ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Диноотряд "Кунг Фу" анимационен филм
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, еп. 3
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 61
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 53
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • Сега
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • Сега
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 15:15
    Страната на изобретателите - филм
Пълна програма
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • Сега
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 14:15
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • Сега
    Косатките
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Борбен дух
  • 14:40
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 4
  • 15:35
    Да хванеш огромна риба тон: Пир или глад
Пълна програма
  • Сега
    Репортаж
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • Сега
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
Пълна програма
  • Сега
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:40
    The Tom and Jerry Show
  • 13:46
    The Tom and Jerry Show
  • 13:53
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • Сега
    "Срещу стихиите" -  фантастика, екшън (Канада 2017), Режисьор - Даниел Джлибой, а ктьори - Майкъл Паре, Керълайн Бузанко, Марин Алмаси, Дъф Зайънс, Лиан Кол Йънг и др.
  • 14:45
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.3
  • 16:00
    "Супергърл" - сериал, еп. 1
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.4, еп.4
Пълна програма
  • Сега
    "Революция Z" - сериал, с.2
  • 14:15
    "Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.
  • 16:00
    "Аз: Началото" - драма, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Майкъл Пит, Стивън Ян, Астрид Берже-Фрисби, Брит Марлинг и др.
  • 18:30
    "Най-добрата оферта" - драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор - Джузепе Торнаторе, актьори -  Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 14:00
    "По средата" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Малки Титани: В готовност
  • 13:40
    Малки Титани: В готовност
  • 13:55
    Малки Титани: В готовност
  • 14:04
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • Сега
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 14:15
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
  • 15:50
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
  • 17:20
    "Моси ван Вайк", романтична драма, ЮАР, 2016; реж. Даръл Рууд, с Таника Фури, Деанре Рейнърс, Девън Хофмиър, Киара Фури, Пол Дю Тоа, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 14:55
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 16:20
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 18:05
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • Сега
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • Сега
    Двойно оцеляване: Морки кошмар
  • 14:00
    Злато в Берингово море: Епизод 7
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Епизод 8
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Епизод 9
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 13:50
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 3
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 15:02
    Фабрика за храна: Богатства от храна
Пълна програма
  • Сега
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Мики Маус
  • 14:00
    Soy Luna
  • 15:00
    Патешки истории
Пълна програма
  • Сега
    "Операция "Ох!"
  • 13:45
    "Ужасна история"
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • Сега
    Белият зъб - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 14:15
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Дон Матео - 15 еп. - Сериал
Пълна програма
  • Сега
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • Сега
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, обзор
  • 15:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
  • 17:00
    Конен спорт: Световна купа в Щутгарт
  • 18:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • Сега
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 14:00
    Кърлинг: Европейско първенство в Естония, Швеция - Русия, жени, директно
  • 17:00
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, обзор
  • 19:00
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
Пълна програма
  • Сега
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 7
  • 14:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1
  • 14:50
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
  • 15:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Nhra Sportsman Series
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Monster Jam
  • 15:20
    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:35
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Живот на остров
  • 14:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 14:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 15:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • Сега
    Специализантът - първи сезон, еп. 1
  • 14:15
    Любов от пръв полет - първи сезон, еп. 3
  • 15:10
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 5
  • 16:05
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • Сега
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 4
  • 14:05
    Глейдс - първи сезон, еп. 4
  • 15:05
    Хароу, еп. 8
  • 16:10
    Бул - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    "Малката русалка", анимация, САЩ, 1989; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 13:40
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 15:30
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 17:20
    "Kъмпинг І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Уенди Станцлър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 13:55
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
  • 14:50
    Останки от войните, сезон 3, еп. 1
  • 15:40
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 30
Пълна програма
  • Сега
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
Пълна програма
  • Сега
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 87 еп. /п/
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Кипър "
  • 13:50
    "Томас и приятели"
  • 14:10
    "Мончичи"
  • 14:30
    "Пингу"
Пълна програма
  • Сега
    "Патарински Live" - /п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
  • 14:55
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 16:55
    "Бандата на Кели" - уестърн с Мик Джагър, Клариса Кай.
