ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Да бягаш с вълците
  • 10:05
    Ловецът на крокодили: най-доброто от Стив Ъруин: Каспър - белият крокодил
  • 11:00
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Повратен момент
Пълна програма
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 1
  • 09:30
    Как са го направили?: Гуакамоле/ Бъги за тресавища/ Ножица
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 7
  • 11:00
    Братята Дизел: Размразяване
Пълна програма
  • 09:02
    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас
  • 09:50
    Как са го направили?: Уиски/ Нощно виждане/ Сауна
  • 10:14
    Фабрика за храна: Традиционни лакомства
  • 10:38
    Как се прави...: Калъпи за обувки по поръчка, глинени мишени
Пълна програма
  • 08:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 8
  • 09:20
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 09:45
    Риболов на звездите, сезон 1, еп. 4
  • 10:10
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 08:50
    Забранена история, сезон 5, еп. 1
  • 09:40
    По следите на трансилванското злато,
  • 10:35
    100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
  • 11:40
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Неприятна изненада
  • 09:55
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Рик императора
Пълна програма
  • 08:40
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 5
  • 09:35
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 6
  • 10:35
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 1
  • 11:25
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 10:00
    Екстремният Китай, еп. 3
  • 11:00
    Летището в Дубай, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 6
Пълна програма
  • 08:40
    Риболов на чудовища, еп. 10
  • 09:30
    Дивата Австралия, еп. 4
  • 10:20
    Дивата Ботсвана: Братството на лъвовете, еп. 1
  • 11:10
    Фотосъкровищница, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма

Сериали

Diema 09:10
"Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 1
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Viasat Explorer 09:15
Империя за скрап, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 09:15
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 9
Viasat History 09:30
Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
BNT 3 09:50
Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство
AXN Black 10:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Diema Sport 10:00
Футбол: Витоша - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 09:20
"Менаше", драма, САЩ, 2017; реж. Джошуа З. Уайнстийн, с Менаше Лъстиг, Рубен Ниборски, Йоел Вайсхаус, Мейър Шуорц, Йоел Фалковиц, [12+]
TV1000 09:25
Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
FilmBox Plus 09:30
Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
HBO 2 09:30
"Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
Diema Family 09:30
"Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}