ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:45
    100% будни /п/
  • 02:45
    Матура игрален филм /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 127
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 02:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:50
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Червеи изяждат белия ми дроб
  • 02:35
    Бичата акула - Най-опасната акула в света
  • 03:25
    Вълци и воини: Добре дошли в приюта за вълци
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Да прекосиш линията
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:35
    RT в българския ефир
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 01:35
    60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:25
    Това е само краят на света игрален филм /п/
  • 04:00
    Вечната музика /п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:45
    "Библиотекарите" - сериал, с.2 еп.9,10
  • 04:45
    "Монк" - сериал, с.8, еп.10
  • 05:30
    "Супергърл" - сериал, еп. 17
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    "Отново и отново" - сериал
  • 04:00
    "Идеалният мъж" - комедия, екшън, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Пако Кабезас, актьори - Ана Кендрик, Сам Рокуел, Тим Рот, Луис Да Силва Младши, RZA, Майкъл Еклънд, Джеймс Ренсън, Ансън Маунт,  Елена Санчес и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 04:00
    "Приятели" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 02:20
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:25
    "Спасяването на редник Райън", военна драма, САЩ, 1998; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Том Сайзмор, Едуард Бърнс, Бари Пепър, Адам Голдбърг, [18+]
  • 04:15
    "Неотменимо право", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Доминик Бриджис, с Хавиер Ботет, Мандип Дилън, Майкъл МакКел, Мим Шейк, Кола Бокини, [15+]
  • 05:10
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 07:00
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Пълна програма
  • 02:10
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 03:55
    "Последно желание", драма, САЩ, 2018; реж. Тим Рухана, с Уендъл Пиърс, Джърни Смолет-Бел, Джоан Фрогът, Ейприл Билингсли, Елизабет Лъдлоу, [12+]
  • 05:35
    "Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1
  • 07:20
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Изгубеният град на Голиат
  • 03:00
    Историята под лупа: Заровените съкровища на Рамзес
  • 04:00
    Потъващи градове: Лондон, Обединеното кралство
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
Пълна програма
  • 02:10
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
  • 03:00
    Как се прави...: Зъболекарски скоби, портокалов сок
  • 03:24
    Как се прави...: Епизод 16
  • 03:48
    Човек в опасност: Перфектната буря
Пълна програма
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Възходът на жените: Цивилизация"
  • 03:00
    "Ред и хаос"
  • 04:00
    "За ума"
  • 04:30
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Дон Матео - 27 еп. - Сериал
  • 03:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 03:45
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 04:30
    Истинският Родриго - 35 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Формула Е: Преди сезон 2018-2019
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвърти ден
  • 04:00
    "Преследвайки историята"
  • 04:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, жени
Пълна програма
  • 02:00
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, жени
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвърти ден
  • 05:30
    "Преследвайки историята"
  • 06:00
    Формула Е: Преди сезон 2018-2019
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 15
  • 07:20
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 16
Пълна програма
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 02:30
    Мобилните къщи на звездите
  • 03:00
    Нова къща, нов живот
  • 03:30
    Нова къща, нов живот
Пълна програма
  • 02:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 11
  • 02:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
  • 03:05
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 14
  • 03:35
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 02:10
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 16
  • 03:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 17
  • 03:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 17
  • 04:30
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:50
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 03:00
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
  • 05:25
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 07:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 13
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
  • 03:40
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 02:45
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 03:35
    Изковани в огъня: Турнирен кръг 1
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:30
    "Бери и Доли"
  • 02:40
    "Узли и Пип"
  • 02:50
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 00:30
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 02:25
    "Универсален войник 3: Регенерация" - екшън / приключенски с Долф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дам.
  • 04:00
    "Виетнам, щата Тексас" - екшън с Робърт Гинти, Хаинг С. Нгор.
