ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ: Невена Коканова" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Коледна тайна" - с уч. на Бетани Джой Ленц, Джон Риърдън, Сюзън Хоугън, Майкъл Хоугън и др.
Пълна програма
  • 07:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 08:30
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 09:30
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 10:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:25
    Истории за големи котки: Епизод 3
  • 08:15
    Питбули и бивши затворници: Разрушение
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Спасяването на Тиа Торес
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Изпитание с огън
Пълна програма
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православие
  • 10:45
    "Деяния на светите апостоли" (православна беседа)
  • 11:15
    АТАКА през седмицата
Пълна програма
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:04
    "Малката кибритопродавачка" - филм приказка, ФРГ, 2013
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:50
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 08:15
    Шифт /п/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от София
Пълна програма
  • 08:08
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 08:00
    "Готъм" - сериал
  • 11:00
    "Гробницата на дракона" - екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
  • 12:45
    "БСП - Бесни Страшни Пенсии 2" - екшън,  комедия,  криминален (САЩ, 2013), режисьор - Дийн Парисо, актьори - Антъни Хопкинс, Нийл Макдона, Дейвид Тюлис, Лий Бюнг-Хун, Катрин Зита-Джоунс, Брайън Кокс, Джон Малкович, Брус Уилис, Мери-Луис Паркър, Хелън Миръ
  • 15:00
    "Дупката" - приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джо Данте, актьори - Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др.
Пълна програма
  • 07:45
    "Разходка под слънцето" - драма,романтичен (Великобритания, 2014), режисьори - Макс Джива, Даниа Паскуини, актьори - Хана Артертон, Грег Уайс, Анабел Шолей, Джули Коиси, Мариола Яворска, Джулио Берути, Лиона Луис и др.
  • 10:00
    "Ой, къде изчезна Ной!" - анимация (Германия,  Белгия,  Люксембург,  Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи - Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори - Тоби Генкел, Шон Маккормак
  • 12:00
    "Alibi.com" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Филип Лашо, актьори - Филип Лашо, Елоди Фонтан, Жулиен Арути и др.
  • 13:45
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио" - драма, криминален, екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Джъстин Лин, актьори -  Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайриз Гибсън,  Лудакрис, Мат Шулц, Жоаким Де Алмейда,  Сунг Канг, Дуейн Джонсън и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 10:00
    "Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
  • 12:00
    "Снежната кралица 3: Огън и лед" - анимация, приключенски, семеен (Русия, 2016), сценаристи - Алексей Цицилин, Алексей Замислов, Владимир Николаев, режисьор - Алексей Цицилин
  • 14:00
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Кралица на красотата" - сериал
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:20
    Малки Титани: В готовност
  • 08:35
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 09:00
    "Да си стъпиш на краката", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ричард Лонкрейн, с Имела Стоунтън, Силия Имри, Тимъти Спол, Джоана Лъмли, Дейвид Хейман, [15+]
  • 10:50
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, първа част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, с Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 12:25
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, втора част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, с Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 08:55
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 10:55
    "Стихове на забравата", драма - мистерия, Франция, 2017; реж. Алиреза Хатами, с Хуан Маргало, Томас Дел Естал, Мануел Морон, Итзиар Айзпуру, Хулио Юнг, [15+]
  • 12:30
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 08:30
    Business Traveller (2012)
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 06:20
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Лена Лоренц: Без следа" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Верена Алтенбергер и др.
