ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:05
    Пиксел Пинки 2 анимационен филм/п/
  • 06:30
    Стройковци анимационен филм
  • 06:55
    Внимание, роботика анимационен филм/п/
  • 07:20
    Сийбърт анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Сигма" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 03:30
    "Цветът на орхидеята" - с уч. на Италия Ричи, Нейтън Парсънс , Антоанет Робъртсън, Мадисън Петис, и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Истината за информационното претоварване - филм
  • 08:30
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 50, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 07:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 08:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Епизод 6
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Ангел в рая
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Без граници
  • 07:25
    Царството на слоновете
Пълна програма
  • 06:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православие
  • 10:45
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Дяволски късмет" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    Откакто свят светува /БНТ 2 София/п/
  • 07:00
    Сид - дете на науката анимационен сериал
  • 07:25
    Внимание, роботика сериен анимационен филм
Пълна програма
  • 06:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:24
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:35
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:45
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Луцифер" - сериал
  • 11:00
    "Проект "Психокинеза" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др.
  • 12:45
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал
  • 07:15
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
  • 09:15
    "У дома" - анимация, комедия (САЩ, 2015), сценаристи - Том Дж. Астъл, Мат Ембър, режисьор -  Тим Джонсън
  • 11:30
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 07:00
    "По-добре късно, отколкото никога" - сериал
  • 08:00
    "Любимци" - сериал
  • 10:00
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Салон за красота: Ново начало" - сериал
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
Пълна програма
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 05:05
    "Ловци на духове (1984)", комедия - фентъзи, САЩ, 1984; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 07:00
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 09:10
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 11:50
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 07:00
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим’Он, [15+]
  • 08:35
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
  • 10:10
    "Брат ми Симпел", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 06:30
    Inside Africa
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
Пълна програма
  • 04:00
    "Любов, деца и едно съкровено желание" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др., /п/
  • 06:50
    "Малката булка" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 12:00
    "Моето индийско село" - романтична комедия с уч. на Хенинг Баум, Волке Хегенбарт, Михаел Лот, Уил Кенън и др.
Пълна програма
  • 05:40
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 6
  • 06:30
    "Топ Гиър: Най-лошата кола в историята" - предаване за автомобили
  • 08:30
    "Топ Гиър: Идеалното пътуване" - предаване за автомобили
  • 11:00
    "Светци и странници" - исторически филм с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др., II част, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ситроен 2CV
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 30
  • 07:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
  • 08:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 8
Пълна програма
  • 06:12
    Как се прави...: Термопластични пожарни каски
  • 06:36
    Как се прави...: Офис столове, бленд от бира и вино
  • 07:00
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 07:26
    Ловци на митове: Случайни амуниции
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:25
    Елена от Авалор
  • 06:50
    Елена от Авалор
  • 07:15
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
Пълна програма
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров - без цензура - с Бареков и Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
  • 06:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 07:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме
  • 07:30
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, ски бабуни
Пълна програма
  • 05:30
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 07:00
    Автомобилизъм: Рали "Дакар", почивен ден
  • 07:30
    Автомобилизъм: Рали "Африка Еко Рейс", единадесети етап
  • 07:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Санкт Антон, спускане, жени
Пълна програма
  • 06:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 07:40
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 4
  • 08:30
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 5
Пълна програма
  • 06:20
    Fantasy Factory Season 3
  • 07:00
    X-Traordinary
  • 07:25
    X-Traordinary
  • 07:50
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:12
    Ловци на къщи
  • 06:35
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Джада вкъщи
  • 07:25
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:00
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 8
  • 06:25
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 9
  • 06:50
    Имало едно време - седми сезон, еп. 21
  • 07:45
    Имало едно време - седми сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 06:00
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 2
  • 06:45
    Отец Браун - втори сезон, еп. 2
  • 07:45
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 3
  • 08:50
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 04:00
    "Истински детектив ІІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Соулниър, с Махершала Али, Стивън Дорф, Кармен Еджого, [18+]
  • 07:00
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
  • 08:25
    "Потомците", драма, САЩ, 2011; реж. Александър Пейн, с Джордж Клуни, Амара Милър, Шайлин Удли, Бо Бриджис, Майкъл Онткийн, [12+]
  • 10:20
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 06:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 5
  • 07:10
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 07:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 06:15
    С камиони през Америка в нощта: Злостно съревнование
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Събирам и чувам
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Да си го спестим
Пълна програма
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 49 еп.