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
Пълна програма
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    YO! MTV Raps UK
  • 03:25
    YO! MTV Raps UK
  • 03:45
    YO! MTV Raps UK
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:10
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 02:35
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 03:05
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
  • 03:30
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    Пътят на диктатора, еп. 2
  • 03:00
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 16
  • 04:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Дивата Канада, еп. 2
  • 02:35
    Дивата Канада, еп. 3
  • 03:20
    Дивата Канада, еп. 4
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:45
    "Нека да говорят"
  • 03:05
    "Жълтото око на тигъра". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Ретро" - музикална програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: Арсенал - Карабах
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: Рапид Виена - Рейнджърс
  • 06:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
Пълна програма
  • 01:30
    "Пасажир 23: Изчезнал в открито море" - драма, ФРГ, 2018
  • 03:55
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 04:45
    "Линии на живота" - лекарски сериал
  • 05:50
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 02:35
    Вести-Москва
  • 02:50
    "За най-важното"
  • 03:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:45
    Lenny der Laster
  • 06:55
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:05
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:30
    Възмездие- игрален филм- Испания, 2014 г.
  • 02:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Двойната изненада на Джинджър
  • 02:48
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Кендра има бебе
  • 03:36
    Малкият ми живот: Малък край, голямо начало
  • 04:24
    Кейт и пълният ? дом: Ваканция
Пълна програма
  • 02:00
    Семантика на тъканите в Сапаревобанските носии
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 03:30
    Австрия
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина
  • 03:00
    Строителство извън мрежата
  • 04:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина
  • 03:00
    Строителство извън мрежата
  • 04:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 01:20
    Точен прицел, САЩ, екшън/криминален/мистерия, 1993
  • 03:00
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 05:40
    Песен за Коледа, САЩ, драма, 2017
  • 07:10
    Непоносима жестокост (2003), САЩ, комедия/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 02:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 4 еп., документална поредица
  • 03:00
    "Усещане за България: Памет за вчера" - 11 еп., документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 5 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Новото познание: Атлантида и другите светове" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 02:00
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:30
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 23
  • 03:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 02:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 03:50
    "Еър Форс едно" - трилър / екшън, САЩ, 1997
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Касъл - четвърти сезон, еп. 6
  • 02:40
    Империя - четвърти сезон, еп. 8
  • 03:30
    Дълбоката държава - първи сезон, еп. 2
  • 04:20
    "Ченс" - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 01:25
    "Дог и Бет: на лов" - 11 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 24 еп.
  • 02:40
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 4 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 14 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10 /п/
  • 06:15
    "В кадър"
  • 06:50
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 09:00
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистери с уч. на Брус Бокслайтнър, Джо Стивънс, Кели Мартин, Бари Ливингстън, Кейси Сандър, Барбара Нивън, Джейсън Брукс, Кларънс Уилямс III и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 11
  • 02:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Urban Survivor
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Proof of Life
  • 04:00
    Uncovering Aliens: Black Ops Conspiracy
Пълна програма
  • 02:00
    Вечеря при Тифани
  • 02:30
    Вечеря при Тифани
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Формула Е: Преди сезон 2018-2019
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвърти ден
  • 04:00
    "Преследвайки историята"
  • 04:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, жени
Пълна програма
  • 00:50
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 03:00
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
  • 05:25
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 07:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 01:40
    American Monster: Stages Of Grief
  • 02:35
    Broken Trust: Home Protection
  • 03:30
    The Perfect Murder: Disappearing Act
  • 04:25
    Evil Stepmothers: Caught in Her Crosshairs
Пълна програма
  • 02:00
    Top: Weird Names
  • 02:30
    Star Rated: Best Nicknames
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Florence
  • 03:30
    Top: Sons Of
Пълна програма
  • 01:50
    All Angles
  • 02:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 02:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 03:00
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 02:45
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 03:35
    Изковани в огъня: Турнирен кръг 1
Пълна програма
  • 02:00
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 16
  • 03:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 1
  • 03:30
