ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ: Лиор Сушард" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Коледен дух"- с уч. на Николет Шеридан, Олимпия Дукакис, Барт Джонсън и др.
Пълна програма
  • 07:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 08:30
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 09:30
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Истории за големи котки: Епизод 2
  • 08:15
    Питбули и бивши затворници: Завръщане в ранчото
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Пазете се от кучето
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Труден успех
Пълна програма
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православие
  • 10:45
    "Деяния на светите апостоли" (православна беседа)
  • 11:35
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:50
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 08:15
    Шифт
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Варна
Пълна програма
  • 08:08
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 07:30
    "Готъм" - сериал
  • 10:30
    "Маями Вайс" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, Парагвай, Уругвай, 2006), режисьор - Майкъл Ман, актьори - Колин Фарел, Джейми Фокс,  Ли Гонг, Киъран Хайндс и др.
  • 13:00
    "Фантастичната четворка и Сребърният сърфист" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007),режисьор - Тим Стори, актьори - Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън,  Лорънс Фишбърн и др.
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал
Пълна програма
  • 07:45
    "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеон
  • 10:00
    "Лоракс" - анимация, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), сценаристи - Кен Даурио, Чинко Пол, режисьори - Крис Рено, Кайл Балда
  • 12:00
    "Кралски афери" - драма, исторически, романтичен (Дания, Швеция, Чехия, Германия, 2012), режисьор - Николай Арсел, актьори - Мадс Микелсен, Алисия Викандер, Микел Бо Фолсгаард, Давид Денсик, Трин Дирхолм и др.
  • 14:45
    "Големият заговор" - комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джордж Ермитидж, актьори - Оуен Уилсън, Бъч Хелемано, Чарли Шийн, Вини Джоунс, Уили Нелсън, Сара Фостър,  Морган Фрийман и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 10:00
    "Кухня в Париж"  - комедия, романтичен (Русия 2014),режисьор - Дмитрий Дьяченко, актьори - Дмитрий Назаров, Дмитрий Нагиев, Елена Подкаминская, Марина Могилевская, Марк Богатырёв, Венсан Перес и др.
  • 12:00
    "Простичко желание" - комедия, фентъзи, семеен  (САЩ, 1997), режисьор - Майкъл Ричи ,актьори - Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др.
  • 14:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Кралица на красотата" - сериал
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:19
    Малки Титани: В готовност
  • 08:35
    Юникити
  • 08:45
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 08:30
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 10:40
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - първа част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шюле, Хайно Ферх, [15+]
  • 12:10
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - втора част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шюле, Хайно Ферх, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий, с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 09:15
    "Хвани ме, ако можеш", криминална комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай, [12+]
  • 11:35
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
  • 13:15
    "Красавицата и кучетата", криминална драма, Тунис, 2017; реж. Каутер Бен Хания, с Мариам Ал Ферджани, Ганем Зрели, Нумен Хамда, Мохамед Аккари, Чедли Арфаууи, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    TBD
  • 08:30
    Inside the Middle East
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Лена Лоренц: Смелостта да рискуваш" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Рабан Билинг и др.
Пълна програма
  • 06:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21, 3 епизода
  • 10:30
    "Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Анди Самбърг, Лейтън Мийстър, Ванила Айс, Тони Орландо, Уил Форте, Сюзън Сарандън, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Живот на ръба
  • 08:30
    Аляска: Последната граница: Бизони - 2, каубои - 0
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Спасяването на Econoline от 1961
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 45
Пълна програма
  • 07:26
    Какво може да се обърка?: Плаващи пясъци
  • 08:14
    Какво може да се обърка?: Играчка-плачка
  • 09:02
    Какво може да се обърка?: Коли във въоръжена битка
  • 09:50
    Какво може да се обърка?: Игра на дронове
Пълна програма
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    УОЛ-И
  • 10:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 08:10
    "Изглежда супер"
  • 08:35
    "Изглежда супер"
  • 09:00
    "Операция "Ох!"
  • 09:30
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, полуфинали
  • 09:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 10:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, мъже, първи манш, директно
  • 11:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, спринт 10 км, мъже
Пълна програма
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, смесено отборно състезание
  • 09:30
    Фрийстайл ски: Световна купа във Вал Торенс, ски крос
  • 10:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, спринт 7,5 км, жени
  • 11:15
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, жени, директно
Пълна програма
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 9
  • 08:30
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 3
  • 09:15
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 4
  • 10:05
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 2
Пълна програма
  • 07:50
    Nhra Sportsman Series
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
  • 09:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 10:20
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 07:45
    Имало едно време - седми сезон, еп. 2
  • 08:40
    Кристела - първи сезон, еп. 11
  • 09:05
    Кристела - първи сезон, еп. 12
  • 09:35
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 07:55
    Отдел "Разследване", еп. 7
  • 09:05
    Частни детективи - втори сезон, еп. 5
  • 10:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 6
  • 11:00
    Тандем - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 09:00
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 10:25
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 12:10
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
Пълна програма
  • 07:45
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 08:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 09:05
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
  • 09:35
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: На 30 и няколко
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Какво се случва в Стърджис?