  • 08:30
    Риболовен филм - тв поредица
Пълна програма
  • 06:20
    "Мончичи"
  • 06:45
    "Узли и Пип"
  • 07:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 06:15
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
  • 08:45
    "Парчета от реалността
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:25
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
  • 06:25
    "В близък план - Легендата за Тарзан"
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Дуейн Джонсън-Скалата
  • 07:00
    "Изумителните киносалони" 1, 02 еп. - "Порвенир": Огнена земя, Чили
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    No Doubt: World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 06:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 4
  • 06:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 5
  • 07:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 6
  • 07:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 06:20
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 06:40
    Мигове от катастрофата, еп. 45
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 5
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 6
Пълна програма
  • 06:20
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 07:05
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 07:55
    Дивата Мисисипи, еп. 1
  • 08:40
    Дивата страна на Китай, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Филм "Зигзаг на успеха"
  • 06:35
    "Смешки. ПИН-код"
  • 06:55
    "Часовият"
  • 07:25
    "Здраве"
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 04:50
    "Ел Гринго" - екшън филм, U, 2012
  • 07:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 07:45
    "Мама" - сериал
  • 08:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 06:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:50
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:40
    "Германия търси суперзвездата" - кастинг шоу 2
Пълна програма
  • 05:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 07:00
    Вести
  • 08:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
Пълна програма
  • 04:45
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 07:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 09:05
    "111 съвсем луди животни!" - клип шоу
  • 11:00
    "Проклятието на Карибика 2" - приключенски екшън филм, U, 2006
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Der Phantastische Paul
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 06:00
    Кралят на пекарната: Специалната сладкарничка на Лаура
  • 07:00
    Малки хора - свят голям: Пеперуди в стомаха
  • 08:00
    Малки хора - свят голям: Във всеки момент
  • 09:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 1
Пълна програма
  • 06:00
    Импресия - Вода в Рила
  • 06:30
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 07:00
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 07:30
    Парад на ветрилата
Пълна програма
  • 06:00
    Строителство със стара дървесина
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Строителство със стара дървесина
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:10
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 06:45
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 08:40
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
  • 10:10
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 05:30
    "Писма до утре: Златка Ставрева - Съзвучия от Странджа" - 7 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Историята на Барак Обама" - документален филм
  • 07:30
    "Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Надка Вълчанова
  • 08:30
    "Какво е да си йогин?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 21
  • 06:25
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 15
  • 07:10
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 8
  • 07:40
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:15
    "Аватар" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2009
  • 15:25
    "Тайнственият свят на децата: Ние сме 4!" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Кости - първи сезон, еп. 22
  • 06:45
    Кости - втори сезон, еп. 1
  • 07:35
    Кости - втори сезон, еп. 2
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:00
    TOP MODELS
  • 06:30
    TOP MODELS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    MODEL TALKS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 05:50
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 65 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 13, 14, 15 и 16 еп.
  • 08:40
    "Обрано, ограбено, върнато" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 06:20
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 06:35
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 06:50
    Рецепты старого Тифлиса
  • 07:05
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 05:30
    "Кучето, което спаси празниците" - семеен филм с уч. на Дин Кейн, Елиза Донован, Гари Валънтайн, Джоуи Диаз, Кейтлин Кармайкъл и др., /п/
  • 07:15
    "Далеч от дома" - драма с уч. на Бари Уотсън, Стефани фон Пфетен, Пол МакГилиън, Том МакБет, Ели Гори и др., /п/
  • 09:30
    "Тайните служби на Дядо Коледа" - анимационен филм, /п/
  • 11:30
    "Дървото на желанията" - семеен филм с уч. на Джейсън Джедрик, Ерика Сера, Ричард Хармън, Терил Ротери, Джон Инес и др.
Пълна програма
  • 06:15
    Ultimate Survival: Iceland Fire And Ice
  • 07:00
    Rattlesnake Republic
  • 07:45
    Rattlesnake Republic: Hell N' Back
  • 08:30
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
Пълна програма
  • 06:15
    Джада у дома
  • 06:37
    Джада у дома
  • 07:00
    Подставени клиенти
  • 07:22
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:15
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, преследване, мъже
  • 06:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 07:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме
  • 07:30
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, ски бабуни
Пълна програма
  • 04:00
    "Истински детектив ІІІ, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джеръми Соулниър, с Махершала Али, Стивън Дорф, Кармен Еджого, [18+]
  • 07:00
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
  • 08:25
    "Потомците", драма, САЩ, 2011; реж. Александър Пейн, с Джордж Клуни, Амара Милър, Шайлин Удли, Бо Бриджис, Майкъл Онткийн, [12+]
  • 10:20
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:15
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Minnie's Bow-Toons
  • 06:35
    The Hive
  • 06:45
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:15
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 06:10
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
  • 07:00
    I Was Murdered: A Walk in the Park
  • 07:25
    Blood Relatives: Bloody Valentine
  • 08:15
    Blood Relatives: Burning Love
Пълна програма
  • 06:00
    The Challenge: Snowboarding
  • 06:25
