ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Класически коли - филм
  • 10:00
    Великите - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:35
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 08:30
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 09:30
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 10:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:25
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 6
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Проблем при отглеждането
  • 09:10
    Истории за големи котки: Епизод 2
  • 10:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 7
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:00
    TrendY младежко лайфстайл предаване
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Цар Иван Шишман - краят /п/
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
Пълна програма
  • 08:08
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.9
  • 09:00
    "Нинджа 2: Пътят на отмъщението" -  екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор - Исак Флорентин, актьори - Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др.
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.8, еп. 9
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
  • 09:15
    "От руса по-руса" - комедия, криминален (Канада, 2008), режисьор - Дийн Хамилтън, актьори - Памела Андерсън, Дениз Ричардс, Мегън Ори и др.
  • 11:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 13:30
    " Хрониките на Шанара" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Доктор Дулитъл" - комедия (САЩ, 1998), режисьор - Бети Томас, актьори - Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др.
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:19
    Малки Титани: В готовност
  • 08:35
    Юникити
  • 08:45
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 08:30
    "Звезден глас", комедийна драма, Великобритания, 1998; реж. Марк Херман, с Бренда Блетин, Джейн Хорокс, Майкъл Кейн, Юън Макгрегър, Джим Броудбенд, [12+]
  • 10:05
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 11:05
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 08:45
    "Семетери Джънкшън", комедийна драма, Великобритания, 2010; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Крисчън Кук, Том Хюз, Джак Дулан, Фелисити Джоунс, Ралф Файнс, [12+]
  • 10:20
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
  • 12:05
    "Кой ще спаси розите?", драма, Италия, 2017; реж. Чезаре Фурези, с Карло Деле Пиане, Катерина Мурино, Ландо Буцанка, Антонио Кареду, Филип Лерой, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    MainSail
Пълна програма
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:20
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
  • 08:30
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13 /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Светият граал на автомобилите: първа част
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 5
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 5
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 07:26
    Преобрази ума ми: Умът над материята
  • 08:14
    Как функционира Вселената?: Пътешествие до центъра на слънцето
  • 09:02
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 08:00
    "Операция "Ох!"
  • 08:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 35 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 66 еп. - Сериал
  • 12:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 08:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 09:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
  • 09:30
    "Преследвайки историята"
  • 10:00
    Формула Е: Преди сезон 2018-2019
  • 10:30
    Мотоциклетизъм: FMX Night of the jumps, Шънжън
Пълна програма
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 10
  • 08:30
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 09:20
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 1
  • 09:45
    Риболов на звездите, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:50
    World Of X Games
  • 08:40
    Strongman Champions League
  • 09:30
    X Games - Minneapolis
  • 10:20
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 08:10
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 12
  • 08:40
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 8
  • 09:05
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 9
  • 09:35
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 07:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 7
  • 08:40
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 15
  • 09:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 16
  • 10:30
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 07:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 09:00
    "Хотел"Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 10:35
    "Книжарница"Мостът", втора част", драма, САЩ, 2016; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
  • 12:05
    "Лабиринтът: Поледният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
  • 08:25
    Забранена история, сезон 5, еп. 5
  • 09:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
  • 10:10
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
  • 09:00
    Планинари: Да покориш планината
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 08:00
    "Мончичи"
  • 08:20
    "Бери и Доли"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:10
    "В близък план - Х-мен: Апокалипсис"
  • 08:15
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 09:55
    "Пълнолуние в Блу Уотър" - драма / романс с Джин Хекман, Тери Гар.
  • 11:30
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 12:45
    World Stage: MTV Spotlight Nick...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:05
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 08:35
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
  • 09:00
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 2
  • 09:30
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    Технически постижения, еп. 1
  • 09:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 10:00
    Северна Корея отблизо: Огън и ярост, еп. 1
  • 11:00
    Летището в Дубай, еп. 5
Пълна програма
  • 07:55
    Риболов на чудовища, еп. 7
  • 08:40
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 09:30
    Зовът на бебето белуга, еп. 1
  • 10:20
    Пустините на Близкия изток, еп. 2
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    "Днес е 06 декември. Денят започва"
  • 08:55
    "Модна присъда"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Ювентус
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
  • 08:50
    Вести
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Новите приключения на Пинокио
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Линейка в Лондон: Епизод 2
  • 09:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Класически американски стил
  • 10:00
    6 дъщери: Пълно преобразяване за петзначки
  • 11:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Големият финал
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.5
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.8
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:10
    Непоносима жестокост (2003), САЩ, комедия/романтичен, 2003
  • 08:50
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2001
  • 10:35
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 12:20
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
  • 09:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 3
  • 09:35
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 4
  • 10:05
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 10:58
    12A Комедия, Драма 2017
  • 12:29
    Животът се случва Комедия 2011
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 2
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 17
  • 09:50
    Касъл - четвърти сезон, еп. 3
  • 10:45
    Касъл - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 07:50
    "Студио за татуировки" - 4 еп.
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 6 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 8 еп.
