ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:15
    Войната на Харт игрален филм /САЩ, 2002г./, режисьор Грегъри Хоблит, в ролите: Брус Уилис, Колин Фарел, Лайнъс Роуч и др. (14)
  • 23:20
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:35
    Телма игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Йоаким Триер, в ролите: Айли Харбо, Кая Уилкинс, Хенрик Рафаелсен и др. (16)
Пълна програма
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Крадец на животи" - трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор - Ди Джей Карузо, актьори - Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на мама" (премиера) - с уч. на Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Тимъти Олифант, Хектор Елизондо и др.
  • 22:20
    "Гузен негонен" - с уч. на Барбара Стрейзънд, Сет Роугън, Кати Наджими, Мириам Маргулис и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Йерихон - драма, исторически сериал
  • 23:00
    Левиатан - драма, Русия, 2015 г.; режисьор: Андрей Звягинцев; в ролите: Алексей Серебряков, Елена Людова, Роман Мадианов
Пълна програма
  • 22:00
    Отвътре - док. филм на Bloomberg
  • 23:00
    Вярва във финансите - док. филм на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:55
    Праведен; сезон 5, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
  • 22:55
    В челюстите на акулата
  • 23:50
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 12
Пълна програма
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 21:15
    "От местопрестъплението: Достоверни лъжи" - крими поредица, А, 2018
  • 22:45
    "Landkrimi" - криминален филм, А, 2017
Пълна програма
  • 21:00
    "Хофманови разкази" от Жак Офенбах спектакъл на Държавната опера в Русе, диригент Росен Миланов /1 и 2 част/
  • 23:05
    Пловдив - Европейска столица на културата 2019 документален филм /БНТ 2 Пловдив/
  • 23:20
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:35
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 22:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:25
    My Knight and Me
  • 22:35
    My Knight and Me
  • 22:50
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 22:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
Пълна програма
  • 21:00
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
  • 23:15
    "Да убием Гюнтер" - екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор - Таран Килам, актьори - Арнолд Шварценегер, Таран Килам, Коби Смълдърс, Боби Мойнихан, Райън Гаул, Пол Бритън и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Полицейска академия 4: Градски патрул" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор - Джим Дрейк, актьори -  Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др.
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2
  • 23:00
    "Убежище от грехове" - сериал
Пълна програма
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:25
    Време за приключения
  • 22:40
    Transformers: Robots in Disguise
  • 23:00
    СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ
Пълна програма
  • 21:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 23:15
    "Десперадо", криминален екшън, САЩ, 1995; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Салма Хайек, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин, Стив Бушеми, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
  • 23:05
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 23:00
    CNN Newsroom
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:00
    "Защо казах "Да"?" - романтичен филм с уч. на Урсула Карвен, Марек Ерхард, Кристиан Ердман, Джуди Уинтър и др., /п/
Пълна програма
  • 22:00
    "Полтъргайст" - трилър с уч. на Сам Рокуел, Розмари Деуит, Кайл Катлет, Кенеди Клемънс, Джаред Харис, Джейн Адамс, Сюзан Хейуърд, Никълъс Браун и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Живот на границата: Епизод 2
  • 23:00
    Майстори на оръжията: Американска дълга пушка
Пълна програма
  • 22:00
    Опасно за живота: Герои и измамници
  • 22:50
    Ловци на бури: Буря над Сейнт Луис
  • 23:40
    Ловци на бури: Изкуплението на Рийд
Пълна програма
  • 21:30
    Небесни бегачи
  • 23:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:25
    Мики Маус
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 22:00
    "Как се създава?"
  • 23:00
    "Мит или наука"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Мастърс в Лондон, първи ден, директно
Пълна програма
  • 22:00
    Шорттрек: Европейско първенство в Дордрехт, обзор
Пълна програма
  • 22:00
    Селекцията Великобритания, сезон 2, еп. 2
  • 22:50
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 2
  • 23:35
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Monster Jam
  • 22:50
    Pro Bull Riders
  • 23:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Джада вкъщи
  • 22:25
    Джада вкъщи
  • 22:50
    Евтин дом на плажа
  • 23:15
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 22:00
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 1
  • 22:55
    Мама - трети сезон, еп. 11
  • 23:20
    Мама - трети сезон, еп. 12
  • 23:50
    Без пукната пара, еп. 11
Пълна програма
  • 22:00
    Бул - трети сезон, еп. 1
  • 23:00
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 21:55
    "Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
  • 23:25
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
Пълна програма
  • 22:05
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3
  • 22:50
    Последното пътуване на Романови
  • 23:50
    Руската революция
Пълна програма
  • 22:00
    Търсачи на съкровища от Втората световна война: Репетиция за важния ден
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 22:05
    "Хип хип ура"
  • 22:30
    "Мончичи"
  • 22:55
    "Пингу"
  • 23:10
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 22:15
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Беновска пита" /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 21:10
    "Френска целувка" - романтична комедия с Мег Райън, Кевин Клайн, Тимъти Хътън, Джийн Рено.
