ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Цветът на орхидеята" - с уч. на Италия Ричи, Нейтън Парсънс , Антоанет Робъртсън, Мадисън Петис, и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Пътешественик - док. поредица на Bloomberg
  • 12:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:05
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 11:20
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 12:30
    Профилиране; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:40
    Профилиране; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Завръщане в ранчото
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Пазете се от кучето
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Труден успех
  • 12:50
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 11
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православие
  • 10:45
    "С песните на..."
  • 11:05
    АТАКА през седмицата
  • 11:25
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Приказката за Шларафенланд" - филм приказка, ФРГ, 2015
  • 12:00
    "Пеещото звънтящо дръвче" - филм приказка, ФРГ, 1957
  • 13:03
    Пресклуб
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
  • 10:45
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:55
    Златни ръце /БНТ 2 Русе/
  • 11:05
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 10:39
    Bunnicula
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Луцифер" - сериал
  • 11:00
    "Проект "Психокинеза" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др.
  • 12:45
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
  • 15:00
    "Неизвестният" - сериал
Пълна програма
  • 09:15
    "У дома" - анимация, комедия (САЩ, 2015), сценаристи - Том Дж. Астъл, Мат Ембър, режисьор -  Тим Джонсън
  • 11:30
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
  • 13:30
    "Черният рицар" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Гари Олдман, Арън Екхарт, Майкъл Кейн, Морган Фрийман, Маги Джиленхол, Уилям Фичнер, Килиън Мърфи, Ерик Робъртс и др.
  • 16:30
    "Горещи палки" - екшън, комедия (Великобритания, Франция, 2007), режисьор - Едгар Райт, актьори -  Саймън Пег, Тимъти Далтън, Ник Фрост, Бил Най, Кейт Бланшет и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
  • 12:00
    "Скок-подскок" - анимация, комедия (САЩ, 2011) , режисьор - Тим Хил, сценаристи - Синко Пол, Кен Дорио, Брайън Линч
  • 14:00
    "Ало, ало" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "Смени жената" - с.2
Пълна програма
  • 10:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:56
    Малки Титани: В готовност
  • 11:06
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 09:10
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 11:50
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 12:25
    "Ловци на духове 2", късометражна комедия, САЩ, 1989; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 14:15
    "Високо в небето", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Джейсън Райтмън, с Джордж Клуни, Вера Фармига, Анна Кендрик, Джейсън Бейтман, Ейми Мортън, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Брат ми Симпел", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Маркус Голер, с Дейвид Крос, Фредерик Лау, Емилия Шуле, Девид Щризоу, Анет Фрайър, [12+]
  • 12:05
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
  • 14:10
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 16:15
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 13:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 13:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 12:00
    "Моето индийско село" - романтична комедия с уч. на Хенинг Баум, Волке Хегенбарт, Михаел Лот, Уил Кенън и др.
  • 14:00
    "Защо казах "Да"?" - романтичен филм с уч. на Урсула Карвен, Марек Ерхард, Кристиан Ердман, Джуди Уинтър и др.
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела, 2 епизода
Пълна програма
  • 08:30
    "Топ Гиър: Идеалното пътуване" - предаване за автомобили
  • 11:00
    "Светци и странници" - исторически филм с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др., II част, /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 4
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 12:00
    Забравени в гаража: Съри
  • 12:30
    Забравени в гаража: Корнуол
Пълна програма
  • 10:38
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 11:26
    Как се прави...: Колелца за скейтборд, баклава
  • 11:50
    Как се прави...: Нуно фелтинг, преси за компресиране на варели
  • 12:14
    Как се прави...: Дървени часовници, стоманени велосипеди
Пълна програма
  • 10:40
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 11:05
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 11:30
    Огнен дух
  • 13:20
    Наследниците
Пълна програма
  • 10:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 11:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 11:25
    "Знаеш ли как?"
