ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4047 епизод/п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, 2 сезон
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Класически коли - филм
  • 10:00
    Великите - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:50
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 09:50
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 10:45
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:40
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Трагедия на паркинг за каравани
  • 09:10
    Вълци и воини: Добре дошли в приюта за вълци
  • 10:05
    Ловецът на крокодили: най-доброто от Стив Ъруин: В търсене на супер крокодила
  • 11:00
    Да отгледаш... орангутан
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:45
    История.bg Убийства, заговори, царе /п/
  • 09:45
    Библиотеката
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
Пълна програма
  • 08:51
    The Tom and Jerry Show
  • 08:58
    The Tom and Jerry Show
  • 09:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 09:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.10
  • 09:00
    "Супергърл" - сериал, еп. 18
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.7
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.8, еп. 10
Пълна програма
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
  • 09:15
    "Извличане" - драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Гавин Худ, актьори - Джейк Джиленхол, Рийз Уидърспун, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгард, Игал Наор, Омар Метуали и др.
  • 12:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 14:00
    " Хрониките на Шанара" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Снежната кралица" - анимация (Русия, 2012), режисьори - Максим Свешников, Владлен Барба
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:45
    Юникити
  • 09:05
    Ние, мечоците
  • 09:16
    Ние, мечоците
  • 09:27
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 08:40
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 10:15
    "Полуденница", хорър - драма, Чехия, 2016; реж. Иржи Садек, с Аня Гайслерова, Каролина Липовска, Даниела Коларова, Зденек Муша, Иржи Щребл, [15+]
  • 11:45
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 13:20
    "Специален доклад", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Макс Фон Сидов, Нийл МакДонау, Колин Фарел, Саманта Мортън, [15+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Живот и нищо друго", драма, Испания, 2017; реж. Антонио Менедес Еспарца, с Андрю Блейкингтън, Реджина Уилямс, Робърт Уилямс, Рай'Низия Чембърс, [12+]
  • 10:30
    "Фирмата", криминален трилър, САЩ, 1993; реж. Сидни Полак, с Том Круз, Джейн Трипълхорн, Джийн Хекман, Хал Холбрук, Тери Кини, [15+]
  • 13:05
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
  • 14:30
    "Последно желание", драма, САЩ, 2018; реж. Тим Рухана, с Уендъл Пиърс, Джърни Смолет-Бел, Джоан Фрогът, Ейприл Билингсли, Елизабет Лъдлоу, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    African Voices
Пълна програма
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 08:40
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13 /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
  • 12:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 6
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 6
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 12
Пълна програма
  • 08:14
    Как функционира Вселената?: Краят на вселената
  • 09:02
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 10:14
    Фабрика за храна: Над дъгата
Пълна програма
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
  • 10:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 08:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
  • 09:25
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 36 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 67 еп. - Сериал
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
Пълна програма
  • 08:30
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвърти ден
  • 11:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, хокей на лед, финал
  • 11:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Гардена, спускане, мъже, тренировка
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвърти ден
  • 09:30
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал
  • 10:45
    "Преследвайки историята"
  • 11:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, спускане за комбинация, жени, директно
Пълна програма
  • 08:30
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 5
  • 09:20
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 2
  • 09:45
    Риболов на звездите, сезон 1, еп. 4
  • 10:10
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
Пълна програма
  • 08:40
    Strongman Champions League
  • 09:30
    X Games - Minneapolis
  • 10:20
    X Games - Oslo
  • 11:10
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 08:40
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 10
  • 09:05
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 11
  • 09:35
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 20
  • 10:00
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 08:40
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 17
  • 09:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 18
  • 10:30
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 16
  • 11:25
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 08:50
    "Дежавю", фантастичен екшън, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
  • 11:00
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 12:35
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн"Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 14:35
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 6
  • 09:25
    Леден мост,
  • 10:20
    Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Истинският Юлий Цезар,
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 09:00
    Американски антиквари: Белези на борба
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
Пълна програма
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 91 еп.
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • 08:40
    "Чурулик"
  • 08:55
    "Аниманималс"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:35
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 09:45
    "Кървава сцена" - игрален филм с Винсънт Прайс, Даяна Риг.