  • 23:00
    "Хвърли мама от влака" - комедия / криминален с Дани Де Вито, Били Кристъл.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 22:00
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 22:45
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 23:30
    No Doubt: World Stage
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 21:55
    Тиранозавър Рекс в нова светлина
  • 22:50
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 1
  • 23:55
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Долината на успеха, еп. 1
  • 23:00
    Долината на успеха, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 15
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 22:10
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 2-и епизод
  • 23:10
    Футбол: Нант - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 20:20
    Старата Нова година на Първи канал
  • 23:15
    Филм "Майки-3"
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 21:15
    "Тарзан" - приключенски филм, U, 2016
  • 23:30
    Американски футбол от НФЛ
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Мръсни танци" - драма / музикален филм, САЩ, 1987
  • 23:10
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 22:00
    Вести
  • 22:35
    Вести-Москва
  • 22:50
    "За най-важното"
  • 23:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Танци върху лед" - шоу
  • 23:15
    "Обявяване на убийство" - крими шоу
Пълна програма
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 22:10
    Snapped - Wenn Frauen toten
  • 23:05
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Холивудски знаменитости-Том Ханкс
  • 23:00
    50 нюанса любов -Предаване на Телемедиа
  • 23:30
    Чети по устните ми-трилър, Франция,2001г.,Режисьор: Жак Одиар, В ролите: Александър Деспла, Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Гурме, Оливие Перие, Серж Бутлерофф, Франсоа Лорик
Пълна програма
  • 22:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Епизод 1
  • 23:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 19
Пълна програма
  • 22:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 22:30
    Община Сапарева баня - Бит
  • 23:00
    Легендите оживяват - Етрополе, с.3 еп.8
  • 23:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
Пълна програма
  • 22:00
    Невероятният Хълк, САЩ, трилър, 2008
  • 23:50
    Земята на зомбитата, САЩ, екшън/приключенски/комедия/ужаси, 2009
Пълна програма
  • 21:30
    "Код Спорт: Най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    "Класически коли" - 3 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
  • 22:30
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 4
  • 23:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 21:15
    "Проми кралица на годината на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Плажът - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    JOAN SMALLS SPECIAL
  • 22:30
    JOAN SMALLS SPECIAL
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 22:00
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 2 еп.
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
  • 22:30
    новини
  • 22:40
    Авторевю- предаване за автомобили
Пълна програма
  • 22:00
    Поймай и сними
  • 22:25
    Зимняя рыбалка в Удмуртии
  • 22:55
    Кодекс охотника
  • 23:05
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 21:00
    "Аферата Томас Краун" - трилър с уч. на на Пиърс Броснан, Рене Русо, Денис Лиъри, Бен Газара, Франки Фейсън и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12, /п/
Пълна програма
  • 22:00
    How the Universe Works: Dawn of Life
  • 22:45
    Futurescape with James Woods: Cheating Time
  • 23:30
    Rattlesnake Republic: Ghost Snake
  • 23:55
    Extreme Cheapskates: Kate
Пълна програма
  • 21:40
    Режи!
  • 22:30
    Режи!
  • 23:20
    Режи!
