ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Класически коли - филм
  • 10:00
    Великите - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:55
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:50
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 09:45
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 10:40
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Патрул на магистралата
  • 09:10
    Ветеринар сред дивата природа: Диви тасманийски дяволи
  • 10:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 8
  • 11:00
    Най-дивата Латинска Америка: Андите
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:00
    Пътешественикът сред звездите документален филм /п/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Бомбардировките над София /п/
  • 09:45
    Библиотеката /избрано/
Пълна програма
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 08:00
    "Час пик" - сериал, еп.1
  • 09:00
    "Супергърл" - сериал, еп. 19
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.7
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.8, еп. 11
Пълна програма
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
  • 09:15
    "Коледен герой" - драма, романтичен (Канада, 2016), режисьор - Джордж Ершбамър, актьори - Анна Хъчисън, Маркус Роснър, Анита Браун, Брус Доусън, Джери Тримбъл и др.
  • 11:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 13:15
    " Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Книгата на живота" - анимация, приключенски, комеди я (САЩ, 2014), сценаристи - Джордж Р. Гуатиерез, Дъглас Лангдейл, режисьор - Джордж Р. Гуатиерез
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:20
    Малки Титани: В готовност
  • 08:35
    Юникити
  • 08:45
    Юникити
  • 09:05
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 07:00
    "Девствени", драма, Франция, 2018; реж. Керен Бен Рафаел, с Джой Рийгър, Евгения Додина, Майкъл Алони, Мануел Елкасласи Варди, Рами Хюбъргър, [12+]
  • 08:30
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 10:00
    "Порто", романтична драма, Португалия, 2016; реж. Гейб Клингер, с Антон Йелчин, Люси Лука, Пауло Каларе Франсоа Льобран, Флори-Ауклерк Виаленс, [15+]
  • 11:15
    "Война на световете", научно-фнтастичен трилър, САЩ, 2005; реж. Стивън Спилбърг, с Том Круз, Дакота Фанинг, Миранда Ото, Джъстин Чатуин, Тим Робинс, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Два милиона бакшиш", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Бергман, с Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Рози Перес, Уендъл Пиърс, Айзък Хейс, [12+]
  • 08:45
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 10:20
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 11:55
    "Меда, или не толкова светлата страна на нещата", драма, Румъния, 2017; реж. Емануел Парву, с Шербан Павлу, Адриан Титиени, Флорин Замфиреску, Ана Раду, Костел Кашкавал, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13 /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Светият граал на автомобилите: втора част
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 7
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 7
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 08:14
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 09:02
    Създаването на най-големите...: Голямата надпревара за увеселително влакче
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 10:14
    Фабрика за храна: Сложете чайника да ври
Пълна програма
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    "Операция "Ох!"
  • 08:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 37 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 68 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, жени
  • 08:45
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 11:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
  • 10:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г, финал
  • 11:00
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 12:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
Пълна програма
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 12
  • 08:30
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 6
  • 09:20
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 3
  • 09:45
    Риболов на звездите, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:50
    Rumble & Hum
  • 08:40
    Strongman Champions League
  • 09:30
    X Games - Minneapolis
  • 10:20
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 08:10
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 16
  • 08:40
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 12
  • 09:05
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 13
  • 09:35
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 07:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 9
  • 08:40
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 19
  • 09:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 20
  • 10:30
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 07:00
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 08:35
    "Младият Шелдън ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 09:00
    "Средностатистическо семейство ІХ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:25
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
Пълна програма
  • 08:05
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 3
  • 08:55
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 1
  • 09:45
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 2
  • 10:35
    Ерих Милке - Господарят на страха,
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Тик-ток находки
  • 09:00
    Американски антиквари: Непредсказуемият форд "Бронко"
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
Пълна програма
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 9 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 08:20
    "Бери и Доли"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Чурулик"
  • 08:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:25
    "Пикник край морето" - музикален / драма с Шели Фабарес, Елвис Пресли.
  • 09:05
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 11:05
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
  • 12:30
    "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    World Stage: MTV Spotlight @...