  • 18:35
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
Пълна програма
  • Сега
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • Сега
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 14:15
    The Vamps Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    George Ezra Live @ V Festival 2017
  • 15:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
Пълна програма
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 14:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 15:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 2, еп. 2
  • 15:30
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Паранормално, еп. 7
  • 14:00
    Чернокожите фараони: Империя от злато, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Вълчи планини, еп. 1
  • 13:40
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 14:30
    Орлите, еп. 1
  • 15:25
    Възходът на черния вълк, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Морабанк Андора - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • Сега
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
Пълна програма
  • Сега
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:35
    "Мама" - сериал
  • 14:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих 
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
Пълна програма
  • Сега
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Грабни наградата! - 5000 за твоята идея" - шоу за откриватели
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Концерт
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Игрален филм
  • 18:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • Сега
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение /
Пълна програма
  • Сега
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • Сега
    Friends
  • 13:40
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • Сега
    Барса дриймс-филм за ФК Барселона
  • 15:00
    Магията Златоград-документален филм
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • Сега
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • Сега
    Млади и бременни: Всичко е свързано с Лаура
  • 14:00
    Коя сватба искам?: Екстравагантност или класика
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лаура и Чай
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Кралиците на Каролина"
Пълна програма
  • Сега
    JAM - еп.2
  • 14:00
    5 факта за битката при Онгъл
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
  • 15:00
    Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 15:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 15:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
Пълна програма
  • Сега
    Коледна опашка, Канада, семеен, 2014
  • 14:35
    Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997
  • 16:20
    Девет ярда, САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 17:55
    Изкупление, Великобритания, Франция, САЩ, Драма/мистерия/романтичен, 2007
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 2
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 6
  • 14:30
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 23
Пълна програма
  • Сега
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • Сега
    Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
Пълна програма
  • Сега
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Пришиване - първи сезон, еп. 5
  • 14:25
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 10
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 15
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    TOP MODELS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    STEVEN MEISEL SPECIAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Необичайна медицина" - 3 и 4 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 14:55
    "Съдебни медици" - 10 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • Сега
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 14:30
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 15:05
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • Сега
    "Карате кид 2" - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Пат Е.Джонсън, Дани Камекона и др.
  • 14:00
    "Срещите на Джейн" - романтична комедия с уч. на Каризма Карпентър, Дейвид Липер, Джошуа Малина, Евън Мариот, Закари Леви, Рейчъл Лефевр и др.
  • 16:00
    "Реална опасност" - екшън с уч. на Харисън Форд, Уилям Дефо, Ан Арчър, Джеймс Ърл Джоунс, Бенджамин Брат, Жоаким де Алмейда, Мигел Сандовал , Тора Бърч и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • Сега
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
  • 13:45
    Kitchen Boss: Anniversary Dinner
  • 14:08
    Kitchen Boss: Market Fresh
  • 14:30
    Dirty Jobs: Dirty Jobs of the Big Apple
Пълна програма
  • Сега
    Ресторанти под надзор
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:05
    Гражданка в ранчото
  • 14:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • Сега
    Фигурно пързаляне: Гран При на Русия, обзор
  • 15:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
  • 17:00
    Конен спорт: Световна купа в Щутгарт
  • 18:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • Сега
    "Малката русалка", анимация, САЩ, 1989; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 13:40
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 15:30
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 17:20
    "Kъмпинг І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Уенди Станцлър, с Дженифър Гарнър, Дейвид Тенант, Джулиет Луис, Артуро Дел Пуерто, Айоуни Скай, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 13:40
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
  • 14:20
    PJ Masks
Пълна програма
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    I Almost Got Away With It: Got to Kill My Stepdad
  • 13:45
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Hate And Fury
  • 14:40
    Diabolical: Deadly Love: Weeping Widow
  • 15:35
    Murder Chose Me: Fair Game
Пълна програма
  • Сега
    Tennis Stars: Superstitions
  • 13:45
    Karen on the Rock: Tennis on the Rock
  • 14:10
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 14:40
    Tennis Stars: Fernando Verdasco
Пълна програма
  • Сега
    Elite Tactical Unit
  • 13:50
    Elite Tactical Unit
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • Сега
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
Пълна програма
  • Сега
    Чернокожите фараони: Империя от злато, еп. 1
