ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Матриархат игрален филм /България, 1977г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Невена Коканова, Катя Паскалева, Емилия Радева, Катя Чукова и др.
  • 16:45
    Колекция Кармен спектакъл на балет "Арабеск", хореография Боряна Сечанова, музика Петър Дундаков, сценография Николина Костова-Богданова
  • 18:00
    TrendY младежко лайфстайл предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 15:00
    "Американско момиче: Грейс постига успех" - смесен (САЩ, 2015), режисьор - Винс Марсело, актьори - Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    "Нора Робъртс: Горчиво небе" - с уч. на Ашли Уилямс, Шарлът Рос, Джон Корбет и др.
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 16:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Криза - поредна - сериал, комедия
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 15:55
    Специален отряд; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 16:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 17:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 18:45
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 16:30
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 17:25
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
  • 18:20
    Да отгледаш... Гепарди
  • 19:15
    Плажът на тигровите акули
Пълна програма
  • 16:10
    RT в българския ефир
  • 17:00
    "Неделник с Волен Сидеров"
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    АТАКА през седмицата
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    Черно-бяло кино: "Татул" /115 години от рождението на писателя Георги Караславов/ игрален филм по едноименния роман на Георги Караславов /1972 г./, режисьор Атанас Трайков, в ролите: Елена Стефанова, Меглена Караламбова, Иван Налбантов, Антон Горчев и др.
  • 17:30
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Афиш културно-информационно предаване
  • 18:15
    Натисни F1 /п/
Пълна програма
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:45
    Bunnicula
  • 16:55
    Bunnicula
  • 17:10
    Bunnicula
Пълна програма
  • 15:00
    "Неизвестният" - сериал
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "4х4" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 16:30
    "Горещи палки" - екшън, комедия (Великобритания, Франция, 2007), режисьор - Едгар Райт, актьори -  Саймън Пег, Тимъти Далтън, Ник Фрост, Бил Най, Кейт Бланшет и др.
  • 19:00
    "Къщата на езерото" - драма, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Алехандро Агрести, актьори -  Киану Рийвс, Кристофър Плъмър,  Сандра Бълок и др.
  • 21:00
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
  • 23:15
    "Да убием Гюнтер" - екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор - Таран Килам, актьори - Арнолд Шварценегер, Таран Килам, Коби Смълдърс, Боби Мойнихан, Райън Гаул, Пол Бритън и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:30
    "По-добре късно, отколкото никога" - сериал
  • 18:30
    "Новите съседи" - сериал
  • 20:30
    "Полицейска академия 4: Градски патрул" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор - Джим Дрейк, актьори -  Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др.
Пълна програма
  • 15:45
    "Смени жената" - с.2
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
  • 18:00
    "Лято в Лансароте" - романтичен (Германия, 2016), режисьор - Джофи Райс, актьори - Кристина Хеке, Фабиан Пасамонте, Хейо фон Стетен и др.
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 16:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:10
    Ние, мечоците
  • 17:20
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 16:05
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 18:15
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 21:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 23:15
    "Десперадо", криминален екшън, САЩ, 1995; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Салма Хайек, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин, Стив Бушеми, [18+]
Пълна програма
  • 16:15
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 18:20
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим’Он, [15+]
  • 19:55
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
  • 21:30
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 19:00
    World Sport
Пълна програма
  • 16:00
    "Доня Сандовал" (премиера) - теленовела, 2 епизода
  • 18:00
    "Музата на артиста" - семеен филм с уч. на Корбин Бърнсен, Сам Бокслайтнър, Кейтлин Кармайкъл, Брий Уилямсън, Джейсън Доринг и др.
  • 20:00
    "Любов, деца и едно съкровено желание" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
  • 22:00
    "Защо казах "Да"?" - романтичен филм с уч. на Урсула Карвен, Марек Ерхард, Кристиан Ердман, Джуди Уинтър и др., /п/
Пълна програма
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Спайдърмен 3" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др., /п/
  • 20:00
    "Американска нинджа" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
  • 22:00
    "Полтъргайст" - трилър с уч. на Сам Рокуел, Розмари Деуит, Кайл Катлет, Кенеди Клемънс, Джаред Харис, Джейн Адамс, Сюзан Хейуърд, Никълъс Браун и др.
Пълна програма
  • 16:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 8
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Датсун 510 от 1972 г.
