ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:40
    Култура.БГ /п/
  • 01:40
    100% будни /п/
  • 02:40
    Послания от мрака игрален филм /п/
  • 04:40
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.4
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 101
Пълна програма
  • 00:30
    "Гомор" (премиера) - сериен филм, 2 сезон
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:55
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 00:40
    Скорпион; сезон 4, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 01:35
    Скорпион; сезон 4, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:00
    Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Акулите от Палау
  • 01:40
    Как се превърнах в плячка: Завлечен под водата
  • 02:35
    Косатките
  • 03:25
    Чудовищата в мен: Вторият ми мозък ме убива
Пълна програма
  • 00:25
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:15
    "Българска душа" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "От местопрестъплението: Treibjagd" - крими поредица, ФРГ, 2018
  • 02:55
    "Имигранти: Мечтата за Америка" - социална драма, U, 2009
  • 04:40
    "Като по мед и масло" - комедия, U, 2011
  • 05:05
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 01:05
    Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:35
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:25
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:35
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 01:20
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:30
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:36
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:43
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 01:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.14
  • 02:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.2
  • 03:00
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.11
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.7, еп.10
Пълна програма
  • 01:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 03:45
    "Революция Z" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 00:00
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън, сценаристи - Робърт Д. Сийгъл, Дарън Лемке, Дейвид Сорън
  • 02:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 01:26
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:20
    "Лейър Кейк", криминална драма, Великобритания, 2004; реж. Матю Вон, с Даниъл Крейг, Колм Мийни, Кенет Кранам, Джордж Харис, Джейми Форман, [18+]
  • 02:10
    "Винил I, 5 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Питър Солет, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 03:05
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 04:55
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
Пълна програма
  • 00:25
    "Веднъж през април", историческа драма, САЩ, 2005; реж. Раул Пек, с Идрис Елба, Дебра Уингър, Орис Еруеро, Памела Номвете, Карол Каремара, [18+]
  • 02:45
    "Покаяние", криминална драма, Италия, 1985; реж. Паскуале Скуитиери, с Франко Неро, Тони Масант, Ерик Естрада, Макс Фон Сидов, Рита Русич, [18+]
  • 04:45
    "Големият влаков обир", криминален трилър, Великобритания, 1979; реж. Майкъл Кричтън, с Шон Конъри, Доналд Съдърланд, Лесли-Ан Даун, Уейн Слийп, Малкълм Терис, [12+]
  • 05:35
    "Човек за човека", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дъстин Гай Дефа, с Аби Джейкъбсън, Майкъл Сера, Тави Гевинсън, Бен Купърсмит, Джордж Сампли III, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Голямото разчистване" - сериен филм, сезон 9
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 01:00
    Дивото семейство от Аляска: Да отгледаш глутница
  • 02:00
    Злато в Берингово море: Изкупителна жертва
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 3
  • 04:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джоузеф Гордън-Левит
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 3
  • 03:00
    Иноваторите: Изгубени в джунглата
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Предизвикателството на бетонното кану
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
  • 02:00
    "Наука за мехурчетата"
  • 03:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Дон Матео - 14 еп. - Сериал
  • 03:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:15
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
  • 02:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени
  • 03:15
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
Пълна програма
  • 01:00
    Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
  • 02:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, обзор
  • 06:30
    Куриози
  • 07:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 3
  • 07:05
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 12
  • 07:30
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 01:20
    Lost Prophets 1
  • 02:10
    Enfusion
  • 03:00
    Enfusion
  • 03:50
    X-Traordinary
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:00
    Разбивачи на дворове
  • 01:30
    Разбивачи на дворове
  • 02:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 00:50
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 4
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 21
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 22
  • 02:40
    Обвързани - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 8
  • 02:10
    От местопрестъплението, еп. 3
  • 02:55
    От местопрестъплението, еп. 4
  • 03:40
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
  • 03:00
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 04:25
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 00:55
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 7
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 26
Пълна програма
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Подай темпо!
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тук не се ругае
  • 02:45
    Американски антиквари: Рискове и награди
Пълна програма
  • 00:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 6 еп. /п/
Пълна програма
  • 01:10
    "Строителят Боб"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 01:20
    "На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
  • 03:00
    "Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
  • 04:35
    "Бъктаун, САЩ" - драма / криминален с Фред Уилиямсон, Пам Грир.
