ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Трофейна съпруга игрален филм /Франция, 2010г./, режисьор Франсоа Озон, в ролите: Катрин Деньов, Жерар Депардийо, Фабрис Лукинти, Карин Виари и др.
  • 22:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:45
    Студио "Х": Престъпна жега игрален филм /Италия, 2010г./, режисьор Ерос Пулиели, в ролите: Сабрина Ферили, Габриел Гарко, Винсент Спано и др.
Пълна програма
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др.
  • 22:50
    "Обществени врагове" - криминален филм с уч. на Джони Деп, Крисчън Бейл, Марион Котияр, Чанинг Тейтъм, Стивън Греъм, Джовани Рибизи, Били Кръдъп, Джеймс Русо и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
  • 22:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 22:30
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, ски бабуни, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ATP турнир в Синди, финал
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 23:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, жени
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
Пълна програма
  • 21:10
    Night Of The Jumps
  • 22:00
    Monster Jam
  • 22:50
    Pro Bull Riders
  • 23:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 21:50
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:05
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
Пълна програма
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 22:00
Подводницата, сезон 1, еп. 6, Германия, 2018
AXN Black 22:00
Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Viasat Explorer 22:00
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
Viasat History 22:00
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
Film Plus HD 22:00
Пряко: Футбол: Севиля - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 22:00
Пряко: Футбол: Севиля - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Nova Sport 22:00
Футбол: Акрингтън Стенли - Ипсуич Таун, мач от английската Лига 1 /п/
ТВ Европа 22:20
Спорт
НТВ Сериал 22:26
ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 3
Diema Sport 22:30
Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 21:59
Семейни реликви Драма 2015
AXN Black 22:00
Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
FilmBox Basic 22:00
Големият щурм Екшън, Драма, Военен Австралия ,САЩ 2005
FilmBox Extra 22:00
Петорката, еп.9 Драма Великобритания 2016
FilmBox Plus 22:00
Трудна свалка Комедия, Криминален, Романтичен САЩ 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}