  • 11:55
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 13:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 10:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 11:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, първи манш, мъже, директно
  • 12:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, щафета, жени, директно
Пълна програма
  • 10:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Санкт Антон, спускане, жени
  • 10:45
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски скокове, директно
  • 12:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Санкт Антон, супер Г, жени, директно
  • 14:00
    Ски бягане: Световна купа в Дрезден, отборен спринт, директно
Пълна програма
  • 10:10
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 1
  • 11:00
    Сеч, сезон 1, еп. 2
  • 11:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
  • 12:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 10:20
    X Games - Oslo
  • 11:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:00
    MTB Heroes
  • 12:25
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:20
    Ловци на къщи
  • 10:45
    Ловци на къщи
  • 11:10
    Хавайски живот
  • 11:35
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 16
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 17
  • 12:20
    Малки сладки лъжкини - сезон 6, еп. 9
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини - сезон 6, еп. 10
Пълна програма
  • 08:50
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 4
  • 10:55
    Тандем - втори сезон, еп. 6
  • 12:05
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 3
  • 13:05
    Отец Браун - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:20
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:05
    "Битката между половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 14:05
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 15:50
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 9
  • 11:05
    Скрити следи: Ватерло
  • 12:00
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 12:50
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Турнирен кръг 4
  • 10:55
    Изковани в огъня: Турнирен финал
  • 11:50
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Начинаещ
  • 12:50
    Американски антиквари: Хотрод герой
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 10:00
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 11:10
    "Строубъри Шорткейк"
  • 11:55
    "Конни"
  • 12:20
    "Андежлина балерина"
Пълна програма
  • 10:00
    "Икономика и бизнес"-/п/
  • 11:00
    "Седмицата с Канал 3" - /п/
  • 12:00
    "Денят на живо"-избрано
  • 12:45
    "Букмейкър - коментари и анализи
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 09:45
    "Кървавата бариера" - драма / трилър с Тели Савалас, Еди Албърт, Сесилия Камачо, Майкъл Газо.
  • 11:10
    "Проектът "Бетси" - драма с Лорънс Оливие, Робърт Дювал, Катрин Рос, Томи Лий Джоунс, Лесли-Ан Даун.
  • 13:10
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 14:45
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
Пълна програма
  • 10:00
    Класация Евро Топ
  • 12:00
    The Ride: "Фифт Хармъни"
  • 13:00
    MTV пита Камила Кабело
  • 13:30
    Гейм чейнджър: Шон Мендес специално
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    No Doubt: World Stage
  • 12:45
    World Stage: MTV Spotlight @...
  • 13:30
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 10:30
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 1
  • 11:30
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 2
  • 12:30
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 3
  • 13:25
    Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 4
  • 11:05
    От Париж до Питсбърг, еп. 1
  • 12:55
    Десетилетията: Ремикс, еп. 17
  • 13:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 18
Пълна програма
  • 10:20
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 11:10
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 12:00
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 12:50
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 14:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    "Савелий Крамаров. Джентълмен на успеха. Смешен до сълзи"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Насаме с всички".
  • 12:00
    "Новогодишно щастие". Сериен филм
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Коледен концерт на Веселин Маринов" - спектакъл от зала 1 на НДК-София, 1 част
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:15
    "Галилей" - научен журнал
  • 13:25
    "Дневникът на Грег" - комедия, U, 2010
  • 15:05
    "Лекарят в затвора" - комедия, U, 2015
  • 16:50
    "Тор" - филм по комикс, U, 2011
Пълна програма
  • 10:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 09:50
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:40
    "Германия търси суперзвездата" - кастинг шоу 2
  • 14:45
    "Германия търси суперзвездата" - кастинг шоу 3
  • 16:40
    "Завръщане или отказване завинаги?" - шоу
Пълна програма
  • 08:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 11:20
    "Бялата гвардия"
  • 12:50
    "Изкуственият отбор"
  • 13:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:05
    "111 съвсем луди животни!" - клип шоу
  • 11:00
    "Проклятието на Карибика 2" - приключенски екшън филм, U, 2006
  • 13:45
    Футбол: Турнир в зала за Купата на Телеком
  • 14:00
    Футбол: Турнир в зала за Купата на Телеком
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 10:40
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 11:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 11:45
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 12:05
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа
  • 11:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Итън Хоук
  • 12:00
    Репортер- предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Даяна и Ашли Ар
  • 12:00
    Тайните на хранителните продукти: Нещо истинско
  • 13:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 17
  • 13:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 18
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белият Пирин, част 1
  • 12:30
    Чудото на каменнaта сватба
Пълна програма
  • 10:30
    Търсене на дом по света
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
Пълна програма
  • 10:30
    Търсене на дом по света
  • 11:00
    Търсене на дом по света
  • 11:30
    Търсене на дом по света
  • 12:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
Пълна програма
  • 10:10
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 12:00
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
  • 13:30
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 15:00
    Хелбой ІІ: Златната армия, Германия, екшън/фентъзи, 2008
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 8
  • 11:00
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 4
  • 11:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 10
  • 12:00
    Рокери лакомници: Пекарните на Европа, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    2-4-1 Хитове!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 10:37
    Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
  • 11:56
    Принцът и Просякът Драма 2005
  • 13:31
    Обнадеждени Драма 2015
  • 15:01
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:15
    "Аватар" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2009
  • 15:25
    "Тайнственият свят на децата: Ние сме 4!" - доку-поредица
  • 17:00
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:10
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 7
  • 11:10
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 8
  • 12:05
    Черният списък - втори сезон, еп. 9
  • 13:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    ELSA HOSK SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:20
    "Прословути вражди" - 4 еп.