  • 09:00
    Извънземни от древността: Дойдоха от небето
  • 09:55
    Търсачи на съкровища от Втората световна война: Под огъня
Пълна програма
  • 07:30
    Риби и такъми – тв поредица
  • 08:30
    Риболовен филм – тв поредица
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 90 еп.
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Мончичи"
  • 08:20
    "Бери и Доли"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
  • 08:45
    "Парчета от реалността
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Социална мрежа", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:20
    "Нужни са двама" - комедия с Джордж Нюбърн, Лесли Хоуп.
  • 08:40
    "Забравени от времето" - фантастика с Патрик Уейн, Доуг Маклуър.
  • 10:20
    "Хвърли мама от влака" - комедия / криминален с Дани Де Вито, Били Кристъл.
  • 11:45
    "Флук" - комедия / семеен с Матю Модайн, Нанси Травис.
Пълна програма
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 12:45
    World Stage: Dimitri Vegas &...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 08:10
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 08:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 09:05
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 09:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 12
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 7
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 8
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
Пълна програма
  • 07:55
    Дивата Великобритания, еп. 1
  • 08:40
    Империята на мечките гризли, еп. 1
  • 09:30
    В кадър, еп. 1
  • 10:20
    В кадър, еп. 2
Пълна програма
  • 02:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Септември - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 07:30
    "Здраве"
  • 08:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:10
    "Леонид Броневой. "Отбележете, не бях яз, който предложи това..."
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Интер
Пълна програма
  • 07:45
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 10:40
    "Суперталантът" - шоу
  • 12:45
    "Фермер си търси съпруга: Финалите" - реалити
  • 14:40
    "Красивото ни общо жилище" - документация
Пълна програма
  • 07:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 09:00
    Вести
  • 09:30
    Вести-Москва
  • 09:50
    Вести
Пълна програма
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
Пълна програма
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа
  • 11:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 08:00
    Малки хора - свят голям: Всички неизвестни
  • 09:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Инцидент с коза
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 3
  • 12:00
    Глориявейл: Епизод 2
Пълна програма
  • 08:00
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    5 интересни факта за Велико Търново
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:35
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
  • 08:55
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 10:15
    Коледна опашка, Канада, семеен, 2014
  • 11:40
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
Пълна програма
  • 05:30
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
Пълна програма
  • 08:10
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 6
  • 09:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 1
  • 09:35
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 2
  • 10:05
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
Пълна програма
  • 06:55
    "Втори дубъл" - криминален сериал
  • 08:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:15
    "Арло и Спот: Добрият динозавър" - приключенски филм / анимация, САЩ, 2015
  • 13:00
    "Бавачката Макфий" - комедия / фентъзи, копродукция, 2005
Пълна програма
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 14
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 11
  • 08:50
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 12
  • 09:15
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 127, 128, 129 и 130 еп.
  • 08:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 7 и 8 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 1015 и 1016 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 07:55
    На рыбалку вместе с папой
  • 08:25
    Особенности охоты на Руси
  • 08:40
    По следам Хемингуэя
  • 09:10
    Я и моя собака
Пълна програма
  • 08:00
    "Тайните служби на Дядо Коледа" - анимационен филм /п/
  • 10:15
    "Камбанка и тайната на крилете" - анимационен филм
  • 11:47
    "Щурият Ръсел" - семеен филм с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др.
  • 13:40
    "Робин Худ: Мъже в чорапогащи" - приключенска комедия с уч. на Кари Елуис, Ричард Луис, Роджър Рийс, Патрик Стюарт, Ейми Ясбек, Марк Бланкфилд, Дейв Чапел и др. /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Must Love Cats: Episode 4
  • 08:30
    Must Love Cats: Episode 5
  • 09:15
    Must Love Cats: Episode 6
  • 10:00
    Must Love Cats: Episode 7
Пълна програма
  • 07:50
    Подставени клиенти
  • 08:15
    Подставени клиенти
  • 08:40
    Подставени клиенти
  • 09:05
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
  • 08:35
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:25
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, полуфинали
  • 09:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 10:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, мъже, първи манш, директно
  • 11:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, спринт 10 км, мъже
Пълна програма
  • 07:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 09:00
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 10:25
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 12:10
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 08:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 09:00
    Paprika
  • 09:30
    Claude
Пълна програма
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
  • 08:35
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:25
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    On the Case with Paula Zahn: Murder in the Heartland
  • 08:15
    On the Case with Paula Zahn: Deadly Lessons
  • 09:10
    On the Case with Paula Zahn: A Death in the Desert
  • 10:05
    On the Case with Paula Zahn: Love You to Death
Пълна програма
  • 07:50
    Music vs Sport: Basketball
  • 08:15
    Music vs Sport: Cricket
  • 08:45
    Top: Caribbean Champions
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Dustin Johnson
Пълна програма
  • 07:50
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 08:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 08:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 09:00
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: На 30 и няколко
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Какво се случва в Стърджис?