  • 14:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 15:00
    Мегазаводи, еп. 2
  • 16:00
    Златна треска, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Любов от втори опит" - сериал, еп. 3
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 61
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 53
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
  • 14:25
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • Сега
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 31, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 39, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 15:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 40, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • Сега
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с щастливо лице
  • 15:05
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
Пълна програма
  • Сега
    Плячката на ловеца
  • 13:50
    Идеалният съпруг
  • 15:50
    Сватбеният агент
  • 17:55
    Бел Ами
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • Сега
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • Сега
    Sweet Treat For A Neighbour (18+)
  • 14:00
    Dirty Bride (18+)
  • 14:25
    Booty Burglar (18+)
  • 14:39
    A Schoolgirl's Fantasy (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Аляскандра Саснович - Джоана Конта (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 14:45
    Тенис: Анастасия Севастова - Вера Звонарьова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 17:10
    Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 19:00
    Тенис: Дария Касаткина - Джоана Конта (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
Пълна програма
  • Сега
    NEW War
  • 14:55
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 16:45
    Superkombat Fighting Championship
  • 18:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • Сега
    Custom
  • 13:45
    Custom
  • 14:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • Сега
    Кучето не е виновно (Series 1): Кучета, пазачи на носорози (Episode 1)
  • 13:35
    Кучето не е виновно (Series 1): Домът на изгубените кучета, Австралия (Episode 2)
  • 14:30
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Бягай, зайо (Episode 1)
  • 15:20
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 14:00
    Научнопопулярен филм
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
Пълна програма
  • Сега
    Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
  • 15:15
    Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:30
    Faust by Charles Gounod at the Teatro real de Madrid
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Юта Джаз, мач от НБА, повторение
  • 14:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 15:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 14-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Леганес - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    "Гудууд 2015: Фестивал на скоростта" - 4 еп., документална поредица
  • 15:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 4 еп., документална поредица
  • 16:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 45-и епизод, повторение
  • 15:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 21-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока
  • 13:45
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Омраза и гняв
  • 14:40
    Диаболично: смъртоносна любов: Неутешимата вдовица
  • 15:35
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 8
Пълна програма
  • Сега
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 13:35
    "Вице ІV. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Армандо Янучи, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 14:05
    "Аферата ІІ, 12 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:15
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    "Нищо лично ІІІ, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Катрин Морзхед, с Джоана Сканлън, Илейн Касиди, Алекзандра Роуч, Уил Мелър, Пол Ритър, [12+]
  • 13:55
    "Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 14:40
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 16:35
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Избрано от старите ленти: Магията на райския бряг (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • Сега
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ кадети
Пълна програма
  • Сега
    Ресторантът, сезон 1, еп. 2, Швеция, драма/исторически, 2017
  • 14:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, драма, 2017
  • 15:15
    Едно френско село, сезон 1, еп. 5, Франция, драма/исторически, 2009
  • 16:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 5, Австралия, крими/мистерии, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Скритата крепост
  • 14:10
    Като син
  • 15:30
    Черният кон
  • 17:20
    Розата на Натали
Пълна програма
  • Сега
    Тратория
  • 14:55
    Марко Поло, част 1
  • 16:25
    Марко Поло, част 2
  • 17:50
    Първото куче
Пълна програма
  • Сега
    Крокодилите
  • 14:20
    Лято без пропуски
  • 16:05
    Товар за Африка
  • 17:35
    Синът на дракона, част 2
Пълна програма
  • Сега
    Monkey Business: The Adventures Of Curious George's Creators
  • 13:40
    All This Panic
  • 15:00
    No No: A Dockumentary
  • 16:45
    Spike Island
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 16:00
    Parkour 2018
  • 16:30
    Kite Masters 2018
  • 17:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
Пълна програма
  • Сега
    Световен рали шампионат: Рали Австралия - финален етап
  • 14:25
    Аз съм…
  • 14:40
    Спортни новини
  • 14:50
    Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • Сега
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • Сега
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Валенсия
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание във Великобритания
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Химки
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL Филаделфия Флайърс - Тампа Бей Лайтнинг
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
Пълна програма

Сериали

PRO 7 13:35
"Мама" - сериал
Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 13:35
"Вице ІV. 9 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Армандо Янучи, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
HBO 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO HD 13:40
"Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}