  • 05:20
    "На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Kanye Vs Nicki Minaj Vs Guetta
  • 02:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 03:00
    Jonas Blue & Liam Payne: Making...
  • 03:20
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 02:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 03:00
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 5
  • 03:50
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Под прикритие САЩ, еп. 4
  • 02:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 11
  • 02:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 12
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Най-смъртоносният животински апокалипсис, еп. 1
  • 01:50
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми, еп. 1
  • 02:35
    Най-зловещите убийци в света, еп. 1
  • 03:20
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:30
    Дартс: "Голям шлем" 2018, девети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:05
    "Мъжко / Женско"
  • 01:50
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:35
    "Пробни покупки"
  • 03:10
    "Мажор". Сериен филм
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 01:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:15
    "По средата" - сериал
  • 03:50
    "Уилфред" - комедиен сериал
  • 04:25
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 03:40
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
Пълна програма
  • 01:05
    Игрален филм
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:05
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 02:00
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 03:35
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:55
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 00:20
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:30
    Един по-добър живот- игрален филм
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Джо У. и Полин
  • 02:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 4
  • 02:48
    Млади и бременни: Всичко е свързано с Лаура
  • 03:36
    Изгубени в прехода: Трансформация
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 03:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 03:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • 00:15
    Шон от мъртвите, Великобритания, комедия/ужаси, 2004
  • 01:55
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 03:25
    Да оженим Бари, САЩ, комедия, 2014
  • 05:45
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
Пълна програма
  • 01:00
    "Златна мисия" - 45 еп., туристически пътеводител
  • 01:30
    "Глухите камъни" - IV част, документален филм
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Момин проход: Наследство от бабини времена" - документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 20
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 50
  • 02:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 2
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:03
    Авантаджии Комедия 2012
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 00:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците " - доку-поредица
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:05
    Касъл - втори сезон, еп. 17
  • 02:00
    Касъл - втори сезон, еп. 18
  • 02:55
    Империя - трети сезон, еп. 8
  • 03:50
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Кошмарни съседи" - 1 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 8 еп.
  • 02:40
    "Следовател в пустошта" - 4 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 16 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:15
    Привет, Малек!
  • 01:30
    Блондинка на охоте
  • 01:55
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 02:20
    Популярная охота
Пълна програма
  • 01:00
    "Американски убиец" - екшън с уч. на с уч. на Майкъл Кийтън, Дилън О'Брайън, Сана Латан, Шива Негар, Дейвид Съчет, Навид Нагахбан, Скот Адкинс, Тейлър Кич и др. /п/
  • 05:45
    "Актьорско студио" - токшоу, сезон 17
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3
  • 08:50
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
  • 01:45
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouses III
  • 02:30
    Ultimate Survival: Patagonia 2
  • 03:15
    Murder Shift: Burnt
Пълна програма
  • 01:00
    Невъзможен ресторант
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 00:15
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
  • 02:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени
  • 03:15
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
Пълна програма
  • 01:20
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
  • 03:00
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 04:25
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:01
    PJ Masks
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 00:45
    The Wonderland Murders: Everybody's Daughter
  • 01:40
    Evil Lives Here: Episode 19
  • 02:35
    The Golden State Killer: It's Not Over: Do You Want To Die?
  • 03:30
    Murder Chose Me: Fair Game
Пълна програма
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Jessica Ennis-Hill
  • 01:30
    Tennis Stars: Carla Suarez Navarro
  • 02:00
    Power Event: Aegon Masters
  • 02:30
    Tennis Stars: Superstitions
Пълна програма
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Подай темпо!