    Сервиз SOS, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 127
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:05
    Ханибал; сезон 2, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:05
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 01:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 02:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 31, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:45
    Профилиране; сезон 7, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 04:35
    AXN Отвътре-Ханибал; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:55
    Часовете преди убийство: Фатален изстрел
  • 02:50
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Клубът на милиардерите
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 13
Пълна програма
  • 00:30
    Воини на светлината
  • 02:30
    Мрачно лято
  • 04:15
    Г-жа Паркър и порочният кръг
  • 05:45
    Фабрика за животни
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:48
    Doc Fucks Freshly Shaven Teen Pussy (18+)
  • 02:13
    Booty Call With My Bro's Mom (18+)
  • 02:35
    Tomboy Treats Her Hero (18+)
  • 03:01
    The Getaway: Part 2 (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 09:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:50
    Cage contender
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 02:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 02:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 03:00
    Occ-Cast
  • 03:30
    Custom 2
Пълна програма
  • 02:05
    Съкровищата на Древен Египет (Series 1): Раждането на изкуството (Episode 1)
  • 03:00
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Джордж III и принцът регент (Episode 2)
  • 03:50
    Личният живот на средновековните крале (Series 1): Какво трябва да знае кралят? (Episode 2)
  • 04:55
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 302 (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Vincent Peirani Quintet 'Living Being'
  • 02:30
    Henry Butler solo - Zinc Bar - New York
  • 03:25
    Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
  • 04:30
    Count Basie - Jazz Archive
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 22-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:50
    Тенис: Алберт Рамос-Винолас - Амине Ахуда (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:05
    Тенис: Миша Зверев - Паоло Лоренци (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:50
    Тенис: Жоао Соуса - Мирза Башич (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Раду Албот - Кайл Едмънд (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 49-и епизод, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Американско чудовище: Етапите на скръбта
  • 02:35
    Измамено доверие: Защита на дома
  • 03:30
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 04:25
    Зли мащехи: На прицел
Пълна програма
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:25
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 03:15
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 04:55
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 05:15
    "Западен свят ІІ, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Фредерик И. О. Той, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
  • 02:20
    "Стая 104 II, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]
  • 02:45
    "Анабел 2: Сътворение", трилър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Ф. Сандбърг, със Стефани Сигман, Талита Бейтман, Антъни Лапаглия, Миранда Ото, Лулу Уилсън, [18+]
  • 04:35
    "Черно езеро ІІ, 5 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2018; реж. Пер Симонсон, с Филип Берг, Хеда Стирнстед, Алида Морберг, Давид Нзинга, Бахар Парс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Майданоз или уханието на един град (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:00
    Колекцията, сезон 1, еп. 2, Великобритания,Франция, 2016
  • 03:25
    Полдарк, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 2, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2011
  • 05:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 01:15
    Абсентия
  • 02:45
    Призрак
  • 04:15
    Бързо момиче
  • 06:15
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 01:55
    Групов секс
  • 03:25
    В галоп с Торнадо
  • 06:50
    Аутсайдерите
  • 08:25
    Кметицата-кексче
Пълна програма
  • 00:50
    Акула във Венеция
  • 02:15
    Удобна кожа
  • 04:05
    Очите на дракона
  • 07:15
    Нечий герой
Пълна програма
  • 01:35
    Cool It
  • 03:00
    Top Spin
  • 04:20
    Sex And Broadcasting
  • 05:25
    Computer Chess
Пълна програма
  • 01:35
    Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира "Лига Европа"
  • 03:25
    Световно клубно първенство по футбол: Ал Аин /ОАЕ/ - Уелингтън /Нова Зеландия/
  • 06:10
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 07:00
    Спортувай предаване за масовия спорт /9 епизод/
Пълна програма
  • 02:00
    Бразди /п/
  • 02:30
    Библиотеката /п/
  • 03:35
    №1 Туризмът: България и туристическата борса в Берлин документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:05
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Барселона
  • 03:30
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Емен - Фейенорд
  • 06:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Мач за трето място
Пълна програма
  • 01:30
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 02:30
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Торонто Мейпъл Лийфс
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Колорадо Авеланш - Едмънтън Ойлърс
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 03:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Понеделнишки обзор
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Торино
  • 06:00
    Футбол: Шампионска лига Галатасарай - Порто
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}