Пълна програма
  • 06:50
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 22, 3 епизода
  • 11:00
    "Стари приятели II" - комедия с уч. на Джак Лемън, Уолтър Матау, Джонатан Силвърман, Лиса Уолц, Кристин Барански и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Кръв по ръцете
  • 08:30
    Аляска: Последната граница: Денят, в който се срути ледникът
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: На камиона с Трейо
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 46
Пълна програма
  • 07:26
    Какво може да се обърка?: Подводница от скрап
  • 08:14
    Какво може да се обърка?: Отмъщението на роботите
  • 09:02
    Какво може да се обърка?: Специално празнично издание
  • 09:50
    Човек в опасност: Перфектната буря
Пълна програма
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Клауд Найн
  • 10:05
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 08:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 08:10
    "Изглежда супер"
  • 08:35
    "Изглежда супер"
  • 09:00
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
Пълна програма
  • 08:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, спускане, жени
  • 08:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Гардена, спускане, мъже
  • 09:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите, Прага
  • 10:30
    Куриози
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, полуфинали
  • 09:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Гардена, спускане, мъже
  • 10:30
    Ски бягане: Световна купа в Давос, 10 км, жени, директно
  • 11:30
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 07:55
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 5
  • 08:40
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 6
  • 09:30
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 4
  • 10:20
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 5
Пълна програма
  • 07:50
    Nhra Sportsman Series
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
  • 09:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 10:20
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 07:45
    Имало едно време - седми сезон, еп. 6
  • 08:40
    Кристела - първи сезон, еп. 15
  • 09:05
    Кристела - първи сезон, еп. 16
  • 09:35
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 07:55
    Отдел "Разследване", еп. 9
  • 09:05
    Частни детективи - втори сезон, еп. 9
  • 10:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 10
  • 11:00
    Тандем - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 08:45
    "Принцесата и жабокът", анимация, САЩ, 2009; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:20
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
  • 12:05
    "Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
Пълна програма
  • 07:45
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 08:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 09:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 09:25
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Не си давай оръжието
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: Нащрек
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Човек, автомобил, пожар
  • 09:00
    Извънземни от древността: Земна станция Египет
Пълна програма
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 08:30
    Риболовен филм - тв поредица
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 91 еп.
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Мончичи"
  • 08:20
    "Бери и Доли"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
  • 08:45
    "Парчета от реалността
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Социална мрежа", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:55
    "Болницата" - комедия / драма с Джордж Скот, Даяна Риг, Барнард Хюс, Ричард Дайсарт.
  • 09:35
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
  • 11:20
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
  • 13:15
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
Пълна програма
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 13:50
    World Stage: MTV Spotlight @...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 08:05
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 08:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 09:25
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 3
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 9
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 10
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 3
Пълна програма
  • 07:55
    Дивата Великобритания, еп. 2
  • 08:40
    Супер змията на Африка, еп. 1
  • 09:30
    Най-опасните животни в света 3, еп. 2
  • 10:20
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство, трети ден, втора сесия, повторение
  • 11:30
    Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 13:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 16-и епизод
Пълна програма
  • 07:30
    "Здраве"
  • 08:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:10
    За юбилея на Юри Николаев. Премиера. "Наслаждавайки се на живота"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:15
    "Мама" - сериал
  • 08:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:10
    "Мъпетите" - анимация с кукли, U, 2011
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 08:30
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
  • 10:30
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
  • 12:30
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
Пълна програма
  • 07:45
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 10:45
    "Суперталантът" - шоу
  • 12:50
    "Фермер си търси съпруга: Вълшебната сватба на Джералд и Ана" - реалити
  • 14:40
    "Красивото ни общо жилище" - документация
Пълна програма
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
  • 08:50
    Вести
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 06:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 09:15
    "Страхотни жени" - скеч комедийно шоу
  • 09:45
    "111 страхотни двойки" - клип шоу
  • 11:50
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
Пълна програма
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа
  • 11:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 08:00
    Малки хора - свят голям: Той ще е такъв, какъвто е
  • 09:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 1
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джеймс Кей
  • 12:00
    Тайните на хранителните продукти: Тайните на супермаркетите
Пълна програма
  • 08:00
    Виж България - Берковица
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    10-те най-малки града в България
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Невъзможен хотел
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:20
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 09:05
    Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
  • 11:00
    Джурасик парк, САЩ, екшън/приключенски/фантастика/трилър, 1993
  • 13:05
    Изгубеният свят: Джурасик парк, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1997
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си рокаджия?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Кайли: Еволюцията на една поп принцеса" - кратък документален филм
  • 09:30
    "Пътят към върха: 50 Сент" - документален филм
Пълна програма
  • 07:40
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 25
  • 08:10
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 1
  • 08:40
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 2
  • 09:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
Пълна програма
  • 06:45
    "Втори дубъл" - криминален сериал
  • 08:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:50
    "Бавачката Макфий и големият взрив" - комедия / семеен филм, копродукция, 2010
  • 15:00
    "Вечни герои: Зимните Олимпийски игри" - спортна доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 22
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 2
  • 08:50
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 3
  • 09:15
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Best Of 2018: Most Played 50
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 135, 136, 137 и 138 еп.