  • 18:00
    Боуман Грей: Нощта на състезанието: Епизод 3
  • 19:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 7
Пълна програма
  • 16:14
    Феноменални съоръжения: Мостът Удроу Уилсън, Вашингтон
  • 17:02
    Феноменални съоръжения: Тунг Чунг - новият лифт в Хонг Конг
  • 17:50
    Феноменални съоръжения: Дубай - ски курорт в пустинята
  • 18:40
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
Пълна програма
  • 15:20
    Наследниците 2
  • 17:20
    Мама има среща с вампир
  • 19:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 19:30
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
Пълна програма
  • 16:35
    "Операция "Ох!"
  • 17:05
    "Изглежда супер"
  • 17:30
    "Направи ме супергерой"
  • 18:00
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Лъки и неговата команда - 8 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, щафета, мъже, директно
  • 17:00
    Спускане с шейни: Световна купа в Сигулда, мъже, втори манш
  • 17:45
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание, директно
  • 19:30
    Спускане с шейни: Световна купа в Сигулда, щафета
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Мастърс в Лондон, първи ден, директно
  • 18:30
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане
  • 19:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, щафета, мъже
  • 20:00
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
Пълна програма
  • 16:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 17:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
  • 17:45
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 18:35
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Oslo
  • 17:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:50
    MTB Heroes
  • 18:15
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:30
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 18:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Бързата работа - игрален филм
  • 18:00
    Това сме ние - трети сезон, еп. 1
  • 19:00
    Малки сладки лъжкини - сезон 6, еп. 12
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини - сезон 6, еп. 13
Пълна програма
  • 15:55
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 3
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 4
  • 19:15
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 5
  • 20:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 15:50
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 17:40
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 20:10
    "Успех І, 1 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 21:00
    "Успех І, 2 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
Пълна програма
  • 16:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 17:10
    Забранена история, сезон 4, еп. 6
  • 18:00
    Скрити следи: Войната във Виетнам
  • 19:00
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:40
    Извънземни от древността: НЛО конспирация
  • 17:35
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Събирам и чувам
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
Пълна програма
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 19:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 16:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 16:55
    "Аниманималс"
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:25
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 16:25
    "На лов за извънземни" - екшън с Тим Томерсън, Тимъти ван Патън.
  • 17:50
    "Нужни са двама" - комедия с Джордж Нюбърн, Лесли Хоуп.
  • 19:10
    "Коса" - музикален филм / драма с Трийт Уилямс, Мелба Мур, Бевърли Д’Анджело, Джон Савидж.
  • 21:10
    "Френска целувка" - романтична комедия с Мег Райън, Кевин Клайн, Тимъти Хътън, Джийн Рено.
Пълна програма
  • 16:30
    MTV Asks Cheryl
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Ella Mai's R+B Anthems
Пълна програма
  • 16:10
    Динозаври в пустошта
  • 17:00
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 1
  • 18:00
    Тиранозавър Рекс в нова светлина
  • 19:00
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 18:00
    Арестувани зад граница, еп. 4
  • 19:00
    Лице в лице, еп. 3
Пълна програма
  • 16:15
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 18:00
    Дивата Корея, еп. 1
  • 18:50
    Дивата страна на Китай, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Милуол - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    Футбол: Тулуза - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 22-и епизод
  • 20:30
    Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 15:55
    "Главният новогодишен концерт"
  • 18:20
    "Най-добър от всички!". Новогодишно предаване
  • 20:00
    "Время"
  • 20:20
    Старата Нова година на Първи канал
Пълна програма
  • 16:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 19:00
    ПРЯКО: Волейбол, Серия А: Милано - Модена
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 16:00
    "Първото благо"
  • 17:00
    Класическа музика
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    Джон Лоутън представя - док.поредица на ТВ Скат
Пълна програма
  • 16:30
    Час пик- предаване на Телемедиа
  • 17:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 17:30
    Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
  • 19:00
    На фокус- предаване на Телмедиа
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 16:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 16
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Кажете "Да" на всичко
  • 18:00
    Бутик за булки с извивки: Ники Джей
  • 18:30
    Бутик за булки с извивки: Карли У
Пълна програма
  • 16:30
    Бургас
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 18:00
    Импресия - Вода в Рила
Пълна програма
  • 16:00
    Строителство извън мрежата
  • 17:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 18:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 19:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 16:00
    Строителство извън мрежата
  • 17:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 18:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 19:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 15:00
    Хелбой ІІ: Златната армия, Германия, екшън/фентъзи, 2008
  • 17:00
    Непоносима жестокост (2003), САЩ, комедия/романтичен, 2003
  • 18:35
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 20:10
    Холивудски ченгета, САЩ, детективски/комедия, 2003
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Бон Апети - кулинарно предаване, еп. 10
  • 17:00
    Лесни рецепти с Рейчъл Алън, еп. 11
  • 17:30
    Лесни рецепти с Рейчъл Алън, еп. 12
  • 18:00
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 16:40
    Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
  • 18:22
    Рицарят Ръждивко Еп. 47 Анимация, Семеен 2013
  • 18:35
    Рицарят Ръждивко Еп. 48 Анимация, Семеен 2013
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
Пълна програма
  • 14:25
    Планетата на маймуните - игрален филм
  • 16:45
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 11
  • 17:10
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 12
  • 17:35
    Теория за Големия взрив - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 16:30
    FASHION DESTINATION
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:35
    "На косъм" - 18 еп.
