ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:10
    Любовни приключения игрален филм /п/
  • 03:15
    Студио "Х": Загадки при разпродажби тв филм /3 епизод/п/
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 01:20
    "Импулс" - екшън, трилър (САЩ, ЮАР, 2015), режисьор - Стивън С. Кампанели, актьори - Морган Фрийман, Олга Куриленко,  Джеймс Пюърфой,  Джена Сарас, Карл Танинг, Ли-Ан Самърс, Дейниъл Фокс и др.
  • 03:10
    "Търси се…" - токшоу /п./
  • 04:00
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:30
    "Добре дошли в гимназия за чудовища" - анимация
Пълна програма
  • 01:30
    "Коледен роман" - с уч. на Алиша Уит, Дейвид Алпей, Луси Гест, Линдън Банкс и др. /п/
  • 03:30
    "Коледен дух"- с уч. на Николет Шеридан, Олимпия Дукакис, Барт Джонсън и др. /п/
  • 05:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
Пълна програма
  • 02:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    VIB /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 03:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Спасяване на застрашените видове: Горили в опасност
  • 02:35
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 1
  • 03:25
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 2
  • 04:15
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 3
Пълна програма
  • 01:45
    "Българска душа" (п)
  • 02:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:00
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:45
    Музика, музика... /п/
  • 02:15
    Световно наследство Ангра ду Ероижму /п/
  • 02:35
    Америка днес /п/
  • 03:30
    Репетиция /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:30
    "Готъм" - сериал
  • 04:15
    "Спасение" - драма, уестърн (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия 2014), режисьор - Кристиан Левринг, актьори - Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган,  Ерик Кантона, Дъглас Хеншол, Джонатан Прайс, Майкъл Реймънд-Джеймс, Микаел Персбра
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:30
    "Готъм" - сериал
Пълна програма
  • 01:15
    "Любовта се случва" - драма, романтичен (САЩ, 2009), режисьор - Брандън Кемп, актьори - Франсис Конрой, Арън Екхарт, Дженифър Анистън, Саша Александър, Мартин Шийн, Джон Каръл Линч, Джуди Гриър и др.
  • 03:30
    "Прераждане" - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Джонатан Глейзър, актьори - Никол Кидман, Камерън Брайт, Дани Хюстън, Лорийн Бъкол, Алисън Елиът и др.
  • 06:00
    "Момчето с механичното сърце" - анимация, приключенски, драма (Франция, Белгия, 2013), сценарист - Матиас Малзию, режисьори - Стефан Берла, Матиас Малзию
  • 07:45
    "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеон
Пълна програма
  • 01:30
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 03:30
    "По средата" - сериал
  • 05:00
    "Хотел Елеон" - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Кралица на красотата" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:30
    "Октавио е мъртъв", драма, Канада, 2018; реж. Сук-Ин Ли, със Сара Гадън, Розана Аркет, Раул Макс Трухильо, Димитрис Кицос, Рейчъл Кроуфорд, [15+]
  • 03:00
    "Жълтите птици", военна драма, САЩ, 2017; реж. Алекзандър Мурс, с Олдън Ерънрайх, Тай Шеридан, Джак Хюстън, Дженифър Анистън, Тони Колет, [18+]
  • 04:35
    "Куфарът", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Аби Дамарис Корбън, с Моджийн Ария, Джоузеф Д. Райтман, Чарли Росман, Бианка А. Сантос, Алекзандра Лемосле, [12+]
  • 04:55
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Хочелага: Земята на душите", историческа драма, Канада, 2017; реж. Франсоа Жирар, със Самьон, Венсан Перес, Раул Трухийо, Уахиакерон Жилбер, Емануел Шварц, [12+]
  • 03:00
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
  • 04:40
    "Мозайка І, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Дженифър Ферин, Девин Ратрей, Фредерик Уелър, [15+]
  • 05:35
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 03:30
    Inside Africa
  • 04:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Коледен парад" - семеен филм с уч. на Аналин Маккорд, Джеферсън Браун, Дженифър Гибсън, Дрю Скот и др., / п/
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 05:40
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4
  • 06:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Последна стража: Чудовищен камион с теглич и убежище за оцеляване
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 1
  • 04:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Дерек Хоу
  • 05:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе М5
Пълна програма
  • 01:20
    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас
  • 02:10
    Грандиозни строежи: Мост-гигант
  • 03:00
    Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
  • 03:48
    Пътешествия в Kосмоса: До луната и отвъд
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Туберкулоза: бялата смърт"
  • 02:40
    "Футурис"
  • 03:00
    "Как се създава"
  • 04:00
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:50
    Футбол: MLS, финал
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 03:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
Пълна програма
  • 00:00
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, галавечер, директно
  • 02:30
    Новини
  • 02:35
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, финал
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 07:00
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 8
