ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:30
    София тв филм /5 епизод/п/(14)
  • 03:30
    Лампедуза на хоризонта тв филм /3 епизод/п/ (12)
  • 04:20
    Извън играта /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 126
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:20
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 5, драма, САЩ, 2016
  • 03:05
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 03:50
    Пътешественици; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 04:35
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    Най-добрите ухапвания: 25 най-невероятни срещи с акули
  • 03:25
    В аквариума: Епизод 12
  • 04:15
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 7
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
Пълна програма
  • 02:25
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 02:40
    Скарани сестри игрален филм /п/
  • 04:10
    Световно наследство Гимараеш /п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:45
    Валенсия - Манчестър Юнайтед (футбол от Шампионска лига)
  • 03:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.6
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.8, еп.9
  • 05:15
    "Супергърл" - сериал, еп. 16
Пълна програма
  • 02:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 03:15
    "Човекът, който не беше там" - драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2001), режисьор - Джоел Коен, актьори -  Били Боб Торнтън, Франсис Макдорманд, Майкъл Бадалуко, Ричард Дженкинс, Джеймс Гандолфини, Джак Макгий, Скарлет Йохансон и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 04:00
    "Приятели" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:00
    "Натрупан гняв", драма, Холандия, 2016; реж. Андре Ван Дурен, с Хана Хукстра, Беня Бруйнинг, Хадевич Минис, Гийс Шолтен Ван Ашхат, Франк Ламерс, [18+]
  • 03:55
    "Психонавти: Забравените деца", хорър - фентъзи, Испания, 2015; реж. Алберто Васкес, Педро Риверо, [18+]
  • 07:00
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
  • 08:35
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Кладенец", приклщченски екшън, Унгария, 2016; реж. Атила Гигор, с Петер Янкович, Жолт Ковач, Нора Трока, Нике Курта, Роланд Тзафеташ, [18+]
  • 02:45
    "Нагоре с краката", комедийна драма, Австралия, 2016; реж. Ейб Форсайт, с Линкълн Юнис, Деймън Хериман, Раел Роман, Майкъл Денка, Алекзандър Инглънд, [18+]
  • 04:15
    "Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]
  • 05:35
    "На училище", комедия, Канада, 2017; реж. Кайл Райдаут, с Джуди Гриър, Даниел Дохини, Шобан Уилямс, Ръсел Питърс, Грейс Парк, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Епизод 8
  • 03:00
    Спешно отделение за автосервизи: Майстори на реставрацията
  • 04:00
    Транс Ам: Епизод 3
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
Пълна програма
  • 02:10
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
  • 03:00
    Преобрази ума ми: Умът над материята
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Специално празнично издание
  • 04:36
    Как функционира Вселената?: Пътешествие до центъра на слънцето
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Катализатор"
  • 03:00
    "Музика на мозъка"
  • 04:00
    "За ума"
  • 04:30
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Дон Матео - 26 еп. - Сериал
  • 02:45
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 04:30
    Истинският Родриго - 34 еп. - Сериал
  • 05:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
  • 04:00
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
  • 04:30
    Формула Е: Обзор на предишния сезон
  • 05:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
Пълна програма
  • 01:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
  • 03:30
    "Преследвайки историята"
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
  • 05:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 13
  • 07:20
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Празничните рецепти на Джада
  • 03:00
    Братовчеди в кухнята
  • 03:30
    Братовчеди в кухнята
  • 04:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 02:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 11
  • 03:05
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 12
  • 03:35
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 15
  • 04:20
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 02:10
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 14
  • 03:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 15
  • 03:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 15
  • 04:30
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 01:25
    "Лоши момчета", екшън - крими - комедия, САЩ, 1995; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Тeа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, [15+]
  • 03:20
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 08:55
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
Пълна програма
  • 02:15
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 12
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 13
  • 03:34
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 16
  • 04:05
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 2
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
  • 02:45
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 03:35
    Планинари: Да покориш планината
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Алчността на убиеца
Пълна програма
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 94 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 02:40
    "Узли и Пип"
  • 02:50
    "Чурулик"
  • 03:10