    Ultimate Clash: Rice vs White
  • 06:55
    Freesports: Snowboarding History
  • 07:20
    Freesports: FWT Stop 4: Snowbird
Пълна програма
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Wardens
  • 07:50
    Wardens
  • 08:15
    Wardens
Пълна програма
  • 06:15
    С камиони през Америка в нощта: Злостно съревнование
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Събирам и чувам
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Да си го спестим
Пълна програма
  • 06:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 5
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 6
  • 08:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Сигма" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 15, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Пречка в нощта
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убиец посред бял ден
  • 07:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 07:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
Пълна програма
  • 06:15
    Джъстин и рицарите на честта
  • 08:10
    Хейло падането на Рийч
  • 09:35
    Помощник – управителят
  • 11:30
    Белият олеандър
Пълна програма
  • 05:10
    Евгений Леонов, Ирина Скобцева, Валентина Теличкина, Евгений Евстигнеев, Валентина Талызина в фильме "Зигзаг удачи" (12+)
  • 06:35
    "Смешарики. ПИН-код" (0+)
  • 06:55
    "Часовой" (12+)
  • 07:25
    "Здоровье" (16+)
Пълна програма
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 03:30
    Далекие близкие
  • 08:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 08:40
    Местное время. Воскресенье
  • 09:20
    Сто к одному
Пълна програма
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:18
    The Great Doctor Part One (18+)
  • 06:36
    Banging The Butler (18+)
  • 07:00
    The Listener (18+)
  • 07:24
    Happy Canada Day, Eh? (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Севиля - Атлетико /М/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:45
    Агротема
  • 07:00
    Акценти
Пълна програма
  • 05:45
    Xtreme Fighting Championship
  • 07:45
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Firsthand
  • 07:00
    Camp James
  • 07:35
    Camp James
Пълна програма
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 1): Компютри (Episode 8)
  • 07:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 07:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 201 (Episode 1)
Пълна програма
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:40
    Michel Meis Quartet - Festival Like a jazz machine
  • 06:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Yannick Nezet-Seguin and the Orchestre Metropolitain: Elgar, Ravel, Debussy
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
Пълна програма
  • 02:25
    Тенис: Белинда Бенчич - Даяна Ястремска (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 06:50
    Тенис: Даяна Ястремска - Шуай Жанг (Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 08:40
    Тенис: Циан Уан - Даяна Ястремска (Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг; WTA International - финал, повторение)
  • 10:10
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Челси - Нюкасъл Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
  • 07:00
    Убиха ме: Разходка в парка
  • 07:25
    Кръвожадни роднини: Кървавият Свети Валентин
  • 08:15
    Кръвожадни роднини: Изгаряща любов
Пълна програма
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 05:40
    "Истината за роботите убийци", документален, САЩ, 2018; реж. Максим Поздоровкин, [12+]
  • 07:00
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 08:50
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 10:30
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д’Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [15+]
  • 07:00
    "Оз: Великият и могъщият", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Сам Рейми, с Джеймс Франко, Мила Кунис, Рейчъл Уейз, Мишел Уилямс, Зак Браф, [12+]
  • 09:05
    "Пепеляшка 3: Вихърът на времето", анимация, САЩ, 2007; реж. Франк Нисън, [0+]
  • 10:15
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Сурва (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Дора Изследователката
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 06:00
    Бърза обиколка
  • 06:30
    Бърза обиколка
  • 06:55
    Път свободен
  • 07:00
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 05:00
    Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 07:00
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 07:45
    Едно френско село, сезон 2, еп. 2, Франция, исторически/драма, 2011
  • 08:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 4, Канада, 2017
Пълна програма
  • 03:35
    Последно лято при семейство Хамптън
  • 06:35
    Макс Мински и аз
  • 08:15
    Розата на Натали
  • 09:35
    Бубонаществие
Пълна програма
  • 04:20
    Смъртен акт
  • 06:25
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 07:40
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 09:10
    Нотите на любовта
Пълна програма
  • 04:25
    Софтбол модели
  • 06:35
    Лято без пропуски
  • 08:20
    Леденият дракон
  • 09:35
    Жаби и жабчета
Пълна програма
  • 05:40
    Top Spin
  • 07:00
    Bobby Sands: 66 Days
  • 08:50
    Dealin' with Idiots
  • 10:20
    90 Days
Пълна програма
  • 06:00
    Action Sports World S18
  • 07:00
    World Kitesurf League S18
  • 07:30
    Crankworx World Tour 2018
  • 08:30
    Enduro GP S18
Пълна програма
  • 06:15
    Тенис-турнир "ASB Classic": финал
  • 08:15
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 06:00
    Малки истории
  • 07:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 08:00
    Бразди
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Хееренвеен
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Мартинсвил
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Олимпиакос
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Валядолид
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Ню Йорк Айлъндърс - Ню Йорк Рейнджърс
  • 10:30
    Хокей на лед: NHL Монреал Канейдиънс - Колорадо Авеланш
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Олимпиакос, мач от Шампионската лига (17-18)
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Алавес
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Торино
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Челси, мач от Шампионската лига (17-18)
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 06:25
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 12
EPIC Drama 06:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Utilisima 06:25
Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 18
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 06:35
"Мама" - сериал

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:23
Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
AXN 06:25
Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
HBO3 06:25
"Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}