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 01:20
    Night Of The Jumps
  • 02:10
    Nhra Sportsman Series
  • 03:00
    Nhra Sportsman Series
  • 03:50
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Джада в Италия
  • 02:30
    Джада в Италия
  • 03:00
    Джада вкъщи
  • 03:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:45
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 20
  • 02:40
    Имало едно време - седми сезон, еп. 1
  • 03:25
    Имало едно време - седми сезон, еп. 2
  • 04:15
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 01:50
    Броукънуд - трети сезон, еп. 1
  • 03:45
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 7
  • 04:25
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 8
  • 05:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:15
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 02:25
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 03:50
    "Етиопик: Музика на душата", документален, Полша, 2017; реж. Мачик Бохняк, с Франсис Фалсето, [12+]
  • 05:25
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
Пълна програма
  • 01:50
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 02:40
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 7
  • 03:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
Пълна програма
  • 01:50
    Изгубените доказателства: Аламейн
  • 02:45
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми – тв поредица
  • 02:30
    Риболовен филм – тв поредица
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 90 еп.
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:35
    "Бери и Доли"
  • 02:45
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:35
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 02:10
    "Улични бойци от Лос Анджелис" - екшън с Юн Чонг, Филип Рий, Бил Уолис, Розана Кинг, Джеймс Лю.
  • 03:30
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
  • 05:15
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Сейфуърд - тв игра
  • 03:30
    Сейфуърд - тв игра
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    YO! MTV Raps UK
  • 03:25
    YO! MTV Raps UK
  • 03:45
    YO! MTV Raps UK
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 15
  • 02:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 16
  • 03:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 17
  • 04:10
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 02:00
    Космос, еп. 13
  • 03:00
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 9
  • 04:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    В кадър, еп. 8
  • 02:35
    В кадър, еп. 9
  • 03:20
    В кадър, еп. 10
  • 04:10
    В кадър, еп. 5
Пълна програма
  • 00:25
    Еротичен телепазар
  • 02:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 00:20
    Филм "Изток-Запад"
  • 02:30
    Филм "Старомодна комедия"
  • 04:00
    "Хайде да се оженим!"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:05
    "Джеймс Бонд 007: Спектър" - трилър / екшън, Англия / САЩ, 2015
  • 03:45
    "10-те най-зрелищни моменти от филмите за Джеймс Бонд" - шоу
  • 05:05
    "Добре дошли при Марио Барт" - комедийно шоу
  • 05:55
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:00
    Вести
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 03:50
    "За най-важното"
  • 04:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:40
    Infomercials
  • 06:45
    Lenny der Laster
  • 06:55
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:05
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 01:45
    Коледна нощ в Барселона-Романтична комедия , Испания /2015 ,Режисьор: Дани де ла Oрден ,В ролите: Александра Хименес, Кристиан Валенсия, Барбара Санта-Крус
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 9
  • 02:24
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 10
  • 02:48
    Трябваше да знам: Епизод 1
  • 03:36
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 16
Пълна програма
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.8
  • 02:30
    WWF - Хората и парковете
  • 03:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 03:30
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство извън мрежата
  • 03:00
    Изумителни чудовища: Загадки в музея
  • 04:00
    Строителство със стара дървесина
  • 05:00
    Карибски пиратски съкровища
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство извън мрежата
  • 03:00
    Изумителни чудовища: Загадки в музея
  • 04:00
    Строителство със стара дървесина
  • 05:00
    Карибски пиратски съкровища
Пълна програма
  • 01:35
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 03:05
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
  • 06:00
    Старият антикварен магазин, Ирландия,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 07:35
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
Пълна програма
  • 05:00
    "Думи от дома" - I част, документална поредица
  • 05:30
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:30
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 9
  • 03:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 06:55
    "Втори дубъл" - криминален сериал
  • 08:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
Пълна програма
  • 02:10
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 9
  • 03:15
    Заразата - четвърти сезон, еп. 8
  • 04:00
    Заразата - четвърти сезон, еп. 9
  • 04:40
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 00:30
    "Слава чрез убийство" - 1 и 2 еп.
