ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:20
    Култура.БГ /п/
  • 01:20
    100% будни /п/
  • 02:20
    Дълбоката държава тв филм /3 епизод/п/(14)
  • 03:20
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.5
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 102
Пълна програма
  • 00:30
    "Гомор" (премиера) - сериен филм, 2 сезон
  • 01:30
    "Костюмари" - сериен филм, 7 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:55
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 00:45
    Как ангелите плачат; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 02:30
    Пътешественици; сезон 1, епизод 1, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 03:20
    Пътешественици; сезон 1, епизод 2, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 04:05
    Откуп; сезон 2, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Пазителите на животните: Епизод 6
  • 01:40
    Да хванеш огромна риба тон: На крачка от провала
  • 02:35
    В леговището на дракона
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:00
    "Българска душа" (п)
  • 01:35
    Интервю
  • 02:15
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
Пълна програма
  • 01:25
    Нощен журнал
  • 01:45
    "Адвокатската кантора" - сериал
  • 02:30
    "От приятелство" - сериал
  • 03:20
    "Пред лицето на престъпността" - крими сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 01:05
    Натисни F1 /п/
  • 01:20
    Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
  • 01:50
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:45
    Сестри тв филм /1 и 2 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:20
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 01:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп.15
  • 02:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.3
  • 03:15
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.12
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.7, еп.11
Пълна програма
  • 01:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7
  • 03:30
    "Революция Z" - сериал, с.2
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 00:00
    "Всичко ке обърка" - комедия (Франция, 2015), режисьори - Никола Бенаму, Филип Лашо, актьори - Филип Лашо, Алис Давид, Венсан Дезаня, Тарек Будали и др.
  • 02:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 03:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 00:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:06
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:26
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:05
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 02:50
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Руел, Фей Дънауей, [18+]
  • 04:55
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
  • 06:30
    "Кратък разговор", късометражна комедия, Норвегия, 2015; реж. Евен Хафнор, Лиза Брук Хансен, с Марит Лангеланд, Хари Халворсен, Видар Хафнор, Хилде Хафнор, Еспен Густенсен, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Майка!", психологически хорър, САЩ, 2017; реж. Дарън Аронофски, с Дженифър Лорънс, Хавиер Бардем, Ед Харис, Мишел Пфайфър, Брайън Глийсън, [18+]
  • 02:45
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
  • 04:45
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 06:35
    "Прехвърляне", късометражен трилър, Франция, 2015; реж. Микаел Накаш, с Джъстин Уочсбъргър, Чарли Бюли, Чък Хитингър, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Голямото разчистване" - сериен филм, сезон 9
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:30
    "Звярът" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Смъртоносен улов: Новак зад борда
  • 02:00
    Злато в Берингово море: Сантиментални хора
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 5
  • 04:00
    Произведено от Мад Дог: Оръжие срещу мечки
Пълна програма
  • 00:30
    Строителни постижения: Мостът Бей Бридж в Сан Франциско
  • 01:20
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 02:10
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 4
  • 03:00
    Машините на Леонардо: Епизод 8
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Възходът на жените: Власт"
  • 02:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
  • 03:00
    "Възходът на жените: Изолация"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Дон Матео - 15 еп. - Сериал
  • 03:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 03:45
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
  • 01:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост в Шанхай, обзор
  • 01:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
  • 04:00
    Куриози
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 13
  • 07:25
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 00:55
    X-Traordinary
  • 01:20
    Desert Saints 1
  • 02:10
    Enfusion
  • 03:00
    Enfusion
Пълна програма
  • 01:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:00
    Разбивачи на дворове
  • 01:30
    Разбивачи на дворове
  • 02:00
    На гости при Джада
  • 02:30
    На гости при Джада
Пълна програма
  • 00:50
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 5
  • 01:45
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 23
  • 02:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 24
  • 02:40
    Обвързани - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 1
  • 02:10
    От местопрестъплението, еп. 5
  • 02:55
    От местопрестъплението, еп. 6
  • 03:40
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:40
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 03:25
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 06:00
    "Златен живот ІІІ, 6 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 07:00
    "Пепеляшка 3: Вихърът на времето", анимация, САЩ, 2007; реж. Франк Нисън, [0+]
Пълна програма
  • 00:50
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
  • 01:40
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 8
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 27
Пълна програма
  • 00:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
Пълна програма
  • 00:30
    Риболовен филм
  • 01:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 02:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 87 еп. /п/
Пълна програма
  • 00:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 01:10
    "Строителят Боб"
  • 01:30
    "Кипър"
  • 01:50
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 00:40
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 02:20
    "Бъктаун, САЩ" - драма / криминален с Фред Уилиямсон, Пам Грир.
  • 03:55
    "Универсален войник ІV: Ден на разплата" - екшън филм / ужаси с Жан Клод Ван Дам, Долф Лундгрен.
  • 06:10
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    2018's Hottest Party Hits So Far!
