ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Трофейна съпруга игрален филм /Франция, 2010г./, режисьор Франсоа Озон, в ролите: Катрин Деньов, Жерар Депардийо, Фабрис Лукинти, Карин Виари и др.
  • 22:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:45
    Студио "Х": Престъпна жега игрален филм /Италия, 2010г./, режисьор Ерос Пулиели, в ролите: Сабрина Ферили, Габриел Гарко, Винсент Спано и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Мегахит: "Директен полет" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиам Нийсън, Нейт Паркър, Джон Ейбрахамс, Лайнъс Роуч, Скот Макнейри, Кори Стол, Мишел Докъри, Джулиан Мур, Бар Пали, Ансън Маунт, Лупита Нионго и др.
  • 22:00
    Мегахит: "Клетниците" - драма, мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, 2012), режисьор - Том Хупър, актьори - Хю Джакман, Хелена Бонъм Картър, Ръсел Кроу, Ан Хатауей,  Аманда Сайфред, Саша Барън Коен, Арън Твейт, Еди Редмейн,  Саманта Баркс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Белият зъб" - с уч. на Итън Хоук, Клаус Мария Брандауер, Сиймур Касел, Сюзан Хоуган, Джеймс Ремар и др.
  • 22:10
    "Кървавите скали" - с уч. на Такеши Канеширо, Тони Люнг Чиу Вай, Фенгай Занг, Чен Чанг, Чилинг Лин, Джун Ху и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Йерихон - драма, исторически сериал
  • 23:00
    Малки драми - драма, САЩ, 2014 г.; режисьор: Сара Колангело; в ролите: Елизабет Банкс, Бойд Холбрук, Рани Спрингър, Джош Лукас и др.
Пълна програма
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Отвътре - док. филм на Bloomberg
  • 23:00
    Вярва във финансите - док. филм на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Смърт край Змийската река; драма, романтичен, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 21:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Сърцето на питбула
  • 22:00
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 22:55
    След нападението: Клиноопашат орел и соленоводен крокодил
  • 23:50
    Ухапан: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:10
    "Малки драми" - игрален филм
  • 22:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 23:25
    Интервютата на 2018-а
Пълна програма
  • 20:30
    Призраците на Исмаел игрален филм /Франция, 2017 г./, режисьор Арно Деплешен, в ролите: Марийо Амалрик, Марион Котияр, Шарлот Генсбур, Алба Рорвахер и др. (12)
  • 22:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 23:45
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 21:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Горещи палки" - екшън, комедия (Великобритания, Франция, 2007), режисьор - Едгар Райт, актьори -  Саймън Пег, Тимъти Далтън, Ник Фрост, Бил Най, Кейт Бланшет и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Земята на мъртвите" - ужаси (Канада, Франция, САЩ,  2005), режисьор - Джордж Ромеро, актьори - Азиа Ардженто, Саймън Бейкър, Джон Легуизамо, Денис Хопър, Робърт Джой, Юджийн Кларк и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2
  • 23:00
    "Убежище от грехове" - сериал
Пълна програма
  • 21:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:25
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Злокобна нощ I, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Стивън Зейлиън, с Джон Туртуро, Риз Ахмед, Бил Камп, Джини Бърлин, Пейман Маади, [18+]
  • 22:00
    "300: Възходът на една империя", фентъзи - екшън, САЩ, 2013; реж. Ноам Мъро, със Съливан Стейпълтън, Ева Грийн, Лина Хийди, Ханс Матисън, Родриго Санторо, [18+]
  • 23:45
    "Легион", екшън - хорър, САЩ, 2010; реж. Скот Чарлз Стюарт, с Пол Бетани, Лукас Блек, Тайрийз Гибсън, Ейдриън Палики, Денис Куейд, Чарлз С. Дътън, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Брат ми Симпел", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
  • 23:25
    "Ще се лее кръв ", драма, САЩ, 2007; реж. Пол Томас Андерсън, с Даниъл Дей - Люис, Пол Дано, Кевин О’Конър, Сайърън Хaйндс, Том Дойл, Дейвид Уилис , [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Business Traveller (2012)
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    TBD
  • 23:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Любов, деца и спомен за дома" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
  • 22:00
    "Почти разделени" - романтична драма с уч. на Паула Шрам, Анджела Рой, Робърт Гигенбак и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др.
