ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    100% будни /п/
  • 02:15
    София тв филм /7 епизод/п/(14)
  • 03:20
    Малки истории /п/
  • 04:20
    Викингите 3 тв филм /8 епизод/п/(16)
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 10
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Нощна смяна" - сериен филм /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 00:50
    Стъпки от огън; драма, романтичен, САЩ, 2007
  • 02:40
    Пътешественици; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 03:25
    Пътешественици; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 04:10
    Откуп; сезон 2, епизод 13, екшън, криминален, Канада, 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Инфектирано око
  • 02:35
    Островът на огромните акули
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: На произвола на съдбата
  • 04:15
    Кучетата: Неразказаната история: Епизод 3
Пълна програма
  • 02:05
    "Онази България" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:50
    "От приятелство" - сериал
  • 02:40
    "Не и без внука ми" - драма, А, 2013
  • 04:00
    Документация
  • 04:55
    Журнал Европа
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 01:55
    60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:50
    Ана Каренина игрален филм /1 част/п/
  • 04:30
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Час пик" - сериал, еп.3
  • 03:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.10
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.8, еп.13
  • 05:15
    "Супергърл" - сериал, еп. 20
Пълна програма
  • 01:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 03:15
    "Девет" - драма, мюзикъл, романтичен (САЩ, Италия, 2009), режисьор - Роб Маршъл, актьори - Кейт Хъдсън, Даниъл Дей-Луис, Марион Котияр, София Лорен,Никол Кидман,  Пенелопе Крус, Стейси Фъргюсън - Фърги, Джуди Денч и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 04:00
    "Приятели" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 02:20
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:20
    "Лейър Кейк", криминална драма, Великобритания, 2004; реж. Матю Вон, с Даниъл Крейг, Колм Мийни, Кенет Кранам, Джордж Харис, Джейми Форман, [18+]
  • 03:05
    "Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
  • 04:40
    "Имигранти", късометражен, Холандия, 2016; реж. Ена Сендияревич, с Алена Дзебо, Марио Кнезович, Есма Хрусто, Ая Църнич, [12+]
  • 05:25
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
  • 02:55
    "Кладенец", приклщченски екшън, Унгария, 2016; реж. Атила Гигор, с Петер Янкович, Жолт Ковач, Нора Трока, Нике Курта, Роланд Тзафеташ, [18+]
  • 04:35
    "Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 05:40
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Кървав храм
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 9
  • 04:00
    Майстори на оръжията: Кремъчен пистолет-брадва
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
Пълна програма
  • 01:20
    Изчезнали: Епизод 4
  • 02:10
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
  • 03:00
    Опасно за живота: Необичайните заподозрени
  • 03:48
    Човек в опасност: Огнената яма
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Мит или наука"
  • 03:00
    "Задача "Нулева емисия" - фабриката на бъдещето"
  • 03:30
    "Футурис"
  • 03:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Дискусионен клуб Седмиците - Спорт
  • 03:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 05:15
    Сладка тайна - 68 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, жени
  • 03:15
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
Пълна програма
  • 02:00
    Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия, обзор
  • 02:55
    Новини
  • 03:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г, финал
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 21
  • 07:20
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 22
Пълна програма
  • 01:20
    X Games - Minneapolis
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:00
    На гости при Джада
  • 02:30
    Празничните рецепти на Джада
  • 03:00
    Строежи за милион долара
  • 03:30
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 01:45
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
  • 02:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 17
  • 02:40
    Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 1
  • 03:05
    Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 5
  • 02:10
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 22
  • 03:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 23
  • 03:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 02:00
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 03:15
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 05:30
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
Пълна програма
  • 01:30
    Забранена история, сезон 5, еп. 6
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 3
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
  • 03:40
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 20
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фактор "мама"
  • 02:45
    Американски антиквари: Кодексът на антикварите
  • 03:35
    Изковани в огъня: Нож наваха
Пълна програма
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 02:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 91 еп. /п/
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:30
    "Бери и Доли"
  • 02:40
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:35
    "Лошо влияние" - трилър с Роб Лоу, Джеймс Спейдър.
  • 02:15
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 04:00
    "Любов неуловима" - романтичен с Ан Арчър, Том Беринджър.
  • 05:15
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
Пълна програма
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    World Stage: MTV Spotlight @...