  • 02:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
  • 03:00
    Fusion Festival 2018
  • 03:45
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:35
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 7
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 02:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 03:20
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Под прикритие САЩ, еп. 6
  • 02:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 5
  • 03:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 2
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    Вълчи планини, еп. 1
  • 01:50
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 02:35
    Орлите, еп. 1
  • 03:20
    Възходът на черния вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:55
    "Нека да говорят"
  • 01:50
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:35
    "Пробни покупки"
  • 03:10
    "Мажор". Сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 03:00
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:00
    "Спартак: Боговете на Атина" - екшън сериал
  • 05:55
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Учителят" - сериал
  • 03:25
    "Санкт Маик" - драма сериал
  • 05:40
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 00:10
    Игрален филм
  • 03:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 03:55
    "Смехопанорама"
  • 04:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 00:10
    "Фокус ТV" - репортаж
  • 01:15
    Късно нощно ток шоу
  • 02:20
    Репортажи
  • 03:55
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 01:00
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 00:50
    Wer ist hier der Boss?
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Barbie - Dreamtopia
  • 06:55
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:30
    Пъзел-Румъния, САЩ , 2013 г. В ролите: Дан Нуту, Адриан Титиени, Йоана Павелеску, Сковран Тюнде, Каталина Мустата
  • 02:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лаура и Чай
  • 02:00
    С бебето всичко се променя: Не искам да оставям децата си
  • 02:48
    6 дъщери: Хавай пет-леле-мале
  • 04:24
    Кажете ДА на булчинската рокля: Финансови проблеми
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 03:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 03:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 01:35
    Хъдсън Хоук, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1991
  • 03:15
    Страшен филм, САЩ, комедия, 2000
  • 05:20
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 06:45
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
Пълна програма
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 18 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 42 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" - документален филм
  • 03:00
    "Пим Пам и Голямата ябълка" - 1 и 2 част, документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 21
  • 01:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 51
  • 02:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:50
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:50
    Касъл - втори сезон, еп. 19
  • 01:45
    Касъл - втори сезон, еп. 20
  • 02:40
    Империя - трети сезон, еп. 9
  • 03:35
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 10 eп.
  • 01:25
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 9 еп.
  • 02:40
    "Следовател в пустошта" - 5 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 01:00
    Охотничьи меридианы
  • 01:30
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 01:40
    Советы бывалых
  • 01:55
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 00:45
    "Карате кид" - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Елизабет Шу, Мартин Ков, Ранди Хелър, Уилям Забка, Рон Томас, Роб Гарисън, Чад МакКуин, Тони О’Дел и др. /п/
  • 05:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 2 /п/
  • 06:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3
  • 08:30
    "Анабел Хупър и призракът от Нантъкет" - приключенски филм с уч. на Бейли Мадисън, Робърт Капрон, Рейчъл Решеф, Маврик Морено и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Smash Lab: Car Over a Cliff
  • 01:45
    Treehouse Masters: Lost In The Forest
  • 02:30
    Ultimate Survival: Siberia 1
  • 03:15
    Murder Shift: Roll of the Dice
Пълна програма
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 01:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 02:00
    В двубой с храната
  • 02:30
    В двубой с храната
Пълна програма
  • 00:45
    Опасният Хенри
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
  • 01:30
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, жени
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: СК в Леви, слалом, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
Пълна програма
  • 01:40
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 03:25
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 06:00
    "Златен живот ІІІ, 6 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 07:00
    "Пепеляшка 3: Вихърът на времето", анимация, САЩ, 2007; реж. Франк Нисън, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 00:45
    Sofia The First
  • 01:10
    Minnie's Bow-Toons
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 00:45
    Опасният Хенри
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 00:45
    The Real Story with Maria Elena Salinas: Something Happened To Rosemary
  • 01:40
    Someone You Thought You Knew: The Wolf & The Sheep
  • 02:35
    Versace Crimes Of Fashion: People Magazine Investigates
  • 03:30
    Grave Secrets: First Comes Love
Пълна програма
  • 01:00
    Sport Stars Uncovered: Daniil Kvyat
  • 01:30
    The Truth About...: Bayern Munich
  • 02:00
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 02:30
    Football Stars: Robert Lewandowski
Пълна програма
  • 00:45
    Bottom Feeders
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 01:50
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 00:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
Пълна програма
  • 01:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 5
  • 02:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 2
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 03:10
    Шифърът на злополуките, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.5
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Космос" - документална поредица
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 102
Пълна програма
  • 00:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 01:35
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 02:10
    Ханибал; сезон 3, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 00:35
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 01:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 41, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 42, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:50
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Премиера Култове и екстремни вярвания: Обединена нация на Исляма
  • 01:55
    Тайните на моргата: Загубени в гората
  • 02:50
    Първите 48 часа: Връзка с убиец
  • 03:45
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
Пълна програма
  • 00:00
    Същността на огъня
  • 02:00
    Под натиск
  • 03:55
    Застреляй кучетата!