  • 17:00
    "Океански патрул" - 6, 7, 8 и 9 еп.
  • 18:40
    "Да замиташ след звездите" - 10 еп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
Пълна програма
  • 16:05
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 17:00
    Новини
  • 17:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Советы бывалых
  • 16:45
    Практическая школа нахлыста
  • 17:10
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 17:20
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
Пълна програма
  • 15:20
    "Правилата на играта" - трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др. , /п/
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12
  • 21:00
    "Аферата Томас Краун" - трилър с уч. на на Пиърс Броснан, Рене Русо, Денис Лиъри, Бен Газара, Франки Фейсън и др.
Пълна програма
  • 16:40
    Джада у дома
  • 17:05
    Джада у дома
  • 17:30
    Вечеря при Тифани
  • 17:55
    Вечеря при Тифани
Пълна програма
  • 16:35
    Аз съм Франки
  • 17:00
    Геймърки
  • 17:25
    Геймърки
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, щафета, мъже, директно
  • 17:00
    Спускане с шейни: Световна купа в Сигулда, мъже, втори манш
  • 17:45
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание, директно
  • 19:30
    Спускане с шейни: Световна купа в Сигулда, щафета
Пълна програма
  • 15:50
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 17:40
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 20:10
    "Успех І, 1 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
  • 21:00
    "Успех І, 2 еп.", драма, Хърватия, 2019; реж. Данис Танович, с Тони Гоянович, Тара Талер, Ива Михалич, Уликс Фемиу, Мария Шкаричич, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:40
    Vampirina
  • 17:00
    Mickey & The Roadster Racers
  • 17:30
    Fancy Nancy S1
  • 18:00
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 16:35
    Аз съм Франки
  • 17:00
    Геймърки
  • 17:25
    Геймърки
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 16:30
    A Crime to Remember: Luck Be A Lady
  • 17:25
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
  • 18:20
    A Crime to Remember: Paradise Lost
  • 19:15
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
Пълна програма
  • 16:25
    Top: Extreme Winter Style
  • 16:55
    Spirit of Sport: Winter X-Games
  • 17:20
    Star Rated: Most Exciting Sport
  • 17:50
    Karen on the ROC: Snow on the Rock
Пълна програма
  • 16:30
    Wardens
  • 16:50
    Wardens
  • 17:15
    Wardens
  • 17:35
    Wardens
Пълна програма
  • 15:40
    Извънземни от древността: НЛО конспирация
  • 17:35
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Събирам и чувам
  • 19:05
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 17:00
    Арестувани зад граница, еп. 4
  • 18:00
    Лице в лице, еп. 3
  • 19:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    "Американско момиче: Грейс постига успех" - смесен (САЩ, 2015), режисьор - Винс Марсело, актьори - Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 17:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 18:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 19:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 16:10
    Царство; сезон 4, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:05
    Царство; сезон 4, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 18:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 1, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:10
    Отмъщението; сезон 2, епизод 2, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 16:05
    Култове и екстремни вярвания: Световен мир и обединие
  • 17:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 17:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 18:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 15:45
    Дориан Грей
  • 17:55
    Бел Ами
  • 20:00
    Соломон Кейн
  • 22:05
    Жената в черно
Пълна програма
  • 15:55
    "Главный новогодний концерт" (16+)
  • 18:20
    "Лучше всех!". Новогодний выпуск (0+)
  • 20:00
    "Время"
  • 20:20
    Старый Новый год на Первом (16+)
Пълна програма
  • 11:35
    Любовная сеть
  • 19:00
    Вести недели
  • 21:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 16:30
    Punk'd
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 16:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 17:00
    "Ла Лига" - документален филм
  • 17:30
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - финал, повторение)
  • 20:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 16:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 6
  • 18:00
    CLOSE-UP ON WILDLIFE PHOTOGRAPHY
  • 19:00
    AVIATORS, THE S6 E9
Пълна програма
  • 10:00
    NEW No Regrets
Пълна програма
  • 16:30
    Cobblestone Riders - The Documentary
  • 16:50
    Looking Thru The B-Sides
  • 17:00
    Riding Portugal
  • 17:40
