ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Да хванеш огромна риба тон: Последните големи риби
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: До краен предел
  • 23:50
    Как живеят ветеринарите: Награди за лекарите
Пълна програма
  • 22:00
    Последните жители на Аляска: Епизод 6
  • 23:00
    Произведено от Мад Дог: Поглед от небето
Пълна програма
  • 22:00
    Как функционира Вселената?: Тъмната история на Слънчевата система
  • 22:50
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 23:40
    Как са го направили?: Мрамор/Маджонг/Аварийни пързалки
Пълна програма
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Сеч, сезон 1, еп. 2
  • 23:30
    Шантави возила, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    Шантави возила, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Тайният Версай на Мария-Антоанета
  • 23:00
    Мистерията на римските черепи
  • 23:55
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Проход убиец
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Забогатяване
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
Пълна програма
  • 21:45
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 5
  • 22:40
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 1
  • 23:00
    Корабостроителница, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 3
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 4
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 22:15
Вътрешно разследване - криминален сериал
PRO 7 22:45
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 22:45
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 22:15
Футбол: Шефилд Юнайтед - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Food Network HD 22:30
Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
Sky Sports 22:30
Футбол
Eurosport 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:20
Паралелни светове - игрален филм
Diema Family 22:30
"Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
Cinemax 22:50
"Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
HBO3 23:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}