Пълна програма
  • 21:50
    Геймърки
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Мастърс в Лондон, първи ден, директно
Пълна програма
  • 21:55
    "Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
  • 23:25
    "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; реж. Денис Ди Нови, с Катрин Хайгъл, Росарио Доусън, Джеф Стълс, Исабела Кай Райс, Черил Лад, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 22:15
    PJ Masks
  • 22:31
    The Lion Guard
  • 23:00
    Claude
  • 23:15
    Claude
Пълна програма
  • 21:50
    Геймърки
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Susan Powell: An ID Murder Mystery: Episode 1
  • 22:55
    Susan Powell: An ID Murder Mystery: Episode 2
  • 23:50
    American Monster: Backyard Daddy
Пълна програма
  • 21:55
    101 World Cups: Champs on Snow
  • 22:20
    Top: Extreme Winter Style
  • 22:50
    Spirit of Sport: Winter X-Games
  • 23:15
    Star Rated: Most Exciting Sport
Пълна програма
  • 22:05
    Wardens
  • 22:30
    Dropped
  • 22:50
    Dropped
  • 23:15
    All Angles
Пълна програма
  • 22:00
    Търсачи на съкровища от Втората световна война: Репетиция за важния ден
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 22:00
    Долината на успеха, еп. 2
  • 23:05
    1989: Годината на съвременния свят, еп. 1
  • 23:30
    1989: Годината на съвременния свят, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Крадец на животи" - трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор - Ди Джей Карузо, актьори - Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 23:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 21:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 53, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 54, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Кой уби Тупак?: Време за правосъдие
  • 23:00
    Първите 48 часа: Епизод 2
Пълна програма
  • 22:05
    Жената в черно
Пълна програма
  • 20:20
    Старый Новый год на Первом (16+)
  • 23:15
    Ольга Волкова, Анастасия Заворотнюк, Мария Сёмкина, Андрей Ургант, Гарик Харламов в фильме "Мамы-3" (12+)
Пълна програма
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
  • 23:30
    Дежурный по стране
Пълна програма
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Punk'd
  • 23:00
    Broad City
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    The Trophy Wife (18+)
  • 22:18
    The Great Doctor Part One (18+)
  • 22:36
    Banging The Butler (18+)
  • 23:00
    Late Riser Gets Laid (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:25
    История на храните
  • 22:30
    Брюксел в превод -
  • 23:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    NEW No Regrets
Пълна програма
  • 22:00
    Sipping Jetstreams
  • 22:45
    Custom 2
  • 23:00
    ISA 2018: Season Review Highlights
Пълна програма
  • 21:30
    Децата на кралица Виктория (Series 1): И най-добрите планове (Episode 1)
  • 22:35
    Мистериите на нацистките убийства (Series 1): Племенницата на Хитлер (Episode 1)
  • 23:25
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
  • 23:00
    Renaud Capucon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Марсилия - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
  • 23:35
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
  • 23:45
    Тенис: Юлия Гьоргес - Южени Бушар (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:30
    Баскетбол: Атланта Хоукс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 22:00
    Сюзън Пауъл: мистерията на едно убийство: Епизод 1
  • 22:55
    Сюзън Пауъл: мистерията на едно убийство: Епизод 2
  • 23:50
    Американско чудовище: Татко в задния двор
Пълна програма
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 21:55
    "В голямата игра", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Тод Филипс, с Джона Хил, Майлс Телър, Ана Де Армас, Брадли Купър, Кевин Полак, [18+]
  • 23:50
    "Шоуто на Джон Оливър V, 16 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Успех І, 2 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 23:00
    "Централа Берлин ІІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Да сънуваш празник (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Проект "Аляска" (образователен филм за планински туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:10
    Рибки Гупи
  • 22:40
    Искрица и Сияйница
  • 23:05
    Искрица и Сияйница
  • 23:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 22:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 22:45
    Ченге, сезон 1, еп. 4, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 23:30
    Ченге, сезон 1, еп. 5, САЩ, екшън/приключенски, 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Истина и последици
  • 23:45
    Кандидатът
Пълна програма
  • 22:00
    Залезът на тамплиерите
  • 22:45
    Бандата от улица "Блегинге", еп.5
  • 23:35
    Арбитраж
Пълна програма
  • 22:00
    ЖКВД
  • 23:35
    Някой като мен
Пълна програма
  • 22:00
    Mad Men
  • 23:00
    Hell on Wheels
  • 23:45
    Bestia De Cardo
Пълна програма
  • 22:00
    Action Sports World S18
  • 23:00
    World Kitesurf League S18
  • 23:30
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Шоуто на Греъм Нортън с участието на Сърша Ронан, Роб Бекет, Ерик Маккормак, Дебра Месинг, Кийла Сетъл (12)
  • 22:45
    Децата са добре игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Лиса Холоденко, в ролите: Джулиан Мур, Анет Бенинг, Марк Ръфало и др. (12)
Пълна програма
  • 20:45
    Подгряване на вчерашния обед игрален филм /2002 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Светлана Янчева, Биляна Казакова, Руси Чанев, Досьо Досев, Галин Стоев, Снежина Петрова, Атанас Атанасов и др.
  • 22:25
    Нощни птици
  • 23:25
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 19:30
    Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Нешвил Предатърс
  • 22:30
    Студио "Хокей на лед"
  • 22:45
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 23:15
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Испания
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Ювентус
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 22:15
Вътрешно разследване - криминален сериал
PRO 7 22:45
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 22:45
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 22:15
Футбол: Шефилд Юнайтед - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Food Network HD 22:30
Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
Sky Sports 22:30
Футбол
Eurosport 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:20
Паралелни светове - игрален филм
Diema Family 22:30
"Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
Cinemax 22:50
"Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
HBO3 23:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}