ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Туризъм.бг седмично публицистично предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.4, еп.7
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 07:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:25
    Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2012
  • 10:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 08:15
    Ветеринар сред дивата природа: Диви тасманийски дяволи
  • 09:10
    Ловецът на крокодили: най-доброто от Стив Ъруин: В търсене на супер крокодила
  • 10:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 7
  • 11:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
Пълна програма
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Капиталът" (п)
  • 10:35
    Интервю
Пълна програма
  • 08:10
    "Ана и дивите животни" - документална поредица
  • 08:35
    "Ана и домашните животни" - документална поредица
  • 08:50
    "Чекер Тоби" - шоу
  • 09:25
    "Пиперените зрънца" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 08:15
    Япония днес: Красотата на природата
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
  • 09:15
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 08:08
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 08:00
    "Готъм" - сериал
  • 10:45
    "Дупката" - приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джо Данте, актьори - Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др.
  • 12:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Усмивчица" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Грег Араки, актьори - Майкъл Хичкок, Адам Броуди, Ана Ферис, Дейвид Голдман, Джон Чо и др.
  • 10:00
    "Сабрина" - комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор - Сидни Полак, актьори - Харисън Форд, Джулия Ормънд,  Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Лорън Холи и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 13:45
    "Пазители на наследството" - драма, екшън, биографичен (САЩ, Германия, 2014), режисьор - Джордж Клуни, актьори - Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Хю Боневил, Захари Бахаров, Боб Балабан и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 10:00
    "Джони Инглиш" - екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2003), режисьор - Питър Хауит, актьори - Роуан Аткинсън, Натали Имбрулия, Бен Милър, Джон Малкович, Грег Уайз и др.
  • 12:00
    "Доктор Дулитъл" - комедия (САЩ, 1998), режисьор - Бети Томас, актьори - Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др.
  • 14:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Корабът на мечтите: Лос Анджелис" - комедия, драма, романтичен (Германия, 2018), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:20
    Малки Титани: В готовност
  • 08:35
    Юникити
  • 08:45
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 08:35
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
  • 11:05
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 12:50
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
  • 09:30
    "Клетката на Никол", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Йозеф Брандл, с Фелин Роган, Марсел Мохаб, Жак Палмингер, [12+]
  • 09:50
    "Телма", трилър - хорър, Норвегия, 2017; реж. Йоахим Триер, с Ейли Харбое, Кая Уилкинс, Хенрик Рафаелсен, Елен Дорит Петерсен, Марте Магнусдотер Солем, [15+]
  • 11:50
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    African Voices
  • 08:30
    Inside the Middle East
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    MainSail
Пълна програма
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Лена Лоренц: Съдбоносно решение" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
Пълна програма
  • 07:15
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 21, 3 епизода
  • 11:00
    "Американска нинджа 3" - екшън с уч. на Дейвид Брадли, Стив Джеймс, Майкъл Чан и др. /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 07:30
    Строителни постижения: Мостът Бей Бридж в Сан Франциско
  • 08:30
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
  • 09:30
    Историята под лупа: Тайните на Акропола
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 59
Пълна програма
  • 08:14
    Фабрика за храна: Шоколадовите блокчета Роки Роуд
  • 08:38
    Фабрика за храна: Над дъгата
  • 09:02
    Фабрика за храна: Сложете чайника да ври
  • 09:26
    Как са го направили?: Епизод 11
Пълна програма
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    101 Далматинци
  • 10:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 10:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 08:10
    "Изглежда супер"
  • 08:35
    "Изглежда супер"
  • 09:00
    "Ужасна история"
  • 09:30
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 10:00
    Ключът към успеха
  • 10:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 07:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, квалификация
  • 09:30
    Формула Е: Преди сезон 2018-2019
  • 10:00
    Формула Е: Квалификация в Саудитска Арабия, директно
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, четвъртфинали
  • 09:15
    Тенис на маса: Световен тур, финали, Република Корея, смесени двойки, финал, директно
  • 10:15
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
  • 11:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, спускане, жени, директно
Пълна програма
  • 08:05
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 08:50
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
  • 09:35
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 2
  • 10:25
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 07:50
    Nhra Sportsman Series
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
  • 09:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 10:20
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 07:45
    Имало едно време - седми сезон, еп. 4
  • 08:40
    Кристела - първи сезон, еп. 13
  • 09:05
    Кристела - първи сезон, еп. 14
  • 09:35
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 07:55
    Отдел "Разследване", еп. 8
  • 09:05
    Частни детективи - втори сезон, еп. 7
  • 10:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 8
  • 11:00
    Тандем - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    "Лабиринтът: Поледният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 09:20
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 10:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 11:20
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласитър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 08:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
  • 08:40
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
  • 09:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
  • 09:40
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
Пълна програма
  • 08:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 08:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 09:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Заслепителна белота
  • 09:55
    Изковани в огъня: Международен шампионат
Пълна програма
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:00
    "Мончичи"
  • 08:20
    "Бери и Доли"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:00
    "Денят на живо"- избрано
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Социална мрежа"- избрано
  • 10:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Бакару Банзай" - екшън / научна-фантастика с Питър Уелър,Джон Литгоу.
