ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    София тв филм /3 епизод/п/(14)
  • 03:20
    Малки истории /п/
  • 04:20
    Викингите 3 тв филм /5 епизод/п/ (16)
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 124
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 02:20
    Вирус; сезон 1, епизод 11, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 03:00
    Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 03:40
    Пътешественици; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 04:25
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:40
    Как се превърнах в плячка: Коледно чудо
  • 02:35
    Завръщането на големия бял сериен убиец
  • 03:25
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
  • 04:15
    Завръщането на супер змията-човекоядец
Пълна програма
  • 02:15
    "Българска душа" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 02:15
    Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:45
    Младите иноватори /п/
  • 03:15
    Часът на зрителите /п/
  • 03:45
    Световните градове на България Плевен - вълни по равнината /п/
Пълна програма
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2 еп.7
  • 03:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.4
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.8, еп.7
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 02:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 03:15
    "Хакер" - драма, криминален (САЩ, 2015), режисьор - Майкъл Ман, актьори - Крис Хемсуърт, Вайола Дейвис, Вей Тан, Холт Макколъни и др.
  • 06:00
    "Отново и отново" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 05:00
    "Хотел Елеон" - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 02:59
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:25
    "Винил І, 8 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Джон С. Беърд, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
  • 03:25
    "Порочна", драма, Словакия, 2017; реж. Тереза Нвотова, с Доминика Моравкова-Зеленикова, Анна Раковска, Патрик Холубарш, Роберт Якаб, Джулиана Ол'ова, [18+]
  • 04:55
    "Майки и Ники", криминална драма, САЩ, 1976; реж. Илейн Мей, с Питър Фолк, Джон Касавитс, Нед Бийти, Роуз Арик, Каръл Грейс, [15+]
  • 07:00
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Ченге (1988)", криминален трилър, САЩ, 1988; реж. Джеймс Б. Харис, с Джеймс Уудс, Лесли Ан Уорън, Чарлз Дърнинг, Чарлз Хейд, Реймънд Дж. Бари, [18+]
  • 03:40
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 05:35
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 07:00
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:30
    "Гореща зона" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Загадъчната гора
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 6
  • 04:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Узо Адуба
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
Пълна програма
  • 02:10
    Грандиозни строежи: Огромна нефтодобивна платформа
  • 03:00
    Ловци на митове: Тиксо: Завръщането
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Подводница от скрап
  • 04:36
    Лошата вселена: Нападение на извънземни
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Новият робот на Родни"
  • 03:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Дон Матео - 25 еп. - Сериал
  • 03:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 04:30
    Истинският Родриго - 33 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 04:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
Пълна програма
  • 01:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, галавечер
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 03:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 06:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 03:00
    Мега бърлоги
  • 03:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 02:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 5
  • 02:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 7
  • 03:05
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 8
  • 03:35
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 02:10
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 10
  • 03:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 11
  • 03:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 11
  • 04:30
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:50
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 02:35
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 03:55
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 05:05
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
Пълна програма
  • 01:40
    Забранена история, сезон 4, еп. 6
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 10
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 11
  • 03:45
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 02:45
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 03:35
    Проектът невъзможен: Потъващи градове
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
Пълна програма
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 8 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:30
    "Бери и Доли"
  • 02:40
    "Узли и Пип"
  • 02:50
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:55
    "На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
  • 03:35
    "Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
  • 05:15
    "Главно представление" - екшън / драма с Долф Лундгрен, Мелиса Молинаро.
  • 06:50
    "В близък план - Зулендър 2"
Пълна програма
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Global Girls! Top 20
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:15
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 02:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 03:10
    Търсенето на Фидо, сезон 1, еп. 1
  • 03:35
    Търсенето на Фидо, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 02:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 17
  • 02:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 18
  • 03:00
    Мигове от катастрофата, еп. 10
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 13
Пълна програма
  • 01:50
    Дивите райски кътчета на Индия, еп. 1
  • 02:35
    Най-смъртоносните животни в света: Яростта на акулите, еп. 1
  • 03:20
    Най-чудатите твари в света: пълзящи лекарства, еп. 1
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:55
    "Хайде да се оженим!"
