стара дървесина
Пълна програма
  • 01:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 02:00
    Строителство извън мрежата: Къща в стил "хамбар" в Айдахо
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Строителство със стара дървесина
Пълна програма
  • 00:05
    Червеният дракон, Германия,САЩ, криминален/трилър, 2002
  • 02:05
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
  • 03:35
    Ужасът в Амитивил, САЩ, Драма/на ужасите/мистерия, 2005
  • 05:45
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    "Духът на думите: Иван Вазов" - VI част, документална поредица
  • 05:30
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 19
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 49
  • 02:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 00:00
    Айрънклад Екшън, Приключенски 2011
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
Пълна програма
  • 00:20
    "Проминентни личности" - журнал
  • 01:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 17:00
    "Просто Сали" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:50
    Мъж търси жена - първи сезон, еп. 5
  • 01:20
    Мъж търси жена - първи сезон, еп. 6
  • 01:45
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 3
  • 02:50
    Заразата - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Непознат в дома ми" - 5 и 6 еп.
  • 02:00
    "Съдебни медици" - 8 еп.
  • 03:25
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 6 еп.
  • 04:15
    "Безпарични и известни" - 1 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Мой мир - рыбалка
  • 01:25
    Охота: собачья работа
  • 01:55
    На рыбалку вместе с папой
  • 02:20
    Следопыт
Пълна програма
  • 00:30
    "Хана" - екшън-трилър с уч. на Сирша Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Оливия Уилямс, Джейсън Флеминг, Том Холандър, Тим Бекман, Джесика Барден и др.
  • 05:00
    "Моето ново начало" - романтична комедия с уч. на Катарина Мюлер-Елмау, Хендрик Дурин, Максимилян Грил и др. /п/
  • 07:00
    "Близначки под венчило" - романтична комедия с уч. на Тиа Моури, Тамара Моури, Чад Конел, Робин Брул, Сандра Колдуел, Тоня Лий Уилямс, Ричард Лийкок, Мивел Морган и др. /п/
  • 09:20
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Murder Shift: Web of Lies
  • 01:45
    Murder Shift: Bloodlines
  • 02:30
    Murder Shift: A Body with Nothing
  • 03:15
    Murder Shift: Swift Justice
Пълна програма
  • 01:00
    Невъзможен ресторант
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
  • 03:00
    Невероятни сватбени торти
  • 04:00
    В двубой с храната
Пълна програма
  • 00:45
    Опасният Хенри
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм: GT купа в Макао
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • 01:20
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди'Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 02:50
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
  • 04:45
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 05:10
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:00
    Mickey & The Roadster Racers
  • 01:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:01
    PJ Masks
Пълна програма
  • 00:45
    Опасният Хенри
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 00:45
    Dead of Night: The Graveyard Shift
  • 01:40
    Dead of Night: The Darkest Hour
  • 02:35
    Dead of Night: Back From The Dead
  • 03:30
    Dead of Night: Last Call
Пълна програма
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Rory Mcilroy
  • 01:30
    The Truth About...: Awesome Sport Record
  • 02:00
    The Truth About...: Inspiring Moments
  • 02:30
    The Truth About...: Winning Streaks
Пълна програма
  • 00:45
    Shooting Gallery
  • 01:30
    Midway USA's Rapid Fire
  • 01:50
    Midway USA's Rapid Fire
  • 02:15
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч "чиавона"
  • 01:50
    Ал Мъри: Защо всички мразят англичаните?: Германия
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха
Пълна програма
  • 01:00
    Космос, еп. 8
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 3
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 10
  • 03:10
    Шифърът на злополуките, еп. 1
Пълна програма
  • 01:20
    "Мама" - ужаси, трилър (Испания, Канада, 2013), режисьор - Андрес Мушети, актьори - Джесика Частейн, Николай Костер-Валдау, Меган Шарпантие, Изабел Нелис, Дейниъл Каш, Хавиер Боте, Джейн Мофат, Джулия Чантри и др.
