ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:55
    Туристически маршрути /п/
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 03:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2, еп.12
  • 04:30
    "Хуберт и Щалер" - сериал, еп. 15
  • 05:15
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 18
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 10, /п/
  • 06:20
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: ATP турнир в Синди, полуфинали
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, квалификация
  • 05:00
    Ски скокове: Четирите шанци, обзор
  • 06:00
    Автомобилизъм: Рали "Дакар", четвърти етап
Пълна програма
  • 03:30
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме
  • 04:00
    Автомобилизъм: Рали "Дакар", четвърти етап
  • 04:30
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, спринт, жени
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf European Open
  • 04:40
    Sports Adventure
  • 05:05
    Sports Adventure
  • 05:30
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 02:55
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Ховентут - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.52

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция
BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}