  • 08:40
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 10:40
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 12:45
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 12:45
    World Stage: MTV Spotlight Nick...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 07:50
    Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 6
  • 08:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 6
  • 09:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 7
  • 10:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 1
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 10:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 11:00
    Тайните на космическите совалки, еп. 1
Пълна програма
  • 07:55
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
  • 08:40
    Братско сафари, еп. 2
  • 09:30
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 1
  • 10:20
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 2
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Витоша - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 07:55
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 08:40
    "Слово на пастора"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:10
    За юбилея на Леонид Бикова. Премиера. "Арфы нет - возьмите бубен!"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 06:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Ювентус
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
Пълна програма
  • 06:45
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 08:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:50
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:45
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
Пълна програма
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
  • 08:50
    Вести
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
Пълна програма
  • 07:10
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 09:10
    "Най-хубавата ни Коледа" - доку-поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
  • 10:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Балкан фолк 2018
  • 09:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 10:00
    Час пик-предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джеймс Кей
  • 09:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 9
  • 09:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 10
  • 10:00
    Режи, Джуниър!: Преследване на багели в цветовете на дъгата
Пълна програма
  • 08:00
    Виж България - Добрич, Враца, Монтана
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    5 факта за превземането на парахода "Радецки"
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:30
    Без батерии, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 1987
  • 09:15
    Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997
  • 11:00
    Дивата река, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
  • 12:50
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/фантастика, 1985
Пълна програма
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Румен Статков" - II част, 36 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
  • 09:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 09:30
    "Историята на Кристиано Роналдо" - кратък документален филм
Пълна програма
  • 08:10
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 5
  • 08:40
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 6
  • 09:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 3
  • 09:35
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:01
    Овца или вълк Анимация, Приключенски, Комедия 2016
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 10:55
    "Ризоли и Айлс" - криминален сериал
  • 11:50
    "Просто Сали" - доку-поредица
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 19
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 15
  • 08:50
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 16
  • 09:15
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 15:00
    Best Of 2018: Most Played 50
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 131, 132, 133 и 134 еп.
  • 08:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 9 и 10 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 1017 и 1018 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
Пълна програма
  • 08:00
    На рыбалку вместе с папой
  • 08:30
    Следопыт
  • 08:40
    По следам Хемингуэя
  • 09:10
    Рыбалка сегодня
Пълна програма
  • 06:40
    "Сини небеса: Новият ми живот в Мексико" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Елена Улиг, Роберто Гера, Михаел Лот и др.
  • 09:00
    "Кученце за Коледа" - семеен филм с уч. Дийн Кейн, Кристи Суонсън, Джет Джърдженсмейър, Хайли Дъф, Майрик Мърфи, Авари Андерсън и др. /п/
  • 11:00
    "Коледа в Конуей" - романтична драма с уч. Анди Гарсия, Манди Мур, Мери-Луис Паркър, Чери Отери, Райли Смит, Рик Райц, Марк Джефри Милър, Андреа Пауъл и др. /п/
  • 13:00
    "Хвани и пусни" - роматична драма с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Сам Йегър, Джулиет Луис, Фиона Шау и др. /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Bear Grylls: Born Survivor: China
  • 08:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Guatemala
  • 09:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Urban Survivor
  • 10:00
    Bear Grylls: Born Survivor: Canadian Rockies
Пълна програма
  • 08:15
    Гражданка в ранчото
  • 08:40
    Гражданка в ранчото
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
  • 08:35
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:25
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, квалификация
  • 09:30
    Формула Е: Преди сезон 2018-2019
  • 10:00
    Формула Е: Квалификация в Саудитска Арабия, директно
Пълна програма
  • 07:00
    "Лабиринтът: Поледният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 09:20
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 10:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 11:20
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласитър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 08:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 09:00
    Paprika
  • 09:30
    Claude
Пълна програма
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
  • 08:35
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:25
    Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:15
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 09:10
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: Sex, Lies, And Missing Interns
  • 10:05
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: The Predator In The Park
  • 11:00
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: He Called Himself Phoenix
Пълна програма
  • 08:15
    Music vs Sport: Olympics
  • 08:45
    Top: Nuts for Chess
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Biles
  • 09:40
    The Truth About...: New Olympic Sports
Пълна програма
  • 08:15
    Bottom Feeders
  • 08:35
    Bottom Feeders
  • 09:00
    Back Country Rescue
  • 09:20