  • 03:10
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:10
    "Cool…T" /п./- лайфстайл предаване
Пълна програма
  • 00:45
    Гепи; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, САЩ, 2017
  • 01:45
    Гепи; сезон 1, епизод 4, комедия, криминален, САЩ, 2017
  • 02:45
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 00:55
    Забравена; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 01:50
    Забравена; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:45
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 03:25
    Картър; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 00:00
    Джоунстаун: Жените, планирали касапницата: Епизод 1
  • 01:55
    Ловецът на убийци: Осмисляш деня ми
  • 02:50
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Среща със смъртта: Скот Сингълтън
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
Пълна програма
  • 01:10
    Стръв
  • 03:00
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 05:45
    Джоузи и Котенцата
  • 07:45
    Зерофилия
Пълна програма
  • 00:30
    Фильм Резо Гигинеишвили "Заложники" (16+)
  • 02:20
    Владимир Ильин, Алексей Вертков, Евгений Стычкин, Александр Панкратов-Чёрный в фильме "Палата №6" (16+)
  • 03:45
    "Мужское / Женское" (16+)
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 00:30
    Пыльная работа
  • 02:05
    Таможня. Х/ф
  • 03:20
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 04:00
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 00:39
    Big Time In Hollywood
  • 01:04
    Moonbeam City
  • 01:29
    Lip Sync Battle
  • 01:54
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:00
    Porn Star Sex Tips (18+)
  • 01:22
    Dirty-Talking Spinner Gets It Good (18+)
  • 01:48
    Laying Carpet (18+)
  • 02:12
    Physical Education (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    "Головете на Ла Лига" - 12 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 02:00
    Тенис: Фернандо Вердаско - Матю Ебдън (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:30
    Тенис: Тенис Сандгрен - Лука Пуи (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:15
    Тенис: Циан Уан - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:20
    Bangkok Fight Night
  • 07:20
    WUSHU Championship
  • 07:35
    Taekwondo
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Drive Thru South Africa
  • 02:30
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 00:30
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжията на монголската орда (Episode 4)
  • 01:20
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 02:10
    Машини за убиване (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 7): Кубчето на Рубик, първата фабрика в света, кола-амфибия (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 00:35
    MICHEL CAMILO-TOMATITO - Jazz sous les pommiers
  • 01:40
    The Sound of New York - Bilal
  • 02:10
    Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
  • 03:00
    The Sound of New York - Greg Osby
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Тенис: Рожерио Дутра Да Силва - Теннис Сандгрен (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Томас Белучи - Хорасио Себалос (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Гилерме Клезар - Тиаго Монтейро (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:20
    Пряко: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение
  • 11:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Последна вечер в...: Епизод 1
  • 01:40
    Последна вечер в...: Най-мрачният час
  • 02:35
    Последна вечер в...: Завръщане от отвъдното
  • 03:30
    Последна вечер в...: Последното обаждане
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 00:40
    "Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [15+]
  • 01:10
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 02:55
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 04:50
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 03:45
    "Черно езеро ІІ, 1 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2018; реж. Ричард Джарнхед, с Филип Берг, Хеда Стирнстед, Алида Морберг, Давид Нзинга, Бахар Парс, [15+]
  • 04:35
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
  • 05:15
    "Рей Донован V, 12 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Иван, талантът и децата. Иван Яхнаджиев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 00:35
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 11, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 01:20
    Линия на разделението, сезон 1, еп. 1, Германия, драма/исторически, 2017
  • 02:10
    Линия на разделението, сезон 1, еп. 2, Германия, драма/исторически, 2017
  • 03:40
    Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
Пълна програма
  • 01:20
    Реконструкция
  • 02:50
    Отворена врата
  • 04:25
    Всичко на Цукер!
  • 07:00
    Малкият любител на птици
Пълна програма
  • 00:40
    Добро поведение, сезон 1, еп.9
  • 01:30
    Добро поведение, сезон 1, еп.10
  • 02:15
    Изчезнала
  • 03:50
    Отвъд лазурното небе
Пълна програма
  • 01:20
    Възкръсналата Мери
  • 02:50
    Скоростта на мисълта
  • 04:25
    Сред крадци
  • 06:35
    Единственият
Пълна програма
  • 01:15
    Abraham's Point
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    Jane Wants A Boyfriend
  • 05:10
    Blues for Willadean
Пълна програма
  • 01:00
    Action Sports World S18
  • 02:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 03:00
    Bowl-a-Rama 2017
  • 04:00
    Street League Skateboarding S17
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:20
    Спортни новини
  • 04:40
    Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
Пълна програма
  • 00:45
    Библиотеката /п/
  • 01:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 02:30
    Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
  • 04:30
    Тенис: ATP Лондон Финал
  • 05:05
    Хокей на лед: NHL Калгари Флеймс - Едмънтън Ойлърс
Пълна програма
  • 02:00
    Голф: Европейски тур DP World Tour Championship
  • 05:00
    MMA: UFC Fight Night Нийл Магни срещу Сантиаго Понсинибио
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 08:30
    Голф: Европейски тур DP World Tour Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Каляри
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
  • 04:00
    Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:05
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11
AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
PRO 7 01:10
"Двама мъже и половина" - сериал
RTR 01:10
Сериал: "Вярвам и не вярвам"
bTV Cinema 01:15
"Вътрешна сигурност" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 01:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 01:15
Футбол: Копа Либертадорес Палестино - Ривър Плейд
Nova Sport 01:25
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:05
Аз пътувам сам Драма Норвегия 2011
ORT 01:05
"Агент от Националната сигурност". Сериен филм
AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
FilmBox Basic 01:10
Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
HBO 2 01:20
"Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}