  • 11:25
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 13:05
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки UK
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Best Of 2018: Most Played 50
  • 12:00
    Global Girls! Top 20
  • 13:30
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:40
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 3
  • 09:05
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 4
  • 09:35
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 5
  • 10:00
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 08:00
    Технически постижения, еп. 3
  • 09:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 10:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 11:00
    Летището в Дубай, еп. 6
Пълна програма
  • 08:40
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 5
  • 09:30
    Ужас от тигровите акули, еп. 1
  • 10:20
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 11:10
    Морско котки: битка за оцеляване, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рединг - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 08:20
    "Днес е 07 декември. Денят започва"
  • 08:55
    "Модна присъда"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Селтик - Залцбург
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: Виляреал - Спартак Москва
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 08:50
    Вести
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    Ranger Rob
  • 09:30
    Weihnachtsmann Junior
  • 10:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 08:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 09:00
    Спящата красавица-детски филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Епизод 5
  • 10:00
    6 дъщери: Няколко раждания, няколко рождени дни
  • 11:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Отмъщението на отбора
  • 13:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Кендра има бебе
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.10
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Клек във Витоша
Пълна програма
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:30
    Старият антикварен магазин, Ирландия,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 10:05
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 11:25
    Коледна опашка, Канада, семеен, 2014
  • 12:50
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 5
  • 09:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 5
  • 09:35
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 6
  • 10:05
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 4
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 18
  • 09:50
    Касъл - четвърти сезон, еп. 5
  • 10:45
    Касъл - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FITNESS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 9 еп.
  • 09:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 7 и 8 еп.
  • 10:45
    "Да замиташ след звездите" - 20 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 08:25
    Сомы Европы
  • 09:00
    Рыбалка без границ
  • 09:30
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 10:00
    Водный мир
Пълна програма
  • 08:30
    "Любителката на мистерии: О, бебче"- мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др. /п/
  • 10:45
    "Търси се семейство за Коледа" - семеен филм с уч. на Амбър Райли, Матрея Федор, Присила Фая, Камил Съливан, Джаръд Джоузеф, Алиса Сковбай, Кен Тремблет и др.
  • 12:40
    "Сега или никога" - комедия с уч. на Ромен Дюри, Клеман Сибони, Мария Хурадо, Айса Майга, Ирина Солано и др.
  • 14:20
    "Коледа в Конуей" - романтична драма с уч. Анди Гарсия, Манди Мур, Мери-Луис Паркър, Чери Отери, Райли Смит, Рик Райц, Марк Джефри Милър, Андреа Пауъл и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Raging Planet: Hurricane
  • 09:15
    Kitchen Boss: Sweet And Savory
  • 09:38
    Kitchen Boss: Sausage Show
  • 10:00
    Uncovering Aliens: Black Ops Conspiracy
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Режи!