  • 09:00
    Извънземни от древността: Дойдоха от небето
  • 09:55
    Търсачи на съкровища от Втората световна война: Под огъня
Пълна програма
  • 08:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 7
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 8
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 2
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ: Лиор Сушард" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 37, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 08:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 08:50
    Разтърсващи престъпления: Джеръми Бамбър
  • 09:35
    Градски кошмари: Гледачката и киберубиецът
Пълна програма
  • 08:00
    Купон с преспиване
  • 09:50
    Обявявам война
  • 11:45
    Траби отива в Холивуд
  • 13:35
    Робинзон Крузо
Пълна програма
  • 07:30
    "Здоровье" (16+)
  • 08:25
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 09:00
    Новости (с субтитрами)
  • 09:10
    "Леонид Броневой. "Заметьте, не я это предложил..." (16+)
Пълна програма
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 08:10
    Местное время. Воскресенье
  • 08:50
    Сам себе режиссер
  • 09:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:51
    Never Interrupt Mommy Time (18+)
  • 08:16
    Squirting Young Teen Takes Big Cock (18+)
  • 08:37
    Shy Redheads Like It Big (18+)
  • 09:00
    Smokin' Hot Charity on a Rooftop (18+)
Пълна програма
  • 07:10
    Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
  • 08:30
    "Головете на Ла Лига" - 14 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 09:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
  • 10:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
  • 08:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
  • 08:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 08:00
    World of X Games 2015
  • 09:00
    One Less Brick in the Wall
  • 09:30
    Element Portugal Video
  • 09:52
    Under The Above
Пълна програма
  • 08:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 307 (Episode 7)
  • 08:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 308 (Episode 8)
  • 08:55
    Спасяването на Сърга (Series 1): Живот в пустинята (Episode 3)
  • 09:50
    Спасяването на Сърга (Series 1): Несигурни времена (Episode 4)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 10:50
    Monteverdi: Selva Morale e Spirituale, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига: Верея - ЦСКА (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:00
    Тенис: Манди Минела - Айла Томлянович (Korea Open, Сеул; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 11:30
    Тенис: Су-Уей Хсиех - Айла Томлянович (Korea Open, Сеул; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 14:00
    Тенис: Мария Сакари - Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед - Арсенал (2011-12), повторение
  • 10:30
    Футбол: Арсенал - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
  • 12:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 15-и епизод
Пълна програма
  • 07:25
    Пола Зан разглежда случая: Убийство в Айова
  • 08:15
    Пола Зан разглежда случая: Смъртоносни уроци
  • 09:10
    Пола Зан разглежда случая: Смърт в пустинята
  • 10:05
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
Пълна програма
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 07:35
    "Малката русалка", анимация, САЩ, 1989; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 09:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 10:40
    "Нищо лично ІІІ, 6 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Миша Мансън-Смит, с Джоана Сканлън, Илейн Касиди, Алекзандра Роуч, Уил Мелър, Пол Ритър, [12+]
  • 11:30
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, с Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
  • 08:55
    "В кадър ХV, 44 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:20
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
  • 11:10
    "Аз, вещицата I, 7 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    Сватбата (образователен филм за семеен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Будният Сухиндол - исторически щрихи (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:23
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 08:00
    Cars 'n' Stripes
  • 08:30
    Изпитатели
  • 08:50
    Единичен тест
  • 08:55
    Автоквартет
Пълна програма
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 08:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 10:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 07:35
    Войната в "Роял палас"
  • 09:20
    Малкият любител на птици
  • 10:35
    Синя птица
  • 11:55
    Семпъл
Пълна програма
  • 08:10
    Нотите на любовта
  • 09:40
    Упадъкът на мъжката империя
  • 11:15
    Когато Доли Партън ми беше майка
  • 12:50
    Десетте Божи заповеди, част 1
Пълна програма
  • 06:50
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 08:25
    Баща на четири деца
  • 09:55
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 11:15
    Децата на сестра ми сами вкъщи
Пълна програма
  • 07:00
    Medicine for Melancholy
  • 08:30
    90 Days
  • 08:50
    Lamb
  • 10:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 08:00
    FISE World Series 2018
  • 09:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 10:30
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 12:00
    Live Recap FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Светът на конете
  • 08:15
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 08:00
    Бразди
  • 08:30
    По света и у нас
  • 09:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 09:30
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
  • 10:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 11:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Мач за трето място
  • 13:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Лос Анджелис Кингс - Вегас Голдън Найтс
  • 10:30
    Хокей на лед: NHL Калгари Флеймс - Нешвил Предатърс
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Леванте
  • 15:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Сампдория
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Барселона
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ "Сера Ферер", документален филм
  • 13:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:10
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 9
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}