ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Супергърл" - сериал, еп. 13
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.5
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:30
    "Гореща зона" - сериал
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално 15 км, жени
  • 07:00
    Куриози
  • 08:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално 15 км, жени
Пълна програма
  • 05:30
    Куриози
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално 15 км, жени
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
Пълна програма
  • 05:30
    X Games - Minneapolis
  • 06:20
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 07:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Москони къп, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Страсбург - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    Купа на Краля: Реал М - Мелия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма

Сериали

Utilisima 05:40
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
Viasat Nature 05:45
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
Viasat History 05:55
100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 41, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

HBO 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
HBO HD 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
bTV Action 06:00
"Костенурките Нинджа" - анимация
BNT2 06:00
Семеен бизнес сериен тв филм /п/
bTV 06:00
"Томас и приятели" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}