ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:30
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 17:25
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
  • 18:20
    Да отгледаш... Гепарди
  • 19:15
    Плажът на тигровите акули
Пълна програма
  • 16:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 8
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Датсун 510 от 1972 г.
  • 18:00
    Боуман Грей: Нощта на състезанието: Епизод 3
  • 19:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 7
Пълна програма
  • 16:14
    Феноменални съоръжения: Мостът Удроу Уилсън, Вашингтон
  • 17:02
    Феноменални съоръжения: Тунг Чунг - новият лифт в Хонг Конг
  • 17:50
    Феноменални съоръжения: Дубай - ски курорт в пустинята
  • 18:40
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
Пълна програма
  • 16:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 17:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 17:45
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 18:35
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 16:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 17:10
    Забранена история, сезон 4, еп. 6
  • 18:00
    Скрити следи: Войната във Виетнам
  • 19:00
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:40
    Извънземни от древността: НЛО конспирация
  • 17:35
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Събирам и чувам
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
Пълна програма
  • 16:10
    Динозаври в пустошта
  • 17:00
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 1
  • 18:00
    Тиранозавър Рекс в нова светлина
  • 19:00
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 18:00
    Арестувани зад граница, еп. 4
  • 19:00
    Лице в лице, еп. 3
Пълна програма
  • 16:15
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 18:00
    Дивата Корея, еп. 1
  • 18:50
    Дивата страна на Китай, еп. 2
Пълна програма
  • 16:30
    Бургас
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 18:00
    Импресия - Вода в Рила
Пълна програма

Сериали

e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:45
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 10
Fox Channel 16:45
Кости - четвърти сезон, еп. 11
Хоби ТВ 17:00
АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 33 еп.

Всички предавания

Спорт

bTV Action 17:00
"Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.11
Film Plus 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
Film Plus HD 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
TVPlus 17:30
"Спорт+" - спортно обзорно предаване
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:00
"Генералът на тортите", комедия, Швеция, 2018; реж. Филип Хамар, Фредрик Викингсон, с Микаел Персбранд, Хелена Бергстрьом, Агнес Линдстрьом Болмгрен, Томас Фон Брьомсен, Йенс Олин, [12+]
BNT 3 17:00
От Олимпия до Париж: Люлката документален филм /1994 г./
TVT 17:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Diema Family 17:00
"Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
AXN Black 17:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2000

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}