  • 11:10
    "Бебета:особено раждане" - 6 еп.
  • 12:00
    "Дневниците на надзорника" - 12 еп.
  • 12:50
    "Дог и Бет: на лов" - 9 еп.
Пълна програма
  • 10:35
    "Кариера"
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 10:55
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 11:10
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
  • 11:35
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 09:30
    "Тайните служби на Дядо Коледа" - анимационен филм, /п/
  • 11:30
    "Дървото на желанията" - семеен филм с уч. на Джейсън Джедрик, Ерика Сера, Ричард Хармън, Терил Ротери, Джон Инес и др.
  • 13:30
    "Лудо влюбена" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др., /п/
  • 15:20
    "Правилата на играта" - трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др. , /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 10:45
    Smash Lab: Earthquake Proof House
  • 11:30
    Smash Lab: Train Crash
  • 12:15
    Smash Lab: High-Rise Escape
Пълна програма
  • 10:25
    Подставени клиенти
  • 10:50
    Джада у дома
  • 11:15
    Джада у дома
  • 11:40
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 10:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 11:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, първи манш, мъже, директно
  • 12:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, щафета, жени, директно
Пълна програма
  • 10:20
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:05
    "Битката между половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 14:05
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 15:50
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:25
    Fancy Nancy
  • 10:45
    Fancy Nancy
  • 11:00
    Elena Of Avalor
  • 11:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    Blood Relatives: Brothers In Arms
  • 11:00
    Blood Relatives: Fatal Fuse
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
Пълна програма
  • 10:35
    Freesports: Snowboarding History
  • 11:00
    Freesports: FWT Stop 4: Snowbird
  • 11:30
    Freesports: Total Fight
  • 11:55
    Freesports: Engadin Snow
Пълна програма
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 12:00
    Wardens
  • 12:20
    Wardens
  • 12:45
    Wardens
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Турнирен кръг 4
  • 10:55
    Изковани в огъня: Турнирен финал
  • 11:50
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Начинаещ
  • 12:50
    Американски антиквари: Хотрод герой
Пълна програма
  • 10:05
    От Париж до Питсбърг, еп. 1
  • 11:55
    Десетилетията: Ремикс, еп. 17
  • 12:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 18
  • 13:00
    Марс, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 15, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 53, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Перфектното убийство: Роджър и Дейвид Купър
  • 11:25
    Чудовището в семейството ми: Убиеца от "Крейгслист": Ричард Бийзли
  • 12:20
    Чудовището в семейството ми: Нощния преследвач: Ричард Рамирес
  • 13:15
    Ловецът на убийци: Лоша кръв
Пълна програма
  • 09:35
    Помощник – управителят
  • 11:30
    Белият олеандър
  • 13:40
    Тайна афера
  • 15:45
    Дориан Грей
Пълна програма
  • 10:10
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 11:00
    Новости (с субтитрами)
  • 11:15
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 12:00
    Ирина Пегова, Михаил Пореченков, Андрей Мерзликин в многосерийном фильме "Новогоднее счастье" (12+)
Пълна програма
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
Пълна програма
  • 10:20
    Утренняя почта
  • 10:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 11:35
    Любовная сеть
  • 19:00
    Вести недели
Пълна програма
  • 10:30
    SpongeBob SquarePants
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:27
    Kissa's Ass Is In Danger (18+)
  • 10:49
    Teen Loves Public Cock (18+)
  • 11:13
    Wife Insurance (18+)
  • 11:36
    A Treat For Her Feet (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Севиля - Атлетико /М/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
  • 14:00
    Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 16:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повторение
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:00
    WILD CULTURE 7
  • 11:00
    IMMORTAL SHADOWS
  • 12:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
  • 12:30
    YEAR OF THE SNAKE
Пълна програма
  • 10:00
    NEW No Regrets
Пълна програма
  • 10:00
    World of X Games 2016
  • 11:00
    World of X Games 2016
  • 12:00
    The Search
  • 13:00
    Riding the Long White Cloud
Пълна програма
  • 10:00
    Микро чудовища (Series 1): Ухажване и размножаване (Episode 2)
  • 10:50
    Операция "Диви животни" (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 11:55
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 12:50
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    " На този ден..." - ТВ1 припомня лица, събития и дати
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 09:30
    Yannick Nezet-Seguin and the Orchestre Metropolitain: Elgar, Ravel, Debussy