    "Строубъри Шорткейк"
  • 04:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:15
    "Орденът на Черния орел" - екшън с Йън Хънтър, Чарлз К. Биби.
  • 03:45
    "Страх от тъмнината" - фентъзи / ужаси с Фани Ардан, Джеймс Фокс.
  • 05:20
    "Орденът на Черния орел" - екшън с Йън Хънтър, Чарлз К. Биби.
  • 06:55
    "В близък план - Книга за джунглата"
Пълна програма
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 03:45
    World Stage: Dimitri Vegas &...
  • 04:05
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 13
  • 03:10
    Търсенето на Фидо, сезон 1, еп. 5
  • 03:35
    Търсенето на Фидо, сезон 1, еп. 6
  • 04:05
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    Марс, еп. 5
  • 03:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 04:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 10
Пълна програма
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 03:20
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 9
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:45
    "Нека да говорят"
  • 03:05
    "Жълтото око на тигъра". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 07:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 01:40
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:35
    Вести-Москва
  • 02:50
    "За най-важното"
  • 03:45
    "Културният отдих"
  • 04:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Lenny der Laster
  • 06:55
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:05
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Епизод 5
  • 03:36
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 16
  • 04:24
    Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
  • 05:12
    Маниаци-чистофайници: Епизод 2
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там в в музика и картини!
  • 03:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика - Коста Рика
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Карибски пиратски съкровища
  • 04:30
    Карибски пиратски съкровища
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Карибски пиратски съкровища
  • 04:30
    Карибски пиратски съкровища
Пълна програма
  • 01:50
    Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
  • 03:50
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 05:25
    Герой на Коледа, Канада, драма/романтичен, 2016
  • 06:50
    Перфектният мъж, САЩ, комедия, 2005
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 6 еп., туристически пътеводител
  • 05:00
    "Златна мисия" - 45 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
  • 06:30
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 21
  • 03:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 22
  • 03:40
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:40
    Империя - четвърти сезон, еп. 7
  • 03:30
    Дълбоката държава - първи сезон, еп. 1
  • 04:25
    "Ченс" - втори сезон, еп. 9
  • 05:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 02:40
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 3 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 13 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 247, 248 и 249 еп.
  • 05:25
    "Дог и Бет: на лов" - 9 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Парий" - драма с уч. на Адеперо Одуйе, Пернел Уокър, Аша Дейвис, Чарлс Парнел, Сара Мелесе, Ким Уейънс, Ким Уейънс и др.
  • 06:30
    "В кадър"
  • 07:10
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 8
  • 09:10
    "Любителката на мистерии: От пръв поглед" - мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др. /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Guatemala
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Hostage Rescue Team
  • 04:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Mustangs and Mavericks
  • 04:45
    Kitchen Boss: Italian Street Food
Пълна програма
  • 02:00
    Режи, Джуниър!
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
  • 04:00
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
  • 04:30
    Формула Е: Обзор на предишния сезон
  • 05:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
Пълна програма
  • 01:25
    "Лоши момчета", екшън - крими - комедия, САЩ, 1995; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Тeа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, [15+]
  • 03:20
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 08:55
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 02:35
    The Devil Speaks: Dead Man Talking
  • 03:30
    Blood Relatives: Burning Love
  • 04:25
    What Happened To Baby Lisa? People Magazine Investigates
  • 05:20
    Web of Lies: Playing Doctor
Пълна програма
  • 02:30
    Ultimate Clash: Spitz vs Phelps
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Lochte
  • 03:30
    Star Rated: Sexiest Swimmers
  • 04:00
    Up Close With: Michael Phelps
Пълна програма
  • 02:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 03:00
    Midway USA's Rapid Fire
  • 03:20
    Midway USA's Rapid Fire
  • 03:45
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
  • 02:45
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 03:35
    Планинари: Да покориш планината
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Алчността на убиеца
Пълна програма
  • 02:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 03:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 10
  • 03:30
    Сервиз SOS, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 126
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:10
    Ханибал; сезон 2, епизод 4, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 01:55
    Отмъщението; сезон 2, епизод 28, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 48, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:30
