ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4062 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп.3
  • 11:00
    "Хуберт и Щалер" - еп. 14
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2, еп.11
  • 13:00
    "Амнезия: Кой съм аз?" - екшън, приключенски, драма (Китай, 2015), режисьор - Уинкси Сонг, актьори - Оушън Ванг, Ксингтонг Йао, Кен Ло и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Специален отряд" - сериал, сезон 1, /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, квалификации, директно
  • 12:00
    Тенис: ATP турнир в Синди, полуфинали, директно
  • 14:00
    Куриози
  • 14:15
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане, директно
Пълна програма
  • 10:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа във Флахау, слалом, жени
  • 10:45
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски скокове, директно
  • 12:00
    Куриози
  • 12:30
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски скокове
Пълна програма
  • 10:20
    X Games - Austin
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Ховентут - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нотингам Форест - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 10:35
Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013
e-kids 10:40
Плодчетата - анимационен сериал
Fox Channel 10:45
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 7
ARD 1 10:55
"Буря от любов" - сериал
PRO 7 10:55
"Нови в квартала" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 2 12:00
Ски скокове: Световна купа в Закопане

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:35
Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013
RTR 10:35
Игрален филм
MGM 10:45
"Откровени изповеди" - драма / екшън с Робърт Де Ниро, Робърт Дювал.
TV1000 11:00
Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}