  • 09:55
    Южняшката кухня на Триша
  • 10:25
    Южняшката кухня на Триша
Пълна програма
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 08:30
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвърти ден
  • 11:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, хокей на лед, финал
  • 11:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Гардена, спускане, мъже, тренировка
Пълна програма
  • 08:50
    "Дежавю", фантастичен екшън, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
  • 11:00
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 12:35
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн"Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 14:35
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:10
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:29
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:15
    Disappeared: So Close To Home
  • 09:10
    What Happened To Baby Lisa? People Magazine Investigates
  • 10:05
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: Sex, Lies, And Missing Interns
  • 11:00
    Blood Relatives: Burning Love
Пълна програма
  • 08:45
    Top: Bling Bling Football
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Florence
  • 09:40
    The Truth About...: Women in Sport
  • 10:05
    Up Close With: Fabiana Murer
Пълна програма
  • 08:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 09:00
    Midway USA's Rapid Fire
  • 09:20
    Shooting Gallery
  • 09:45
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 09:00
    Американски антиквари: Белези на борба
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
Пълна програма
  • 08:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 09:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 10:00
    Летището в Дубай, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 10
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 49, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Турникетът/Изгарящо желание
  • 09:35
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Имението Спрекълс
  • 11:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 14
  • 11:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 15
Пълна програма
  • 08:35
    Алекс и Ема
  • 10:30
    Айрис
  • 12:20
    Нощта, в която всичко свърши
  • 14:15
    Измишльотини
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:34
    Natural Boobs On Cheating GF (18+)
  • 09:00
    Cute Redhead Tests Tiny Pussy (18+)
  • 09:24
    Rachael's Anal Rubdown (18+)
  • 09:48
    Doc Fucks Freshly Shaven Teen Pussy (18+)
Пълна програма
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:45
    Colosseum Tournament 14.12.2018
  • 12:15
    King of Kings Grand Prix
  • 14:20
    Colosseum Tournament 14.12.2018
  • 14:30
    Cage Ring Championships 6
Пълна програма
  • 08:45
    Custom 2
  • 09:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 2
  • 09:40
    Battle at the Silver Dragon
  • 10:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 08:10
    Супер-ветеринар (Series 5): Бъз, Чарли и Пебълс (Episode 14)
  • 09:00
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Ай-ай (Episode 3)
  • 09:45
    Тайните на изчезналите гиганти (Series 1): Слонове и носорози (Episode 4)
  • 10:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 311 (Episode 11)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
  • 10:30
    The Sound of New York - Mark Turner
  • 11:00
    Pierre de Bethman - Paris Jazz Festival
Пълна програма
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 19-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 17-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 22-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 22-и епизод, повторение
  • 11:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2018-19), 18-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Изчезнали: Толкова близо до дома
  • 09:10
    Къде изчезна бебето Лайза? Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 10:05
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Секс, лъжи и изчезнали стажантки
  • 11:00
    Кръвожадни роднини: Изгаряща любов
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
  • 09:35
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 11:25
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
  • 13:10
    "Вице VІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Морган Сакет, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 08:25
    "В кадър ХV, 46 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 08:55
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 11:00
    "Наследници І, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 12:00
    "Дедууд III, 7 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2006; реж. Марк Тинкър, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Джералд МакРейни, [18+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Стъпки в Стария град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    По следите на Първомайстора (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:20
    Искрица и Сияйница
  • 09:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 08:10
    Полдарк, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 09:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 2, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 08:30
    Синът
  • 10:45
    Господин Пеликан
  • 12:10
    Нечий герой
  • 13:30
    Винсент и аз
Пълна програма
  • 08:05
    Смотанякът Макс
  • 09:45
    Каквото искаш
  • 11:25
    Хайди
  • 13:15
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 08:10
    Писмописецът
  • 09:35
    Пипи в Южните морета
  • 11:15
    Жаби и жабчета
  • 12:30
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 08:00
    The Overbrook Brothers
  • 09:35
    Cool It
  • 11:00
    Top Spin
  • 12:20
    Sex And Broadcasting
Пълна програма
  • 08:00
    FISE World Series 2018
  • 09:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 11:30
    Live Recap FIM CEV Moto 2 European Championship 20
  • 13:00
    Action Sports World S18
Пълна програма
  • 08:30
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
  • 09:00
    Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира "Лига Европа"
  • 10:50
    Световно клубно първенство по футбол: Ал Аин /ОАЕ/ - Уелингтън /Нова Зеландия/
  • 12:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
Пълна програма
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Туризъм.бг /п/
  • 11:45
    Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018 Състезание във Финикс
  • 11:30
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Анадолу Ефес
Пълна програма
  • 08:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Лас Вегас
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL Лос Анджелис Кингс - Вегас Голдън Найтс
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
  • 17:30
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Реал Мадрид
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Сампдория
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Севиля
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Фиорентина
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 08:55
Пришиване - трети сезон, еп. 3
RTVi 09:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV Action 09:00
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.3
bTV Lady 09:00
"Клиника край езерото" - сериал
AXN 09:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
BNT 3 09:50
Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство
AXN Black 10:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

TVT 09:00
Епоха (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
Планетата Земя документален филм /4 епизод/
AXN 09:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
FilmBox Basic 09:05
Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
HBO3 09:05
"Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}