ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
  • 10:00
    The Ride
  • 11:00
    MTV Хулигани
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 12:45
    MTV Live Stage: The Best Bits
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма

Сериали

RTVi 09:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV Action 09:00
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.3 еп.1
bTV Lady 09:00
"Клиника край езерото" /п./ - сериал
Fox Life 09:05
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 10
Viasat Nature 09:10
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Eurosport 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
Eurosport HD 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
MAX Sport 2 09:30
Голф: Европейски тур Maybank Championship, втора сесия

Всички предавания

Филми

TVT 09:00
Пътят на заточението (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /9 епизод/
Telekabel 09:00
До тевно езеро и връх Каменица-документален филм
MGM 09:10
"Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
AXN 09:25
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}