  • 12:45
    MTV Presents Ocean City Sounds
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:05
    Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 2
  • 10:05
    Пол О'Грейди: За любовта към кучета по Коледа,
  • 11:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Технически постижения, еп. 5
  • 09:00
    Технически постижения, еп. 6
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 11:00
    Летището в Дубай, еп. 7
Пълна програма
  • 07:55
    Риболов на чудовища, еп. 10
  • 08:40
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 09:30
    Дивата Великобритания, еп. 3
  • 10:20
    Най-смъртоносните животни в Америка, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Дартс: Световно първенство, четвърти ден, повторение
  • 10:00
    Футбол: Болтън Уондърърс - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 08:20
    "Днес е 10 декември. Денят започва"
  • 08:55
    "Модна присъда"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:55
    "Едно ужасно мило семейство" - сериал
  • 08:55
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    Звездни отбори
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
  • 08:50
    Вести
  • 09:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Видни личности - Моят (почти) перфектен живот" - доку-поредица
  • 11:30
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 08:25
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 08:55
    Ranger Rob
  • 09:20
    Weihnachtsmann Junior
Пълна програма
  • 08:20
    Червената шапчица-детски филм
  • 09:15
    Будителите са тук- документален филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Двойната изненада на Джинджър
  • 09:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Кендра има бебе
  • 10:00
    Кейт и пълният й дом: Изненада за Деня на майката
  • 11:00
    6 дъщери: Кошмарът преди Великден
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.10
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Екстремни писъци
  • 09:30
    Екстремни писъци
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Екстремни писъци
  • 09:30
    Екстремни писъци
Пълна програма
  • 08:20
    Старият антикварен магазин, Ирландия,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 09:55
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 11:35
    Любовен еликсир №9, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 1992
  • 13:10
    Скот Пилгрим срещу света, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 3
  • 08:40
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 4
  • 09:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 1
  • 09:35
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 6
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 19
  • 09:50
    Касъл - четвърти сезон, еп. 7
  • 10:45
    Касъл - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FITNESS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 07:50
    "Студио за татуировки" - 6 еп.
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 8 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 10 еп.
  • 09:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:25
    Сомы Европы
  • 09:00
    Рыбалка без границ
  • 09:30
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 10:00
    Водный мир
Пълна програма
  • 07:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 09:00
    "Тини: Голямата промяна на Виолета" - приключенски филм с уч. на Мартина Щосел, Хорхе Бланко, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, Клара Алонсо, София Карсън и др. /п/
  • 11:30
    "Котаракът в чизми" - анимационен филм /п/
  • 13:30
    "В кадър"
Пълна програма
  • 07:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Canadian Rockies
  • 08:30
    Raging Planet: Sea Storm
  • 09:15
    Kitchen Boss: Brunch Buddy Style
  • 09:38
    Kitchen Boss: Decadent Dinner
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Режи!
  • 09:55
    Южняшката кухня на Триша
  • 10:25
    Южняшката кухня на Триша
Пълна програма
  • 08:25
    Kъщата на Шумникови
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, жени
  • 08:45
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 11:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
Пълна програма
  • 07:00
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 08:35
    "Младият Шелдън ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ребека Ашър, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 09:00
    "Средностатистическо семейство ІХ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:25
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:20
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:10
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 08:25
    Kъщата на Шумникови
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:15
    Disappeared: Breaking Away
  • 09:10
    Evil Stepmothers: Caught in Her Crosshairs
  • 10:05
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: The Predator In The Park
  • 11:00
    The Perfect Murder: Disappearing Act
Пълна програма
  • 08:17
    Entourage: Darren Turner
  • 08:45
    Top: Sporting Hotspots
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Anthony Joshua
  • 09:40
    Planet Champion: USA Fast Girls
Пълна програма
  • 08:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 08:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 09:00
    Shooting Gallery
  • 09:20
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Тик-ток находки
  • 09:00
    Американски антиквари: Непредсказуемият форд "Бронко"
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
Пълна програма
  • 08:00
    Технически постижения, еп. 6
  • 09:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 10:00
    Летището в Дубай, еп. 7
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 9