    AXN Отвътре-Ханибал; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:55
    Деца медиуми: Безследно изчезнали
  • 02:50
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Джам Мастър Джей
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
Пълна програма
  • 01:50
    Твърди захарни бонбони
  • 03:35
    Харесвам работата ти
  • 05:05
    305
  • 06:50
    Космически шимпанзета 2
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:37
    Fitness Babe Eats Pussy In Taxi (18+)
  • 02:59
    Locker Room Double Dildo (18+)
  • 03:21
    Yeehaw My Asshole (18+)
  • 03:45
    Filthy Anal Fuckfest (18+)
Пълна програма
  • 01:50
    Тенис: Дария Касаткина - Джоана Конта (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 03:30
    Тенис: Дария Касаткина - Онс Жабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 06:30
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    Fighting Rookies
  • 06:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:05
    WUSHU Championship
  • 07:20
    Taekwondo
Пълна програма
  • 02:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 03:30
    Custom
  • 03:45
    Custom 2
Пълна програма
  • 02:00
    Кодът на Гауди
  • 02:55
    100 дни до победата (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 04:00
    Мистериите на нацистките убийства (Series 1): Скелетът в дървото (Episode 4)
  • 04:50
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 301 (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 02:35
    The Sound of New York - Luis Perdomo & Mimi Jones
  • 03:10
    Wayne Shorter Quartet - Stockholm Jazz Festival
  • 04:45
    Bokante - Malta Jazz Festival
  • 05:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:45
    Тенис: Томас Фабиано - Ришар Гаске (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:25
    Тенис: Мирза Башич - Робин Хаасе (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:05
    Тенис: Аманда Анисимова - Ана Каролина Шмидлова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Айла Томлянович - Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кардиф Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Разкази на Дявола: Какво разказва мъртвецът
  • 03:30
    Кръвожадни роднини: Изгаряща любов
  • 04:25
    Къде изчезна бебето Лайза? Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 05:20
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
Пълна програма
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:50
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 04:15
    "Западен свят ІІ, 9 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 07:00
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 09:00
    "Легенда за пазителите", анимация, САЩ, 2010; реж. Зак Снайдър, [7+]
Пълна програма
  • 02:40
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 04:45
    "Филми и звезди Х, 46 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 45 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Зона на пресичане (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:10
    Подводницата, сезон 1, еп. 6, Германия, 2018
  • 03:25
    Полдарк, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 2, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2011
  • 05:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 02:00
    Кървава книга
  • 03:40
    Синът
  • 06:40
    Малки герои
  • 08:00
    Макс Мински и аз
Пълна програма
  • 02:40
    Смяна на управлението
  • 04:20
    Престъпни дейности
  • 06:50
    Неговото дело и слава
  • 08:40
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 02:40
    Бебета в епруветки
  • 04:25
    Спунър
  • 06:25
    Крокодилите 2
  • 07:55
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 00:55
    Blues for Willadean
  • 02:45
    Creatures
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    Nina's Tragedies
Пълна програма
  • 02:05
    Световно клубно първенство по футбол: Ал Аин /ОАЕ/ - Уелингтън /Нова Зеландия/
  • 04:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 07:00
    Аз съм…
  • 07:10
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
Пълна програма
  • 02:15
    Нощни птици /п/
  • 03:15
    Отблизо с Мира /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Баскетбол: Еврокупа Локомотив Кубан - Цедевита
  • 03:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Аякс
  • 06:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
Пълна програма
  • 00:30
    MMA: UFC 231 Макс Холоуей срещу Брайън Ортега
  • 03:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL Сейнт Луис Блус - Ванкувър Кенъкс
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Нюрнберг, мач от германската Бундеслига
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Сампдория
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига Шалке 04 - Локомотив Москва
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Севиля
Пълна програма

Сериали

AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
bTV Comedy 03:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
AXN Black 03:05
Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

Fine Living 03:35
Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 2 03:00
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
MAX Sport 4 03:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"

Всички предавания

Филми

AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
TVPlus 03:00
"Мезек - една среща с миналото" - документален филм
FilmBox Plus 03:05
Бягство Екшън, Романтичен, Трилър САЩ 2013
SAT 1 03:05
"Хитман: Всеки умира сам" - крими / екшън, Франция, 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}