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 08:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 08:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 09:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Заслепителна белота
  • 09:55
    Изковани в огъня: Международен шампионат
Пълна програма
  • 08:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 10:00
    Тайните на космическите совалки, еп. 1
  • 11:00
    Марс, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.4, еп.7
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:15
    Телешоп
  • 13:30
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 08:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 08:50
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Рис Джоунс
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
Пълна програма
  • 07:20
    Веселата коледа на мъпетите
  • 09:10
    Мери Кристмас
  • 11:00
    Гаджето на най-добрия ми приятел
  • 13:10
    Горе във вилата
Пълна програма
  • 07:55
    "Умницы и умники" (12+)
  • 08:40
    "Слово пастыря" (0+)
  • 09:00
    Новости (с субтитрами)
  • 09:10
    К юбилею Леонида Быкова. Премьера. "Арфы нет - возьмите бубен!" (16+)
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
Пълна програма
  • 05:00
    Утро России. Суббота
  • 08:40
    Местное время. Суббота
  • 09:15
    Диалоги о животных. Московский зоопарк
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 08:10
    Multiple Orgasms For Horny Lesbians (18+)
  • 08:36
    Cop Spunks On Her Tattoos And Tits (18+)
  • 09:00
    Backyard Camping for Hottie on House Arrest (18+)
  • 09:21
    My Stepmother's Pantyhose (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:00
    Мото: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм (повторение)
  • 10:10
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - кратък документален филм
  • 10:30
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:20
    Борсова информация
  • 08:25
    Агрокоментар
  • 08:30
    Агротема
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
  • 08:25
    Taekwondo
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 08:00
    Ideais2
  • 08:30
    Custom 2
  • 08:45
    Custom 2
  • 09:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 07:50
    Животни, които са променили историята (Series 1): Облекло (Episode 2)
  • 08:45
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 09:15
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 09:45
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Електрическа змиорка (Episode 8)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Cavalleria Rusticana and Pagliacci at the Metropolitan Opera in New York
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    La Bayadere by Marius Petipa, Kiev ballet
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Славия - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ница - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
  • 13:55
    Класика от Първа професионална лига: Берое - Левски (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Виктория Азаренка - Ашли Барти (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 09:30
    Тенис: Каролин Вожняцки - Камила Джорджи (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
  • 11:40
    Тенис: Алисън Риск - Каролина Плишкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 14:30
    Тенис: Дона Векич - Каролин Гарсия (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Ница - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 49-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 09:10
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Секс, лъжи и изчезнали стажантки
  • 10:05
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Хищникът в парка
  • 11:00
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Той се представя като Финикс
Пълна програма
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 08:45
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 09:15
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 11:45
    "Филми и звезди Х, 50 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 08:50
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 10:40
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 12:40
    "Шоуто на Джон Оливър V, 13 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Спомените на една градска градина (образователен документален филм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Обратен ход (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:23
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 08:15
    Единичен тест
  • 08:20
    Единичен тест
  • 08:25
    Новини
  • 08:30
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 07:45
    Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 08:30
    Клондайк, сезон 1, еп. 2, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 09:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 10:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
Пълна програма
  • 08:05
    Хайди, еп.11
  • 08:30
    Хайди, еп.12
  • 08:55
    Икингут
  • 10:20
    Фин
Пълна програма
  • 06:50
    Нова Година
  • 08:20
    Островът на шепотите
  • 09:40
    Архитектът
  • 11:00
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 07:55
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 09:25
    Скаутско приключение
  • 10:50
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 12:20
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 07:00
    Tiny Furniture
  • 08:45
    The Rise and Rise of Bitcoin
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
Пълна програма
  • 08:00
    Action Sports World S18
  • 09:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 11:00
    Super Enduro S18
  • 12:30
    UIM F1H2O World Championship Grand Prix
Пълна програма
  • 08:15
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Светът на конете
  • 09:30
    Футбол: Олимпиакос - Милан - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 08:00
    Открито с Валя Ахчиева /п/
  • 08:30
    По света и у нас
  • 09:00
    TrendY младежко лайфстайл предаване
  • 09:30
    Притъмнее ли - значи е на разсъмване документален филм /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание във Фонтана
  • 11:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 11:30
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
  • 16:30
    Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Анадолу Ефес
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Тампа Бей Лайтнинг - Торонто Мейпъл Лийфс
  • 10:30
    Баскетбол: Еврокупа Ратиофарм Улм - Морабанк Андора
  • 12:15
    Баскетбол: Еврокупа Валенсия - Зенит
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Реал Сосиедад
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Леганес
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Културал Леонеса, шестнайсетинафинален мач реванш за Купата на краля
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
Пълна програма

Сериали

e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
HBO 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}