  • 03:45
    MTV Presents Ocean City Sounds
  • 04:05
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:25
    Пол О'Грейди: За любовта към кучета по Коледа,
  • 02:20
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 02:45
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 03:15
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 02:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 3
  • 03:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 03:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 3
  • 04:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 02:35
    Супер змията на Африка, еп. 1
  • 03:20
    Дивата Намибия, еп. 1
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 4
Пълна програма
  • 00:15
    Дартс: Световно първенство, шести ден, втора сесия, запис
  • 04:15
    Еротичен телепазар
  • 07:00
    Дартс: Световно първенство, пети ден, повторение
  • 10:00
    Футбол: Бристъл Сити - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 01:55
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:10
    "Нека да говорят"
  • 03:05
    "Чужда кръв". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:15
    "Големите филми на Галилей: Идеи - 30 снимки, които ни омайват" - шоу
  • 03:00
    Репортаж
  • 04:00
    "10 факта" - доку-поредица
  • 04:55
    "Спартак: Боговете на Атина" - екшън сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 04:05
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:40
    "Следващият, моля" - лекарска доку поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 01:45
    "Смехът е разрешен"
  • 04:00
    Вести
  • 04:15
    "Верни на клетвата"
  • 05:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:15
    Късно нощно ток шоу
  • 02:20
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Видни личности - Моят (почти) перфектен живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Lenny der Laster
  • 06:55
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:05
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:30
    Зенит-игрален филм
  • 02:30
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Най-добрата коледна вечеря: Епизод 2
  • 02:24
    Най-добрата коледна вечеря: Епизод 3
  • 02:48
    Линейка в Лондон: Епизод 3
  • 03:36
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Модерен южняшки чар
Пълна програма
  • 02:00
    Великденско боядисване и изписване на яйца
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 03:30
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 03:00
    Човекът срещу храната
  • 03:30
    Човекът срещу храната
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 03:00
    Човекът срещу храната
  • 03:30
    Човекът срещу храната
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:00
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 03:45
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 05:15
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
  • 06:45
    Инид, Великобритания, биографичен/драма, 2009
Пълна програма
  • 02:00
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - документален филм
  • 03:00
    "Писма до утре: Борис Карадимчев - Крайъгълните камъни по пътя" - 1 еп., документален триптих IN MEMORIAM
  • 04:00
    "Новото познание: Символите на Египет - врата към други светове" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 22 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:30
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 29
  • 03:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 30
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Касъл - четвърти сезон, еп. 12
  • 02:40
    Империя - четвърти сезон, еп. 11
  • 03:30
    Дълбоката държава - първи сезон, еп. 5
  • 04:30
    Куантико - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 01:25
    "Дог и Бет: на лов" - 14 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 2 еп.
  • 02:40
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 1 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 17 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:40
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10 /п/
  • 06:30
    "В кадър"
  • 07:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 09:00
    "Търси се семейство за Коледа" - семеен филм с уч. на Амбър Райли, Матрея Федор, Присила Фая, Камил Съливан, Джаръд Джоузеф, Алиса Сковбай, Кен Тремблет и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Groomer Has It: First Things First
  • 02:30
    Ultimate Survival: North Africa
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Taken by Surprise
  • 04:00
    Amish Mafia: The Reckoning
Пълна програма
  • 02:00
    В двубой с храната
  • 02:30
    В двубой с храната
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:15
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, жени
  • 03:15
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
Пълна програма
  • 02:00
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 03:15
    "Те живеят в нощта", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Крис Месина, Сиена Милър, [18+]
  • 05:30
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 01:40
    Someone You Thought You Knew: Pick Your Poison
  • 02:35
    People Magazine Investigates: Terror In Philadelphia
  • 03:30
    Bad Blood: The Silent Killer
  • 04:25
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
Пълна програма
  • 02:01
    Up Close With: Juliano Belletti
  • 02:30
    Ultimate Clash: Alves vs Marquinhos
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Jason Day
  • 03:30
    Football Stars: Philippe Coutinho
Пълна програма
  • 01:50
    All Angles
  • 02:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 02:35
    Midways USA's Rapid Fire
  • 03:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фактор "мама"
  • 02:45
    Американски антиквари: Кодексът на антикварите
  • 03:35
    Изковани в огъня: Нож наваха
Пълна програма
  • 02:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 02:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 3