  • 09:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 08:00
    Морская охота
  • 08:25
    Сомы Европы
  • 09:00
    Рыбалка без границ
  • 09:30
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
Пълна програма
  • 06:50
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 09:00
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистери с уч. на Брус Бокслайтнър, Джо Стивънс, Кели Мартин, Бари Ливингстън, Кейси Сандър, Барбара Нивън, Джейсън Брукс, Кларънс Уилямс III и др. /п/
  • 11:00
    "Тини: Голямата промяна на Виолета" - приключенски филм с уч. на Мартина Щосел, Хорхе Бланко, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, Клара Алонсо, София Карсън и др.
  • 13:15
    "В кадър"
Пълна програма
  • 07:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Guatemala
  • 08:30
    Raging Planet: Tornado
  • 09:15
    Kitchen Boss: Viewers Takeover
  • 09:38
    Kitchen Boss: Father P's Favorites
Пълна програма
  • 07:50
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Режи!
  • 09:55
    Южняшката кухня на Триша
Пълна програма
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:25
    Kъщата на Шумникови
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 08:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, слалом, втори манш, мъже
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 09:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, трети ден
Пълна програма
  • 07:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 09:00
    "Хотел"Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 10:35
    "Книжарница"Мостът", втора част", драма, САЩ, 2016; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
  • 12:05
    "Лабиринтът: Поледният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:20
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:25
    Kъщата на Шумникови
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Killer Instinct with Chris Hansen: Pushed to the Edge
  • 08:15
    Disappeared: In Broad Daylight
  • 09:10
    Steven Avery: Innocent or Guilty?
  • 10:05
    Web of Lies: Playing Doctor
Пълна програма
  • 07:50
    Special: Sport and Royalty
  • 08:15
    Top: Family Coaching
  • 08:45
    Top: Social Networks
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Lochte
Пълна програма
  • 07:50
    All Angles
  • 08:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 08:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 09:00
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
  • 09:00
    Планинари: Да покориш планината
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 08:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 09:00
    Северна Корея отблизо: Огън и ярост, еп. 1
  • 10:00
    Летището в Дубай, еп. 5
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 8
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 48, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    Разтърсващи престъпления: Рейчъл Никъл
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
  • 09:35
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Клубът на милиардерите
  • 11:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
Пълна програма
  • 07:40
    Първият ден
  • 08:50
    Хейло падането на Рийч
  • 10:15
    Помощник – управителят
  • 12:10
    Белият олеандър
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 08:10
    Euro Blonde Has Cute Small Tits (18+)
  • 08:35
    Pretty Brit With Big Black Butt (18+)
  • 09:00
    Recycling Bin Continued (18+)
  • 09:23
    Payback's A Bitch (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 09:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
  • 08:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
  • 08:45
    Taekwondo
Пълна програма
  • 08:00
    World of X Games 2016
  • 08:30
    Custom
  • 08:45
    Custom 2
  • 09:00
    VANS Get -N Classic
Пълна програма
  • 08:00
    Супер-ветеринар (Series 5): Танк, Барни и Маус (Episode 13)
  • 08:50
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Акули (Episode 2)
  • 09:35
    Тайните на изчезналите гиганти (Series 1): Кашалоти и акули (Episode 3)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 309 (Episode 9)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 10:00
    Българско документално кино
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Jonathan Nott conducts the Ochestre de la Suisse Romande with Nelson Freire: Schumann, Brahms
  • 10:55
    The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Liszt, Ravel, Schoenberg, Rachmaninov
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 22-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Пирин - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:05
    Тенис: Миша Зверев - Паоло Лоренци (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:50
    Тенис: Жоао Соуса - Мирза Башич (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Раду Албот - Кайл Едмънд (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 16-и епизод, повторение
  • 12:30
    Класика от Висшата лига: Ливърпул - Манчестър Юнайтед (2000-01), повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: На ръба
  • 08:15
    Изчезнали: Посред бял ден
  • 09:10
    Да осъдиш невинен отново?
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Купихме си зоопарк", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 09:00
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
  • 09:25
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 11:00
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
  • 08:20
    "Филми и звезди Х, 46 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 08:50
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 10:50
    "Наследници І, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    Вино в кърпа (образователен филм за винен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Руй планина (образователен филм за планински туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 08:05
    Полдарк, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 09:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:45
    Едно френско село, сезон 2, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 07:30
    Синя птица
  • 08:50
    Тайната на лешникотрошачката
  • 10:15
    Семейство Орхейм
  • 11:55
    Розата на Натали
Пълна програма
  • 06:50
    Аутсайдерите
  • 08:25
    Кметицата-кексче
  • 09:50
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 11:05
    Лъки Люк
Пълна програма
  • 07:15
    Нечий герой
  • 08:35
    Коко
  • 10:10
    Пипи отново на борда
  • 11:30
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 07:00
    Final
  • 08:55
    Blues for Willadean
  • 10:45
    Creatures
  • 11:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 07:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 09:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 10:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 12:30
    UIM F1H2O World Championship Grand Prix
Пълна програма
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:30
    Часът на спорта
  • 08:40
    Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
  • 09:30
    Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018 Състезание в Лас Вегас
  • 11:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Баскетбол: Еврокупа УНИКС - Уникаха
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Колорадо Авеланш - Едмънтън Ойлърс
  • 10:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Понеделнишки обзор
  • 11:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Леванте
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Фрозиноне
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Валядолид
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Рома
Пълна програма

Сериали

e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
HBO 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}