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 16:15
    Дивите животни в моето семейство (Series 1): Ейджи, бялата мечка (Episode 1)
  • 17:05
    Могъщите реки (Series 1): Ганг (Episode 1)
  • 18:00
    Домашни любимци - Диви сърца (Series 1): Потайни създания (Episode 2)
  • 19:00
    Първите цивилизации (Series 1): Търговия (Episode 4)
Пълна програма
  • 16:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 18:00
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
Пълна програма
  • 16:15
    InterMezzo
  • 17:30
    Benvenuto Cellini by Berlioz at De Nationale Opera Amsterdam
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Нант - Рен, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Финал за Купата на България, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Евертън - Борнемут, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:10
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Престъплението, което ще се помни: Усмивка от Фортуна
  • 17:25
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
  • 18:20
    Престъплението, което ще се помни: Изгубеният рай
  • 19:15
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
Пълна програма
  • 15:15
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
  • 16:50
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 18:25
    "Хотел"Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [All+]
  • 20:00
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
Пълна програма
  • 15:55
    "Добрата битка I, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Зинбърг, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 16:45
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 18:30
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 20:00
    "Бягство по учебник І, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Бен Стилър, с Бенисио Дел Торо, Патриша Аркет, Пол Дано, Ерик Ланг, Бони Хънт, [18+]
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Сурва (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 16:20
    Искрица и Сияйница
  • 16:45
    Искрица и Сияйница
  • 17:15
    Пес Патрул
  • 17:45
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 15:30
    Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 17:00
    Полдарк, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 18:00
    Полдарк, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 19:00
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма
  • 15:20
    Синът
  • 17:35
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 1
  • 19:00
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2
  • 20:25
    Ловкост
Пълна програма
  • 15:25
    Коледна история
  • 16:45
    В галоп с Торнадо
  • 18:40
    Преди да кажеш "Да"
  • 20:10
    Принцът и аз
Пълна програма
  • 15:50
    Въпрос на шанс
  • 17:15
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2
  • 18:40
    Т.И.М.
  • 20:05
    Стоманени магнолии
Пълна програма
  • 16:30
    Enduro GP S18
  • 17:00
    EDGEucation...
  • 17:30
    FISE World Series 2017
  • 18:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
Пълна програма
  • 16:30
    Тенис-турнир "ASB Classic": финал
  • 18:30
    Извън играта
  • 19:20
    Любовни приключения игрален филм
  • 21:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 16:30
    Денят започва с Георги Любенов
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    В близък план /п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига Фенербахче - Жалгирис
  • 18:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 19:00
    Студио "Хокей на лед"
  • 19:30
    Хокей на лед: NHL Каролина Хърикейнс - Нешвил Предатърс
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига Обзор
  • 17:15
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
  • 21:45
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Байерн ТВ Аякс - Байерн Мюнхен, мач от Шампионската лига
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Ювентус
Пълна програма

Сериали

AXN Black 17:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat Nature 17:00
Тайният живот на слоновете, сезон 1, еп. 1
bTV Action 17:00
"Супергърл" - сериал, с.3 еп.22
bTV Lady 17:00
"Сто години сън" - сериал, еп.93
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 16:45
ВОСКРЕСЕНЬЕ В ЖЕНСКОЙ БАНЕ серия 11
Food Network HD 16:55
Екстремни сладкарски войни (Series 1): Чарли Браун - звездно шоу (Episode 18)
AXN Black 17:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:00
Студио "Футбол" - директно
Eurosport 17:00
Колоездене: Купа на Белгия, ГП на Монсер

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 16:55
Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
Discovery Channel 17:00
Ловци на малки къщи: Семейство на военен търси малък дом
bTV Cinema 17:00
"Оцеляване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм
AXN 17:10
Скорпион; сезон 4, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}