  • 03:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 4
  • 03:30
    Сервиз SOS, еп. 6
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 10
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 02:10
    Ханибал; сезон 2, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:40
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 01:10
    Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 02:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:15
    Профилиране; сезон 7, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 04:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 01:55
    Тайните на моргата: Дългият път към дома
  • 02:50
    Деца убийци: Епизод 1
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 18
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 19
Пълна програма
  • 01:15
    Стръв
  • 03:00
    Семейно ядро
  • 05:40
    Джоузи и Котенцата
  • 07:40
    Игор
Пълна програма
  • 00:55
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 02:06
    Backyard Camping for Hottie on House Arrest (18+)
  • 02:28
    British Girl's First Anal Sex (18+)
  • 02:52
    The Whore of Wall Street: Part One (18+)
  • 03:17
    Mommy's Got Some Bazookas (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Николас Ярри - Душан Лайович (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:10
    Тенис: Рожерио Дутра Да Силва - Теннис Сандгрен (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Томас Белучи - Хорасио Себалос (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: Федерико Делбонис - Гийермо Гарсия Лопес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:40
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Taekwondo
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 02:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 02:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 02:05
    Китай от времето на Мао
  • 03:05
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжията на изгряващото слънце (Episode 8)
  • 03:55
    Гениите на модерния свят (Series 1): Фройд (Episode 3)
  • 05:00
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Галоуглас - истинската игра на тронове (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Orlando Poleo - Jazz a Foix
  • 03:00
    Vincent Peirani Quintet 'Living Being'
  • 04:00
    Wayne Shorter Quartet - Stockholm Jazz Festival
  • 05:05
    Slowly Rolling Camera - LOTOS Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:55
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Анет Контавейт - Каролин Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 03:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Циан Уан (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 05:50
    Тенис: Фиона Феро - Киан Уан (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:25
    Тенис: Александра Крунич - Бернарда Пера (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 16-и епизод, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Мислиш си, че ги познаваш: Избери отровата си
  • 02:35
    Разследванията на списание "Пийпъл": Ужасът във Филаделфия
  • 03:30
    Убийство в семейството: Тихият убиец
  • 04:25
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:35
    "Заслепени от светлините І, 8 еп.", криминален, Полша, 2018; реж. Кшищоф Сконечни, с Камил Ножински, Марта Маликовска, Роберт Виенцкевич, Ян Фрич, Цезари Пазура, [18+]
  • 02:40
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 04:35
    "Филми и звезди Х, 50 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Западен свят ІІ, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Фредерик И. О. Той, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 02:30
    "Нокти ІІ, 8 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Шери Ноулан, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
  • 03:20
    "Бил Маър: На живо от Оклахома", комедийно скеч шоу, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, с Бил Маeр, [15+]
  • 04:30
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Духът на Сурва (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:55
    Говорителка, сезон 1, еп. 6, Франция, 2017
  • 03:30
    Полдарк, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 04:30
    Едно френско село, сезон 3, еп. 2, Франция, исторически/драма, 2012
  • 05:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 7, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 00:20
    Кралица на компанията
  • 02:15
    След като си отида
  • 04:00
    Фалшива среда
  • 06:00
    Синя птица
Пълна програма
  • 01:50
    Кървящо сърце
  • 03:15
    Чиста монета
  • 06:40
    Хайди
  • 08:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 01:55
    Като детска игра
  • 03:30
    На скейт от смъртта
  • 06:35
    Товар за Африка
  • 08:05
    Магическо сребро 2: Големият студ
Пълна програма
  • 01:30
    Detroit Unleaded
  • 03:00
    Le Reste Est L'oeuvre De L'homme
  • 03:15
    Scottish Mussel
  • 04:50
    Movie Talk
Пълна програма
  • 01:25
    Най-доброто от 2018 г. Световно първенство по футбол: Испания - Русия - осминафинална среща
  • 03:50
    Най-доброто от 2018 г. Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 05:45
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
  • 06:10
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
Пълна програма
  • 01:40
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
  • 02:15
    Баскетбол: Евролига Барселона - Олимпиакос
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 04:30
    Баскетбол: Еврокупа Зенит - АСВЕЛ
Пълна програма
  • 00:00
    MMA: UFC Fight Night Кевин Лий срещу Ал Якинта
  • 03:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 04:00
    Голф: Европейски тур Alfred Dunhill Championship
  • 05:30
    Професионален бокс Галавечер в Брентууд
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Шампионска лига Шалке 04 - Локомотив Москва
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 07:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}