ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Можеш и по-добре - филм
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:15
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2013
  • 08:15
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 09:15
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Големите бягства на животните: Епизод 3
  • 07:25
    На гости на парка Крюгер: Епизод 4
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Любимото бебе
  • 09:10
    Ветеринар сред дивата природа: В бърлогата на лъва
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:30
    Култура.БГ /п/
  • 07:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване /п/
  • 08:00
    Северозападни пространства документален филм
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 07:10
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Wacky Races
  • 07:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.1
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 12
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.13
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 09:15
    "Теория на конспирацията"- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 07:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 09:00
    "Българи на три морета" - риалити
  • 10:00
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън, сценаристи - Робърт Д. Сийгъл, Дарън Лемке, Дейвид Сорън
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
Пълна програма
  • 07:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 08:35
    "Зърно", научно-фантастична драма, Турция, 2017; реж. Семих Капланоглу, с Жан-Марк Бар, Ермин Браво, Григори Добригин, Кристина Флутур, Любна Азабал, [15+]
  • 10:40
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 12:10
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 08:40
    "Тихите води са най-дълбоки", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Абеси Акаме, с Тоийн Ошинайке, Рита Едуард, Йеми Адебий, [12+]
  • 09:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 10:50
    "Клетката на Никол", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Йозеф Брандл, с Фелин Роган, Марсел Мохаб, Жак Палмингер, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Talk Asia
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 08:10
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:40
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12 /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Как се прави...: Турбо/Енчилада/ Часовници
  • 07:30
    Бързи и шумни: Форд Галакси - част 2/Nash Healey
  • 08:30
    Как се прави...: Двигател на мотоциклет
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 13
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 07:26
    Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 1
  • 08:14
    Строителни постижения: Златна мина в Южна Африка
  • 09:02
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Направи ме супергерой!"
  • 08:00
    "Изглежда супер"
  • 08:25
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 21 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 52 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
  • 08:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
  • 11:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 07:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени
  • 07:45
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 07:05
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 12
  • 07:30
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 13
  • 07:55
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 11
  • 08:40
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    Nhra Sportsman Series
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Monster Jam
  • 09:30
    Elements 1
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 07:15
    Парченца живот - четвърти сезон, еп. 4
  • 07:45
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 12
  • 08:10
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 13
  • 08:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 06:45
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 2
  • 07:35
    Глейдс - първи сезон, еп. 2
  • 08:25
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 3
  • 09:20
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 09:00
    "Младият Шелдън ІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 09:20
    "Средностатистическо семейство ІХ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:40
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
Пълна програма
  • 07:10
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 13
  • 07:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 6
  • 08:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 09:35
    Първите хора, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Екстремни колела: Японски скитник
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Супер готско време
  • 08:10
    Американски антиквари: Хидро-ранчо
  • 09:00
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • 06:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 6 еп. /п/
Пълна програма
  • 07:20
    "Кипър"
  • 07:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 07:50
    "Томас и приятели"
  • 08:00
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Белият автобус" - драма с Патриша Хийли, Артър Лоу.
  • 07:50
    "Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
  • 09:30
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
  • 11:05
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки UK
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Fusion Festival 2018
  • 12:45
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 07:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 07:55
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 08:50
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 5
  • 09:40
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Човешката раса, еп. 10
  • 08:00
    Златна треска, еп. 9
  • 09:00
    Без закони, еп. 10
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
Пълна програма
  • 07:05
    Отмъщението на тигъра, еп. 1
  • 07:55
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 08:40
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 5
  • 09:30
    Дивата Уганда, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:30
    Дартс: "Голям шлем" 2018, девети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Флийтууд Таун - Уолсол, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    "Днес е 12 ноември. Денят започва"
  • 08:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:05
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 08:25
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 10:15
    "По средата" - сериал
  • 11:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Милан - Бетис
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Спортинг Л - Арсенал
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    "За най-важното"
  • 07:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
  • 08:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 09:00
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 11:30
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Пълна програма
  • 07:05
    Die Oktonauten
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 07:45
    Peppa Pig
Пълна програма
  • 06:50
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят -Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Тя има идея
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: План "Б"
  • 08:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Място за бебето
  • 09:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Неочаквано
Пълна програма
  • 07:00
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 07:30
    Импресия - Водопад
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.7
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:45
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 07:45
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 09:25
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, 2016
  • 10:50
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
Пълна програма
  • 06:30
    "Паралелните политики на семейство Клинтън" - документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:10
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 4
  • 07:40
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 10
  • 08:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 50
  • 08:35
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 17
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:10
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 11
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 12
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 21
  • 09:50
    Касъл - втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 07:00