  • 11:10
    A Christmas Tale with the Huelgas Ensemble and Paul Van Nevel
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au Fil des Voix
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
  • 13:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 13:30
    Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 10:10
    Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 13:00
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 15:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Челси - Нюкасъл Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 2-и епизод, повторение
  • 15:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 19-и епизод
Пълна програма
  • 10:05
    Кръвожадни роднини: Братя по оръжие
  • 11:00
    Кръвожадни роднини: Фатален предпазител
  • 11:55
    Почти ми се размина: Отмъщение
  • 12:50
    Почти ми се размина: Втори брак
Пълна програма
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 10:30
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д’Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 12:10
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 13:50
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [All+]
  • 15:15
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 12:00
    "Вампири: Наследство I, 1 еп.", хорър - фентъзи - драма, САЩ, 2018; реж. Крис Грисмър, с Даниел Роуз Ръсел, Матю Дейвис, Джени Бойд, Кейли Брайънт, Куинси Фууз, [15+]
  • 12:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Виктор Нели Джуниър, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:05
    "Средностатистическо семейство ІХ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    Самый-самый. Космический корабль "СОЮЗ МС"
  • 11:15
    Самый-самый. МКС
  • 11:45
    Самый-самый. Скафандр "Орлан-МК"
  • 12:15
    Самый-самый. Большой телескоп азимутальный
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Духът на Сурва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Пътуване към оживялото Възраждане (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 10:25
    Веселата Веси
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:40
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 10:30
    Състезатели герои - С пълна газ в шампионата за едноместни автомобили Boss GP
  • 10:55
    Рали с олдтаймери Зигерланд Класик
  • 11:25
    Бърза обиколка
  • 11:55
    Четири двигателя - алтернатива за победата
Пълна програма
  • 10:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 10:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
  • 11:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
  • 12:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
  • 09:35
    Бубонаществие
  • 11:00
    Копнеещи сърца
  • 13:00
    Хайди, еп.21
  • 13:25
    Хайди, еп.22
Пълна програма
  • 10:40
    Нова Година
  • 12:10
    Хайди
  • 14:00
    Сериозно ли говориш?
  • 15:25
    Коледна история
Пълна програма
  • 09:35
    Жаби и жабчета
  • 10:50
    "Канейдиънс" завинаги
  • 12:25
    Сянката на Пени
  • 14:05
    Герои
Пълна програма
  • 10:40
    Sleeping Giant
  • 11:00
    Help Us Find Sunil Tripathi
  • 12:15
    My Effortless Brilliance
  • 13:40
    Top Spin
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 12:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 14:00
    Action Sports World S18
  • 15:00
    World Kitesurf League S18
Пълна програма
  • 09:30
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 11:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
  • 12:10
    Тенис-турнир "ASB Classic": полуфинална среща
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:00
    Библиотеката
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Мартинсвил
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Олимпиакос
  • 13:45
    Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Байерн Мюнхен
Пълна програма
  • 10:30
    Хокей на лед: NHL Монреал Канейдиънс - Колорадо Авеланш
  • 13:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
  • 15:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига Обзор
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Торино
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Челси, мач от Шампионската лига (17-18)
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Лацио
  • 16:00
    Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Пътешественик - док. поредица на Bloomberg
  • 12:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 10:45
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 7
ARD 1 10:55
"Буря от любов" - сериал
PRO 7 10:55
"Нови в квартала" - комедиен сериал
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Viasat History 11:00
Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 4

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 2 12:00
Ски скокове: Световна купа в Закопане

Всички предавания

Филми

MGM 10:45
"Откровени изповеди" - драма / екшън с Робърт Де Ниро, Робърт Дювал.
TV1000 11:00
Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 11:00
Духът на Сурва (образователен филм за селски туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}