ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Трофейна съпруга игрален филм /Франция, 2010г./, режисьор Франсоа Озон, в ролите: Катрин Деньов, Жерар Депардийо, Фабрис Лукинти, Карин Виари и др.
  • 22:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:45
    Студио "Х": Престъпна жега игрален филм /Италия, 2010г./, режисьор Ерос Пулиели, в ролите: Сабрина Ферили, Габриел Гарко, Винсент Спано и др.
Пълна програма
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др.
  • 22:50
    "Обществени врагове" - криминален филм с уч. на Джони Деп, Крисчън Бейл, Марион Котияр, Чанинг Тейтъм, Стивън Греъм, Джовани Рибизи, Били Кръдъп, Джеймс Русо и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
  • 22:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 22:30
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, ски бабуни, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ATP турнир в Синди, финал
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 23:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, жени
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
Пълна програма
  • 21:10
    Night Of The Jumps
  • 22:00
    Monster Jam
  • 22:50
    Pro Bull Riders
  • 23:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 21:50
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:05
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
Пълна програма
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма

Сериали

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Viasat Explorer 22:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

BNT 3 22:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
Eurosport 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Eurosport 2 22:00
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 22:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
MAX Sport 1 22:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

AXN 21:55
Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
AXN White 21:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 22:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
HBO3 22:00
"Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}