  • 22:50
    "Обществени врагове" - криминален филм с уч. на Джони Деп, Крисчън Бейл, Марион Котияр, Чанинг Тейтъм, Стивън Греъм, Джовани Рибизи, Били Кръдъп, Джеймс Русо и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Експедиция в непознатото: Викинги в Америка
  • 22:00
    Безплатно пътешествие: Епизод 2
  • 23:00
    Улични престъпници: Мемфис: Негативни нагласи
Пълна програма
  • 21:10
    Историята под лупа: Епизод 1
  • 22:00
    Как се прави...: Епизод 20
  • 22:25
    Как се прави...: Соларни улични лампи, кукли
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: Тъмната история на Слънчевата система
Пълна програма
  • 21:30
    Имението "Евърмур"
  • 23:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 21:40
    "Футурис"
  • 22:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 22:25
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 23:00
    "Точност: мярка за всичко"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
  • 22:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 22:30
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, ски бабуни, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ATP турнир в Синди, финал
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 23:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, жени
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
Пълна програма
  • 21:15
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Сеч, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
  • 23:35
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:10
    Night Of The Jumps
  • 22:00
    Monster Jam
  • 22:50
    Pro Bull Riders
  • 23:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:35
    Помощ след ремонт
  • 22:00
    Карибски живот
  • 22:25
    Карибски живот
  • 22:50
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 21:00
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 22
  • 22:00
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 23
  • 22:55
    Мама - трети сезон, еп. 9
  • 23:20
    Мама - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 21:05
    Инспектор Мегре - втори сезон, еп. 1
  • 23:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 21:00
    "Битката между половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 23:00
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 21:50
    Юдея и Рим: Фаталният конфликт, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    История на оръжията, сезон 1, еп. 6
  • 23:40
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Надпревара за находки: Тексас: Кралството на феновете
  • 22:00
    Откриването на Атлантида
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:55
    "Улзи и Пип"
  • 22:05
    "Хип хип ура"
  • 22:30
    "Мончичи"
  • 22:55
    "Пингу"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Седмицата с Канал 3"
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 21:20
    "Приятелите на Питър" - комедия с Ричард Бриърс, Кенет Брана.
  • 23:00
    "Френска целувка" - романтична комедия с Мег Райън, Кевин Клайн, Тимъти Хътън, Джийн Рено.
Пълна програма
  • 21:00
    Фактор страх
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Сейфуърд - тв игра
Пълна програма
  • 21:30
    MTV Asks Olly Murs 2018
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 22:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 23:30
    V Festival 2017: The Best Bits
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 21:55
    Аз и кучето ми: Състезанието на века, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Домашни любимци - Диви сърца, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Живот на космическата станция, еп. 1
  • 22:00
    Марс, еп. 3
  • 23:00
    Марс, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 19
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 21:50
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:05
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
Пълна програма
  • 21:50
    Премиера. Филм "Новогодишна суматоха "
  • 23:25
    "Семеен албум". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 17:00
    "Утрото на Русия"
  • 22:00
    Вести
  • 22:35
    Вести-Москва
  • 22:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:00
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 19:45
    Легенда 17-игрален филм, Русия
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов -Предаване на Теледемиа
  • 23:00
    Непредвидени събития-игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    Режи, Джуниър!: Бъдещите звезди
  • 22:00
    Железният готвач на Америка: Моримото срещу Марино
  • 23:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 15
  • 23:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 16
Пълна програма
  • 21:00
    Незабравимата България - Левски, един филм на Искрен Красимиров
  • 22:00
    Крепости в България
  • 22:30
    Дупница - Великолепие през всеки сезон
  • 23:00
    Легендите оживяват - Каменна сватба, еп.15
Пълна програма
  • 21:00
    Строителство със стара дървесина
  • 22:00
    Строителство извън мрежата
  • 23:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 21:00
    Строителство със стара дървесина
  • 22:00
    Строителство извън мрежата
  • 23:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 20:15
    Мама мия, Германия, Обединеното кралство, САЩ, комедия/мюзикъл/романтичен, 2008
  • 22:00
    Непоносима жестокост (2003), САЩ, комедия/романтичен, 2003
  • 23:35
    Наистина любов, Великобритания, комедия/драма/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - кратък документален филм
  • 22:30
    "Новото познание: Земя на пророци" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Историята на Барак Обама" - документален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 8
  • 22:30
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 17
  • 23:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:56
    Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 19:30
    Планетата на маймуните - игрален филм
  • 22:00
    Необикновените - втори сезон, еп. 9
  • 22:55
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 6
  • 23:55
    Вавилон - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    THE KARDASHIANS SPECIAL
  • 22:30
    THE KARDASHIANS SPECIAL
  • 22:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 21:10
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 106 еп.