    MODEL TALKS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:00
    "Кошмарни съседи" - 1 еп.
  • 07:50
    "Необичайна медицина" - 1 и 2 еп.
  • 08:40
    "На косъм" - 6 и 7 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 9 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 07:30
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 07:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 08:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3
  • 08:50
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др. /п/
  • 11:00
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "Карате кид" - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Елизабет Шу, Мартин Ков, Ранди Хелър, Уилям Забка, Рон Томас, Роб Гарисън, Чад МакКуин, Тони О’Дел и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Treehouse Masters: International
  • 07:45
    Ultimate Survival: Patagonia
  • 08:30
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 09:15
    Kitchen Boss: Italian Entertainment
Пълна програма
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
Пълна програма
  • 07:05
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    ПЕС Патрул
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
  • 08:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
  • 11:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 07:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 09:00
    "Младият Шелдън ІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 09:20
    "Средностатистическо семейство ІХ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:40
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:15
    PJ Masks
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:20
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:05
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    ПЕС Патрул
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:00
    California Investigator: Shopaholic
  • 07:25
    Murder Chose Me: Follow The Leader
  • 08:15
    Disappeared: Hometown Hero
  • 09:10
    Pandora's Box: Unleashing Evil: The Executioner
Пълна програма
  • 07:20
    Karen on the Rock: Tennis on the Rock
  • 07:50
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 08:15
    Tennis Stars: Fernando Verdasco
  • 08:45
    Top: Career Changes
Пълна програма
  • 07:05
    Bottom Feeders
  • 07:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 07:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 08:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 07:00
    Екстремни колела: Японски скитник
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Супер готско време
  • 08:10
    Американски антиквари: Хидро-ранчо
  • 09:00
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • 07:00
    Златна треска, еп. 9
  • 08:00
    Без закони, еп. 10
  • 09:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 10:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 30, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 08:05
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Наемният убиец и фризьорката: Фади Насри
  • 08:50
    Ловецът на убийци: Град на страха
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джил Мийгър
Пълна програма
  • 07:00
    Животът ми до тук
  • 09:00
    Футбол и философия
  • 10:50
    Клифи
  • 12:45
    Танци по време на Лунаса
Пълна програма
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    Sticky Fingers (18+)
  • 07:24
    All-Natural Teen's Juicy Pink Peach (18+)
  • 07:49
    Tiny Russian With A Big Butt (18+)
  • 08:13
    Call To Pussy Worship (18+)
Пълна програма
  • 07:10
    Тенис: Вера Звонарьова - Каролина Плишкова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - повторение)
  • 08:30
    Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E1
Пълна програма
  • 05:25
    King of the Cage, Lithuania
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Taekwondo
  • 08:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 07:00
    World of X Games 2016
  • 08:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 3
  • 09:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 09:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 07:00
    Съединените животински щати (Series 1): Западно жило (Episode 11)
  • 07:25
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Миа и делфините / Титан и Инди (Episode 1)
  • 07:45
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Тибър и Тъндър / Чанс и Уесли (Episode 2)
  • 08:10
    Супер-ветеринар (Series 5): Мая, Бети Бууп и Канзи (Episode 15)
Пълна програма
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Playlist #1 by Angelin Preljocaj, Opera Royal, Chateau de Versailles
  • 11:00
    Siddharta by Angelin Preljocaj. Opera National de Paris Bastille
  • 12:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Хебър - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 06:50
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:10
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
  • 09:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 09:50
    Мото: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм (повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Пристрастена към пазаруването
  • 07:25
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 5
  • 08:15
    Изчезнали: Герой в родния град
  • 09:10
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Екзекуторът
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 08:40
    "Маша и мечокът І, 21 - 23 еп.", анимация, Русия, 2012, [0+]
  • 09:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 10:55
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 08:50
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 11:35
    "Филми и звезди Х, 41 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 12:05
    "Шоуто на Джон Оливър V, 29 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    Группа "А". Охота на шпионов
Пълна програма
  • 07:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Заспали къщи (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:00
    Дора Изследователката
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 07:05
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 3, Испания, драма/исторически, 2012
  • 07:50
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, драма/исторически, 2017
  • 08:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, драма, 2017
  • 09:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 4, Австралия, крими/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 06:15
    Семейство Орхейм
  • 07:55
    Бубонаществие
  • 09:20
    Войната в "Роял палас"
  • 11:05
    Тайната на лешникотрошачката
Пълна програма
  • 06:35
    Подаръкът на Св. Никола
  • 08:10
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 09:35
    Проект "Динозавър"
  • 10:55
    Диско
Пълна програма
  • 06:00
    Неговото дело и слава
  • 07:50
    Машинист
  • 09:25
    Скаутско приключение
  • 10:50
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 07:00
    Hell on Wheels
  • 07:45
    Bob and the Trees
  • 09:15
    Abraham's Point
  • 11:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 06:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 08:00
    Enduro World Series S17
  • 08:30
    EDGEucation
  • 09:00
    Action Sports World S18
Пълна програма
  • 07:00
    Обзор "Лига на нациите"
  • 07:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
  • 08:00
    Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 09:50
    Футбол: Северна Ирландия - Австрия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Оукланд
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Барселона
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Маями
  • 14:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC "Тоталните аутсайдери"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Филаделфия Флайърс - Тампа Бей Лайтнинг
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Барселона
  • 12:15
    Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
  • 12:00
    Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
Пълна програма

Сериали

Viasat History 07:20
Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Channel 07:35
Кости - втори сезон, еп. 11
Viasat Nature 07:40
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
Viasat Explorer 07:40
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Белгия
MAX Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Севиля

Всички предавания

Филми

БНТ 07:20
Сийбърт анимационен филм/п/
BNT2 07:25
Внимание, роботика сериен анимационен филм
HBO 2 07:30
"Приказките на Маша І, 6 - 10 еп.", анимация, Русия, 2011, [All+]
Telekabel 07:30
Детски свят: Смешковци- анимация
TVPlus 07:30
"Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Надка Вълчанова

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}