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 50, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Джил Дандо
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Преследване
  • 09:35
    Мери Кей Литурно: Автобиография: Епизод 1
  • 11:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 16
Пълна програма
  • 08:15
    Откраднато лято
  • 10:10
    Алекс и Ема
  • 12:05
    Суров живот
  • 14:25
    Моят брат е идиот
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 08:14
    Spanish Beauty Gives Messy Head (18+)
  • 08:38
    Hung Out To Dry (18+)
  • 09:00
    Mommy's Got Some Bazookas (18+)
  • 09:22
    Stepsibling Slumber Party (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Оливер Марах/Мате Павич - Макс Мирни/Филип Освалд (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал двойки, повторение)
  • 09:45
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - кратък документален филм
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Петра Квитова - Елина Свитолина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Пълна програма
  • 08:20
    Агротема
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:15
    Japan Queen Tournament
  • 08:35
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:50
    WUSHU Championship
  • 09:00
    Colosseum Tournament
Пълна програма
  • 08:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 2
  • 08:45
    Custom 2
  • 09:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 3
  • 10:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 08:15
    Супер-ветеринар (Series 5): Мая, Бети Бууп и Канзи (Episode 15)
  • 09:05
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Китова акула (Episode 4)
  • 09:50
    Тайните на изчезналите гиганти (Series 1): Горили и ленивци (Episode 5)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 402 (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 06:40
    InterMezzo
  • 09:30
    Ballet Evening at Opera National de Paris
  • 10:50
    My Mother loved dance
  • 12:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 49-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:10
    Тенис: Доминик Тийм - Роберто Баутиста Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 08:45
    Тенис: Стан Вавринка - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 08:15
    Изчезнали: Бягството
  • 09:10
    Зли мащехи: На прицел
  • 10:05
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Хищникът в парка
  • 11:00
    Перфектното убийство: Изчезването
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 08:50
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 10:40
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 12:20
    "Прасчо", анимация, САЩ, 2003; реж. Франсис Глебас, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
  • 08:35
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 10:00
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 12:15
    "Шоуто на Джон Оливър V, 13 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Сердика е моят Рим (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Българското име на дълголетието (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:20
    Искрица и Сияйница
  • 09:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 08:25
    Коли - страст или хоби
  • 08:55
    Гаражи - Злато
  • 09:25
    Истински чудеса
  • 09:40
    Единичен тест
Пълна програма
  • 07:50
    Полдарк, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 08:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 6, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:30
    Едно френско село, сезон 2, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 07:40
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 08:55
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 10:10
    Тратория
  • 11:30
    Малкият любител на птици
Пълна програма
  • 07:45
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:00
    Г-н Батиньол
  • 10:40
    Пиу!
  • 12:00
    Необвързаност
Пълна програма
  • 08:05
    Писмописецът
  • 09:30
    Крокодилите
  • 11:05
    Коледна поща
  • 12:35
    Машинист
Пълна програма
  • 07:45
    Richard Linklater: Dream Is Destiny
  • 09:15
    Ivy
  • 11:00
    Poppy Shakespeare
  • 12:30
    Bob and the Trees
Пълна програма
  • 08:00
    Kite Masters 2018
  • 08:30
    The Outdoor Sports Show S18
  • 09:00
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2018
  • 11:30
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Световен рали шампионат: Галавечер
  • 08:30
    Аз съм…
  • 08:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 10:00
    Най-доброто от 2018 г. Световно първенство по футбол: Франция - Аржентина - осминафинална среща
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Тексас
  • 12:00
    Новини
  • 12:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Роджър Федерер срещу Хуан Мартин дел Потро, финал
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Дарушафака
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Ню Йорк Рейнджърс - Вегас Голдън Найтс
  • 10:00
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Доха
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Райо Валекано
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Наполи
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ "Луис Енрике", документален филм
  • 13:00
    Футбол: Шампионска лига Жребий за осминафиналната фаза
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6
Fox Life 08:40
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
HBO 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Cinemax 2 08:40
"Звезден глас", комедийна драма, Великобритания, 1998; реж. Марк Херман, с Бренда Блетин, Джейн Хорокс, Майкъл Кейн, Юън Макгрегър, Джим Броудбенд, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}