  • 22:00
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 10 еп.
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 19 и 20 еп.
Пълна програма
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Спорт
  • 22:30
    новини
Пълна програма
  • 21:55
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 22:25
    Сам себе охотник
  • 22:50
    Советы бывалых
  • 23:05
    Простые рецепты
Пълна програма
  • 21:00
    "Правилата на играта" - трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 22:00
    Rattlesnake Republic: Ghost Snake
  • 22:25
    Extreme Cheapskates: Kate
  • 22:45
    Amish Mafia: Prodigal Son
Пълна програма
  • 21:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:50
    Геймърки
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
  • 22:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 22:30
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, ски бабуни, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Битката между половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 23:00
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    Vampirina
  • 22:00
    PJ Masks
  • 22:15
    PJ Masks
  • 22:31
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 21:50
    Геймърки
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:05
    The Perfect Suspect: GI Gone
  • 22:00
    Dead Silent: Out In The Sticks
  • 22:55
    The Murder Castle: A Place To Stay
  • 23:50
    Paranormal Lockdown UK: Margam Castle
Пълна програма
  • 21:55
    The Challenge: Snowboarding
  • 22:20
    Ultimate Clash: Rice vs White
  • 22:50
    Freesports: Snowboarding History
  • 23:15
    Freesports: FWT Stop 4: Snowbird
Пълна програма
  • 21:45
    Wardens
  • 22:05
    Wardens
  • 22:30
    Dropped
  • 22:50
    Dropped
Пълна програма
  • 21:30
    Надпревара за находки: Тексас: Кралството на феновете
  • 22:00
    Откриването на Атлантида
Пълна програма
  • 21:00
    Марс, еп. 3
  • 22:00
    Марс, еп. 4
  • 23:00
    Живот на космическата станция, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Мегахит: "Директен полет" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиам Нийсън, Нейт Паркър, Джон Ейбрахамс, Лайнъс Роуч, Скот Макнейри, Кори Стол, Мишел Докъри, Джулиан Мур, Бар Пали, Ансън Маунт, Лупита Нионго и др.
  • 22:00
    Мегахит: "Клетниците" - драма, мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, 2012), режисьор - Том Хупър, актьори - Хю Джакман, Хелена Бонъм Картър, Ръсел Кроу, Ан Хатауей,  Аманда Сайфред, Саша Барън Коен, Арън Твейт, Еди Редмейн,  Саманта Баркс и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 22:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Вирус; сезон 1, епизод 3, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 23:55
    Вирус; сезон 1, епизод 4, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:30
    Отмъщението; сезон 2, епизод 1, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 22:40
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 23:50
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    Убих най-добрия си приятел: От любов към парите
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Реймънд Едмъндс
  • 23:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Уолш"
Пълна програма
  • 20:05
    Апокалипто
  • 22:40
    Отмъщение в Рио
Пълна програма
  • 21:50
    Премьера. Владимир Меньшов, Константин Крюков, Ян Цапник, Анастасия Макеева, Инга Оболдина в фильме "Новогодний переполох" (16+)
  • 23:25
    Игорь Скляр, Даниил Страхов в многосерийном фильме "Семейный альбом" (16+)
Пълна програма
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 19:45
    Аншлаг. Старый Новый год
  • 23:00
    Принцесса с Севера. Х/ф
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Lip Sync Battle
  • 23:00
    Another Period
Пълна програма
  • 21:30
    Dirty-Talking Girlfriend Rides Cock (18+)
  • 22:00
    Our New Maid: Part Four (18+)
  • 22:24
    Hot And Oily (18+)
  • 22:35
    Wet And Smoking (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    "Най - добрите голове на Ла Лига за 2018 г." - документален филм
  • 22:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 21:40
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 22:00
    Акценти
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 21:00
    CHINA, A TIMELESS COUNTRY PT. 2
  • 22:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 23:00
    SMALL CAMS, BIG BEASTS
Пълна програма
  • 21:53
    Thin Line With Nic Von Rupp
  • 22:00
    Camp James
  • 22:35
    Camp James
  • 22:50
    Camp James
Пълна програма
  • 21:45
    Първите хора (Series 1): Африка (Episode 2)
  • 22:40
    Олимпийската мечта: Нацистките игри през 1936
  • 23:35
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Брус Ивинс (Episode 1)
Пълна програма
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Street Scene by Kurt Weill at the Teatro Real de Madrid
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Каен - Лил, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 23:30
    Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Локомотив София (2014-15), повторение
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Виляреал - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 23:35
    Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
  • 23:50
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 21:05
    Съвършеният заподозрян: Изчезналата майка
  • 22:00
    Мъртва тишина: В дълбоката провинция
  • 22:55
    Замъкът на убийствата: Убежище
  • 23:50
    Паранормалното край нас - Великобритания: Замъкът "Маргам"
Пълна програма
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 22:30
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 23:45
    "Рей Донован VІ, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Зетна Фуентес, с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Пуч Хол, Даш Михок, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Истински детектив ІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джъстин Лин, с Колин Фарел, Винс Вон, Рейчъл МакАдамс, Тейлър Kич, Кели Рийли, [18+]
  • 22:00
    "Истински детектив ІІ, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джъстин Лин, с Колин Фарел, Винс Вон, Рейчъл МакАдамс, Тейлър Kич, Кели Рийли, [18+]
  • 22:55
    "Истински детектив ІІ, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Янус Метц Педерсен, с Колин Фарел, Винс Вон, Рейчъл МакАдамс, Тейлър Kич, Кели Рийли, [18+]
  • 23:55
    "Истински детектив ІІ, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джеръми Подесуа, с Колин Фарел, Винс Вон, Рейчъл МакАдамс, Тейлър Kич, Кели Рийли, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Живи въглени: село Жребичко (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Писаните булки не плачат (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 21:40
    Уоликазам!
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 21:15
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 4, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 22:00
    Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 22:45
    Ченге, сезон 1, еп. 3, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 23:30
    Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
Пълна програма
  • 20:35
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1
  • 22:00
    Кръстопът 5
  • 22:45
    Благородни дела
Пълна програма
  • 20:35
    Сериозни на лунна светлина
  • 22:00
    Шамарът 7
  • 22:55
    Картелът, еп.47
  • 23:40
    Картелът, еп.48
Пълна програма
  • 21:10
    Доктор Кой 1/7
  • 22:00
    Само ти
  • 23:45
    Мразовит вятър
Пълна програма
  • 20:00
    Live Recap FIM CEV 2018
  • 22:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 23:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
Пълна програма
  • 21:35
    Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:45
    Любовни приключения игрален филм /копродукция, 1998г./, режисьор Уилард Карол, в ролите: Анджелина Джоли, Денис Куейд, Патриша Кларсън, Шон Конъри и др.
Пълна програма
  • 20:45
    Шивачки игрален филм /2007 г./, режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Александра Сърчаджиева, Виолета Марковска, Елен Колева и др.
  • 22:10
    Умно село Възгледите на един homo ludens /Георги Калоянчев/
  • 23:05
    Часът на зрителите /п/
  • 23:35
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL Ню Йорк Айлъндърс - Ню Йорк Рейнджърс
  • 23:00
    Студио "Хокей на лед"
  • 23:15
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Америка
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига Интер - Барселона
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Интер
Пълна програма

Сериали

AXN White 22:20
Профилиране; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
bTV Comedy 22:30
"Полицаят от Рубльовка" /п./ - сериал, с.2 еп.4
Viasat Nature 22:40
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 22:45
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
Viasat History 22:55
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:20
Спорт
НТВ Сериал 22:26
ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 3
Diema Sport 22:30
Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
Fine Living 22:50
Екстремни домове (Series 2): Балони, бутилки, библиотеки (Episode 7)
Diema Sport 2 23:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN White 22:20
Профилиране; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
bTV 22:30
"Огненият пръстен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Идрис Елба, Чарли Хънам, Ринко Кикучи, Диего Клатънхоф, Чарли Дей, Клифтън Колинс мл., Рон Пърлман и др.
bTV HD 22:30
"Огненият пръстен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Идрис Елба, Чарли Хънам, Ринко Кикучи, Диего Клатънхоф, Чарли Дей, Клифтън Колинс мл., Рон Пърлман и др.
БНТ 22:40
Здрач Затъмнение игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Тейлър Лаутнър, Брайс Далас Хауърд и др. (12)
Telekabel 22:40
Художникът и морето - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}