ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Извън играта /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Пълна програма
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 126
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Томас и приятели" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:35
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 05:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 42, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:05
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 04:15
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 7
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Спасяването на Тиа Торес
  • 06:36
    Ветеринарят чудак: Епизод 9
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:00
    Семеен бизнес сериен тв филм /п/
  • 06:25
    5 минути София
Пълна програма
  • 04:57
    Pat the Dog
  • 05:04
    Pat the Dog
  • 05:10
    Pat the Dog
  • 05:17
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.8, еп.9
  • 05:15
    "Супергърл" - сериал, еп. 16
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.8
Пълна програма
  • 03:15
    "Човекът, който не беше там" - драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2001), режисьор - Джоел Коен, актьори -  Били Боб Торнтън, Франсис Макдорманд, Майкъл Бадалуко, Ричард Дженкинс, Джеймс Гандолфини, Джак Макгий, Скарлет Йохансон и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
  • 09:15
    "Усмивчица" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Грег Араки, актьори - Майкъл Хичкок, Адам Броуди, Ана Ферис, Дейвид Голдман, Джон Чо и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Приятели" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    " Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:55
    "Психонавти: Забравените деца", хорър - фентъзи, Испания, 2015; реж. Алберто Васкес, Педро Риверо, [18+]
  • 07:00
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
  • 08:35
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 10:05
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
Пълна програма
  • 04:15
    "Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]
  • 05:35
    "На училище", комедия, Канада, 2017; реж. Кайл Райдаут, с Джуди Гриър, Даниел Дохини, Шобан Уилямс, Ръсел Питърс, Грейс Парк, [15+]
  • 07:00
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 09:05
    "Спасяването на Нета", драма, Израел, 2016; реж. Нир Бергман, с Бени Авни, Нета Рискин, Ротем Абухаб, Ирит Каплан, Наама Арлаки, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1
  • 07:20
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Транс Ам: Епизод 3
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Бонд мания
  • 07:00
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
Пълна програма
  • 04:36
    Как функционира Вселената?: Пътешествие до центъра на слънцето
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 05:48
    Фабрика за храна: Аба заба ду!
  • 06:12
    Ловци на митове: Кастингът: Завръщане на шпионската кола
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Истинският Родриго - 34 еп. - Сериал
  • 05:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 34 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:30
    Формула Е: Обзор на предишния сезон
  • 05:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
  • 05:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
  • 07:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
  • 05:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
  • 09:30
    Мотоциклетизъм: FMX Night of the jumps, Шънжън
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 13
  • 07:20
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 04:40
    Freeride World Tour 2016
  • 05:05
    Freeride World Tour 2016
  • 05:30
    X Games - Minneapolis
  • 06:20
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Живот на остров
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:50
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 6
  • 05:20
    Първата ми любов - първи сезон, еп. 6
  • 06:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:25
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 04:30
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 16
  • 05:15
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 18
  • 06:00
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 9
  • 06:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 03:20
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 08:55
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 10:40
    "Книжарница"Мостът", първа част", драма, САЩ, 2015; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
Пълна програма
  • 04:50
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 05:45
    Първите хора, сезон 1, еп. 4
  • 07:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
  • 08:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цяла шепа долари
  • 05:05
    Американски антиквари: Надолу?
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
Пълна програма
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 04:45
    "Рейнбоу Руби"
  • 05:10
    "Конни"
  • 05:30
    "Дот"
  • 06:15
    "Кайю"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:45
    "Страх от тъмнината" - фентъзи / ужаси с Фани Ардан, Джеймс Фокс.
  • 05:20
    "Орденът на Черния орел" - екшън с Йън Хънтър, Чарлз К. Биби.
  • 06:55
    "В близък план - Книга за джунглата"
  • 07:00
    "В близък план - Първият отмъстител: Войната на героите"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:30
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 2
  • 05:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
  • 05:35
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 1
  • 06:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:30
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 14
  • 05:35
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 9
  • 06:00
    Мигове от катастрофата, еп. 7
Пълна програма
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 9
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 8
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 6
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 10
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    "Днес е 05 декември. Денят започва"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 07:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 08:30
    УЕФА Лига Европа: Бетис - Олимпиакос
Пълна програма
  • 01:40
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 04:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 05:00
    Вести
  • 05:15
    "Верни на клетвата"
  • 06:00
    "Пешком..."
Пълна програма
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Lenny der Laster
  • 06:55
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:05
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
  • 05:12
    Маниаци-чистофайници: Епизод 2
  • 06:00
    Кейт и пълният й дом: Пътешествие до Мексико
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Мама винаги е права
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист - Италия, част 1
  • 05:00
    Слънчева Трявна
  • 05:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 06:00
    Турция - Малко познатата
Пълна програма
  • 04:30
    Карибски пиратски съкровища
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:30
    Карибски пиратски съкровища
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:50
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 05:25
    Герой на Коледа, Канада, драма/романтичен, 2016
  • 06:50
    Перфектният мъж, САЩ, комедия, 2005
  • 08:30
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, 2016
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 6 еп., туристически пътеводител
  • 05:00
    "Златна мисия" - 45 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
  • 06:30
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - документален филм
Пълна програма
  • 04:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 13
  • 05:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 19
  • 05:40
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 20
  • 06:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 74
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
  • 05:33
    Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:25
    "Ченс" - втори сезон, еп. 9
  • 05:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 6
  • 06:00
    Мелачката - първи сезон, еп. 2
  • 06:25
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 247, 248 и 249 еп.
  • 05:25
    "Дог и Бет: на лов" - 9 еп.