  • 08:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 11 и 12 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 1019 и 1020 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 08:00
    На рыбалку вместе с папой
  • 08:25
    Особенности охоты на Руси
  • 08:40
    По следам Хемингуэя
  • 09:10
    Я и моя собака
Пълна програма
  • 07:00
    "Да бъдеш отново на 16" - романтична комедия с уч. на Софи Шут, Анна Хаусбург, Янек Рийке, Елена Улиг и др.
  • 09:20
    "Принцесата Лебед: Коледа" - анимационен филм
  • 11:10
    "Сега или никога" - комедия с уч. на Ромен Дюри, Клеман Сибони, Мария Хурадо, Айса Майга, Ирина Солано и др. /п/
  • 13:00
    "Пич, къде ми е магарето?" - комедия с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др. /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Must Love Cats: Episode 9
  • 08:30
    Must Love Cats: Episode 10
  • 09:15
    Must Love Cats: Episode 11
  • 10:00
    Must Love Cats: Episode 12
Пълна програма
  • 07:50
    Подставени клиенти
  • 08:15
    Подставени клиенти
  • 08:40
    Подставени клиенти
  • 09:05
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
  • 08:35
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 08:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Дизер, спускане, жени
  • 08:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Вал Гардена, спускане, мъже
  • 09:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите, Прага
  • 10:30
    Куриози
Пълна програма
  • 07:00
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 08:45
    "Принцесата и жабокът", анимация, САЩ, 2009; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:20
    "Предложението", комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
  • 12:05
    "Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 08:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 09:00
    Paprika
  • 09:30
    Claude
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:10
    Пламъчко и Машините
  • 08:35
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 18:00
    Keep It Classic
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Killer Instinct with Chris Hansen: Dark Obsession
  • 08:15
    Killer Instinct with Chris Hansen: Pushed to the Edge
  • 09:10
    Killer Instinct with Chris Hansen: Senseless in Seattle
  • 10:05
    Killer Instinct with Chris Hansen: A Deadly Diamond
Пълна програма
  • 07:50
    Ultimate Clash: Rossi vs Lozen
  • 08:15
    Freesports: Romaniacs
  • 08:45
    Top: Fitness Routines
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Women Boxers
Пълна програма
  • 07:50
    Bottom Feeders
  • 08:15
    Bottom Feeders
  • 08:35
    Bottom Feeders
  • 09:00
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Не си давай оръжието
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: Нащрек
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Човек, автомобил, пожар
  • 09:00
    Извънземни от древността: Земна станция Египет
Пълна програма
  • 08:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 9
  • 09:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 10
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 3
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ: Невена Коканова" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 40, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 41, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 14
  • 08:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 15
  • 08:50
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Стивън Камерън
  • 09:35
    Градски кошмари: Убиецът със сателитна навигация
Пълна програма
  • 08:00
    Дийп
  • 09:50
    Oгъст Ръш
  • 12:00
    Гимназист
  • 13:55
    Проглеждане
Пълна програма
  • 07:30
    "Здоровье" (16+)
  • 08:25
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 09:00
    Новости (с субтитрами)
  • 09:10
    К юбилею Юрия Николаева. Премьера. "Наслаждаясь жизнью" (12+)
Пълна програма
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 05:00
    На обрыве. Х/ф
  • 08:10
    Местное время. Воскресенье
  • 08:50
    Сам себе режиссер
  • 09:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:46
    Love At First Fuck (18+)
  • 08:12
    Loud Orgasms From Tiny Teen Nympho (18+)
  • 08:38
    Peta Pledges Her Cleavage Allegiance (18+)
  • 09:00
    Whisking Abella Away From Danger (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: Дамир Джумхур - Стан Вавринка (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:00
    "Ла Лига" - документален филм
  • 09:30
    "Головете на Ла Лига" - 15 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 10:00