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тук не се ругае
  • 02:45
    Американски антиквари: Рискове и награди
Пълна програма
  • 01:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 11
  • 01:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 12
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 1
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 14
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.4
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 101
Пълна програма
  • 00:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:05
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 00:40
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 01:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 39, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 40, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 00:00
    Луд или месия?: Епизод 2
  • 01:55
    Обажда се убиец: Джули Диксън
  • 02:50
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Наемният убиец и фризьорката: Фади Насри
Пълна програма
  • 00:15
    Смъртта и момичето
  • 02:20
    Харесвам работата ти
  • 04:30
    Напразни усилия на любовта
  • 05:15
    Наемникът
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:05
    Lip Sync Battle
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 01:20
    Picture Perfect Pussy (18+)
  • 01:41
    Poker Face (18+)
  • 02:06
    Risque Roses (18+)
  • 02:27
    Call To Pussy Worship (18+)
Пълна програма
  • 02:20
    Тенис: Кен Скупски/Нийл Скупски - Нелсън/Салисбъри (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:00
    Тенис: Хьонг Чунг - Тейлър Фриц (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Онс Джабер - Слоун Стивънс (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:25
    King of the Cage, Lithuania
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Taekwondo
  • 08:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Drive Thru South Africa
  • 02:30
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 01:10
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Йорк (Episode 3)
  • 02:00
    Първите хора (Series 1): Северна и Южна Америка (Episode 1)
  • 03:05
    Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 03:55
    Тайните на шестте съпруги (Series 1): Разведена, обезглавена,оцеляла (Episode 3)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
Пълна програма
  • 01:25
    An evening with Emile Parisien - Jazz sous les pommiers
  • 02:30
    Kenny Garrett - Nancy Jazz Pulsations
  • 03:30
    Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
  • 04:30
    The Sound of New York - Gerald Clayton
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Хебър - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 00:20
    Тенис: Себастиан Офнер - Пабло Куевас (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 02:05
    Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:05
    Тенис: Николас Джари - Гуидо Пея (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:50
    Тенис: Гильермо Гарсия-Лопес/Роберто Карбайес Баена - Гаел Монфис/Дориан Дюкоа (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Минесота Тимбъруулвс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Убийства в Страната на чудесата: Дъщерята на всеки
  • 01:40
    Тук живее злото: Епизод 19
  • 02:35
    Убиецът от златния щат: Още нищо не е свършило: Искаш ли да умреш?
  • 03:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 8
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Истински детектив І, 4 еп. - Кой е там", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Кари Фукунага, с Матю МакКонъхи, Уди Харелсън, Мишел Монаган, Кевин Дън, Тори Китълс, [15+]
  • 01:55
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 03:55
    "Бил Маър: На живо от Оклахома", комедийно скеч шоу, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, с Бил Маeр, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 46 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 02:25
    "Гениалната приятелка I, 1 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
  • 03:25
    "Kъмпинг І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Уенди Станцлър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
  • 03:55
    "Смях през сълзи І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:10
    Блудници, сезон 2, еп. 8, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
  • 02:00
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 11, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 2, САЩ, военен, 2014
  • 03:25
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, драма/исторически, 2017
Пълна програма
  • 01:05
    Върху куклата
  • 02:45
    Съблазнен от крадла
  • 04:15
    На юг от Рая, на запад от Ада
  • 06:15
    Семейство Орхейм
Пълна програма
  • 02:00
    Надбягване с времето
  • 03:35
    Картелна война
  • 06:35
    Подаръкът на Св. Никола
  • 08:10
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
Пълна програма
  • 00:55
    Акула във Венеция
  • 02:20
    Цветното колело
  • 03:40
    Дезертьор
  • 06:00
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 00:45
    Spike Island
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    Banksy Does New York
  • 04:20
    Monkey Business: The Adventures Of Curious George's Creators
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 03:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 05:30
    Bowlzilla 2017
  • 06:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:35
    Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:25
    Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 03:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 06:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Оукланд
Пълна програма
  • 02:00
    MMA: UFC Fight Night Нийл Магни срещу Сантиаго Понсинибио
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC "Тоталните аутсайдери"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Филаделфия Флайърс - Тампа Бей Лайтнинг
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Барселона
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Ейбар
  • 02:00
    Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:25
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 12
Viasat Nature 01:25
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 23 еп.
bTV Lady 01:30
"Бедната Силвана" /п./ - сериал
RTL 01:30
"От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Bloomberg TV Bulgaria 02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 500 Барселона
MAX Sport 2 02:00
Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Вашингтон Кепитълс

Всички предавания

Филми

Cinemax 01:25
"Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
Nova TV 01:30
"Завинаги свързани" - сериен филм
AXN White 01:40
Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
Cinemax 2 01:45
"Легендата за Рита", драма, Германия, 2000; реж. Фолкер Шльондорф, с Бибиана Беглау, Надя Уул, Мартин Уутке, Харалд Шрот, Александер Байер, [15+]
Vivacom Arena 01:49
Пленникът Трилър 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}