  • 06:10
    "Хванати на местопрестъплението" - 10 и 1 еп.
  • 07:00
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:30
    Сомы Европы
  • 05:00
    Карпфишинг
  • 05:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 05:55
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
Пълна програма
  • 01:00
    "Парий" - драма с уч. на Адеперо Одуйе, Пернел Уокър, Аша Дейвис, Чарлс Парнел, Сара Мелесе, Ким Уейънс, Ким Уейънс и др.
  • 06:30
    "В кадър"
  • 07:10
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 8
  • 09:10
    "Любителката на мистерии: От пръв поглед" - мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др. /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Kitchen Boss: Italian Street Food
  • 05:08
    Kitchen Boss: Family Dinner
  • 05:30
    Raging Planet: Blizzard
  • 06:15
    Kitchen Boss: Valentine Bistro at Home
Пълна програма
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Гражданка в ранчото
  • 05:30
    Гражданка в ранчото
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:30
    Формула Е: Обзор на предишния сезон
  • 05:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
  • 05:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
  • 07:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
Пълна програма
  • 03:20
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 08:55
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 10:40
    "Книжарница"Мостът", първа част", драма, САЩ, 2015; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    Zou
  • 05:25
    The Hive
  • 05:35
    The Hive
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 04:25
    What Happened To Baby Lisa? People Magazine Investigates
  • 05:20
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to be the Black Market Maestro
  • 07:00
    California Investigator: Trust Thy Neighbour
Пълна програма
  • 04:30
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
  • 05:00
    Top: Football vs Actors
  • 05:30
    Sport Stars Uncovered: Lochte
  • 06:00
    The Truth About...: Michael Phelps
Пълна програма
  • 04:50
    Fishing Edge
  • 05:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 05:35
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 06:00
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 04:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цяла шепа долари
  • 05:05
    Американски антиквари: Надолу?
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
Пълна програма
  • 04:35
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 10
  • 05:00
    Мигове от катастрофата, еп. 7
  • 05:30
    Мигове от катастрофата, еп. 8
  • 06:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 126
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Томас и приятели" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 04:30
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 04:30
    AXN Отвътре-Ханибал; документален, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 06:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът похитител
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
Пълна програма
  • 03:35
    Харесвам работата ти
  • 05:05
    305
  • 06:50
    Космически шимпанзета 2
  • 08:25
    Сидни Уайт
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Big Time In Hollywood
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:57
    Fitness Babe Eats Pussy In Taxi (18+)
  • 05:23
    Aruba's Thirsty For Big Cock (18+)
  • 05:45
    Super Happy Fun Fuck (18+)
  • 06:00
    Agent Fucks Hot Masturbating Model (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Дария Касаткина - Онс Жабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 06:30
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    Fighting Rookies
  • 06:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:05
    WUSHU Championship
  • 07:20
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    Built To Shred
  • 05:00
    Drive Thru Europe
  • 05:30
    Drive Thru Europe
  • 06:00
    Bubba's World
Пълна програма
  • 04:50
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 05:00
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Смърт в Угомон (Episode 7)
  • 05:45
    Страхотни изобретения (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 06:10
    Загадки в музея (Series 4): Медиумът Марджори, изкачване на Еверест, пасторът и хористът (Episode 7)
Пълна програма
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 04:45
    Bokante - Malta Jazz Festival
  • 05:25
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:25
    Тенис: Мирза Башич - Робин Хаасе (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:05
    Тенис: Аманда Анисимова - Ана Каролина Шмидлова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Айла Томлянович - Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:30
    Тенис: Киан Ван - Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кардиф Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Къде изчезна бебето Лайза? Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 05:20
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 06:10
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Вярвай на съседа си
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 04:15
    "Западен свят ІІ, 9 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 07:00
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 09:00
    "Легенда за пазителите", анимация, САЩ, 2010; реж. Зак Снайдър, [7+]
  • 10:35
    "Маша и мечокът І, 21 - 23 еп.", анимация, Русия, 2012, [0+]
Пълна програма
  • 04:45
    "Филми и звезди Х, 46 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 45 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
  • 08:25
    "Филми и звезди Х, 45 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Зона на пресичане (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 2, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2011
  • 05:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:25
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 20, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 03:40
    Синът
  • 06:40
    Малки герои
  • 08:00
    Макс Мински и аз
  • 09:40
    Пиу!
Пълна програма
  • 04:20
    Престъпни дейности
  • 06:50
    Неговото дело и слава
  • 08:40
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 10:10
    Г-ца Минус
Пълна програма
  • 04:25
    Спунър
  • 06:25
    Крокодилите 2
  • 07:55
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:10
    Герои
Пълна програма
  • 03:30
    Nina's Tragedies
  • 05:10
    Abraham's Point
  • 07:00
    Jack Irish
  • 08:00
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
Пълна програма
  • 04:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 05:00
    EDGEucation...
  • 05:30
    G Series Ice Race 2018
  • 06:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма
  • 04:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 07:00
    Аз съм…
  • 07:10
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Аякс
  • 06:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018 Състезание в Атланта
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL Сейнт Луис Блус - Ванкувър Кенъкс
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Калгари Флеймс - Нешвил Предатърс
  • 10:30
    Голф: Европейски тур SA Open
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Сампдория
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига Шалке 04 - Локомотив Москва
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Севиля
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Рома
Пълна програма

Сериали

bTV Action 05:00
"Супергърл" - сериал, еп. 15
Viasat History 05:00
Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 05:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV Comedy 05:00
"Слънчева Филаделфия" - сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 05:00
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 05:00
"Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
MGM 05:05
"Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
Nova TV 05:20
"Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}