  • 02:10
    "Бриткам: спешна помощ на улицата" - 4 еп.
  • 02:40
    "На косъм" - 3 еп.
  • 03:25
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 2 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    "Целуни момичетата" - криминален филм с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кери Елуис, Тони Голдуин, Браян Кокс, Джей Сандърс, Алекс Макартър, Джеръми Пивън и др. /п/
  • 06:00
    "От любовта боли" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Андре Рьонер, Бернхард Шир, Аника Ернст и др.
  • 08:00
    "Тайните служби на Дядо Коледа" - анимационен филм /п/
  • 10:15
    "Камбанка и тайната на крилете" - анимационен филм
Пълна програма
  • 01:45
    Murder Shift: One Shot Deal
  • 02:30
    Murder Shift: Armed and Dangerous
  • 03:15
    Murder Shift: Where There's Smoke
  • 04:00
    Must Love Cats: Episode 4
Пълна програма
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
  • 03:00
    Невероятни сватбени торти
  • 04:00
    В двубой с храната
  • 04:30
    В двубой с храната
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 00:50
    Футбол: MLS, финал
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 03:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
Пълна програма
  • 01:15
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 02:25
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 03:50
    "Етиопик: Музика на душата", документален, Полша, 2017; реж. Мачик Бохняк, с Франсис Фалсето, [12+]
  • 05:25
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 18:00
    Keep It Classic
Пълна програма
  • 01:40
    The Real Story with Maria Elena Salinas: Confessions Of An Innocent Man
  • 02:35
    The Real Story with Maria Elena Salinas: Toughest To Solve
  • 03:30
    The Real Story with Maria Elena Salinas: A Parent's Nightmare
  • 04:25
    Lauryn is Lost: A Disappeared Special
Пълна програма
  • 02:00
    Music vs Sport: Olympics
  • 02:30
    Best vs Worst: Fashion & Music
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Dwyane Wade
  • 03:30
    Music vs Sport: Table Tennis
Пълна програма
  • 01:50
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 02:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 02:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 03:00
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 01:50
    Изгубените доказателства: Аламейн
  • 02:45
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 02:00
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 9
  • 03:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 4
  • 03:30
    Мигове от катастрофата, еп. 9
Пълна програма
  • 01:20
    "Импулс" - екшън, трилър (САЩ, ЮАР, 2015), режисьор - Стивън С. Кампанели, актьори - Морган Фрийман, Олга Куриленко,  Джеймс Пюърфой,  Джена Сарас, Карл Танинг, Ли-Ан Самърс, Дейниъл Фокс и др.
  • 03:10
    "Търси се…" - токшоу /п./
  • 04:00
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 05:30
    "Добре дошли в гимназия за чудовища" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    Гепи; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, Великобритания, 2017
  • 03:00
    Гепи; сезон 1, епизод 10, комедия, криминален, Великобритания, 2017
  • 03:45
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:10
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 00:35
    Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Великобритания, 2016
  • 02:25
    Откуп; сезон 2, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 03:15
    Откуп; сезон 2, епизод 7, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 03:55
    Откуп; сезон 2, епизод 8, екшън, криминален, Канада, 2018
Пълна програма
  • 01:55
    Ловецът на убийци: Извън закона
  • 02:50
    Тайните на моргата: Разбито сърце в Деня на Свети Валентин
  • 03:45
    Култове и екстремни вярвания: Обединена нация на Исляма
  • 04:30
    Култове и екстремни вярвания: Световен мир и обединие
Пълна програма
  • 00:40
    Неизбежно отмъщение
  • 02:20
    Паркът на кръвопролитието
  • 04:00
    Ужасът в Амитивил
  • 06:10
    Дийп
Пълна програма
  • 00:20
    Олег Меньшиков, Катрин Денёв, Сергей Бодров (мл.) в фильме "Восток-Запад" (16+)
  • 02:30
    Алиса Фрейндлих, Игорь Владимиров в фильме "Старомодная комедия" (12+)
  • 04:00
    "Давай поженимся!" (16+)
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:45
    К кому залетел певчий кенар... Х/ф
  • 03:20
    Далекие близкие
  • 08:10
    Местное время. Воскресенье
  • 08:50
    Сам себе режиссер
Пълна програма
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
  • 03:10
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:47
    Hideaway Sex to Avoid the Ex (18+)
  • 02:12
    Hot Teen Gets Recycled (18+)
  • 02:37
    Blowing On Some Other Guy's Dice (18+)
  • 02:56
    A Late Night Visitor (18+)
Пълна програма
  • 01:40
    Тенис: Анастасия Севастова - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I полуфинал, повторение)