  • 03:05
    "Жълтото око на тигъра". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Цървена звезда
Пълна програма
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 03:40
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
  • 04:25
    "Екстра" - журнал
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 01:35
    Infomercials
  • 06:45
    Lenny der Laster
  • 06:55
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:05
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:30
    Зенит-игрален филм
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Малкият живот в прерията: Ферма и семейство
  • 02:48
    Млади и бременни: Последици от бебешкото парти
  • 03:36
    Изгубени в прехода: Да се справиш с неочакваното
  • 04:24
    Кажете ДА на булчинската рокля: Хора на честта
Пълна програма
  • 02:00
    Предания, свързани с минералните извори в гр.Сапарева баня
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 03:30
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 03:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 04:00
    Отвличането на бебето на Линдберг: Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 03:00
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 03:30
    Затворени и погребани: Най-добрите находки
  • 04:00
    Отвличането на бебето на Линдберг: Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:05
    Шпионски игри, Германия,Япония,САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
  • 04:10
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
  • 05:00
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
  • 06:20
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Божи дар" - 1 и 2 част, документален филм
  • 04:00
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - документален филм
  • 05:00
    "Репортажът: Научни хоризонти" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:30
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 17
  • 03:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 04:50
    "Milk & Honey" - сериал / драма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Касъл - трети сезон, еп. 24
  • 02:40
    Империя - четвърти сезон, еп. 5
  • 03:30
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 8
  • 04:30
    "Ченс" - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 22 еп.
  • 02:40
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 1 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 11 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 241, 242 и 243 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Завръщането на паяка" - криминален филм с уч. на Морган Фрийман, Моника Потър, Майкъл Уинкот, Дилън Бейкър, Майкъл Мориарти, Пенелопе Ан Милър и др. /п/
  • 06:00
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7
  • 09:00
    "Любителката на мистерии: Изкупление" - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 8
  • 02:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Project Child Save
  • 04:00
    Dirty Jobs: Aerial Tram Greaser
Пълна програма
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 04:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
Пълна програма
  • 00:50
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 02:35
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 03:55
    "Равновесие", фантастика - трилър, САЩ, 2002; реж. Кърт Уимър, с Крисчън Бейл, Емили Уотсън, Тей Дигс, Ангъс Макфейдън, Шон Бийн, [18+]
  • 05:05
    "Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 01:40
    American Monster: Watch Your Back
  • 02:35
    Home Alone: Banking On Fear
  • 03:30
    Murder Calls: Under Siege
  • 04:25
    Heartbreakers: Tainted Love
Пълна програма
  • 02:00
    The Truth About...: Thierry Henry
  • 02:30
    The Truth About...: Zinedine Zidane
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Marc Marquez
  • 03:30
    Football Stars: Olivier Giroud
Пълна програма
  • 02:15
    Madfin Shark Series
  • 02:35
    Madfin Shark Series
  • 03:00
    Pro Team Journal
  • 03:20
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 02:45
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 03:35
    Проектът невъзможен: Потъващи градове
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
Пълна програма
  • 02:00
    Мигове от катастрофата, еп. 10
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 03:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 8
  • 03:30
    Мигове от катастрофата, еп. 10
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 124
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 9, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 02:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 25, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 46, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Великобритания: Най-страшното табу: Моята сестра изгуби живота си заради своя "залагащ на сигурно" съпруг
  • 02:50
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Дрю Питърсън
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:30
    Стръв
  • 03:20
    Ловец на бури
  • 05:55
    Мери и Макс
  • 07:50
    Храбрият гълъб
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:08
    Slim Cutie Filled With Mega Cock (18+)
  • 02:33
    Why So Deep? (18+)
  • 02:56
    Smokin' Hot Charity on a Rooftop (18+)
  • 03:22
    From Rags To Bitches (18+)
Пълна програма