    Футбол: Уеска - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
  • 08:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
  • 08:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 08:00
    Here & Now
  • 09:00
    World of X Games 2016
  • 10:00
    Riding Portugal
  • 10:30
    Maverick Moments
Пълна програма
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 311 (Episode 11)
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 401 (Episode 1)
  • 08:40
    Спасяването на Сърга (Series 1): Смъртта на лъва (Episode 5)
  • 09:35
    Спасяването на Сърга (Series 1): Сърга ловува (Episode 6)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Adrien Perruchon and the Symfonieorkest Vlaanderen: Coppens, Lalo, Ginastera, Copland, Ravel
  • 11:15
    Ivan Fischer and the Budapest Festival Orchestra : Requiem by Mozart
  • 12:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 05:20
    Тенис: Михаил Южни - Роберто Баустиста-Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:10
    Тенис: Доминик Тийм - Ян-Ленард Щруф (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Тенис: Наоми Осака - Барбора Стрицова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 11:45
    Тенис: Камила Джорджи - Виктория Азраенка (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Фулъм - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 16-и епизод
Пълна програма
  • 07:25
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Тъмна обсебеност
  • 08:15
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: На ръба
  • 09:10
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Бездиханни в Сиатъл
  • 10:05
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Смъртоносният диамант
Пълна програма
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 07:30
    "Пепеляшка", анимация, САЩ, 1950; реж. Клайд Джероними, Хамилтън Луске, Уилфред Джаксън, [0+]
  • 08:45
    "Гънка във времето", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ейва ДюВернай, със Сторм Рийд, Опра Уинфри, Рийз Уидърспуун, Минди Калинг, Ливай Милър, [7+]
  • 10:35
    "В кадър ХV, 50 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 11:05
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
  • 09:00
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 09:50
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 11:35
    "Аз, вещицата I, 8 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    По стъпките на легионите (образователен филм за семеен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Сердика е моят Рим (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:23
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 08:00
    Cars 'n' Stripes
  • 08:30
    Изпитатели
  • 08:50
    Единичен тест
  • 08:55
    Блох обяснява - автожурнал
Пълна програма
  • 07:10
    Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 10:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 07:45
    Лили Давид
  • 09:20
    Макс Мински и аз
  • 11:00
    Малкият любител на птици
  • 12:15
    Ерик в страната на насекомите
Пълна програма
  • 06:35
    Деликатност
  • 08:25
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:40
    Фин
  • 11:10
    Вън от гората
Пълна програма
  • 06:45
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
  • 08:20
    "Канейдиънс" завинаги
  • 09:55
    Пипи бяга от вкъщи
  • 11:30
    Т.И.М.
Пълна програма
  • 07:00
    My Effortless Brilliance
  • 08:20
    Dumbstruck
  • 09:45
    Silicon Cowboys
  • 11:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 08:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 10:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 13:30
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 18:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Светът на конете
  • 08:15
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 08:00
    Бразди
  • 08:30
    По света и у нас
  • 09:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 09:30
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Мартинсвил
  • 11:30
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Де Граафшап
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
  • 10:30
    Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Бъфало Сейбърс
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Жирона
  • 14:55
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Шампионска лига Цървена звезда - Пари Сен Жермен
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ "Христо Стоичков", документален филм
  • 13:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:10
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 9
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}