  • 03:25
    Тенис: Циан Уан - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II полуфинал, повторение)
  • 06:05
    Тенис: Анастасия Севастова - Доминика Цибулкова (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:10
    Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:25
    Bangkok Fight Night
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 02:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 02:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 03:00
    Do Rad Stuff - My Bikini trip with the Rip Curl Women's team
  • 03:30
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 02:00
    Загадъчни средновековни убийства (Series 1): Кристофър Марлоу: Смърт в Дептфорд (Episode 2)
  • 02:50
    Убийци от древността (Series 1): Викинг апокалипсис (Episode 7)
  • 03:35
    Убийци от древността (Series 1): Хората-паяци на Александър Велики (Episode 2)
  • 04:20
    География на убийствата (Series 1): В сянката на Джак (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 01:30
    Chick Corea Piano solo (1982)
  • 02:25
    Bill Carrothers Quintet - Jazz sous les pommiers
  • 04:05
    The Sound of New York - Damion Reid
  • 04:35
    Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:15
    Тенис: Мартин Клижан - Мирза Башич (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:25
    Тенис: Ян-Ленард Щруф - Яник Маден (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:35
    Тенис: Филип Колшрайбер - Иво Карлович (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед - Арсенал (2011-12), повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Признанията на един невинен мъж
  • 02:35
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Най-трудният случай
  • 03:30
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Кошмарът на родителите
  • 04:25
    Изчезнали: специално издание 2
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 00:30
    "Заклинанието", хорър, САЩ, 2013; реж. Джеймс Уон, с Вера Фармига, Патрик Уилсън, Лили Тейлър, Рон Ливингстън, Шенли Касуел, [15+]
  • 02:20
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 03:55
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 05:40
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
  • 02:50
    "Черно езеро ІІ, 4 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2018; реж. Ричард Джарнхед, с Филип Берг, Хеда Стирнстед, Алида Морберг, Давид Нзинга, Бахар Парс, [15+]
  • 03:35
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 06:05
    "Сара Силвърман: Ние сме чудо", комедия, САЩ, 2013; реж. Лиам Линч, със Сара Силвърман, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Капанска история (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:05
    Подводницата, сезон 1, еп. 3, Германия, 2018
  • 02:50
    Подводницата, сезон 1, еп. 4, Германия, 2018
  • 03:35
    Говорителка, сезон 1, еп. 4, Франция, 2017
  • 05:50
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 3, САЩ, военен, 2016
Пълна програма
  • 00:35
    Бурята
  • 02:10
    След като си отида
  • 03:55
    Последната присъда
  • 06:15
    Нечий герой
Пълна програма
  • 01:10
    Смъртен акт
  • 02:45
    Живот в страх
  • 04:15
    Сериозни на лунна светлина
  • 06:50
    Пиу!
Пълна програма
  • 01:25
    Мотман
  • 02:50
    Екстремен филм
  • 04:05
    Съседска закрила
  • 06:50
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Пълна програма
  • 01:30
    Deep Web
  • 03:00
    The Sunshine Makers
  • 04:30
    Orion: The Man Who Would Be King
  • 05:05
    Movie Talk
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Челси - ПАОК - среща от турнира "Лига Европа"
  • 02:20
    Футбол: Байер Леверкузен - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 04:10
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
  • 04:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
Пълна програма
  • 01:35
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:35
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:35
    Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Мач за трето място
  • 04:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Финал
  • 05:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флеймс - Нешвил Предатърс
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
Пълна програма
  • 01:00
    MMA: UFC 231 Макс Холоуей срещу Брайън Ортега
  • 04:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 05:00
    MMA: UFC 231 Макс Холоуей срещу Брайън Ортега
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Лос Анджелис Кингс - Вегас Голдън Найтс
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Валядолид
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Фиорентина
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Рома
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Сампдория
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}