  • 02:20
    Тенис: Ализе Корне - Дария Касаткина (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - повторение)
  • 03:20
    Тенис: Дария Гаврилова - Джоана Конта (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - повторение)
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:10
    RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 10.12.2018
  • 07:10
    Xtreme Fighting Championships
  • 07:35
    Ultimate Taekwondo
  • 07:50
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 02:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 02:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 03:30
    Custom 2
Пълна програма
  • 02:10
    Първите хора (Series 1): Австралия (Episode 4)
  • 03:10
    Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04:00
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
  • 05:10
    Времето, което промени света (Series 1): Изгубените легиони на Рим (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 02:25
    Joao Bosco - Malta Jazz Festival
  • 03:30
    Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
  • 05:30
    Kenny Garrett - Nancy Jazz Pulsations
  • 06:35
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 19-и епизод, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Септември - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Тенис: Филип Колшрайбер - Миша Зверев (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Каспер Рууд - Роберт Баутиста Агут (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Хьон Чунг - Мартин Клижан (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:15
    Тенис: Хьон Чун - Матиас Бахингер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 02:15
    Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Американско чудовище: Пази си гърба
  • 02:35
    Сама вкъщи: Обир под заплаха
  • 03:30
    Предсмъртни обаждания: Под обсада
  • 04:25
    Сърцеразбивачи: Осквренена любов
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 01:35
    "Истински детектив ІІ, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джъстин Лин, с Колин Фарел, Винс Вон, Рейчъл МакАдамс, Тейлър Kич, Кели Рийли, [18+]
  • 02:35
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 04:30
    "В кадър ХV, 50 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 04:55
    "Уолстрийт", криминална драма, САЩ, 1987; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Чарли Шийн, Дарил Хана, Мартин Шийн, Терънс Стамп, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    "Записки по един скандал ", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 03:05
    "Гениалната приятелка I, 7 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]
  • 04:05
    "Смях през сълзи І, 10 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
  • 04:35
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Следовниците на Вазов (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:45
    Подводницата, сезон 1, еп. 6, Германия, 2018
  • 02:30
    Блудници, сезон 1, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 03:20
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 04:20
    Едно френско село, сезон 2, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 01:55
    Мъжът, който обича
  • 03:30
    Скръб и радост
  • 06:05
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 07:20
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 01:05
    Перипетии
  • 02:45
    Кандидатът
  • 04:25
    Малки жълти лимони
  • 06:50
    Бандата над закона
Пълна програма
  • 01:10
    Хайка
  • 02:40
    Нито се продава, нито се дава под наем
  • 03:55
    Последен пристан
  • 05:55
    Нечий герой
Пълна програма
  • 00:40
    Bestia De Cardo
  • 02:30
    Movie Talk
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    The Fabulous Baker Boys
Пълна програма
  • 01:25
    Снукър: Демонстративен мач между световните шампиони Марк Уилямс и Джон Хигинс
  • 02:50
    Баскетбол: Балкан - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 07:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
Пълна програма
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България" /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Еврокупа Тюрк Телеком - АСВЕЛ
  • 02:45
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор
  • 03:45
    Баскетбол: Евролига Обзор
  • 04:15
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Олимпиакос
Пълна програма
  • 00:00
    Голф: Европейски тур SA Open
  • 04:00
    MMA: UFC 231 Макс Холоуей срещу Брайън Ортега
  • 05:00
    Голф: Европейски тур SA Open
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Сейнт Луис Блус - Ванкувър Кенъкс
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Шампионска лига Байерн Мюнхен - Бенфика
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - СПАЛ
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Аталанта
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Селта
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16
Viasat Explorer 02:30
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Fox Life 02:30
Станция 19 - първи сезон, еп. 1
bTV Comedy 02:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 3): Завъртане, карнавал, кости (Episode 9)

Всички предавания

Филми

HBO3 02:35
"Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
Cinemax 2 02:40
"Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}