  • 06:25
    Шампионът
Пълна програма
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 00:40
    SpongeBob SquarePants
  • 01:05
    Lip Sync Battle
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 01:00
    Slip And Slide Into My Ass (18+)
  • 01:22
    Switching Teams: Part 3 (18+)
  • 01:45
    Tiny Blonde Pussy Stretched Out (18+)
  • 02:09
    No Distractions (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Джак Сок - Еляс Имер (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Петер Полански - Денис Шаповалов (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:15
    Тенис: Микаел Имер - Ернест Гулбис (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:20
    Тенис: Алекс де Минор - Филип Колшрайбер (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:10
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:40
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Drive Thru Caribbean
  • 02:30
    Drive Thru Caribbean
Пълна програма
  • 00:15
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Сикариите (Episode 3)
  • 01:05
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Лийдс (Episode 4)
  • 01:50
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на фараона (Episode 9)
  • 02:15
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на Онасис (Episode 10)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 00:15
    Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
  • 01:10
    Chick Corea Piano solo
  • 02:00
    MICHEL CAMILO-TOMATITO - Jazz sous les pommiers
  • 03:00
    Bill Carrothers 5tet - Jazz sous les pommiers
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Юта Джаз, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Федерико Делбонис - Гийермо Гарсия Лопес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 02:30
    Тенис: Жоао Домингес - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:50
    Тенис: Себастиан Офнер - Пабло Куевас (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:30
    Тенис: Николас Кикер - Рожерио Дутра Силва (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:50
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Нещо се е случило с Розмари
  • 01:40
    Мислиш си, че ги познаваш: Вълкът и овцата
  • 02:35
    Модни престъпления: Версаче Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Гробовни тайни: Първа идва любовта
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:35
    "Златен живот ІІІ, 6 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Арон Матиаси, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]
  • 01:35
    "Заслепени от светлините І, 4 еп.", криминален, Полша, 2018; реж. Кшищоф Сконечни, с Камил Ножински, Марта Маликовска, Роберт Виенцкевич, Ян Фрич, Цезари Пазура, [18+]
  • 02:40
    "Хищници", фантастика - трилър, САЩ, 2010; реж. Нимрод Антал, с Ейдриън Броуди, Тофър Грейс, Алис Брага, Уолтън Гогинс, Лорънс Фишбърн, [18+]
  • 04:25
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ричард Луис, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 02:00
    "Западен свят ІІ, 2 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Винченцо Натали, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 03:00
    "Нокти ІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Бил Уудръф, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
  • 03:45
    "Гениалната приятелка I, 2 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 00:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 3, САЩ, военен, 2014
  • 01:30
    Говорителка, сезон 1, еп. 2, Франция, 2017
  • 02:30
    Блудници, сезон 2, еп. 8, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
  • 03:20
    Ресторантът, сезон 1, еп. 2, Швеция, драма/исторически, 2017
Пълна програма
  • 01:10
    Ей, гледай това
  • 02:30
    Фатален грях
  • 04:00
    Удобна кожа
  • 06:10
    Войната в "Роял палас"
Пълна програма
  • 01:05
    Висота
  • 02:30
    Грехове от миналото
  • 04:05
    Кралица на компанията
  • 06:00
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 01:20
    Новият протокол
  • 02:50
    Приятели и неприятели
  • 04:10
    Етиен!
  • 06:20
    Неговото дело и слава: Разединен дом
Пълна програма
  • 00:40
    Portrait of Wally
  • 02:15
    Movie Talk
  • 02:45
    Sacha l'ours
  • 03:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 01:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 02:30
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 03:00
    Freeride World Tour 2018
  • 05:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:35
    Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 04:25
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
Пълна програма
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
  • 02:00
    Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - Цървена звезда
  • 03:45
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - Дарушафака
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Валенсия
Пълна програма
  • 01:20
    Професионални майстори на родеото Състезание в Лас Вегас
  • 03:15
    Баскетбол: Евролига Байерн Мюнхен - Олимпиакос
  • 05:00
    ММА: Класика от UFC "Тоталните аутсайдери"
  • 06:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Лас Вегас
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
  • 02:00
    Футбол: Шампионска лига Цървена звезда - Ливърпул
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Каляри
  • 06:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лига
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:05
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11
AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
PRO 7 01:10
"Двама мъже и половина" - сериал
RTR 01:10
Сериал: "Вярвам и не вярвам"
bTV Cinema 01:15
"Вътрешна сигурност" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 01:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 01:15
Футбол: Копа Либертадорес Палестино - Ривър Плейд
Nova Sport 01:25
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:05
Аз пътувам сам Драма Норвегия 2011
ORT 01:05
"Агент от Националната сигурност". Сериен филм
AXN 01:10
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2018
FilmBox Basic 01:10
Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
HBO 2 01:20
"Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}